gnome-tour master - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Tour
kk: Тур

en: Greeter & Tour
kk: Қарсы алу және тур

en: GNOME Tour and Greeter
kk: GNOME туры және қарсы алу

en: A guided tour and greeter for GNOME.
kk: GNOME үшін арналған тур және қарсы алушы.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Start
kk: Бастау

en: Let's Begin
kk: Бастайық

en: Get an Overview
kk: Жалпы шолуды алу

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
kk: Шолу барлық бағдарламалар мен терезелерді көрсетеді. Оны ашу үшін Super (Windows) кілтін басыңыз.

en: Powerful Search
kk: Қуатты іздеу

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
kk: Іздеу үшін шолуда теруді бастаңыз. Қолданбаларды іске қосу, файлдарды табу, есептеулерді орындау және т.б. үшін іздеуді пайдалануға болады.

en: Stay Organized With Workspaces
kk: Жұмыс орындары көмегімен жұмысты реттелген күйде ұстаңыз

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
kk: Терезелерді әр түрлі жұмыс орындарына жылжыту арқылы ұйымдастырыңыз. Мұны шолуда оларды апару арқылы жасауға болады.

en: Swipe Up and Down
kk: Жоғары және төмен айналдыру

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
kk: Шолуды тачпадпен тез ашу үшін үш саусақпен жоғары айналдырыңыз.

en: Swipe Left and Right
kk: Солға және оңға айналдыру

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
kk: Жұмыс орындары арасында жылжу үшін үш саусақты көлденеңінен айналдырыңыз.

en: That's It!
kk: Дайын!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
kk: Қосымша кеңестер алу үшін Көмек қолданбасын қараңыз.

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
kk: {name} {version} ішіндегі маңызды мүмкіндіктер туралы біліңіз.
