gnome-tour master - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Tour
sk: Prehliadka

en: Greeter & Tour
sk: Privítanie a prehliadka

en: GNOME Tour and Greeter
sk: Prehliadka a privítanie prostredia GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
sk: Ukážková prehliadka a privítanie pre prostredie GNOME.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next
sk: Ďalšia

en: Start
sk: Spustiť

en: Start the Tour
sk: Spustenie prehliadky

en: Get an Overview
sk: Získajte prehľad

en: Press the Super key to see open windows and apps.
sk: Stlačte klávesu Super na zobrazenie otvorených okien a aplikácií.

en: Just Type to Search
sk: Na vyhľadávanie stačí písať

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
sk: Písaním do prehľadu vyhľadáte. Spúšťajte aplikácie, nájdite veci.

en: Keep on Top with Workspaces
sk: Zostaňte nad vecou s pracovnými priestormi

en: Easily organize windows with the workspaces view.
sk: Jednoducho organizujte okná pomocou zobrazenia pracovných priestorov.

en: Up/Down for the Overview
sk: Nahor/nadol pre prehľad

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
sk: Na touchpade použite zvislé posúvanie tromi prstami. Skúste to!

en: Left/Right for Workspaces
sk: Vľavo/vpravo pre pracovné priestory

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
sk: Na touchpade použite vodorovné posúvanie tromi prstami. Skúste to!

en: That's it. Have a nice day!
sk: To je všetko. Prajeme pekný deň!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
sk: Na získanie viacerých rád a tipov si prezrite aplikáciu Pomocník.

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
sk: Dozveďte sa o kľúčových funkciách prostredia {name} {version}.
