gnome-tour master - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Tour
bg: Обиколка

en: Greeter & Tour
bg: Приветствие и обиколка

en: Gnome;GTK;
bg: гном;gnome;gtk;

en: GNOME Tour and Greeter
bg: Приветствие и обиколка в GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
bg: Приветствие и обиколка като с екскурзовод в GNOME.

en: The GNOME Project
bg: Проектът GNOME

en: Previous
bg: Назад

en: Next
bg: Нататък

en: Start
bg: Начало

en: Start the Tour
bg: Начало на обиколката

en: Get an Overview
bg: Общ преглед

en: Press the Super key to see open windows and apps.
bg: Натиснете клавиша „Super“ (⊞/⌘/🐧), за да видите отворените прозорци и програми.

en: Just Type to Search
bg: Направо въведете текст за търсене

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
bg: Въведете текст, за да търсите, стартирате програми, настроите системата.

en: Keep on Top with Workspaces
bg: Продуктивност чрез работни пространства

en: Easily organize windows with the workspaces view.
bg: Лесно подреждайте прозорците с изгледа за работните пространства

en: Up/Down for the Overview
bg: Нагоре/надолу за прегледа

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
bg: Пробвайте да прокарате три пръста вертикално по сензорния панел!

en: Left/Right for Workspaces
bg: Наляво/надясно за работните плотове

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
bg: Пробвайте да прокарате три пръста хоризонтално по сензорния панел!

en: That's it. Have a nice day!
bg: Готово! Наслаждавайте се!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
bg: За още съвети и напътствия вижте помощта.

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
bg: Научете за ключовите нововъведения в {name} {version}.
