gnome-tour master - en to sl_SI translation catalogue (23 entries)

en: Tour
sl_SI: Vodič GNOME

en: Greeter & Tour
sl_SI: Pozdrav in uvod

en: Gnome;GTK;
sl_SI: Gnome;GTK;Vodnik;vodič;pozdrav;tour;zagon;pomoč;

en: GNOME Tour and Greeter
sl_SI: Vodič GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
sl_SI: Vodena predstavitev z dobrodošlico v namizje GNOME.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Previous
sl_SI: Predhodno

en: Next
sl_SI: Naslednje

en: Start
sl_SI: Začni

en: Let's Begin
sl_SI: Začnimo

en: Get an Overview
sl_SI: Skok na Predogled

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
sl_SI: Pregledno namizje prikaže vse odprte programe in vsa okna. Če ga želite odpreti, pritisnite tipko Super (Windows).

en: Powerful Search
sl_SI: Zmogljivo iskanje

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
sl_SI: Če želite iskati, začnite tipkati v polje pregleda. Z iskanjem lahko zaženete programe, poiščete datoteke, opravite izračune in še mnogo več.

en: Stay Organized With Workspaces
sl_SI: Razporedite si okna na delovne površine.

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
sl_SI: Položaj oken lahko razporedite tako, da jih premaknete v različne delovne prostore. To lahko storite že v pregledu.

en: Swipe Up and Down
sl_SI: Potegnite gor in dol

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
sl_SI: Za hitro odpiranje pregleda s sledilno ploščico, potegnite navzgor s tremi prsti.

en: Swipe Left and Right
sl_SI: Potegnite levo in deslo

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
sl_SI: Za premik med delovnimi prostori, potegnite s tremi prsti vodoravno

en: That's It!
sl_SI: In to je to!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
sl_SI: Za več nasvetov in namigov si oglejte Pomoč.

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
sl_SI: Spoznajte pomembne novosti namizja {name} {version}.
