gnome-tour master - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Tour
sr: Обилазак

en: Greeter & Tour
sr: Водич и обилазак

en: Gnome;GTK;
sr: Gnome;GTK;Гном;ГТК;

en: GNOME Tour and Greeter
sr: Гномова добродошлица и водич

en: A guided tour and greeter for GNOME.
sr: Водич за Гном.

en: The GNOME Project
sr: Гномов пројекат

en: Previous
sr: Претходно

en: Next
sr: Следеће

en: Start
sr: Покрени

en: Start the Tour
sr: Покрени обилазак

en: Get an Overview
sr: Покрените преглед

en: Press the Super key to see open windows and apps.
sr: Притисните тастер Супер да бисте видели отворене прозоре и програме.

en: Just Type to Search
sr: Само куцајте за почетак претраживања

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
sr: Куцајте у прегледу за претраживање. Покрените програме, проналазите ствари.

en: Keep on Top with Workspaces
sr: Држите при врху уз помоћ радних простора

en: Easily organize windows with the workspaces view.
sr: Лагано уређујте прозоре уз помоћ прегледа радних простора.

en: Up/Down for the Overview
sr: Стрелица горе или доле за преглед

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
sr: На додирној табли, користите вертикално превлачење са три прста. Пробајте!

en: Left/Right for Workspaces
sr: Стрелица лево или десно за радне просторе

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
sr: На додирној табли, користите хоризонтално превлачење са три прста. Пробајте!

en: That's it. Have a nice day!
sr: То је то. Све најбоље!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
sr: За више савета и трикова, погледајте програм „Помоћ“.

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
sr: Сазнајте више о кључним могућностима окружења {name} {version}.
