gnome-user-share - en to br translation catalogue (51 entries)

en: If this is true, Bluetooth devices can send files to the user's Downloads directory when logged in.
br: Mar GWIR e vez kaset restroù gant an trobarzhelloù Bluetooth da gavlec'hiad Pellgargañ an arveriad pa vez kennasket.

en: If this is true, the Public directory in the users home directory will be shared over Bluetooth when the user is logged in.
br: Mar GWIR e vo rannet ar c'havlec'hiad foran e kavlec'hiad personel an arveriaded dre vBluetooth pa vez kennasket an arveriad.

en: If this is true, the Public directory in the users home directory will be shared over the network when the user is logged in.
br: Mar GWIR e vo rannet ar c'havlec'hiad foran e kavlec'hiad personel an arveriaded dre ar rouedad pa vez kennasket an arveriad.

en: Share Public directory over Bluetooth
br: Rannañ ar c'havlec'hiad foran dre vBluetooth

en: Share Public directory over the network
br: Rannañ ar c'havlec'hiad foran dre ar rouedad

en: When to accept files sent over Bluetooth
br: Pegoulz asantiñ restroù kaset dre vBluetooth

en: When to accept files sent over Bluetooth. Possible values are "always", "bonded" and "ask".
br: Pegoulz asantiñ restroù kaset dre vBluetooth. Ar gwerzhioù zo "always" (bepred), "bonded" (mar ereet) hag "ask" (goulenn).

en: When to ask for passwords. Possible values are "never", "on_write", and "always".
br: Pegoulz goulenn ur ger-tremen. Ar gwerzhioù zo "never", (morse) "on_write" (gant ar skritur) hag "always" (bepred).

en: When to require passwords
br: Pegoulz azgoulenn ar gerioù-tremen

en: Whether Bluetooth clients can send files using ObexPush.
br: Menegiñ a ra hag-eñ e vo kaset restroù gant arvalion Bluetooth en ur ober gant ObexPush.

en: Whether Bluetooth clients need to pair with the computer to send files.
br: Menegiñ a ra hag-eñ ez eo ret da arvalion Bluetooth bezañ liammet gant an urzhiataer a-benn kas restroù.

en: Whether to allow Bluetooth clients to write files, or share the files read-only.
br: Menegiñ a ra hag-eñ ez eo aotreet arvalion Bluetooth da skrivañ restroù pe rannañ ar restroù e mod lenn nemetken.

en: Whether to allow Bluetooth clients to write files.
br: Menegiñ a ra hag-eñ ez eo aotreet arvalion Bluetooth da skrivañ restroù.

en: Whether to notify about newly received files.
br: Menegiñ a ra hag-eñ e vo kemennet a-fet restroù nevez degemeret

en: Receive Files over Bluetooth
br: Degemer restroù dre vBluetooth

en: Share Files over Bluetooth
br: Rannañ restroù dre vBluetooth

en: Share Files over the Network
br: Rannañ restroù dre ar rouedad

en: Allo_w remote devices to delete files
br: Aotren an trobarzhelloù a-benn da zilemel restroù

en: Personal File Sharing Preferences
br: Gwellvezioù a-fet rannañ restroù personel

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
br: Degemer restroù en teuliad Pellgargadurioù dre vBluetooth

en: Require re_mote devices to bond with this computer
br: Azgoulenn ma vo liammet an trobarzhelloù a-bell gant an urzhiataer-mañ

en: Share public files over _Bluetooth
br: Rannañ restroù foran dre v_Bluetooth

en: _Accept files:
br: _Asantiñ ar restroù :

en: _Notify about received files
br: _Kemenn a-fet restroù degemeret

en: _Password:
br: _Ger-tremen :

en: _Require password:
br: _Azgoulenn ur ger-tremen :

en: _Share public files on network
br: Rannañ restroù foran dre ar rouedad

en: Personal File Sharing
br: Rannadur restroù foran

en: Preferences for sharing of files
br: Gwellvezioù a-fet rannañ restroù

en: Launch Personal File Sharing if enabled
br: Loc'hañ ar rannadur restroù personel mar bez gweredekaet

en: Launch Preferences
br: Gwellvezioù al loc'hañ

en: Launch Personal File Sharing Preferences
br: Loc'hañ ar gwellvezioù a-fet rannadur restroù personel

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
br: N'eo ket goust da loc'hañ ar gwellvezioù a-fet rannadur restroù personel

en: You can share files from this folder and receive files to it
br: Rannet e vez restroù diouzh an ha degemer restroù ennañ

en: You can share files from this folder over the network and Bluetooth
br: Rannet e vez restroù diouzh an teuliad-mañ dre ar rouedad ha Bluetooth

en: You can receive files over Bluetooth into this folder
br: Degemerez e vez restroù dre vBluetooth en teuliad-mañ

en: No reason
br: Abeg ebet

en: Could not display the help contents.
br: N'hall ket skrammañ endalc'hadoù ar skoazell

en: Could not build interface.
br: N'hall ket sevel ar c'hetal

en: Never
br: Morse

en: When writing files
br: Pa vez o skrivañ restroù

en: Always
br: Bepred

en: Only for set up devices
br: Evit an trobarzhelloù bet kefluniet hepken

en: Ask
br: Goulenn

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
br: Restroù foran %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
br: Restroù foran %s war %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
br: Degemeret hoc'h eus "%s" dre vBluetooth

en: You received a file
br: Degemeret hoc'h eus ur restr

en: Open File
br: Digeriñ ur restr

en: Reveal File
br: Deskouez ar restr

en: File reception complete
br: Echu eo degemer ar restr
