gnome-weather master - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: City view
ms: Pandangan bandar

en: Loading…
ms: Memuatkan…

en: Weather
ms: Cuaca

en: Show weather conditions and forecast
ms: Tunjuk keadaan dan ramalan cuaca

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
ms: Sebuah aplikasi kecil yang membolehkan anda pantau keadaan cuaca semasa bandar anda, atau mana-mana lokasi di seluruh dunia.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
ms: Ia menyediakan capaian ramalan terperinci, sehingga 7 hari, dengan perincian setiap jam bagi hari ini dan hari esok, menggunakan pelbagai perkhidmatan internet yang ada.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
ms: Ia juga disepadukan secara pilihan dengan Shell GNOME, membolehkan anda melihat keadaan semasa bandar digelintar baru-baru hanya menaip nama dalam Selayang Pandang Aktiviti.

en: The GNOME Project
ms: Projek GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
ms: Cuaca;Ramalan;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
ms: Membenarkan maklumat cuaca dipaparkan mengikut lokasi anda.

en: Configured cities to show weather for
ms: Bandar yang dikonfigur untuk ditunjukkan keadaan cuacanya

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
ms: Lokasi ditunjukkan dalam pandangan dunia gnome-weather. Setiap nilai ialah satu GVariant yang dikembalikan oleh gweather_location_serialize().

en: Automatic location
ms: Lokasi automatik

en: The automatic location is the value of automatic-location switch which decides whether to fetch current location or not.
ms: Lokasi automatik ialah nilai suis automatic-location yang menentukan sama ada mahu dapatkan lokasi semasa atau sebaliknya.

en: Automatic Location
ms: Lokasi Automatik

en: Locating…
ms: Mendapatkan Lokasi…

en: Search for a city
ms: Gelintar sebuah bandar

en: Viewed Recently
ms: Dilihat Baru-baru Ini

en: _Temperature Unit
ms: Unit _Suhu

en: _Celsius
ms: _Selsius

en: _Fahrenheit
ms: _Fahrenhait

en: _About Weather
ms: Perih_al Cuaca

en: Current conditions
ms: Keadaan semasa

en: Today
ms: Hari ini

en: Tomorrow
ms: Esok

en: Places
ms: Tempat

en: Refresh
ms: Segar Semula

en: Search for a location
ms: Gelintar satu lokasi

en: To see weather information, enter the name of a city.
ms: Untuk melihat maklumat cuaca, masukkan nama sebuah bandar.

en: Forecast
ms: Ramalan

en: Forecast not available
ms: Ramalan tidak tersedia

en: Weekly Forecast
ms: Ramalan Mingguan

en: Select Location
ms: Pilih Lokasi

en: A weather application
ms: Sebuah aplikasi cuaca

en: World view
ms: Pandangan Dunia
