gnome-weather master - en to as translation catalogue (32 entries)

en: _New
as: নতুন (_N)

en: Temperature unit
as: তাপমাত্ৰাৰ একক

en: About
as: বিষয়ে

en: Quit
as: প্ৰস্থান কৰক

en: Current conditions
as: বৰ্তমান চৰ্তসমূহ

en: Today
as: আজি

en: Tomorrow
as: অহাকালি

en: Weather
as: বতৰ

en: Show weather conditions and forecast
as: বতৰৰ অৱস্থা আৰু পূৰ্বানুমান দেখুৱাওক

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
as: এটা সৰু এপ্লিকেচন যি আপোনাক আপোনাৰ নগৰ, অথবা পৃথিৱীৰ যিকোনো ঠাইত বৰ্তমান বতৰ অৱস্থা পৰ্যবেক্ষণ কৰাৰ অনুমতি দিয়ে।

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
as: ই বিভিন্ন ইন্টাৰনেট সেৱাসমূহ ব্যৱহাৰ কৰি বৰ্তমান আৰু পৰৱৰ্তী দিনৰ বাবে প্ৰতি ঘন্টা বিৱৰণসমূহৰ সৈতে, ৭ দিন লৈকে, বিৱৰিত আগজাননী প্ৰদান কৰে।

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you see the current conditions of the most recently searched cities by just typing its name in the Activities Overview.
as: ই লগতে বিকল্পভাৱে GNOME শ্বেলৰ সৈতে অনুকলন কৰে, যাৰ বাবে আপুনি কাৰ্য্যসমূহ অভাৰভিউত এটা আটাইতকৈ শেহতীয়াভাৱে সন্ধান কৰা নগৰসমূহৰ কেৱল নাম টাইপ কৰি তাৰ বৰ্তমান অৱস্থা চাব পাৰিব।

en: Configured cities to show weather for
as: বতৰ দেখুৱাবলৈ সংৰূপিত নগৰসমূহ

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
as: gnome-weather ৰ বিশ্ব দৰ্শনত দেখুৱা অৱস্থানসমূহ। প্ৰত্যকটো মান gweather_location_serialize() দ্বাৰা ঘুৰাই দিয়া এটা GVariant।

en: Automatic location
as: স্বচালিত অবস্থান

en: The automatic location is the value of automatic-location switch which decides whether to fetch current location or not.
as: স্বচালিত অৱস্থান হল স্বচালিত-অৱস্থান চুইচৰ মান যি বৰ্তমান অৱস্থা প্ৰাপ্ত কৰা হব নে নহয় নিৰ্ধাৰণ কৰে।

en: Automatic Location
as: স্বচালিত অবস্থান

en: Locating…
as: সন্ধান কৰা হৈছে…

en: Search for a city
as: এটা নগৰৰ বাবে সন্ধান কৰক

en: Viewed Recently
as: শেহতীয়াভাৱে দৰ্শন কৰা

en: Places
as: স্থানবোৰ

en: Refresh
as: সতেজ কৰক

en: Search for a location
as: এটা অৱস্থানৰ বাবে সন্ধান কৰক

en: To see weather information, enter the name of a city.
as: বতৰৰ তথ্য চাবলৈ, এটা নগৰৰ নাম সুমুৱাওক।

en: City view
as: নগৰ দৰ্শন

en: Loading…
as: ল'ড কৰা হৈছে…

en: Forecast
as: প্ৰাককলন

en: Forecast not available
as: আগজাননী উপলব্ধ নহয়

en: Weekly Forecast
as: সাপ্তাহিক আগজাননী

en: Select Location
as: অবস্থান বাছক

en: A weather application
as: এটা বতৰ এপ্লিকেচন

en: World view
as: বিশ্ব দৰ্শন
