gnome-user-share - en to th translation catalogue (7 entries)

en: When to require passwords
th: ถามรหัสผ่านเมื่อใด

en: When to ask for passwords. Possible values are "never", "on_write", and "always".
th: จะถามรหัสผ่านเมื่อใด ค่าที่เป็นไปได้คือ "never" (ไม่ถาม), "on_write" (เมื่อจะเขียน) และ "always" (ถามเสมอ)

en: File Sharing
th: การแบ่งปันไฟล์

en: Launch File Sharing if enabled
th: เรียกใช้การแบ่งปันไฟล์หากถูกเปิดใช้

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;http;network;copy;send;
th: แบ่งปัน;ไฟล์;http;เครือข่าย;คัดลอก;ส่ง;

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
th: ไฟล์สาธารณะของ %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
th: ไฟล์สาธารณะของ %s ที่ %s
