gnome-tweak-tool master - en to ky translation catalogue (49 entries)

en: Tweak Tool
ky: Ырастоо аспабы

en: Tweak advanced GNOME 3 settings
ky: GNOME 3-түн комшумча параметрлерин өзгөртүү

en: welcome
ky: кош келиңиз

en: tweaks
ky: ырастоолор

en: Fonts
ky: Шрифттер

en: Theme
ky: Тема

en: Desktop
ky: Иш столу

en: Windows
ky: Терезелер

en: Typing
ky: Терүү

note: translate this the same as the name of the file manager (nautilus)
en: Files
ky: Файлдар

en: Miscellaneous
ky: Ар башкалар

en: <i>Default</i>
ky: <i>Абалкы</i>

en: Extension downloading
ky: Кеңейтме жүктөлүп жатат

en: Error loading extension
ky: Кеңейтменин жүктөө катасы

en: Extension does not support shell version
ky: Кеңейтме Shell'дин версиясын колдобойт

en: Unknown extension error
ky: Кеңейтменин белгисиз катасы

en: The shell must be restarted for changes to take effect
ky: Өзгөрүүлөр күчүнө кириш үчүн Shell'ди кайта жүргүзүш керек

en: Restart
ky: Кайта жүргүзүү

en: Install Shell Extension
ky: Shell кеңейтмесин орнотуу

en: Select an extension
ky: Кеңейтемени тандоо

en: Get more extensions
ky: Кошумча кеңейтмелер

en: %s extension updated successfully
ky: %s кеңейтмеси ийгиликтүү жаңыртылды

en: %s extension installed successfully
ky: %s кеңейтмеси ийгиликтүү орнотулду

en: Error installing extension
ky: Кеңейтмени орнотуу катасы

note: does not look like a valid theme
en: Invalid extension
ky: Туура эмес кеңейтме

en: Shell Extensions
ky: Shell кеңейтмелери

en: Close Only
ky: Жабуу гана

en: Minimize and Close
ky: Кичирейтүү жана жабуу

en: Maximize and Close
ky: Чоңойтуу жана жабуу

en: All
ky: Баары

en: Shell theme
ky: Shell темасы

en: Install custom or user themes for gnome-shell
ky: gnome-shell үчүн өз теманы орнотуу

note: check the shell is running and the usertheme extension is present
en: Unknown error
ky: Белгисиз ката

en: Shell not running
ky: Shell жүргүзүлгөн жок

en: Shell user-theme extension incorrectly installed
ky: «user-theme» кеңейтмеси туура эмес орнотулуптур

en: Shell user-theme extension not enabled
ky: «user-theme» кеңейтмеси күйгүзүлгөн жок

en: Could not list shell extensions
ky: Кеңейтме тизмесин алуу оңунан чыкпады

note: a filechooser to install new themes
en: Select a theme
ky: Теманы тандаңыз

en: %s theme updated successfully
ky: %s темасы ийгиликтүү жаңыртылды

en: %s theme installed successfully
ky: %s темасы ийгиликтүү орнотулду

en: Error installing theme
ky: Теманы орнотуу катасы

note: does not look like a valid theme
en: Invalid theme
ky: Туура эмес тема

en: Dynamic workspaces
ky: Динамикалык иш орундары

en: Disable gnome-shell dynamic workspace management, use static workspaces
ky: gnome-shell иш орундары үчүн динамикалык башкарууну колдонбоо, статикалыкты колдонуу

en: Disabled
ky: Өчүк

note: indicates the default theme, e.g Adwaita (default)
en: %s <i>(default)</i>
ky: %s <i>(абалкы)</i>

en: Enable dark theme for all applications
ky: Бүт тиркемелерге күңүрт теманы колдонуу

en: Enable the dark theme hint for all the applications in the session
ky: Сеанстын бүт тиркемелерине күңүрт теманы колдонуу

en: Error writing setting
ky: Параметрлерди жазуу катасы
