gnome-weather master - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Weather
kk: Ауа райы

en: Show weather conditions and forecast
kk: Ауа рай күйін және болжамын көрсету

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
kk: Өз қалаңыз, немесе әлемнің басқа жерлері үшін ағымдағы ауа райы жағдайын көрсететін кішігірім қолданба.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
kk: Ол интернеттің бірнеше көздері ұсынатын, 7 күнге дейін алға, ал ағымдағы және келесі күн үшін сағат бойынша ақпараты бар ауа райы болжамдарын қарауды мүмкін қылады.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
kk: Сонымен қатар, оның GNOME Shell ішіне интеграциясы бар, белсенділік көрінісінде жақында ізделген қалалар үшін ауа райы болжамын көрсете алады, ол үшін қала атын енгізу керек.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
kk: Weather;Forecast;Ауа райы;Болжам;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
kk: Сіздің орналасуыңыз үшін ауа райын ақпаратын көрсетуді мүмкін етеді.

en: Configured cities to show weather for
kk: Ауа райы көрсетілетін қалалар

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
kk: Орналасулар gnome-weather қолданбасының әлемдік көрінісінде көрсетіледі. Әр мән gweather_location_serialize() қайтаратын GVariant болып табылады.

en: The width of the main window.
kk: Басты терезенің ені.

en: The height of the main window.
kk: Басты терезенің биіктігі.

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Whether or not the window is maximized.
kk: Терезе максималды етілген бе, жоқ па.

en: Night
kk: Түн

en: Morning
kk: Таңертең

en: Afternoon
kk: Түстен кейін

en: Evening
kk: Кешке

en: Search for a city
kk: Қаланы іздеу

en: Places
kk: Орындар

en: _Hourly
kk: _Сағат сайын

en: _Daily
kk: _Күн сайын

en: Temperature Unit
kk: Температураның өлшем бірлігі

en: _Celsius
kk: _Цельсий

en: _Fahrenheit
kk: _Фаренгейт

en: _About Weather
kk: Ауа райы қолданбасы тур_алы

en: Welcome to Weather!
kk: Ауа райы қолданбасына қош келдіңіз!

en: To get started, select a location.
kk: Жұмысты бастау үшін орналасуды таңдаңыз.

en: Search for a city or country
kk: Қаланы немесе елді іздеу

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Feels like %.0f°
kk: %.0f° сияқты сезіледі

en: Updated just now.
kk: Жаңа ғана жаңартылды.

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
kk[0]: %d минут бұрын жаңартылды.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
kk[0]: %d сағат бұрын жаңартылды.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
kk[0]: %d күн бұрын жаңартылды.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
kk[0]: %d апта бұрын жаңартылды.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
kk[0]: %d ай бұрын жаңартылды.

en: Daily Forecast
kk: Тәуліктік болжам

en: Forecast not Available
kk: Ауа райы болжамы қолжетімсіз

en: Hourly Forecast
kk: Сағаттық болжам

en: Now
kk: Қазір

note: Translators: this is a time format without date used for AM/PM
en: %l∶%M %p
kk: %H∶%M

en: World view
kk: Әлем көрінісі
