gnome-weather master - en to an translation catalogue (33 entries)

en: _New
an: _Nueva

en: Temperature unit
an: Unidat de temperatura

en: About
an: Arredol

en: Quit
an: Salir

en: Current conditions
an: Condicions actuals

en: Today
an: Hue

en: Tomorrow
an: Maitín

en: Weather
an: Orache

en: Show weather conditions and forecast
an: Amostrar as condicions meteorolochicas y o pronostico

en: Weather;Forecast;
an: Pronostico;Orache;Meteorolochía;Clima;

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
an: Una chicota aplicación que le permite monitorizar l'orache actual en a suya ciudat, u en qualsiquier puesto d'o mundo.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
an: Proporciona acceso a pronosticos actualizaus, dica 7 días, con detalles cada hora ta o día actual y o siguient, usando quantos servicios d'Internet.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you see the current conditions of the most recently searched cities by just typing its name in the Activities Overview.
an: Tamién s'integra opcionalment con GNOME Shell, permitindo-le veyer as condicions actuals de qualsiquier ciudat buscada recientment simplament escribindo o suyo nombre en a vista d'actividatz.

en: Configured cities to show weather for
an: Ciudatz configuradas ta las qualas amostrar l'orache

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
an: As ubicacions amostradas en a vista d'o mundo de gnome-weather. Cada valor ye un GVariant tornau por gweather_location_serialize().

en: Automatic location
an: Ubicación automatica

en: The automatic location is the value of automatic-location switch which decides whether to fetch current location or not.
an: A ubicación automatica ye a valor d'o botón 'ubicación-automatica', que decide si se debe u no obtener a ubicación actual.

en: Automatic Location
an: Ubicación automatica

en: Locating…
an: Buscando…

en: Search for a city
an: Buscar una ciudat

en: Viewed Recently
an: Vistas recientment

en: Places
an: Puestos

en: Refresh
an: Esviellar

en: Search for a location
an: Buscar una ubicación

en: To see weather information, enter the name of a city.
an: Ta veyer a información sobre l'orache, introduzca o nombre d'una ciudat.

en: City view
an: Vista d'a ciudat

en: Loading…
an: Cargando…

en: Forecast
an: Pronostico

en: Forecast not available
an: Pronostico no disponible

en: Weekly Forecast
an: Pronostico semanal

en: Select Location
an: Seleccionar ubicación

en: A weather application
an: Una aplicación de l'orache

en: World view
an: Vista mundial
