cheese master - en to nds translation catalogue (13 entries)

en: Historical
nds: Historisch

en: Dice
nds: Würfel

en: Distortion
nds: Verzerren

en: Edge
nds: Kant

en: No Effect
nds: Keen Effekt

en: Invertion
nds: Umdreihen

en: Mauve
nds: Lila

en: Noir/Blanc
nds: Schwatt / Blank

en: Optical Illusion
nds: Optische Illuschoon

en: Radioactive
nds: Radioaktiv

en: Waveform
nds: Wellenform

en: Ripple
nds: Lütte Wellenform

en: Saturation
nds: Sättigung
