gnome-themes-standard master - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Default Background
vi: Nền mặc định

en: There is only one
vi: Chỉ có một

en: High Contrast
vi: Tương phản cao

en: High contrast theme
vi: Sắc thái tương phản cao

en: High Contrast Inverse
vi: Đảo tương phản

en: High contrast inverse theme
vi: Sắc thái đảo tương phản

en: Low Contrast
vi: Tương phản thấp

en: Low contrast theme
vi: Sắc thái tương phản thấp
