gnome-vfs - en to nl translation catalogue (297 entries)

en: ISO 9660 Volume
nl: ISO-9660 volumen

en: %s:%u contains NUL characters.
nl: %s:%u bevat NUL-tekens.

en: %s:%u contains no method name.
nl: %s:%u bevat geen methodenaam.

en: %s:%u has no options endmarker.
nl: %s:%u bevat geen eindemarkering voor opties.

en: %s:%u has unknown options %s.
nl: %s:%u heeft onbekende opties %s.

en: %s:%u contains no module name.
nl: %s:%u bevat geen modulenaam.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
nl: Configuratiebestand `%s' is niet gevonden: %s

note: stop parsing if we failed
en: %s:%d aborted parsing.
nl: %s:%d verwerken is afgebroken.

en: AFFS Volume
nl: AFFS-volumen

en: AFS Network Volume
nl: AFS-netwerkvolumen

en: Auto-detected Volume
nl: Automatisch bepaald volumen

en: Btrfs Linux Volume
nl: Btrfs-Linux-volumen

en: CD-ROM Drive
nl: cdrom-apparaat

en: CD Digital Audio
nl: cd digitale audio

en: Hardware Device Volume
nl: Hardware-apparaat volumen

en: EncFS Volume
nl: EncFS-volumen

en: eCryptfs Volume
nl: eCryptfs-volumen

en: Ext2 Linux Volume
nl: Ext2 Linux-volumen

en: Ext3 Linux Volume
nl: Ext3 Linux-volumen

en: Ext4 Linux Volume
nl: Ext4 Linux-volumen

en: MSDOS Volume
nl: MSDOS-volumen

en: BSD Volume
nl: BSD-volumen

en: FUSE Volume
nl: FUSE-volumen

en: MacOS Volume
nl: MacOS-volumen

en: CDROM Volume
nl: cd-rom

en: Hsfs CDROM Volume
nl: Hsfs cd-rom

en: JFS Volume
nl: JFS-volumen

en: Windows NT Volume
nl: Windows NT-volumen

en: System Volume
nl: Systeemvolumen

en: Memory Volume
nl: Geheugenvolumen

en: Minix Volume
nl: Minixvolumen

en: NFS Network Volume
nl: NFS-netwerkvolumen

en: NILFS Linux Volume
nl: NILFS Linux-volumen

en: Netware Volume
nl: Netware-volumen

en: Reiser4 Linux Volume
nl: Reiser4 Linux-volumen

en: ReiserFS Linux Volume
nl: ReiserFS Linux-volumen

en: Windows Shared Volume
nl: Gedeeld Windows-volumen

en: SuperMount Volume
nl: Supermount-volumen

en: DVD Volume
nl: dvd

en: Solaris/BSD Volume
nl: Solaris/BSD-volumen

en: Udfs Solaris Volume
nl: UDFS Solaris-volumen

en: Pcfs Solaris Volume
nl: PCFS Solaris-volumen

en: Sun SAM-QFS Volume
nl: Sun SAM-QFS-volumen

en: Temporary Volume
nl: Tijdelijk volumen

en: Enhanced DOS Volume
nl: Verbeterd DOS-volumen

en: Windows VFAT Volume
nl: Windows VFAT-volumen

en: Xenix Volume
nl: Xenix-volumen

en: XFS Linux Volume
nl: XFS Linux-volumen

en: XIAFS Volume
nl: XIAFS-volumen

en: CIFS Volume
nl: CIFS-volumen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: %s Volume
nl: %s-volumen

en: CD-ROM
nl: cd-rom

en: CD-R
nl: cd-r

en: CD-RW
nl: cd-rw

en: DVD-ROM
nl: dvd-rom

en: DVD+R
nl: dvd+r

en: DVD+RW
nl: dvd+rw

en: DVD-R
nl: dvd-r

en: DVD-RW
nl: dvd-rw

en: DVD-RAM
nl: dvd-ram

en: DVD±R
nl: dvd±r

en: DVD±RW
nl: dvd±rw

en: %s/%s Drive
nl: %s/%s-station

en: %s Drive
nl: %s-station

en: Floppy Drive
nl: Diskettestation

en: Compact Flash Drive
nl: Compact Flash-station

en: Memory Stick Drive
nl: Memory stick-station

en: Smart Media Drive
nl: Smart media-station

en: SD/MMC Drive
nl: SD/MMC-station

en: Zip Drive
nl: Zip-drive

en: Jaz Drive
nl: Jaz-drive

en: Pen Drive
nl: Pen-drive

en: %s %s Music Player
nl: %s %s muziekspeler

en: %s %s Digital Camera
nl: %s %s digitale camera

en: Drive
nl: Station

en: External %s
nl: Extern station %s

en: CD-ROM Disc
nl: cd-rom

en: Blank CD-R Disc
nl: Lege cd-r

en: CD-R Disc
nl: cd-r

en: Blank CD-RW Disc
nl: Lege cd-rw

en: CD-RW Disc
nl: cd-rw

en: DVD-ROM Disc
nl: dvd-rom

en: Blank DVD-RAM Disc
nl: Lege dvd-ram

en: DVD-RAM Disc
nl: dvd-ram

en: Blank DVD-R Disc
nl: Lege dvd-r

en: DVD-R Disc
nl: dvd-r

en: Blank DVD-RW Disc
nl: Lege dvd-rw

en: DVD-RW Disc
nl: dvd-rw

en: Blank DVD+R Disc
nl: Lege dvd+r

en: DVD+R Disc
nl: dvd+r

en: Blank DVD+RW Disc
nl: Lege dvd+rw

en: DVD+RW Disc
nl: dvd+rw

en: Audio Disc
nl: Audio-schijf

en: %s Removable Volume
nl: %s verwisselbaar volumen

en: Volume
nl: Volumen

en: Unknown operation type %u
nl: Onbekend opdrachttype %u

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
nl: Kan geen pijplijn aanmaken voor GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
nl: Onbekend taaktype %u

en: Operation stopped
nl: Opdracht gestopt

en: Deprecated function.  User modifications to the MIME database are no longer supported.
nl: Afgeraden functie. Gebruikerswijzigingen aan de MIME-database zijn niet langer ondersteund.

en: Could not parse: %s
nl: Kon niet verwerken: %s

en: More parsing errors will be ignored.
nl: De overige verwerkingsfouten worden genegeerd.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
nl: Geen fout

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
nl: Algemene fout

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
nl: Interne fout

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
nl: Niet-ondersteunde opdracht

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
nl: I/O-fout

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
nl: Gegevens beschadigd

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
nl: Ongeldig formaat

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
nl: Foutieve bestandshendel

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
nl: Bestand te groot

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
nl: Geen ruimte vrij op het apparaat

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
nl: Alleen-lezen bestandssysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
nl: Ongeldige URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
nl: Bestand niet open

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
nl: Ongeldige openingsmodus

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
nl: Te veel open bestanden

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
nl: Einde van bestand

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
nl: Geen map

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
nl: Actieve opdracht

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
nl: Opdracht afgebroken

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
nl: Bestand bestaat al

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
nl: Kringverwijzing gevonden

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
nl: Opdracht niet toegestaan

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
nl: Is een map

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
nl: Onvoldoende geheugen

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
nl: Host niet gevonden

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
nl: Hostnaam is niet geldig

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
nl: Host heeft geen adres

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
nl: Inloggen niet gelukt

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
nl: Opdracht afgebroken

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
nl: Map is in gebruik

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
nl: Map is niet leeg

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
nl: Te veel koppelingen

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
nl: Alleen-lezen bestandssysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
nl: Niet op hetzelfde bestandssysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
nl: Naam te lang

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
nl: Service is niet beschikbaar

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
nl: Verzoek maakt gegevens van de service achterhaald

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
nl: Protocolfout

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
nl: Kon de hoofd-browser niet vinden

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
nl: Geen standaardactie gedefinieerd

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
nl: Geen actie voor URL-schema

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
nl: Fout bij verwerken opdrachtregel

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
nl: Fout bij starten opdracht

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
nl: Timeout bereikt

note: GNOME_VFS_ERROR_NAMESERVER
en: Nameserver error
nl: Nameserver-fout

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
nl: De bron is in gebruik

note: GNOME_VFS_ERROR_DEPRECATED_FUNCTION
en: Function call deprecated
nl: Functie-aanroep afgeraden

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_SYMBOLIC_LINK
en: Not a symbolic link
nl: Geen symbolische koppeling

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: Floppy
nl: Diskette

en: CD-ROM/DVD-ROM
nl: cd-rom/dvd-rom

en: CD-ROM/DVD-RAM
nl: cd-rom/dvd-ram

en: CD-ROM/DVD-R
nl: cd-rom/dvd-r

en: CD-ROM/DVD-RW
nl: cd-rom/dvd-rw

en: CD-R/DVD-ROM
nl: cd-r/dvd-rom

en: CD-R/DVD-RAM
nl: cd-r/dvd-ram

en: CD-R/DVD-R
nl: cd-r/dvd-r

en: CD-R/DVD-RW
nl: cd-r/dvd-rw

en: CD-RW/DVD-ROM
nl: cd-rw/dvd-rom

en: CD-RW/DVD-RAM
nl: cd-rw/dvd-ram

en: CD-RW/DVD-R
nl: cd-rw/dvd-r

en: CD-RW/DVD-RW
nl: cd-rw/dvd-rw

en: Disk
nl: Schijf

en: USB Drive
nl: USB-station

en: IEEE1394 Drive
nl: IEEE1394-station

en: Memory Stick
nl: Memory stick

en: Smart Media
nl: Smart media

en: DVD
nl: dvd

en: Root Volume
nl: Root-volumen

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Unknown volume
nl: Onbekend volumen

en: Network server
nl: Netwerkserver

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
nl: Kan de diskette niet aankoppelen. Er zit waarschijnlijk geen diskette in het apparaat.

note: All others
en: Unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
nl: Kan het volumen niet aankoppelen. Er zit waarschijnlijk geen schijf in het apparaat.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
nl: Kan het diskettestation niet aankoppelen. De diskette bevat waarschijnlijk een niet ondersteund bestandssysteem.

note: Probably a wrong password
en: Unable to mount the volume. If this is an encrypted drive, then the wrong password or key was used.
nl: Kon het volumen niet aankoppelen. Indien dit een versleutelde schijf is, is mogelijkerwijs een foutief wachtwoord of sleutel gegeven.

en: Unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
nl: Kan het geselecteerde volumen niet aankoppelen. Het volumen bevat waarschijnlijk een niet ondersteund bestandssysteem.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
nl: Kan de het geselecteerde diskettestation niet aankoppelen.

en: Unable to mount the selected volume.
nl: Kan het geselecteerde volumen niet aankoppelen.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
nl: Kon het geselecteerde volumen niet afkoppelen. Het volumen is nog in gebruik bij een of meerdere programma's.

en: Unable to unmount the selected volume.
nl: Kan het geselecteerde volumen niet ontkoppelen.

en: Failed to read data from child process %d (%s)
nl: Lezen van gegevens van dochterproces %d is mislukt (%s)

en: Couldn't run mount process in a pty
nl: Kon aankoppelingsproces niet uitvoeren in een pty

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
nl: Onverwachte fout in select() tijdens lezen van gegevens van een dochterproces (%s)

en: Couldn't send password to mount process.
nl: Kon wachtwoord niet naar aankoppelingsproces sturen.

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
nl: Onverwachte fout in waitpid() (%s)

en: Failed to start command
nl: Kan opdracht niet starten

en: Unable to eject media
nl: Kan media niet uitwerpen

en: Unable to unmount connected server
nl: Kan aangekoppelde server niet ontkoppelen

en: Network
nl: Netwerk

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
nl: Onbekende GnomeVFSSeekPosition %d

en: Windows Network
nl: Windows netwerk

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
nl: De identiteit van de computer op afstand (%s) is onbekend.

en: This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
nl: Dit gebeurt wanneer u zich voor de eerste keer bij een computer aanmeldt.
    
    De identiteit die door de computer op afstand is verzonden is %s. Indien u absoluut zeker wilt weten of het veilig is om door te gaan, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: Log In Anyway
nl: Toch aanmelden

en: Cancel Login
nl: Aanmelden annuleren

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
nl: Geen geldig instellingenbestand gevonden in %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
nl: Gebruik de %s omgevingsvariabele om een andere locatie op te geven.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
nl: Uw HTTP-proxy verwacht dat u zich aanmeldt.

en: You must log in to access "%s".
    %s
nl: U dient zich aan te melden om "%s" te openen.
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
nl: Uw wachtwoord zal onversleuteld worden verzonden.

en: Your password will be transmitted encrypted.
nl: Uw wachtwoord zal versleuteld worden verzonden.

en: You must log in to access %s domain %s
nl: U dient zich aan te melden om %s in het domein %s te openen.

en: You must log in to access %s
nl: U dient zich aan te melden om %s te openen.

en: Default component viewer application
nl: Standaard componentweergave-programma

en: Default terminal application
nl: Standaard terminalprogramma

en: Exec argument for default terminal
nl: Opstartargumenten voor standaard terminal

en: The application to use for viewing files that require a component to view them. The parameter %s will be replaced by the file's URIs, the parameter %c will be replaced by the component IID.
nl: Te gebruiken programma voor weergave van bestanden die een component vereisen. De parameter %s zal vervangen worden door de URI van het bestand en de parameter %c zal vervangen worden de de IID van de component.

en: The default terminal application to use for applications that require a terminal.
nl: Het standaard terminalprogramma voor toepassingen die een terminal nodig hebben.

en: The exec argument to use for the default terminal application.
nl: Te gebruiken exec-argument voor het standaard terminalprogramma.

en: Run the command in a terminal
nl: Opdracht in terminalvenster starten

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "aim"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "callto" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "callto"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "ghelp" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "ghelp"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "h323" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "h323"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "http" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "http"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "https" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "https"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "info" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "info"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "mailto" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "mailto"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "man" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "man"-URL's, indien ingeschakeld

en: The command used to handle "trash" URLs, if enabled.
nl: De opdracht voor het afhandelen van "trash"-URL's, indien ingeschakeld

en: The handler for "aim" URLs
nl: Het programma dat "aim" URL's afhandelt

en: The handler for "callto" URLs
nl: Het programma dat "callto" URL's afhandelt

en: The handler for "ghelp" URLs
nl: Het programma dat "ghelp" URL's afhandelt

en: The handler for "h323" URLs
nl: Het programma dat "h323" URL's afhandelt

en: The handler for "http" URLs
nl: Het programma dat "http" URL's afhandelt

en: The handler for "https" URLs
nl: Het programma dat "https" URL's afhandelt

en: The handler for "info" URLs
nl: Het programma dat "info" URL's afhandelt

en: The handler for "mailto" URLs
nl: Het programma dat "mailto" URL's afhandelt

en: The handler for "man" URLs
nl: Het programma dat "man" URL's afhandelt

en: The handler for "trash" URLs
nl: Het programma dat "trash" URL's afhandelt

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "aim"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "callto" URLs.
nl: Waar indine de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "callto"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ghelp" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "ghelp"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "h323" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "h323"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "http" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command" "http"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "https" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "https"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "info" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "info"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "mailto" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "mailto"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "man" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "man"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "trash" URLs.
nl: Waar indien de opdracht aangegeven in de sleutel: "command", "trash"-URL's dient af te handelen.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
nl: Waar indien de opdracht om dit type URL af te handelen in een terminalvenster gestart dient te worden.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "aim"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "callto" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "callto"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "ghelp" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "ghelp"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "h323" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "h323"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "http" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "http"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "https" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "https"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "info" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "info"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "mailto" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "mailto"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "man" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "man"-URL's dient af te handelen.

en: Whether the specified command should handle "trash" URLs
nl: Of de aangegeven opdracht "trash"-URL's dient af te handelen.

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met DNS-SD domeinen die zichtbaar behoren te zijn in de locatie "netwerk:///".

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
nl: Extra domeinen waarin naar DNS-SD services wordt gezocht

en: How to display local DNS-SD service
nl: Hoe een lokale DNS-SD service wordt weergegeven

en: Possible values are "merged", "separate" and "disabled".
nl: Mogelijke waarden zijn "merged", "separate" en "disabled".

en: Authenticate proxy server connections
nl: Aanmeldingscontrole gebruiken bij proxyserver-verbindingen

en: Automatic proxy configuration URL
nl: URL voor automatische proxy-configuratie

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP over the Internet.
nl: Proxy-instellingen gebruiken bij HTTP-verbindingen over het internet.

en: FTP proxy host name
nl: FTP-proxy hostnaam

en: FTP proxy port
nl: FTP-proxy poortnummer

en: HTTP proxy host name
nl: HTTP-proxy hostnaam

en: HTTP proxy password
nl: HTTP-proxy wachtwoord

en: HTTP proxy port
nl: HTTP-proxy poortnummer

en: HTTP proxy username
nl: HTTP-proxy gebruikersnaam

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by "/system/http_proxy/authentication_user" and "/system/http_proxy/authentication_password".
nl: Indien waar, wordt voor een verbinding met de proxyserver aanmeldingscontrole vereist. De combinatie van gebruikersnaam en wachtwoord komt voort uit "/system/http_proxy/authentication_user" en "/system/http_proxy/authentication_password".

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
nl: Te gebruiken wachtwoord bij gebruik van de HTTP proxy.

en: Proxy configuration mode
nl: Proxy configuratiemodus

en: SOCKS proxy host name
nl: SOCKS-proxy hostnaam

en: SOCKS proxy port
nl: SOCKS-proxy poortnummer

en: Secure HTTP proxy host name
nl: Beveiligde HTTP-proxy hostnaam

en: Secure HTTP proxy port
nl: Beveiligde HTTP-proxy poortnummer

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are "none", "manual", "auto".
nl: Kies de proxy configuratiemodus. Mogelijke waarden zijn "none" (geen), "manual" (handmatig) en "auto" (automatisch).

en: The machine name to proxy FTP through.
nl: De machinenaam waar de FTP-proxy op draait.

en: The machine name to proxy HTTP through.
nl: De machinenaam waar de HTTP-proxy op draait.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
nl: De machinenaam waar de beveiligde HTTP-proxy op draait.

en: The machine name to proxy socks through.
nl: De machinenaam waar de socks-proxy op draait.

en: The port on the machine defined by "/system/http_proxy/host" that you proxy through.
nl: Het poortnummer op de machine die u als proxy gebruikt en gedefineerd door "/system/http_proxy/host"

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/ftp_host" that you proxy through.
nl: De poort op de machine die u als proxy gebruikt en gedefinieerd door "/system/proxy/ftp_host"

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/secure_host" that you proxy through.
nl: De poort op de machine die u als proxy gebruikt en gedefinieerd door "/system/proxy/secure_host"

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/socks_host" that you proxy through.
nl: De poort op de machine die u als proxy gebruikt en gedefinieerd door "/system/proxy/socks_host"

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
nl: Deze sleutel bevat een lijst van computers die direct benaderd dienen te worden in plaats van via de proxy. De waardes kunnen computernamen zijn, of domeinen (met jokertekens zoals: *.bla.com), IP-adressen (zowel IPv4 als IPv6) of netwerkadressen met netmasker zoals 192.168.0.0/24.

en: URL that provides proxy configuration values.
nl: URL die de waardes geeft voor proxyconfiguratie.

en: Use HTTP proxy
nl: HTTP-proxy gebruiken

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
nl: Te gebruiken naam voor identificatie bij HTTP-proxy.

en: SMB workgroup
nl: SMB-werkgroep

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
nl: De werkgroep of het domein van het Windows-netwerk waar de gebruiker deel van is. Om de nieuwe werkgroep volledig effectief te laten zijn moet u mogelijkerwijs een keer uitloggen en opnieuw aanmelden.
