cheese - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Dice
ast: Pedazos

en: Edge
ast: Contornos

en: No Effect
ast: Ensin efeutos

en: Mauve
ast: Malva

en: Noir/Blanc
ast: Blancu y prietu

en: Saturation
ast: Saturación

en: Shagadelic
ast: Psicodélicu

en: Vertigo
ast: Vértigu

en: Warp
ast: Distorsión
