gnome-tour master - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Tour
nl: Rondleiding

en: Greeter & Tour
nl: Ontmoeting & rondleiding

en: GNOME Tour and Greeter
nl: Rondleiding door en ontmoeting met Gnome

en: A guided tour and greeter for GNOME.
nl: Een gegidste rondleiding door en ontmoeting met Gnome.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
nl: Het Gnome-project

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Start
nl: Beginnen

en: Let's Begin
nl: Laten we beginnen!

en: Get an Overview
nl: Verkrijg een overzicht

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
nl: Het overzicht toont al uw toepassingen en vensters. Druk op de Super-knop (Windows-knop) om het te openen.

en: Powerful Search
nl: Krachtige zoekfunctie

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
nl: Begin gewoon te typen in het overzicht om te zoeken. U kunt de zoekfunctie gebruiken om toepassingen te starten, bestanden te vinden, berekeningen uit te voeren, en nog veel meer.

en: Stay Organized With Workspaces
nl: Houd orde op zaken met werkbladen

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
nl: Organiseer uw vensters door ze naar verschillende werkbladen te verslepen. Dit kunt u doen door ze vanuit het overzicht te verslepen.

en: Swipe Up and Down
nl: Veeg omhoog en omlaag

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
nl: Veeg op een touchpad omhoog met drie vingers om het overzicht snel te openen.

en: Swipe Left and Right
nl: Veeg naar links en naar rechts

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
nl: Veeg horizontaal met drie vingers om te wisselen tussen uw werkbladen.

en: That's It!
nl: Zo, dat was het!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
nl: Bekijk de Hulp-toepassing voor meer advies en tips.

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
nl: Kom meer te weten over de belangrijkste functies in {name} {version}.
