gnome-vfs-2.0 - en to uz translation catalogue (144 entries)

en: ISO 9660 Volume
uz: ISO 9660 диск қисми

en: AFFS Volume
uz: AFFS диск қисми

en: AFS Network Volume
uz: AFS тармоқ диск қисми

en: Auto-detected Volume
uz: Автоматик аниқланган диск қисми

en: CD-ROM Drive
uz: CD-ROM ускунаси

en: EncFS Volume
uz: EncFS диск қисми

en: Ext2 Linux Volume
uz: Ext2 Linux диск қисми

en: Ext3 Linux Volume
uz: Ext3 Linux диск қисми

en: MSDOS Volume
uz: MSDOS диск қисми

en: BSD Volume
uz: BSD диск қисми

en: FUSE Volume
uz: FUSE диск қисми

en: MacOS Volume
uz: MacOS диск қисми

en: CDROM Volume
uz: CDROM диск қисми

en: Hsfs CDROM Volume
uz: Hsfs CDROM диск қисми

en: JFS Volume
uz: JFS диск қисми

en: Windows NT Volume
uz: Windows NT диск қисми

en: System Volume
uz: Тизим диск қисми

en: Memory Volume
uz: Хотира диск қисми

en: Minix Volume
uz: Minix диск қисми

en: NFS Network Volume
uz: NFS тармоқ диск қисми

en: Netware Volume
uz: Netware диск қисми

en: Reiser4 Linux Volume
uz: Reiser4 Linux диск қисми

en: ReiserFS Linux Volume
uz: ReiserFS Linux диск қисми

en: Windows Shared Volume
uz: Windows бўлишилган диск қисми

en: SuperMount Volume
uz: SuperMount диск қисми

en: DVD Volume
uz: DVD диск қисми

en: Solaris/BSD Volume
uz: Solaris/BSD диск қисми

en: Udfs Solaris Volume
uz: Udfs Solaris диск қисми

en: Pcfs Solaris Volume
uz: Pcfs Solaris диск қисми

en: Sun SAM-QFS Volume
uz: Sun SAM-QFS диск қисми

en: Temporary Volume
uz: Вақтинчалик диск қисми

en: Enhanced DOS Volume
uz: Кенгайтирилган DOS диск қисми

en: Windows VFAT Volume
uz: Windows VFAT диск қисми

en: Xenix Volume
uz: Xenix диск қисми

en: XFS Linux Volume
uz: XFS Linux диск қисми

en: XIAFS Volume
uz: XIAFS диск қисми

en: CIFS Volume
uz: CIFS диск қисми

en: Unknown
uz: Номаълум

en: %s Volume
uz: %s диск қисми

en: %s/%s Drive
uz: %s/%s ускунаси

en: %s Drive
uz: %s Ускунаси

en: Floppy Drive
uz: Дисковод

en: SD/MMC Drive
uz: SD/MMC ускунаси

en: Zip Drive
uz: Zip ускунаси

en: Jaz Drive
uz: Jaz ускунаси

en: %s %s Music Player
uz: %s %s мусиқа плейери

en: %s %s Digital Camera
uz: %s %s рақамли камераси

en: Drive
uz: Ускуна

en: External %s
uz: Ташқи %s

en: CD-ROM Disc
uz: CD-ROM диск

en: Blank CD-R Disc
uz: Бўш CD-R диск

en: CD-R Disc
uz: CD-R диск

en: Blank CD-RW Disc
uz: Бўш CD-RW диск

en: CD-RW Disc
uz: CD-RW диск

en: DVD-ROM Disc
uz: DVD-ROM диск

en: Blank DVD-RAM Disc
uz: Бўш DVD-RAM диск

en: DVD-RAM Disc
uz: DVD-RAM диск

en: Blank DVD-R Disc
uz: Бўш DVD-R диск

en: DVD-R Disc
uz: DVD-R диск

en: Blank DVD-RW Disc
uz: Бўш DVD-RW диск

en: DVD-RW Disc
uz: DVD-RW диск

en: Blank DVD+R Disc
uz: Бўш DVD+R диск

en: DVD+R Disc
uz: DVD+R диск

en: Blank DVD+RW Disc
uz: Бўш DVD+RW диск

en: DVD+RW Disc
uz: DVD+RW диск

en: Audio Disc
uz: Аудио компакт-диск

en: Volume
uz: Диск қисми

en: Operation stopped
uz: Операция тўхтатилди

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
uz: Хато йўқ

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
uz: Файл топилмади

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
uz: Умумий хатолик

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
uz: Ички хатолик

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
uz: Хато параметрлар

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
uz: Қўлланилмайдиган операция

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
uz: К/Ч хатоси

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
uz: Маълумот бузуқ

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
uz: Файл жуда катта

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
uz: Ускунада бўш жой қолмади

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
uz: Файл тизими фақат ўқишга

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
uz: Хато URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
uz: Файл очиқ эмас

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
uz: Рухсат йўқ

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
uz: Жуда кўп файллар очиқ

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
uz: Файлнинг охири

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
uz: Директория эмас

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
uz: Файл мавжуд

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
uz: Хотира етарли эмас

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
uz: Хост топилмади

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
uz: Кириб бўлмади

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
uz: Операция бекор қилинди

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
uz: Директория банд

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
uz: Директория бўш эмас

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
uz: Боғламалар сони жуда кўп

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
uz: Файл тизими фақат ўқиш учун

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
uz: Номи жуда узун

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
uz: Хизмат мавжуд эмас

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
uz: Протокол хатоси

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
uz: Асосий браузерни топиб бўлмади

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
uz: Кутиш вақти тугади

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
uz: Манба қулфланган

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
uz: Нотўғри файл номи

en: Unknown error
uz: Номаълум хатолик

en: %.1f KB
uz: %.1f КБ

en: %.1f MB
uz: %.1f МБ

en: %.1f GB
uz: %.1f ГБ

en:  (invalid Unicode)
uz:  (хато юникод)

en: Floppy
uz: Дискет

en: Disk
uz: Диск

en: Camera
uz: Камера

en: Root Volume
uz: Root диск қисми

en: Audio CD
uz: Аудио CD

en: Unknown volume
uz: Номаълум диск қисми

en: Network server
uz: Тармоқ сервери

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
uz: Дискетни улаб бўлмади. Дисководда дискета бўлмаслиги мумкин.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
uz: Дискетни улаб бўлмади. Дискет улаб бўлмайдиган форматда бўлиши мумкин.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
uz: Танланган дискетани улаб бўлмади.

en: Unable to mount the selected volume.
uz: Танланган диск қисмини улаб бўлмади.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
uz: Танланган диск қисмини узиб бўлмади. Балки, диск қисмидан бир ёки бир неча дастур фойдаланмоқда.

en: Unable to unmount the selected volume.
uz: Танланган диск қисмини узиб бўлмади.

en: Unable to eject media
uz: Дискни чиқариб бўлмади

en: Unable to unmount connected server
uz: Уланган серверни узиб бўлмади

en: Network
uz: Тармоқ

en: Filesystem
uz: Файл тизими

en: Windows Network
uz: Windows тармоғи

en: Log In Anyway
uz: Шунга қарамасдан тизимга кириш

en: Cancel Login
uz: Киришни бекор қилиш

en: Your password will be transmitted unencrypted.
uz: Махфий сўз шифрланмасдан жўнатилади.

en: Your password will be transmitted encrypted.
uz: Махфий сўз шифрланиб жўнатилади.

en: Default terminal application
uz: Андоза терминал дастури

en: Run the command in a terminal
uz: Буйруқни терминалда бажариш

en: Automatic proxy configuration URL
uz: Проксини автоматик мослаш URL'и

en: FTP proxy host name
uz: FTP прокси хост номи

en: FTP proxy port
uz: FTP прокси порти

en: HTTP proxy host name
uz: HTTP прокси хост номи

en: HTTP proxy password
uz: HTTP прокси махфий сўзи

en: HTTP proxy port
uz: HTTP прокси порти

en: HTTP proxy username
uz: HTTP прокси фойдаланувчи номи

en: Proxy configuration mode
uz: Проксини мослаш усули

en: SOCKS proxy host name
uz: SOCKS прокси хост номи

en: SOCKS proxy port
uz: SOCKS прокси порти

en: Secure HTTP proxy host name
uz: Хавфсиз HTTP прокси хост номи

en: Secure HTTP proxy port
uz: Хавфсиз HTTP прокси порти

en: Use HTTP proxy
uz: HTTP проксидан фойдаланиш

en: SMB workgroup
uz: SMB ишчи гуруҳи
