gnome-weather master - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Weather
sk: Počasie

en: Show weather conditions and forecast
sk: Zobrazuje poveternostné podmienky a predpoveď počasia

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
sk: Malá aplikácia, ktorá vám umožňuje sledovať aktuálne počasie vo vašom meste, alebo kdekoľvek vo svete.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
sk: Poskytuje prístup k podrobnej predpovedi až na 7 dní s hodinovými podrobnosťami pre aktuálny a nasledujúci deň prostredníctvom rozličných internetových služieb.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
sk: Tiež je dostupná voliteľná integrácia so Shellom prostredia GNOME, ktorá vám umožní vidieť aktuálne podmienky naposledy hľadaných miest zadaním názvu v prehľade Aktivít.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
sk: počasie;predpoveď;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
sk: Umožňuje zobrazenie informácií o počasí pre vaše umiestnenie.

en: Configured cities to show weather for
sk: Nastavené mestá, pre ktoré sa má zobraziť počasie

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
sk: Polohy zobrazené na mape sveta aplikácie Počasie prostredia Gnome. Každá hodnota reprezentuje GVariant vrátený službou gweather_location_serialize().

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Night
sk: Noc

en: Morning
sk: Ráno

en: Afternoon
sk: Popoludnie

en: Evening
sk: Večer

en: Search for a city
sk: Vyhľadajte mesto

en: Places
sk: Miesta

en: _Hourly
sk: _Hodinovo

en: _Daily
sk: _Denne

en: Temperature Unit
sk: Jednotka teploty

en: _About Weather
sk: _O aplikácii Počasie

en: Welcome to Weather!
sk: Vitajte v aplikácii Počasie!

en: To get started, select a location.
sk: Začnite vybraním umiestnenia.

en: Search for a city or country
sk: Vyhľadajte mesto alebo krajinu

en: Refresh
sk: Obnoví

en: Feels like %.0f°
sk: Pocitová teplota %.0f°

en: Updated just now.
sk: Aktualizované práve teraz.

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
sk[0]: Aktualizované pred %d minútami.
sk[1]: Aktualizované pred %d minútou.
sk[2]: Aktualizované pred %d minútami.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
sk[0]: Aktualizované pred %d hodinami.
sk[1]: Aktualizované pred %d hodinou.
sk[2]: Aktualizované pred %d hodinami.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
sk[0]: Aktualizované pred %d dňami.
sk[1]: Aktualizované pred %d dňom.
sk[2]: Aktualizované pred %d dňami.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
sk[0]: Aktualizované pred %d týždňami.
sk[1]: Aktualizované pred %d týždňom.
sk[2]: Aktualizované pred %d týždňami.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
sk[0]: Aktualizované pred %d mesiacmi.
sk[1]: Aktualizované pred %d mesiacom.
sk[2]: Aktualizované pred %d mesiacmi.

en: Daily Forecast
sk: Denná predpoveď

en: Forecast not Available
sk: Predpoveď nie je dostupná

note: Translators: this is the time format for day and month name according to the current locale
en: %b %e
sk: %e. %b

en: Hourly Forecast
sk: Hodinová predpoveď

en: Now
sk: Teraz

note: Translators: this is a time format without date used for AM/PM
en: %l∶%M %p
sk: %H:%M

en: World view
sk: Mapa sveta
