Gnote - en to nl translation catalogue (546 entries)

en: A simple note-taking application
nl: Een eenvoudig notitieboekje

en: Gnote is a simple note-taking application for GNOME desktop environment. It allows you to capture your ideas, link them together using WikiWiki-style links, group together in notebooks and some extra features for everyday use.
nl: Gnote is een eenvoudige notitietoepassing voor de GNOME-bureaubladomgeving. U kunt er uw ideeën in vastleggen, ze aan elkaar koppelen met behulp van WikiWiki-achtige koppelingen, groeperen in notitieboekjes en het heeft enkele extra functies voor dagelijks gebruik.

en: Notes can be printed or exported as HTML documents.
nl: U kunt notities afdrukken of uitvoeren als HTML-document.

en: Gnote also supports synchronization, making it simple to use it on multiple devices.
nl: Gnote ondersteunt ook synchronisatie, waardoor u het eenvoudig kunt gebruiken op meerdere apparaten.

en: Take notes, link ideas, and stay organized
nl: Maak notities, koppel ideeën en blijf georganiseerd

en: Note-taker
nl: Notitieboekje

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: notes;idea;link;organize;
nl: notes;idea;link;organize;notities;idee;koppelen;organiseren;

en: Enable spellchecking
nl: Spellingcontrole gebruiken

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
nl: Indien ingeschakeld zullen spelfouten rood worden onderstreept en zullen door rechts te klikken correctie-suggesties in een menu verschijnen.

en: Automatically create links when typing
nl: Tijdens het typen automatisch koppelingen maken

en: Enable this option to automatically create a link, when text matches note title.
nl: Schakel deze optie in om automatisch een koppeling te maken wanneer de tekst overeenkomt met de titel van een notitie.

en: Create links for URLs in notes
nl: Maak koppelingen voor webadressen in notities

en: Enable this option to create links for URLs in notes.
nl: Schakel deze optie in om koppelingen voor webadressen te maken in notities.

en: Enable WikiWord highlighting
nl: WikiWord-markering inschakelen

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat woorden DieErZoUitzien worden gemarkeerd. Door op zo’n woord te dubbelklikken maakt u een nieuwe notitie aan met die naam.

en: Enable Auto bulleted lists
nl: Lijsten met automatische opsommingstekens inschakelen

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
nl: Schakel deze optie in voor automatische opsommingstekens bij het typen van ‘-’ of ‘*’ aan het begin van een regel.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon
nl: Plakken met middelste muisknop-klik op het pictogram inschakelen

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Gnote icon to paste timestamped content into the Start Here note.
nl: Schakel deze optie in als u met de middelste muisknop op het Gnote-pictogram wilt kunnen klikken om inhoud met een tijdstempel in de ‘Begin hier’-notitie te plakken.

en: Enable custom font
nl: Aangepast lettertype gebruiken

en: If true, the font name set in custom-font-face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
nl: Indien ingeschakeld zal het lettertype vastgesteld in ‘custom-font-face’ worden gebruikt in de notities. Anders wordt het standaardlettertype van de werkomgeving gebruikt.

en: Custom Font Face
nl: Aangepast lettertype

en: If enable-custom-font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
nl: Als ‘enable-custom-font’ ingeschakeld is, wordt het hier gekozen lettertype gebruikt voor de notities.

en: Start Here Note
nl: ‘Begin hier’-notitie

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Gnote note menu and also accessible by hotkey.
nl: Het adres van de notitie die als ‘Begin hier’-notitie gebruikt wordt. Deze notitie wordt altijd getoond onderaan in het Gnote-notitiemenu en is ook met een sneltoets te openen.

en: Minimum number of notes to show in menu
nl: Minimum aantal notities dat in het menu getoond wordt

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Gnote note menu.
nl: Getal dat aangeeft hoeveel notities minimaal worden getoond in het Gnote-notitiemenu.

en: List of pinned notes
nl: Lijst van vastgezette notities

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Gnote note menu.
nl: Door witruimte gescheiden lijst met URI’s van notities die altijd in het Gnote-notitiemenu getoond moeten worden.

en: Is main window maximized
nl: Of het hoofdvenster gemaximeerd is

en: If true, Gnote window will be maximized.
nl: Indien waar, zal het venster van Gnote worden gemaximaliseerd.

en: Saved height of Search window
nl: Opgeslagen hoogte van het zoekvenster

en: Determines pixel height of Search window; stored on Gnote exit.
nl: Bepaalt de hoogte van het zoekvenster (in beeldpunten); opgeslagen wanneer Gnote afgesloten wordt.

en: Saved width of Search window
nl: Opgeslagen breedte van het zoekvenster

en: Determines pixel width of Search window; stored on Gnote exit.
nl: Bepaalt de breedte van het zoekvenster (in beeldpunten); opgeslagen wanneer Gnote afgesloten wordt.

en: Saved splitter position of Search window splitter.
nl: Opgeslagen splitspositie van zoekvenstersplitser.

en: Determines Search window splitter position in pixels; stored on Gnote exit.
nl: Bepaalt de splitspositie van het zoekvenster in beeldpunten; opgeslagen wanneer Gnote afgesloten wordt.

en: Saved sorting of the Search window.
nl: Opgeslagen rangschikking van het zoekvenster.

en: Determines Search window initial sorting.
nl: Bepaalt de rangschikking van het zoekvenster bij aanvang.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
nl: FUSE-koppelingstime-out (ms)

en: Time (in milliseconds) Gnote should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
nl: De tijd (in milliseconden) die Gnote moet blijven wachten op een antwoord als FUSE gebruikt wordt om een gedeelde map aan te koppelen.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
nl: Externe map voor SSHFS-synchronisatie

en: Path on SSH server to Gnote synchronization directory (optional).
nl: Pad op SSH-server naar de Gnote-synchronisatiemap (optioneel).

en: SSHFS Synchronization Server URL
nl: Server-URL voor SSHFS-synchronisatieserver

en: URL of SSH server containing Gnote synchronization directory.
nl: Webadres van de SSH-server met de synchronisatiemap voor Gnote.

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
nl: Gebruikersnaam voor externe SSHFS-synchronisatie

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
nl: Gebruikersnaam die moet worden gebruikt om verbinding te maken met de synchronisatieserver via SSH.

en: SSHFS Synchronization Server Port
nl: Serverpoort voor SSHFS-synchronisatieserver

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH.
nl: Te gebruiken poort bij het verbinden met de synchronisatieserver via SSH.

en: Link Updating Behavior on Note Rename
nl: Gedrag voor het bijwerken van verwijzingen bij het hernoemen van notities

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific link updating behavior when a note is renamed, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when renaming a note may impact links that exist in other notes. 1 indicates that links should automatically be removed. 2 indicates that link text should be updated to the new note name so that it will continue linking to the renamed note.
nl: Integer-waarde die aangeeft of er een voorkeur is voor het altijd uitvoeren van een specifiek gedrag voor het bijwerken van koppelingen wanneer een notitie wordt hernoemd, in plaats van het de gebruiker te vragen. De waarden komen overeen met een interne opsomming. De waarde 0 geeft aan dat de gebruiker zelf zal aangeven wat er moet gebeuren als het hernoemen van een notitie invloed heeft op bestaande verwijzingen in andere notities. De waarde 1 geeft aan dat verwijzingen automatisch verwijderd worden. De waarde 2 geeft aan dat de verwijzingstekst bijgewerkt moet worden zodat de verwijzing blijft werken nadat het verwijzingsdoel hernoemd is.

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: This key is deprecated and its value is ignored.
nl: Deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd.

en: Use status icon, when started as an application
nl: Statuspictogram gebruiken wanneer het als toepassing is gestart

en: Deprecated, has no effect.
nl: Verouderd, heeft geen effect.

en: This setting is deprecated and its value is ignored
nl: Deze instelling is verouderd en wordt genegeerd

en: Use client side window decorations
nl: Laat vensterversieringen over aan Gnote

en: Should Gnote draw its window titlebar, or leave that to window manager. Possible values are 'enabled' to draw them, 'disabled' to leave them to window manager, or a comma separated list of desktop environments, where Gnote should draw decorations itself. Requires application restart.
nl: De titelbalk van het venster door Gnote laten tekenen, of dat overlaten aan het vensterbeheer. Mogelijke waarden zijn ‘enabled’ (ingeschakeld) om ze te tekenen, ‘disabled’ (uitgeschakeld) om het over te laten aan het vensterbeheer, of een door komma’s gescheiden lijst van bureaubladomgevingen waarin Gnote zelf decoraties moeten tekenen. Vereist een herstart van de toepassing.

en: HTML Export Last Directory
nl: Laatst gebruikte map voor HTML-export

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
nl: De laatst gebruikte map voor het opslaan van notities met de HTML-exportplug-in.

en: HTML Export Linked Notes
nl: HTML-export gekoppelde notities

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
nl: De laatste gebruikte instelling voor het ‘Notities waarnaar verwezen wordt’-selectievakje in de HTML-exportplug-in.

en: HTML Export All Linked Notes
nl: Alle notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
nl: De laatste gebruikte instelling voor het ‘Alle notities waarnaar verwezen wordt’-selectievakje in de HTML-exportplug-in. Deze instelling dient gebruikt te worden in combinatie met de instelling van ‘Notities waarnaar verwezen wordt’ en geeft aan of alle notities (recursief vanaf de huidige notitie) als HTML geëxporteerd dienen te worden.

en: Synchronization Client ID
nl: Synchronisatie client ID

en: Unique identifier for this Gnote client, used when communicating with a synchronization server.
nl: Unieke identifier voor deze Gnote-client, gebruikt voor de communicatie met de synchronisatieserver.

en: Synchronization Local Server Path
nl: Lokaal pad voor synchronisatie

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
nl: Pad naar de synchronisatieserver bij gebruik van de invoegtoepassing voor bestandssysteemsynchronisatie.

en: Selected Synchronization Service Addin
nl: Gekozen invoegtoepassing voor synchronisatiediensten

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
nl: Unieke identifier voor de momenteel ingestelde invoegtoepassing voor het synchroniseren van notities.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
nl: Opgeslagen conflictgedrag bij notitie-synchronisatie

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
nl: Integer-waarde die aangeeft of er een voorkeur is voor het uitvoeren van een specifieke actie wanneer er een conflict ontstaan is, in plaats van het te vragen aan de gebruiker. Deze waarden komen overeen met een interne opsomming. 0 betekent dat de gebruiker op de hoogte wordt gebracht van conflicten, zodat deze van geval tot geval afgehandeld kunnen worden.

en: Automatic Background Synchronization Timeout
nl: Tussenpozen voor automatische synchronisatie op de achtergrond

en: Integer value indicating how frequently to perform a background sync of your notes (when sync is configured). Any value less than 1 indicates that autosync is disabled. The lowest acceptable positive value is 5. Value is in minutes.
nl: Integer-waarde die aangeeft hoe vaak een achtergrondsynchronisatie van de notities moet plaatsvinden (wanneer synchronisatie is ingesteld). Elke waarde kleiner dan 1 geeft aan dat autosync is uitgeschakeld. De kleinste geldige positieve waarde is 5. Waarde is in minuten.

en: Online directory URI
nl: Adres van internetmap

en: URI to online directory where notes are synchronized to.
nl: Adres van de internetmap waarmee notities worden gesynchroniseerd.

en: Accept SSL Certificates
nl: SSL-certificaten accepteren

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
nl: Gebruik de ‘wdfs’-optie ‘-ac’ om SSL-certificaten te accepteren zonder de gebruiker te vragen.

en: Share URL
nl: Webadres van gedeelde map

en: WebDAV share URL where notes are synchronized to.
nl: Webadres van gedeelde WebDAV-map waar notities mee worden gesynchroniseerd.

en: Share username
nl: Gebruikersnaam voor gedeelde map

en: Username to access WebDAV share.
nl: Gebruikersnaam voor toegang tot de gedeelde WebDAV-map.

en: Timestamp format
nl: Opmaak tijdstempel

en: The date format that is used for the timestamp. It follows the format of strftime(3).
nl: De datumnotatie die gebruikt wordt voor het tijdstempel. Deze gebruikt de opmaak van strftime(3).

en: Time between checks
nl: Tijdsverloop tussen controles

en: Time interval between note directory checks (in seconds). Min value is 5.
nl: Tijdsverloop tussen controles van notitiemap (in seconden). Minimale waarde is 5.

[ctx: shortcut window]
en: Main Window
nl: Hoofdvenster

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Show help
nl: Hulptekst tonen

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Open actions menu
nl: Actiemenu openen

[ctx: shortcut window]
en: Hide search bar
nl: Zoekbalk verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Close window
nl: Venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
nl: Ga naar volgend tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
nl: Ga naar vorig tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Search bar
nl: Zoekbalk

[ctx: shortcut window]
en: Display search bar
nl: Zoekbalk tonen

[ctx: shortcut window]
en: Select next match
nl: Volgende overeenkomst selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Select previous match
nl: Vorige overeenkomst selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Notes list
nl: Lijst van notities

[ctx: shortcut window]
en: Create new note
nl: Nieuwe notitie maken

[ctx: shortcut window]
en: Open selected note
nl: Geselecteerde notitie openen

[ctx: shortcut window]
en: Open selected note in new window
nl: Geselecteerde notitie openen in nieuw venster

[ctx: shortcut window]
en: Delete selected note
nl: Geselecteerde notitie verwijderen

[ctx: shortcut window]
en: Note View
nl: Notitieweergave

[ctx: shortcut window]
en: Open note actions menu
nl: Actiemenu voor notities openen

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
nl: Huidig tabblad sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Editing
nl: Bewerken

[ctx: shortcut window]
en: Undo last edit
nl: Laatste bewerking ongedaan maken

[ctx: shortcut window]
en: Redo last edit
nl: Laatste bewerking opnieuw uitvoeren

[ctx: shortcut window]
en: Create link to note on selected text
nl: Maak snelkoppeling naar notitie op geselecteerde tekst

[ctx: shortcut window]
en: Formatting
nl: Opmaken

[ctx: shortcut window]
en: Toggle bold
nl: Vetgedrukt omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle italic
nl: Schuingedrukt omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle strikethrough
nl: Doorhalen omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle highlight
nl: Markering omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fixed width
nl: Vaste breedte omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle underline
nl: Onderstrepen omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Increase font size
nl: Tekst vergroten

[ctx: shortcut window]
en: Decrease font size
nl: Tekst verkleinen

[ctx: shortcut window]
en: Enable bullets/increase indent for line with selection
nl: Opsommingstekens inschakelen/inspringing vergroten voor regel met selectie

[ctx: shortcut window]
en: Decrease indent/disable bullets for current line
nl: Opsommingstekens uitschakelen/inspringing verkleinen voor huidige regel

en: _New Note
nl: _Nieuwe notitie

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: _Preferences
nl: Voor_keuren

en: _Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Gnote
nl: _Over Gnote

en: Failed to load plugin information!
nl: Laden van informatie over plug-in is mislukt!

en: Incompatible plug-in %s: expected %s, got %s
nl: Niet-compatibele plug-in %s: verwachtte %s, kreeg %s

en: Note plugin info %s already present
nl: Informatie inzake notitie-plug-in %s reeds aanwezig

en: %s does not implement %s
nl: %s implementeert %s niet

en: Note plugin %s already present
nl: Notitie-plug-in %s bestaat reeds

en: Note plugin info %s is absent
nl: Informatie over notitie-plug-in %s ontbreekt

en: Note plugin %s is absent
nl: Notitie-plug-in %s ontbreekt

en: Failed to find module %s for addin %s
nl: Kon module %s niet vinden voor invoegtoepassing %s

en: Failed to load addin info for %s: %s
nl: Kon geen informatie over invoegtoepassing laden voor %s: %s

en: Trying to load addins when they are already loaded
nl: Er wordt geprobeerd om invoegtoepassingen te laden die al geladen zijn

en: See which notes link to the one you're currently viewing.
nl: Bekijk welke notities verwijzen naar de notitie die u thans leest.

en: Hubert Figuiere and Tomboy Project
nl: Hubert Figuiere en het Tomboy-project

en: What links here?
nl: Wat verwijst hiernaartoe?

en: (none)
nl: (geen)

en: _Back
nl: _Terug

en: Bugzilla Links
nl: Bugzilla-koppelingen

en: Allows you to drag a Bugzilla URL from your browser directly into a Gnote note.  The bug number is inserted as a link with a little bug icon next to it.
nl: Hiermee kunt u een Bugzilla-URL vanuit uw browser rechtstreeks naar een Gnote-notitie slepen. Het nummer van de fout wordt als een koppeling ingevoegd, met een klein bug-pictogram ernaast.

en: Hubert Figuiere and the Tomboy Project
nl: Hubert Figuiere en het Tomboy-project

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
nl: U kunt elke Bugzilla gebruiken door de webkoppelingen naar de notities te verslepen. Wanneer u een speciaal pictogram voor bepaalde hosts wilt gebruiken kunt u dat hier toevoegen.

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: Icon
nl: Pictogram

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: Select an icon...
nl: Kies een pictogram…

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Open
nl: _Openen

note: Extra Widget
en: _Host name:
nl: _Hostnaam:

en: Host name invalid
nl: Ongeldige hostnaam

en: You must specify a valid Bugzilla host name to use with this icon.
nl: U dient een geldige Bugzilla-hostnaam op te geven waarvoor u dit pictogram wilt gebruiken.

en: Error saving icon
nl: Fout bij opslaan van pictogram

en: Could not save the icon file.
nl: Kon pictogrambestand niet opslaan.

en: Really remove this icon?
nl: Dit pictogram echt verwijderen?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
nl: Het verwijderen van een pictogram kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: _Delete
nl: Ver_wijderen

en: Error removing icon %s: %s
nl: Fout bij verwijderen van pictogram %s: %s

en: Export to Getting Things GNOME
nl: Exporteren naar Getting Things GNOME

en: Exports individual notes as Getting Things GNOME tasks
nl: Exporteert individuele notities als Getting Things GNOME-taken

en: GTG XML loaded, but interface not found
nl: GTG XML geladen, maar interface niet gevonden

en: Failed to create GTG interface from XML: %s
nl: Aanmaken van GTG-interface van XML is mislukt: %s

en: Failed to create D-Bus proxy for GTG
nl: Aanmaken van D-Bus-proxy voor GTG is mislukt

en: Failed to call GTG: %s
nl: Kon GTG niet aanroepen: %s

en: Export to HTML
nl: Exporteren naar HTML

en: Exports individual notes to HTML.
nl: Exporteert individuele notities naar HTML.

en: Destination for HTML Export
nl: Doelmap voor HTML-export

en: Export linked notes
nl: Notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: Include all other linked notes
nl: Alle notities waarnaar verwezen wordt exporteren

note: TODO: Tabbing should go directly from sync prefs widget to here TODO: Consider connecting to "Enter" pressed in sync prefs widget
en: _Save
nl: Op_slaan

en: Export to HTML…
nl: Exporteren naar HTML…

en: Could not open exported note in a web browser: %s
nl: Kon de geëxporteerde notitie niet in een webbrowser openen: %s

note: TRANSLATORS: %1%: boost format placeholder for the path
en: Your note was exported to "%1".
nl: Uw notitie werd geëxporteerd naar ‘%1’.

en: Note exported successfully
nl: Notitie succesvol geëxporteerd

en: Could not export: %s
nl: Kon niet exporteren: %s

en: Could not save the file "%1"
nl: Kon bestand ‘%1’ niet opslaan

en: _Folder Path:
nl: _Pad naar map:

en: Select Synchronization Folder...
nl: Kies een synchronisatiemap…

en: Folder path field is empty.
nl: Het veld voor het pad naar de map is leeg.

en: Specified folder path does not exist, and Gnote was unable to create it.
nl: Het opgegeven mappad bestaat niet en Gnote kon dit niet aanmaken.

en: Local Folder
nl: Lokale map

en: Local Directory Sync Service Plugin
nl: Plug-in voor lokale-map-synchronisatiedienst

en: Synchronize Gnote Notes to a local file system path
nl: Gnote Notities synchroniseren met een lokaal bestandssysteempad

en: Aurimas Černius and the Tomboy Project
nl: Aurimas Černius en het Tomboy-project

en: Fixed Width
nl: Vaste breedte

en: Adds fixed-width font style.
nl: Voegt een lettertypestijl met een vaste breedte toe.

en: Fixed Wid_th
nl: _Vaste breedte

en: Online Directory Sync Service Plugin
nl: Plug-in voor online map-synchronisatiedienst

en: Synchronize Gnote Notes to an online directory
nl: Gnote-notities synchroniseren met een internetmap

en: Failed to mount the folder
nl: Aankoppelen van de map is mislukt

en: Folder _URI:
nl: _Adres  van map:

en: Example: google-drive://name.surname@gmail.com/notes
nl: Voorbeeld: google-drive://voornaam.achternaam@gmail.com/notes

en: Please, register your account in Online Accounts
nl: Gelieve uw account in Online Accounts te registreren

en: The URI is empty
nl: Het adres is leeg

en: URI field is empty.
nl: Adresveld is leeg.

en: Online Folder
nl: Map op internet

en: Insert Timestamp
nl: Tijdstempel invoegen

en: Inserts current date and time at the cursor position.
nl: Voegt de huidige datum en tijd toe op de cursorpositie.

note: Label
en: Choose one of the predefined formats or use your own.
nl: Kies één van de voorgedefinieerde opmaaksoorten, of uw eigen opmaak.

en: Use _Selected Format
nl: De ge_selecteerde opmaak gebruiken

en: _Use Custom Format
nl: _Aangepaste opmaak gebruiken

note: TRANSLATORS: first %s is file name, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Update aborted, error reading %s: %s
nl: NoteDirectoryWatcher: bijwerken afgebroken, fout bij lezen van %s: %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: NoteDirectoryWatcher: Error reading note title from %s
nl: NoteDirectoryWatcher: fout bij lezen van notitietitel vanaf %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: NoteDirectoryWatcher: Unknown error creating note from %s
nl: NoteDirectoryWatcher: onbekende fout bij het maken van een notitie vanuit %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Error creating note from %s: %s
nl: NoteDirectoryWatcher: fout bij het maken van een notitie vanuit %s: %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Update aborted, error parsing %s: %s
nl: NoteDirectoryWatcher: bijwerken afgebroken, fout bij het lezen van %s: %s

en: Note Directory Watcher
nl: Bewaker van notitiemap

en: Watch your Gnote note directory for changes to your notes.
nl: Bewaak uw Gnote-notitiemap op wijzigingen in uw notities.

en: Aurimas Černius and Tomboy original authors
nl: Aurimas Černius en de oorspronkelijke makers van Tomboy

en: _Directory check interval:
nl: Tussenpoos voor controleren van _map:

en: Today: Template
nl: Vandaag: sjabloon

en: Today:
nl: Vandaag:

note: TRANSLATORS: first %s is note title, second is error TRANSLATORS: first %s is template note title, second is error
en: NoteOfTheDay could not create %s: %s
nl: Notitie-van-de-dag kon %s niet maken: %s

en: Tasks
nl: Taken

en: Appointments
nl: Afspraken

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: %A, %B %d %Y
nl: %A, %d %B %Y

en: Note of the Day
nl: Notitie van de dag

en: Automatically creates a "Today" note for easily jotting down daily thoughts
nl: Maakt automatisch een ‘Vandaag’-notitie aan om gemakkelijk dagelijkse gedachten op te schrijven

en: Debarshi Ray and the Tomboy Project
nl: Debarshi Ray en het Tomboy-project

en: _Open Today: Template
nl: Vandaag: sjabloon _openen

en: Change the <span weight="bold">Today: Template</span> note to customize the text that new Today notes have.
nl: Wijzig de <span weight="bold">Vandaag: sjabloon</span>-notitie om de tekst van nieuwe Vandaag-notities aan uw wensen aan te passen.

en: Printing Support
nl: Afdrukondersteuning

en: Allows you to print a note.
nl: Maakt het mogelijk om een notitie af te drukken.

en: Print…
nl: Afdrukken…

en: Error printing note
nl: Fout bij afdrukken van notitie

note: %1 is the page number, %2 is the total number of pages
en: Page %1 of %2
nl: Pagina %1 van %2

en: Read Only
nl: Alleen-lezen

en: Mark certain notes as read only
nl: Bepaalde notities als alleen-lezen markeren

en: Aurimas Černius, Debarshi Ray and Arief Bayu Purwanto
nl: Aurimas Černius, Debarshi Ray en Arief Bayu Purwanto

en: Replace title
nl: Titel vervangen

en: Replace title with selection.
nl: Vervang titel door selectie.

en: Special Notes
nl: Speciale notities

en: Show special notes, that are otherwise hidden
nl: Toon speciale notities die anders verborgen zijn

en: Show Statistics
nl: Statistieken tonen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Show various statistics about notes.
nl: Toon verschillende statistieken inzake notities.

en: Total Notes:
nl: Totaal aantal notities:

en: Total Notebooks:
nl: Totaal aantal notitieboeken:

note: TRANSLATORS: %1 is the format placeholder for the number of notes.
en: %1 note | %1 notes
nl[0]: %1 notitie
nl[1]: %1 notities

en: Sticky Notes Importer
nl: Sticky Notes-importeur

en: Import your notes from the Sticky Notes applet.
nl: Uw notities importeren vanuit het Sticky Notes-hulpprogrammaatje.

en: Import from Sticky Notes
nl: Notities uit Sticky Notes importeren

en: No Sticky Notes found
nl: Geen Sticky Notes-notities gevonden

note: %1 is a the file name
en: No suitable Sticky Notes file was found at "%1".
nl: Er is geen geschikt Sticky Notes-bestand gevonden in ‘%1’.

en: Sticky Notes import completed
nl: Importeren van Sticky Notes voltooid

note: here %1 is the number of notes imported, %2 the total number of notes.
en: <b>%1</b> of <b>%2</b> Sticky Notes were successfully imported.
nl: <b>%1</b> van de <b>%2</b> notities van Sticky Notes zijn succesvol geïmporteerd.

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Navigate long structured notes. Set section and subsection headings in your note, and the Table of Contents will show in a menu.
nl: Door lange, gestructureerde notities navigeren. Als u sectie- en subsectie-koppen in uwnotitie maakt, wordt de inhoudsopgave in een menu weergegeven.

en: Heading 1
nl: Kop 1

en: Heading 2
nl: Kop 2

en: Table of Contents Help
nl: Inhoudsopgave van hulptekst

note: no toc items, and no action entries = empty menu
en: (empty table of contents)
nl: (lege inhoudsopgave)

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Highlight FIXME, TODO and XXX patterns in notes.
nl: FIXME-, TODO- en XXX-patronen in notities markeren.

en: Tomboy Importer
nl: Tomboy-importeur

en: Import your notes from Tomboy.
nl: Uw notities vanuit Tomboy importeren.

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Adds ability to underline text.
nl: Voegt de mogelijkheid toe om tekst te onderstrepen.

en: Hubert Figuière and the Tomboy Project
nl: Hubert Figuière en het Tomboy-project

en: _Underline
nl: _Onderstrepen

en: User_name:
nl: Gebruikers_naam:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Synchronization destination %1 doesn't exist!
nl: Synchronisatiebestemming %1 bestaat niet!

en: URL, username, or password field is empty.
nl: Het veld voor het webadres, gebruikersnaam of wachtwoord is leeg.

note: TRANSLATORS: %1 is the format placeholder for the error message.
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
    
    %1
nl: Opslaan van configuratie van de GNOME-sleutelbos is mislukt met de volgende melding:
    
    %1

en: WebDAV Sync Service Plugin
nl: WebDAV-synchronisatie-plug-in

en: Synchronize Gnote Notes to a WebDAV URL.
nl: Gnote-notities synchroniseren met een WebDAV-webadres.

en: Exception thrown when creating note: %s
nl: Uitzondering trad op bij maken van notitie: %s

en: No D-Bus connection available, shell search and remote control will not work.
nl: Geen D-Bus-verbinding beschikbaar;  shell zoeken en afstandsbediening zullen niet werken.

en: Failed to get shortcuts window!
nl: Kon snelkoppelingenvenster niet verkrijgen!

en: and Tomboy original authors.
nl: en de oorspronkelijke makers van Tomboy.

en: Copyright © 2010-2023 Aurimas Cernius
    Copyright © 2009-2011 Debarshi Ray
    Copyright © 2009 Hubert Figuiere
    Copyright © 2004-2009 the Tomboy original authors.
nl: Auteursrecht © 2010-2023 Aurimas Cernius
    Auteursrecht © 2009-2011 Debarshi Ray
    Auteursrecht © 2009 Hubert Figuiere
    Auteursrecht © 2004-2009 De oorspronkelijke makers van Tomboy.

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
nl: Een eenvoudig en snel notitieboekje.

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Run Gnote in background.
nl: Gnote op de achtergrond draaien.

en: Run Gnote as GNOME Shell search provider.
nl: Draai Gnote als zoekmachine in GNOME Shell.

en: Specify the path of the directory containing the notes.
nl: Geef het pad op naar de map die de notities bevat.

en: path
nl: pad

en: Open the search all notes window with the search text.
nl: Open zoekvenster om alle notities te doorzoeken met de zoektekst.

en: text
nl: tekst

en: Print version information.
nl: Toon versie-informatie.

en: Create and display a new note, with a optional title.
nl: Maak en toon een nieuwe notitie, met een titel naar keuze.

en: title
nl: titel

en: Display the existing note matching title.
nl: Toon de beschikbare notitie met die titel.

en: title/url
nl: titel/webadres

en: Display the 'Start Here' note.
nl: Toon de ‘Begin hier’-notitie.

en: Search and highlight text in the opened note.
nl: Zoek en markeer tekst in de geopende notitie.

en: A note taking application
nl: Een notitieblokje

en: Gnote options at launch
nl: Gnote-opties bij starten

note: TRANSLATORS: %1: format placeholder for the version string.
en: Version %1
nl: Versie %1

note: TRANSLATORS: the first %s is icon name, %d is for size, last %s is error description
en: Failed to load icon (%s, %d): %s
nl: Kon pictogram niet laden (%s, %d): %s

en: Plugin is disposing already
nl: Plug-in wordt reeds opgeruimd

en: Window is not embedded
nl: Venster is niet ingebed

note: Probably IOException or UnauthorizedAccessException?
en: Exception while saving note: %s
nl: Uitzondering bij opslaan van notitie: %s

note: write failure, but not critical
en: Failed to update note format: %s
nl: Bijwerken van notitie-opmaak mislukt: %s

en: Filesystem error: %s
nl: Bestandssysteemfout: %s

en: Create Notebook
nl: Notitieboek aanmaken

en: N_otebook name:
nl: Naam n_otitieboek:

en: Name already taken
nl: Deze naam wordt al gebruikt

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
nl: _Aanmaken

en: New Note_book...
nl: Nieuw notitie_boek…

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "%1".
en: %1 Notebook Template
nl: Notitieboeksjabloon %1

en: New Note
nl: Nieuwe notitie

en: Really delete this notebook?
nl: Wilt u dit notitieboek echt verwijderen?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
nl: De notities in dit notitieboek worden niet verwijderd, maar zullen niet langer deel uitmaken van dit notitieboek. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: No notebook
nl: Geen notitieboek

en: Notebook
nl: Notitieboek

note: Add new notebook item
en: _New notebook...
nl: _Nieuw notitieboek…

en: All
nl: Alles

en: Unfiled
nl: Niet-opgeborgen

[ctx: notebook]
en: Important
nl: Belangrijk

en: Active
nl: Actief

en: </list> tag mismatch
nl: </list> label komt niet overeen

en: Exception: %s
nl: Uitzondering: %s

note: TRANSLATORS: %1 will be replaced by note title
en: Really delete "%1"?
nl: Wilt u ‘%1’ echt verwijderen?

note: TRANSLATORS: %1 is number of notes
en: Really delete %1 note? | Really delete %1 notes?
nl[0]: Wilt u %1 notitie echt verwijderen?
nl[1]: Wilt u %1 notities echt verwijderen?

en: If you delete a note it is permanently lost.
nl: Het verwijderen van een notitie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Error saving note data.
nl: Fout bij opslaan van notitiegegevens.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on ~/.local/share/gnote. Error details can be found in ~/.gnote.log.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van uw notities. Ga na of u genoeg schijfruimte heeft en of u de juiste toegangsrechten heeft tot ~/.local/share/gnote. Meer details kunt u vinden in ~/.gnote.log.

en: Error while saving: %s
nl: Fout bij opslaan: %s

en: Setting text content for closed notes not supported
nl: Het instellen van tekstinhoud voor gesloten notities wordt niet ondersteund

note: TRANSLATORS: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
nl: Nieuw notitiesjabloon

en: Describe your new note here.
nl: Beschrijf hier uw nieuwe notitie.

en: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">Start Here
    
    <bold>Welcome to Gnote!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Gnote menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
nl: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">Begin hier
    
    <bold>Welkom bij Gnote!</bold>
    
    Gebruik deze ‘Begin hier’-notitie om te beginnen met het noteren van uw ideeën en gedachten.
    
    Nieuwe notities kunnen gemaakt worden door ‘Nieuwe notitie maken’ te kiezen vanuit het Gnote-menu in uw GNOME-werkbalk. Uw notities worden automatisch opgeslagen.
    
    Vervolgens kunt u uw notities ordenen door deze onderling naar elkaar te laten verwijzen.
    
    Er is een notitie genaamd <link:internal>Verwijzingen gebruiken in Gnote</link:internal>. Overal waar <link:internal>Verwijzingen gebruiken in Gnote</link:internal> staat, wordt deze verwijzing onderstreept. Klik op de verwijzing om de notitie te openen.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Gnote
    
    Notes in Gnote can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
nl: <note-content>Verwijzingen gebruiken in Gnote
    
    Notities kunnen in Gnote naar elkaar verwijzen. Door tekst te selecteren en de knop ‘Koppelen’ op de werkbalk te gebruiken kunt u een nieuwe verwijzing maken. Er wordt dan een nieuwe notitie gemaakt en de huidige notitie wordt voorzien van een verwijzing naar de titel van deze nieuwe notitie.
    
    Als u de titel van een andere notitie tikt in de huidige notitie, dan zal automatisch een verwijzing naar de betreffende notitie gemaakt worden.
    
    Als de titel van een notitie verandert, worden verwijzingen naar deze notitie automatisch bijgewerkt. Dit voorkomt dat verwijzingen naar niet-bestaande notities wijzen als een notitie wordt hernoemd.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
nl: Begin hier

en: Using Links in Gnote
nl: Koppelingen gebruiken in Gnote

en: Error creating start notes: %s
nl: Fout bij maken van startnotities: %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: Error parsing note XML, skipping "%s": %s
nl: Fout bij lezen van XML van notitie, ‘%s’ wordt overgeslagen: %s

en: Rename Note Links?
nl: Notitie-verwijzingen hernoemen?

en: _Don't Rename Links
nl: Verwijzingen _niet hernoemen

en: _Rename Links
nl: Verwijzingen _hernoemen

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Always show this _window
nl: Dit venster altijd _weergeven

en: Alwa_ys rename links
nl: _Altijd verwijzingen hernoemen

en: Never rename _links
nl: _Nooit verwijzingen hernoemen

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">%1</span>" to "<span underline="single">%2</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
nl: Verwijzingen in andere notities van ‘<span underline="single">%1</span>’ in ‘<span underline="single">%2</span>’ hernoemen?
    
    Als u de verwijzingen niet hernoemt, zullen deze nergens meer naar toe verwijzen.

en: Rename Links
nl: Verwijzingen hernoemen

en: Note Title
nl: Notitietitel

en: Ad_vanced
nl: Ge_avanceerd

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Redo
nl: Op_nieuw uitvoeren

en: _Link to New Note
nl: Naar nieuwe notitie verwij_zen

[ctx: NoteActions]
en: _Important
nl: _Belangrijk

en: _Delete…
nl: Ver_wijderen…

en: Set properties of text
nl: Eigenschappen van tekst instellen

en: This note is a template note. It determines the default content of regular notes, and will not show up in the note menu or search window.
nl: Deze notitie is een sjabloon-notitie. Deze bepaalt de standaard inhoud van een gewone notitie en zal niet worden getoond in het notitiemenu of in het zoekvenster.

en: Convert to regular note
nl: Converteren naar een gewone notitie

en: Save Se_lection
nl: S_electie opslaan

en: Save _Title
nl: _Titel opslaan

en: Cannot create note
nl: Kon notitie niet aanmaken

en: _Bold
nl: _Vetgedrukt

en: _Italic
nl: _Schuingedrukt

en: _Strikeout
nl: _Doorhalen

en: _Highlight
nl: _Markeren

en: _Normal
nl: _Normaal

en: S_mall
nl: _Klein

en: _Large
nl: _Groot

en: Hu_ge
nl: _Enorm

en: ⦁ Bullets
nl: ⦁ Opsommingstekens

en: → Increase indent
nl: → Inspringing vergroten

en: ← Decrease indent
nl: ← Inspringing verkleinen

en: Gnote Preferences
nl: Voorkeuren van Gnote

en: General
nl: Algemeen

en: Links
nl: Koppelingen

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Plugins
nl: Plug-ins

note: Ok button... Button to close dialog.
en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Plugin %s is absent
nl: Plug-in %s is niet voorhanden

en: _Spell check while typing
nl: _Spelling controleren tijdens het typen

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
nl: Spelfouten worden rood onderstreept. Correctiesuggesties verschijnen in het contextmenu.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
nl: Automatische _opsommingstekens inschakelen

en: Start new bulleted list by starting new line with character "-".
nl: Begin een nieuwe lijst met opsommingstekens door een nieuwe regel te beginnen met het teken ‘-’.

en: Use custom _font
nl: _Aangepast lettertype gebruiken

en: When renaming a linked note:
nl: Bij het hernoemen van een notitie waarnaar verwezen wordt:

en: Ask me what to do
nl: Vragen wat te doen

en: Never rename links
nl: Nooit verwijzingen hernoemen

en: Always rename links
nl: Altijd verwijzingen hernoemen

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
nl: Gebruik het nieuwe notitiesjabloon voor het opgeven van de tekst voor nieuwe notities.

en: Open New Note Template
nl: Sjabloon voor nieuwe notities openen

note: internal links
en: _Automatically link to notes
nl: _Automatisch koppelen naar notities

en: Enable this option to create a link when text matches note title.
nl: Schakel deze optie in om een koppeling te maken wanneer tekst overeenkomt met de titel van een notitie.

note: URLs
en: Create links for _URLs
nl: Koppelingen maken voor _webadressen

en: Enable this option to create links for URLs. Clicking will open URL with appropriate program.
nl: Schakel deze optie in om koppelingen te maken voor webadressen. Klikken zal het webadres openen met het juiste programma.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
nl: _WikiWoorden markeren

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
nl: Met deze optie worden woorden <b>DieErZoUitzien</b> gemarkeerd. Door het woord aan te klikken maakt u een nieuwe notitie met die naam.

en: Ser_vice:
nl: _Dienst:

en: Not configurable
nl: Niet instelbaar

en: Automatic background s_ync interval (minutes)
nl: Interval voor automatische sy_nchronisatie op de achtergrond (minuten)

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
nl: Ge_avanceerd…

en: Clear
nl: Wissen

en: The following plugins are installed:
nl: De volgende plug-ins zijn geïnstalleerd:

note: TODO: In a future version, add in an "Install Add-ins..." button TODO: In a future version, add in a "Repositories..." button
en: _Enable
nl: _Inschakelen

en: _Disable
nl: _Uitschakelen

en: In_formation
nl: In_formatie

en: Not Implemented
nl: Niet geïmplementeerd

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the addin name.
en: %1 Preferences
nl: %1 voorkeuren

en: Choose Note Font
nl: Notitie-lettertype kiezen

note: Create dialog
en: Other Synchronization Options
nl: Overige synchronisatie-instellingen

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
nl: Als een conflict wordt gevonden tussen de lokale notitie en de notitie op de synchronisatieserver:

note: label.Xalign = 0;
en: Always ask me what to do
nl: Altijd vragen wat te doen

en: Rename my local note
nl: Mijn lokale notitie hernoemen

en: Replace my local note with the server's update
nl: Lokale notitie vervangen door bijgewerkte versie van de server

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
nl: Het verwijderen van de synchronisatie-instellingen wordt afgeraden. Het kan nodig zijn dat alle notities opnieuw gesynchroniseerd moeten worden wanneer u nieuwe instellingen opslaat.

en: Resetting Synchronization Settings
nl: Synchronisatie-opties opnieuw instellen

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
nl: De geconfigureerde synchronisatiedienst is uitgeschakeld. Uw synchronisatie-instellingen worden nu verwijderd. Het kan nodig zijn dat alle notities opnieuw gesynchroniseerd moeten worden wanneer u nieuwe instellingen opslaat.

en: Connection successful
nl: Verbinding geslaagd

en: Gnote is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
nl: Gnote is gereed om uw notities te synchroniseren. Wilt u dat nu doen?

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the log file path.
en: Please check your information and try again.  The log file %1 may contain more information about the error.
nl: Controleer uw gegevens en probeer het opnieuw. Het logbestand %1 bevat mogelijk meer informatie over deze fout.

en: Error connecting
nl: Fout bij verbinden

en: Version:
nl: Versie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Copyright:
nl: Auteursrecht:

en: Close
nl: Sluiten

en: Create New Note
nl: Nieuwe notitie

en: Search
nl: Zoeken

en: Parent of embed box is not a Gtk::Grid, please report a bug!
nl: De ouder van de embed-box is geen Gtk :: Grid,  dien een foutmelding in!

en: Parent of search entry is not Gtk::Grid, please report a bug!
nl: De ouder van de zoekopdracht is geen Gtk :: Grid,  dien een foutmelding in!

en: Attempt to foreground a widget, that is not embedded in the window
nl: Poging om een widget die niet ingebed is in het venster op de voorgrond te plaatsen

en: Attempt to foreground a widget, that is not Gtk::Widget
nl: Poging om een widget die geen Gtk::Widget is op de voorgrond te plaatsen

en: Expected widget to be a sub-menu!
nl: Verwacht dat widget een submenu is!

en: No configured actions
nl: Geen ingestelde acties

en: Failed to load D-Bus interface %s: %s
nl: Laden van D-Bus-interface %s is mislukt: %s

en: Notebooks
nl: Notitieboeken

en: Note
nl: Notitie

en: Modified
nl: Aangepast

en: Notes
nl: Notities

en: No results found in the selected notebook.
    Click here to search across all notes.
nl: Geen overeenkomsten gevonden in het geselecteerde notitieboek.
    Klik hier om alle notities te doorzoeken.

en: Click here to search across all notebooks
nl: Klik hier om alle notitieboeken te doorzoeken

en: Matches
nl: Resultaten

note: TRANSLATORS: search found a match in note title
en: Title match
nl: Titelovereenkomst

en: %1 match | %1 matches
nl[0]: %1 resultaat
nl[1]: %1 resultaten

en: Open In New _Window
nl: In nieuw _venster openen

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Open Template Note
nl: Notitiesjabloon _openen

en: Re_name...
nl: _Hernoemen…

en: _New...
nl: _Nieuw…

en: Failed to parse setting search-sorting (Value: %s):
nl: Kon instelling zoekrangschikking niet lezen (waarde: %s):

en: Expected format 'column:order'
nl: Verwacht formaat: ‘column:order’

en: Unrecognized column %s
nl: Niet-herkende kolom %s

en: Unrecognized order %s
nl: Niet-herkende volgorde %s

en: Name
nl: Naam

en: Version
nl: Versie

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Formatting
nl: Formattering

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Desktop integration
nl: Integratie in de werkomgeving

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: TRANSLATORS: Addin category is unknown.
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Error loading %s
nl: Fout bij laden van %s

en: Error getting symbol dynamic_module_instanciate: %s
nl: Fout bij het verkrijgen van symbool dynamic_module_instanciate: %s

en: XML error: %s
nl: XML-fout: %s

en: unknown parse error
nl: onbekende leesfout

en: %1 failed
nl: %1 mislukte

en: NULL stylesheet, please fill a bug
nl: NULL-stijlblad; gelieve een fout te melden

en: Failed to upload note: %s
nl: Opsturen van notitie mislukte: %s

en: Failed to upload %1 note | Failed to upload %1 notes
nl[0]: Kon %1 notitie niet opsturen
nl[1]: Kon %1 notities niet opsturen

en: Exception when finishing note copy: %s
nl: Uitzondering bij voltooien van kopiëren van notitie: %s

en: Exception when finishing note copy
nl: Uitzondering bij voltooien van kopiëren van notitie

en: Failed to download %1 note update | Failed to download %1 note updates
nl[0]: Binnenhalen van %1 notitie-update mislukt
nl[1]: Binnenhalen van %1 notitie-updates mislukt

en: Exception during server cleanup while committing. Server integrity is OK, but there may be some excess files floating around.  Here's the error: %s
nl: Uitzondering tijdens het opschonen van de server tijdens het inzenden. Serverintegriteit is oké, maar er kunnen wat overtollige bestanden rondzweven. Hier is de fout: %s

en: Error updating lock: %s
nl: Fout bij bijwerken van vergrendeling: %s

en: Error deleting the old synchronization lock "%s": %s
nl: Fout bij het verwijderen van de oude synchronisatievergrendeling ‘%s’: %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: Unparsable last-sync-date element in %s
nl: Onleesbaar laatste synchronisatiedatumelement in %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: Unparsable last-sync-rev element in %s
nl: Onleesbaar laatste sync--rev-element in %s

en: Failure writing test file
nl: Fout bij schrijven van testbestand

en: Failure when checking test file contents
nl: Fout bij controleren van de inhoud van het testbestand

en: Failure when trying to remove test file
nl: Verwijderen van het testbestand is mislukt

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Note Conflict
nl: Notitieconflict

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
nl:  (oud)

en: Rename local note:
nl: Lokale notitie hernoemen:

en: Update links in referencing notes
nl: Koppelingen in verwijzende notities bijwerken

en: Overwrite local note
nl: Lokale notitie overschrijven

en: Always perform this action
nl: Altijd deze actie uitvoeren

en: _Continue
nl: _Doorgaan

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
nl: Notitieconflict gevonden

en: The server version of "%1" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
nl: De serverversie van ‘%1’ conflicteert met uw lokale notitie. Wat wilt u doen met uw lokale notitie?

en: Acquiring sync lock...
nl: Synchronisatievergrendeling verkrijgen…

en: Committing changes...
nl: Wijzigingen opslaan…

en: Synchronizing Notes
nl: Notities synchroniseren

en: Synchronizing your notes...
nl: Uw notities worden gesynchroniseerd…

en: This may take a while, kick back and enjoy!
nl: Dit kan een even duren, ga er rustig voor zitten!

en: Connecting to the server...
nl: Verbinding maken met de server…

en: Deleting notes off of the server...
nl: Verwijderen van notities op de server…

en: Downloading new/updated notes...
nl: Ophalen van nieuwe en veranderde notities…

en: Server Locked
nl: Server vergrendeld

en: Server is locked
nl: Server is vergrendeld

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
nl: Een van uw andere computers is momenteel aan het synchroniseren. Wacht 2 minuten en probeer opnieuw.

en: Preparing to download updates from server...
nl: Ophalen updates van de server voorbereiden…

en: Preparing to upload updates to server...
nl: Opsturen updates naar de server voorbereiden…

en: Uploading notes to server...
nl: Opsturen van notities naar de server…

en: Synchronization Failed
nl: Synchronisatie mislukt

en: Failed to synchronize
nl: Synchroniseren is mislukt

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
nl: Kon de notities niet synchroniseren. Controleer de onderstaande gegevens en probeer opnieuw.

en: Synchronization Complete
nl: Synchroniseren voltooid

en: Synchronization is complete
nl: Synchroniseren is voltooid

en: %1 note updated. | %1 notes updated.
nl[0]: %1 notitie bijgewerkt.
nl[1]: %1 notities bijgewerkt.

en: Your notes are now up to date.
nl: Uw notities zijn bijgewerkt.

en: Synchronization Canceled
nl: Synchronisatie afgebroken

en: Synchronization was canceled
nl: Synchroniseren is afgebroken

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
nl: U heeft de synchronisatie geannuleerd. U kunt het venster nu sluiten.

en: Synchronization Not Configured
nl: Synchronisatie niet geconfigureerd

en: Synchronization is not configured
nl: Synchronisatie is niet geconfigureerd

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
nl: U kunt de synchronisatieconfiguratie beheren via het voorkeurenvenster.

en: Synchronization Service Error
nl: Synchronisatiedienst-fout

en: Service error
nl: Dienstfout

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
nl: Fout bij verbinden met synchronisatiedienst. Probeer het opnieuw.

en: Deleted locally
nl: Lokaal verwijderd

en: Deleted from server
nl: Van server verwijderd

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Uploaded changes to server
nl: Wijzigingen naar server verstuurd

en: Uploaded new note to server
nl: Nieuwe notitie naar server verstuurd

en: Synchronize Notes
nl: Notities synchroniseren

en: Report a bug. Cast failed: %s
nl: Dien een foutrapport in. Cast mislukt: %s

en: Error cleaning up addin after synchronization: %s
nl: Fout bij het opschonen van de invoegtoepassing na synchronisatie: %s

en: Exception while creating SyncServer: %s
nl: Uitzondering bij het aanmaken van SyncServer: %s

en: Synchronization failed with the following Glib exception: %s
nl: Synchronisatie mislukte met de volgende Glib-uitzondering: %s

note: top-level try
en: Synchronization failed with the following exception: %s
nl: Synchronisatie mislukte met de volgende uitzondering: %s

en: The "Gnote Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
nl: De Gnote-gebruikershandleiding kon niet gevonden worden. Controleer of uw installatie correct is voltooid.

en: Help not found
nl: Hulp niet gevonden

en: Cannot open location
nl: Locatie kon niet geopend worden

en: No Date
nl: Geen datum

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Today, %1
nl: Vandaag, %1

en: Today
nl: Vandaag

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Yesterday, %1
nl: Gisteren, %1

en: Yesterday
nl: Gisteren

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Tomorrow, %1
nl: Morgen, %1

en: Tomorrow
nl: Morgen

note: TRANSLATORS: date in other than current year.
en: %b %d %Y
nl: %d %b %Y

en: _OK
nl: _Oké

en: _No
nl: _Nee

en: _Yes
nl: _Ja

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the number.
en: (Untitled %1)
nl: (Naamloos %1)

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the title.
en: A note with the title <b>%1</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
nl: Er bestaat al een notitie met de naam <b>%1</b>. Gelieve een andere naam voor deze notitie te kiezen voordat u verdergaat.

en: Note title taken
nl: Deze naam is al in gebruik

en: Check spelling
nl: Spelling controleren

en: _Copy Link Address
nl: Adres van koppeling _kopiëren

en: _Open Link
nl: Verwijzing _openen
