gnome-weather master - en to af translation catalogue (32 entries)

en: City view
af: Stadmodus

en: Loading…
af: Laai tans…

en: Weather
af: Weer

en: Show weather conditions and forecast
af: Wys weerstoestande en voorspellings

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
af: 'n klein program waarmee jy die huidige weerstoestande vir jou stad, of enige plek ter wêreld, kan monitor.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
af: Dit bied toegang tot gedetailleerde voorspellings, tot 7 dae, met uurlikse besonderhede vir die huidige en volgende dag, deur gebruik te maak van verskeie internet dienste.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you see the current conditions of the most recently searched cities by just typing its name in the Activities Overview.
af: Dit kan ook integreer met die GNOME Shell sodat jy die huidige toestande van die mees onlangs gesoekte stede kan sien deur net die naam in die Aktiwiteits Oorsig te tik.

en: Weather;Forecast;
af: weer;voorspelling;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
af: Laat toe dat weer inligting vir jou ligging getoon word.

en: Configured cities to show weather for
af: Opgestelde stede om weer voor te wys

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
af: Die liggings wat in die wêreldmodus van gnome-weer gewys word. Elke waarde is 'n GVariant teruggestuur deur gweather_location_serialize().

en: Automatic location
af: Outomatiese ligging

en: The automatic location is the value of automatic-location switch which decides whether to fetch current location or not.
af: Die outomatiese ligging is die waarde van die outomatiese ligging skakelaar wat besluit of die huidige ligging gebruik word of nie.

en: Automatic Location
af: Outomatiese ligging

en: Locating…
af: Bepaal tans ligging…

en: Search for a city
af: Soek vir 'n stad

en: Viewed Recently
af: Onlangs gesien

en: _Temperature Unit
af: _Temperatuur eenheid

en: _About Weather
af: Aangaande _weer

en: Current conditions
af: Huidige toestande

en: Today
af: Vandag

en: Tomorrow
af: More

en: Places
af: Plekke

en: Refresh
af: Verfris

en: Search for a location
af: Soek vir 'n ligging

en: To see weather information, enter the name of a city.
af: Om weer inligting te sien, voer die naam van 'n stad in.

en: Forecast
af: Voorspelling

en: Forecast not available
af: Voorspelling is nie beskikbaar nie

en: Weekly Forecast
af: Weeklikse voorspelling

en: Select Location
af: Kies ligging

en: A weather application
af: 'n Weer toepassing

en: World view
af: Wêreldmodus
