gnome-tour master - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Tour
uk: Тур

en: Greeter & Tour
uk: Тур і вітання

en: Gnome;GTK;
uk: Gnome;GTK;гноме;гном;жтека;гтк;

en: GNOME Tour and Greeter
uk: Екскурсія і вітання GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
uk: Екскурсія і вітання GNOME з гідом.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Previous
uk: Назад

en: Next
uk: Далі

en: Start
uk: Початок

en: Let's Begin
uk: Почнімо

en: Get an Overview
uk: Огляд діяльності

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
uk: У режимі огляду система покаже усі програми і вікна. Натисніть кнопку Super (Windows), щоб перейти у цей режим.

en: Powerful Search
uk: Потужний пошук

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
uk: Щоб почати пошук, просто почніть щось вводити з клавіатури у режимі огляду. Ви можете скористатися пошуком для запуску програм, пошуку файлів, виконання обчислень та інших дій.

en: Stay Organized With Workspaces
uk: Працюйте впорядковано за допомогою робочих просторів

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
uk: Упорядкуйте ваші вікна, групуючи їх за робочими просторами. Пересунути вікно можна перетягуванням у режимі огляду.

en: Swipe Up and Down
uk: Змахування вгору і вниз

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
uk: Щоб швидко перейти до режиму огляду за допомогою сенсорної панелі, проведіть по ній вгору трьома пальцями.

en: Swipe Left and Right
uk: Змахування ліворуч і праворуч

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
uk: Щоб пересуватися між робочими просторами, проведіть трьома пальцями у горизонтальному напрямку.

en: That's It!
uk: Ось і все!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
uk: Щоб отримати додаткові поради та підказки, зверніться до програми «Довідка».

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
uk: Дізнайтеся більше про ключові можливості {name} {version}.
