gnome-usage master - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: GNOME Usage
hr: GNOME Resursi

en: A nice way to view information about use of system resources
hr: Ugodan način za prikaz informacija o upotrebi resursa sustava

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
hr: Jednostavna GNOME 3 aplikacija za nadgledanje i analizu resursa sustava poput pokrenutih procesa, memorije i diskovnog prostora.

en: Usage
hr: Resursi

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
hr: Ugodan način za prikaz informacija o upotrebi resursa sustava, poput memorije i diskovnog prostora

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
hr: Nadgledaj;Sustav;Proces;CPU;Memorija;Mreža;Povijest;Upotreba;Performanse;Zadatak;Upravitelj;

en: A list of processes which we don’t want killed
hr: Popis procesa koje ne želimo ubiti

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
hr: Ovaj popis se koristi za prikaz procesa koje korisnik ne može zaustaviti.

en: Used
hr: Iskorišteno

en: Available
hr: Dostupno

en: No results found
hr: Nema pronađenih rezultata

en: Try a different search
hr: Pokušaj drugačiju pretragu

en: _About Usage
hr: _O Resursima

en: Group system processes
hr: Grupiraj procese sustava

en: Show all processes
hr: Prikaži sve procese

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
hr: Prisilno zatvori %s?

en: Unsaved work might be lost.
hr: Nespremljeni rad može biti izgubljen.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Force Quit
hr: Prisilno zatvori

en: Delete…
hr: Obriši…

en: Home Partition
hr: Osobna particija

en: System
hr: Sustav

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
hr: Ugodan način za prikaz informacija o upotrebi resursa sustava, poput memorije i diskovnog prostora.

en: Websites
hr: Web stranica

en: Processor
hr: Procesor

en: Memory
hr: Memorija

en: Performance
hr: Performanse

en: %s selected
hr: %s odabrana

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
hr: Sigurno želite trajno obrisati odabrane stavke?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
hr: Ako obrišete ove stavke, biti će trajno izgubljene.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
hr: Datoteke operativnog sustava ključan su dio vašeg sustava i ne mogu se ukloniti.

en: Storage
hr: Pohrana

en: Operating System
hr: Operativni sustav

en: Scanning directories
hr: Pretraživanje direktorija
