gnome-usage master - en to be translation catalogue (35 entries)

en: A nice way to view information about use of system resources
be: Добры спосаб прагляду інфармацыі пра выкарыстанне сістэмных рэсурсаў

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
be: Простая праграма асяроддзя GNOME 3 для назірання і аналізу сістэмных рэсурсаў, такіх як выкарыстанне працэсара, памяці і месца на дыску.

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
be: Добры спосаб прагляду інфармацыі пра выкарыстанне сістэмных рэсурсаў, такіх як памяць і месца на дыску

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
be: Usage;Назіранне;Сістэма;Працэсар;CPU;Памяць;Сетка;Гісторыя;Выкарыстанне;Прадукцыйнасць;Дыспетчар;Задачы;Кіраўнік;

en: A list of processes which we don’t want killed
be: Спіс працэсаў, якія мы не хочам забіваць

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
be: Гэты спіс выкарыстоўваецца для фільтрацыі працэсаў, якія не можа спыніць карыстальнік.

en: Used
be: Выкарыстана

en: Available
be: Даступна

en: No results found
be: Нічога не знойдзена

en: Try a different search
be: Паспрабуйце змяніць пошукавы запыт

en: _About Usage
be: _Аб праграме

en: Group system processes
be: Група сістэмных працэсаў

en: Show all processes
be: Паказаць усе працэсы

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
be: Прымусова завяршыць %s?

en: Unsaved work might be lost.
be: Незахаваная праца можа быць страчана.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Force Quit
be: Прымусова завяршыць

en: Delete…
be: Выдаліць…

en: Home Partition
be: Хатні раздзел

en: System
be: Сістэма

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
be: Добры спосаб прагляду інфармацыі пра выкарыстанне сістэмных рэсурсаў, такіх як памяць і месца на дыску.

en: Websites
be: Вэб-сайты

en: Processor
be: Працэсар

en: Memory
be: Памяць

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: %s selected
be: вылучана: %s

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
be: Сапраўды незваротна выдаліць вылучаныя элементы?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
be: Калі вы выдаліце гэты элементы, яны будуць назаўсёды страчаны.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
be: Файлы аперацыйнай сістэмы з'яўляюцца неад'емная часткай вашай сістэмы, іх нельга выдаліць.

en: Storage
be: Сховішча

en: Operating System
be: Аперацыйная сістэма

en: Scanning directories
be: Сканаванне каталогаў

en: %llu B
be: %llu Байт

en: %s/s
be: %s/с

en: %llu B/s
be: %llu Байт/с
