gnome-tweaks master - en to mjw translation catalogue (31 entries)

en: The GNOME Project
mjw: GNOME Project

en: _About Tweaks
mjw: Tweaks _Aputhak

en: Search Tweaks…
mjw: Tweaks long kiri…

en: Select a theme
mjw: Theme chongvai

en: Sound
mjw: Aseh

en: Image
mjw: Arjan

en: Trash
mjw: Dustbin

en: Document Text
mjw: Document Amek

en: Monospace Text
mjw: Monospace Amek

en: Right Alt
mjw: Ar-eh Alt

en: Right Ctrl
mjw: Ar-eh Ctrl

en: Right Super
mjw: Ar-eh Super

en: Left Ctrl
mjw: Ar-vi Ctrl

en: Left Super
mjw: Ar-vi Super

en: Fingers
mjw: Ri-chimun

en: Area
mjw: Apun

en: Keyboard & Mouse
mjw: Keyboard pen Mouse

en: Updating
mjw: Update bomlo

en: Search Applications…
mjw: Applications Kiri…

en: _Close
mjw: _Inghap

en: _Add
mjw: Kimi keth_ap

note: Translators: For RTL languages, this is the "Right" direction since the interface is flipped
en: Left
mjw: Ar-vi

note: Translators: For RTL languages, this is the "Left" direction since the interface is flipped
en: Right
mjw: Ar-eh

en: Maximize
mjw: Pathe

en: Minimize
mjw: Pabi

en: Top Bar
mjw: ANgsong Bar

en: Battery Percentage
mjw: Battery percent lakha

en: Weekday
mjw: Rui-arni

en: Date
mjw: Arni

en: Week Numbers
mjw: Rui lakha

en: Typing
mjw: Ber bom
