gnome-tour master - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Tour
be: Знаёмства

en: Greeter & Tour
be: Вітанне і знаёмства

en: GNOME Tour and Greeter
be: Знаёмства з GNOME і вітанне

en: A guided tour and greeter for GNOME.
be: Вітанне і пакрокавае знаёмства з GNOME.

en: The GNOME Project
be: Праект GNOME

en: Previous
be: Назад

en: Next
be: Далей

en: Start
be: Пачаць

en: Start the Tour
be: Пачаць знаёмства

en: Get an Overview
be: Агляд

en: Press the Super key to see open windows and apps.
be: Націсніце кнопку Super, каб убачыць усе адкрытыя вокны і праграмы.

en: Just Type to Search
be: Проста ўвядзіце пошукавы запыт

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
be: Пачніце друкаваць у рэжыме Агляду, каб нешта знайсці. Запускайце праграмы, шукайце патрэбныя рэчы.

en: Keep on Top with Workspaces
be: Праца з Працоўнымі прасторамі

en: Easily organize windows with the workspaces view.
be: Простае ўпарадкаванне вокнаў праз рыжым Працоўных прастор.

en: Up/Down for the Overview
be: Жэсты ўверх і ўніз для рэжыму Агляду

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
be: Вертыкальныя рухі трыма пальцамі па сэнсарнай панэлі. Паспрабуйце!

en: Left/Right for Workspaces
be: Жэсты ўправа і ўлева для Працоўных прастор

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
be: Гарызантальныя рухі трыма пальцамі па сэнсарнай панэлі. Паспрабуйце!

en: That's it. Have a nice day!
be: Вось і ўсё. Добрага дня!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
be: Дадатковыя парады і падказкі, глядзіце ў праграме «Даведка».

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
be: Даведайцеся пра асноўныя функцыі {name} {version}.
