gnote - en to sk translation catalogue (266 entries)

en: Take notes, link ideas, and stay organized
sk: Tvorte poznámky, ukladajte nápady, a zostante zorganizovaný

en: Note-taker
sk: Príjemca poznámky

en: Enable spellchecking
sk: Povoliť kontrolu pravopisu

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
sk: Ak je pravda, pravopisné chyby budú podčiarknuté červeným, a pravopisne správne návrhy budú zobrazené v ponuke pravým-klikom.

en: Enable WikiWord highlighting
sk: Povoliť zvýrazňovanie WikiSlov

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
sk: Povolením tejto možnosti zvýrazníte slová KtoréVyzerajúTakto. Kliknutím na to slovo vytvoríte poznámku s takým názvom.

en: Enable Auto bulleted lists
sk: Povoliť automaticky odrážkované zoznamy

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
sk: Povolte túto možnosť, ak chcete aby zoznamy s odrážkami boli automaticky vytvorené, keď dáte na začiatok riadku - alebo *.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon
sk: Povoliť vloženie výberu kliknutím prostredného tlačidla na ikonu

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Gnote icon to paste timestamped content into the Start Here note.
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete povoliť vkladanie aktuálneho výberu do poznámky Začnite tu kliknutím prostredného tlačidla na ikonu programu Gnote.

en: Enable custom font
sk: Povoliť vlastné písmo

en: Custom Font Face
sk: Vlastný štýl písma

en: Enable global keybindings
sk: Povoliť globálne klávesové skratky

en: Start Here Note
sk: Poznámka Začnite tu

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Gnote note menu and also accessible by hotkey.
sk: URI poznámky "Začnite tu", ktorá je vždy umiestnená dole v ponuke poznámok Gnote a tiež prístupná klávesovou skratkou.

en: Minimum number of notes to show in menu
sk: Minimálny počet poznámok k zobrazeniu v ponuke

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Gnote note menu.
sk: Celé číslo určuje minimálny počet poznámok k zobrazeniu v ponuke poznámok Gnote.

en: List of pinned notes
sk: Zoznam pripnutých poznámok

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Gnote note menu.
sk: Oddeliť zoznam URI poznámok od poznámok, malo by sa to vždy zjaviť v ponuke poznámok Gnote.

en: Saved height of Search window
sk: Uložená výška okna hľadania

en: Determines pixel height of Search window; stored on Gnote exit.
sk: Určuje výšku v pixeloch okna hľadania; ukladá sa pri ukončení programu Gnote.

en: Saved width of Search window
sk: Uložená šírka okna hľadania

en: Determines pixel width of Search window; stored on Gnote exit.
sk: Určuje šírku v pixeloch okna hľadania; ukladá sa pri ukončení programu Gnote.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
sk: Časový limit pripájania FUSE (ms)

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
sk: Priečinok pre vzdialenú synchronizáciu SSHFS

en: Path on SSH server to Gnote synchronization directory (optional).
sk: Umiestnenie synchronizačného priečinku Gnote na SSH serveri. (voliteľné)

en: SSHFS Synchronization Server URL
sk: URL servera pre vzdialenú synchronizáciu SSHFS

en: URL of SSH server containing Gnote synchronization directory.
sk: URL SSH servera, ktorý obsahuje synchronizačný priečinok Gnote.

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
sk: Použivateľské meno pre vzdialenú synchronizáciu SSHFS

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
sk: Používateľské meno, ktoré použiť počas pripájania k synchronizačnému serveru cez SSH.

en: SSHFS Synchronization Server Port
sk: Port servera pre vzdialenú synchronizáciu SSHFS

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH.
sk: Port, ktorý bude použitý počas pripájania k synchronizačnému serveru cez SSH.

en: Enable closing notes with escape
sk: Povoliť zatváranie poznámok s escape

en: If enabled, an opened note can be closed by hitting the escape key.
sk: Ak je povolené, tak môže byť otvorená poznámka zatvorená stlačením klávesu escape.

en: Show applet menu
sk: Ukázať aplet ponuky

en: Open Start Here
sk: Otvoriť Začnite tu

en: Create a new Note
sk: Vytvoriť novú poznámku

en: Open Search Dialog
sk: Otvoriť dialóg hľadania

en: Open Recent Changes
sk: Otvoriť nedávne zmeny

en: HTML Export Last Directory
sk: Exportovať do HTML posledný priečinok

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
sk: Posledný priečinok poznámky bol exportovaný pomocou doplnku Exportovať do HTML.

en: HTML Export Linked Notes
sk: Exportovať odkazujúce poznámky do HTML

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
sk: Zaškratávacie tlačidlo pre 'Exportovať odkazujúce poznámky' posledné nastavenie v doplnku Exportovať do HTML.

en: HTML Export All Linked Notes
sk: Exportovať všetky odkazujúce poznámky do HTML

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
sk: Zaškratávacie tlačidlo pre 'Vložiť všetky ostatné odkazujúce poznámky' posledné nastavenie v doplnku Exportovať do HTML. Toto nastavenie je použité v spolupráci s nastaveím 'Exportovať odkazujúce poznámky do HTML' a je použité k presnému určeniu, či by mali byť všetky poznámky (nájdené rekurzívne) vložené počas exportu do HTML.

en: Synchronization Client ID
sk: Synchronizovať ID klienta

en: Synchronization Local Server Path
sk: Miestna cesta servera synchronizácie

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
sk: Cesta k synchronizačnému serveru, keď je používaný doplnok služby synchronizácie súborového systému.

en: Selected Synchronization Service Addin
sk: Označený doplnok synchronizačnej služby

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
sk: Pre súčasné nastavenie poznámky platí unikátny identifikator s doplnku synchronizačnej služby.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
sk: Konflikt synchronizovanej poznámky uložený

en: Accept SSL Certificates
sk: Prijať SSL certifikáty

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
sk: Použiť wdfs voľbu "-ac" pre prijímanie SSL certifikátov bez pýtania sa používateľa.

en: Timestamp format
sk: Formát časovej značky

en: _Quit
sk: _Koniec

en: Quit Gnote
sk: Koniec Gnote

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: Gnote Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: Gnote Help
sk: Pomocník Gnote

en: _About
sk: _O programe

en: About Gnote
sk: O programe

en: TrayIcon
sk: Ikona v oblasti oznámení

en: Create _New Note
sk: Vytvoriť _novú poznámku

en: Create a new note
sk: Vytvoriť novú poznámku

en: _Search All Notes
sk: _Hľadať vo všetkých poznámkach

en: Open the Search All Notes window
sk: Otvoriť okno Hľadať vo všetkých poznámkach

en: _New Note
sk: _Nová poznámka

en: _Help
sk: _Pomocník

en: What links here?
sk: Čo sem odkazuje?

en: Hubert Figuiere and Tomboy Project
sk: Hubert Figuiere a Projekt Tomboy

en: (none)
sk: (nič)

en: Bugzilla Links
sk: Odkazy na bugzillu

en: Allows you to drag a Bugzilla URL from your browser directly into a Gnote note.  The bug number is inserted as a link with a little bug icon next to it.
sk: Umožní vám aby ste mohli pretiahnuť URL Bugzilly z prehliadača priamo do poznámky Gnote.  Číslo chyby bude vložené ako odkaz s malou ikonou chyby vedľa.

en: Hubert Figuiere and the Tomboy Project
sk: Hubert Figuiere a Projekt Tomboy

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
sk: Môžete používať nejaký program bugzilla práve pri presúvaní odkazov do poznámok.  Ak chcete špeciálnu ikonu od spoľahlivých hostiteľov, pridajte ich sem.

en: Host Name
sk: Názov hostiteľa

en: Icon
sk: Ikona

en: Select an icon...
sk: Zvoliť ikonu...

note: Extra Widget
en: _Host name:
sk: Názov _hostiteľa:

en: Error saving icon
sk: Chyba pri ukladaní ikony

en: Could not save the icon file.
sk: Nemohol byť uložený súbor ikony.

en: Really remove this icon?
sk: Naozaj odstrániť túto ikonu?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
sk: Ak zmažete ikonu, tak bude navždy stratená.

en: Export to HTML
sk: Exportovať do HTML

en: Destination for HTML Export
sk: Cieľ pre HTML export

en: Export linked notes
sk: Exportovať poznámky odkazujúce na ňu

en: Include all other linked notes
sk: Vložiť všetky ostatné poznámky odkazujúce na ňu (môžu odkazovať aj nepriamo)

en: Note exported successfully
sk: Poznámky boli úspešne exportované

en: _Folder Path:
sk: Ces_ta k priečinku:

en: Select Synchronization Folder...
sk: Vybrať synchronizačný priečinok...

en: Folder path field is empty.
sk: Cesta v poli priečinku je prázdna.

en: Local Folder
sk: Miestny priečinok

en: Fixed Width
sk: Pevná šírka

en: Adds fixed-width font style.
sk: Pridá štýl písma s pevnou šírkou.

en: Insert Timestamp
sk: Vložiť čas

en: Inserts current date and time at the cursor position.
sk: Vloží aktuálny dátum a čas na pozícii kurzora.

note: Label
en: Choose one of the predefined formats or use your own.
sk: Zvoliť jeden s preddefinovaných formátov alebo použiť váš vlastný.

en: Use _Selected Format
sk: Použiť zvo_lený formát

en: _Use Custom Format
sk: Použiť vlastný f_ormát

en: Today: Template
sk: Dnes: Šablóna

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Appointments
sk: Schôdzky

en: _Open Today: Template
sk: _Otvoriť dnešné: Šablóna

en: Change the <span weight="bold">Today: Template</span> note to customize the text that new Today notes have.
sk: Zmeňte poznámku <span weight="bold">Dnes: Šablóna</span> k prispôsobeniu textu, ktorý budú obsahovať nové Dnešné poznámky.

en: Printing Support
sk: Podpora tlačenia

en: Allows you to print a note.
sk: Umožní vám tlačiť poznámku

en: Print
sk: Tlačiť...

en: Error printing note
sk: Chyba pri tlači poznámky

note: %1% is the page number, %2% is the total number of pages
en: Page %1% of %2%
sk: Strana %1% z %2%

en: Import from Sticky Notes
sk: Importovať z programu Sticky Notes

en: No Sticky Notes found
sk: Neboli nájdené žiadne Sticky Notes

en: Sticky Notes import completed
sk: Sticky Notes boli importované

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Sticky Note:
sk: Sticky Notes:

en: User_name:
sk: Používateľské me_no

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: There was an error connecting to the server.  This may be caused by using an incorrect user name and/or password.
sk: Chyba pri pripájaní na server.  Môže to byť spôsobené používaním nesprávneho používateľského mena a/alebo hesla.

en: URL, username, or password field is empty.
sk: Pole URL, používateľské meno alebo heslo je prázdne.

en: and Tomboy original authors.
sk: a pôvodný autori programu Tomboy.

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
sk: Jednoduchá a ľahko používatelná
    aplikácia pre poznámky na pracovnej ploche.

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: A note taking application
sk: Aplikácia na tvorbu poznámok

en: N_otebook name:
sk: Názov _zápisníka:

en: Name already taken
sk: Názov je už zadaný

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
sk: V_ytvoriť

en: Notebooks
sk: Zapisníky

en: Create a new note in a notebook
sk: Vytvoriť novú poznámku v zápisníku

en: New Note_book...
sk: Nový zá_pisník...

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "%1%".
en: %1% Notebook Template
sk: %1% šablóna zápisníka

en: Really delete this notebook?
sk: Naozaj odstrániť tento zápisník?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
sk: Poznámky patriace do tohto zápisníku nebudú odstránené, ale už nebudú priradené k tomuto zápisníku.  Táto akcia je nevratná.

en: No notebook
sk: Žiadny zápisník

en: New "%1%" Note
sk: Nová poznámka v "%1%"

en: Notebook
sk: Zápisník

en: Place this note into a notebook
sk: Vložiť túto poznámku do zápisníka

note: Add new notebook item
en: _New notebook...
sk: _Nový zápisník...

en: All
sk: Všetky

en: If you delete a note it is permanently lost.
sk: Ak zmažete poznámku, bude navždy odstránená.

en: Error saving note data.
sk: Chyba pri ukladaní údajov poznámky.

en: New Note Template
sk: Šablóna novej poznámky

en: Describe your new note here.
sk: Tu napíšte obsah novej poznámky.

en: <note-content>Using Links in Gnote
    
    Notes in Gnote can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
sk: <note-content>Používanie odkazov v Gnote
    
    Poznámky v Gnote môžu byť spolu prepojené označením textu v súčastnej poznámke a kliknutím na tlačidlo <bold>Odkaz</bold> hore v paneli nástrojov.  Tak vytvoríte novú poznámku, tiež sa podčiarkne názov poznámky v súčastnej poznámke.
    
    Zmenením názvu poznámky sa aktualizujú odkazy v ostatných poznámkach, ktoré odkazujú na ňu.  Týmto sa predchádza výskytu pokazených odkazov, keď je poznámka premenovaná.
    
    Taktiež, ak zadáte názov inej poznámky v súčastnej poznámke, tak bude automaticky prepojená s ňou.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
sk: Začnite tu

en: Using Links in Gnote
sk: Používanie odkazov v Gnote

en: Note Title
sk: Názov poznámky

en: _Link to New Note
sk: O_dkaz na novú poznámku

en: Set properties of text
sk: Nastaviť vlastnosti textu

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Delete this note
sk: Odstrániť túto poznámku

en: Cannot create note
sk: Nemôžem vytvoriť poznámku

en: <b>_Bold</b>
sk: <b>_Tučné</b>

en: <i>_Italic</i>
sk: <i>_Kurzíva</i>

en: <s>_Strikeout</s>
sk: <s>_Preškrtnuté</s>

en: _Highlight
sk: _Zvýraznené

en: _Normal
sk: Normá_lne

en: Hu_ge
sk: Ob_rovské

en: _Large
sk: V_eľké

en: S_mall
sk: _Malé

en: Bullets
sk: Odrážky

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Synchronization
sk: Synchronizácia

en: _Spell check while typing
sk: Kontrolovať pravopi_s počas písania

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
sk: Chyby budú podtrhnuté červenou a návrhy správneho zápisu budú zobrazené v kontextovej ponuke.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
sk: Povoliť automaticky o_drážkované zoznamy

en: Use custom _font
sk: Použiť vlastné písm_o

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
sk: Použiť šablónu novej poznámky k určeniu textu, ktorý by mal byť použitý, keď bude vytvorená nová poznámka.

en: Open New Note Template
sk: Otvoriť šablónu novej poznámky

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
sk: Zvýrazňovať _WikiSlová

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
sk: Povolením tejto možnosti zvýrazníte slová <b>KtoréVyzerajúTakto</b>. Kliknutím na to slovo vytvoríte poznámku s takým názvom.

en: Ser_vice:
sk: Služ_ba:

en: Not configurable
sk: Nekonfigurovateľné

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
sk: _Pokročilé...

note: TODO: In a future version, add in an "Install Add-ins..." button TODO: In a future version, add in a "Repositories..." button
en: _Enable
sk: _Povoliť

en: _Disable
sk: Z_akázať

en: Not Implemented
sk: Nenaimplementované

en: %1% Preferences
sk: %1% predvoľby

en: Choose Note Font
sk: Zvoľte písmo poznámky

note: Create dialog
en: Other Synchronization Options
sk: Ostatné nastavenia synchronizácie

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
sk: Keď je zistený rozpor medzi miestnou poznámkou a poznámkou na nastavenom synchronizačnom serveri:

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
sk: Vymazanie vašich synchronizačných nastavení sa nedoporučuje.  Mali by ste si úplne synchronizovať všetky vaše poznámky znova po uložení nových nastavení.

en: Resetting Synchronization Settings
sk: Nulovanie synchronizačných nastavení

en: Version:
sk: Verzia:

en: Author:
sk: Autor:

en: Copyright:
sk: Autorské práva:

en: All Notes
sk: Všetky poznámky

en: Search
sk: Hľadať

en: Find _Next
sk: _Hľadať ďalej

en: Find _Previous
sk: Nájsť pre_dchádzajúce

en: _Close
sk: Za_vrieť

en: Note
sk: Poznámka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Matches
sk: Zhody

en: %1% match | %1% matches
sk[0]: %1% zhôd
sk[1]: %1% zhoda
sk[2]: %1% zhody

en: _New
sk: _Nový

en: _Open Template Note
sk: _Otvoriť šablónu poznámky

en: Name
sk: Názov

en: Version
sk: Verzia

en: Could not read testfile.
sk: Testovací súbor nemohol byť prečítaný.

en: Write test failed.
sk: Zlyhala skúška zápisu.

en: Timeout connecting to server.
sk: Vypršal časový limit pripájania k serveru.

en: Error connecting to server.
sk: Chyba pri pripájaní k serveru.

en: FUSE could not be enabled.
sk: FUSE sa nedalo zapnúť.

en: Note Conflict
sk: Konflikt medzi poznámkami

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
sk:  (stará)

en: Rename local note:
sk: Premenovať miestnu poznámku:

en: Update links in referencing notes
sk: Aktualizovať odkazy v odkazujúcich poznámkach

en: Overwrite local note
sk: Prepísať miestnu poznámku

en: Always perform this action
sk: Vždy vykonať túto akciu

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
sk: Bol zistený konflikt medzi poznámkami

note: Expander containing TreeView
en: Details
sk: Podrobnosti

en: Status
sk: Stav

en: Acquiring sync lock...
sk: Získavam synchronizačný zámok...

en: Committing changes...
sk: Odovzdávam zmeny...

en: Synchronizing Notes
sk: Synchronizujú sa poznámky

en: Synchronizing your notes...
sk: Synchronizujú sa vaše poznámky...

en: This may take a while, kick back and enjoy!
sk: Môže to chvíľu trvať, oddýchnite si!

en: Connecting to the server...
sk: Pripájam sa k serveru...

en: Deleting notes off of the server...
sk: Odstraňujú sa poznámky zo servera...

en: Downloading new/updated notes...
sk: Sťahujú sa nové/aktualizované poznámky...

en: Server Locked
sk: Server uzamknutý

en: Server is locked
sk: Server je uzamknutý

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
sk: Jeden z vašich ostatných počítačov sa práve synchronizuje. Počkajte, prosím, 2 minúty a skúste 
    to znovu.

en: Preparing to download updates from server...
sk: Pripravujem stiahnutie aktualizácí zo servera...

en: Preparing to upload updates to server...
sk: Pripravujem nahratie aktualizácií na server...

en: Uploading notes to server...
sk: Nahrávam poznámky na server...

en: Synchronization Failed
sk: Synchronizácia zlyhala

en: Failed to synchronize
sk: Zlyhala synchronizácia

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
sk: Nemohli byť synchronizované poznámky.  Skontrolujte podrobnosti dole a skúste to znovu.

en: Synchronization Complete
sk: Synchronizácia dokončená

en: Synchronization is complete
sk: Synchronizácia je dokončená

en: Your notes are now up to date.
sk: Vaše poznámky boli práve aktualizované.

en: Synchronization Canceled
sk: Synchronizácia zrušená

en: Synchronization was canceled
sk: Synchronizácia bola zrušená

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
sk: Prerušili ste synchronizáciu.  Mali by ste teraz zavrieť okno.

en: Synchronization Not Configured
sk: Synchronizácia nenastavená

en: Synchronization is not configured
sk: Synchronizácia nie je nastavená

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
sk: Nastavte si prosím synchronizáciu v dialógu
    predvolieb.

en: Synchronization Service Error
sk: Chyba služby synchronizácie

en: Service error
sk: Chyba služby

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
sk: Chyba pri pripájaní k synchronizačnej službe.  Skúste to, prosím, znovu.

en: Deleted locally
sk: Odstránené miestne

en: Deleted from server
sk: Odstránená zo servera

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Added
sk: Pridané

en: Uploaded changes to server
sk: Zmeny boli nahrané na server

en: Uploaded new note to server
sk: Nahraná nová poznámka na server

en: Synchronize Notes
sk: Synchronizovať poznámky

en: Could not enable FUSE
sk: Nemohlo byť zapnuté FUSE

en: The FUSE module could not be loaded. Please check that it is installed properly and try again.
sk: FUSE modul nemohol byť nahratý. Skontrolujte, prosím, či je správne nainštalovaný a skúste to znovu.

en: Enable FUSE?
sk: Povoliť FUSE?

note: TODO: This message isn't entirely accurate. We should fix it.
en: The synchronization you've chosen requires the FUSE module to be loaded.
    
    To avoid getting this prompt in the future, you should load FUSE at startup.  Add "modprobe fuse" to /etc/init.d/boot.local or "fuse" to /etc/modules.
sk: Synchronizácia vyžaduje, aby ste mali nahratý modul FUSE.
    
    Ak nechcete dostávať túto výzvu, mali by ste pri štarte nahrať FUSE.  Pridajte "modprobe fuse" do /etc/init.d/boot.local alebo "fuse" do /etc/modules.

en: The "Gnote Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
sk: "Návod poznámok Gnote" nemohol byť nájdený.  Skontrolujte, prosím, či je inštalácia dokončená úspešne.

en: Help not found
sk: Pomocník nebol nájdený

en: Cannot open location
sk: Nemôžem otvoriť umiestnenie

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Today, %1%
sk: Dnes, %1%

en: Today
sk: Dnes

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Yesterday, %1%
sk: Včera, %1%

en: Yesterday
sk: Včera

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Tomorrow, %1%
sk: Zajtra, %1%

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: No Date
sk: Žiadny dátum

en: (Untitled %1%)
sk: (Nepomenované %1%)

en: A note with the title <b>%1%</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
sk: Poznámka s názvom <b>%1%</b> už existuje. Vyberte, prosím, iný názov pre túto poznámku pred pokračovaním.

en: Note title taken
sk: Zadaný titulok poznámky

en: _Copy Link Address
sk: _Kopírovať adresu odkazu

en: _Open Link
sk: _Otvoriť odkaz
