gnome-themes-standard master - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Adwaita-dark
da: Adwaita-mørk

en: There was only one
da: Der var kun en

en: There is only one
da: Der er kun en

en: High Contrast
da: Høj kontrast

en: High contrast theme
da: Tema med høj kontrast
