gnome-weather master - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Weather
lt: Orai

en: Show weather conditions and forecast
lt: Rodyti orų sąlygas ir prognozes

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
lt: Maža programa, kuri jums leidžia stebėti orų sąlygas jūsų mieste arba bet kur pasaulyje.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
lt: Ji leidžia matyti iki 7 dienų prognozę su valandų tikslumo informacija, teikiamą įvairių interneto tarnybų.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
lt: Ji taip pat integruojasi su GNOME Shell, leisdama matyti orų sąlygas paskutiniuose ieškotuose miestuose tiesiog įvedant jų pavadinimus veiklų apžvalgoje.

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
lt: Orai;Prognozė;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
lt: Leidžia rodyti jūsų vietovės orų informaciją.

en: Configured cities to show weather for
lt: Nustatyti miestai orams rodyti

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
lt: Vietos, rodomas gnome-weather pasaulio vaizde. Kiekviena vertė yra gweather_location_serialize() grąžintas GVariant.

en: The width of the main window.
lt: Pagrindinio lango plotis.

en: The height of the main window.
lt: Pagrindinio lango aukštis.

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Whether or not the window is maximized.
lt: Ar langas yra išdidintas.

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Night
lt: Naktį

en: Morning
lt: Ryte

en: Afternoon
lt: Dieną

en: Evening
lt: Vakare

en: Search for a city
lt: Ieškoti miesto

en: Places
lt: Vietos

en: _Hourly
lt: Kas _valandą

en: _Daily
lt: Kas_dien

en: Temperature Unit
lt: Temperatūros vienetas

en: _Celsius
lt: _Celcijus

en: _Fahrenheit
lt: _Farenheitas

en: _About Weather
lt: Apie orus

en: Welcome to Weather!
lt: Sveiki pradėję naudoti orus!

en: To get started, select a location.
lt: Pradžiai, pasirinkite vietą.

en: Search for a city or country
lt: Ieškoti miesto arba rajono

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Feels like %.0f°
lt: Jaučiama kaip %.0f°

en: Updated just now.
lt: Ką tik atnaujinta.

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
lt[0]: Atnaujinta prieš %d minutę.
lt[1]: Atnaujinta prieš %d minutes.
lt[2]: Atnaujinta prieš %d minučių.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
lt[0]: Atnaujinta prieš %d valandą.
lt[1]: Atnaujinta prieš %d valandas.
lt[2]: Atnaujinta prieš %d valandų.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
lt[0]: Atnaujinta prieš %d dieną.
lt[1]: Atnaujinta prieš %d dienas.
lt[2]: Atnaujinta prieš %d dienų.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
lt[0]: Atnaujinta prieš %d savaitę.
lt[1]: Atnaujinta prieš %d savaites.
lt[2]: Atnaujinta prieš %d savaičių.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
lt[0]: Atnaujinta prieš %d mėnesį.
lt[1]: Atnaujinta prieš %d mėnesius.
lt[2]: Atnaujinta prieš %d mėnesių.

en: Daily Forecast
lt: Kasdienė prognozė

en: Forecast not Available
lt: Prognozė neprieinama

en: Hourly Forecast
lt: Kasvalandinė prognozė

en: Now
lt: Dabar

en: World view
lt: Pasaulio vaizdas
