gnome-tour master - en to ab translation catalogue (27 entries)

en: Tour
ab: Аекскурсиа

en: Greeter & Tour
ab: Аԥсшәаҳәареи Аекскурсиеи

en: GNOME Tour and Greeter
ab: GNOME Аԥсшәаҳәареи Аекскурсиеи

en: A guided tour and greeter for GNOME.
ab: Имҩаақәҵоу аекскурсиа аԥсшәаҳәара GNOME азы

en: The GNOME Project
ab: Апроект GNOME

en: Previous
ab: Шьҭахьҟа

en: Next
ab: Анаҩс

en: Start
ab: Алагара

en: Start the Tour
ab: Аекскурсиа алагара

en: Get an Overview
ab: Алаԥшхгара арежим

en: Press the Super key to see open windows and apps.
ab: Шәақәыӷәӷәа арыд Super, иаарту аԥенџьырқәеи аԥшьқәеи рбаразы

en: Just Type to Search
ab: Иҭажәгал ажәа аԥшааразы

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
ab: Иҭажәгал аԥшаара ашәага алаԥшхагара арежим аҟны. Аԥшьқәа аус ршәырула, ишәыԥшаалаишәҭаху амаҭәарқәа.

en: Keep on Top with Workspaces
ab: Иацышәҵа Аусуратә иужьрақәа аус рыдулара

en: Easily organize windows with the workspaces view.
ab: Иаармарианы наԥхгара рзыжәуала аԥенџьырқәа, аусуратә иужьрақәа рыхкқәа шәхы иархәаны

en: Up/Down for the Overview
ab: Аҩада/Алада Ақәыԥшыларатә режимла

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
ab: Акьыснырратә панель аҟны шәхы иашәархәа ахагәҵәытә еиҭагара х-нацәак рылаШәҽазышәшәа!

en: Left/Right for Workspaces
ab: Арымарахь/Арыӷьарахь аусуратә иужьрақәа рзы

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
ab: Акьыснырратә панель аҟны шәхы иашәархәа ииаалоу аиҭагара х-нацәак рыла  Шәҽазышәшәа!

en: That's it. Have a nice day!
ab: Абр  аҟара ауп! Шәымш аабзиахааит!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
ab: Иҵегь абжьгарақәеи адгаларақәеи шәоурц азы, шәнапы алашәкы аԥшьы Аилыркаа

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
ab: Еилышәкаа хадара злоу алҿиаақәа ирызкны {name} {version} рҟны

en: Copyright © 2015–2020 The Endeavour authors
ab: Copyright © 2015–2020 Аԥшьы To Do аԥҵаҩцәа

en: %1$s and one more task | %1$s and %2$d other tasks
ab[0]: %1$s даҽа %2$d ҳасабтәки
ab[1]: %1$s  даҽа %2$d  ҳасабтәқәеи

en: Archived
ab: Архивтәра азуп

en: Archive
ab: Архивтәра

en: <b>Warning!</b> Todo.txt support is experimental and unstable. You may experience instability, errors and eventually data loss. It is not recommended to use Todo.txt integration on production systems.
ab: <b>Шәгәышәҽаныз</b> Адкылара Todo.txt иԥышшәагоуп насгьы иҭышәынтәалоуп.Ишәԥылар рылшоит агхақәа, адыррақәа шәцәыӡыргьы ҟалоит. Ишәабжьаҳгоит  Todo.txt ахархәара ашәымҭаларц аусуратә системақәа рҟны.
