gnome-tour master - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Tour
ca: Visita guiada

en: Greeter & Tour
ca: Benvinguda i visita guiada

en: GNOME Tour and Greeter
ca: Benvinguda i visita guiada per al GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
ca: Una visita guiada i benvinguda per al GNOME.

en: Main Window
ca: Finestra principal

en: The GNOME Project
ca: El projecte GNOME

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Start
ca: Inicia

en: Get an Overview
ca: Obteniu una visió general

en: Press the Super key to see open windows and apps.
ca: Premeu la tecla Súper per a veure les finestres i aplicacions obertes.

en: Just Type to Search
ca: Simplement escriviu per a cercar

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
ca: Escriviu en la vista general per a cercar. Inicieu aplicacions, cerqueu coses.

en: Keep on Top with Workspaces
ca: Controleu els espais de treball

en: Easily organize windows with the workspaces view.
ca: Organitzeu fàcilment les finestres amb la vista dels espais de treball.

en: Up/Down for the Overview
ca: Amunt/avall per a la visió general

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
ca: Amb un ratolí tàctil, useu el lliscament vertical amb tres dits. Proveu-ho!

en: Left/Right for Workspaces
ca: Esquerra/dreta per als espais de treball

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
ca: Amb un ratolí tàctil, useu el lliscament horitzontal amb tres dits. Proveu-ho!

en: That's it. Have a nice day!
ca: Això és tot. Que tingueu un bon dia!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
ca: Per a obtenir més consells i suggeriments, vegeu l'aplicació Ajuda.

en: Learn about the key features in {name} {version}.
ca: Descobriu les característiques essencials a {name} {version}.

en: Start the Tour
ca: Comenceu la visita guiada
