gnome-usage master - en to fur translation catalogue (34 entries)

en: GNOME Usage
fur: GNOME Utilizazion

en: A nice way to view information about use of system resources
fur: Un biel mût di viodi lis informazions sul ûs des risorsis di sisteme

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
fur: Une semplice aplicazion di GNOME 3 par monitorâ e analizâ lis risorsis di sisteme come par esempli elaborazion, memorie e archiviazion.

en: Usage
fur: Utilizazion

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
fur: Un biel mût par viodi lis informazions sul ûs des risorsis di sisteme, come memorie e spazi dal disc

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
fur: Monitorâ;Sisteme;Procès;CPU;Memorie;Rêt;Cronologjie;Ûs;Utilizazion;Prestazion;Ativitât;Gjestion;

en: A list of processes which we don’t want killed
fur: Une liste di procès che no si vûl copâ

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
fur: Cheste liste e je doprade par filtrâ cuâl procès l'utent nol pues fermâ.

en: Used
fur: Doprât

en: Available
fur: Disponibil

en: No results found
fur: Nissun risultât cjatât

en: Try a different search
fur: Prove une ricercje diferente

en: _About Usage
fur: _Informazions su Utilizazion

en: Group system processes
fur: Procès di sisteme dal grup

en: Show all processes
fur: Mostre ducj i procès

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
fur: Sfuarce jessude di %s?

en: Unsaved work might be lost.
fur: Il lavôr no salvât al podarès lâ pierdût.

en: Cancel
fur: Anule

en: Force Quit
fur: Sfuarce jessude

en: Delete…
fur: Elimine…

en: Home Partition
fur: Partizion home

en: System
fur: Sisteme

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
fur: Un biel mût par viodi lis informazions sul ûs des risorsis di sisteme, come Memorie e spazi dal disc.

en: Websites
fur: Sîts Web

en: Processor
fur: Processôr

en: Memory
fur: Memorie

en: Performance
fur: Prestazions

en: %s selected
fur: %s selezionât

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
fur: Eliminâ par simpri i elements selezionâts?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
fur: Se si elimine chescj elements, a vignaran pierdûts par simpri.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
fur: I files dal sisteme operatîf a son une part essenziâl dal to sisteme no si ju pues gjavâ.

en: Storage
fur: Archivi

en: Operating System
fur: Sisteme operatîf

en: Scanning directories
fur: Scansion cartelis
