gnome-usage master - en to sl_SI translation catalogue (35 entries)

en: GNOME Usage
sl_SI: Uporaba GNOME

en: A nice way to view information about use of system resources
sl_SI: Učinkovit način za pregled podrobnosti o uporabi sistemskih virov

en: A simple GNOME 3 application to monitor and analyze system resources such as processing, memory, and storage.
sl_SI: Enostaven program GNOME za nadzor in preučevanje sistemskih virov, kot so procesorska moč, pomnilnik in prostor.

en: Usage
sl_SI: Podrobnosti uporabe sistema

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space
sl_SI: Učinkovit način za pregled podrobnosti o uporabi sistemskih virov, kot sta pomnilnik in prostor na disku.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;
sl_SI: Nadzor;Sistem;Opravila;CPE;OPE;Pomnilnik;Omrežje;Zgodovina;Uporaba;Zmožnost;Naloge;Upravljalnik

en: A list of processes which we don’t want killed
sl_SI: Seznam procesov, ki jih ni priporočljivo zaustaviti

en: This list is used for filtering which processes the user can’t stop.
sl_SI: Seznam se uporablja za filtriranje opravil, ki jih uporabnik ne more zaustaviti.

en: Used
sl_SI: Uporabljeno

en: Available
sl_SI: Razpoložljivo

en: No results found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskalnim nizom

en: _About Usage
sl_SI: _O programu

en: Group system processes
sl_SI: Skupinska sistemska opravila

en: Show all processes
sl_SI: Pokaži vsa opravila

note: Translators: This sentence is later suffixed with an application name. Example: “Force Quit Videos?”
en: Force Quit %s?
sl_SI: Ali želite vsiliti končanje %s?

en: Unsaved work might be lost.
sl_SI: Neshranjeno delo bo morda izgubljeno.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Force Quit
sl_SI: Vsili končanje

en: Delete…
sl_SI: Izbriši …

en: Home Partition
sl_SI: Osebni razdelek (home)

en: Swap
sl_SI: Izmenjevalni razdelek

en: System
sl_SI: Sistem

en: A nice way to view information about use of system resources, like memory and disk space.
sl_SI: Učinkovit način za pregled podrobnosti o uporabi sistemskih virov, kot sta pomnilnik in prostor na disku.

en: Websites
sl_SI: Spletne strani

en: Processor
sl_SI: Procesor

en: Memory
sl_SI: Pomnilnik

en: Performance
sl_SI: Zmogljivost

en: %s selected
sl_SI: %s izbranih

en: Are you sure you want to permanently delete selected items?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati izbrane predmete?

en: If you delete these items, they will be permanently lost.
sl_SI: Izbrisani predmeti, bodo trajno izgubljeni.

en: Operating system files are an essential part of your system and cannot be removed.
sl_SI: Datoteke operacijskega sistema so nepogrešljivi del sistema in jih ni mogoče odstraniti.

en: Storage
sl_SI: Prostor

en: Operating System
sl_SI: Operacijski sistem

en: Scanning directories
sl_SI: Poteka preiskovanje map
