gnome-weather master - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Weather
sr: Време

en: Show weather conditions and forecast
sr: Прикажите временске прилике и прогнозу

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
sr: Програмче које вам омогућава да надгледате тренутне временске прилике за ваш град, или било где у свету.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
sr: Обезбеђује приступ опширним временским прогнозама, до 7 дана, са једночасовним појединостима за текући и наредни дан, користећи разне интернет услуге.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
sr: Такође се може објединити са Гномовом шкољком, омогућавајући вам да видите тренутне услове последњих тражених градова једноставним куцањем њихових имена у прегледу активности.

en: The GNOME Project
sr: Гном пројекат

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
sr: Време;прогноза;Weather;Forecast;vreme;prognoza;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
sr: Омогућава приказивање података о временским приликама за ваше место.

en: Configured cities to show weather for
sr: Подешени градови за које приказивати време

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
sr: Места приказана у прегледу света гномовог времена. Свака вредност је Гваријанта коју даје функција „gweather_location_serialize()“.

en: The width of the main window.
sr: Ширина главног прозора.

en: The height of the main window.
sr: Висина главног прозора.

en: Window maximized
sr: Увећање прозора

en: Whether or not the window is maximized.
sr: Да ли је прозор увећан

en: Loading…
sr: Учитавам…

en: Night
sr: Ноћ

en: Morning
sr: Јутро

en: Afternoon
sr: После подне

en: Evening
sr: Вече

en: Search for a city
sr: Потражите град

en: Places
sr: Места

en: _Hourly
sr: Сва_ког часа

en: _Daily
sr: Сваког _дана

en: Temperature Unit
sr: Јединица температуре

en: _Celsius
sr: _Целзијуси

en: _Fahrenheit
sr: _Фаренхајти

en: _About Weather
sr: _О Времену

en: Welcome to Weather!
sr: Добро дошли у Време!

en: To get started, select a location.
sr: За почетак, изаберите место.

en: Search for a city or country
sr: Потражите град или државу

en: Refresh
sr: Освежи

en: Feels like %.0f°
sr: Субјективни осећај %.0f°

en: Updated just now.
sr: Ажурирано управо сада.

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
sr[0]: Ажурирано пре %d минут.
sr[1]: Ажурирано пре %d минута.
sr[2]: Ажурирано пре %d минута.
sr[3]: Ажурирано пре једног минута.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
sr[0]: Ажурирано пре %d сат.
sr[1]: Ажурирано пре %d сатa.
sr[2]: Ажурирано пре %d сати.
sr[3]: Ажурирано пре једног сата.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
sr[0]: Ажурирано пре %d дан.
sr[1]: Ажурирано пре %d дана.
sr[2]: Ажурирано пре %d дана.
sr[3]: Ажурирано пре једног дана.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
sr[0]: Ажурирано пре %d недеље.
sr[1]: Ажурирано пре %d недеље.
sr[2]: Ажурирано пре %d недеља.
sr[3]: Ажурирано пре једне недеље.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
sr[0]: Ажурирано пре %d месец.
sr[1]: Ажурирано пре %d месеца.
sr[2]: Ажурирано пре %d месеци.
sr[3]: Ажурирано пре једног месеца.

en: Daily Forecast
sr: Дневна прогноза

en: Forecast not Available
sr: Временска прогноза није доступна

en: Hourly Forecast
sr: Часовна прогноза

en: Now
sr: Сада

en: World view
sr: Преглед света
