gnome-tour master - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Tour
hu: Bemutató

en: Greeter & Tour
hu: Köszöntő és bemutató

en: Gnome;GTK;
hu: GNOME;GTK;

en: GNOME Tour and Greeter
hu: GNOME bemutató és köszöntő

en: A guided tour and greeter for GNOME.
hu: Vezetett bemutató és köszöntő a GNOME számára.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
hu: A GNOME projekt

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Start
hu: Indítás

en: Let's Begin
hu: Lássunk neki

en: Get an Overview
hu: Áttekintés

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
hu: Az áttekintés megjeleníti az összes alkalmazást és ablakot. Nyomja meg a Super (Windows) billentyűt a megnyitásához.

en: Powerful Search
hu: Sokoldalú keresés

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
hu: A kereséshez csak kezdjen gépelni az áttekintésben. Használhatja a keresőt alkalmazások indítására, fájlok keresésére, számolások elvégzésére és még sok másra.

en: Stay Organized With Workspaces
hu: Legyen szervezett a munkaterületekkel

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
hu: Rendszerezze az ablakait úgy, hogy különböző munkaterületekre helyezi őket. Ez az áttekintésben történő húzásukkal tehető meg.

en: Swipe Up and Down
hu: Csúsztatás fel és le

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
hu: Az áttekintés érintőtáblával történő gyors megnyitásához csúsztassa felfelé három ujját.

en: Swipe Left and Right
hu: Csúsztatás balra és jobbra

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
hu: A munkaterületek közti váltáshoz csúsztassa vízszintesen három ujját.

en: That's It!
hu: És ennyi!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
hu: Hogy több tanácsot és tippet kapjon, nézze meg a Súgó alkalmazást.

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
hu: Ismerje meg a {name} {version} kulcsfontosságú funkcióit.
