gnome-usage master - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: GNOME Usage
nl: Gnome Gebruik

en: A nice way to view information about use of system resources
nl: Een leuke manier om informatie te bekijken over het gebruik van systeembronnen

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
nl: Een eenvoudige Gnome 3-toepassing om systeembronnen zoals processor, geheugen en opslag te monitoren en analyseren.

en: Usage
nl: Gebruik

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
nl: Een leuke manier om informatie te bekijken over het gebruik van systeembronnen, zoals geheugen en schijfruimte

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
nl: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Taak;Beheer;Geschiedenis;Gebruik;Netwerk;Geheugen;Proces;Systeem;Prestaties;

en: A list of processes which we don’t want killed
nl: Een lijst van processen die we niet willen afsluiten

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
nl: Deze lijst wordt gebruikt voor het filteren van processen die de gebruiker niet kan stoppen.

en: Used
nl: Gebruikt

en: Available
nl: Beschikbaar

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Try a different search
nl: Probeer een andere zoekopdracht

en: _About Usage
nl: _Over Gebruik

en: Group system processes
nl: Systeemprocessen groeperen

en: Show all processes
nl: Alle processen tonen

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
nl: %s dwingen af te sluiten?

en: Unsaved work might be lost.
nl: Niet-opgeslagen werk kan verloren gaan.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Force Quit
nl: Afsluiten dwingen

en: Delete…
nl: Verwijderen…

en: Home Partition
nl: Persoonlijke partitie

en: Swap
nl: Wisselgeheugen

en: System
nl: Systeem

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
nl: Een leuke manier om informatie te bekijken over het gebruik van systeembronnen, zoals geheugen en schijfruimte.

en: Memory
nl: Geheugen

en: Performance
nl: Prestaties

en: %s selected
nl: %s geselecteerd

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde items voorgoed wilt verwijderen?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
nl: Als u deze items verwijdert, gaan ze voorgoed verloren.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
nl: Besturingssysteembestanden vormen een essentieel onderdeel van uw systeem en kunnen niet verwijderd worden.

en: Storage
nl: Opslag

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Scanning directories
nl: Mappen worden gescand
