gnome-themes-standard - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Adwaita-dark
sr: Адвајта-тамна

en: There was only one
sr: Постојала је само једна

en: Adwaita
sr: Адвајта

en: There is only one
sr: Постоји само једна

en: High Contrast
sr: Јак контраст

en: High contrast theme
sr: Тема јаког контраста
