gnome-usage master - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Usage
ka: გამოყენება

en: A nice way to view information about use of system resources
ka: სასიამოვნო გზა მიიღოთ ინფორმაცია სისტემური რესურსების გამოყენების შესახებ

en: A simple application to monitor and analyze system resources such as CPU and memory usage of running apps, and storage usage.
ka: მარტივი აპლიკაცია ისეთი სისტემური რესურსების, როგორიცაა CPU, მეხსიერება და საცავი, მონიტორინგი და ანალიზი.

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
ka: სასიამოვნო გზა მიიღოთ ინფორმაცია ისეთი სისტემური რესურსების გამოყენების შესახებ, როგორიცაა მეხსიერება და ადგილი დისკზე

en: A list of processes which we don’t want killed
ka: პროცესების სია, რომელსაც არ დავხოცავთ

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
ka: ეს სია გამოიყენება იმ პროცესების გასაფილტრად, რომლების მოკვლაც მომხმარებლებს არ შეუძლიათ.

en: Application is running with no visible window
ka: აპლიკაცია გაშვებულია ხილული ფანჯრის გარეშე

en: Quit App
ka: აპიდან გასვლა

en: Force Quit
ka: ძალით გასვლა

en: Used
ka: Გამოყენებული

en: Available
ka: ხელმისაწვდომია

en: No results found
ka: პროგრამა ვერ მოიძებნა

en: Try a different search
ka: სცადეთ სხვა ძებნა

en: Application is running in background
ka: აპლიკაცია ფონურადაა გაშვებული

en: Application uses optimised game mode
ka: აპლიკაცია ოპტიმიზებულ თამაშის რეჟიმს იყენებს

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Quit Tuba?”
en: Quit %s?
ka: გავიდე პროგრამიდან %s?

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Delete…
ka: წაშლა…

en: Home Partition
ka: საწყისი დანაყოფი

en: Swap
ka: სვაპი

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Search
ka: ძებნა

en: Search Applications…
ka: აპლიკაციების ძებნა…

en: _About Usage
ka: _Usage-ის შესახებ

en: Group system processes
ka: სისტემური პროცესების დაჯგუფება

en: Show all processes
ka: ყველა პროცესის ჩვენება

en: Memory
ka: მეხსიერება

en: System
ka: სისტემა

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
ka: სასიამოვნო გზა მიიღოთ ინფორმაცია ისეთი სისტემური რესურსების გამოყენების შესახებ, როგორიცაა მეხსიერება და ადგილი დისკზე.

en: Processor
ka: პროცესორი

en: %s selected | %s selected
ka[0]: მონიშნულია %s
ka[1]: მონიშნულია %s

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
ka: ნამდვილად გნებავთ მონიშნული ელემენტების სამუდამოდ წაშლა ?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
ka: ელემენტების წაშლის შემთხვევაში, თქვენ მათ სამუდამოდ დაკარგავთ.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
ka: ოპერაციული სისტემის ფაილები სისტემის სასიცოცხლო ნაწილს შეადგენენ და მათი წაშლა შეუძლებელია.

en: Storage
ka: სათავსო

en: Operating System
ka: ოპერაციული სისტემა

en: %s available | %s available
ka[0]: %s ხელმისაწვდომია
ka[1]: %s ხელმისაწვდომია

en: %llu B
ka: %llu ბ

en: %s/s
ka: %s/წმ

en: %llu B/s
ka: %llu ბ/წმ
