gnome-usage master - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Usage
sk: Využitie prostredia GNOME

en: A nice way to view information about use of system resources
sk: Elegantný spôsob zobrazenia informácií o využití systémových prostriedkov

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
sk: Jednoduchá aplikácia prostredia GNOME 3 na sledovanie a analýzu systémových prostriedkov ako je procesor, pamäť a úložisko.

en: Usage
sk: Využitie

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
sk: Elegantný spôsob zobrazenia informácií o využití systémových prostriedkov ako je pamäť a diskový priestor

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
sk: monitorovanie;sledovanie;systém;systému;proces;CPU;procesor;pamäť;sieť;história;využitie;výkon;úloha;správca;

en: A list of processes which we don’t want killed
sk: Zoznam procesov, ktoré nebudú zabité

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
sk: Tento zoznam je použitý na filtrovanie procesov, ktoré používateľ nechce zastaviť.

en: Used
sk: Využité

en: Available
sk: Dostupné

en: No results found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

en: Try a different search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: _About Usage
sk: _O aplikácii Využitie

en: Group system processes
sk: Zoskupiť systémové procesy

en: Show all processes
sk: Zobraziť všetky procesy

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
sk: Vynútiť ukončenie aplikácie %s?

en: Unsaved work might be lost.
sk: Neuložená práca môže byť stratená.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Force Quit
sk: Vynútiť ukončenie

en: Delete…
sk: Odstrániť…

en: Home Partition
sk: Domovský oddiel

en: Swap
sk: Odkladací priestor

en: System
sk: Systém

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
sk: Elegantný spôsob zobrazenia informácií o využití systémových prostriedkov ako je pamäť a diskový priestor.

en: Websites
sk: Webové stránky

en: Processor
sk: Procesor

en: Memory
sk: Pamäť

en: Performance
sk: Výkon

en: %s selected
sk: %s vybraných

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť vybrané položky?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
sk: Ak odstránite tieto položky, budú natrvalo stratené.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
sk: Súbory operačného systému sú základnou súčasťou vášho systému a nemôžu byť odstránené.

en: Storage
sk: Úložisko

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Scanning directories
sk: Prehľadávajú sa adresáre
