gnote master - en to he translation catalogue (250 entries)

en: Note-taker
he: רושם־פתקיות

en: Take notes, link ideas, and stay organized
he: רשום הערות, קשר רעיונות והשאר מאורגן

en: Link Updating Behavior on Note Rename
he: התנהגות שינוי הקישורים בעת שינוי שם פתקית

en: Name
he: שם

en: Version
he: גרסה

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Formatting
he: עיצוב

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Desktop integration
he: שילוב בשולחן העבודה

note: TRANSLATORS: Addin category.
en: Tools
he: כלים

note: TRANSLATORS: Addin category is unknown.
en: Unknown
he: בלתי ידוע

en: _File
he: _קובץ

en: _New
he: _חדש

en: Create a new note
he: יצירת פתקית חדשה

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: Open the selected note
he: פתיחת הפתקית הנבחרת

en: _Delete
he: _מחיקה

en: Delete the selected note
he: מחיקת פתקית זאת

en: _Close
he: _סגירה

en: Close this window
he: סגירת חלון זה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Quit Gnote
he: יציאה מ־Gnote

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: Gnote Preferences
he: העדפות Gnote

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Contents
he: _תכנים

en: Gnote Help
he: עזרה ב־Gnote

en: _About
he: על _אודות

en: About Gnote
he: על אודות Gnote

en: TrayIcon
he: אזור המערכת

en: Create _New Note
he: יצירת _פתקית חדשה

en: _Search All Notes
he: _חיפוש בכול הפתקיות

en: Open the Search All Notes window
he: פתיחת החלון חיפוש בכול הפתקיות

en: S_ynchronize Notes
he: _סנכרון פתקיות

en: Start synchronizing notes
he: התחלת סנכרון פתקיות

en: Cannot create new note
he: לא ניתן ליצור פתקית חדשה

en: and Tomboy original authors.
he: והיוצרים המקוריים של Tomboy.

en: Copyright © 2010-2011 Aurimas Cernius
    Copyright © 2009-2011 Debarshi Ray
    Copyright © 2009 Hubert Figuiere
    Copyright © 2004-2009 the Tomboy original authors.
he: Copyright © 2010-2011 Aurimas Cernius
    Copyright © 2009-2011 Debarshi Ray
    Copyright © 2009 Hubert Figuiere
    Copyright © 2004-2009 היוצרים המקוריים של Tomboy.

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
he: יישום פתקיות שולחן עבודה פשוט וקל לשימוש.

en: Homepage
he: דף הבית

en: A note taking application
he: יישום ליצירת פתקיות

en: Editing
he: עריכה

en: Hotkeys
he: מקשים חמים

en: Add-ins
he: תוספים

en: _Spell check while typing
he: ביצוע בדיקת _איות בזמן הקלדה

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
he: שגיאות כתיב יסומנו בקו תחתון אדום, עם הצעות תיקון שיוצגו בתפריט התוכן.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
he: הדגשת מילות _ויקי

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
he: יש לאפשר זאת על מנת להדגיש מילים לועזיות מהצורה <b>NoSpaceFirstLetterIsCapital</b>. לחיצה על המילה תיצור פתקית בשם זהה.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
he: אפשור רשימות _תבליטים אוטומטיות

en: Use custom _font
he: שימוש _בגופן מותאם אישית

en: When renaming a linked note:
he: בעת שינוי שם של פתקית מקושרת:

en: Ask me what to do
he: הצגת שאלה מה לעשות

en: Never rename links
he: לא לשנות את שמות הקישורים

en: Always rename links
he: תמיד לשנות את שמות הקישורים

note: New Note Template Translators: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
he: פתקית תבנית חדשה

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
he: ניתן להשתמש בתבנית הפתקית החדשה עבור טקסט ברירת המחדל בעת יצירת פתקית חדשה.

en: Open New Note Template
he: פתיחת תבנית של פתקית חדשה

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
he: האזנה למקשים _חמים

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
he: מקשים חמים מאפשרים לך לגשת בקלות לפתקיות שלך מכל מקום בעזרת לחיצה על מקשים. לדוגמה: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
he: הצגת _תפריט הפתקיות

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
he: פתיחת "ה_התחלה כאן"

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
he: יצירת _פתקית חדשה

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
he: פתיחת "חיפוש ב_כול הפתקיות"

en: Ser_vice:
he: _שירות:

en: Not configurable
he: לא ניתן לשינוי

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
he: מ_תקדם...

en: The following add-ins are installed
he: התוספים הבאים מותקנים

note: TODO: In a future version, add in an "Install Add-ins..." button TODO: In a future version, add in a "Repositories..." button
en: _Enable
he: ה_פעלה

en: _Disable
he: _כיבוי

en: Not Implemented
he: לא ממומש

en: %1% Preferences
he: העדפות %1%

en: Choose Note Font
he: בחירת שם גופן

en: Version:
he: גרסה:

en: Author:
he: יוצר:

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">Start Here
    
    <bold>Welcome to Gnote!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Gnote menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Gnote</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
he: <note-content xmlns:link="http://beatniksoftware.com/tomboy/link">ההתחלה כאן
    
    <bold>ברוך בואך ל־Gnote</bold>
    
    ניתן להשתמש בפתקית "ההתחלה כאן" כדי להתחיל ולארגן את הרעיונות והמחשבות שלך.
    
    באפשרותך ליצור פתקיות חדשות לשמירת הרעיונות שלך על ידי בחירה בפריט "יצירת פתקית חדשה" מתפריט פתקיות Gnote בלוח של GNOME. הפתקית החדשה תשמר באופן אוטומטי.
    
    לאחר מכן ניתן לארגן את הפתקיות שיצרת על ידי קישור פתקיות ורעיונות דומים ביחד!
    
    קיימת פתקית בשם <link:internal>שימוש בקישורים ב־Gnote</link:internal>. נא לשים לב שבכול פעם שרושמים <link:internal>שימוש בקישורים ב־Gnote</link:internal> מופיע קו תחתי באופן אוטומטי.  יש ללחוץ על הקישור כדי לפתוח את הפתקית.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Gnote
    
    Notes in Gnote can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
he: <note-content>שימוש בקישורים ב־Gnote
    
    ניתן לקשר פתקיות ב־Gnote אחת לשנייה על ידי סימון טקסט בפתקית הנוכחית ולחיצה על כפתור ה־<bold>קישור</bold> בסרגל הכלים.  פתקית חדשה בשם שסומן תיווצר ושם הפתקית החדשה יסומן בקו תחתון בפתקית הנוכחית.
    
    שינוי שם פתקית יגרום לשינוי אוטומטי של קישורים אליה מפתקיות אחרות כך שלא יהיו קישורים שבורים כאשר משנים שם של פתקית.
    
    כמו כן, אם תרשום שם פתקית קיימת בפתקית הנוכחית, הוא אוטומטית יקושר לפתקית זאת.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
he: ההתחלה כאן

en: Using Links in Gnote
he: שימוש בקישורים ב־Gnote

en: New Note
he: פתקית חדשה

en: Describe your new note here.
he: יש לתאר את הפתקית החדשה כאן.

en: Rename Note Links?
he: האם לשנות את שמות הקישורים?

en: _Don't Rename Links
he: _אין לשנות את שמות הקישורים

en: _Rename Links
he: שינוי _שמות הקישורים

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Select None
he: ללא בחירה

en: Always show this _window
he: ה_צגת חלון זה תמיד

en: Alwa_ys rename links
he: _תמיד לשנות את שמות הקישורים

en: Never rename _links
he: א_ף פעם לא לשנות את שמות הקישורים

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">%1</span>" to"<span underline="single">%2</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
he: האם לשנות שמות קישורים בפתקיות אחרות "<span underline="single">%1</span>" ל־"<span underline="single">%2</span>‏"?
    
    אם שמות הקישורים לא ישתנו, הם לא יקשרו יותר לשום מקום.

en: Rename Links
he: שינוי שמות הקישורים

en: Note Title
he: כותרת הפתקית

en: Ad_vanced
he: מ_תקדם

en: Find in This Note
he: חיפוש בפתקית זאת

en: _Link to New Note
he: _קישור לפתקית חדשה

en: Te_xt
he: _טקסט

en: _Find in This Note
he: _חיפוש בפתקית זאת

en: Clos_e All Notes
he: סגי_רת את כל הפתקיות

en: Search
he: חיפוש

en: Search your notes (Ctrl-Shift-F)
he: חיפוש הפתקיות שלך (Ctrl-Shift-F)

en: Link
he: קישור

en: Link selected text to a new note (Ctrl-L)
he: קישור הטקסט הנבחר לפתקית חדשה (Ctrl-L)

en: _Text
he: _טקסט

en: Set properties of text
he: הגדרת מאפייני הטקסט

en: T_ools
he: כ_לים

en: Use tools on this note
he: שימוש בכלים על פתקית זאת

en: Delete this note
he: האם למחוק את פנקס זה?

en: Synchronize Notes
he: סנכרון פתקיות

en: _Find...
he: _חיפוש...

en: Find _Next
he: חיפוש ה_בא

en: Find _Previous
he: חיפוש ה_קודם

en: Cannot create note
he: לא ניתן ליצור פתקית

en: _Next
he: ה_בא

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Find:
he: _חפש:

en: <b>_Bold</b>
he: <b>_מודגש</b>

en: <i>_Italic</i>
he: <i>_נטוי</i>

en: <s>_Strikeout</s>
he: <s>_קו חוצה</s>

en: _Highlight
he: _הדגשה

en: _Normal
he: _נורמלי

en: Hu_ge
he: ע_נק

en: _Large
he: _גדול

en: S_mall
he: ק_טן

en: Bullets
he: תבליטים

en: Increase Font Size
he: הגדלת הגופן

en: Decrease Font Size
he: הקטנת הגופן

en: Font Size
he: גודל גופן

note: %1% is the number of note.
en: Really delete this note? | Really delete these %1% notes?
he[0]: האם באמת למחוק פתקית זו?
he[1]: האם באמת למחוק %1% פתקיות אלו?

en: If you delete a note it is permanently lost.
he: אם הפתקית תימחק היא תאבד לתמיד.

en: Error saving note data.
he: שגיאה בשמירת נתוני הפתקית.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on ~/.gnote. Error details can be found in ~/.gnote.log.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת הפתקיות שלך. נא לבדוק שיש מספיק מקום בכונן, ושיש הרשאות מספיקות ב־gnote./~. ניתן למצוא את פרטי השגיאה תחת ‎~/.gnote.log.

en: Search All Notes
he: חיפוש בכל הפתקיות

en: C_ase Sensitive
he: תלוי רי_שיות

en: _Search:
he: _חיפוש:

en: Notebooks
he: פנקסים

en: Note
he: פתקית

en: Last Changed
he: שונה לאחרונה

en: Matches
he: התאמות

en: %1% match | %1% matches
he[0]: %1% התאמות
he[1]: %1% התאמות

en: Total: %1% note | Total: %1% notes
he[0]: סך הכל: פתקית אחת
he[1]: סך הכל: %1% פתקיות

en: Matches: %1% note | Matches: %1% notes
he[0]: התאמות: פתקית אחת
he[1]: התאמות: %1% פתקיות

en: Notes
he: פתקיות

en: Take notes
he: רישום פתקיות

en:  (new)
he:  (חדש)

en: _About Gnote
he: על _אודות Gnote

en: The "Gnote Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
he: "המדריך של Gnote" לא נמצא. נא לוודא שההתקנה הסתיימה בהצלחה.

en: Help not found
he: לא נמצאה עזרה

en: Cannot open location
he: לא ניתן לפתוח את המיקום

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Today, %1%
he: היום, %1%

en: Today
he: היום

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Yesterday, %1%
he: אתמול, %1%

en: Yesterday
he: אתמול

note: TRANSLATORS: 2 or more days ago, up to one week. First argument is number of days, second is time.
en: %1% day ago, %2% | %1% days ago, %2%
he[0]: אתמול, %2%
he[1]: לפני %1% ימים, %2%

note: TRANSLATORS: 2 or more days ago, up to one week. Argument is number of days.
en: %1% day ago | %1% days ago
he[0]: אתמול
he[1]: לפני %1% ימים

note: TRANSLATORS: argument is time.
en: Tomorrow, %1%
he: מחר, %1%

en: Tomorrow
he: מחר

note: TRANSLATORS: In 2 or more days, up to one week. First argument is number of days, second is time.
en: In %1% day, %2% | In %1% days, %2%
he[0]: בעוד יום אחד, %2%
he[1]: בעוד %1% ימים, %2%

note: TRANSLATORS: In 2 or more days, up to one week. Argument is number of days.
en: In %1% day | In %1% days
he[0]: בעוד יום אחד
he[1]: בעוד %1% ימים

en: No Date
he: אין תאריך

en: (Untitled %1%)
he: (ללא שם %1%)

en: A note with the title <b>%1%</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
he: פתקית בשם <b>%1%</b> כבר קיימת. נא לבחור שם אחר.

en: Note title taken
he: שם הפתקית תפוס

en: _Copy Link Address
he: ה_עתקת מיקום הקישור

en: _Open Link
he: _פתיחת קישור

en: Create a new notebook
he: יצירת פנקס חדש

en: Type the name of the notebook you'd like to create.
he: יש להזין את שם הפתקית שברצונך ליצור.

en: N_otebook name:
he: שם הפ_נקס:

en: Name already taken
he: השם תפוס

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
he: י_צירה

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "%1%".
en: %1% Notebook Template
he: תבנית פתקית %1%

en: All Notes
he: כל הפתקיות

en: Unfiled Notes
he: פתקיות ריקות

en: Note_books
he: פנ_קסים

en: Create a new note in a notebook
he: יצירת פתקית חדשה בפנקס

en: New Note_book...
he: פנ_קס חדש...

en: _New Note
he: פתקית _חדשה

en: Create a new note in this notebook
he: יצירת פתקית חדשה בפנקס זה

en: _Open Template Note
he: _פתיחת פתקית תבנית

en: Open this notebook's template note
he: פתיחת פתקית התבנית של הפנקס

en: Delete Note_book
he: מחיקת פנ_קס

en: Delete the selected notebook
he: מחיקת את הפנקס הנבחר

en: Really delete this notebook?
he: באמת למחוק את פנקס זה?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
he: הפתקיות ששייכות לפנקס זה לא ימחקו, אבל הן לא ישויכו יותר לפנקס זה. לא ניתן לבטל פעולה זאת.

en: New "%1%" Note
he: פתקית "%1%" חדשה

en: No notebook
he: אין פנקס

en: Place this note into a notebook
he: מיקום פתקית זו בפנקס

en: Notebook
he: פנקס

en: _New notebook...
he: פנקס _חדש...

en: Backlinks
he: קישור מפנה

en: See which notes link to the one you're currently viewing.
he: צפייה בפתקיות המקשרות לפתקית שאתה כרגע צופה בה.

en: Hubert Figuiere and Tomboy Project
he: Hubert Figuiere ומיזם Tomboy

en: What links here?
he: מה מקושר לכאן?

en: (none)
he: (כלום)

en: Bugzilla Links
he: קישורי Bugzilla

en: Allows you to drag a Bugzilla URL from your browser directly into a Gnote note.  The bug number is inserted as a link with a little bug icon next to it.
he: מאפשר לך לגרור כתובות מערכות ניהול באגים (Bugzilla) מהדפדפן של ישר לתוך פתקית של Gnote. מספר הבאג יוכנס כקישור ולידו סמל קטן של באג לידה.

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
he: תוכל להשתמש בכל מערכת ניהול באגים על ידי גרירת הקישורים אל הפתקים. אם ברצונך בסמל מיוחד עבור מארחים מסוימים, הוסף אותם כאן.

en: Host Name
he: שם מארח

en: Icon
he: סמל

en: Select an icon...
he: בחר סמל...

note: Extra Widget
en: _Host name:
he: שם _מארח:

en: Host name invalid
he: שם מארח לא תקין

en: You must specify a valid Bugzilla host name to use with this icon.
he: עליך לציין את שם מארח תקין למערכת ניהול הבאגים (Bugzilla) לשימוש עם סמל זה.

en: Error saving icon
he: שגיאה בשמירת סמל

en: Could not save the icon file.
he: לא ניתן לשמור את קובץ הסמל.

en: Really remove this icon?
he: להסיר את סמל זה?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
he: אם הסמל יוסר הוא יאבד לתמיד.

en: Destination for HTML Export
he: יעד עבור ייצוא HTML

en: Export linked notes
he: ייצא פתקיות מקושרות

en: Include all other linked notes
he: כלול את כל הפתקיות המקושרות

en: Export to HTML
he: ייצוא ל־HTML

en: Exports individual notes to HTML.
he: מייצא פתקיות בודדות ל־HTML.

en: Your note was exported to "%1%".
he: הפתקית שלך יוצאה ל־"%1%".

en: Note exported successfully
he: הפתקית יוצאה בהצלחה

en: Could not save the file "%s"
he: לא ניתן לשמור את הקובץ "%s"

en: Fixed Wid_th
he: רו_חב קבוע

note: this is the name of the plugin.
en: Fixed Width
he: רוחב קבוע

en: Adds fixed-width font style.
he: הוספת סגנון גופן בעל רוחב קבוע.

note: Add the menu item when the window is created
en: Insert Timestamp
he: הוספת חותמת זמן

en: Inserts current date and time at the cursor position.
he: הוספת התאריך והשעה במיקום האחרון של סמן העבר.

note: Label
en: Choose one of the predefined formats or use your own.
he: נא לבחור אחת מהתצורות המוגדרות מראש או להשתמש במבנה משלך.

en: Use _Selected Format
he: שימוש בתצורה _מסומנת

en: _Use Custom Format
he: _שימוש בתצורה מותאמת אישית

en: Today: Template
he: תבנית היום:

en: Today:
he: היום:

en: Tasks
he: משימות

en: Appointments
he: פגישות

en: Note of the Day
he: פתקית היום

en: Automatically creates a "Today" note for easily jotting down daily thoughts
he: יצירת פתקית "היום" באופן אוטומטי לרישום הגיגי היום יום בקלות

en: Debarshi Ray and the Tomboy Project
he: Debarshi Ray ומיזם Tomboy

en: _Open Today: Template
he: _פתיחת תבנית היום:

en: Change the <span weight="bold">Today: Template</span> note to customize the text that new Today notes have.
he: ניתן לשנות את הפתקית <span weight="bold">תבנית היום:</span> כדי להתאים את הטקסט שמופיע בפתקיות היום חדשות.

en: Printing Support
he: תמיכה בהדפסה

en: Allows you to print a note.
he: מאפשר לך להדפיס פתקית.

en: Print
he: הדפסה

en: Error printing note
he: שגיאה בהדפסת הפתקית

note: %1% is the page number, %2% is the total number of pages
en: Page %1% of %2%
he: עמוד %1% מתוך %2%

en: Sticky Notes Importer
he: מייבא פתקיות דביקות

en: Import your notes from the Sticky Notes applet.
he: ייבא את פתקיות שלך מיישומון הפתקיות הדביקות.

en: Import from Sticky Notes
he: ייבא מפתקיות דביקות

en: No Sticky Notes found
he: לא נמצאו פתקיות דביקות

note: %1% is a the file name
en: No suitable Sticky Notes file was found at "%1%".
he: לא נמצא קובץ פתקיות דביקות ראוי ב־"%1%".

en: Sticky Notes import completed
he: ייבוא פתקיות דביקות הסתיים

note: here %1% is the number of notes imported, %2% the total number of notes.
en: <b>%1%</b> of <b>%2%</b> Sticky Notes were successfully imported.
he: ‏<b>%1%</b> מתוך <b>%2%</b> פתקיות דביקות יובאו בהצלחה.

en: Untitled
he: ללא שם

en: Sticky Note:
he: פתקית דביקה:

en: Tomboy Importer
he: ייבוא מ־Tomboy.

en: Import your notes from Tomboy.
he: ייבוא הפתקיות שלך מ־Tomboy.

en: _Underline
he: קו _תחתון

note: this is the name of the plugin.
en: Underline
he: קו תחתון

en: Adds ability to underline text.
he: הוספת היכולת להוסיף קו תחתון לטקסט.

en: Hubert Figuière and the Tomboy Project
he: Hubert Figuière ומיזם Tomboy
