gnome-themes-standard - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
sr: Advajta-tamna

en: There was only one
sr: Postojala je samo jedna

en: Adwaita
sr: Advajta

en: There is only one
sr: Postoji samo jedna

en: High Contrast
sr: Jak kontrast

en: High contrast theme
sr: Tema jakog kontrasta
