gnome-tweak-tool master - en to kk translation catalogue (121 entries)

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: GNOME Tweaks
kk: GNOME қосымша баптаулары

en: Tweak advanced GNOME settings
kk: GNOME қосымша баптауларын өзгерту

en: GNOME Tweaks allows adjusting advanced GNOME options.
kk: Қосымша баптаулар көмегімен GNOME жұмыс үстел ортасын дәлдеп баптауға болады.

en: It can manage keyboard mapping customizations, add startup applications, and set custom window controls among other settings.
kk: Ол басқа баптауларға қоса пернетақта сәйкестеу баптауларын, іске қосылу қолданбаларын басқара алады және терезенің басқару батырмаларын қоса алады.

en: Tweaks
kk: Қосымша баптаулар

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Settings;Advanced;Preferences;Fonts;Theme;XKB;Keyboard;Typing;Startup;
kk: Settings;Advanced;Preferences;Fonts;Theme;XKB;Keyboard;Typing;Startup;Баптаулар;Кеңейтілген;Қалаулар;Кеңейтулер;Қаріптер;Тема;XKB;Пернетақта;Теру;Іске қосылу;

en: _Reset to Defaults
kk: Бастапқы түріне та_стау

en: _About Tweaks
kk: Қосымша баптаулар қолданбасы тур_алы

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Mouse & Touchpad
kk: Тышқан және тачпад

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Windows
kk: Терезелер

en: Startup Applications
kk: Автожөнелтілетін қолданбалар

en: _Continue
kk: Жалға_стыру

en: Extensions Has Moved
kk: Кеңейтулер жылжытылды

note: Translators: Placeholder will be replaced with "GNOME Extensions" in active link form
en: Extensions management has been moved to {0}.
kk: Кеңейтулерді басқару мүмкіндігі {0} ішіне ауысты.

note: Translators: Placeholder will be replaced with "Flathub" in active link form
en: We recommend downloading GNOME Extensions from {0} if your distribution does not include it.
kk: Егер дистрибутивіңізде жоқ болса, GNOME Кеңейтулер қолданбасын {0} ішінен жүктеп алуды ұсынамыз.

en: Reset to Defaults
kk: Бастапқы түріне тастау

en: Reset all tweaks settings to the original default state?
kk: Барлық қосымша баптауларды бастапқы мәндеріне тастау керек пе?

en: GNOME Shell is not running
kk: GNOME Shell орындалып тұрған жоқ

en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

en: Legacy Applications
kk: Ескірген қолданбалар

en: Error writing setting
kk: Баптауды жазу қатесі

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Cursor
kk: Курсор

note: check the shell is running and the usertheme extension is present
en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Shell not running
kk: Shell орындалып тұрған жоқ

en: Shell user-theme extension not enabled
kk: Shell user-theme кеңейтуі іске қосылмаған

en: Could not list shell extensions
kk: Shell кеңейтулерін тізіп шығару мүмкін емес

en: Adwaita (default)
kk: Адвайта (қалыпты)

en: Select a theme
kk: Теманы таңдау

en: %s theme updated successfully
kk: %s темасы сәтті жаңартылды

en: %s theme installed successfully
kk: %s темасы сәтті орнатылды

en: Error installing theme
kk: Теманы орнату қатесі

note: does not look like a valid theme
en: Invalid theme
kk: Жарамсыз тема

en: Styles
kk: Стильдер

en: Background
kk: Фон

en: Default Image
kk: Бастапқы сурет

en: Dark Style Image
kk: Қараңғы түрдегі сурет

en: Adjustment
kk: Келтіру

en: Hinting
kk: Тегістеу

en: Full
kk: Толық

en: Medium
kk: Орташа

en: Slight
kk: Шағын

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Antialiasing
kk: Антиалиасинг

en: Subpixel (for LCD screens)
kk: Субпиксельдер (LCD мониторлары үшін)

en: Standard (grayscale)
kk: Қалыпты (сұр түстес)

en: Preferred Fonts
kk: Таңдаулы қаріптер

en: Interface Text
kk: Интерфейс мәтіні

en: Document Text
kk: Құжат мәтіні

en: Monospace Text
kk: Тең енді мәтін

en: Rendering
kk: Рендеринг

en: Size
kk: Өлшемі

en: Scaling Factor
kk: Масштаб

en: Default
kk: Бастапқы

en: Typing
kk: Теру

en: Emacs Input
kk: Emacs кірісі

en: Overrides shortcuts to use keybindings from the Emacs editor.
kk: Бастапқы жарлықтардың орнына Emacs пернетақта жарлықтарын қолдануды іске қосады.

en: Overview Shortcut
kk: Шолу көрінісі жарлығы

en: Left Super
kk: Сол жақ супер пернесі

en: Right Super
kk: Оң жақ супер пернесі

en: Additional Layout Options
kk: Жайманың қосымша опциялары

en: Show Extended Input Sources
kk: Кеңейтілген кіріс қайнар көздерін көрсету

en: Increases the choice of input sources in the Settings application.
kk: Баптаулар қолданбасында кіріс қайнар көздерінің таңдауын арттыру.

en: Layout
kk: Жайма

en: Disable Secondary Click
kk: Екіншілік шертуді сөндіру

en: Disables secondary clicks on touchpads which do not have a physical secondary button
kk: Екінші физикалық батырмасын жоқ тачпадтарда екіншілік шертулерді сөндіреді

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Middle Click Paste
kk: Орта батырмасымен кірістіру

en: Touchpad
kk: Тачпад

en: Touchpad Acceleration
kk: Тачпад үдетуі

en: Turning acceleration off can allow faster and more precise movements, but can also make the touchpad more difficult to use.
kk: Үдетуді сөндіру жылдамырақ және дәлірек қозғалыстарға мүмкіндік береді, бірақ тачпадты пайдалануды қиындатуы мүмкін.

en: Pointing Stick
kk: Көрсету қаламы

en: Pointing Stick Acceleration
kk: Көрсету қаламы үдетуі

en: Turning acceleration off can allow faster and more precise movements, but can also make the pointing stick more difficult to use.
kk: Үдетуді сөндіру жылдамырақ және дәлірек қозғалыстарға мүмкіндік береді, бірақ көрсету қаламын пайдалануды қиындатуы мүмкін.

en: Scrolling Method
kk: Айналдыру тәсілі

en: System Sound Theme
kk: Жүйелік дыбыс темасы

en: Specifies which sound theme to use for sound events.
kk: Дыбыстық оқиғалар үшін қай дыбыс темасы қолданылатынын көрсетеді.

en: running
kk: орындалуда

en: Select Application
kk: Қолданбаны таңдау

note: Build header bar buttons
en: _Close
kk: _Жабу

en: _Add
kk: Қо_су

en: Search Applications…
kk: Қолданбалардан іздеу…

en: Remove
kk: Өшіру

en: Startup applications are automatically started when you log in.
kk: Іске автоқосылатын қолданбалар сіз жүйеге кірген кезде, автожөнелтіледі.

en: No Startup Applications
kk: Іске қосылу қолданбалары жоқ

en: Add a startup application
kk: Автоқосылу қолданбасын қосу

en: Window Focus
kk: Терезе фокусы

en: Click to Focus
kk: Фокусты алу үшін шерту

en: Windows are focused when they are clicked.
kk: Терезелерге шерткен кезде, олар фокусты алады.

en: Focus on Hover
kk: Үстінен өткенде фокус алу

en: Window is focused when hovered with the pointer. Windows remain focused when the desktop is hovered.
kk: Терезе оның үстінде курсор өткенде фокусты алады. Курсор жұмыс үстелінде жүргенде, фокус терезеде қала береді.

en: Focus Follows Mouse
kk: Фокус тышқан соңынан ереді

en: Window is focused when hovered with the pointer. Hovering the desktop removes focus from the previous window.
kk: Терезе оның үстінде курсор өткенде фокусты алады. Курсор жұмыс үстелінде жүргенде, терезе фокусты жоғалтады.

en: Placement
kk: Орналасу

note: Translators: For RTL languages, this is the "Right" direction since the interface is flipped
en: Left
kk: Сол жақ

note: Translators: For RTL languages, this is the "Left" direction since the interface is flipped
en: Right
kk: Оң жақ

en: Titlebar Actions
kk: Атау жолағы әрекеттері

en: Double-Click
kk: Қос шерту

en: Middle-Click
kk: Орта шерту

en: Secondary-Click
kk: Екіншілік шерту

en: Titlebar Buttons
kk: Атау жолағы батырмалары

en: Maximize
kk: Максималды қылу

en: Minimize
kk: Минималды қылу

en: Click Actions
kk: Шерту әрекеттері

en: Attach Modal Dialogs
kk: Жалғанған модальді сұхбаттар

en: When on, modal dialog windows are attached to their parent windows, and cannot be moved.
kk: Іске қосулы кезде, модальді сұхбаттар аталық терезелерге тіркелген, және оларды бөлек жылжыту мүмкін емес.

en: Center New Windows
kk: Жаңа терезелерді ортасымен туралау

en: Window Action Key
kk: Терезе әрекеттер пернесі

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Resize with Secondary-Click
kk: Екіншілік шертумен өлшемін өзгерту

en: Raise Windows When Focused
kk: Терезелерді фокус алғанда көтеру

en: Search Tweaks…
kk: Қосымша баптауларды іздеу…

note: indicates the default theme, e.g Adwaita (default)
en: %s (default)
kk: %s (қалыпты)

en: Configuration changes require restart
kk: Жасалған өзгерістер сессияны жаңадан бастауды талап етеді

en: Your session needs to be restarted for settings to take effect
kk: Өзгерістер іске асуы үшін сессияны қайта іске қосу керек

en: Restart Session
kk: Сессияны қайта қосу
