gnome-user-share - en to ga translation catalogue (46 entries)

en: If this is true, Bluetooth devices can send files to the user's Downloads directory when logged in.
ga: Má tá sé seo fíor, is féidir le gléasanna Bluetooth comhaid a sheoladh go dtí comhadlann "Íosluchtuithe" an úsáideora nuair atá an t-úsáideoir logáilte isteach.

en: If this is true, the Public directory in the users home directory will be shared over Bluetooth when the user is logged in.
ga: Má tá sé seo fíor, comhroinntear an chomhadlann "Poiblí" i gcomhadlann bhaile an úsáideora trí Bluetooth nuair atá an t-úsáideoir logáilte isteach.

en: If this is true, the Public directory in the users home directory will be shared over the network when the user is logged in.
ga: Má tá sé seo fíor, comhroinntear an chomhadlann "Poiblí" i gcomhadlann bhaile an úsáideora tríd an líonra nuair atá an t-úsáideoir logáilte isteach.

en: Share Public directory over Bluetooth
ga: Comhroinn an chomhadlann "Poiblí" trí Bluetooth

en: Share Public directory over the network
ga: Comhroinn an chomhadlann "Poiblí" tríd an líonra

en: When to accept files sent over Bluetooth
ga: An t-am le glacadh le comhaid seolta trí Bluetooth

en: When to accept files sent over Bluetooth. Possible values are "always", "bonded", "bonded_trusted" and "ask".
ga: An t-am le glacadh le comhaid seolta trí Bluetooth. Is iad na luachanna a d'fhéadfadh a bheith ann ná "always", "bonded", "bonded_trusted", agus "ask".

en: When to ask for passwords. Possible values are "never", "on_write", and "always".
ga: An t-am le hiarr focail faire. Is iad na luachanna a d'fhéadfadh a bheith ann ná "never", "on_write", agus "always".

en: When to require passwords
ga: An t-am focail faire le héileamh

en: Whether Bluetooth clients can send files using ObexPush.
ga: Cé acu an bhfuil cliaint Bluetooth in ann comhaid a sheoladh trí ObexPush nó nach bhfuil.

en: Whether Bluetooth clients need to pair with the computer to send files.
ga: Cé acu an bhfuil gá ag cliaint Bluetooth le péireáil leis an ríomhaire chun comhaid a sheoladh nó nach bhfuil.

en: Whether to allow Bluetooth clients to write files, or share the files read-only.
ga: Cé acu a cheadófar do chliaint Bluetooth comhaid a scríobh, nó na comhaid a chomhroinnt inléite-amháin.

en: Whether to allow Bluetooth clients to write files.
ga: Cé acu a cheadófar do chliaint Bluetooth comhaid a scríobh, nó nach gceadófar.

en: Whether to notify about newly received files.
ga: Cé acu a chuirfear in iúl maidir le comhaid faighte go nua, nó nach gcuirfear.

en: Receive Files over Bluetooth
ga: Faigh Comhaid trí Bluetooth

en: Share Files over Bluetooth
ga: Comhroinn Comhaid trí Bluetooth

en: Share Files over the Network
ga: Comhroinn Comhaid Tríd an Líonra

en: Allo_w remote devices to delete files
ga: Ceadaigh _scriosadh comhad do ghléasanna cianda

en: Personal File Sharing Preferences
ga: Sainroghanna Chomhroinnt Chomhad Pearsanta

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
ga: Faigh comhaid san fhillteán "Í_osluchtuithe" trí Bluetooth

en: Require re_mote devices to bond with this computer
ga: Ceangal _gléasanna cianda leis an ríomhaire seo de dhíth

en: Share public files over _Bluetooth
ga: Comhroinn comhaid poiblí trí _Bluetooth

en: _Accept files:
ga: _Glac le comhaid:

en: _Notify about received files
ga: Cuir in _iúl maidir le comhaid faighte

en: _Password:
ga: _Focal faire:

en: _Require password:
ga: Focal faire de _dhíth:

en: _Share public files on network
ga: _Comhroinn comhaid poiblí ar an líonra

en: Personal File Sharing
ga: Comhroinnt Chomhad Pearsanta

en: Preferences for sharing of files
ga: Sainroghanna ar chomhroinnt chomhad

en: Launch Personal File Sharing if enabled
ga: Tosaigh Comhroinnt Chomhad Pearsanta má chumasaithe

en: No reason
ga: Gan chúis

en: Could not display the help contents.
ga: Níorbh fhéidir inneachar cabhrach a thaispeáint.

en: Could not build interface.
ga: Níorbh fhéidir comhéadan a thógáil.

en: Never
ga: Riamh

en: When writing files
ga: Agus comhaid á scríobh

en: Always
ga: I gCónaí

en: Only for Bonded devices
ga: Do ghléasanna Nasctha amháin

en: Only for Bonded and Trusted devices
ga: Do ghléasanna Nasctha agus Iontaofa amháin

en: Ask
ga: Fiafraigh

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
ga: comhaid poiblí %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
ga: comhaid poiblí %s ar %s

en: Please log in as the user guest
ga: Logáil isteach mar an t-úsáideoir guest le do thoil

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
ga: Fuair tú "%s" trí Bluetooth

en: You received a file
ga: Fuair tú comhad

en: Open File
ga: Oscail Comhad

en: Reveal File
ga: Nocht Comhad
