gnome-vfs 2.3.5 - en to eo translation catalogue (143 entries)

en: ISO 9660 Volume
eo: ISO-9660-portilo

en: %s:%u has unknown options %s.
eo: %s:%u havas nekonatajn opciojn %s.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
eo: Agordodosiero '%s' ne estis trovita: %s

en: AFFS Volume
eo: AFFS-portilo

en: AFS Network Volume
eo: AFS-reto-portilo

en: Auto-detected Volume
eo: Aŭtomate detektita portilo

en: Btrfs Linux Volume
eo: Btrfs-Linuks-portilo

en: CD-ROM Drive
eo: KD-ROM-diskingo

en: EncFS Volume
eo: EncFS-portilo

en: eCryptfs Volume
eo: eCryptfs-portilo

en: Ext2 Linux Volume
eo: Ext2-Linuks-portilo

en: Ext3 Linux Volume
eo: Ext3-Linuks-portilo

en: Ext4 Linux Volume
eo: Ext4-Linuks-portilo

en: MSDOS Volume
eo: MSDOS-portilo

en: BSD Volume
eo: BSD-portilo

en: FUSE Volume
eo: FUSE-portilo

en: MacOS Volume
eo: MacOS-portilo

en: CDROM Volume
eo: KD-ROM-portilo

en: Hsfs CDROM Volume
eo: Hsfs-KD-ROM-portilo

en: JFS Volume
eo: JFS-portilo

en: Windows NT Volume
eo: Nindozo-NT-portilo

en: System Volume
eo: Sistem-portilo

en: Minix Volume
eo: Minix-portilo

en: NFS Network Volume
eo: NFS-reto-portilo

en: DVD Volume
eo: DVD-portilo

en: Xenix Volume
eo: Xenix-portilo

en: XIAFS Volume
eo: XIAFS-portilo

en: CIFS Volume
eo: CIFS-portilo

en: Unknown
eo: Nekonate

en: %s Volume
eo: %s Portilo

en: CD-ROM
eo: KD-ROM

en: CD-R
eo: KD-R

en: %s/%s Drive
eo: %s/%s Diskingo

en: %s Drive
eo: %s Diskingo

en: Floppy Drive
eo: Disketingo

en: %s %s Music Player
eo: %s %s Musik-ludilo

en: %s %s Digital Camera
eo: %s %s Cifereca fotilo

en: Drive
eo: Diskingo

en: External %s
eo: Ekstera %s

en: CD-ROM Disc
eo: KD-ROM-disko

en: Blank CD-R Disc
eo: Malplena KD-R-disko

en: CD-R Disc
eo: KD-R-disko

en: DVD-ROM Disc
eo: DVD-ROM-disko

en: Blank DVD-R Disc
eo: Malplena DVD-R-disko

en: DVD-R Disc
eo: DVD-R-disko

en: Blank DVD+R Disc
eo: Malplena DVD+R-disko

en: DVD+R Disc
eo: DVD+R-disko

en: Audio Disc
eo: Sondisko

en: %s Removable Volume
eo: %s Demetebla portilo

en: Volume
eo: Portilo

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
eo: Ne povas krei dukton por malfermi GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
eo: Nekonata tasktipo %u

en: Operation stopped
eo: Operacio haltigita

en: Could not parse: %s
eo: Ne analizebla: %s

en: More parsing errors will be ignored.
eo: Plu analizeraroj estos ignorataj.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
eo: Neniu eraro

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
eo: Dosiero ne trovita

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
eo: Ĝenerala eraro

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
eo: Interna eraro

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
eo: Nevalidaj parametroj

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
eo: Operacio ne estas subtenata

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
eo: En/El eraro

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
eo: Datumo koruptita

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
eo: Formato nevalida

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
eo: Malbona dosier-tenilo

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
eo: Dosiero estas tro granda

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
eo: Ne plu estas spaco sur la aparato

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
eo: Nurlega dosierosistemo

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
eo: URI-o ne estas valida

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
eo: Dosiero ne estas malfermi

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
eo: Malferma reĝimo nevalida

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
eo: Aliro malpermesita

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
eo: Tro multaj malfermaj dosieroj

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
eo: Fino de dosiero

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
eo: Ne estas dosierujo

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
eo: Operacio efektiviĝas

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
eo: Operacio interrompis

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
eo: Dosiero ekzistas

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
eo: Ripeta ligo renkontis

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
eo: Operacio ne estas permesata

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
eo: Estas dosierujo

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
eo: Memoro ne estas sufiĉa

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
eo: Komputilo ne trovita

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
eo: Komputilonomo ne valida

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
eo: Komputilo ne havas adreso

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
eo: Saluto malsukcesis

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
eo: Operacio haltigita

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
eo: Dosierujo estas okupita

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
eo: Dosierujo ne estas malpena

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
eo: Tro multaj ligoj

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
eo: Nurlega dosiersistemo

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
eo: Ne sur la sama dosiersistemo

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
eo: Nomo estas tro longa

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
eo: Servo ne disponebla

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
eo: Demando malaktualigas la datumon de servo

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
eo: Protokola eraro

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
eo: Ne eblis trovi mastran rigardilon

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
eo: Neniu apriora ago asociata

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
eo: Neniu traktilo por URL-kombino

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
eo: Eraro dum komandolinia analizo

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
eo: Eraro dum komandlanĉo

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
eo: Nevalida dosiernomo

en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

en: %u byte | %u bytes
eo[0]: %u bajto
eo[1]: %u bajtoj

en:  (invalid Unicode)
eo:  (nevalida unikodo)

en: Floppy
eo: Disketo

en: CD-ROM/DVD-ROM
eo: KD-ROM/DVD-ROM

en: CD-ROM/DVD-RAM
eo: KD-ROM/DVD-RAM

en: CD-ROM/DVD-R
eo: KD-ROM/DVD-R

en: CD-R/DVD-R
eo: KD-R/DVD-R

en: Disk
eo: Disko

en: USB Drive
eo: USB-ingo

en: Memory Stick
eo: Poŝmemorilo

en: Camera
eo: Kamerao

en: Root Volume
eo: Radiko-portilo

en: Audio CD
eo: Son-KD

en: Unknown volume
eo: Nekonata portilo

en: Network server
eo: Ret-servilo

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
eo: Neatendita eraro en select() dum datumlegado de procezido (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
eo: Neatendita eraro en waitpid() (%s)

en: Network
eo: Reto

en: Home
eo: Hejmo

en: Filesystem
eo: Dosiersistemo

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
eo: Nekonata GnomeVFSSeekPosition %d

en: Windows Network
eo: Vindoza reto

en: Log In Anyway
eo: Ensaluti malgraŭe

en: Cancel Login
eo: Ĉesi ensaluton

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
eo: Ne trovis validan agordodosieron je %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
eo: Uzi la %s mediovariablo por doni malsaman situon.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
eo: Via HTTP-prokurilo postulas, ke vi ensalutas.

en: You must log in to access "%s".
    %s
eo: Vi devas ensaluti por atingi "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
eo: Via pasvorto sendiĝos neĉifrite.

en: Your password will be transmitted encrypted.
eo: Via pasvorto sendiĝos ĉifrite.

en: You must log in to access %s domain %s
eo: Vi devas ensaluti por aliri al %s de domajno %s

en: You must log in to access %s
eo: Vi devas ensaluti por aliri %s

en: Default terminal application
eo: Defaŭlta terminal-aplikaĵo

en: Run the command in a terminal
eo: Ruli komandon en terminalo

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
eo: Estas vera, se la komando estas uzata por trakti tiun tipon de URL-o devu esti lanĉita en terminalo.

en: FTP proxy port
eo: FTP-prokura pordo

en: HTTP proxy password
eo: HTTP-prokura pasvorto

en: HTTP proxy port
eo: HTTP-prokura pordo

en: HTTP proxy username
eo: HTTP-prokura uzantnomo

en: Use HTTP proxy
eo: Uzi HTTP-prokurilon
