gnome-tour master - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Tour
hr: Vodič

en: Greeter & Tour
hr: Dobrodošlica i vodič

en: GNOME Tour and Greeter
hr: GNOME dobrodošlica i vodič

en: A guided tour and greeter for GNOME.
hr: Navođeni vodič i dobrodošlica za GNOME.

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: Previous
hr: Prijašnje

en: Next
hr: Sljedeće

en: Start
hr: Pokreni

en: Start the Tour
hr: Pokrenite vodič

en: Get an Overview
hr: Pokrenite pregled

en: Press the Super key to see open windows and apps.
hr: Pritisnite Super tipku kako bi vidjeli otvorene prozore i aplikacije.

en: Just Type to Search
hr: Jednostavno upišite pretragu

en: Type in the overview to search. Launch apps, find things.
hr: Upišite u pregledu pretragu. Pokrenite aplikacije i tražite druge stvari.

en: Keep on Top with Workspaces
hr: Budite u toku na radnim prostorima

en: Easily organize windows with the workspaces view.
hr: S lakoćom organizirajte prozore na radnim prostorima.

en: Up/Down for the Overview
hr: Gore/Dolje povlačenje za pregled

en: On a touchpad, use three-finger vertical swipes. Try it!
hr: Na touchpadu, koristite okomito povlačenje s tri prsta. Isprobajte!

en: Left/Right for Workspaces
hr: Lijevo/Desno povlačenje za radne prostore

en: On a touchpad, use three-finger horizontal swipes. Try it!
hr: Na touchpadu, koristite vodoravno povlačenje s tri prsta. Isprobajte!

en: That's it. Have a nice day!
hr: To bi bilo sve. Ugodan Vam dan!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
hr: Za više pomoći i savjeta, pogledajte aplikaciju Priručnik.

note: Translators: The following string is formated as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
hr: Saznajte više o bitnim značajkama u {name} {version}.
