tomboy - en to uk translation catalogue (534 entries)

en: A simple note-taking application
uk: Проста програма для роботи з нотатками

en: Gnote is a simple note-taking application for GNOME desktop environment. It allows you to capture your ideas, link them together using WikiWiki-style links, group together in notebooks and some extra features for everyday use.
uk: Gnote — проста програма для роботи з нотатками для стільничного середовища GNOME. За її допомогою можна занотовувати ідеї, пов'язувати їх між собою у стилі вікіпосилань, групувати нотатки у записники і користуватися додатковими можливостями для повсякденної роботи.

en: Notes can be printed or exported as HTML documents.
uk: Нотатки можна друкувати або експортувати до документів HTML.

en: Gnote also supports synchronization, making it simple to use it on multiple devices.
uk: Крім того, у Gnote передбачено підтримку синхронізації для спрощення користування нотатками з різних пристроїв.

en: Take notes, link ideas, and stay organized
uk: Зібрати нотатки, пов'язати ідеї та залишитися зібраним

en: Note-taker
uk: Записник

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: notes;idea;link;organize;
uk: notes;idea;link;organize;нотатки;нотатка;ідея;посилання;упорядкування;організація;

en: Enable spellchecking
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
uk: Якщо встановлено, неправильно написані слова будуть підкреслюватись червоним, а при клацанні правою кнопкою показуватимуться коректні варіанти заміни.

en: Automatically create links when typing
uk: Автоматично створювати посилання при введення тексту

en: Enable this option to automatically create a link, when text matches note title.
uk: Увімкніть цей ключ, щоб автоматично створювати посилання, якщо фрагмент тексту збігається із заголовком нотатки.

en: Create links for URLs in notes
uk: Створити посилання для адрес у нотатках

en: Enable this option to create links for URLs in notes.
uk: Увімкніть цей ключ, щоб створювати посилання для адрес у нотатках.

en: Enable WikiWord highlighting
uk: Ввімкнути виділення WikiWord

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкніть цей параметр для виділення кольором слів ЯкіВиглядаютьТакимЧином. Клацання на слові створить нотатку з цією назвою.

en: Enable Auto bulleted lists
uk: Увімкнути автоматичні списки

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
uk: Встановіть цей ключ, якщо хочете, щоб списки створювалися автоматично при вводі символу - або * на початку рядка.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon
uk: Увімкнути вставку клацанням середньою кнопкою на значку

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Gnote icon to paste timestamped content into the Start Here note.
uk: Встановіть цей ключ, якщо хочете, щоб при клацанні середньою кнопкою миші на значку Gnote у вашу «Першу нотатку» вставлявся вміст разом з позначкою часу.

en: Enable custom font
uk: Використовувати інший шрифт

en: If true, the font name set in custom-font-face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
uk: Якщо встановлено, для показу нотаток буде використовуватись визначена у custom-font-face назва шрифту. У іншому випадку, буде використовуватись системний шрифт.

en: Custom Font Face
uk: Інший шрифт

en: If enable-custom-font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
uk: Якщо встановлено enable-custom-font, для показу нотаток буде використовуватись шрифт з вказаною тут назвою.

en: Start Here Note
uk: Перша нотатка

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Gnote note menu and also accessible by hotkey.
uk: Ідентифікатор (URI) нотатки, яка вважається «Першою нотаткою». Вона завжди розміщується внизу меню нотаток Gnote та доступно через комбінацію клавіш.

en: Minimum number of notes to show in menu
uk: Мінімальна кількість нотаток у меню.

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Gnote note menu.
uk: Ціле число, що визначає мінімальну кількість нотаток, які повинні показуватись у меню нотаток Gnote.

en: List of pinned notes
uk: Список прикріплених нотаток

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Gnote note menu.
uk: Розділений пробілам список ідентифікаторів (URI) нотаток, які повинні бути завжди видимі у меню нотаток Gnote.

en: Is main window maximized
uk: Чи максимізовано головне вікно

en: If true, Gnote window will be maximized.
uk: Якщо має значення «true», вікно Gnote буде максимізовано.

en: Saved height of Search window
uk: Збережено висоту вікна «Пошук»

en: Determines pixel height of Search window; stored on Gnote exit.
uk: Визначити висоту пікселя вікна «Пошук»; зберігається при виході з Gnote.

en: Saved width of Search window
uk: Збережено ширину вікна «Пошук»

en: Determines pixel width of Search window; stored on Gnote exit.
uk: Визначити ширину пікселя вікна «Пошук»; зберігається при виході з Gnote.

en: Saved splitter position of Search window splitter.
uk: Збережено позицію розділювача вікна «Пошук»

en: Determines Search window splitter position in pixels; stored on Gnote exit.
uk: Визначити положення роздільника вікна «Пошук» у пікселях; зберігається при виході з Gnote.

en: Saved sorting of the Search window.
uk: Збережене упорядкування у вікні «Пошук».

en: Determines Search window initial sorting.
uk: Визначає початкове упорядкування у вікні «Пошук».

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
uk: Обмеження часу приєднання для FUSE (мс)

en: Time (in milliseconds) Gnote should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
uk: Час (у мілісекундах), протягом якого Gnote повинен чекати на відповідь, при використанні FUSE для приєднання до віддаленої теки синхронізації.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
uk: Віддалена тека синхронізації SSHFS

en: Path on SSH server to Gnote synchronization directory (optional).
uk: Шлях до теки синхронізації Gnote на SSH сервері (необов'язково)

en: SSHFS Synchronization Server URL
uk: Посилання на сервер синхронізації SSHFS

en: URL of SSH server containing Gnote synchronization directory.
uk: Посилання на SSH сервер, який містить теку синхронізації Gnote

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
uk: Користувач для доступу до віддаленої теки синхронізації SSHFS

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
uk: Користувач, який використовується при з'єднані з сервером синхронізації через SSH.

en: SSHFS Synchronization Server Port
uk: Порт сервера синхронізації SSHFS

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH.
uk: Порт для з'єднання з сервером синхронізації через SSH.

en: Link Updating Behavior on Note Rename
uk: Як оновлювати посилання на перейменовану нотатку

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific link updating behavior when a note is renamed, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when renaming a note may impact links that exist in other notes. 1 indicates that links should automatically be removed. 2 indicates that link text should be updated to the new note name so that it will continue linking to the renamed note.
uk: Ціле значення, що вказує: завжди виконувати дії при виявленні конфлікту, або ж питати користувача. Значення відбивається на внутрішню структуру. 0 означає, що користувач хоче отримати запит, якщо перейменування нотатки може вплинути на посилання з інших нотаток. 2 означає, що посилання у тексті треба замінити на нову назву нотатки, щоб воно залишилось вказувати на перейменоване завдання.

en: Deprecated
uk: Застаріле

en: This key is deprecated and its value is ignored.
uk: Цей ключ є застарілим — його значення буде проігноровано.

en: Use status icon, when started as an application
uk: Використовувати піктограму стану, коли запущено як програму

en: Deprecated, has no effect.
uk: Застарілий, не працює.

en: This setting is deprecated and its value is ignored
uk: Цей параметр є застарілим — його значення буде проігноровано

en: Use client side window decorations
uk: Обрамлення вікон на боці клієнта

en: Should Gnote draw its window titlebar, or leave that to window manager. Possible values are 'enabled' to draw them, 'disabled' to leave them to window manager, or a comma separated list of desktop environments, where Gnote should draw decorations itself. Requires application restart.
uk: Визначає, має Gnote малювати смужку заголовка свого вікна чи доручити цю справу програмі для керування вікнами. Можливі значення: «enabled» — малювати заголовок, «disabled» — доручити справу програмі для керування вікнами або список відокремлених комами назв стільничних середовищ, у яких Gnote має малювати обрамлення самостійно. Зміни потребують перезапуску програми.

en: Preferred color scheme to use
uk: Бажана схема кольорів для використання

en: The theme variant to use. Possible values are empty string to follow the system, 'dark' and 'light'.
uk: Варіант теми, яким слід скористатися. Можливими значеннями є порожній рядок (використовувати загальносистемний варіант), «dark» та «light».

en: HTML Export Last Directory
uk: Останній каталог експортування в HTML

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
uk: Останній каталог куди експортували нотатку використовуючи додаток експортування у HTML.

en: HTML Export Linked Notes
uk: Пов'язані нотатки при експортування в HTML

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
uk: Останнє значення у полі «Експортувати пов'язані вузли» у додатку експортування у HTML.

en: HTML Export All Linked Notes
uk: Вмикати усі пов'язані нотатки при експортуванні в HTML

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
uk: Останнє значення у полі «Увімкнути усі інші пов'язані нотатки» в додатку експортування у HTML. Цей параметр використовується разом з параметром «Вмикати пов'язані нотатки при експортуванні у HTML», щоб визначити, чи потрібно враховувативсі нотатки (рекурсивно знайдені) при експортуванні в HTML.

en: Synchronization Client ID
uk: Ідентифікатор клієнта синхронізації

en: Unique identifier for this Gnote client, used when communicating with a synchronization server.
uk: Унікальний ідентифікатор цього клієнта Gnote, що використовується для зв'язку з сервером синхронізації.

en: Synchronization Local Server Path
uk: Розміщення локального сервера для синхронізації

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
uk: Шлях на сервері синхронізації для використання розширення служби синхронізації.

en: Selected Synchronization Service Addin
uk: Вибране розширення служби синхронізації

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
uk: Унікальний ідентифікатор для поточного налаштованого додатку синхронізації.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
uk: Збережена поведінка при конфлікті синхронізації нотаток

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
uk: Ціле значення, що вказує на те, що бажано завжди виконувати дії при виявленні конфлікту, або на те, що треба питати користувача. Значення відбивається на внутрішню структуру. 0 означає необхідність запиту підтвердження, таким чином користувач може обробляти кожну конфліктну ситуацію окремо.

en: Automatic Background Synchronization Timeout
uk: Затримка автоматичного фонового синхронізування

en: Integer value indicating how frequently to perform a background sync of your notes (when sync is configured). Any value less than 1 indicates that autosync is disabled. The lowest acceptable positive value is 5. Value is in minutes.
uk: Ціле число, що визначає частоту фонового синхронізування нотаток (якщо налаштовано). Будь-яке значення менше за 1 вимикає автоматичне синхронізування. Мінімальне значення — 5. Вказується у хвилинах.

en: Online directory URI
uk: Адреса каталогу у мережі

en: URI to online directory where notes are synchronized to.
uk: Адреса каталогу у мережі, з яким синхронізуються нотатки.

en: Accept SSL Certificates
uk: Приймати сертифікати SSL

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
uk: Використовувати для wdfs параметр «-ac», щоб приймати сертифікати SSL не повідомляючи користувача.

en: Share URL
uk: Оприлюднити URL

en: WebDAV share URL where notes are synchronized to.
uk: Спільне URL у WebDAV, де нотатки синхронізуються.

en: Share username
uk: Оприлюднити користувача

en: Username to access WebDAV share.
uk: Користувач для доступу до WebDAV.

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: The date format that is used for the timestamp. It follows the format of strftime(3).
uk: Формат дати, який використовується для позначки часу у форматі strftime(3).

en: Time between checks
uk: Час між перевірками

en: Time interval between note directory checks (in seconds). Min value is 5.
uk: Інтервал часу між перевірками каталогу нотаток (у секундах). Мінімальним є значення 5.

[ctx: shortcut window]
en: Main Window
uk: Головне вікно

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Open actions menu
uk: Відкрити меню дій

[ctx: shortcut window]
en: Hide search bar
uk: Приховати смужку пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Close window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
uk: Перейти до наступної вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
uk: Перейти до попередньої вкладки

[ctx: shortcut window]
en: Search bar
uk: Панель пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Display search bar
uk: Показати панель пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Select next match
uk: Вибрати наступний відповідник

[ctx: shortcut window]
en: Select previous match
uk: Вибрати попередній відповідник

[ctx: shortcut window]
en: Notes list
uk: Список нотаток

[ctx: shortcut window]
en: Create new note
uk: Створити нотатку

[ctx: shortcut window]
en: Open selected note
uk: Відкрити вибрану нотатку

[ctx: shortcut window]
en: Open selected note in new window
uk: Відкрити вибрану нотатку у новому вікні

[ctx: shortcut window]
en: Delete selected note
uk: Вилучити вибрану нотатку

[ctx: shortcut window]
en: Note View
uk: Перегляд нотаток

[ctx: shortcut window]
en: Open note actions menu
uk: Відкрити меню дій з нотатками

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
uk: Закрити поточну вкладку

[ctx: shortcut window]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: shortcut window]
en: Undo last edit
uk: Скасувати останнє редагування

[ctx: shortcut window]
en: Redo last edit
uk: Повторити останнє скасоване редагування

[ctx: shortcut window]
en: Create link to note on selected text
uk: Створити посилання на нотатку на вибраному тексті

[ctx: shortcut window]
en: Formatting
uk: Форматування

[ctx: shortcut window]
en: Toggle bold
uk: Увімкнути або вимкнути напівжирний

[ctx: shortcut window]
en: Toggle italic
uk: Увімкнути або вимкнути курсив

[ctx: shortcut window]
en: Toggle strikethrough
uk: Увімкнути або вимкнути перекреслення

[ctx: shortcut window]
en: Toggle highlight
uk: Увімкнути або вимкнути підсвічування

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fixed width
uk: Увімкнути або вимкнути моноширинний шрифт

[ctx: shortcut window]
en: Toggle underline
uk: Увімкнути або вимкнути підкреслення

[ctx: shortcut window]
en: Increase font size
uk: Збільшити розмір шрифту

[ctx: shortcut window]
en: Decrease font size
uk: Зменшити розмір шрифту
    зменшення розміру шрифту

[ctx: shortcut window]
en: Enable bullets/increase indent for line with selection
uk: Увімкнути позначки списку і збільшити відступ для рядка із позначеним

[ctx: shortcut window]
en: Decrease indent/disable bullets for current line
uk: Зменшити відступ і вимкнути позначки списку для поточного рядка

en: _New Note
uk: С_творити нотатку

en: New _Window
uk: С_творити вікно

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: _Shortcuts
uk: С_корочення

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Gnote
uk: _Про Gnote

en: Failed to load plugin information!
uk: Не вдалося завантажити дані щодо додатка!

en: Incompatible plug-in %s: expected %s, got %s
uk: Несумісний додаток %s: мало бути %s, маємо %s

en: Note plugin info %s already present
uk: Дані щодо %s додатка нотаток вже отримано

en: %s does not implement %s
uk: %s не реалізує %s

en: Note plugin %s already present
uk: Додаток нотаток %s вже працює

en: Note plugin info %s is absent
uk: Немає відомостей %s додатка нотаток

en: Note plugin %s is absent
uk: Немає додатка нотаток %s

en: Failed to find module %s for addin %s
uk: Не вдалося знайти модуль %s для додатка %s

en: Failed to load addin info for %s: %s
uk: Не вдалося завантажити відомості щодо додатка для %s: %s

en: Trying to load addins when they are already loaded
uk: Спроба завантажити додатки, коли їх вже завантажено

en: Backlinks
uk: Зворотні посилання

en: See which notes link to the one you're currently viewing.
uk: Список нотаток, що посилаються на поточну

en: Hubert Figuiere and Tomboy Project
uk: Hubert Figuiere і проєкт Tomboy

en: What links here?
uk: Сюди є посилання з

en: (none)
uk: (немає)

en: Bugzilla Links
uk: Посилання на Bugzilla

en: Allows you to drag a Bugzilla URL from your browser directly into a Gnote note.  The bug number is inserted as a link with a little bug icon next to it.
uk: Дозволяє вставляти посилання на Bugzilla з веб-переглядача

en: Hubert Figuiere and the Tomboy Project
uk: Hubert Figuiere і проєкт Tomboy

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
uk: Ви можете використовувати будь-яку bugzilla, просто перетягуючи посилання у нотатки. Якщо для кожного вузла bugzilla потрібні свої піктограми, додайте їх сюди.

en: Host Name
uk: Назва вузла

en: Icon
uk: Піктограма

en: _Add
uk: _Додати

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: Select an icon...
uk: Вибрати піктограму…

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

note: Extra Widget
en: _Host name:
uk: _Назва вузла:

en: Error saving icon
uk: Помилка при збереженні піктограми

en: Could not save the icon file.
uk: Не вдалося зберегти файл піктограми.

en: Host name invalid
uk: Некоректна назва вузла

en: You must specify a valid Bugzilla host name to use with this icon.
uk: Треба вказати назву чинного вузла Bugzilla для використання з цією піктограмою.

en: Really remove this icon?
uk: Вилучити цю піктограму?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите піктограму, її буде втрачено остаточно.

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Error removing icon %s: %s
uk: Помилка під час проби вилучення піктограми %s: %s

en: Export to Getting Things GNOME
uk: Експортувати до «Getting Things GNOME»

en: Exports individual notes as Getting Things GNOME tasks
uk: Експортує окремі нотатки як завдання «Getting Things GNOME»

en: GTG XML loaded, but interface not found
uk: Завантажено XML GTG, але інтерфейс не знайдено

en: Failed to create GTG interface from XML: %s
uk: Не вдалося створити інтерфейс GTG з XML: %s

en: Failed to create D-Bus proxy for GTG
uk: Не вдалося створити проксі D-Bus для GTG

en: Failed to call GTG: %s
uk: Не вдалося викликати GTG: %s

en: Export to HTML
uk: Експортувати в HTML

en: Exports individual notes to HTML.
uk: Експортувати пов'язані нотатки у HTML.

en: Destination for HTML Export
uk: Призначено для експортування в HTML

en: Export linked notes
uk: Експортувати пов'язані нотатки

en: Include all other linked notes
uk: Урахувати всі інші пов'язані нотатки

note: TODO: Tabbing should go directly from sync prefs widget to here TODO: Consider connecting to "Enter" pressed in sync prefs widget
en: _Save
uk: З_берегти

en: Export to HTML…
uk: Експортувати до HTML…

en: Could not open exported note in a web browser: %s
uk: Не вдалося відкрити експортовану нотатку у браузері: %s

note: TRANSLATORS: %1%: boost format placeholder for the path
en: Your note was exported to "%1".
uk: Вашу нотатку експортовано в «%1».

en: Note exported successfully
uk: Нотатку успішно експортовано

en: Could not export: %s
uk: Не вдалося експортувати: %s

en: Could not save the file "%1"
uk: Не вдалося зберегти файл «%1»

en: _Folder Path:
uk: _Шлях до теки:

en: Select Synchronization Folder...
uk: Вибрати теку для синхронізування…

en: Folder path field is empty.
uk: Поле шляху до теки — порожнє.

en: Specified folder path does not exist, and Gnote was unable to create it.
uk: За вказаною адресою теки немає, та Gnote не може її створити.

en: Local Folder
uk: Локальна тека

en: Local Directory Sync Service Plugin
uk: Додаток служби синхронізації локальних каталогів

en: Synchronize Gnote Notes to a local file system path
uk: Синхронізувати нотатки у шлях локальної файлової системи

en: Aurimas Černius and the Tomboy Project
uk: Aurimas Černius та проєкт Tomboy

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Adds fixed-width font style.
uk: Додавати моноширинний стиль тексту

en: Fixed Wid_th
uk: _Фіксована ширина

en: Online Directory Sync Service Plugin
uk: Додаток служби синхронізації мережевих каталогів

en: Synchronize Gnote Notes to an online directory
uk: Синхронізувати нотатки Gnote із мережевим каталогом

en: Failed to mount the folder
uk: Не вдалося змонтувати теку

en: Folder _URI:
uk: _Адреса теки:

en: Example: google-drive://name.surname@gmail.com/notes
uk: Приклад: google-drive://ім'я.прізвище@gmail.com/notes

en: Please, register your account in Online Accounts
uk: Будь ласка, зареєструйте ваш обліковий запис у «Облікових записах в інтернеті»

en: The URI is empty
uk: Порожня адреса

en: URI field is empty.
uk: Поле адреси є порожнім.

en: Online Folder
uk: Мережева тека

en: Insert Timestamp
uk: Вставити позначку часу

en: Inserts current date and time at the cursor position.
uk: Вставляє поточну дату та час під курсором

note: Label
en: Choose one of the predefined formats or use your own.
uk: Виберіть один з готових форматів чи вкажіть власний.

note: Use Selected Format
en: Use _Selected Format
uk: Використовувати _вибраний формат

en: _Use Custom Format
uk: Використовувати _інший формат

note: TRANSLATORS: first %s is file name, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Update aborted, error reading %s: %s
uk: NoteDirectoryWatcher: оновлення перервано, помилка під час читання %s: %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: NoteDirectoryWatcher: Error reading note title from %s
uk: NoteDirectoryWatcher: помилка під час спроби прочитати заголовок нотатки з %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Error creating note from %s: %s
uk: NoteDirectoryWatcher: помилка під час створення нотатки з %s: %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: NoteDirectoryWatcher: Update aborted, error parsing %s: %s
uk: NoteDirectoryWatcher: оновлення перервано, помилка під час обробки %s: %s

en: Note Directory Watcher
uk: Нагляд за каталогами нотаток

en: Watch your Gnote note directory for changes to your notes.
uk: Наглядати за змінами у вашому каталозі нотаток Gnote.

en: Aurimas Černius and Tomboy original authors
uk: Aurimas Černius й автори Tomboy

en: _Directory check interval:
uk: Ін_тервал перевірки каталогу:

en: Today: Template
uk: Сьогодні: Шаблон

en: Today:
uk: Сьогодні:

note: TRANSLATORS: first %s is note title, second is error TRANSLATORS: first %s is template note title, second is error
en: NoteOfTheDay could not create %s: %s
uk: NoteOfTheDay не вдалося створити %s: %s

en: Tasks
uk: Завдання

en: Appointments
uk: Зустрічі

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: %A, %B %d %Y
uk: %A, %d %B %Y

en: Note of the Day
uk: нотатка дня

en: Automatically creates a "Today" note for easily jotting down daily thoughts
uk: Автоматично створює нотатку «Сьогодні» для швидкого огляду сьогоденних завдань

en: Debarshi Ray and the Tomboy Project
uk: Debarshi Ray і проєкт Tomboy

en: _Open Today: Template
uk: _Відкрити Сьогодні: Шаблон

en: Change the <span weight="bold">Today: Template</span> note to customize the text that new Today notes have.
uk: Змініть нотатку <span weight="bold">Сьогодні: Шаблон</span>, що використовується як шаблон нотатки дня.

en: Printing Support
uk: Підтримка друкування

en: Allows you to print a note.
uk: Дозволяє друкувати нотатки

en: Print…
uk: Надрукувати…

en: Error printing note
uk: Помилка друкування нотатки

note: %1 is the page number, %2 is the total number of pages
en: Page %1 of %2
uk: Сторінка %1 з %2

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: Mark certain notes as read only
uk: Позначити певні нотатки як придатні лише до читання

en: Aurimas Černius, Debarshi Ray and Arief Bayu Purwanto
uk: Aurimas Černius, Debarshi Ray і Arief Bayu Purwanto

en: Replace title
uk: Замінити назву

en: Replace title with selection.
uk: Замінити назву на вибрану.

en: Special Notes
uk: Особливі нотатки

en: Show special notes, that are otherwise hidden
uk: Показати особливі нотатки, які інакше буде приховано

en: Show Statistics
uk: Показати статистику

en: Statistics
uk: Статистика

en: Show various statistics about notes.
uk: Показати різноманітні статистичні дані щодо нотаток.

en: Total Notes
uk: Загалом нотаток

en: Total Notebooks
uk: Загалом записників

note: TRANSLATORS: %1 is the format placeholder for the number of notes.
en: %1 note | %1 notes
uk[0]: %1 нотатка
uk[1]: %1 нотатки
uk[2]: %1 нотаток
uk[3]: %1 нотатка

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Navigate long structured notes. Set section and subsection headings in your note, and the Table of Contents will show in a menu.
uk: Пересувайтеся довгими структурованими нотатками. Встановіть заголовки розділів і підрозділів у вашій нотатці, і програма покаже таблицю змісту у меню.

en: © 2013 Luc Pionchon
uk: © Luc Pionchon, 2013

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Table of Contents Help
uk: Довідка щодо «Змісту»

en: TODO
uk: ЗАВДАННЯ

en: Highlight FIXME, TODO and XXX patterns in notes.
uk: Підсвічувати шаблони FIXME, ЗАВДАННЯ і XXX у нотатках.

en: Tomboy Importer
uk: Імпортування нотаток Tomboy

en: Import your notes from Tomboy.
uk: Імпортувати нотатки з Tomboy.

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Adds ability to underline text.
uk: Додає функцію підкреслення тексту

en: Hubert Figuière and the Tomboy Project
uk: Hubert Figuière та проєкт Tomboy

en: User_name:
uk: _Користувач:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Synchronization destination %1 doesn't exist!
uk: Призначення синхронізації, %1, не існує!

en: URL, username, or password field is empty.
uk: Не вказано URL, користувача або пароль.

note: TRANSLATORS: %1 is the format placeholder for the error message.
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
    
    %1
uk: Не вдалося зберегти налаштування до сховища ключів GNOME, з таким повідомленням:
    
    %1

en: WebDAV Sync Service Plugin
uk: Додаток служби синхронізації WebDAV

en: Synchronize Gnote Notes to a WebDAV URL.
uk: Синхронізувати нотатки Gnote з адресою WebDAV.

en: Exception thrown when creating note: %s
uk: Виключення під час створення нотатки: %s

en: No D-Bus connection available, shell search and remote control will not work.
uk: Немає доступного з'єднання D-Bus. Пошук оболонки і віддалене керування не працюватимуть.

en: Failed to get shortcuts window!
uk: Не вдалося отримати вікно клавіатурних скорочень!

en: and Tomboy original authors.
uk: й автори Tomboy.

en: Copyright © 2010-2024 Aurimas Cernius
    Copyright © 2009-2011 Debarshi Ray
    Copyright © 2009 Hubert Figuiere
    Copyright © 2004-2009 the Tomboy original authors.
uk: © Aurimas Cernius, 2010–2024
    © Debarshi Ray, 2009-2011
    © Hubert Figuiere, 2009
    © Автори Tomboy, 2004–2009.

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
uk: Проста програма створення нотаток.

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Run Gnote in background.
uk: Запустити Gnote на тлі.

en: Run Gnote as GNOME Shell search provider.
uk: Запускати Gnote як надавач даних пошуку GNOME Shell.

en: Specify the path of the directory containing the notes.
uk: Вкажіть шлях до каталогу із нотатками.

en: path
uk: шлях

en: Open the search all notes window with the search text.
uk: Відкрити вікно пошуку в усіх нотатках за допомогою тексту пошуку.

en: text
uk: Текст

en: Print version information.
uk: Показати інформацію про версію.

en: Create and display a new note, with a optional title.
uk: Створити та показати нову нотатку з довільним заголовком.

en: title
uk: заголовок

en: Display the existing note matching title.
uk: Показати наявну нотатку з відповідним заголовком.

en: title/url
uk: Заголовок/посилання

en: Display the 'Start Here' note.
uk: Показувати першу нотатку

en: Search and highlight text in the opened note.
uk: Шукати та виділити текст у відкритій нотатці.

en: A note taking application
uk: Програма для роботи з нотатками

en: Gnote options at launch
uk: Параметри Gnote під час запуску

note: TRANSLATORS: %1: format placeholder for the version string.
en: Version %1
uk: Версія %1

en: Plugin is disposing already
uk: Додаток вже розміщується

en: Window is not embedded
uk: Вікно не вбудовано

note: Probably IOException or UnauthorizedAccessException?
en: Exception while saving note: %s
uk: Виключення під час спроби зберегти нотатку: %s

note: write failure, but not critical
en: Failed to update note format: %s
uk: Не вдалося оновити формат нотатки: %s

en: Filesystem error: %s
uk: Помилка файлової системи: %s

en: Create Notebook
uk: Створити записник

en: N_otebook name:
uk: _Назва записника:

en: Name already taken
uk: Ця назва вже використовується

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
uk: С_творити

en: New Note_book...
uk: С_творити записник…

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "%1".
en: %1 Notebook Template
uk: Шаблон записника %1

en: New Note
uk: Створити нотатку

en: Really delete this notebook?
uk: Вилучити цей записник?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
uk: Нотатки, що належать до цього записника, не буде вилучено, але вони більше не будуть пов'язані з цим записником. Цю дію неможливо скасувати.

en: Notebook
uk: Записник

note: Add new notebook item
en: _New notebook...
uk: С_творити записник…

note: Add the "(no notebook)" item at the top of the list
en: No notebook
uk: Немає записників

en: New Notebook
uk: Новий записник

en: Rename Notebook
uk: Перейменувати записник

en: Open Template Note
uk: Відкрити шаблон нотатки

en: Delete Notebook
uk: Вилучити записник

en: All
uk: Усі

en: Unfiled
uk: Невпорядковані

[ctx: notebook]
en: Important
uk: Важливі

en: Active
uk: Активні

en: </list> tag mismatch
uk: Невідповідність теґу </list>

en: Exception: %s
uk: Виключення: %s

note: TRANSLATORS: %1 will be replaced by note title
en: Really delete "%1"?
uk: Справді вилучити «%1»?

note: TRANSLATORS: %1 is number of notes
en: Really delete %1 note? | Really delete %1 notes?
uk[0]: Вилучити %1 нотатку?
uk[1]: Вилучити %1 нотатки?
uk[2]: Вилучити %1 нотаток?
uk[3]: Вилучити нотатку?

en: If you delete a note it is permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите нотатку, її буде остаточно втрачено.

en: Error saving note data.
uk: Помилка при збереженні даних нотатки.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on ~/.local/share/gnote. Error details can be found in ~/.gnote.log.
uk: Помилка при збереженні нотаток. Перевірте, чи є достатньо дискового простору та права на ~/.local/share/gnote. Подробиці щодо помилки можна знайти у ~/.gnote.log.

en: Setting text content for closed notes not supported
uk: Підтримки встановлення текстового вмісту для закритих нотаток не передбачено

note: New Note Template TRANSLATORS: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
uk: Шаблон нової нотатки

en: Describe your new note here.
uk: Опишіть тут вашу нотатку.

en: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">Start Here
    
    <bold>Welcome to Gnote!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Gnote menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
uk: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">Перша нотатка
    
    <bold>Ласкаво просимо до Gnote!</bold>
    
    Використовуйте цю «Першу нотатку», для впорядковування ваших ідей та думок.
    
    Ви можете створювати нові нотатки для запису власних ідей, вибираючи пункт «Створити нову нотатку» у меню Gnote на панелі GNOME. Нотатки будуть зберігатись автоматично.
    
    Потім організуйте створені нотатки, поєднавши пов'язані ідеї за допомогою посилань!
    
    Ми створили нотатку з назвою <link:internal>Використання посилань у Gnote</link:internal>. Зверніть увагу: щоразу, коли ми вводимо <link:internal>Використання посилань у Gnote</link:internal>, цей текст автоматично підкреслюється. Клацніть на посланні, щоб відкрити нотатку.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Gnote
    
    Notes in Gnote can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
uk: <note-content>Використання посилань у Gnote
    
    У Gnote можна пов'язувати нотатки між собою, виділяючи текст у одній нотатці та клацаючи на кнопці <bold>Зв'язати</bold> на панелі інструментів. Після чого виникає нова нотатка, а виділений текст у поточній нотатці підкреслюється.
    
    Якщо ви зміните заголовок нотатки, посилання на неї з інших нотаток будуть оновлені. Це запобігає виникненню «розірваних» посилань при перейменуванні нотаток.
    
    Окрім того, якщо ви наберете у тексті нотатки назву будь-якої іншої нотатки, автоматично виникає посилання на неї.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
uk: Перша нотатка

en: Using Links in Gnote
uk: Використання посилань у Gnote

en: Error creating start notes: %s
uk: Помилка під час створення початкових нотаток: %s

note: TRANSLATORS: first %s is file, second is error
en: Error parsing note XML, skipping "%s": %s
uk: Помилка під час обробки XML нотатки, пропускаємо «%s»: %s

en: Error while saving: %s
uk: Помилка під час спроби зберегти: %s

en: Did not find note with uri '%s', cannot save
uk: Не знайдено нотатку з адресою «%s» — збереження неможливе

en: Rename Note Links?
uk: Перейменувати посилання нотатки?

en: _Don't Rename Links
uk: _Не перейменовувати посилання

en: _Rename Links
uk: Перей_менувати посилання

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select None
uk: Скасувати вибір

en: Always show this _window
uk: Завжди показувати це _вікно

en: Alwa_ys rename links
uk: Зав_жди перейменовувати посилання

en: Never rename _links
uk: Ніколи не перейменовувати _посилання

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">%1</span>" to "<span underline="single">%2</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
uk: Перейменувати посилання у інших нотатках з «<span underline="single">%1</span>» на «<span underline="single">%2</span>»?
    
    Якщо ви не перейменуєте посилання, вони будуть вказувати у нікуди.

en: Rename Links
uk: Перейменовувати посилання

note: Set up columns
en: Note Title
uk: Назва нотатки

en: Ad_vanced
uk: _Додатково

en: _Undo
uk: _Скасувати

en: _Redo
uk: Пов_торити

en: _Link to New Note
uk: _Пов'язати з новою нотаткою

[ctx: NoteActions]
en: _Important
uk: Ва_жливе

en: _Delete…
uk: В_илучити…

en: Set properties of text
uk: Встановити властивості тексту

en: This note is a template note. It determines the default content of regular notes, and will not show up in the note menu or search window.
uk: Ця нотатка є тимчасовою. Це визначає типовий вміст звичайних нотаток, і не показуватиметься в меню нотаток або вікні пошуку.

en: Convert to regular note
uk: Перетворити на звичайну нотатку

en: Save Se_lection
uk: Зберегти ви_бір

en: Save _Title
uk: Зберегти _назву

en: Cannot create note
uk: Не вдалося створити нотатку

en: _Highlight
uk: Під_свічений

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: S_mall
uk: _Маленький

en: _Large
uk: _Великий

en: Hu_ge
uk: В_еличезний

en: Gnote Preferences
uk: Параметри Gnote

en: General
uk: Загальне

en: Links
uk: Посилання

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Plugins
uk: Додатки

note: Button to close dialog.
en: _Close
uk: _Закрити

en: Plugin %s is absent
uk: Немає додатка %s

en: _Spell check while typing
uk: _Перевіряти орфографію під час вводу

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
uk: Некоректні слова підкреслюються червоним, а при клацанні правою кнопкою показуються коректні варіанти заміни.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
uk: Увімкнути авто_матичні списки

en: Start new bulleted list by starting new line with character "-".
uk: Розпочинати новий список із позначками введенням символу «-» на початку рядку.

note: Custom font...
en: Use custom _font
uk: Використовувати інший _шрифт

note: Note renaming behavior
en: When renaming a linked note:
uk: Коли перейменовується нотатка, на яку є посилання:

en: Ask me what to do
uk: Питати мене, що робити

en: Never rename links
uk: Ніколи не перейменовувати посилання

en: Always rename links
uk: Завжди перейменовувати посилання

note: Color scheme
en: Color Scheme:
uk: Схема кольорів:

note: TRANSLATORS: Option to follow the system color scheme setting
en: Follow the System
uk: Така, як у системі

note: TRANSLATORS: Option to use dark variant of the theme
en: Dark
uk: Темна

note: TRANSLATORS: Option to use light variant of the theme
en: Light
uk: Світла

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
uk: Щоб вказати текст, що використовується при створенні нових нотаток, скористайтеся шаблоном нової нотатки.

en: Open New Note Template
uk: Відкрити шаблон нової нотатки

note: internal links
en: _Automatically link to notes
uk: _Автоматичні посилання на нотатки

en: Enable this option to create a link when text matches note title.
uk: Увімкніть цей ключ, щоб створювати посилання, якщо фрагмент тексту збігається із заголовком нотатки.

note: URLs
en: Create links for _URLs
uk: Створ_ювати посилання для адрес

en: Enable this option to create links for URLs. Clicking will open URL with appropriate program.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі створювати посилання для адрес у нотатках. Натискання такого посилання призводитиме до відкриття адреси у відповідній програмі.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
uk: Підкреслювати _ВікіСлова

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкнути цей параметр для підкреслення кольором слів <b>ЯкіВиглядаютьТакимЧином</b>. Клацання на слові призведе до створення нотатки з цією назвою.

en: Ser_vice:
uk: Слу_жба:

en: Automatic background s_ync interval (minutes)
uk: Інтервал автоматично син_хронізації у фоновому режимі (у хвилинах)

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
uk: _Додатково…

en: Clear
uk: Очистити

en: Not configurable
uk: Немає змінюваних параметрів

en: The following plugins are installed:
uk: Встановлено такі додатки:

en: _Enable
uk: _Увімкнути

en: _Disable
uk: _Вимкнути

en: In_formation
uk: В_ідомості

en: Not Implemented
uk: Не реалізовано

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the addin name.
en: %1 Preferences
uk: Налаштування %1

en: Choose Note Font
uk: Вибрати шрифт нотатки

note: Create dialog
en: Other Synchronization Options
uk: Інші параметри синхронізації

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
uk: За виявлення конфлікту між локальною нотаткою та нотаткою на віддаленому сервері:

en: Always ask me what to do
uk: Завжди питати, що робити

en: Rename my local note
uk: Перейменовувати локальну нотатку

en: Replace my local note with the server's update
uk: Замінювати локальну нотатку нотаткою з сервера

en: Are you sure?
uk: Упевнені?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
uk: Не рекомендується стирати параметри синхронізації. Не ввімкнено можливість примусового повторного синхронізування всіх нотаток за наступного налаштування.

en: Resetting Synchronization Settings
uk: Скинути параметри синхронізації

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
uk: Ви вимкнули налаштовану службу синхронізації. Тепер параметри синхронізації очищено. Можливо, буде потрібно примусово синхронізувати усі нотатки знову, коли зберігатимете нові параметри.

en: Connection successful
uk: Успішно з'єднано

en: Gnote is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
uk: Gnote готовий синхронізувати ваші нотатки. Синхронізувати їх зараз?

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the log file path.
en: Please check your information and try again.  The log file %1 may contain more information about the error.
uk: Перевірте інформацію і спробуйте знову. Файл журналу %1 може містити докладнішу інформацію про цю помилку.

en: Error connecting
uk: Помилка з'єднання

en: Version:
uk: Версія:

en: Author:
uk: Автор:

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Close
uk: Закрити

en: Create New Note
uk: Створити нотатку

en: Search
uk: Пошук

en: Parent of embed box is not a Gtk::Grid, please report a bug!
uk: Батьківським елементом вбудованої панелі не є Gtk::Grid. Будь ласка, повідомте розробникам про цю ваду!

en: Parent of search entry is not Gtk::Grid, please report a bug!
uk: Батьківським елементом запису для пошуку не є Gtk::Grid. Будь ласка, повідомте розробникам про цю ваду!

en: Attempt to foreground a widget, that is not embedded in the window
uk: Спроба вивести на передній план віджет, який не вбудовано до вікна

en: Attempt to foreground a widget, that is not Gtk::Widget
uk: Спроба вивести на передній план віджет, який не є віджетом Gtk::Widget

en: No configured actions
uk: Немає налаштованих дій

en: Failed to load D-Bus interface %s: %s
uk: Не вдалося завантажити інтерфейс D-Bus %s: %s

note: TRANSLATORS: search found a match in note title
en: Title match
uk: Збіг назв

en: %1 match | %1 matches
uk[0]: %1 відповідність
uk[1]: %1 відповідності
uk[2]: %1 відповідностей
uk[3]: %1 відповідність

en: Note
uk: Нотатка

en: Modified
uk: Змінено

en: No results found in the selected notebook.
    Click here to search across all notes.
uk: Не знайдено результатів у вибраному записнику.
    Натисніть тут, щоб шукати по всіх нотатках.

en: Click here to search across all notebooks
uk: Натисніть тут, щоб шукати по всіх записниках

en: Matches
uk: Збіги

en: Failed to parse setting search-sorting (Value: %s):
uk: Не вдалося обробити параметр search-sorting (Значення: %s):

en: Expected format 'column:order'
uk: Очікуваний формат — «стовпчик:порядок»

en: Unrecognized column %s
uk: Нерозпізнаний стовпчик %s

en: Unrecognized order %s
uk: Нерозпізнаний порядок %s

en: Error loading %s
uk: Помилка завантаження «%s»

en: Error getting symbol dynamic_module_instanciate: %s
uk: Помилка під час спроби отримати символ dynamic_module_instanciate: %s

en: Name
uk: Назва

en: Version
uk: Версія

en: Category
uk: Категорія

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Formatting
uk: Форматування

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Desktop integration
uk: Інтеграція зі стільницею

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Tools
uk: Засоби

note: TRANSLATORS: Addin category is unknown.
en: Unknown
uk: Невідомо

en: XML error: %s
uk: Помилка XML: %s

en: unknown parse error
uk: невідома помилка обробки

en: %1 failed
uk: Помилка %1

en: NULL stylesheet, please fill a bug
uk: Порожня таблиця стилів. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: Failed to upload note: %s
uk: Не вдалося вивантажити нотатку: %s

en: Failed to upload %1 note | Failed to upload %1 notes
uk[0]: Не вдалося вивантажити %1 нотатку
uk[1]: Не вдалося вивантажити %1 нотатки
uk[2]: Не вдалося вивантажити %1 нотаток
uk[3]: Не вдалося вивантажити нотатку

en: Exception when finishing note copy: %s
uk: Виключення під час завершення копіювання нотатки: %s

en: Exception when finishing note copy
uk: Виключення під час завершення копіювання нотатки

en: Failed to download %1 note update | Failed to download %1 note updates
uk[0]: Не вдалося отримати оновлення %1 нотатки
uk[1]: Не вдалося отримати оновлення %1 нотаток
uk[2]: Не вдалося отримати оновлення %1 нотаток
uk[3]: Не вдалося отримати оновлення нотатки

en: Exception during server cleanup while committing. Server integrity is OK, but there may be some excess files floating around.  Here's the error: %s
uk: Виключення під час очищення даних сервера при внесенні даних. Із цілісністю даних на сервері все гаразд, але можуть лишитися якісь зайві файли. Ось повідомлення про помилку: %s

en: Error updating lock: %s
uk: Помилка під час оновлення блокування: %s

en: Error deleting the old synchronization lock "%s": %s
uk: Помилка під час спроби вилучити старе блокування синхронізації «%s»: %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: Unparsable last-sync-date element in %s
uk: Непридатний до обробки елемент last-sync-date у %s

note: TRANSLATORS: %s is file
en: Unparsable last-sync-rev element in %s
uk: Непридатний до обробки елемент last-sync-rev у %s

en: Failure writing test file
uk: Не вдалося записати тестовий файл

en: Failure when trying to remove test file
uk: Помилка під час спроби вилучити тестовий файл

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Note Conflict
uk: Конфлікт нотаток

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
uk:  (стара)

en: Rename local note:
uk: Перейменуйте локальну нотатку:

en: Update links in referencing notes
uk: Оновити посилання у зв'язаних нотатках

en: Overwrite local note
uk: Перезаписати локальну нотатку

en: Always perform this action
uk: Завжди показувати це _вікно

en: _Continue
uk: П_родовжити

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
uk: Виявлено конфлікт нотаток

en: The server version of "%1" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
uk: Версія на сервері «%1» конфліктує з локальною нотаткою. Що робити з локальною нотаткою?

note: Expander containing table
en: Details
uk: Подробиці

en: Status
uk: Стан

en: Acquiring sync lock...
uk: Одержання блокування доступу…

en: Committing changes...
uk: Внесення змін…

en: Synchronizing Notes
uk: Синхронізування нотаток

en: Synchronizing your notes...
uk: Синхронізування ваших нотаток…

en: This may take a while, kick back and enjoy!
uk: Це може зайняти деякий час, розслабтесь і насолоджуйтесь!

en: Connecting to the server...
uk: З'єднання з сервером…

en: Deleting notes off of the server...
uk: Вилучення нотаток з сервера…

en: Downloading new/updated notes...
uk: Звантаження нових/оновлених нотаток…

en: Server Locked
uk: Сервер заблоковано

en: Server is locked
uk: Сервер заблокований

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
uk: Один з інших ваших комп'ютерів вже синхронізується.  Зачекайте дві хвилини та спробуйте знову.

en: Preparing to download updates from server...
uk: Підготовлення до звантаження оновлень із сервера…

en: Preparing to upload updates to server...
uk: Підготовлення до вивантаження оновлень до сервера…

en: Uploading notes to server...
uk: Вивантаження нотаток до сервера…

en: Synchronization Failed
uk: Не вдалося синхронізувати

en: Failed to synchronize
uk: Не вдалося синхронізувати

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
uk: Неможливо синхронізувати нотатки.  Перевірте інформацію нижче й спробуйте знову.

en: Synchronization Complete
uk: Синхронізування завершено

en: Synchronization is complete
uk: Синхронізування завершено

en: %1 note updated. | %1 notes updated.
uk[0]: Оновлено %1 нотатку.
uk[1]: Оновлено %1 нотатки.
uk[2]: Оновлено %1 нотаток.
uk[3]: Оновлено одну нотатку.

en: Your notes are now up to date.
uk: Ваші нотатки оновлено.

en: Synchronization Canceled
uk: Синхронізування скасовано

en: Synchronization was canceled
uk: Синхронізування скасовано

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
uk: Ви скасували синхронізування.  Тепер можна закрити вікно.

en: Synchronization Not Configured
uk: Синхронізування не налаштовано

en: Synchronization is not configured
uk: Синхронізування не налаштовано

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
uk: Налаштуйте синхронізування у вікні параметрів.

en: Synchronization Service Error
uk: Помилка служби синхронізування

en: Service error
uk: Помилка служби

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
uk: Помилки з'єднання зі службою синхронізування.  Спробуйте знову.

en: Deleted locally
uk: Вилучено локально

en: Deleted from server
uk: Вилучено з сервера

en: Updated
uk: Оновлено

en: Added
uk: Додано

en: Uploaded changes to server
uk: Вивантажені зміни на сервер

en: Uploaded new note to server
uk: Вивантажено нову нотатку на сервер

en: Synchronize Notes
uk: Синхронізувати нотатки

en: Report a bug. Cast failed: %s
uk: Повідомте про ваду. Помилка під час виклику: %s

en: Error cleaning up addin after synchronization: %s
uk: Помилка під час очищення теки даних додатка після синхронізації: %s

en: Exception while creating SyncServer: %s
uk: Виключення під час створення SyncServer: %s

note: top-level try
en: Synchronization failed with the following exception: %s
uk: Помилка синхронізації із таким виключенням: %s

en: Failed to show help: %s
uk: Не вдалося показати довідку: %s

en: The "Gnote Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
uk: «Посібник до нотаток Gnote» не знайдено. Перевірте, що встановлення було виконано успішно.

en: Help not found
uk: Довідку не знайдено

en: Failed to open URL: %s
uk: Не вдалося відкрити адресу: %s

en: Cannot open location
uk: Не вдалося відкрити адресу

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Today, %1
uk: Сьогодні, %1

en: Today
uk: Сьогодні

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Tomorrow, %1
uk: Завтра, %1

en: Tomorrow
uk: Завтра

note: TRANSLATORS: argument %1 is time.
en: Yesterday, %1
uk: Вчора, %1

en: Yesterday
uk: Вчора

note: TRANSLATORS: date in current year.
en: %b %d
uk: %d.%b

note: TRANSLATORS: date in other than current year.
en: %b %d %Y
uk: %d.%b.%Y

en: No Date
uk: Без дати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the number.
en: (Untitled %1)
uk: (Без назви %1)

note: TRANSLATORS: %1 is the placeholder for the title.
en: A note with the title <b>%1</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
uk: Нотатка із заголовком <b>%1</b> вже існує. Перш ніж продовжити, виберіть для неї іншу назву.

en: Note title taken
uk: Взято заголовок нотатки

en: Check spelling
uk: Перевірка правопису
