GnuCash 5.7 - en to lt translation catalogue (3645 entries)

en: ~a to ~a
lt: ~a iki ~a

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
lt: Bandyta surasti neapibrėžto datos simbolio '~a'. Šią ataskaitą tikriausiai išsaugojo vėlesnė GnuCash versija. Numatytoji iki šiandien.

en: Start of this year
lt: Šių metų pradžia

en: First day of the current calendar year.
lt: Dabartinių kalendorinių metų pirma diena.

en: End of this year
lt: Šių metų pabaiga

en: Last day of the current calendar year.
lt: Dabartinių kalendorinių metų paskutinė diena.

en: Start of previous year
lt: Praėjusių metų pradžia

en: First day of the previous calendar year.
lt: Praėjusių kalendorinių metų pirma diena.

en: End of previous year
lt: Praėjusių metų pabaiga

en: Last day of the previous calendar year.
lt: Praėjusių kalendorinių metų paskutinė diena.

en: Start of accounting period
lt: Ataskaitinio laikotarpio pradžia

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
lt: Pirma ataskaitinio laikotarpio diena, kaip nustatyta globaliose nuostatose.

en: End of accounting period
lt: Ataskaitinio laikotarpio pabaiga

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
lt: Paskutinė ataskaitinio laikotarpio diena, kaip nustatyta globaliose nuostatose.

en: Start of this month
lt: Šio mėnesio pradžia

en: First day of the current month.
lt: Dabartinio mėnesio pirma diena.

en: End of this month
lt: Šio mėnesio pabaiga

en: Last day of the current month.
lt: Dabartinio mėnesio paskutinė diena.

en: Start of previous month
lt: Praėjusio mėnesio pradžia

en: First day of the previous month.
lt: Praėjusio mėnesio pirma diena.

en: End of previous month
lt: Praėjusio mėnesio pabaiga

en: Last day of previous month.
lt: Praėjusio mėnesio paskutinė diena.

en: Start of current quarter
lt: Šio ketvirčio pradžia

en: First day of the current quarterly accounting period.
lt: Pirma dabartinio ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: End of current quarter
lt: Šio ketvirčio pabaiga

en: Last day of the current quarterly accounting period.
lt: Paskutinė dabartinio ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: Start of previous quarter
lt: Praėjusio ketvirčio pradžia

en: First day of the previous quarterly accounting period.
lt: Pirma praėjusio ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: End of previous quarter
lt: Praėjusio ketvirčio pabaiga

en: Last day of previous quarterly accounting period.
lt: Paskutinė praėjusio ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: Today
lt: Šiandien

en: The current date.
lt: Dabartinė data.

en: Business
lt: Verslas

en: Company Name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Company Address
lt: Įmonės adresas

en: Company ID
lt: Įmonės ID

en: Company Phone Number
lt: Įmonės telefono numeris

en: Company Fax Number
lt: Įmonės fakso numeris

en: Company Website URL
lt: Įmonės tinklalapio adresas

en: Company Email Address
lt: Įmonės el. pašto adresas

en: Company Contact Person
lt: Įmonės kontaktinis asmuo

en: Fancy Date Format
lt: Įmantrus datos formatas

en: Tax
lt: Mokestis

en: Tax Number
lt: Mokesčių numeris

en: Arabic
lt: Arabų

en: Baltic
lt: Baltų

en: Central European
lt: Vidurio Europos

en: Chinese
lt: Kinų

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Greek
lt: Graikų

en: Hebrew
lt: hebrajų

en: Indian
lt: Indų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Turkish
lt: Turkų

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Western
lt: Vakarietiškas

en: Other
lt: Kita

en: Arabic (IBM-864)
lt: Arabų (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
lt: Arabų (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lt: Arabų (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lt: Arabų (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lt: Arabų (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
lt: Arabų (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėnų (ARMSCII-8)

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lt: Baltų (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
lt: Vidurio Europos (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Vidurio Europos (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lt: Vidurio Europos (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lt: Vidurio Europos (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lt: Kinų supaprastintoji (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinų supaprastintoji (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lt: Kinų supaprastinta (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lt: Kinų supaprastintoji (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
lt: Kinų supaprastintoji (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinų tradicinė (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lt: Kinų tradicinė (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lt: Kinų tradicinė (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
lt: Kroatų (MacCroatian)

en: Cyrillic (IBM-855)
lt: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lt: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lt: Kirilica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Russian (CP-866)
lt: Rusų (CP-866)

en: Ukrainian (KOI8-U)
lt: Ukrainiečių (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
lt: Ukrainiečių (MacUkrainian)

en: English (ASCII)
lt: Anglų (ASCII)

en: Farsi (MacFarsi)
lt: Persų (MacFarsi)

en: Georgian (GEOSTD8)
lt: Gruzinų (GEOSTD8)

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lt: Graikų (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lt: Graikų (Windows-1253)

en: Gujarati (MacGujarati)
lt: Gudžaratų (MacGujarati)

en: Hebrew (IBM-862)
lt: Hebrajų (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
lt: Hebrajų (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Icelandic (MacIcelandic)
lt: Islandų (MacIcelandic)

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lt: Korėjiečių (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
lt: Korėjiečių (JOHAB)

en: Korean (UHC)
lt: Korėjiečių (UHC)

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės Europos (ISO-8859-10)

en: Romanian (MacRomanian)
lt: Rumunų (MacRomanian)

en: Romanian (ISO-8859-16)
lt: Rumunų (ISO-8859-16)

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
lt: Tajų (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
lt: Turkų (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lt: Turkų (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lt: Turkų (Windows-1254)

en: Unicode (UTF-7)
lt: Unikodas (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Unicode (UTF-16BE)
lt: Unikodas (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
lt: Unikodas (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
lt: Unikodas (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
lt: Unikodas (UTF-32LE)

en: User Defined
lt: Naudotojo pasirinktas

en: Vietnamese (TCVN)
lt: Vietnamiečių (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamiečių (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lt: Vietnamiečių (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lt: Vietnamiečių (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Vizualioji hebrajų (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
lt: Vakarų Europos (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų Europos (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų Europos (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lt: Vakarų Europos (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lt: Vakarų Europos (Windows-1252)

en: Locale:
lt: Lokalė:

en: Conversion Direction
lt: Konvertavimo kryptis

en: This value determines which iconv test to perform.
lt: Ši reikšmė nustato, kurį iconv testą atlikti.

en: Menu
lt: Meniu

en: The menu of options
lt: Parinkčių meniu

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
lt: GnuCash internetinis žinynas turi daug naudingos informacijos. Žinyną galite pasiekti per meniu „Pagalba“.

note: Translators: You can replace the link, if a translated page exists.
en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
lt: Pašto sąrašai yra pageidaujama bendravimo forma GnuCash bendruomenėje. Pranešimus apie naujus leidimus, vartotojų grupes ir pan. rasite lentelėje nuorodoje https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gnome.org
lt: Su GnuCash kūrėjais lengva susisiekti. Kaip ir per el. pašto grupes, taip ir per IRC galite bendrauti gyvai! Prisijunkite prie jų kanalo #gnucash serveryje irc.gnome.org

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
lt: Galite paprastai importuoti savo esamus finansinius duomenis iš Quicken, MS Money ar kitų apskaitos programų, kurios eksportuoja duomenis į QIF ar QFX formato failus. Iš meniu „Failas“ pasirinkite „Importuoti“ ir atitinkamai pasirinkite QIF arba QFX failą. Tada sekite pasirodžiusius nurodymus.

en: If you want to know in which directories your recent GnuCash files are stored, hover over one of the entries in the history menu
    (File[->Most Recently Used-List]).
    The full path is displayed in the status bar.
lt: Jei norite sužinoti, kuriuose kataloguose yra saugomi jūsų naujausi GnuCash failai, užveskite pelės žymeklį virš vieno ant įrašų istorijos meniu
    (Failas[->Naujausių naudojimų sąrašas]).
    Visas kelias rodomas būsenos juostoje.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
lt: Jei esate susipažinę su kitomis finansinėmis programomis, pvz., Quicken, pastebėkite, kad GnuCash naudoja sąskaitas vietoje kategorijų pajamoms ir sąnaudoms sekti. Daugiau informacijos apie pajamų ir sąnaudų sąskaitas galite rasti GnuCash internetiniame vadove.

en: It is possible to change which columns display in the Chart of Accounts. Just locate the triangle at the far right of the column headings, and click it to see the different columns available.
lt: Galima keisti, kurie stulpeliai bus rodomi sąskaitų plane. Tiesiog suraskite trikampį dešinėje stulpelių antraščių pusėje ir spustelėkite jį, kad pamatytumėte skirtingus galimus stulpelius.

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
lt: Pagrindinio lango skirtuke Sąskaitos spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką (spustelėkite Control ir spustelėkite Mac OS X), kad būtų rodomos paskyros meniu parinktys. Kiekviename registre dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjus atidaromos sandorių meniu parinktys.

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
lt: Sukurkite naujas sąskaitas spausdami mygtuką „Nauja“ pagrindinio lango įrankių juostoje. Tai parodys dialogo langą, kur galėsite suvesti sąskaitos informaciją. Daugiau informacijos apie sąskaitų tipų pasirinkimą ar sąskaitų plano nustatymą rasite GnuCash internetiniame vadove.

en: Every transaction has a "Notes" field where you can put useful information.
    
    To make it visible
    select "View" in the menu bar and check "Double Line" or
    check "Double Line View" in Preferences:Register Defaults.
lt: Kiekvienas sandoris turi pastabų lauką, kuriame galima įrašyti naudingos informacijos.
    
    Kad būtų matomas
    pasirinkti "Rodymas" meniu juostoje ir pažymėti "Dviguba linija" arba
    pažymėti "Dvigubos linijos rodymas" Registrų nuostatose.

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
lt: Norėdami įvesti operacijas su daug skaidymų, pavyzdžiui, atlyginimą su keliais atskaitymais, spauskite įrankių juostos mygtuką „Skaidymas“. Kitas variantas, rodymo meniu pasirinkti registro stilių „Automatiškai skaidoma didžioji knyga“ arba „Operacijų žurnalas“.

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
lt: Kai įvedate sumas į registrą, galite naudoti GnuCash skaičiuotuvą sudėčiai, atimčiai, daugybai ir dalybai. Paprasčiausiai parašykite pirmąją reikšmę, tada pasirinkite „+“, „-“, „*“ ar „/“. Parašykite antrąją reikšmę ir spauskite „Įvesti“ apskaičiuotai sumai įrašyti.

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
lt: Greitasis užpildymas leidžia lengvai įvesti dažnai pasitaikančias operacijas. Kai parašote pirmąsias dažnai pasitaikančios operacijos aprašo raides ir paspaudžiate „Tab“ klavišą, GnuCash automatiškai užbaigia operaciją taip, kaip ji įvesta paskutinį kartą.

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
lt: Parašykite pirmąsias egzistuojančios sąskaitos pavadinimo raides registro „pervedimo“ stulpelyje ir GnuCash užbaigs sąskaitos pavadinimą iš sąskaitų sąrašo. Norėdami įvesti antrinę sąskaitą, parašykite pirmąsias pirminės sąskaitos raides, tada „:“ ir pirmąsias antrinės sąskaitos raides (pvz., T:G – Turtas: Grynieji).

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
lt: Norite pamatyti visas antrinių sąskaitų sandorius viename registre? Pagrindinio lango skirtuke Sąskaitos pažymėkite pagrindinę sąskaitą ir iš meniu pasirinkite Taisa -> Atverti antrines sąskaitas.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
lt: Kai įvedinėjate datas, galite paspausti „+“ ar „-“ datai padidinti ar sumažinti. Taip pat galite naudoti „+“ ir „-“ čekių numeriams padidinti ir sumažinti.

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
lt: Norėdami persijungti tarp kelių kortelių pagrindiniame lange, spauskite Ctrl+PgUp/PgDn.

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
lt: Suderinimo lange galite paspausti tarpo klavišą operacijų suderinimo pažymėjimui. Taip pat galite spausti Tab ir Shift+Tab perėjimui tarp įdėjimų ir išėmimų.

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
lt: Norėdami pervesti lėšas tarp sąskaitų su skirtingomis valiutomis, spauskite pervedimo mygtuką registro įrankių juostoje, pasirinkite sąskaitas ir valiutos pervedimo parinktys taps prieinamos keitimo kurso arba kitos valiutos sumos įvedimui.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
lt: Galite sudėti kelias ataskaitas į vieną langą taip matydami visą norimą finansinę informaciją vienu žvilgtelėjimu. Norėdami tai padaryti naudokite ataskaitą „Pavyzdžiai ir adaptuotos“->„Adaptuota daugiastulpelinė ataskaita“.

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
lt: Stiliai paveikia ataskaitų rodymą. Pasirinkite stilių savo ataskaitai kaip ataskaitos parinktį ir naudokite meniu „Taisa“->„Stiliai“ stiliams adaptuoti.

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
lt: Norėdami pakelti sąskaitų meniu registro puslapio pervedimo lauke, spauskite meniu klavišą arba klavišų kombinaciją Ctrl+Žemyn.

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
lt: Planinių operacijų tvarkytuvė turi labai lankstų dažnumo konfigūratorių. Pagrindiniai planinės operacijos dažnumai yra kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį. Bet sudėtingesnės schemos taip pat gali būti nustatytos. Pavyzdžiui:
    
    Norėdami suplanuoti operaciją kas tris savaites, galite pasirinkti savaitės pagrindinį dažnumą ir nustatyti „Kas 3 savaites“.
    
    Norėdami suplanuoti operaciją kas metus, galite pasirinkti mėnesio pagrindinį dažnumą ir nustatyti „Kas 12 mėnesių“.

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
lt: Jei dirbate per naktį, po vidurnakčio turėtumėte užverti ir vėl atverti darbo registrus, kad naujiems sandoriams būtų nustatyta nauja data. Nebūtina iš naujo paleisti GnuCash.

en: To search through all your transactions, start a search (Edit->Find…) from the main accounts hierarchy page. To limit your search to a single account, start the search from that account's register.
lt: Norėdami ieškoti tarp visų sandorių, paleiskite paiešką (Taisa->Ieškoti...) pagrindiniame sąskaitų hierarchijos puslapyje. Norėdami apriboti paiešką vienoje sąskaitoje, paleiskite paiešką iš tos sąskaitos registro.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
lt: Norėdami vizualiai palyginti 2 skirtukų turinį ekrane, viename iš skirtukų meniu pasirinkite Langas->Naujas langas su puslapiu, kad tą skirtuką kopijuotumėte į naują langą.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
lt: Yra teorija, kad jei kada nors kas nors atras, kam visata reikalinga, ir kodėl ji čia yra, ji akimirksniu išnyks ir bus pakeista kažkuo dar keistesniu ir neišaiškinamesniu.
    Yra kita teorija, kad tai jau įvyko.
    
    Douglas Adams, „The Restaurant at the End of the Universe“

en: The book was closed successfully.
lt: Knyga sėkmingai užverta.

note: Translators: %s is a date string. %d is the number of books that will be created. This is a ngettext(3) message (but only for the %d part).
en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
lt[0]: Anksčiausia operacijos data rasta šioje knygoje yra %s. Atsižvelgiant į pasirinkimą aukščiau, ši knyga bus suskaidyta į %d knygą.
lt[1]: Anksčiausia operacijos data rasta šioje knygoje yra %s. Atsižvelgiant į pasirinkimą aukščiau, ši knyga bus suskaidyta į %d knygas.
lt[2]: Anksčiausia operacijos data rasta šioje knygoje yra %s. Atsižvelgiant į pasirinkimą aukščiau, ši knyga bus suskaidyta į %d knygų.

note: Translators: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: You have asked for a book to be created. This book will contain all transactions up to midnight %s (for a total of %d transactions spread over %d accounts).
    
    Amend the Title and Notes or Click on "Next" to proceed.
    Click on "Back" to adjust the dates or "Cancel".
lt: Paprašėte sukurti knygą. Šioje knygoje bus visi sandoriai iki %s vidurnakčio (iš viso sandorių: %d paskirstytų tarp %d sąskaitų).
    
    Pataisykite pavadinimą ir pastabas arba spauskite „Pirmyn“ norėdami tęsti.
    Spauskite „Atgal“, jei norite keisti datas, arba „Atsisakyti“.

en: Period %s - %s
lt: Laikotarpis %s - %s

en: The book will be created with the title %s when you click on "Apply". Click on "Back" to adjust, or "Cancel" to not create any book.
lt: Paspaudus „Taikyti“ bus sukurta knyga pavadinimu „%s“. Spauskite „Atgal“, jei norite taisyti, arba „Atsisakyti“, jei neorite kurti knygos.

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
lt: %s
    Sveikiname! Uždarėte knygas!

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Closing Date
lt: Uždarymo data

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Account Types
lt: Sąskaitų tipai

note: Translators: '%s' is the name of the selected account hierarchy template.
en: Accounts in '%s'
lt: Sąskaitos iš „%s“

en: No description provided.
lt: Aprašas nepateiktas.

en: Accounts in Category
lt: Sąskaitos kategorijoje

en: zero
lt: nulis

en: existing account
lt: esama sąskaita

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Placeholder
lt: Aplankas

en: Opening Balance
lt: Pradžios likutis

en: Use Existing
lt: Naudoti esamą

en: Please choose the currency to use for new accounts.
lt: Pasirinkite valiutą, kuri bus naudojama naujoms sąskaitoms.

en: New Book Options
lt: Naujos knygos parinktys

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Tax Payment
lt: Mokesčių įmoka

en: Insurance
lt: Draudimas

en: Insurance Payment
lt: Draudimo mokėjimas

note: Translators: PMI stands for Private Mortgage Insurance.
en: PMI
lt: PPD

en: PMI Payment
lt: PPD mokėjimas

en: Other Expense
lt: Kitos sąnaudos

en: Miscellaneous Payment
lt: Įvairūs mokėjimai

note: Translators: %s is "Taxes", "Insurance", or similar.
en: … pay "%s"?
lt: ...mokate „%s“?

en: via Escrow account?
lt: per sąlyginio įsipareigojimo sąskaitą?

en: Loan
lt: Paskola

note: Translators: %s is "Taxes", or "Insurance", or similar
en: Loan Repayment Option: "%s"
lt: Paskolos grąžinimo nuostata: „%s“

en: Date
lt: Data

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Principal
lt: Pagrindinė suma

en: Interest
lt: Palūkanos

en: Escrow Payment
lt: Sąlyginio įsipareigojimo mokėjimas

en: Error adding price.
lt: Įvyko klaida pridedant kainą.

en: Account
lt: Sąskaita

en: Symbol
lt: Simbolis

note: Translators: The number of units of any kind of investment (shares, fonds, bonds, …)
en: Shares
lt: Akcijos

en: You don't have any stock accounts with balances!
lt: Neturite akcijų sąskaitų su likučiu!

note: Translators: this is a stock transaction describing new purchase of stock.
en: Buy
lt: Pirkimas

note: Translators: this is a stock transaction describing new sale of stock, and recording capital gain/loss
en: Sell
lt: Pardavimas

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends issued to holder
en: Dividend
lt: Dividendai

en: Company issues cash dividends to holder.
    
    Any dividend being reinvested must be subsequently recorded as a regular stock purchase.
lt: Bendrovė savininkui išleidžia grynuosius dividendus.
    
    Bet koks reinvestuojamas dividendas vėliau turi būti įrašytas kaip įprastas akcijų pirkimas.

note: Translators: this is a stock transaction describing return of capital
en: Return of capital
lt: Kapitalo grąža

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units.
lt: Įmonė grąžina kapitalą, sumažindama sąnaudų bazę nepaveikdama # vienetų.

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as dividend income and increases the cost basis without affecting # units.
lt: Bendrovė išleidžia sąlyginį paskirstymą, kuris įrašomas kaip dividendų pajamos ir padidina sąnaudų bazę nepaveikdama # vienetų.

note: Translators: this is a stock transaction describing a stock split split when shorting stock
en: Stock split
lt: Akcijos skaidymas

note: Translators: this is a stock transaction describing a reverse split Translators: this is a stock transaction describing a reverse split when shorting stock.
en: Reverse split
lt: Atvirkštinis skaidymas

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
lt: Bendrovė išperka investicinius vienetus, taip padidindama akcijų kainą kelis kartus, išlaikant pastovią bendros investicijos piniginę vertę.
    
    Jei dėl atvirkštinio padalijimo vietoj likusių vienetų gaunami grynieji pinigai, pirmiausia užregistruokite pardavimą naudodami akcijų sandorių asistentą, tada įrašykite atvirkštinį padalijimą.

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends retrieved from holder when shorting stock
en: Compensatory dividend
lt: Kompensacinis dividendas

en: Company issues dividends, and the short stock holder must make a compensatory payment for the dividend.
lt: Bendrovė išleidžia dividendus, o trumpųjų akcijų savininkas privalo sumokėti dividendų kompensaciją.

note: Translators: this is a stock transaction describing return of capital retrieved from holder when shorting stock
en: Compensatory return of capital
lt: Kompensacinė kapitalo grąža

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units.
lt: Bendrovė grąžina kapitalą, o trumpųjų akcijų savininkas turi sumokėti kompensaciją už grąžintą kapitalą. Tai sumažina sąnaudų bazę (mažiau neigiamą, link 0,00 vertės) nepaveikdama # vienetų.

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a loss/negative dividend income amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
lt: Bendrovė išleidžia sąlyginį paskirstymą, o trumpųjų akcijų savininkas turi sumokėti kompensacinį mokėjimą už tariamą paskirstymą. Tai įrašoma kaip nuostolių / neigiamų dividendų pajamų suma ir padidina sąnaudų bazę (labiau neigiamą, nuo 0,00 vertės), nepaveikdama # vienetų.

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
lt: Bendrovė išperka investicinius vienetus, taip padidindama akcijų kainą kelis kartus, išlaikant pastovią bendros investicijos piniginę vertę.
    
    Jei dėl atvirkštinio padalijimo vietoj likusių vienetų gaunami grynieji pinigai, pirmiausia užrašykite padengimo pirkimą naudodami akcijų sandorių asistentą, tada įrašykite atvirkštinį padalijimą.

en: No errors found. Click Apply to create transaction.
lt: Klaidų nerasta. Spauskite Taikyti, kad sukurtumėte sandorį.

en: Amount for %s must be positive.
lt: %s suma turi būti teigiama.

note: Translators: "N/A" here means that a commodity doesn't have a valid price.
en: N/A
lt: Netaikoma

en: New balance must be lower than old balance.
lt: Naujasis likutis privalo būti mažesnis nei senasis.

en: _Shares
lt: _Akcijos

en: Memo
lt: Užrašas

en: Debit
lt: Debetas

en: Credit
lt: Kreditas

en: Units
lt: Vienetai

en: Select…
lt: Pasirinkti…

en: Edit…
lt: Taisa…

en: Bill
lt: Gauta sąskaita

en: Voucher
lt: Sąnaudų kvitas

en: Invoice
lt: Sąskaita faktūra

en: None
lt: Nėra

en: Use Global
lt: Naudoti globalų nustatymą

en: Badly formed URL %s
lt: Blogai suformuotas URL „%s“

en: Bad URL: %s
lt: Blogas URL: „%s“

en: No such entity: %s
lt: Nėra tokio objekto: „%s“

en: No such owner entity: %s
lt: Nėra tokio savininko objekto: „%s“

en: Entity type does not match %s: %s
lt: Objekto tipas neatitinka „%s“: „%s“

en: Discount days cannot be more than due days.
lt: Nuolaidų dienos negali būti ilgesnės už terminą.

en: You must provide a name for this Billing Term.
lt: Šiam atsiskaitymo terminui privalote suteikti pavadinimą.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
lt: Šiam atsiskaitymo terminui privalote suteikti unikalų pavadinimą. Pasirinkimas „%s“ jau naudojamas.

en: Days
lt: Dienos

en: Proximo
lt: Ateinantis mėnuo

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
lt: Terminas „%s“ naudojamas. Negalite jo pašalinti.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%s“?

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
lt: Ši operacija turi būti priskirta klientui. Prašome parinkti klientą žemiau.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
lt: Ši operacija turi būti priskirta tiekėjui. Prašome parinkti tiekėją žemiau.

en: That commodity is currently used by at least one of your accounts. You may not delete it.
lt: Ši prekė dabar naudojama mažiausiai vienos iš sąskaitų. Negalite jos pašalinti.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
lt: Ši prekė turi kainų pasiūlymų. Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą prekę ir jos kainų pasiūlymus?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą prekę?

en: Delete commodity?
lt: Pašalinti prekę?

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: The Company Name field cannot be left blank, please enter a company name or a person's name.
lt: Įmonės pavadinimo laukas negali būti tuščias, įveskite įmonės pavadinimą arba asmens vardą.

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
lt: Nuolaidos procentas turi būti intervale 0-100 arba paliktas tuščias.

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
lt: Kreditas turi būti teigiama suma arba paliktas tuščias.

en: Edit Customer
lt: Redaguoti klientą

en: New Customer
lt: Naujas klientas

en: View/Edit Customer
lt: Peržiūrėti/redaguoti klientą

en: Customer's Jobs
lt: Kliento užduotys

en: Customer's Invoices
lt: Kliento sąskaitos faktūros

en: Process Payment
lt: Apdoroti mokėjimą

en: Shipping Contact
lt: Pristatymo kontaktas

en: Billing Contact
lt: Atsiskaitymo kontaktas

en: Customer ID
lt: Kliento nr.

en: Contact
lt: Kontaktinis asmuo

en: Company
lt: Įmonė

en: ID #
lt: Nr.

en: Find Customer
lt: Ieškoti kliento

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s?

en: You must select a report configuration to load.
lt: Turite pasirinkti ataskaitos konfigūraciją, kurią norite įkelti.

en: You must select a report configuration to delete.
lt: Turite pasirinkti ataskaitos konfigūraciją, kurią norite ištrinti.

en: Unable to change report configuration name.
lt: Nepavyko pakeisti ataskaitos konfigūracijos pavadinimo.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
lt: Išsaugota ataskaitos konfigūracija tokiu pavadinimu jau yra, pasirinkite kitą pavadinimą.

en: Load report configuration
lt: Įkelti ataskaitos konfigūraciją

en: Edit report configuration name
lt: Keisti ataskaitos konfigūracijos pavadinimą

en: Delete report configuration
lt: Ištrinti ataskaitos konfigūraciją

en: No Account selected. Please try again.
lt: Nepasirinkta sąskaita. Bandykite dar kartą.

en: Placeholder account selected. Please try again.
lt: Pasirinkta aplanko sąskaita. Bandykite dar kartą.

en: Select document
lt: Pasirinkti dokumentą

en: _OK
lt: _Gerai

en: Amend the URL
lt: Pakeisti URL adresą

en: Enter an URL like "%s"
lt: Įvesti URL adresą, pvz., "%s"

en: Existing Document Link is
lt: Esamo dokumento nuoroda yra

en: File Found
lt: Rinkmena rasta

en: File Not Found
lt: Rinkmena nerasta

en: Address Found
lt: Adresas rastas

en: Address Not Found
lt: Adresas nerastas

en: Total Entries
lt: Iš viso

en: Business item can not be modified.
lt: Verslo elemento keisti negalima.

en: Manage Document Link
lt: Valdyti dokumento nuorodą

en: Transaction can not be modified.
lt: Sandorio keisti negalima.

en: Undefined
lt: Neapibrėžtas

note: Translators: This is the label of a dialog box that lists all of the transaction that have files or URIs linked with them.
en: Transaction Document Links
lt: Sandorio dokumento nuorodos

en: Description
lt: Aprašas

en: Double click on the entry in the Id column to jump to the Business Item.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
lt: Dukart spustelėkite įrašą stulpelyje Nr., kad pereitumėte prie verslo elemento.
    Dukart spustelėkite įrašą stulpelyje Nuoroda, kad atvertumėte susietą dokumentą.
    Dukart spustelėkite įrašą stulpelyje Galimas, kad pakeistumėte dokumento nuorodą.

en: Business Document Links
lt: Verslo dokumento nuorodos

en: You must enter a Payment-Address Name.
lt: Turite įvesti mokėjimo adreso pavadinimą.

en: Edit Employee
lt: Redaguoti darbuotoją

en: New Employee
lt: Naujas darbuotojas

en: View/Edit Employee
lt: Peržiūrėti/redaguoti darbuotoją

en: Expense Vouchers
lt: Sąnaudų kvitai

en: Employee ID
lt: Darbuotojo ID

en: Employee Username
lt: Darbuotojo naudotojo vardas

en: Employee Name
lt: Darbuotojo vardas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Name
lt: Vardas

en: Find Employee
lt: Ieškoti darbuotojo

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
lt: Ši programa gali apskaičiuoti tik vieną reikšmę vienu metu. Privalote įvesti reikšmes visur, išskyrus vieną reikšmę.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
lt: GnuCash negali atpažinti reikšmės viename iš laukelių. Įveskite teisinga išraišką.

en: The interest rate cannot be zero.
lt: Palūkanų norma negali būti nulinė.

en: The number of payments cannot be zero.
lt: Mokėjimų skaičius negali būti lygus nuliui.

en: The number of payments cannot be negative.
lt: Mokėjimų skaičius negali būti neigiamas.

en: Find Account
lt: Rasti sąskaitą

en: Hidden
lt: Paslėpta

en: Not Used
lt: Nenaudojama

en: Balance Zero
lt: Nulinis likutis

en: Tax related
lt: Susiję mokesčiai

en: All Accounts
lt: Visos sąskaitos

en: Balanced
lt: Subalansuota

en: Closing Entries
lt: Uždarantys įrašai

en: Reconcile
lt: Suderinti

en: Share Price
lt: Akcijų kaina

en: Value
lt: Vertė

en: Date Posted
lt: Registravimo data

en: Reconciled Date
lt: Suderinimo data

en: Number/Action
lt: Numeris/veiksmas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Transaction Number
lt: Operacijos numeris

en: Number
lt: Numeris

en: Description, Notes, or Memo
lt: Aprašas, pastabos, užrašai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Find Transaction
lt: Rasti sandorį

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of maps missing
en: There is %d invalid mapping,
    
    Would you like to remove it now? | There are %d invalid mappings,
    
    Would you like to remove them now?
lt[0]: Mokesčių lentelės „%d“ nėra.
    
    Ar norėtumėte ją sukurti?
lt[1]: Mokesčių lentelių „%d“ nėra.
    
    Ar norėtumėte jas sukurti?
lt[2]: Mokesčių lentelių „%d“ nėra.
    
    Ar norėtumėte jas sukurti?

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
lt: (Atminkite, kad jei yra didelis skaičius, tai gali šiek tiek užtrukti)

en: Bayesian
lt: Bajeso

en: Description Field
lt: Aprašo laukas

en: Memo Field
lt: Užrašų laukas

en: CSV Account Map
lt: CSV sąskaitos žemėlapis

note: Translators: In this context, 'Billing information' maps to the label in the frame and means e.g. customer i.e. the company being invoiced.
en: You need to supply Billing Information.
lt: Reikia pateikti atsiskaitymo informaciją.

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą įrašą?

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
lt: Šis įrašas prikabintas prie užsakymo ir taip pat bus iš jo pašalintas!

en: Choose a different report template or Printable Invoice will be used
lt: Pasirinkite kitą ataskaitos šabloną arba bus naudojama spausdinamoji sąskaita-faktūra

en: Due Date
lt: Terminas

en: Post Date
lt: Registravimo data

en: Post to Account
lt: Registruoti į sąskaitą

en: Accumulate Splits?
lt: Sumuoti skaidymus?

en: The Invoice must have at least one Entry.
lt: Sąskaita faktūra privalo turėti nors vieną įrašą.

en: Do you really want to post the invoice?
lt: Ar tikrai norite registruoti sąskaitą faktūrą?

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
lt: Vienas ar daugiau sąskaitų įrašų, kurių išrašomų ir gautų sąskaitų valiutos skiriasi. Jūsų bus paprašyta įvesti kiekvieno konversijos koeficientą.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
lt: Registravimo veiksmas atšauktas, nes duoti ne visi konvertavimo kursai.

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Tax:
lt: Mokestis:

en: Total Cash:
lt: Iš viso grynųjų:

en: Total Charge:
lt: Iš viso mokėti:

en: Credit Note
lt: Kreditinė sąskaita

en: PAID
lt: SUMOKĖTA

en: UNPAID
lt: NESUMOKĖTA

en: New Credit Note
lt: Nauja kreditinė sąskaita

en: New Invoice
lt: Nauja sąskaita faktūra

en: Edit Credit Note
lt: Redaguoti kreditinę sąskaitą

en: Edit Invoice
lt: Redaguoti sąskaitą faktūrą

en: View Credit Note
lt: Peržiūrėti kreditinę sąskaitą

en: View Invoice
lt: Peržiūrėti sąskaitą faktūrą

en: New Bill
lt: Nauja gauta sąskaita

en: Edit Bill
lt: Redaguoti gautą sąskaitą

en: View Bill
lt: Peržiūrėti gautą sąskaitą

en: New Expense Voucher
lt: Naujas sąnaudų kvitas

en: Edit Expense Voucher
lt: Redaguoti sąnaudų kvitą

en: View Expense Voucher
lt: Peržiūrėti sąnaudų kvitą

en: Bill Information
lt: Gautos sąskaitos informacija

en: Bill ID
lt: Gautos sąskaitos ID

en: Voucher Information
lt: Sąnaudų kvito informacija

en: Voucher ID
lt: Sąnaudų kvito ID

en: Date of duplicated entries
lt: Dubliuotų įrašų data

en: Do you really want to post these invoices?
lt: Ar tikrai norite registruoti šias sąskaitas faktūras?

en: View/Edit Invoice
lt: Peržiūrėti/redaguoti sąskaitą faktūrą

en: Duplicate
lt: Dublikatas

en: Post
lt: Registruoti

en: Printable Report
lt: Spausdinama ataskaita

en: View/Edit Bill
lt: Peržiūrėti/redaguoti gautą sąskaitą

note: Translators: The terms 'Voucher' and 'Expense Voucher' are used interchangeably in gnucash and mean the same thing.
en: View/Edit Voucher
lt: Peržiūrėti/redaguoti sąnaudų kvitą

en: Invoice Owner
lt: Sąskaitos faktūros gavėjas

en: Invoice Notes
lt: Sąskaitos faktūros pastabos

en: Billing ID
lt: Atsiskaitymo ID

en: Is Paid?
lt: Ar apmokėta?

en: Is Posted?
lt: Ar registruota?

en: Date Opened
lt: Atidarymo data

en: Invoice ID
lt: Sąskaitos faktūros ID

en: Bill Owner
lt: Gautą sąskaitą išrašė

en: Bill Notes
lt: Gautos sąskaitos pastabos

en: Voucher Owner
lt: Sąnaudų kvito savininkas

en: Voucher Notes
lt: Sąnaudų kvito pastabos

en: Type
lt: Tipas

en: Paid
lt: Apmokėta

en: Posted
lt: Registruota

en: Due
lt: Apmokėtina

en: Opened
lt: Atidaryta

en: Num
lt: Numeris

en: Find Bill
lt: Ieškoti gautos sąskaitos

en: Find Expense Voucher
lt: Ieškoti sąnaudų kvito

en: Expense Voucher
lt: Sąnaudų kvitas

en: Find Invoice
lt: Ieškoti sąskaitos faktūros

en: Amount
lt: Suma

en: Due Bills Reminder
lt: Apmokėtinų gautų sąskaitų priminimas

en: The Job must be given a name.
lt: Užduotis privalo turėti pavadinimą.

en: You must choose an owner for this job.
lt: Privalote pasirinkti savininką šiai užduočiai.

en: Edit Job
lt: Redaguoti užduotį

en: New Job
lt: Nauja užduotis

en: View/Edit Job
lt: Peržiūrėti/redaguoti užduotį

en: View Invoices
lt: Peržiūrėti sąskaitas faktūras

en: Owner's Name
lt: Savininko vardas

en: Only Active?
lt: Tik aktyvios?

en: Job Number
lt: Užduoties numeris

en: Job Name
lt: Užduoties pavadinimas

en: Find Job
lt: Ieškoti užduoties

en: Empty
lt: Tuščias

en: Closed
lt: Uždaryta

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Balance
lt: Likutis

en: Gains
lt: Pelnas

en: Gain/Loss
lt: Pelnas/nuostolis

en: Lots in Account %s
lt: Partijos sąskaitoje „%s“

en: The Order must be given an ID.
lt: Užsakymui privalo būti suteiktas ID.

en: The Order must have at least one Entry.
lt: Užsakymas privalo turėti nors vieną įrašą.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
lt: Šiame užsakyme yra įrašų, kurie nebuvo įtraukti į sąskaitą faktūrą. Ar tikrai norite jį uždaryti neįtraukę visų įrašų į sąskaitą faktūrą?

en: Do you really want to close the order?
lt: Ar tikrai norite uždaryti užsakymą?

en: Close Date
lt: Uždarymo data

en: View/Edit Order
lt: Peržiūrėti / keisti užsakymą

en: Order Notes
lt: Užsakymo pastabos

en: Date Closed
lt: Uždarymo data

en: Is Closed?
lt: Ar uždaryta?

en: Owner Name
lt: Savininko vardas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Find Order
lt: Ieškoti užsakymo

en: You must enter a valid account name for posting.
lt: Registravimui turite įvesti tinkamą sąskaitos pavadinimą.

en: You must select a company for payment processing.
lt: Privalote pasirinkti įmonę mokėjimo apdorojimui.

en: There is a problem with the Payment or Refund amount.
lt: Iškilo problema dėl mokėjimo arba grąžinimo sumos.

en: You must select a transfer account from the account tree.
lt: Privalote pasirinkti pervedimo sąskaitą iš sąskaitų medžio.

en: No documents were selected to assign this payment to. This may create an unattached payment.
lt: Nepasirinkti dokumentai, kuriems būtų priskirtas šis mokėjimas. Tai gali sukurti nepriskirtą mokėjimą.

en: Pre-Payment
lt: Išankstinis apmokėjimas

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
lt: Pervedimo ir registravimo sąskaitos susietos su skirtingomis valiutomis. Prašome nurodyti konvertavimo kursą.

en: Customer
lt: Klientas

en: Vendor
lt: Tiekėjas

en: Employee
lt: Darbuotojas

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
lt: Neturite tinkamų „Registruoti į“ sąskaitų. Prieš tęsiant šio mokėjimo apdorojimą prašome sukurti sąskaitą, kurios tipas „%s“. Tikriausiai iš pradžių norėsite sukurti sąskaitą faktūrą ar gautą sąskaitą?

en: Cleared
lt: Apmokėta

en: Reconciled
lt: Suderinta

en: The selected transaction doesn't have splits that can be assigned as a payment
lt: Pasirinktas sandoris neturi padalijimo, kurį būtų galima priskirti kaip mokėjimą

en: While this transaction has multiple splits that can be considered
    as 'the payment split', GnuCash only knows how to handle one.
    Please select one, the others will be discarded.
lt: Nors šis sandoris turi kelis padalijimus, kuriuos galima apsvarstyti
    kaip „mokėjimo padalijimą“, „GnuCash“ žino tik vieną.
    Pasirinkite vieną, kiti bus atmesti.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: This transaction has splits in multiple business accounts:
    
    %s
    GnuCash can only handle transactions that post to a single account.
    
    Please correct this manually by editing the transaction directly and then try again.
lt: Šis sandoris padalintas į kelias verslo sąskaitas:
    
    %s
    „GnuCash“ gali apdoroti tik sandorius, kurios skelbiamos vienoje sąskaitoje.
    
    Ištaisykite tai rankiniu būdu tiesiogiai redaguodami sandorį ir bandykite dar kartą.

note: Translators: %d is the number of prices. This is a ngettext(3) message.
en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti %d pasirinktą kainą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti %d pasirinktas kainas?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti %d pasirinktų kainų?

en: Delete prices?
lt: Pašalinti kainas?

en: Entries
lt: Įrašai

en: Are you sure you want to delete these prices?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šias kainas?

en: Price retrieval failed: %s
lt: Kainos nuskaityti nepavyko: %s

en: Are you sure you want to replace the existing price?
lt: Ar tikrai norite pakeisti esamą kainą?

en: Replace price?
lt: Pakeisti kainą?

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: You must select a Security.
lt: Privalote pasirinkti vertybinį popierių.

en: You must select a Currency.
lt: Privalote pasirinkti valiutą.

en: You must enter a valid amount.
lt: Privalote įvesti teisingą sumą.

en: Cannot save check format file.
lt: Nepavyko išsaugoti kvito formato failo.

en: Cannot open file %s
lt: Neįmanoma atverti rinkmenos: %s

en: There is a duplicate check format file.
lt: Jau yra toks čekio formato failas.

note: Translators: %1$s is the type of the first check format (user defined or application defined); %2$s is the filename of that format; %3$s the type of the other check format; and %4$s the filename of that other format.
en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
lt: Čekio „%s“ formato faile „%s“ ir čekio „%s“ formato faile „%s“ GUID atitinka.

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by the * gnucash application.
en: application
lt: programa

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by a * user herself.
en: user
lt: naudotojas

en: Custom
lt: Pasirinktas

en: Top
lt: Viršuje

en: (paused)
lt: (pristabdyta)

en: Complete
lt: Baigta

en: Contents
lt: Turinys

en: Report
lt: Ataskaita

en: Rows
lt: Eilutės

en: Cols
lt: Stulpeliai

en: HTML Style Sheet Properties: %s
lt: HTML stiliaus savybės: „%s“

en: You must provide a name for the new style sheet.
lt: Privalote suteikti pavadinimą naujam stiliui.

en: Style Sheet Name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
lt: Ši planinė operacija pasikeitė. Ar tikrai norite atsisakyti?

en: Please name the Scheduled Transaction.
lt: Pavadinkite planinę operaciją.

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
lt: Planinė operacija su pavadinimu „%s“ jau egzistuoja. Ar tikrai norite pavadinti tuo pačiu pavadinimu?

en: Please provide a valid end selection.
lt: Pateikite galiojantį pabaigos pasirinkimą.

en: There must be some number of occurrences.
lt: Privalo būti bent vienas įvykis.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
lt: Likusių įvykių skaičius (%d) didesnis už visų įvykių skaičių (%d).

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
lt: Mėginote sukurti planinę operaciją, kuri niekada nebus įvykdyta. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
lt: Suplanuotų sandorių su kintamaisiais arba daugiau nei viena preke negalima sukurti automatiškai.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
lt: Planinės operacijos be šabloninės operacijos negali būti automatiškai sukurtos.

en: Unparsable Formula in Split
lt: Nesuprantama formulė padalijime

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
lt: Planinių operacijų tvarkytuvė negali automatiškai subalansuoti šios operacijos. Ar vis tiek ją įvesti?

en: (never)
lt: (niekada)

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
lt: Dabartinė šabloninė operacija pakeista. Ar norit įrašyti pakeitimus?

en: Scheduled Transactions
lt: Planinės operacijos

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
lt: Planinė operacija nesubalansuota. Raginame ištaisyti šią situaciją.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
lt: Nepavyko sukurti planinės operacijos iš dabar redaguojamos operacijos. Prieš planuodami įveskite operaciją.

en: Ignored
lt: Nepaisoma

en: Postponed
lt: Atidėta

en: To-Create
lt: Sukurti

en: Reminder
lt: Priminimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: (Need Value)
lt: (reikalinga reikšmė)

en: Invalid Transactions
lt: Netinkami sandoriai

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
lt[0]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacija automatiškai sukurta)
lt[1]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacijos automatiškai sukurtos)
lt[2]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacijų automatiškai sukurta)

en: Transaction
lt: Operacija

en: Status
lt: Būsena

en: Created Transactions
lt: Sukurtos operacijos

en: Last Valid Year:
lt: Paskutiniai galiojimo metai:

en: Form Line Data:
lt: Formos eilutės duomenys:

note: Translators: Tax Code
en: Code
lt: Kodas

en: now
lt: dabar

en: Income Tax Identity
lt: Pajamų mokesčių tapatybė

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
lt: ĮSPĖJIMAS: jei nustatysite TXF kategorijas ir vėliau pakeisite „Rūšį“, turėsite rankiniu būdu iš naujo nustatyti šias kategorijas po vieną

en: Form
lt: Forma

en: Edit Vendor
lt: Redaguoti tiekėją

en: New Vendor
lt: Naujas tiekėjas

en: View/Edit Vendor
lt: Peržiūrėti/redaguoti tiekėją

en: Vendor's Jobs
lt: Tiekėjo užduotys

en: Vendor's Bills
lt: Tiekėjo sąskaitos

en: Pay Bill
lt: Apmokėti gautą sąskaitą

en: Vendor ID
lt: Tiekėjo ID

en: Find Vendor
lt: Ieškoti tiekėjo

en: Income
lt: Pajamos

en: Expenses
lt: Sąnaudos

en: Transfer
lt: Pervesti

en: Remaining to Budget
lt: Liko biudžete

en: Total
lt: Iš viso

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
lt: Šiuo metu nėra planinių operacijų įvedimui.

note: Translators: %d is the number of transactions. This is a ngettext(3) message.
en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
lt[0]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacija automatiškai sukurta)
lt[1]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacijos automatiškai sukurtos)
lt[2]: Nėra planinių operacijų įvedimui šiuo momentu. (%d operacijų automatiškai sukurta)

en: Select a Budget
lt: Pasirinkti biudžetą

en: Open
lt: Atverti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: New
lt: Nauja

en: Delete
lt: Šalinti

en: Accounts
lt: Sąskaitos

en: (no name)
lt: (be pavadinimo)

en: Deleting account %s
lt: Šalinama sąskaita „%s“

en: The account %s will be deleted.
lt: Sąskaita „%s“ bus pašalinta.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
lt: Visos operacijos šioje sąskaitoje bus perkeltos į sąskaitą „%s“.

en: All transactions in this account will be deleted.
lt: Visos operacijos šioje sąskaitoje bus pašalintos.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
lt: Visos antrinių sąskaitų operacijos bus perkeltos į sąskaitą „%s“.

en: All sub-account transactions will be deleted.
lt: Visos antrinių sąskaitų operacijos bus pašalintos.

en: Are you sure you want to do this?
lt: Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Options
lt: Parinktys

en: Estimate
lt: Apskaičiavimas

en: Budget
lt: Biudžetas

en: Unnamed Budget
lt: Biudžetas be pavadinimo

en: Delete %s?
lt: Pašalinti „%s“?

en: You must select at least one account to estimate.
lt: Turite pasirinkti mažiausiai vieną sąskaitą apytikriam apskaičiavimui.

en: Make a printable invoice
lt: Sukurti spausdinamą sąskaitą faktūrą

en: _Edit Invoice
lt: _Redaguoti sąskaitą faktūrą

en: Edit this invoice
lt: Redaguoti šią sąskaitą faktūrą

en: _Duplicate Invoice
lt: _Dubliuoti sąskaitą faktūrą

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
lt: Sukurti naują sąskaitą faktūrą kaip dabartinės dublikatą

en: _Post Invoice
lt: _Registruoti sąskaitą faktūrą

en: _Unpost Invoice
lt: _Išregistruoti sąskaitą faktūrą

en: New _Invoice
lt: Nauja _sąskaita faktūra

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
lt: Sukurti naują sąskaitą faktūrą tam pačiam gavėjui

en: Blank
lt: Tuščia

en: _Pay Invoice
lt: _Apmokėti sąskaitą faktūrą

en: _Company Report
lt: Į_monės ataskaita

en: Manage Document Link…
lt: Valdyti dokumento ryšius…

en: Enter
lt: Įvesti

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en: Unpost
lt: Išregistruoti

en: Pay
lt: Mokėti

en: New Voucher
lt: Naujas sąnaudų kvitas

en: Vendor Listing
lt: Tiekėjų sąrašas

en: Customer Listing
lt: Klientų sąrašas

en: Owners
lt: Savininkai

en: Customers
lt: Klientai

en: Jobs
lt: Užduotys

en: Vendors
lt: Tiekėjai

en: Employees
lt: Darbuotojai

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
lt: Savininkas „%s“ bus pašalintas.
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Cu_t Transaction
lt: _Iškirpti operaciją

en: _Copy Transaction
lt: _Kopijuoti operaciją

en: _Paste Transaction
lt: Į_terpti operaciją

en: Dup_licate Transaction
lt: _Dubliuoti operaciją

en: _Delete Transaction
lt: _Pašalinti operaciją

note: Translators: This is a menu item that will open the bill, invoice, or voucher that is posted to the current transaction if there is one.
en: Jump to Invoice
lt: Eiti į sąskaitą-faktūrą

en: Cu_t Split
lt: _Iškirpti skaidymą

en: _Copy Split
lt: _Kopijuoti skaidymą

en: _Paste Split
lt: Į_dėti skaidymą

en: Dup_licate Split
lt: _Dubliuoti skaidymą

en: _Delete Split
lt: _Pašalinti skaidymą

en: Cut the selected transaction into clipboard
lt: Iškirpti pasirinktą operaciją į iškarpinę

en: Copy the selected transaction into clipboard
lt: Kopijuoti pasirinktą operaciją į iškarpinę

en: Paste the transaction from the clipboard
lt: Įterpti operaciją iš iškarpinės

en: Make a copy of the current transaction
lt: Padaryti dabartinės operacijos kopiją

en: Delete the current transaction
lt: Pašalinti dabartinę operaciją

en: Open the linked document for the current transaction
lt: Atidarykite susietą dabartinio sandorio dokumentą

en: Cut the selected split into clipboard
lt: Iškirpti pasirinktą skaidymą į iškarpinę

en: Copy the selected split into clipboard
lt: Kopijuoti pasirinktą skaidymą į iškarpinę

en: Paste the split from the clipboard
lt: Įterpti skaidymą iš iškarpinės

en: Make a copy of the current split
lt: Padaryti dabartinio skaidymo kopiją

en: Delete the current split
lt: Pašalinti dabartinį skaidymą

en: Jump
lt: Peršokti

en: Schedule
lt: Planas

en: Auto-clear
lt: Automatiškai apmokėti

en: General Journal
lt: Bendrasis žurnalas

note: Translators: %s is the name of the tab page
en: Save changes to %s?
lt: Išsaugoti „%s“ pakeitimus?

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
lt: Šis registras turi nebaigtų operacijos pakeitimų. Ar norėtumėte išsaugoti šios operacijos pakeitimus, atmesti operaciją ar atsisakyti operacijos?

en: _Discard Transaction
lt: _Atmesti sandorį

en: _Save Transaction
lt: _Išsaugoti operaciją

en: unknown
lt: nežinoma

en: Portfolio
lt: Portfelis

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Start Date:
lt: Pradžios data:

en: Show previous number of days:
lt: Rodyti ankstesnį dienų skaičių:

en: End Date:
lt: Pabaigos data:

en: Unreconciled
lt: Nesuderinta

en: Frozen
lt: Įšaldyta

en: Voided
lt: Anuliuota

en: Show:
lt: Rodyti:

en: Hide:
lt: Paslėpti:

en: Filter By:
lt: Filtruoti pagal:

en: Transaction Report
lt: Sandorių ataskaita

en: Portfolio Report
lt: Portfelio ataskaita

en: Search Results Report
lt: Paieškos rezultatų ataskaita

en: Register
lt: Registras

en: and subaccounts
lt: ir antrinės sąskaitos

en: Print checks from multiple accounts?
lt: Spausdinti kvitus iš kelių sąskaitų?

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
lt: Paieškos rezultate yra skaidymų iš daugiau nei vienos sąskaitos. Ar norite spausdinti kvitus nors jie nėra iš tos pačios sąskaitos?

en: _Print checks
lt: S_pausdinti kvitus

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
lt: Kvitus galite spausdinti tik iš banko sąskaitos registro ar paieškos rezultatų.

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
lt: Negalite anuliuoti operacijos su suderintais ar apmokėtais skaidymais.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
lt: Ši operacija pažymėta tik skaitymui su komentaru: „%s“

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
lt: Atvirkštinis įrašas jau sukurtas šiai operacijai.

en: Jump to the transaction?
lt: Pereiti prie sandorio?

en: Reverse Transaction
lt: Atvirkštinis sandoris

en: New Transaction Information
lt: Nauja sandorio informacija

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Sort %s by…
lt: Rikiuoti „%s“ pagal…

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by…
lt: Filtruoti „%s“ pagal…

note: Translators: %s refer to the following in order: invoice type, invoice ID, owner name, posted date, amount
en: %s %s from %s, posted %s, amount %s
lt: %s %s iš %s, patalpinta %s, suma %s

en: Several documents are linked with this transaction. Please choose one:
lt: Su šiuo sandoriu yra susieti keli dokumentai. Pasirinkite vieną:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Go to Date
lt: Pasirinkti datą

en: Checking splits in current register: %u of %u
lt: Dabartinio registro perskyrimų tikrinimas: %u iš %u

en: Print
lt: Spausdinti

en: Export
lt: Eksportuoti

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration" to be used as toolbar button label.
en: Save Config
lt: Išsaugoti konfigūraciją

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration As…" to be used as toolbar button label.
en: Save Config As…
lt: Išsaugoti konfigūraciją kaip…

en: Make Pdf
lt: Sukurti PDF

en: The numeric ID of the report.
lt: Skaitinis ataskaitos ID.

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
lt: Atnaujinti dabartinės ataskaitos išsaugotą konfigūraciją. Ataskaita bus išsaugota faile file %s.

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
lt: Pridėti dabartinės ataskaitos konfigūraciją į „Anksčiau išsaugotų ataskaitų“ meniu. Ataskaita bus išsaugota faile %s.

en: Save _Report Configuration
lt: Išsaugoti _ataskaitos konfigūraciją

en: Save Report Configuration As…
lt: Išsaugoti ataskaitos konfigūraciją kaip…

en: Choose export format
lt: Pasirinkite eksportavimo formatą

en: Choose the export format for this report:
lt: Pasirinkite šios ataskaitos eksportavimo formatą:

en: Save %s To File
lt: Išsaugoti „%s“ į failą

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
lt: Negalite išsaugoti failo šiuo pavadinimu.
    
    %s

en: You cannot save to that file.
lt: Negalite išsaugoti į šį failą.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Failas „%s“ jau egzistuoja. Ar tikrai norite jį perrašyti?

en: Could not open the file %s. The error is: %s
lt: Neįmanoma atverti failo „%s“. Klaida: „%s“

en: GnuCash-Report
lt: GnuCash ataskaita

en: Printable Invoice
lt: Spausdintina sąskaita faktūra

en: Easy Invoice
lt: Paprasta sąskaita faktūra

en: Fancy Invoice
lt: Įmantri sąskaita faktūra

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Upcoming Transactions
lt: Operacijos ateityje

en: Report error
lt: Ataskaitos klaida

en: An error occurred while running the report.
lt: Įvyko klaida vykdant ataskaitą.

en: Badly formed options URL: %s
lt: Blogai suformuotas parinkčių URL: „%s“

en: Badly-formed report id: %s
lt: Blogai suformuotas ataskaitos id: „%s“

en: Statement Date
lt: Išrašo data

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: (no memo)
lt: (nėra užrašo)

en: (no description)
lt: (nėra aprašo)

en: Cannot modify or delete this transaction.
lt: Negalima modifikuoti ar šalinti šios operacijos.

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
lt: Šios operacijos data yra ankstesnė už „tik skaitymo ribą“ nustatytą šiai knygai. Ši nuostata gali būti pakeista per Failas->Savybės->Sąskaitos.

en: Remove the splits from this transaction?
lt: Pašalinti skaidymus iš šios operacijos?

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
lt: Operacijoje yra suderintų skaidymų. Jos modifikavimas nėra gera idėja, nes tai išderins suderintą likutį.

note: Translators: This is the confirmation button in a warning dialog
en: _Remove Splits
lt: _Pašalinti skaidymus

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
lt: Pašalinti skaidymą „%s“ iš operacijos „%s“?

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
lt: Pašalinsite suderintą skaidymą! Tai nėra gera idėja, nes suderintas likutis taps netiksliu.

en: You cannot delete this split.
lt: Šio skaidymo pašalinti negalite.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
lt: Tai yra skaidymas susiejantis šią operaciją su registru. Negalite jo pašalinti iš šio registro lango. Galite pašalinti visą operaciją iš šio lango arba pereiti į registrą, kuris rodo šios operacijos kitą pusę, ir pašalinti skaidymą iš to registro.

en: Delete the current transaction?
lt: Pašalinti dabartinę operaciją?

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
lt: Pašalinsite operaciją su suderintais skaidymais! Tai nėra gera idėja, nes suderintas likutis taps netiksliu.

en: Cleared:
lt: Apmokėta:

en: Reconciled:
lt: Suderinta:

en: Shares:
lt: Akcijos:

en: Current Value:
lt: Dabartinė vertė:

en: This account register is read-only.
lt: Šis sąskaitos registras yra tik skaitymui.

en: The '%s' account register is read-only.
lt: Sąskaitos registras „%s“ yra tik skaitymui.

en: Manage your finances, accounts, and investments
lt: Valdykite savo finansus, sąskaitas ir investicijas

en: Finance Management
lt: Finansų valdymas

en: Display the ~a report
lt: Rodyti ataskaitą „~a“

en: You have not selected an owner
lt: Nepasirinkote savininko

en: Job
lt: Užduotis

en: is
lt: yra

en: is not
lt: nėra

en: Entity Not Found: %s
lt: Objektas nerastas: „%s“

en: Transaction with no Accounts: %s
lt: Operacija nepriskirta jokioms sąskaitoms: „%s“

en: Unsupported entity type: %s
lt: Nepalaikomas objekto tipas: „%s“

en: No such price: %s
lt: Nėra tokios kainos: „%s“

en: Interest Payment
lt: Palūkanų mokėjimas

en: Payment Information
lt: Mokėjimo informacija

en: Payment From
lt: Mokėjimas iš

en: Reconcile Account
lt: Suderinti sąskaitą

en: Payment To
lt: Mokėjimas kam

en: Enter _Interest Payment…
lt: Įvesti palūkanų _mokėjimą…

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą operaciją?

en: Starting Balance
lt: Pradžios likutis

en: Ending Balance
lt: Pabaigos likutis

en: Reconciled Balance
lt: Suderintas likutis

en: Difference
lt: Skirtumas

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
lt: Padarėte pakeitimų šiame suderinimo lange. Ar tikrai norite atsisakyti?

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
lt: Ši sąskaita nesubalansuota. Ar tikrai norite baigti?

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
lt: Ar norite atidėti šį suderinimą ir baigti jį vėliau?

en: Set the report options you want using this dialog.
lt: Nustatykite ataskaitos parinktis, kurias norite, naudodami šį dialogo langą.

en: There are no options for this report.
lt: Ši ataskaita neturi parinkčių.

en: You must select an item from the list
lt: Privalote pasirinkti elementą iš sąrašo

en: New Order
lt: Naujas užsakymas

en: New Transaction
lt: Nauja operacija

en: Split
lt: Skaidymas

en: New Split
lt: Naujas skaidymas

en: all criteria are met
lt: visi kriterijai tenkinami

en: any criteria are met
lt: bet kuris kriterijus tenkinamas

en: You have not selected any accounts
lt: Nepasirinkote jokių sąskaitų

en: matches all accounts
lt: atitinka visas sąskaitas

en: matches any account
lt: atitinka bet kurią sąskaitą

en: matches no accounts
lt: neatitinka jokių sąskaitų

en: Selected Accounts
lt: Pasirinktos sąskaitos

en: Choose Accounts
lt: Pasirinkti sąskaitas

en: Select Accounts to Match
lt: Pasirinkite sąskaitas atitikimui

en: Select the Accounts to Compare
lt: Pasirinkite sąskaitas palyginimui

en: is before
lt: yra prieš

en: is before or on
lt: yra prieš, arba

en: is on
lt: yra

en: is not on
lt: nėra

en: is after
lt: yra po

en: is on or after
lt: yra po, arba

en: is less than
lt: yra mažiau negu

en: is less than or equal to
lt: yra mažiau negu arba lygu

en: equals
lt: lygu

en: does not equal
lt: nelygu

en: is greater than
lt: yra daugiau negu

en: is greater than or equal to
lt: yra daugiau arba lygu

en: less than
lt: mažiau negu

en: less than or equal to
lt: mažiau negu arba lygu

en: equal to
lt: lygu

en: not equal to
lt: nelygu

en: greater than
lt: daugiau negu

en: greater than or equal to
lt: daugiau negu arba lygu

en: has credits or debits
lt: turi kreditų arba debetų

en: has debits
lt: turi debetų

en: has credits
lt: turi kreditų

en: Not Cleared
lt: Neapmokėta

en: You need to enter some search text.
lt: Privalote įvesti kokį nors paieškos tekstą.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
lt: Klaida reguliariajame reiškinyje „%s“:
    %s

en: contains
lt: turi

en: matches regex
lt: atitinka reguliarųjį reiškinį

en: does not match regex
lt: neatitinka reguliariojo reiškinio

en: Match case
lt: Skirti raidžių dydį

en: Ambiguous character encoding
lt: Nevienareikšmė simbolių koduotė

en: European
lt: Europos

en: ISO-8859-1 (West European)
lt: ISO-8859-1 (vakarų Europos)

en: ISO-8859-2 (East European)
lt: ISO-8859-2 (rytų Europos)

en: ISO-8859-3 (South European)
lt: ISO-8859-3 (pietų Europos)

en: ISO-8859-4 (North European)
lt: ISO-8859-4 (šiaurės Europos)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
lt: ISO-8859-5 (kirilica)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
lt: ISO-8859-6 (arabų)

en: ISO-8859-7 (Greek)
lt: ISO-8859-7 (graikų)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
lt: ISO-8859-8 (hebrajų)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
lt: ISO-8859-9 (turkų)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
lt: ISO-8859-10 (skandinavų)

en: ISO-8859-11 (Thai)
lt: ISO-8859-11 (tajų)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
lt: ISO-8859-13 (baltų)

en: ISO-8859-14 (Celtic)
lt: ISO-8859-14 (keltų)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
lt: ISO-8859-15 (vakarų Europos, Euro ženklas)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
lt: ISO-8859-16 (pietryčių Europos)

en: KOI8-R (Russian)
lt: KOI8-R (rusų)

en: KOI8-U (Ukrainian)
lt: KOI8-U (ukrainiečių)

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
lt: Yra nepriskirtų (%d), nedekoduojamų (%d) žodžių. Pridėkite koduotes.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
lt: Yra nepriskirtų (%d) žodžių. Apsistokite prie jų arba pridėkite koduotes.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
lt: Yra nedekoduojamų (%d) žodžių. Pridėkite koduotes.

note: Translators: Please insert encodings here that are typically used in your locale, separated by spaces. No need for ASCII or UTF-8, check 'locale -m' for assistance with spelling.
en: ISO-8859-1 KOI8-U
lt: ISO-8859-13

en: The file could not be reopened.
lt: Failas negali būti pakartotinai atvertas.

en: Reading file…
lt: Skaitomas failas…

en: Parsing file…
lt: Nagrinėjamas failas…

en: There was an error parsing the file.
lt: Įvyko klaida nagrinėjant failą.

en: Writing file…
lt: Rašomas failas…

en: This encoding has been added to the list already.
lt: Ši koduotė jau pridėta į sąrašą.

en: This is an invalid encoding.
lt: Tai yra klaidinga koduotė.

en: Could not create opening balance.
lt: Nepavyko sukurti pradžios likučio.

en: Give the children the same type?
lt: Suteikti antrinėms tokį patį tipą?

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
lt: Redaguojamos sąskaitos antrinių sąskaitų tipas turi būti pakeistas į „%s“, kad jos būtų derančios.

en: _Show children accounts
lt: _Rodyti antrines sąskaitas

en: The account must be given a name.
lt: Sąskaitai privalo būti suteiktas pavadinimas.

en: There is already an account with that name.
lt: Jau yra sąskaita su tokiu pavadinimu.

en: You must choose a valid parent account.
lt: Privalote pasirinkti teisingą pirminę sąskaitą.

en: You must select an account type.
lt: Privalote pasirinkti sąskaitos tipą.

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
lt: Pasirinktas sąskaitos tipas yra nesuderinamas su pasirinktos pirminės sąskaitos tipu.

en: You must choose a commodity.
lt: Privalote pasirinkti prekę.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
lt: Privalote įvesti teisingą pradžios likutį arba palikti jį tuščią.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
lt: Privalote pasirinkti pervedimo sąskaitą arba pasirinkti pradžios likučių nuosavybės sąskaitą.

en: <No name>
lt: <Be pavadinimo>

en: Edit Account
lt: Redaguoti sąskaitą

en: (%d) New Accounts
lt: (%d) Naujos sąskaitos

en: New Account
lt: Nauja sąskaita

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
lt: Pasirinkite nuosavybės sąskaitą visoms laikotarpio pajamoms laikyti.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
lt: Pasirinkite nuosavybės sąskaitą visoms laikotarpio sąnaudoms laikyti.

en: 
    Commodity:
lt: 
    Prekė:

note: Translators: Replace here and later CUSIP by the name of your local National Securities Identifying Number like gb:SEDOL, de:WKN, ch:Valorennummer, fr:SICOVAM ... See https://en.wikipedia.org/wiki/ISIN and https://en.wikipedia.org/wiki/National_numbering_agency for hints.
en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
lt: 
    Biržos kodas (ISIN ar panašus):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
lt: 
    Mnemonika (Trumpinys ar panašiai):

en: Select security/currency
lt: Pasirinkite vertybinį popierių/valiutą

en: _Security/currency
lt: _Vertybinis popierius/valiuta

en: Select security
lt: Pasirinkite vertybinį popierių

en: _Security
lt: _Vertybinis popierius

en: Select currency
lt: Pasirinkite valiutą

en: Cu_rrency
lt: _Valiuta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Use local time
lt: Naudoti vietinį laiką

en: Edit currency
lt: Redaguoti valiutą

en: Currency Information
lt: Valiutos informacija

en: Edit security
lt: Redaguoti vertybinį popierių

en: New security
lt: Naujas vertybinis popierius

en: Security Information
lt: Vertybinio popieriaus informacija

en: You may not create a new national currency.
lt: Negalite sukurti naujos nacionalinės valiutos.

en: That commodity already exists.
lt: Tokia prekė jau yra.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
lt: Prekei privalote įvesti netuščią „visą pavadinimą“, „simbolį/trumpinį“ ir „tipą“.

en: Action/Number
lt: Veiksmas/numeris

en: All files
lt: Visi failai

en: _Close
lt: _Užverti

en: Reset defaults
lt: Atkurti numatytąsias

en: Reset all values to their defaults.
lt: Atkurti visas reikšmes į numatytąsias.

en: Page
lt: Puslapis

note: Translators: Both %s will be the account separator character; the resulting string is a demonstration how the account separator character will look like. You can replace these three account names with other account names that are more suitable for your language - just keep in mind to have exactly tw
en: Income%sSalary%sTaxable
lt: Pajamos%sAtlyginimas%sApmokestinamas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: You must provide a name for this Tax Table.
lt: Privalote suteikti pavadinimą šiai mokesčių lentelei.

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
lt: Privalote suteikti unikalų pavadinimą šiai mokesčių lentelei. Jūsų pasirinkimas „%s“ jau yra naudojamas.

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
lt: Procentų suma privalo būti tarp -100 ir 100.

en: You must choose a Tax Account.
lt: Privalote pasirinkti mokesčių sąskaitą.

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
lt: Mokesčių lentelė „%s“ yra naudojama. Negalite jos pašalinti.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
lt: Negalite pašalinti paskutinio įrašo iš mokesčių lentelės. Bandykite pašalinti mokesčių lentelę, jei norite tai padaryti.

en: Are you sure you want to delete this entry?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį įrašą?

en: Show the income and expense accounts
lt: Rodyti pajamų ir sąnaudų sąskaitas

en: Error
lt: Klaida

en: You can't transfer from and to the same account!
lt: Negalite pervesti tarp tos pačios sąskaitos!

en: The account %s does not allow transactions.
lt: Sąskaita „%s“ neleidžia operacijų.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
lt: Negalite pervesti iš nevaliutinės sąskaitos. Mėginkite sukeisti „iš“ ir „į“ sąskaitas ir padarykite „sumą“ neigiamą.

en: You must enter a valid price.
lt: Privalote įvesti teisingą kainą.

en: Credit Account
lt: Kredito sąskaita

en: Debit Account
lt: Debeto sąskaita

en: Transfer From
lt: Pervesti iš

en: Transfer To
lt: Pervesti į

en: Debit Amount
lt: Debeto suma

en: To Amount
lt: Į sumą

en: Remember and don't _ask me again.
lt: Prisiminti ir daugiau _neklausti.

en: Don't _tell me again.
lt: _Daugiau nekartoti.

en: Remember and don't ask me again this _session.
lt: Prisiminti ir daugiau neklausti šiame _seanse.

en: Don't tell me again this _session.
lt: Daugiau nepranešti šiame _seanse.

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
lt: Nepavyko unikaliai apmokėti skaidymų. Rastos kelios galimybės.

en: The selected amount cannot be cleared.
lt: Nurodyta suma negali būti apmokėta.

en: Save file automatically?
lt: Išsaugoti failą automatiškai?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
lt[0]: Duomenų failas turi būti išsaugotas diske jūsų pakeitimams išsaugoti. GnuCash turi funkciją išsaugoti failą automatiškai kas %d minutę tarsi paspaudėte mygtuką „Išsaugoti“ kiekvieną kartą.
    
    Galite pakeisti laiko intervalą ar išjungti šią funkciją per Taisa->Nustatymai->Bendros->Automatinio išsaugojimo intervalas.
    
    Ar išsaugoti jūsų failą automatiškai?
lt[1]: Duomenų failas turi būti išsaugotas diske jūsų pakeitimams išsaugoti. GnuCash turi funkciją išsaugoti failą automatiškai kas %d minutes tarsi paspaudėte mygtuką „Išsaugoti“ kiekvieną kartą.
    
    Galite pakeisti laiko intervalą ar išjungti šią funkciją per Taisa->Nustatymai->Bendros->Automatinio išsaugojimo intervalas.
    
    Ar išsaugoti jūsų failą automatiškai?
lt[2]: Duomenų failas turi būti išsaugotas diske jūsų pakeitimams išsaugoti. GnuCash turi funkciją išsaugoti failą automatiškai kas %d minučių tarsi paspaudėte mygtuką „Išsaugoti“ kiekvieną kartą.
    
    Galite pakeisti laiko intervalą ar išjungti šią funkciją per Taisa->Nustatymai->Bendros->Automatinio išsaugojimo intervalas.
    
    Ar išsaugoti jūsų failą automatiškai?

en: _Yes, this time
lt: _Taip, šį kartą

en: Yes, _always
lt: Taip, _visada

en: No, n_ever
lt: Ne, n_iekada

en: _No, not this time
lt: _Ne, ne šį kartą

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: 12 months
lt: 12 mėnesių

en: 6 months
lt: 6 mėnesiai

en: 4 months
lt: 4 mėnesiai

en: 3 months
lt: 3 mėnesiai

en: 2 months
lt: 2 mėnesiai

en: 1 month
lt: 1 mėnuo

en: Date:
lt: Data:

en: Frequency
lt: Dažnumas

en: (unnamed)
lt: (be pavadinimo)

en: _Import
lt: _Importuoti

en: _Save
lt: Iš_saugoti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: No suitable backend was found for %s.
lt: Nerasta tinkama „%s“ posistemė.

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
lt: URL „%s“ yra nepalaikomas šios GnuCash versijos.

en: Can't parse the URL %s.
lt: Nepavyko išnagrinėti URL „%s“.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
lt: Nepavyko prisijungti prie „%s“. Serverio vardas, naudotojo vardas ar slaptažodis neteisingi.

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
lt: Nepavyko prisijungti prie „%s“. Ryšys nutrūko, nepavyko išsiųsti duomenų.

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
lt: Panašu, kad šis failas/URL yra iš naujesnės GnuCash versijos. Privalote atnaujinti GnuCash versiją darbui su šiais duomenimis.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
lt: Panašu, kad duomenų bazė „%s“ neegzistuoja. Ar norite ją sukurti?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
lt: GnuCash nepavyko užblokuoti „%s“. Ši duomenų bazė gali būti naudojama kito naudotojo, tokiu atveju neturėtumėte atverti duomenų bazės. Ar norite tęsti duomenų bazės atvėrimą?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
lt: GnuCash nepavyko užblokuoti „%s“. Ši duomenų bazė gali būti naudojama kito naudotojo, tokiu atveju neturėtumėte importuoti duomenų bazės. Ar norite tęsti duomenų bazės importavimą?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
lt: GnuCash nepavyko užblokuoti „%s“. Ši duomenų bazė gali būti naudojama kito naudotojo, tokiu atveju neturėtumėte išsaugoti duomenų bazės. Ar norite tęsti duomenų bazės išsaugojimą?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
lt: GnuCash nepavyko užblokuoti „%s“. Ši duomenų bazė gali būti naudojama kito naudotojo, tokiu atveju neturėtumėte eksportuoti duomenų bazės. Ar norite tęsti duomenų bazės eksportavimą?

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
lt: Failas/URL „%s“ nėra GnuCash duomenys arba duomenys yra sugadinti.

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
lt: Serveris su URL „%s“ patyrė klaidą ar susidūrė su blogais ar sugadintais duomenimis.

en: You do not have permission to access %s.
lt: Neturite leidimo prieiti prie „%s“.

en: An error occurred while processing %s.
lt: Įvyko klaida apdorojant „%s“.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
lt: Įvyko klaida skaitant failą. Ar norite tęsti?

en: There was an error parsing the file %s.
lt: Įvyko klaida nagrinėjant failą „%s“.

en: The file %s is empty.
lt: Failas „%s“ yra tuščias.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
lt: Šis failas yra iš senesnės GnuCash versijos. Ar norite tęsti?

en: The file type of file %s is unknown.
lt: Failo „%s“ tipas nežinomas.

en: Could not make a backup of the file %s
lt: Nepavyko padaryti failo „%s“ atsarginės kopijos

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
lt: Nepavyko rašyti į failą „%s“. Patikrinkite ar turite leidimą rašyti į šį failą ir ar yra pakankamai vietos jam sukurti.

en: No read permission to read from file %s.
lt: Nėra leidimo skaityti iš failo „%s“.

note: Translators: the first %s is a path in the filesystem, the second %s is PACKAGE_NAME, which by default is "GnuCash"
en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
lt: Mėginote išsaugoti
    %s
    ar jo pakatalogyje. Tai yra neleidžiama, nes „%s“ rezervuoja šį katalogą vidiniam naudojimui.
    
    Mėginkite dar kartą kitame kataloge.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
lt: Ši duomenų bazė yra iš ankstesnės GnuCash versijos. Pasirinkite „Gerai“ atnaujinimui į dabartinę versiją, „Atsisakyti“ pažymėjimui tik skaitymui.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
lt: Ši duomenų bazė yra iš naujesnės GnuCash versijos. Ši versija gali ją skaityti, bet negali saugiai į ją išsaugoti. Ji bus pažymėta tik skaitymui, kol nepadarysite Failas->Išsaugoti kaip, bet duomenys gali būti prarasti saugant į seną versiją.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
lt: Ši SQL duomenų bazė yra naudojama kitų naudotojų ir atnaujinimas negali būti atliktas, kol jie neatsijungs. Jei šiuo metu nėra kitų naudotojų, ieškokite informacijos dokumentacijoje, kad sužinotumėte, kaip išvalyti betikslius prisijungimo seansus.

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
lt: GnuCash nepavyko baigti kritinio testo dėl klaidos buvimo „libdbi“ bibliotekoje. Tai gali būti dėl neteisingos SQL duomenų bazės leidimų konfigūracijos. Adresu https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 rasite daugiau informacijos.

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
lt: Šis failas yra iš ankstesnės GnuCash versijos ir bus atnaujintas išsaugant su šia versija. Negalėsite perskaityti išsaugoto failo su ankstesne GnuCash versija (ji praneš klaidą „klaida nagrinėjant failą“). Jei norite išsaugoti seną versiją, išeikite neišsaugodami.

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
lt: Įvyko nežinoma Į/I klaida (%d).

en: Save changes to the file?
lt: Išsaugoti failo pakeitimus?

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
lt[0]: Jei neišsaugosite, paskutinės %d minutės pakeitimai bus atmesti.
lt[1]: Jei neišsaugosite, paskutinių %d minučių pakeitimai bus atmesti.
lt[2]: Jei neišsaugosite, paskutinių %d minučių pakeitimai bus atmesti.

en: Continue _Without Saving
lt: _Tęsti be išsaugojimo

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
lt: GnuCash nepavyko užblokuoti „%s“.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
lt: Ši duomenų bazė gali būti naudojama kito naudotojo, tokiu atveju neturėtumėte jos atverti. Ką pageidaujate daryti?

en: Open _Read-Only
lt: Atverti tik _skaitymui

en: Open _Anyway
lt: _Atverti vis tiek

en: _Quit
lt: Išei_ti

en: Loading user data…
lt: Įkeliami naudotojo duomenys…

en: Re-saving user data…
lt: Iš naujo išsaugomi naudotojo duomenys…

en: Exporting file…
lt: Eksportuojamas failas…

en: There was an error saving the file.
    
    %s
lt: Įvyko klaida išsaugant failą.
    
    %s

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
lt: Duomenų bazė atverta tik skaitymui. Ar norite ją išsaugoti kitoje vietoje?

en: <unknown>
lt: <nežinomas>

note: Translators: %s is a path to a database or any other url, like mysql://user@server.somewhere/somedb, https://www.somequotes.com/thequotes
en: Enter a user name and password to connect to: %s
lt: Prisijungimui prie „%s“ įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį

en: Save changes to file %s before closing?
lt: Išsaugoti pakeitimus į failą „%s“ prieš užveriant?

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
lt: Jei neišsaugosite, paskutinių %d valandų ir %d minučių pakeitimai bus atmesti.

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
lt: Jei neišsaugosite, paskutinių %d dienų ir %d valandų pakeitimai bus atmesti.

en: Close _Without Saving
lt: _Užverti neišsaugojus

note: Translators: This string is shown in the window title if this document is, well, read-only.
en: (read-only)
lt: (tik skaitymui)

en: Unsaved Book
lt: Neišsaugota knyga

note: Translators: This message appears in the status bar after opening the file.
en: File %s opened. %s
lt: Failas „%s“ atvertas. „%s“

en: Unable to save to database.
lt: Nepavyko išsaugoti į duomenų bazę.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
lt: Nepavyko išsaugoti į duomenų bazę: knyga pažymėta tik skaitymui.

en: Book Options
lt: Knygos parinktys

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select all accounts.
lt: Pasirinkti visas sąskaitas.

en: Clear All
lt: Atžymėti viską

en: Clear the selection and unselect all accounts.
lt: Išvalyti pasirinkimus ir atžymėti visas sąskaitas.

en: Select Children
lt: Pasirinkti antrines

en: Select all descendents of selected account.
lt: Pasirinkti visas pasirinktos sąskaitos antrines sąskaitas

en: Select Default
lt: Pasirinkti numatytąsias

en: Select the default account selection.
lt: Pasirinkti numatytąsias sąskaitas.

en: Show Hidden Accounts
lt: Rodyti paslėptas sąskaitas

en: Show accounts that have been marked hidden.
lt: Rodyti sąskaitas, kurios pažymėtos kaip paslėptos.

en: Select all entries.
lt: Pasirinkti visus įrašus.

en: Clear the selection and unselect all entries.
lt: Išvalyti pasirinkimus ir atžymėti visus įrašus.

en: Select the default selection.
lt: Pasirinkti numatytąsias parinktis.

en: Clear any selected image file.
lt: Išvalyti bet kurį pasirinktą atvaizdą.

en: Select image
lt: Pasirinkite atvaizdį

en: Select an image file.
lt: Pasirinkite atvaizdžio failą.

en: Start of this quarter
lt: Šio ketvirčio pradžia

en: Start of this accounting period
lt: Šio ataskaitinio laikotarpio pradžia

en: Start of previous accounting period
lt: Ankstesnio ataskaitinio laikotarpio pradžia

en: End of this quarter
lt: Šio ketvirčio pabaiga

en: End of this accounting period
lt: Šio ataskaitinio laikotarpio pabaiga

en: End of previous accounting period
lt: Ankstesnio ataskaitinio laikotarpio pabaiga

en: _Custom
lt: _Adaptuota

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: never
lt: niekada

en: New top level account
lt: Nauja aukščiausiojo lygio sąskaita

en: Account Name
lt: Sąskaitos pavadinimas

en: Commodity
lt: Prekė

en: Account Code
lt: Sąskaitos kodas

en: Last Num
lt: Paskutinis numeris

en: Present
lt: Einamasis

en: Present (Report)
lt: Einamasis (ataskaita)

en: Balance (Report)
lt: Balansas (ataskaita)

en: Balance (Period)
lt: Balansas (laikotarpis)

en: Cleared (Report)
lt: Apmokėta (ataskaita)

en: Reconciled (Report)
lt: Suderinta (ataskaita)

en: Last Reconcile Date
lt: Paskutinė suderinimo data

en: Future Minimum
lt: Ateities minimumas

en: Future Minimum (Report)
lt: Ateities minimumas (ataskaita)

en: Total (Report)
lt: Iš viso (ataskaita)

en: Total (Period)
lt: Iš viso (laikotarpis)

en: Account Color
lt: Sąskaitos spalva

en: Tax Info
lt: Mokesčių informacija

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Present (%s)
lt: Einamasis (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Balance (%s)
lt: Balansas (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Cleared (%s)
lt: Apmokėta (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Reconciled (%s)
lt: Suderinta (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Future Minimum (%s)
lt: Ateities minimumas (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Total (%s)
lt: Iš viso (%s)

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by...
lt: Filtruoti „%s“ pagal...

en: Namespace
lt: Vardų sritis

en: Print Name
lt: Spausdinamas pavadinimas

en: Display symbol
lt: Rodomas simbolis

en: Unique Name
lt: Unikalus pavadinimas

note: Translators: Again replace CUSIP by the name of your National Securities Identifying Number.
en: ISIN/CUSIP
lt: ISIN

en: Fraction
lt: Dalis

en: Get Quotes
lt: Gauti pasiūlymus

en: Source
lt: Šaltinis

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Vendor Number
lt: Tiekėjo numeris

en: Address Name
lt: Adreso pavadinimas

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 3
lt: Adresas 3

en: Address 4
lt: Adresas 4

en: Phone
lt: Telefonas

en: Fax
lt: Faksas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Security
lt: Vertybinis popierius

en: Price
lt: Kaina

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Last Occur
lt: Paskutinį kartą įvyko

en: Next Occur
lt: Kitą kartą įvyks

en: %s, Total:
lt: %s, iš viso:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
lt: %s, iš viso ne valiutinių prekių:

en: %s, Grand Total:
lt: %s, bendra suma:

en: Net Assets:
lt: Grynasis turtas:

en: Profits:
lt: Pelnas:

en: This is a development version. It may or may not work.
lt: Tai kūrimo stadijos versija. Ji gali veikti arba neveikti.

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
lt: Apie klaidas ir kitas problemas praneškite adresu gnucash-devel@gnucash.org

en: Show GnuCash version
lt: Rodyti GnuCash versiją

en: Enable extra/development/debugging features.
lt: Įjungti papildomas/kuriamas/derinimo ypatybes.

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
lt: Failas žurnalo rašymui; numatyta į „/tmp/gnucash.trace“; gali būti „stderr“ arba „stdout“.

en: [datafile]
lt: [duomenų failas]

en: Checking Finance::Quote…
lt: Tikrinama Finance::Quote…

en: Unable to load Finance::Quote.
lt: Tikrinama Finance::Quote...

en: Loading data…
lt: Įkeliami duomenys…

en: Do not load the last file opened
lt: Neįkelti paskutinio atverto failo

en: Last window position and size
lt: Paskutinė lango padėtis ir dydis

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
lt: Ši nuostata aprašo paskutinę uždaryto lango padėtį ir dydį. Skaičiai yra viršutinio kairiojo lango kampo X ir Y koordinatės ir lango plotis ir aukštis.

en: Search only in active items
lt: Ieškoti tik aktyvių elementų

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
lt: Jei aktyvu, bus ieškoma tik „aktyvių“ elementų dabartinėje klasėje. Kitu atveju bus ieškoma visų elementų dabartinėje klasėje.

en: Is tax included in this type of business entry?
lt: Ar mokestis įskaičiuotas šio tipo verslo įraše?

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
lt: Jei aktyvu, tai mokestis įskaičiuotas šio tipo įrašuose. Šią nuostatą paveldi nauji klientai ir tiekėjai.

en: Auto pay when posting.
lt: Automatiškai apmokėti registruojant.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
lt: Registravimo metu automatiškai mėginti apmokėti kliento dokumentus su neapmokėtais išankstiniais apmokėjimais ir priešingais dokumentais. Išankstiniai apmokėjimai ir dokumentai, žinoma, turi būti to pačio kliento. Priešingi dokumentai yra dokumentai su priešingu ženklu. Pavyzdžiui, sąskaitai faktūrai kliento kreditinės sąskaitos ir neigiamos sąskaitos faktūros yra laikomos priešingais dokumentais.

en: Enable extra toolbar buttons for business
lt: Įjungti papildomus mygtukus verslui

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
lt: Jei aktyvu, taip pat rodomi papildomi įrankių juostos mygtukai dažnai pasitaikančioms verslo funkcijoms. Kitu atveju jie nerodomi.

en: The invoice report to be used for printing.
lt: Sąskaitos faktūros ataskaita naudotina spausdinimui.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
lt: Sąskaitos faktūros ataskaitos naudotinos spausdinimui pavadinimas.

en: Open new invoice in new window
lt: Atverti naują sąskaitą faktūrą naujame lange

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
lt: Jei aktyvu, kiekviena nauja sąskaita faktūra bus atverta naujame lange. Kitaip nauja sąskaita faktūra bus atverta pagrindinio lango kortelėje.

en: Accumulate multiple splits into one
lt: Sumuoti kelis skaidymus į vieną

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
lt: Jei šis laukas aktyvus, tai keli įrašai sąskaitoje faktūroje, kurie perveda į tą pačią sąskaitą, bus susumuoti į vieną skaidymą. Šis laukas gali būti nustelbtas kiekvienoje sąskaitoje faktūroje registravimo dialogo lange.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
lt: Registravimo metu automatiškai mėginti apmokėti tiekėjo dokumentus su neapmokėtais išankstiniais apmokėjimais ir priešingais dokumentais. Išankstiniai apmokėjimai ir dokumentai, žinoma, turi būti to pačio tiekėjo. Priešingi dokumentai yra dokumentai su priešingu ženklu. Pavyzdžiui, gautai sąskaitai tiekėjo kreditinės sąskaitos ir neigiamos gautos sąskaitos yra laikomos priešingais dokumentais.

en: Show bills due reminder at startup
lt: Rodyti gautų sąskaitų apmokėjimo priminimą paleidžiant

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
lt: Jei aktyvu, paleidimo metu GnuCash patikrins, ar nereikės netrukus apmokėti gautų sąskaitų. Jei reikės, parodys naudotojui priminimo dialogo langą. „Netrukus“ apibrėžimas kontroliuojamas nustatymo „Prieš kiek dienų“. Kitu atveju GnuCash netikrina gautų sąskaitų apmokėjimo.

en: Show bills due within this many days
lt: Rodyti gautų sąskaitų apmokėjimo priminimą per tiek dienų

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
lt: Šis laukas nurodo prieš kiek dienų iš anksto GnuCash patikrins apmokėtinas gautas sąskaitas. Lauko reikšmė naudojama, jei nuostata „Pranešti, kada apmokėtinos“ aktyvi.

en: Which check position to print
lt: Kurią čekio padėtį spausdinti

en: Number of checks to print on the first page.
lt: Kiek čekių spausdinti pirmame puslapyje.

en: Date format to use
lt: Naudotinas datos formatas

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
lt: Tai iš anksto nustatyto naudotino datos formato skaitinis identifikatorius.

en: Custom date format
lt: Pritaikytas datos formatas

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
lt: Jei datos formatas nustatytas į pritaikytą datos formatą, ši reikšmė naudojama kaip „strftime“ argumentas išvedamai datai sukurti. Tai gali būti bet kokia teisinga „strftime“ eilutė; daugiau informacijos apie šį formatą rasite „strftime“ žinyne „man 3 strftime“.

en: Units in which the custom coordinates are expressed
lt: Vienetai, kuriais išreikštos pritaikytos koordinatės

en: Position of payee name
lt: Gavėjo vardo vieta

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
lt: Šia reikšmę sudaro pinigų gavėjo eilutės pradžios X, Y koordinatės čekyje.

en: Position of date line
lt: Datos eilutės padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės datos eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of check amount in words
lt: Čekio sumos žodžiais padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės sumos žodžiais eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of check amount in numbers
lt: Čekio sumos skaičiais padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės sumos skaičiais eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of payee address
lt: Gavėjo adreso vieta

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės gavėjo adreso eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of notes line
lt: Pastabų eilutės padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės pastabų eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of memo line
lt: Užrašo eilutės padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės užrašo eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Offset for complete check
lt: Viso čekio poslinkis

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra viso čekio X, Y poslinkis. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Rotation angle
lt: Posūkio kampas

en: Number of degrees to rotate the check.
lt: Kiek laipsnių pasukti čekį.

en: Position of split's amount in numbers
lt: Čekio skaidymo sumos skaičiais padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės skaidymo sumos eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of split's memo line
lt: Skaidymo užrašo eilutės padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės skaidymo užrašo eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Position of split's account line
lt: Skaidymo sąskaitos eilutės padėtis

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lt: Šioje reikšmėje yra X, Y koordinatės skaidymo sąskaitos eilutės pradžiai čekyje. Koordinačių pradžia yra nurodyto čekio pozicijos kairysis apatinis kampas.

en: Print the date format below the date.
lt: Spausdinti datos formatą po data.

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
lt: Kiekvieną kartą, kai išvedama data, išvesti datos formatą iš karto žemiau 8 punktų šriftu naudojant simbolius Y, M ir D.

en: The default check printing font
lt: Numatytasis čekių spausdinimo šriftas

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
lt: Numatytasis šriftas naudojimui, kai spausdinami čekiai. Ši reikšmė bus nustelbta visų šriftų nurodytų čekio aprašo faile.

en: Print '***' before and after text.
lt: Spausdinti „***“ prieš ir po teksto.

en: Show currencies in this dialog
lt: Rodyti valiutas šiame lange

en: Last pathname used
lt: Paskutinis naudotas kelias

en: Window geometry
lt: Lango geometrija

en: The position of paned window when it was last closed.
lt: Polangio pozicija, kai jis buvo paskutinį kartą užvertas.

en: Position of the horizontal pane divider.
lt: Horizontalaus polangių skirtuko padėtis.

en: Position of the vertical pane divider.
lt: Vertikalaus polangių skirtuko padėtis.

en: Show the new user window
lt: Rodyti naujo naudotojo langą

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
lt: Jei aktyvus, naujo naudotojo langas bus rodomas. Kitu atveju langas nebus rodomas.

en: New hierarchy window on "New File"
lt: Naujas hierarchijos langas pasirinkus „Naujas failas“

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
lt: Jei aktyvus, langas „Nauja hierarchija“ bus rodomas, kai meniu pasirinktas „Naujas failas“. Kitu atveju nebus rodomas.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
lt: Nustatyti „nauja paieška“, jei rasta elementų mažiau negu šis skaičius

en: Enable SKIP transaction action
lt: Įjungti operacijų PRALEIDIMO veiksmą

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
lt: Įjungti veiksmą PRALEISTI operacijų atitikimo mechanizme. Jei įjungta, operacija, kurios geriausio atitikimo rezultatas yra geltonoje zonoje (virš automatinio-PRIDĖTI slenksčio, bet žemiau automatinio-APMOKĖTI slenksčio) bus praleista.

en: Enable UPDATE match action
lt: Įjungti atitikimo ATNAUJINIMO veiksmą

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
lt: Įjungti veiksmą ATNAUJINTI IR SUDERINTI operacijų atitikimo mechanizme. Jei įjungta, operacija, kurios geriausio atitikimo rezultatas yra virš automatinio-APMOKĖTI slenksčio ir kuri turi kitokią datą ar sumą, nei atitinkanti egzistuojanti operacija, atnaujins ir apmokės egzistuojančią operaciją.

en: Use bayesian matching
lt: Naudoti Bajeso atitikimą

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
lt: Įjungia Bajeso atitikimą, kai sutapdinamos importuotos operacijos su egzistuojančiomis operacijomis. Kitu atveju bus naudojamas mažiau sudėtingas taisyklėmis paremtas atitikimo mechanizmas.

en: Minimum score to be displayed
lt: Mažiausias rezultatas rodymui

en: Add matching transactions below this score
lt: Pridėti atitinkančias operacijas žemiau šio rezultato

en: Clear matching transactions above this score
lt: Apmokėti atitinkančias operacijas aukščiau šio rezultato

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
lt: Šis laukas nurodo papildomą mokestį į kurį atsižvelgiama sutapdinant importuotas operacijas. Kai kuriose vietose komerciniai bankomatai (nepriklausantys finansinei institucijai) įtaisyti tokiose vietose, kaip parduotuvės. Šie bankomatai prideda savo mokestį tiesiai prie sumos, vietoje to, kad jis būtų parodytas atskira operacija, ar mėnesiniuose bankininkystės mokesčiuose. Pavyzdžiui, išimate 100 Lt, o nuo sąskaitos nurašoma 101,50 Lt ir kiti mokesčiai. Jei rankiniu būdu įvesite 100 Lt, sumos nesutaps. Jūs turėtumėte nustatyti šią reikšmę į didžiausią galimą tokį mokestį jūsų vietovėje (vietine valiuta), kad operacija būtų atpažinta kaip atitikmuo.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Automatically create new commodities
lt: Automatiškai sukurti naujas prekes

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
lt: Įjungia automatinį naujų prekių sukūrimą, jei sutinkama nežinoma prekė importo metu. Kitu atveju naudotojo bus paklausta, ką daryti su kiekviena nežinoma preke.

en: Default QIF transaction status
lt: Numatytoji QIF operacijos būsena

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
lt: Numatytoji QIF operacijų būsena, kai nenurodyta QIF faile.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
lt: Kai būsena nenurodyta QIF faile, operacijos pažymėtos kaip suderintos.

en: Show documentation
lt: Rodyti dokumentaciją

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
lt: Rodyti kelis tik dokumentacijos puslapius QIF importo pagelbiklyje.

en: Pre-select cleared transactions
lt: Iš anksto pažymėti apmokėtas operacijas

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
lt: Prieš suderinant sąskaitą, kurioje imamos ar mokamos palūkanos, paraginti naudotoją įvesti operaciją palūkanų paėmimui ar išmokėjimui. Dabar įjungta tik banko, kredito, investicinių fondų, turto, gautinų sumų, mokėtinų sumų ar įsipareigojimų sąskaitoms.

en: Prompt for credit card payment
lt: Klausti dėl kreditinės kortelės mokėjimo

en: Always reconcile to today
lt: Visada suderinti šiandien

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
lt: Jei aktyvu, visada atverti suderinimo dialogo langą naudojant šiandienos datą kaip išrašo datą, neatsižvelgiant į ankstesnius suderinimus.

en: How many days in advance to notify the user.
lt: Prieš kiek dienų įspėti naudotoją.

en: How many days in advance to remind the user.
lt: Prieš kiek dienų priminti naudotojui.

en: The next tip to show.
lt: Kitas rodytinas patarimas.

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
lt: Rodyti „Dienos patarimus“ paleidus GnuCash

en: Save window sizes and locations
lt: Išsaugoti langų dydžius ir vietas

en: Character to use as separator between account names
lt: Simbolis, naudojamas kaip skirtukas tarp sąskaitų pavadinimų

en: Compress the data file
lt: Suspausti duomenų failą

en: Enables file compression when writing the data file.
lt: Įjungia failų suspaudimą, kai įrašinėjamas duomenų failas.

en: Show auto-save explanation
lt: Rodyti automatinio išsaugojimo paaiškinimą

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
lt: Jei aktyvu, GnuCash rodo automatinio išsaugojimo funkcijos paaiškinimą pirmą kartą paleidus šią funkciją. Kitu atveju nerodomas joks papildomas paaiškinimas.

en: Auto-save time interval
lt: Automatinio išsaugojimo intervalas

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
lt: Minučių skaičius, kuriam praėjus bus automatiškai paleistas duomenų failo išsaugojimas į diską. Jei nulis, automatiškai nebus paleistas išsaugojimas.

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
lt: Įjungti laukimo laiką „Išsaugoti pakeitimus užveriant“ klausimui

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
lt: Jei įjungta, „Išsaugoti pakeitimus užveriant“ klausimas atsakymo lauks ribotą laiką. Jei naudotojas neatsakė per tą laiką, pakeitimai bus išsaugoti automatiškai, o klausimo langas užvertas.

en: Time to wait for answer
lt: Atsakymo laukimo laikas

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
lt: Kiek sekundžių laukti prieš klausimo lango uždarymą ir automatinį pakeitimų išsaugojimą.

en: Display negative amounts in red
lt: Rodyti neigiamas sumas raudonai

en: Automatically insert a decimal point
lt: Automatiškai įterpti dešimtainį skirtuką

en: Number of automatic decimal places
lt: Automatinių dešimtainių skilčių skaičius

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
lt: Laukas nurodo automatinį dešimtainių skilčių skaičių, kuris bus užpildytas.

en: Do not create log/backup files.
lt: Nekurti žurnalo/atsarginių kopijų failų.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
lt: Pašalinti senus žurnalo/atsarginių kopijų failus po tiek dienų (0 = niekada).

en: Do not delete log/backup files.
lt: Nešalinti žurnalo/atsarginių kopijų failų.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
lt: Pašalinti senus žurnalo/atsarginių kopijų failus po tiek dienų (0 = niekada)

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
lt: Šis nustatymas nurodo dienų skaičių, po kurio seni žurnalo, atsarginių kopijų failai bus pašalinti (0 – niekada).

en: Don't sign reverse any accounts.
lt: Nekeisti jokių sąskaitų ženklo.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
lt: Šis nustatymas leidžia tam tikroms sąskaitoms pakeisti jų likučio ženklą iš teigiamo į neigiamą ar atvirkščiai. Nustatymas „income-expense“ naudotojams, kurie mėgsta matyti neigiamas sąnaudas ir teigiamas pajamas. Nustatymas „credit“ naudotojams, kurie nori, kad likučiai atvaizduotų sąskaitos debeto/kredito būseną. Nustatymas „none“ nepakeičia jokio likučio ženklo.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
lt: Pakeisti likučių ženklą šiems: kreditinė kortelė, mokėtinos sumos, įsipareigojimas, nuosavybė ir pajamos.

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
lt: Pakeisti pajamų ir sąnaudų sąskaitų likučių ženklą.

en: Use account colors in the account hierarchy
lt: Naudoti sąskaitų spalvas sąskaitų hierarchijoje

en: Use account colors in the tabs of open account registers
lt: Naudoti sąskaitų spalvas atvertų sąskaitų registrų kortelėse

en: Use formal account labels
lt: Naudoti oficialias sąskaitų žymes

en: Show close buttons on notebook tabs
lt: Rodyti užvėrimo mygtuką ant kortelių

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
lt: Naudoti sistemos lokalės valiutą visoms naujai sukurtoms sąskaitoms.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
lt: Ši nuostata kontroliuoja numatytosios valiutos naujoms sąskaitoms šaltinį. Jei nustatyta „locale“, tada GnuCash gaus numatytąją valiutą iš naudotojo lokalės nuostatos. Jei nustatyta „other“, GnuCash naudos nuostatą, nurodytą raktu „currency-other“.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
lt: Naudoti nurodytą valiutą visoms naujai sukurtoms sąskaitoms.

en: Default currency for new accounts
lt: Numatytoji valiuta naujoms sąskaitoms

en: Use 24 hour time format
lt: Naudoti 24 valandų laiko formatą

en: Date format choice
lt: Datos formato pasirinkimas

en: In the current calendar year
lt: Dabartiniuose kalendoriniuose metuose

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
lt: Slenkančiame dvylikos mėnesių periode pradedant konfigūruojamą mėnesių skaičių prieš dabartinį mėnesį

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
lt: Datos bus užbaigtos taip, kad jos būtų artimos dabartinei datai. Įveskite didžiausią mėnesių skaičių grįžimui laiku atgal, kai užbaigiamos datos.

en: Show splash screen
lt: Rodyti prisistatymo langą

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
lt: Rodyti korteles lango viršuje.

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
lt: Rodyti korteles lango apačioje.

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
lt: Rodyti korteles lango kairėje.

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
lt: Rodyti korteles lango dešinėje.

en: Display the summary bar at the top of the page.
lt: Rodyti suvestinės juostą puslapio viršuje.

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
lt: Rodyti suvestinės juostą puslapio apačioje.

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
lt: Kortelės uždarymas perkelia į paskiausiai naudotą kortelę.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
lt: Jei aktyvu, kortelės uždarymas perkelia į paskiausiai naudotą kortelę. Kitu atveju kortelės uždarymas perkelia į kairiau esančią kortelę.

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
lt: Nustatyti knygos nustatymą naujiems failams: naudoti skaidytą „veiksmo“ lauką „numerio“ laukui registruose, ataskaitose

en: "Enter" key moves to bottom of register
lt: „Enter“ klavišas peršoka į registro apačią

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
lt: Automatiškai pakelti sąskaitų sąrašus ar veiksmus įvedimo metu

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
lt: Pereiti į pervedimo lauką, kai įsiminta operacija automatiškai užpildoma

en: Create a new window for each new register
lt: Sukurti naują langą kiekvienam naujam registrui

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
lt: Jei aktyvu, kiekvienas naujas registras bus atvertas naujame lange. Kitaip naujas registras bus atvertas pagrindinio lango kortelėje.

en: Color all lines of a transaction the same
lt: Spalvinti visas operacijos eilutes taip pat

en: Show horizontal borders in a register
lt: Rodyti horizontalius rėmelius registre

en: Show vertical borders in a register
lt: Rodyti vertikalius rėmelius registre

en: All transactions are expanded to show all splits.
lt: Visos operacijos yra išskleistos visiems skaidymams parodyti.

en: Only display leaf account names.
lt: Rodyti tik žemiausiojo lygio sąskaitų pavadinimus.

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
lt: Rodyti tik žemiausiojo lygio sąskaitų pavadinimus registre ir sąskaitų pasirinkimo iškylančiame meniu. Numatytoji elgsena yra rodyti visą pavadinimą, įtraukiant kelią sąskaitų medyje. Šio nustatymo įjungimas numano, kad naudojate unikalius žemiausiojo lygio pavadinimus.

en: Show the entered and reconcile dates
lt: Rodyti įvedimo ir suderinimo datas

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
lt: Rodyti datą, kada operacija įvesta, po registravimo data ir suderinimo datą skaidymo eilutėje.

en: Show entered and reconciled dates on selection
lt: Rodyti įvedimo ir suderinimo datas pasirenkant

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
lt: Rodyti įvedimo ir suderinimo datas pasirenkant operacijos eilutę.

en: Show the calendar buttons
lt: Rodyti kalendoriaus mygtukus

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
lt: Rodyti kalendoriaus mygtukus „Atsisakyti“, „Šiandien“ ir „Pasirinkti“.

en: Move the selection to the blank split on expand
lt: Perkelti pažymėjimą į tuščią skaidymą išskleidžiant

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
lt: Perkels pažymėjimą į tuščią skaidymą, kai operacija išskleidžiama.

en: Number of transactions to show in a register.
lt: Operacijų skaičius rodomas registre.

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
lt: Rodyti tiek operacijų registre. Nulinė reikšmė reiškia rodyti visas operacijas.

en: Number of characters for auto complete.
lt: Simbolių skaičius automatiniam užbaigimui.

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
lt: Nustato simbolių skaičių nuo kurio prasideda automatinis aprašo, pastabų ir užrašo laukų užbaigimas.

en: Create a new window for each new report
lt: Sukurti naują langą kiekvienai naujai ataskaitai

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
lt: Jei aktyvu, kiekviena nauja ataskaita bus atverta savo lange. Kitaip naujos ataskaitos bus atvertos pagrindinio lango kortelėse.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
lt: Naudoti sistemos lokalės valiutą visoms naujai sukurtoms ataskaitoms.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
lt: Ši nuostata kontroliuoja numatytąją ataskaitų valiutą. Jei nustatyta „locale“, tada GnuCash gaus numatytąją valiutą iš naudotojo lokalės nuostatos. Jei nustatyta „other“, GnuCash naudos nuostatą, nurodytą raktu „currency-other“.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
lt: Naudoti nurodytą valiutą visoms naujai sukurtoms ataskaitoms.

en: Default currency for new reports
lt: Numatytoji valiuta naujoms ataskaitoms

en: PDF export file name format
lt: PDF eksporto failo vardo formatas

en: PDF export file name date format choice
lt: PDF eksporto failo vardo datos formato pasirinkimas

en: Allow file incompatibility with older versions.
lt: Leisti failo nesuderinamumą su senesnėmis versijomis.

en: Number of files in history
lt: Failų skaičius istorijoje

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
lt: Šiame nustatyme saugomas failų, kuriuos saugoti paskiausiai atvertų failų meniu, skaičius. Ši reikšmė gali būti nustatyta į nulį failų istorijai išjungti. Šio skaičiaus didžiausia reikšmė yra 10.

en: Most recently opened file
lt: Paskiausiai atvertas failas

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
lt: Šiame lauke saugomas paskiausiai atverto failo pilnas kelias.

en: Next most recently opened file
lt: Kitas paskiausiai atvertas failas

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
lt: Šiame lauke saugomas kito paskiausiai atverto failo pilnas kelias.

en: Print checks from multiple accounts
lt: Spausdinti čekius iš kelių sąskaitų

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
lt: Šis dialogo langas parodomas, jei bandote atspausdinti skirtingų sąskaitų čekius iš karto.

en: Commit changes to a invoice entry
lt: Išsaugoti sąskaitos faktūros įrašo pakeitimus

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
lt: Šis dialogo langas parodomas, kai mėginate perkelti modifikuotą sąskaitos faktūros įrašą. Pakeisti duomenys privalo būti išsaugoti arba atmesti.

en: Duplicating a changed invoice entry
lt: Dubliuoti pakeistos sąskaitos faktūros įrašą

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
lt: Šis dialogo langas parodomas, kai mėginate dubliuoti modifikuotą sąskaitos faktūros įrašą. Pakeisti duomenys privalo būti išsaugoti arba atmestas dubliavimas.

en: Delete a commodity
lt: Pašalinti prekę

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti prekę.

en: Delete a commodity with price quotes
lt: Pašalinti prekę su kainomis

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti prekę, kuri turi kainų pasiūlymų. Prekės pašalinimas taip pat pašalins ir pasiūlymus.

en: Delete multiple price quotes
lt: Pašalinti kelis kainų pasiūlymus

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti kelis kainų pasiūlymus iš karto.

en: Edit account payable/accounts receivable register
lt: Redaguoti mokėtinų/gautinų sumų sąskaitos registrą

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant redaguoti mokėtinų/gautinų sumų sąskaitą. Šio tipo sąskaitos skirtos verslo funkcijoms ir retai turėtų būti modifikuojamos rankiniu būdu.

en: Read only register
lt: Registras tik skaitymui

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
lt: Šis dialogo langas parodomas, kai atveriamas registras tik skaitymui.

en: Change contents of reconciled split
lt: Pakeisti suderinto skaidymo turinį

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pakeisti suderinto skaidymo turinį. Šių pakeitimų leidimas gali apsunkinti ateities suderinimus.

en: Mark transaction split as unreconciled
lt: Pažymėti operacijos skaidymą kaip nesuderintą

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pažymėti operacijos skaidymą kaip nesuderintą. Taip darant bus pamesta suderinta registro reikšmė ir gali būti sunku ateityje atlikti suderinimus.

en: Remove a split from a transaction
lt: Pašalinti operacijos skaidymą

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti skaidymą iš operacijos.

en: Remove a reconciled split from a transaction
lt: Pašalinti suderintą operacijos skaidymą

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti suderintą operacijos skaidymą. Taip darant bus pamesta suderinta registro reikšmė ir gali būti sunku ateityje atlikti suderinimus.

en: Remove all the splits from a transaction
lt: Pašalinti visus operacijos skaidymus

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti visus skaidymus iš operacijos.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti visus operacijos skaidymus (įskaitant kelis suderintus skaidymus). Taip darant bus pamesta suderinta registro reikšmė ir gali būti sunku ateityje atlikti suderinimus.

en: Delete a transaction
lt: Pašalinti operaciją

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti operaciją.

en: Delete a transaction with reconciled splits
lt: Pašalinti operaciją su suderintais skaidymais

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lt: Šis dialogo langas parodomas prieš leidžiant pašalinti operaciją, kuri turi suderintų skaidymų. Taip darant bus pamesta suderinta registro reikšmė ir gali būti sunku ateityje atlikti suderinimus.

en: Duplicating a changed transaction
lt: Dubliuoti pakeistą operaciją

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
lt: Šis dialogo langas parodomas, kai mėginate dubliuoti modifikuotą operaciją. Pakeisti duomenys privalo būti išsaugoti arba atmestas dubliavimas.

en: Commit changes to a transaction
lt: Nusiųsti operacijos pakeitimus

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
lt: Šis dialogo langas parodomas, kai mėginate perkelti modifikuotą operaciją. Pakeisti duomenys privalo būti išsaugoti arba atmesti.

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
lt: Rodyti visų sąskaitų bendrą sumą konvertuotą į numatytąją ataskaitų valiutą

en: Show non currency commodities
lt: Rodyti nevaliutines prekes

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
lt: Jei aktyvu, nevaliutinės prekės (akcijos) bus rodomos. Kitu atveju jos bus paslėptos.

en: Use relative profit/loss starting date
lt: Naudoti santykinę pelno/nuostolio pradžios datą

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pradžios datos tipą, naudojamą pelno/nuostolio skaičiavimams. Jei nustatyta „absolute“, GnuCash ims pradžios datą nurodytą „start-date“ raktu. Jei nustatyta kitaip, GnuCash ims pradžios datą nurodytą „start-period“ raktu.

en: Use absolute profit/loss starting date
lt: Naudoti absoliučią pelno/nuostolio pradžios datą

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
lt: Pradžios data (sekundėmis nuo 1970 m. sausio 1 d.)

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pradžios datą, nustatytą pelno/nuostolio skaičiavimams, jei „start-choice“ yra nustatyta „absolute“. Šiame lauke turėtų būti data išreikšta sekundėmis nuo 1970 m. sausio 1 d.

en: Starting time period identifier
lt: Pradžios laiko periodo identifikatorius

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pradžios datą, nustatytą pelno/nuostolio skaičiavimams, jei „start-choice“ yra nustatyta ne „absolute“. Šiame lauke turėtų būti reikšmė nuo 0 iki 8.

en: Use relative profit/loss ending date
lt: Naudoti santykinę pelno/nuostolio pabaigos datą

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pabaigos datos tipą, naudojamą pelno/nuostolio skaičiavimams. Jei nustatyta „absolute“, GnuCash ims pabaigos datą nurodytą „end-date“ raktu. Jei nustatyta kitaip, GnuCash ims pabaigos datą nurodytą „end-period“ raktu.

en: Use absolute profit/loss ending date
lt: Naudoti absoliučią pelno/nuostolio pabaigos datą

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
lt: Pabaigos data (sekundėmis nuo 1970 m. sausio 1 d.)

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pabaigos datą, nustatytą pelno/nuostolio skaičiavimams, jei „end-choice“ yra nustatyta „absolute“. Šiame lauke turėtų būti data išreikšta sekundėmis nuo 1970 m. sausio 1 d.

en: Ending time period identifier
lt: Pabaigos laiko periodo identifikatorius

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
lt: Ši nuostata kontroliuoja pabaigos datą, nustatytą pelno/nuostolio skaičiavimams, jei „end-choice“ yra nustatyta ne „absolute“. Šiame lauke turėtų būti reikšmė nuo 0 iki 8.

en: Display this column
lt: Rodyti šį stulpelį

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
lt: Šis nustatymas kontroliuoja, ar atitinkamas stulpelis bus matomas. „TRUE“ – matomas, „FALSE“ – ne.

en: Width of this column
lt: Šio stulpelio plotis

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
lt: Ši nuostata saugo atitinkamo stulpelio plotį pikseliais.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
lt: Šis pagelbiklis padės nustatyti ir naudoti ataskaitinius laikotarpius.
    
    Pavojinga: ši funkcija šiuo metu neveikia teisingai; ji vis dar vystoma. Ji greičiausiai pažeis jūsų duomenis tokiu būdu, kad jų nebebus galima pataisyti!

en: Setup Account Period
lt: Nustatyti ataskaitinius laikotarpius

en: Book Closing Dates
lt: Knygos uždarymo datos

en: Close Book
lt: Uždaryti knygą

en: Account Period Finish
lt: Ataskaitinio laikotarpio pabaiga

en: Press 'Close' to Exit.
lt: Norėdami išeiti spauskite „Uždaryti“.

en: Summary Page
lt: Suvestinės puslapis

en: CSV Import Assistant
lt: CSV importo pagelbiklis

en: Import Account Assistant
lt: Sąskaitos importo pagelbiklis

en: Choose File to Import
lt: Pasirinkite failą importui

en: Number of rows for the Header
lt: Antraštės eilučių skaičius

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Custom regular expression
lt: Adaptuotas reguliarusis reiškinys

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Import Account Preview, first 10 rows only
lt: Sąskaitų importo peržiūra, tik pirmosios 10 eilučių

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
lt: Spauskite „Pritaikyti“ eksporto failo sukūrimui.
    „Atsisakyti“, jei norite nutraukti.

en: Import Accounts Now
lt: Importuoti sąskaitas dabar

en: Import Summary
lt: Importo suvestinė

en: CSV Export Assistant
lt: CSV eksporto pagelbiklis

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
lt: 
    Pasirinkite reikalingą eksporto tipą ir skirtuką, kuris bus naudojamas.

en: Use Quotes
lt: Naudoti kabutes

en: Choose Export Settings
lt: Pasirinkite eksportavimo nustatymus

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
lt: Pasirinkite sąskaitas eksportui ir datų intervalą, jei reikia.

en: Accounts Selected:
lt: Pasirinktos sąskaitos:

en: _Select Subaccounts
lt: _Pažymėti antrines sąskaitas

en: Select _All
lt: Pažymėti _visas

en: Date Range
lt: Datos intervalas

en: _Select All
lt: _Pažymėti visus

en: Select _Range
lt: Intervalo parinkimas

note: Filter By Dialog, Date Tab, Start section
en: Start
lt: Pradžia

en: _Earliest
lt: _Anksčiausia

en: Cho_ose Date
lt: Pasirinkite _datą

en: Toda_y
lt: Š_iandien

en: _Latest
lt: _Vėliausia

note: Filter By Dialog, Date Tab, End section
en: End
lt: Pabaigoje

en: C_hoose Date
lt: Pasirinkite _datą

en: _Today
lt: Š_iandien

en: Account Selection
lt: Sąskaitų pasirinkimas

en: Choose File Name for Export
lt: Pasirinkite failą eksportui

en: Export Now…
lt: Eksportuoti dabar…

en: Summary
lt: Suvestinė

en: Export Summary
lt: Eksporto suvestinė

en: Select File for Import
lt: Pasirinkite failą importavimui

en: Fixed-Width
lt: Fiksuoto pločio

en: Space
lt: Tarpas

en: Hyphen (-)
lt: Brūkšnelis (-)

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Skip Errors
lt: Praleisti klaidas

en: CSV Transaction Import
lt: CSV operacijų importas

en: Account ID
lt: Sąskaitos ID

en: Error text.
lt: Klaidos tekstas.

en: Change GnuCash _Account…
lt: Keisti GnuCash _sąskaitą…

en: Transaction Information
lt: Operacijos informacija

en: Match Transactions
lt: Sutapdinti operacijas

en: New Account Hierarchy Setup
lt: Naujos sąskaitų hierarchijos nustatymas

en: Choose Currency
lt: Pasirinkite valiutą

en: <b>Categories</b>
lt: <b>Kategorijos</b>

en: C_lear All
lt: _Atžymėti visus

en: <b>Category Description</b>
lt: <b>Kategorijos aprašas</b>

en: Choose accounts to create
lt: Pasirinkite sąskaitas sukūrimui

en: Setup selected accounts
lt: Nustatyti pasirinktas sąskaitas

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
lt: Spauskite „Pritaikyti“, kad sukurtumėte naujas sąskaitas. Tada jas galėsite išsaugoti į failą ar duomenų bazę.
    
    Spauskite „Atgal“, kad peržiūrėtumėte pasirinkimus.
    
    Spauskite „Atsisakyti“, kad uždarytumėte šį dialogo langą nesukurdami jokių naujų sąskaitų.

en: Finish Account Setup
lt: Baigti sąskaitos nustatymą

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Years
lt: Metai

en: Current Year
lt: Šie metai

en: Now + 1 Year
lt: Dabar + 1 metai

en: Whole Loan
lt: Visa paskola

en: Interest Rate
lt: Palūkanų norma

en: APR (Compounded Daily)
lt: Metinė procentinė norma (procentų procentai kas dieną)

en: APR (Compounded Weekly)
lt: Metinė procentinė norma (procentų procentai kas savaitę)

en: APR (Compounded Monthly)
lt: Metinė procentinė norma (procentų procentai kas mėnesį)

en: APR (Compounded Quarterly)
lt: Metinė procentinė norma (procentų procentai kas ketvirtį)

en: APR (Compounded Annually)
lt: Metinė procentinė norma (procentų procentai kas metus)

en: Fixed Rate
lt: Fiksuota norma

en: 3/1 Year ARM
lt: Kintanti norma po 3 metų

en: 5/1 Year ARM
lt: Kintanti norma po 5 metų

en: 7/1 Year ARM
lt: Kintanti norma po 7 metų

en: 10/1 Year ARM
lt: Kintanti norma po 10 metų

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
lt: Tai pažingsninis metodas paskolos grąžinimo nustatymams GnuCash programoje sukurti. Šiame pagelbiklyje galite įvesti jūsų paskolos ir jos grąžinimo parametrus ir pateikti informaciją apie jos grąžinimą. Naudojant šią informaciją bus sukurtos atitinkamos planinės operacijos.
    
    Jei padarysite klaidą ar norėsite atlikti pakeitimų vėliau, galėsite tiesiogiai redaguoti sukurtas planines operacijas.

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
lt: Paskolos / hipotekos grąžinimo nustatymas

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
lt: Įveskite paskolos informaciją, mažiausiai įveskite paskolos sąskaitą ir sumą.

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Length
lt: Trukmė

en: Loan Account
lt: Paskolos sąskaita

en: Months Remaining
lt: Liko mėnesių

en: Interest Rate Change Frequency
lt: Palūkanų normos keitimo dažnumas

en: Loan Details
lt: Paskolos informacija

en: Escrow Account
lt: Sąlyginio įsipareigojimo sąskaita

en: Loan Repayment Options
lt: Paskolos grąžinimo nustatymai

en: Principal To
lt: Pagrindinė suma į

en: Interest To
lt: Palūkanos į

en: Repayment Frequency
lt: Grąžinimo dažnumas

en: Loan Repayment
lt: Paskolos grąžinimas

en: Payment To (Escrow)
lt: Mokėjimas į (sąlyginis įsipareigojimas)

en: Payment From (Escrow)
lt: Mokėjimas iš (sąlyginis įsipareigojimas)

en: Specify Source Account
lt: Nurodyti šaltinio sąskaitą

en: Use Escrow Account
lt: Naudoti sąlyginio įsipareigojimo sąskaitą

en: Part of Payment Transaction
lt: Mokėjimo operacijos dalis

en: Payment Frequency
lt: Mokėjimo dažnumas

en: Previous Option
lt: Ankstesnė parinktis

en: Next Option
lt: Kita parinktis

en: Loan Payment
lt: Paskolos įmoka

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Loan Review
lt: Paskolos apžvalga

en: Schedule added successfully.
lt: Planas sėkmingai pridėtas.

en: Loan Summary
lt: Paskolos suvestinė

en: QIF Import Assistant
lt: QIF importo pagelbiklis

en: Import QIF files
lt: Importuoti QIF failus

en: Select a QIF file to load
lt: Pasirinkite QIF failą įkėlimui

en: Load QIF files
lt: Įkelti QIF failus

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
lt: Spauskite „Atgal“, kad atšauktumėte šio failo įkėlimą ir pasirinktumėte kitą.

en: Set a date format for this QIF file
lt: Nustatyti datos formatą šiam QIF failui

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
lt: Panašu, kad QIF failas, kurį ką tik įkėlėte, turi tik vienos sąskaitos operacijas, bet faile nenurodytas šios sąskaitos pavadinimas.
    
    Įveskite sąskaitos pavadinimą. Jei failas eksportuotas iš kitos buhalterinės programos, turėtumėte naudoti tą patį sąskaitos pavadinimą, kuris naudotas toje programoje.

en: Account name
lt: Sąskaitos pavadinimas

en: Set the default QIF account name
lt: Nustatyti numatytąjį QIF sąskaitos pavadinimą

en: _Unload selected file
lt: _Iškelti pasirinktą failą

en: _Load another file
lt: Į_kelti kitą failą

en: QIF files you have loaded
lt: QIF failai, kuriuos įkėlėte

en: Income and Expense categories
lt: Pajamų ir sąnaudų kategorijos

en: Payees and memos
lt: Gavėjai ir užrašai

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
lt: Ieškoti gavėjų/užrašų GnuCash sąskaitose

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
lt: _Pasirinkite valiutą, kuri bus naudojama visoms importuotoms operacijoms:

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
lt: Kadangi kuriate naują failą, pamatysite dialogo langą knygos parinktims nustatyti. Tai gali įtakoti, kaip GnuCash importuos operacijas. Jei grįšite į šį puslapį neatsisakę ir nepradėję iš naujo, knygos parinkčių dialogo langas nebus parodytas antrą kartą, kai eisite pirmyn. Galite pasiekti jį tiesiai per meniu Failas->Savybės.

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
lt: Pasirinkite QIF failo valiutą ir pažymėkite knygos parinktis

en: Tradable commodities
lt: Prekiaujamos prekės

en: _Start Import
lt: _Pradėti importą

en: QIF Import
lt: QIF importas

en: _Imported transactions needing review
lt: _Importuotos operacijos, kurias reikia peržvelgti

en: _Possible matches for the selected transaction
lt: _Galimi atitikmenys pasirinktai operacijai

en: Select possible duplicates
lt: Pasirinkite galimus dublikatus

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
lt: Spauskite „Pritaikyti“ duomenims iš darbinės srities importuoti ir GnuCash sąskaitoms atnaujinti. Sąskaitų ir kategorijų atitikmenų informacija, kurią įvedėte, bus išsaugota ir panaudota kaip numatytoji, kai kitą kartą naudosite QIF importavimo priemonę.
    
    Spauskite „Atgal“ sąskaitų ir kategorijų atitikmenims peržvelgti, pakeisti valiutų ir vertybinių popierių nustatymus naujoms sąskaitos, ar pridėti daugiau failų į darbinę sritį.
    
    Spauskite „Atsisakyti“ QIF importo procesui nutraukti.

en: Update your GnuCash accounts
lt: Atnaujinti GnuCash sąskaitas

en: Summary Text
lt: Suvestinės tekstas

en: Qif Import Summary
lt: Qif importo suvestinė

en: Stock Split Assistant
lt: Akcijų skaidymo pagelbiklis

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
lt: Šis pagelbiklis padės įvykdyti akcijų skaidymą ar jungimą.

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
lt: Pasirinkite sąskaitą kuriai norite įrašyti akcijų skaidymą ar jungimą.

en: Stock Split Account
lt: Akcijų skaidymo sąskaita

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
lt: Įveskite datą ir akcijų skaičių, kurį gavote ar praradote dėl akcijų skaidymo ar jungimo. Akcijų jungimui (neigiamas skaidymas) naudokite neigiamą reikšmę akcijų paskirstymui. Taip pat galite įvesti operacijos aprašą, ar priimti numatytąjį.

en: _Date
lt: _Data

en: Desc_ription
lt: _Aprašas

en: Stock Split
lt: Akcijų skaidymas

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
lt: Jei norite įrašyti akcijų kainą po skaidymo, įveskite žemiau. Galite saugiai palikti nepildytą.

en: New _Price
lt: _Nauja kaina

en: Currenc_y
lt: _Valiuta

en: Stock Split Details
lt: Akcijų skaidymo išsami informacija

en: _Memo
lt: _Užrašas

note: Default memo text for the remains of a stock split
en: Cash in lieu
lt: Pinigai vietoje akcijų

en: <b>_Income Account</b>
lt: <b>_Pajamų sąskaita</b>

en: <b>A_sset Account</b>
lt: <b>_Turto sąskaita</b>

note: Dialog title for the remains of a stock split
en: Cash In Lieu
lt: Pinigai vietoje akcijų

en: Stock Split Finish
lt: Akcijų skaidymo pabaiga

en: Transaction Details
lt: Operacijos detalės

en: Stock Value
lt: Akcijų vertė

en: Cash
lt: Grynieji

en: Brokerage Fees
lt: Maklerio mokesčiai

en: _Edit list of encodings
lt: _Redaguoti koduočių sąrašą

en: Default encoding
lt: Numatytoji koduotė

en: Convert the file
lt: Konvertuoti failą

en: Finish GnuCash Datafile Import
lt: Baigti GnuCash duomenų failo importą

en: Edit the list of encodings
lt: Redaguoti koduočių sąrašą

en: <b>S_ystem input encodings</b>
lt: <b>_Sistemos įvesties koduotės</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
lt: <b>_Kita koduotė</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
lt: <b>_Pasirinktos koduotės</b>

en: Preferences
lt: Nuostatos

note: Preferences Dialog, General Tab
en: General
lt: Bendros

en: Enable extra _buttons
lt: Rodyti papildomus _mygtukus

en: _Open in new window
lt: _Atverti naujame lange

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
lt: Jei pažymėta, kiekviena sąskaita faktūra bus atverta savo aukščiausiojo lygio lange. Jei ne, sąskaita faktūra bus atverta dabartiniame lange.

en: _Accumulate splits on post
lt: _Sumuoti skaidymus registravimo metu

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
lt: Ar keli sąskaitos faktūros įrašai, kurie pervedami į tą pačią sąskaitą, turėtų būti susumuoti į vieną skaidymą, jei nenurodyta kitaip. Ši nuostata gali būti pakeista registravimo dialogo lange.

en: <b>Invoices</b>
lt: <b>Sąskaitos faktūros</b>

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
lt: Ar rodyti apmokėtinų gautų sąskaitų sąrašą paleidus.

en: _Tax included
lt: Įskaičiuotas _mokestis

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
lt: Ar mokestis įskaičiuotas gautų faktūrų įrašuose. Šią nuostatą paveldi nauji klientai ir tiekėjai.

en: <b>Bills</b>
lt: <b>Gautos sąskaitos</b>

en: _Notify when due
lt: Pranešti, kada _apmokėtinos

en: Ta_x included
lt: Įskaičiuotas _mokestis

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
lt: Ar mokestis įskaičiuotas sąskaitų faktūrų įrašuose. Šią nuostatą paveldi nauji klientai ir tiekėjai.

en: Days in ad_vance
lt: _Prieš kiek dienų

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
lt: Prieš kiek dienų įspėti apie apmokėtinas gautas sąskaitas.

en: _Days in advance
lt: _Prieš kiek dienų

en: Default
lt: Numatytoji

en: Delete Account
lt: Pašalinti sąskaitą

en: <b>Sub-accounts</b>
lt: <b>Antrinės sąskaitos</b>

en: _Move to
lt: _Perkelti į

en: M_ove to
lt: P_erkelti į

en: Delete all _transactions
lt: Pašalinti visas _operacijas

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
lt: Ši sąskaita turi operacijų. Ką norėtumėte daryti su šiomis operacijomis?

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
lt: Ši sąskaita turi tik skaitymo operacijų, kurių negalima pašalinti.

en: <b>Sub-account Transactions</b>
lt: <b>Antrinės sąskaitos operacijos</b>

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
lt: Viena ar daugiau antrinių sąskaitų turi tik skaitymo operacijų, kurių negalima pašalinti.

en: _Default
lt: _Numatytoji

en: Account Type
lt: Sąskaitos tipas

en: Show _hidden accounts
lt: Rodyti pa_slėptas sąskaitas

en: Show _zero total accounts
lt: Rodyti _nulinės vertės sąskaitas

en: Show accounts which have a zero total value.
lt: Rodyti sąskaitas, kurių bendra vertė lygi nuliui.

en: Use Commodity Value
lt: Naudoti prekės reikšmę

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Identification
lt: Identifikavimas

en: Account _name
lt: _Sąskaitos pavadinimas

en: _Account code
lt: _Sąskaitos kodas

en: _Description
lt: _Aprašas

en: Smallest _fraction
lt: Mažiausia _dalis

en: Account _Color
lt: Sąskaitos _spalva

en: No_tes
lt: P_astabos

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
lt: Mažiausia šios prekės dalis, kuri gali būti panaudojama.

en: _Parent Account
lt: _Pirminė sąskaita

en: Placeholde_r
lt: _Aplankas

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
lt: Ši sąskaita yra naudojama tiktai kaip aplankas sąskaitų hierarchijoje. Operacijų negalima registruoti į šią sąskaitą, tik į šios sąskaitos antrines sąskaitas.

en: H_idden
lt: _Paslėpta

en: Ta_x related
lt: Susijusi su _mokesčiais

note: Translators: use the same words here as in 'Ta_x Report Options'.
en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
lt: Naudokite „Taisa->Mokesčių ataskaitos parinktys“ „susijusi su mokesčiais“ reikšmei nustatyti ir priskirti mokesčių kodą šiai sąskaitai.

en: <b>Balance Information</b>
lt: <b>Balanso informacija</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
lt: <b>Pradžios likučio pervedimas</b>

en: _Balance
lt: _Balansas

en: _Use equity 'Opening Balances' account
lt: _Naudoti nuosavybės sąskaitą „Pradžios likučiai“

en: _Select transfer account
lt: _Parinkti pervedimo sąskaitą

en: Renumber sub-accounts
lt: Pernumeruoti antrines sąskaitas

en: _Renumber
lt: _Pernumeruoti

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: _Show documentation
lt: Rodyti d_okumentaciją

en: _Reconciled
lt: _Suderinta

en: _Cleared
lt: _Apmokėta

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
lt: Kai būsena nenurodyta QIF faile, operacijos pažymėtos kaip neapmokėtos.

en: _Not cleared
lt: _Neapmokėta

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
lt: Kai būsena nenurodyta QIF faile, operacijos pažymėtos kaip apmokėtos.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
lt: Numatytoji operacijos būsena (nustelbta būsenos iš QIF failo)

en: Select Account
lt: Pasirinkite sąskaitą

en: _Select or add a GnuCash account:
lt: _Pasirinkite arba pridėkite GnuCash sąskaitą:

en: Import transactions from text file
lt: Importuoti operacijas iš tekstinio failo

en: 1. Choose the file to import
lt: 1. Pasirinkite failą importavimui

en: Import bill CSV data
lt: Importuoti gautų sąskaitų CSV duomenis

en: Import invoice CSV data
lt: Importuoti sąskaitos faktūros CSV duomenis

en: 2. Select import type
lt: 2. Pasirinkite importo tipą

en: Semicolon separated
lt: Kabliataškiu atskirta

en: Comma separated
lt: Kableliu atskirta

en: Semicolon separated with quotes
lt: Atskirta kabliataškiu su kabutėmis

en: Comma separated with quotes
lt: Atskirta kableliu su kabutėmis

en: 3. Select import options
lt: 3. Parinkite importo nustatymus

en: 4. Preview
lt: 4. Peržiūrėkite

en: Open imported documents in tabs
lt: Atverti importuotus dokumentus kortelėse

en: Don't open imported documents in tabs
lt: Neatverti importuotų dokumentų kortelėse

en: 5. Afterwards
lt: 5. Po to

en: Due Days
lt: Termino dienos

en: Discount Days
lt: Nuolaidos dienos

en: Discount %
lt: Nuolaida %

en: The percentage discount applied for early payment.
lt: Nuolaidos procentas pritaikytas ankstyvam mokėjimui.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
lt: Dienų skaičius po registravimo datos per kurį bus pritaikyta nuolaida už ankstyvą mokėjimą.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
lt: Dienų skaičius gautai sąskaitai apmokėti po registravimo datos.

en: The discount percentage applied if paid early.
lt: Pritaikomas nuolaidos procentas, jei apmokėta pirma laiko.

en: The last day of the month for the early payment discount.
lt: Paskutinė mėnesio diena ankstyvo apmokėjimo nuolaidai.

en: The day of the month bills are due
lt: Mėnesio diena, kada gautos sąskaitos apmokėtinos

en: Table
lt: Lentelė

en: Terms
lt: Terminai

en: Delete the current Billing Term
lt: Pašalinti į atsiskaitymo terminą

en: _New
lt: _Nauja

en: Create a new Billing Term
lt: Sukurti naują atsiskaitymo terminą

en: <b>Term Definition</b>
lt: <b>Termino apibrėžimas</b>

en: De_scription
lt: _Aprašas

en: _Type
lt: _Tipas

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
lt: Atsiskaitymo termino, spausdinamo ant sąskaitos faktūros, aprašas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: Edit the current Billing Term
lt: Redaguoti šį atsiskaitymo terminą

en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: Cancel your changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Commit this Billing Term
lt: Išsaugoti šį atsiskaitymo terminą

en: The internal name of the Billing Term.
lt: Atsiskaitymo termino vidinis pavadinimas.

en: <b>New Billing Term</b>
lt: <b>Naujas atsiskaitymo terminas</b>

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: Income Total
lt: Iš viso pajamų

en: Expense Total
lt: Iš viso sąnaudų

en: Choose Owner Dialog
lt: Savininko parinkimo dialogo langas

en: Securities
lt: Vertybiniai popieriai

en: Show National Currencies
lt: Rodyti nacionalines valiutas

en: Add a new commodity.
lt: Pridėti naują prekę.

en: Remove the current commodity.
lt: Pašalinti dabartinę prekę.

en: Edit the current commodity.
lt: Redaguoti dabartinę prekę.

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
lt: Įveskite visą prekės pavadinimą. Pavyzdžiui, Cisco Systems Inc. ar Apple Computer, Inc.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
lt: Įveskite trumpinį prekei (pvz., LES1L ar TEO1L). Jei gaunate pasiūlymus internetu, šis laukas turi tiksliai atitikti trumpinį naudojamą pasiūlymų šaltinyje (įskaitant raidžių lygį).

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
lt: Įveskite unikalų kodą, naudojamą prekei identifikuoti. Arba saugiai galite palikti šį lauką tuščią.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
lt: Įveskite mažiausią prekės dalį, kuria galima prekiauti. Akcijoms, kurios prekiaujamos tik sveikaisiais skaičiais, įveskite 1.

en: <b>Quote Source Information</b>
lt: <b>Pasiūlymų šaltinio informacija</b>

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
lt: Įveskite rodomą simbolį. Gali būti paliktas tuščias, tada bus naudojamas trumpinys ar valiutos ISO kodas.

en: Type of quote source
lt: Pasiūlymų šaltinio tipas

en: _Display symbol
lt: _Rodomas simbolis

en: Time_zone
lt: _Laiko juosta

en: _Unknown
lt: _Nežinomas

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
lt: Šie pasiūlymų šaltiniai neseniai pridėti į F::Q. GnuCash nežino, ar šie šaltiniai gauna informaciją iš vienos svetainės, ar kelių svetainių internete.

en: _Multiple
lt: _Keli

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
lt: Šie F::Q pasiūlymų šaltiniai gauna informaciją iš kelių svetainių internete. Jei viena iš svetainių neprieinama, F::Q mėgins gauti informaciją iš kitos svetainės.

en: Si_ngle
lt: Vie_nas

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
lt: Šie F::Q pasiūlymų šaltiniai gauna informaciją iš vienos svetainės internete. Jei ta svetainė neprieinama, negalėsite gauti pasiūlymų.

en: _Get Online Quotes
lt: _Gauti pasiūlymus internete

en: F_raction traded
lt: Prekiaujama _dalis

note: Again replace CUSIP by your National Securities Identifying Number.
en: ISIN, CUSI_P or other code
lt: ISIN arba kitas kodas

en: Nam_espace
lt: _Vardų sritis

en: _Symbol/abbreviation
lt: _Simbolis/trumpinys

en: _Full name
lt: _Visas pavadinimas

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
lt: Įspėjimas: Finance::Quote nėra tinkamai įdiegtas.

en: Select user information here…
lt: Pasirinkite naudotojo informaciją čia…

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lt: Kliento ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus

en: Address
lt: Adresas

en: Email
lt: El. paštas

en: Billing Address
lt: Sąskaitų siuntimo adresas

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Credit Limit
lt: Kredito limitas

en: Tax Included
lt: Mokestis įskaičiuotas

en: Tax Table
lt: Mokesčių lentelė

en: Override the global Tax Table?
lt: Nustelbti bendrąją mokesčių lentelę?

en: Billing Information
lt: Informacija apie atsiskaitymą

en: Shipping Information
lt: Pristatymo informacija

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

note: Title of dialog
en: Import customers or vendors from text file
lt: Importuoti klientus ar tiekėjus iš tekstinio failo

en: For importing customer lists.
lt: Klientų sąrašų importavimui.

en: For importing vendor lists.
lt: Tiekėjų sąrašų importavimui.

en: <b>2. Select Import Type</b>
lt: <b>2. Pasirinkite importo tipą</b>

en: Exit the saved report configurations dialog
lt: Užverti išsaugotų ataskaitų konfigūravimo langą

en: Currently you have no saved reports.
lt: Šiuo metu neturite išsaugotų ataskaitų.

en: Question
lt: Klausimas

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lt: Darbuotojo ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus

en: Payment Address
lt: Mokėjimo adresas

en: Language
lt: Kalba

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Default Hours per Day
lt: Numatyta valandų per dieną

en: Default Rate
lt: Numatytoji norma

en: Access Control List
lt: Prieigos kontrolės sąrašas

en: Access Control
lt: Prieigos kontrolė

en: <b>File</b>
lt: <b>Failas</b>

en: Host
lt: Serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: <b>Database Connection</b>
lt: <b>Duomenų bazės ryšys</b>

en: Annual
lt: Kas metus

en: Semi-annual
lt: Dukart per metus

en: Tri-annual
lt: Triskart per metus

en: Quarterly
lt: Kas ketvirtį

en: Bi-monthly
lt: Kas du mėnesius

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Semi-monthly
lt: Dukart per mėnesį

en: Bi-weekly
lt: Kas dvi savaites

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Daily (360)
lt: Kasdien (360)

en: Daily (365)
lt: Kasdien (365)

en: Loan Repayment Calculator
lt: Paskolos grąžinimo skaičiuotuvas

en: <b>Calculations</b>
lt: <b>Skaičiavimai</b>

en: Payment periods
lt: Mokėjimo periodai

en: Interest rate
lt: Palūkanų norma

en: Present value
lt: Dabartinė reikšmė

en: Periodic payment
lt: Periodinis mokėjimas

en: Future value
lt: Būsima reikšmė

en: Clear the entry.
lt: Išvalyti įrašą.

en: Calculate
lt: Apskaičiuoti

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
lt: Perskaičiuoti (vieną) tuščią įrašą aukščiau esančiuose laukuose.

en: <b>Payment Options</b>
lt: <b>Mokėjimų parinktys</b>

en: Payment Total
lt: Iš viso mokėjimų

en: Discrete
lt: Diskretus

en: Continuous
lt: Tolydus

en: Beginning
lt: Pradžioje

en: When paid
lt: Kada mokėta

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
lt: Pasirinkite arba sukurkite atitinkamą GnuCash sąskaitą:

en: Choose a format
lt: Pasirinkite formatą

en: Format
lt: Formatas

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
lt: Šiai operacijai tikriausiai reikalingas jūsų įsikišimas, arba ji bus importuota nesubalansuota.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
lt: Ši operacija bus importuota subalansuota (tikriausiai norėsite patikrinti atitikimą ar paskirties sąskaitą).

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
lt: Šiai operacijai reikalingas jūsų įsikišimas, arba ji nebus importuota.

en: Transaction List Help
lt: Operacijų sąrašo pagalba

en: Colors
lt: Spalvos

en: <b>Actions</b>
lt: <b>Veiksmai</b>

en: "A"
lt: „P“

en: Select "A" to add the transaction as new.
lt: Pasirinkite „P“ pridėti operacijai kaip naujai.

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
lt: Nieko nepasirinkite operacijai praleisti (ji nebus importuota iš viso).

en: Red
lt: Raudona

en: Yellow
lt: Geltona

en: Green
lt: Žalia

en: _Notes
lt: _Pastabos

en: Posted Account
lt: Užregistruota sąskaita

en: Invoice Information
lt: Sąskaitos faktūros informacija

en: (owner)
lt: (savininkas)

en: Extra Payments
lt: Papildomi mokėjimai

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
lt: Sąskaitos faktūros ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus.

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
lt: Šios sąskaitos faktūros išregistravimas pašalins registruotą operaciją.
    Ar tikrai norite ją išregistruoti?

en: Yes, reset the Tax Tables
lt: Taip, atkurti mokesčių lenteles

en: No, keep them as they are
lt: Ne, palikti, kaip yra

en: Reset Tax Tables to present Values?
lt: Atkurti mokesčių lenteles į dabartines reikšmes?

en: Job Dialog
lt: Užduočių dialogo langas

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lt: Užduoties ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus

en: Job Information
lt: Užduoties informacija

en: Owner Information
lt: Savininko informacija

en: Job Active
lt: Užduotis aktyvi

en: Lot Viewer
lt: Partijų žiūryklė

en: _New Lot
lt: _Nauja partija

en: Scrub _Account
lt: Sutvarkyti sąs_kaitą

en: _Scrub
lt: _Sutvarkyti

en: Scrub the highlighted lot
lt: Sutvarkyti pažymėtą partiją

en: Delete the highlighted lot
lt: Pašalinti pažymėtą partiją

en: Enter a name for the highlighted lot.
lt: Įveskite pavadinimą pažymėtai partijai.

en: Enter any notes you want to make about this lot.
lt: Įveskite bet kokias pastabas apie šitą partiją.

en: <b>_Title</b>
lt: <b>_Pavadinimas</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
lt: <b>_Partijos šioje sąskaitoje</b>

en: Show only open lots
lt: Rodyti tik atviras partijas

en: <b>Splits _free</b>
lt: <b>_Laisvi skaidymai</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
lt: <b>Skai_dymai partijoje</b>

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Rodyti sveikinimo langą dar kartą?</span>

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
lt: Jei paspausite mygtuką <i>Taip</i>, <i>GnuCash sveikinimo</i> langas bus parodytas kitą kartą, kai paleisite GnuCash. Jei paspausite mygtuką <i>Ne</i>, jis nebebus rodomas.

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Jus sveikina GnuCash!</span>

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
lt: Yra keletas iš anksto apibrėžtų veiksmų, kuriems daugelis naujų naudotojų teikia pirmenybę, kad pradėtų naudoti GnuCash. Pasirinkite vieną iš šių veiksmų žemiau ir spauskite mygtuką <i>Gerai</i> arba spauskite <i>Atsisakyti</i>, jei nenorite nė vieno veiksmo atlikti.

en: C_reate a new set of accounts
lt: _Sukurti naują sąskaitų rinkinį

en: _Import my QIF files
lt: _Importuoti mano QIF failus

en: _Open the new user tutorial
lt: _Atverti naujo naudotojo vadovėlį

en: Object references
lt: Objektų nuorodos

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Order Entry
lt: Užsakymo įrašas

en: Order Information
lt: Užsakymo informacija

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Order Entries
lt: Užsakymo įrašai

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lt: Užsakymo ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus

en: The company associated with this payment.
lt: Įmonė susieta su šiuo mokėjimu.

en: Post To
lt: Registruoti į

en: Documents
lt: Dokumentai

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
lt: Mokėjimo suma šiai sąskaitai faktūrai.
    
    Jei pasirinkote sąskaitą faktūrą, GnuCash pasiūlys dar neapmokėtą sumą. Galite pakeisti šią sumą daliniam mokėjimui ar permokai.
    
    Jei tai permoka arba neparinkta sąskaita faktūra, GnuCash automatiškai priskirs likusią sumą šios įmonės pirmai neapmokėtai sąskaitai faktūrai.

en: Refund
lt: Grąžinimas

en: Print Check
lt: Spausdinti čekį

en: Transfer Account
lt: Pervedimo sąskaita

note: Date format label for 07/31/2013
en: US
lt: JAV

note: Date format label for 31/07/2013
en: UK
lt: JK

note: Date format label for 31.07.2013
en: Europe
lt: Europos

note: Label for locale settings of formats, …
en: Locale
lt: Lokalė

en: <b>Separator Character</b>
lt: <b>Skirtuko simbolis</b>

en: GnuCash Preferences
lt: GnuCash nuostatos

en: <b>Summarybar Content</b>
lt: <b>Suvestinės juostos turinys</b>

en: Include _grand total
lt: Įtraukti _bendrą sumą

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
lt: Rodyti visų sąskaitų bendrą sumą konvertuotą į numatytąją ataskaitų valiutą.

en: Include _non-currency totals
lt: Įtraukti _nevaliutines sumas

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
lt: Jei pažymėta, nevaliutinės prekės bus rodomos suvestinės juostoje. Jei nepažymėta, bus rodomos tik valiutos.

en: _Relative
lt: _Santykinė

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
lt: Naudoti nurodytą santykinę pradžios datą pelno/nuostolio skaičiavimams.

en: _Absolute
lt: _Аbsoliuti

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
lt: Naudoti nurodytą absoliučią pradžios datą pelno/nuostolio skaičiavimams.

en: Re_lative
lt: San_tykinė

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
lt: Naudoti nurodytą santykinę pabaigos datą pelno/nuostolio skaičiavimams. Taip pat naudoti šią datą turto skaičiavimams.

en: Ab_solute
lt: Ab_soliuti

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
lt: Naudoti nurodytą absoliučią pabaigos datą pelno/nuostolio skaičiavimams. Taip pat naudoti šią datą turto skaičiavimams.

en: Accounting Period
lt: Ataskaitinis laikotarpis

en: Use _formal accounting labels
lt: Naudoti _oficialias buhalterinės apskaitos žymes

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
lt: Naudoti tik „debetas“ ir „kreditas“ vietoje neoficialių sinonimų.

en: <b>Labels</b>
lt: <b>Žymės</b>

en: _None
lt: _Nėra

en: C_redit accounts
lt: _Kreditinės sąskaitos

en: _Income & expense
lt: _Pajamos ir sąnaudos

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
lt: <b>Atvirkštinio įrašo sąskaitos</b>

en: <b>Default Currency</b>
lt: <b>Numatytoji valiuta</b>

en: US Dollars (USD)
lt: JAV doleriai (USD)

en: Character
lt: Simbolis

en: Sample
lt: Pavyzdys

en: Show the Account Color as background
lt: Rodyti sąskaitos spalvą kaip foną

en: Show the Account Color as Account Name Background.
lt: Rodyti sąskaitos spalvą kaip sąskaitos pavadinimo foną.

en: Show the Account Color on tabs
lt: Rodyti sąskaitos spalvą kortelėse

en: Show the Account Color as tab background.
lt: Rodyti sąskaitos spalvą kaip kortelės foną.

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
lt: Simbolis, kuris bus naudojamas tarp sąskaitos pavadinimo komponentų. Tinkama reikšmė yra bet koks vienas simbolis, išskyrus raides ir skaitmenis, ar bet kuri iš šių eilučių: „colon“, „slash“, backslash“, „dash“ ir „period“.

en: Ch_oose
lt: _Pasirinkti

en: Loc_ale
lt: _Lokalė

en: <b>Time Format</b>
lt: <b>Laiko formatas</b>

en: U_se 24-hour clock
lt: _Naudoti 24 valandų laikrodį

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
lt: Naudoti 24 valandų (vietoje 12 valandų) laiko formatą.

en: <b>Date Completion</b>
lt: <b>Datos užbaigimas</b>

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
lt: Datos bus užbaigtos taip, kad jos būtų dabartiniuose kalendoriniuose metuose.

en: Enter number of months.
lt: Įveskite mėnesių skaičių.

en: Use the date format specified by the system locale.
lt: Naudoti datos formatą apibrėžtą sistemos lokalės.

en: <b>Numbers</b>
lt: <b>Skaičiai</b>

en: Display ne_gative amounts in red
lt: Rodyti _neigiamas sumas raudonai

en: Display negative amounts in red.
lt: Rodyti neigiamas sumas raudonai.

en: _Automatic decimal point
lt: _Automatinis trupmenos skirtukas

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
lt: Automatiškai įterpti dešimtainį skirtuką reikšmėms, kurios įvedamos be jo.

en: How many automatic decimal places will be filled in.
lt: Kiek automatinių dešimtainių skilčių bus užpildyta.

en: Perform account list _setup on new file
lt: Vykdyti sąskaitų sąrašo _nustatymą naujam failui

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
lt: Parodyti naujo sąskaitų sąrašo dialogo langą, kai pasirenkate „Failas“->„Naujas failas“.

en: Display "_tip of the day" dialog
lt: Rodyti „_dienos patarimų“ dialogo langą

en: Display hints for using GnuCash at startup.
lt: Paleidimo metu parodyti patarimų, kaip naudoti GnuCash.

en: How many days to keep old log/backup files.
lt: Kiek dienų laikyti senus žurnalo/atsarginių kopijų failus.

en: days
lt: dienos

en: Com_press files
lt: _Suspausti failus

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
lt: Suspausti duomenų failą su gzip, kai saugoma į diską.

en: <b>Files</b>
lt: <b>Failai</b>

en: <b>Search Dialog</b>
lt: <b>Paieškos dialogo langas</b>

en: New search _limit
lt: Naujos paieškos _limitas

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
lt: Nustatyti „nauja paieška“, jei rasta elementų mažiau negu šis skaičius.

en: Show splash scree_n
lt: Rodyti prisistatymo _langą

en: Show splash screen at startup.
lt: Rodyti prisistatymo langą paleidžiant.

en: Auto-save time _interval
lt: Automatinio _išsaugojimo intervalas

en: minutes
lt: min.

en: Show auto-save confirmation _question
lt: Rodyti automatinio išsaugojimo patvirtinimo _klausimą

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
lt: Jei aktyvu, GnuCash rodo patvirtinimo klausimą kiekvieną kartą paleidus automatinio išsaugojimo funkciją. Kitu atveju nerodomas joks papildomas paaiškinimas.

en: Forever
lt: Amžinai

en: Time to _wait for answer
lt: Atsakymo laukimo laikas

en: seconds
lt: sek.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable skip transaction action
lt: Įjungti operacijų praleidimo veiksmą

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable update match action
lt: Įjungti atitikimo atnaujinimo veiksmą

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
lt: Kai kuriose vietose komerciniai bankomatai (nepriklausantys finansinei institucijai) yra įtaisyti tokiose vietose, kaip parduotuvės. Šie bankomatai prideda savo mokestį tiesiai prie sumos, vietoje to, kad jis būtų parodytas atskira operacija ar jūsų mėnesiniuose bankininkystės mokesčiuose. Pavyzdžiui, išimate 100 Lt, o nuo sąskaitos yra nurašoma 101,50 Lt ir kiti mokesčiai. Jei rankiniu būdu įvesite 100 Lt, sumos nesutaps. Turėtumėte nustatyti šią reikšmę į didžiausią galimą tokį mokestį jūsų vietovėje (vietine valiuta), kad operacija būtų atpažinta kaip atitikmuo.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
lt: Operacija, kurios geriausio atitikmens rezultatas yra žalioje zonoje (virš ar lygus automatinio APMOKĖJIMO slenksčiui), bus APMOKĖTA.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
lt: Operacija, kurios geriausio atitikmens rezultatas yra raudonoje zonoje (virš rodymo slenksčio, bet žemiau ar lygus automatinio PRIDĖJIMO slenksčiui), bus PRIDĖTA.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
lt: Mažiausias rezultatas, kurį privalo turėti potencialus atitikimas, kad būtų parodytas atitikimų sąraše.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Commercial ATM _fees threshold
lt: _Komercinių bankomatų mokesčių slenkstis

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-c_lear threshold
lt: Automatinio ap_mokėjimo slenkstis

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-_add threshold
lt: Automatinio pri_dėjimo slenkstis

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Match _display threshold
lt: Atitikimo _rodymo slenkstis

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Use _bayesian matching
lt: Naudoti _Bajeso atitikimą

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
lt: Naudoti Bajeso algoritmus naujoms operacijoms sutapdinti su egzistuojančiomis sąskaitomis.

en: <b>Checks</b>
lt: <b>Čekiai</b>

en: The default check printing font.
lt: Numatytasis čekių spausdinimo šriftas.

en: Print _date format
lt: Spausdinti _datos formatą

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
lt: Po tikrąja data spausdinti tos datos formatą 8 punktų šriftu.

en: Print _blocking chars
lt: Spausdinti _blokuojančius simbolius

en: Print '***' before and after each text field on the check.
lt: Spausdinti „***“ prieš ir po kiekvienu tekstiniu lauku čekyje.

en: Default _font
lt: Numatytasis š_riftas

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: '_Enter' moves to blank transaction
lt: „_Įvesti“ pereina į tuščią operaciją

en: _Auto-raise lists
lt: _Automatiškai pakylantys sąrašai

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
lt: Automatiškai pakelti sąskaitų sąrašus ar veiksmus įvedimo metu.

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
lt: Tabuliavimo tvarka į_traukia pervedimo ar įsimintas operacijas

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
lt: Pereiti į pervedimo lauką, kai įsiminta operacija automatiškai užpildoma.

en: <b>Reconciling</b>
lt: <b>Suderinimas</b>

en: Check cleared _transactions
lt: Pažymėti apmokėtas _operacijas

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
lt: Iš anksto pažymėti apmokėtas operacijas kuriant suderinimo dialogo langą.

en: Automatic credit card _payment
lt: Automatinis _kreditinės kortelės mokėjimas

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
lt: Po kreditinės kortelės suderinimo paraginti naudotoją įvesti kreditinės kortelės mokėjimą.

en: Always reconcile to t_oday
lt: Visada suderinti „šiandien“

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
lt: Visada atverti suderinimo dialogo langą naudojant šiandienos datą kaip išrašo datą, neatsižvelgiant į ankstesnius suderinimus.

en: <b>Graphics</b>
lt: <b>Grafika</b>

en: Double _mode colors alternate with transactions
lt: Dvigubos eilutės _veiksenoje spalvos keičiasi operacijoms

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
lt: Keisti pirminę ir antrinę spalvas pagal operaciją vietoje keitimo pagal eilutę.

en: Draw hori_zontal lines between rows
lt: Brėžti _horizontalias linijas tarp eilučių

en: Show horizontal borders on the cells.
lt: Rodyti horizontalius langelių rėmelius.

en: Draw _vertical lines between columns
lt: Brėžti _vertikalias linijas tarp stulpelių

en: Show vertical borders on the cells.
lt: Rodyti vertikalius langelių rėmelius.

en: <b>Default Style</b>
lt: <b>Numatytasis stilius</b>

en: <b>Other Defaults</b>
lt: <b>Kitos numatytosios nuostatos</b>

en: _Basic ledger
lt: Pagrindinė _didžioji knyga

en: _Auto-split ledger
lt: _Automatiškai skaidoma didžioji knyga

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: Transaction _Journal
lt: _Operacijų žurnalas

en: Number of _transactions
lt: Operacijų _skaičius

en: Register opens in a new _window
lt: Registras atveriamas naujame _lange

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
lt: Jei pažymėta, kiekvienas registras bus atvertas naujame aukščiausiojo lygio lange. Jei nepažymėta, registras bus atvertas dabartiniame lange.

en: _Only display leaf account names
lt: Rodyti tik _žemiausiojo lygio sąskaitų vardus

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
lt: Jei pažymėta, tik žemiausiojo lygio sąskaitų pavadinimai yra rodomi registre ir sąskaitų pasirinkimo iškylančiame meniu. Numatytoji elgsena yra rodyti visą pavadinimą, įtraukiant kelią sąskaitų medyje. Šio nustatymo įjungimas numano, kad naudojate unikalius žemiausiojo lygio pavadinimus.

en: Register Defaults
lt: Registrų nuostatos

en: <b>Default Report Currency</b>
lt: <b>Numatytoji ataskaitų valiuta</b>

en: <b>Location</b>
lt: <b>Vieta</b>

en: Report opens in a new _window
lt: Ataskaita atveriama naujame _lange

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
lt: Jei pažymėta, kiekviena ataskaita bus atverta naujame aukščiausiojo lygio lange. Jei nepažymėta, ataskaita bus atverta dabartiniame lange.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: <b>Window Geometry</b>
lt: <b>Langų geometrija</b>

en: _Save window size and position
lt: _Išsaugoti lango dydį ir padėtį

en: Save window size and location when it is closed.
lt: Išsaugoti lango dydį ir vietą, kai jis uždaromas

en: Bring the most _recent tab to the front
lt: Perkelti _naujausią kortelę į priekį

en: <b>Tab Position</b>
lt: <b>Kortelių padėtis</b>

en: To_p
lt: _Viršuje

en: B_ottom
lt: _Apačioje

en: _Left
lt: _Kairėje

en: _Right
lt: _Dešinėje

en: <b>Summary Bar Position</b>
lt: <b>Suvestinės juostos padėtis</b>

en: Bottom
lt: Apačioje

en: <b>Tabs</b>
lt: <b>Kortelės</b>

en: Show close button on _notebook tabs
lt: Rodyti užvėrimo mygtuką ant _kortelių

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
lt: Rodyti užvėrimo mygtuką kiekvienoje kortelėje. Šie veikia taip pat, kaip ir meniu punktas „Užverti“.

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
lt: Jei kortelės tekstas yra ilgesnis už šią reikšmę (testas yra apytikris), tada kortelės etiketės vidurys bus pakeistas daugtaškiu.

en: characters
lt: simboliai

en: _Width
lt: _Plotis

en: Windows
lt: Langai

en: Bid
lt: Pirkimo

en: Ask
lt: Pardavimo

en: Last
lt: Paskutinė

en: Net Asset Value
lt: Grynoji turto vertė

en: Price Editor
lt: Kainų tvarkytuvė

en: S_ource
lt: _Šaltinis

en: _Price
lt: _Kaina

en: Before _Date
lt: _Data

en: Price Database
lt: Kainų duomenų bazė

en: Add a new price.
lt: Pridėti naują kainą.

en: Remove the current price.
lt: Pašalinti dabartinę kainą.

en: Edit the current price.
lt: Keisti dabartinę kainą.

en: Remove _Old
lt: Pašalinti _senas

en: Remove prices older than a user-entered date.
lt: Pašalinti kainas senesnes, nei naudotojo įvesta data.

en: Get new online quotes for stock accounts.
lt: Gauti naujų pasiūlymų internete akcijų sąskaitoms.

en: Save Custom Check Format
lt: Išsaugoti pritaikytą čekio formatą

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
lt: Įveskite pavadinimą šiam pritaikytam čekio formatui. Šis pavadinimas pasirodys „Čekio formato“ išskleidžiamajame sąraše čekio spausdinimo lange. Jei panaudosite jau egzistuojantį pritaikyto čekio formato pavadinimą, tai tas formatas bus perrašytas.

en: Inches
lt: Coliai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Points
lt: Taškai

en: Middle
lt: Viduryje

en: Quicken/QuickBooks (tm) US-Letter
lt: „Quicken/QuickBooks (tm)“ JAV laiškas

en: Deluxe(tm) Personal Checks US-Letter
lt: „Deluxe(tm)“ asmeniniai čekiai JAV laiškas

en: Quicken(tm) Wallet Checks w/ side stub
lt: „Quicken(tm) Wallet Checks“ su šonine šaknele

en: Check _format
lt: Čekio _formatas

en: Check po_sition
lt: Čekio _padėtis

en: _Date format
lt: _Datos formatas

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
lt: Čekio formatas privalo turėti
    aprašytą ADRESĄ, kad būtų galima
    atspausdinti adresą ant čekio.

en: _Address
lt: _Adresas

en: Checks on first _page
lt: Čekių pirmame _puslapyje

en: Pa_yee
lt: _Gavėjas

en: Amount (_words)
lt: Suma (ž_odžiais)

en: Amount (_numbers)
lt: Suma (_skaičiais)

en: _Units
lt: _Vienetai

en: _Translation
lt: Per_kėlimas

en: _Rotation
lt: Pasu_kimas

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
lt: Pradžios taškas yra viršutinis kairysis puslapio kampas.

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
lt: Pradžios taškas yra apatinis kairysis puslapio kampas.

en: Degrees
lt: Laipsniai

en: Splits Memo
lt: Skaidymų užrašas

en: Splits Amount
lt: Skaidymų suma

en: Splits Account
lt: Skaidymų sąskaita

en: Custom format
lt: Pritaikytas formatas

en: Working…
lt: Vykdoma…

en: <b>A_vailable reports</b>
lt: <b>_Prieinamos ataskaitos</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
lt: <b>_Pasirinktos ataskaitos</b>

en: A_dd >>
lt: P_ridėti >>

en: << _Remove
lt: << _Pašalinti

en: Move _up
lt: Perkelti _aukštyn

en: Move dow_n
lt: Perkelti ž_emyn

en: Si_ze…
lt: _Dydis…

en: HTML Style Sheets
lt: HTML stiliai

en: <b>Available style sheets</b>
lt: <b>Galimi stiliai</b>

en: <b>Style sheet options</b>
lt: <b>Stiliaus parinktys</b>

en: Report Size
lt: Ataskaitos dydis

en: Enter report row/column span
lt: Įveskite ataskaitos eilutės/stulpelio apimtį

en: _Row span
lt: _Eilutės apimtis

en: _Column span
lt: _Stulpelio apimtis

en: Select HTML Style Sheet
lt: Pasirinkite HTML stilių

en: New Style Sheet
lt: Naujas stilius

en: <b>New style sheet info</b>
lt: <b>Naujo stiliaus informacija</b>

en: _Template
lt: Š_ablonas

en: Reset Warnings
lt: Atstatyti įspėjimus

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
lt: Paprašėte, kad šie įspėjimo dialogo langai nebūtų rodomi. Jei norite įjungti bet kurį iš šių dialogo langų, pažymėkite langelį šalia pavadinimo ir spauskite Gerai.

en: _Unselect All
lt: At_žymėti visus

en: No warnings to reset.
lt: Nėra atstatomų įspėjimų.

en: Permanent Warnings
lt: Pastovūs įspėjimai

en: Temporary Warnings
lt: Laikini įspėjimai

en:  Search
lt: : paieška

en: Search for items where
lt: Ieškoti elementų, kur

en: <b>Match all entries</b>
lt: <b>Atitikti visus įrašus</b>

en: Search Criteria
lt: Paieškos kriterijai

en: New search
lt: Nauja paieška

en: Refine current search
lt: Tobulinti dabartinę paiešką

en: Add results to current search
lt: Pridėti rezultatus į dabartinę paiešką

en: Delete results from current search
lt: Pašalinti rezultatus iš dabartinės paieškos

en: Search only active data
lt: Ieškoti tik aktyvių duomenų

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
lt: Pasirinkite, ar ieškoti visuose jūsų duomenyse ar tik pažymėtuose kaip „aktyvūs“.

en: Type of search
lt: Paieškos tipas

en: Account Deletion
lt: Sąskaitos šalinimas

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
lt: Šios planinės operacijos rodo į pašalintas sąskaitas ir privalo būti sutvarkytos. Spauskite „Gerai“ joms redaguoti.

en: Daily
lt: Kasdien

en: Yearly
lt: Kas metus

en: Make Scheduled Transaction
lt: Sukurti planinę operaciją

en: Advanced…
lt: Išsamiau…

en: Never End
lt: Niekada neužbaigti

en: Number of Occurrences
lt: Įvykių skaičius

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
lt: <b>Operacijų tvarkytuvės numatytosios reikšmės</b>

en: _Run when data file opened
lt: _Vykdyti, kai atveriamas duomenų failas

en: _Auto-create new transactions
lt: _Automatiškai sukurti naujas operacijas

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
lt: Nustatyti požymį „automatiškai-sukurta“ naujai sukurtoms planinėms operacijoms.

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
lt: Pradėti priminimus tiek dienų prieš operacijos sukūrimą.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
lt: Sukurti operaciją tiek dienų prieš jos įsigaliojimo datą.

en: _Notify before transactions are created
lt: _Pranešti prieš sukuriant operacijas

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
lt: Nustatyti požymį „pranešti“ naujai sukurtoms planinėms operacijoms.

en: Crea_te in advance
lt: Sukurti iš _anksto

en: R_emind in advance
lt: _Priminti iš anksto

en: Edit Scheduled Transaction
lt: Redaguoti planines operacijas

en: Create in advance
lt: Sukurti iš anksto

en: Remind in advance
lt: Priminti iš anksto

en: Create automatically
lt: Sukurti automatiškai

en: Conditional on splits not having variables
lt: Su sąlyga, kad skaidymai neturi kintamųjų

en: Notify me when created
lt: Pranešti, kai sukurta

en: <b>Occurrences</b>
lt: <b>Įvykiai</b>

en: Last Occurred:
lt: Paskutinį kartą įvyko:

en: Repeats:
lt: Kartojimas:

en: Until
lt: Iki

en: occurrences
lt: įvykiai

en: remaining
lt: liko

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Template Transaction
lt: Šabloninė operacija

en: Since Last Run…
lt: Nuo paskutinio vykdymo…

en: _Review created transactions
lt: _Peržiūrėti sukurtas operacijas

en: Income Tax Information
lt: Pajamų mokesčio informacija

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
lt: Spauskite mokesčio pavadinimui ir/ar tipui pakeisti.

en: <b>_Accounts</b>
lt: <b>_Sąskaitos</b>

en: _Income
lt: _Pajamos

en: _Expense
lt: _Sąnaudos

en: _Asset
lt: _Turtas

en: _Liability/Equity
lt: _Įsipareigojimai/Nuosavybė

en: <b>Account Tax Information</b>
lt: <b>Sąskaitos mokesčių informacija</b>

en: Tax _Related
lt: Susijusi su _mokesčiais

en: <b>_TXF Categories</b>
lt: <b>_TXF kategorijos</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
lt: <b>Mokėtojo vardo šaltinis</b>

en: C_urrent Account
lt: _Dabartinė sąskaita

en: <b>Copy Number</b>
lt: <b>Kopijuoti numerį</b>

en: Tax Tables
lt: Mokesčių lentelės

en: <b>Tax Table Entries</b>
lt: <b>Mokesčių lentelės įrašai</b>

en: <b>Tax Table Entry</b>
lt: <b>Mokesčių lentelės įrašas</b>

en: _Value
lt: _Reikšmė

en: _Account
lt: _Sąskaita

en: GnuCash Tip Of The Day
lt: GnuCash dienos patarimas

en: _Show tips at startup
lt: _Rodyti patarimus paleidus GnuCash

en: Transfer Funds
lt: Pervesti lėšas

en: <b>Basic Information</b>
lt: <b>Pagrindinė informacija</b>

en: Show Income/Expense
lt: Rodyti pajamas/sąnaudas

en: <b>Currency Transfer</b>
lt: <b>Valiutos pervedimas</b>

en: Exchange Rate
lt: Konvertavimo kursas

en: _Fetch Rate
lt: _Gauti kursą

en: Username and Password
lt: Naudotojo vardas ir slaptažodis

en: Enter your username and password
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį

en: _Username
lt: _Naudotojo vardas

en: _Password
lt: _Slaptažodis

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lt: Tiekėjo ID numeris. Jei paliktas tuščias, tinkamas numeris bus parinktas už jus

en: US (12/31/2001)
lt: JAV (12/31/2001)

en: UK (31/12/2001)
lt: JK (31/12/2001)

en: Europe (31.12.2001)
lt: Europa (31.12.2001)

en: Include Century
lt: Įtraukti amžių

en: Abbreviation
lt: Santrumpa

en: Date format
lt: Datos formatas

en: 1st
lt: 1-a

en: 2nd
lt: 2-a

en: 3rd
lt: 3-ia

en: 4th
lt: 4-a

en: 5th
lt: 5-a

en: 6th
lt: 6-a

en: 7th
lt: 7-a

en: 8th
lt: 8-a

en: 9th
lt: 9-a

en: 10th
lt: 10-a

en: 11th
lt: 11-a

en: 12th
lt: 12-a

en: 13th
lt: 13-a

en: 14th
lt: 14-a

en: 15th
lt: 15-a

en: 16th
lt: 16-a

en: 17th
lt: 17-a

en: 18th
lt: 18-a

en: 19th
lt: 19-a

en: 20th
lt: 20-a

en: 21st
lt: 21-a

en: 22nd
lt: 22-a

en: 23rd
lt: 23-ia

en: 24th
lt: 24-a

en: 25th
lt: 25-a

en: 26th
lt: 26-a

en: 27th
lt: 27-a

en: 28th
lt: 28-a

en: 29th
lt: 29-a

en: 30th
lt: 30-a

en: 31st
lt: 31-a

en: Last day of month
lt: Mėnesio paskutinė diena

en: Last Monday
lt: Paskutinis pirmadienis

en: Last Tuesday
lt: Paskutinis antradienis

en: Last Wednesday
lt: Paskutinis trečiadienis

en: Last Thursday
lt: Paskutinis ketvirtadienis

en: Last Friday
lt: Paskutinis penktadienis

en: Last Saturday
lt: Paskutinis šeštadienis

en: Last Sunday
lt: Paskutinis sekmadienis

en: Once
lt: Kartą

en: Semi-Monthly
lt: Dukart per mėnesį

en: No change
lt: Be pakeitimų

en: Use previous weekday
lt: Naudoti praėjusį šiokiadienį

en: Use next weekday
lt: Naudoti kitą šiokiadienį

en: 1st Mon
lt: 1-as pirmadienis

en: 1st Tue
lt: 1-as antradienis

en: 1st Wed
lt: 1-as trečiadienis

en: 1st Thu
lt: 1-as ketvirtadienis

en: 1st Fri
lt: 1-as penktadienis

en: 1st Sat
lt: 1-as šeštadienis

en: 1st Sun
lt: 1-as sekmadienis

en: 2nd Mon
lt: 2-as pirmadienis

en: 2nd Tue
lt: 2-as antradienis

en: 2nd Wed
lt: 2-as trečiadienis

en: 2nd Thu
lt: 2-as ketvirtadienis

en: 2nd Fri
lt: 2-as penktadienis

en: 2nd Sat
lt: 2-as šeštadienis

en: 2nd Sun
lt: 2-as sekmadienis

en: 3rd Mon
lt: 3-ias pirmadienis

en: 3rd Tue
lt: 3-ias antradienis

en: 3rd Wed
lt: 3-ias trečiadienis

en: 3rd Thu
lt: 3-ias ketvirtadienis

en: 3rd Fri
lt: 3-ias penktadienis

en: 3rd Sat
lt: 3-ias šeštadienis

en: 3rd Sun
lt: 3-ias sekmadienis

en: 4th Mon
lt: 4-as pirmadienis

en: 4th Tue
lt: 4-as antradienis

en: 4th Wed
lt: 4-as trečiadienis

en: 4th Thu
lt: 4-as ketvirtadienis

en: 4th Fri
lt: 4-as penktadienis

en: 4th Sat
lt: 4-as šeštadienis

en: 4th Sun
lt: 4-as sekmadienis

en: Not scheduled
lt: Nesuplanuota

en: Select occurrence date above.
lt: Pasirinkite įvykio datą aukščiau.

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: First on the
lt: Iš pradžių

en: except on weekends
lt: išskyrus savaitgaliais

en: then on the
lt: po to

en: Significant Digits
lt: Reikšminiai skaitmenys

en: Estimate Budget Values
lt: Apytikriai apskaičiuoti biudžeto vertes

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
lt: GnuCash apytikriai apskaičiuos biudžeto reikšmes pasirinktoms sąskaitoms pagal ankstesnes operacijas.

en: Budget Options
lt: Biudžeto parinktys

en: Budget Name
lt: Biudžeto pavadinimas

en: Number of Periods
lt: Laikotarpių skaičius

en: Budget Period
lt: Biudžeto laikotarpis

en: Show Account Code
lt: Rodyti sąskaitos kodą

en: Budget List
lt: Biudžeto sąrašas

en: Close the Budget List
lt: Užverti biudžeto sąrašą

en: Create a New Budget
lt: Sukurti naują biudžetą

en: Open the Selected Budget
lt: Atverti pasirinktą biudžetą

en: Delete the Selected Budget
lt: Pašalinti pasirinktą biudžetą

note: Filter register by… Dialog
en: Filter register by…
lt: Filtruoti registrą pagal…

note: Filter By Dialog, Date Tab
en: Show _All
lt: Rodyti _visas

en: Choo_se Date
lt: Pasirinkite _datą

note: Filter By Dialog, State Tab
en: _Unreconciled
lt: _Nesuderinta

en: C_leared
lt: _Apmokėta

en: _Voided
lt: _Anuliuota

en: _Frozen
lt: _Įšaldyta

note: Filter By Dialog, below tabs
en: Sa_ve Filter
lt: Išsaugoti _filtrą

note: Duplicate Transaction Dialog
en: Duplicate Transaction
lt: Dubliuoti operaciją

en: _Number
lt: _Numeris

en: _Transaction Number
lt: _Operacijos numeris

note: Sort register by Dialog
en: Sort register by…
lt: Rikiuoti registrą pagal…

en: _Standard Order
lt: _Įprasta tvarka

en: Keep normal account order.
lt: Išlaikyti įprastą sąskaitų rikiuotę.

en: Sort by date.
lt: Rikiuoti pagal datą.

en: Date of _Entry
lt: Į_vedimo data

en: Sort by the date of entry.
lt: Rikiuoti pagal įvedimo datą.

en: S_tatement Date
lt: _Išrašo data

en: Num_ber
lt: _Numeris

en: Sort by number.
lt: Rikiuoti pagal numerį.

en: Amo_unt
lt: _Suma

en: Sort by amount.
lt: Rikiuoti pagal sumą.

en: Sort by memo.
lt: Rikiuoti pagal užrašą.

en: Descri_ption
lt: A_prašas

en: Sort by description.
lt: Rikiuoti pagal aprašą.

en: _Action
lt: _Veiksmas

en: Sort by action field.
lt: Rikiuoti pagal veiksmo lauką.

en: Sort by notes field.
lt: Rikiuoti pagal pastabų lauką.

en: Sa_ve Sort Order
lt: Išsaugoti _rikiavimo tvarką

en: Save the sort order for this register.
lt: Išsaugoti registro rikiavimo tvarką.

en: Sort in descending order.
lt: Rikiuoti mažėjančia tvarka

en: Void Transaction
lt: Anuliuoti operaciją

en: Reason for voiding transaction
lt: Operacijos anuliavimo priežastis

en: day(s)
lt: dieną (-as)

en: week(s)
lt: savaitę (-es)

en: month(s)
lt: mėnesį (-ius)

en: year(s)
lt: metus

en: Every
lt: Kas

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
lt: Kalendoriaus vienetų skaičius pasikartojime: Pvz., kas ketvirtį = kas 3 mėnesius; kas pusmetį = kas 6 mėnesius

en: beginning on
lt: pradedant

en: last of month
lt: paskutinė mėnesio diena

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
lt: Visada naudoti mėnesio (ar savaitės) paskutinę dieną?

en: same week & day
lt: ta pati savaitė ir diena

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
lt: Derinti „savaitės dieną“ ir „mėnesio savaitę“? (pavyzdžiui, kiekvieno mėnesio „antrasis antradienis“)

en: Only show _active owners
lt: Rodyti tik _aktyvius savininkus

en: Show _zero balance owners
lt: Rodyti _nulinio likučio savininkus

en: _Ending Balance
lt: _Pabaigos likutis

en: <b>Reconcile Information</b>
lt: <b>Suderinimo informacija</b>

en: Statement _Date
lt: Išrašo _data

en: Include _subaccounts
lt: Įtraukti _antrines sąskaitas

en: Not found
lt: Nerasta

en: The specified URL could not be loaded.
lt: Nepavyko įkelti nurodyto URL.

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
lt: Saugi HTTP prieiga yra išjungta. Ją galite įjungti skyriuje „Tinklas“, nustatymų lange.

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
lt: HTTP tinklo prieiga išjungta. Ją galite įjungti skyriuje „Tinklas“, nustatymų lange.

en: There was an error accessing %s.
lt: Įvyko klaida kreipiantis į %s.

en: Export to PDF File
lt: Eksportuoti į PDF failą

en: Online Banking Account Name
lt: Internetinės bankininkystės paskyros pavadinimas

en: GnuCash Account Name
lt: GnuCash sąskaitos pavadinimas

en: New?
lt: Nauja?

en: AqBanking Initial Assistant
lt: AqBanking pirminis pagelbiklis

en: Initial Online Banking Setup
lt: Pradinė internetinės bankininkystės konfigūracija

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
lt: Sutapdinti internetinės bankininkystės sąskaitas su GnuCash sąskaitomis

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
lt: Internetinės bankininkystės sąskaitų sutapdinimo su GnuCash sąskaitomis konfigūracija baigta. Dabar galite iškviesti internetinės bankininkystės veiksmus šioms sąskaitoms.
    
    Jei norite pridėti kitą banką, naudotoją ar sąskaitą, galite bet kada paleisti šį pagelbiklį dar kartą.
    
    Dabar spauskite „Pritaikyti“.

en: Online Banking Setup Finished
lt: Internetinės bankininkystės konfigūravimas baigtas

en: Online Banking Connection Window
lt: Internetinės bankininkystės prisijungimo langas

en: Progress
lt: Eiga

en: Get Transactions Online
lt: Gauti operacijas internetu

en: Date range of transactions to retrieve:
lt: Operacijų datos intervalas gavimui:

en: From
lt: Nuo

en: _Earliest possible date
lt: _Anksčiausia įmanoma data

en: _Last retrieval date
lt: _Paskutinio gavimo data

en: E_nter date:
lt: Į_veskite datą:

en: To
lt: Iki

en: Ente_r date:
lt: Į_veskite datą:

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter your password
lt: Įveskite savo slaptažodį

en: Name for new template
lt: Naujo šablono pavadinimas

en: _Name of the new template
lt: _Naujo šablono pavadinimas

en: Online Transaction
lt: Internetinė operacija

en: Execute this online transaction now
lt: Vykdyti šią internetinę operaciją dabar

en: Enter an Online Transaction
lt: Įvesti internetinę operaciją

en: at Bank
lt: banke

en: (filled in automatically)
lt: (užpildyta automatiškai)

en: Payment Purpose continued
lt: Mokėjimo paskirties tęsinys

en: Originator Account Number
lt: Sukūrėjo sąskaitos numeris

en: Bank Code
lt: Banko kodas

en: Add the current online transaction as a new transaction template
lt: Pridėti dabartinę internetinę operaciją kaip naują operacijos šabloną

en: Move the selected transaction template one row up
lt: Perkelti pasirinktą operacijos šabloną viena eilute aukštyn

en: Move the selected transaction template one row down
lt: Perkelti pasirinktą operacijos šabloną viena eilute žemyn

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
lt: Rikiuoti operacijų šablonų sąrašą pagal abėcėlę

en: Delete the currently selected transaction template
lt: Pašalinti dabar pasirinktus operacijų šablonus

en: Online Banking
lt: Internetinė bankininkystė

en: _Close log window when finished
lt: _Užverti žurnalo langą pabaigus

en: _Verbose debug messages
lt: _Išsamūs derinimo pranešimai

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Recipient IBAN (International Account Number)
lt: Gavėjo IBAN (tarptautinis banko sąskaitos numeris)

en: Recipient BIC (Bank Code)
lt: Gavėjo BIC (banko kodas)

en: Debited Account Owner
lt: Debetuojamos sąskaitos savininkas

en: Debited IBAN (International Account Number)
lt: Debetuojamos sąskaitos IBAN (tarptautinis banko sąskaitos numeris)

en: Debited BIC (Bank Code)
lt: Debetuojamos sąskaitos BIC (banko kodas)

en: Credited Account Owner
lt: Kredituojamos sąskaitos savininkas

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šabloną pavadinimu „%s“?

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
lt: Internetinis veiksmas „Gauti operacijas“ neprieinamas šiai sąskaitai.

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
lt: Internetinės bankininkystės banko vidinis pervedimas

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
lt: Internetinės bankininkystės Europinis (SEPA) pervedimas

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
lt: Įvyko klaida vykdant užduotį. Patikrinkite žurnalo langą tiksliam klaidos pranešimui sužinoti.
    
    Ar norite pakartoti užduotį dar kartą?

en: Unspecified
lt: Neapibrėžta

en: Bank
lt: Bankas

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
lt: Internetinės bankininkystės užduoties rezultatas:
    Sąskaitos užregistruotas likutis yra %s

en: Reconcile account now?
lt: Suderinti sąskaitą dabar?

en: Select a file to import
lt: Pasirinkite failą importavimui

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
lt: PIN kodą turi sudaryti mažiausiai %d simboliai.
    Norite bandyti dar kartą?

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
lt: Internetinės bankininkystės operacija vis dar vykdoma; ar tikrai norite atsisakyti?

en: _Online Actions
lt: Veiksmai _internete

en: Get _Balance
lt: Gauti _likutį

en: The list of Scheduled Transactions
lt: Planinių operacijų sąrašas

en: Get _Transactions…
lt: Gauti _operacijas…

en: Show _log window
lt: Rodyti _žurnalo langą

en: _Online Banking Setup…
lt: _Internetinės bankininkystės nustatymas…

en: Close window when finished
lt: Pabaigus užverti langą

en: Remember the PIN in memory
lt: Prisiminti PIN kodą atmintyje

en: DTAUS import data format
lt: Importuojamų DTAUS duomenų formatas

en: CSV import data format
lt: Importuojamų CSV duomenų formatas

en: SWIFT MT940 import data format
lt: Importuojamų SWIFT MT940 duomenų formatas

en: SWIFT MT942 import data format
lt: Importuojamų SWIFT MT942 duomenų formatas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Taxable
lt: Apmokestinamas

en: Import Bills or Invoices from csv
lt: Importuoti gautas/išrašytas sąskaitas iš csv

en: These lines were ignored during import
lt: Šios eilutės ignoruotos importuojant

en: The input file can not be opened.
lt: Įvedimo failas negali būti atvertas.

en: Adjust regular expression used for import
lt: Koreguoti reguliariuosius reiškinius naudojamus importui

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
lt: Šis reguliarusis reiškinys yra naudojamas importo failui nagrinėti. Pakeiskite pagal savo poreikius.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
lt: Įvyko problema su eksportu, tai gali būti dėl vietos trūkumo, leidimų ar negalimos prieigos prie aplanko. Peržiūrėkite pėdsakų failą detalesnei informacijai!
    Gali reikėti įjungti derinimą.

en: File exported successfully!
lt: Failas išeksportuotas sėkmingai!

en: -- Split Transaction --
lt: -- Skaidyta operacija --

en: Void Reason
lt: Anuliavimo priežastis

en: Invalid encoding selected
lt: Pasirinkta neteisinga koduotė

en: Merge with column on _left
lt: Sujungti su _kairiau esančiu stulpeliu

en: Merge with column on _right
lt: Sujungti su _dešiniau esančiu stulpeliu

en: _Split this column
lt: Skai_dyti šį stulpelį

en: _Widen this column
lt: _Išplėsti šį stulpelį

en: _Narrow this column
lt: _Susiaurinti šį stulpelį

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
lt: Du kartus spauskite ant eilučių pakeitimui, tada spauskite „Pritaikyti“ importui

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
lt: Eilutė %u, kelias iki sąskaitos „%s“ nerastas, pridėta kaip aukščiausiojo lygio

en: Row %u, commodity %s / %s not found
lt: Eilutė %u, prekė „%s“ / „%s“ nerasta

en: Row %u, account %s not in %s
lt: Eilutė %u, sąskaita „%s“ nepriklauso „%s“

en: Period: 123,456.78
lt: Taškas: 123,456.78

en: Comma: 123.456,78
lt: Kablelis: 123.456,78

en: No date column.
lt: Nėra datos stulpelio.

en: Import Customers from csv
lt: Importuoti klientus iš csv

en: customers
lt: klientai

en: vendors
lt: tiekėjai

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
lt: Importo rezultatai:
    praleista eilučių: %i
    importuota eilučių: %i:
       %u pataisyti %s
       %u ignoruoti (nepataisomi) %s
    
       %u sukurti %s
       %u atnaujinti (pagal ID) %s

en: (Full account ID:
lt: (Visas sąskaitos ID:

en: Destination account for the auto-balance split.
lt: Paskirties sąskaita automatinio balansavimo skaidymui.

en: Info
lt: Informacija

en: New, already balanced
lt: Nauja, jau subalansuota

en: Do not import (no action selected)
lt: Neimportuoti (nepasirinktas veiksmas)

en: Confidence
lt: Pasitikėjimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Select a .log file to replay
lt: Pasirinkite .log failą pakartojimui

note: Translators: %s is the file name.
en: Cannot open the current log file: %s
lt: Neįmanoma atverti dabartinio žurnalo failo: „%s“

en: Failed to open log file: %s: %s
lt: Atveriant žurnalo failą „%s“ įvyko klaida „%s“

en: The log file you selected was empty.
lt: Žurnalo failas, kurį pasirinkote, tuščias.

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
lt: Pasirinktas žurnalo failas neperskaitomas. Failo antraštė neatpažinta.

en: Stock account for security "%s"
lt: Akcijų sąskaita vertybiniam popieriui „%s“

en: Income account for security "%s"
lt: Pajamų sąskaita vertybiniam popieriui „%s“

en: Unknown OFX account
lt: Nežinoma OFX sąskaita

en: Unknown OFX checking account
lt: Nežinoma OFX einamoji sąskaita

en: Unknown OFX savings account
lt: Nežinoma OFX taupomoji sąskaita

en: Unknown OFX money market account
lt: Nežinoma OFX pinigų rinkos sąskaita

en: Unknown OFX credit line account
lt: Nežinoma OFX kredito linijos sąskaita

en: Unknown OFX CMA account
lt: Nežinoma OFX CMA sąskaita

en: Unknown OFX credit card account
lt: Nežinoma OFX kreditinės kortelės sąskaita

en: Unknown OFX investment account
lt: Nežinoma OFX investavimo sąskaita

en: Import _OFX/QFX…
lt: Importuoti _OFX/QFX…

en: Process an OFX/QFX response file
lt: Apdoroti OFX/QFX atsakymo failą

en: GnuCash account name
lt: GnuCash sąskaitos pavadinimas

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
lt: Įveskite pavadinimą arba trumpą aprašą, pavyzdžiui, „Red Hat akcijos“.

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
lt: Įveskite trumpinį ar kitą gerai žinomą santrumpą, pvz., „RHT“. Jei nėra, arba nežinote, sukurkite savo.

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
lt: Pasirinkite biržą kurioje trumpiniu prekiaujama, arba pasirinkite investicijos tipą (pvz., „FUND“ investiciniams fondams). Jei nematote biržos ar atitinkamo investicijos tipo, galite įvesti naują.

en: _Ticker symbol or other abbreviation
lt: _Trumpinys ar kita santrumpa

en: _Exchange or abbreviation type
lt: _Biržos ar santrumpos tipas

en: (split)
lt: (skaidymas)

en: Please select a file to load.
lt: Pasirinkite failą įkėlimui.

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
lt: Failas nerastas arba uždraustas skaityti. Pasirinkite kitą failą.

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
lt: Šis QIF failas jau įkeltas. Pasirinkite kitą failą.

en: Select QIF File
lt: Pasirinkite QIF failą

en: _Resume
lt: _Tęsti

en: Canceled
lt: Atsisakyta

en: An error occurred while loading the QIF file.
lt: Įvyko klaida įkeliant QIF failą.

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Cleaning up
lt: Tvarkoma

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
lt: Aptikta klaida analizuojant QIF failą.

en: Loading completed
lt: Įkėlimas baigtas

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
lt: Kai paspausite pradžios mygtuką, GnuCash įkels pasirinktą QIF failą. Jei nebus klaidų ar perspėjimų, automatiškai pereisite prie kito žingsnio. Kitu atveju, žemiau bus parodyta informacija apžvalgai.

en: Choose the QIF file currency
lt: Pasirinkite QIF failo valiutą

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
lt: Privalote įvesti egzistuojančią nacionalinę valiutą arba įvesti kitą tipą.

en: A bug was detected while converting the QIF data.
lt: Aptikta klaida konvertuojant QIF duomenis.

en: Canceling
lt: Atsisakoma

en: A bug was detected while detecting duplicates.
lt: Aptikta klaida aptinkant dublikatus.

en: Conversion completed
lt: Konvertavimas baigtas

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
lt: Kai paspausite pradžios mygtuką, GnuCash importuos QIF duomenis. Jei nebus klaidų ar perspėjimų, automatiškai pereisite prie kito žingsnio. Kitu atveju, žemiau bus parodyta informacija apžvalgai.

en: There was a problem with the import.
lt: Yra problema su importu.

en: QIF Import Completed.
lt: QIF importas baigtas.

en: QIF account name
lt: QIF sąskaitos pavadinimas

en: QIF category name
lt: QIF kategorijos pavadinimas

en: QIF payee/memo
lt: QIF gavėjas/užrašas

en: Match?
lt: Atitinka?

en: Enter a name for the account
lt: Įveskite sąskaitos pavadinimą

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
lt: Sąskaita „%s“ yra tik aplankas kitoms sąskaitoms, joje negalima atlikti jokių operacijų. Pasirinkite kitą sąskaitą.

en: Dividends
lt: Dividendai

en: Equity
lt: Nuosavybė

en: Retained Earnings
lt: Nepaskirstytosios pajamos

en: Commissions
lt: Komisiniai

en: Line
lt: Eilutė

en: Read aborted.
lt: Skaitymas nutrauktas.

en: Reading
lt: Skaitoma

en: Some characters have been discarded.
lt: Kai kurie simboliai atmesti.

en: Converted to:
lt: Konvertuota į:

en: Some characters have been converted according to your locale.
lt: Kai kurie simboliai konvertuoti pagal jūsų lokalę.

en: Ignoring unknown option
lt: Ignoruojama nežinoma parinktis

en: Date required.
lt: Reikalinga data.

en: Discarding this transaction.
lt: Atmetama ši operacija.

en: Ignoring class line
lt: Ignoruojama klasės eilutė

en: Ignoring category line
lt: Ignoruojama kategorijos eilutė

en: Ignoring security line
lt: Ignoruojama saugumo eilutė

en: File does not appear to be in QIF format
lt: Failas greičiausiai nėra QIF formato

en: Transaction date
lt: Operacijos data

en: Transaction amount
lt: Operacijos suma

en: Share price
lt: Akcijos kaina

en: Share quantity
lt: Akcijos kiekis

en: Investment action
lt: Investavimo veiksmas

en: Reconciliation status
lt: Suderinimo būsena

en: Commission
lt: Komisiniai

en: Account type
lt: Sąskaitos tipas

en: Tax class
lt: Mokesčių klasė

en: Category budget amount
lt: Kategorijos biudžeto suma

en: Account budget amount
lt: Sąskaitos biudžeto suma

en: Credit limit
lt: Kredito limitas

en: Parsing categories
lt: Analizuojamos kategorijos

en: Parsing accounts
lt: Analizuojamos sąskaitos

en: Parsing transactions
lt: Analizuojamos operacijos

en: Unrecognized or inconsistent format.
lt: Neatpažintas arba prieštaringas formatas.

en: Parsing failed.
lt: Nagrinėjimas nepavyko.

en: Parse ambiguity between formats
lt: Nagrinėjimo dviprasmybė tarp formatų

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
lt: Reikšmė „~a“ gali būti ~a arba ~a.

en: Finding duplicate transactions
lt: Ieškoma dubliuotų operacijų

note: Translators: This is an error message about actions like buy, sell …
en: Unrecognized action '~a'.
lt: Neatpažintas veiksmas „~a“.

en: QIF import: Name conflict with another account.
lt: QIF importas: konfliktas su kitos sąskaitos pavadinimu.

en: Preparing to convert your QIF data
lt: Ruošiamasi konvertuoti QIF duomenis

en: Creating accounts
lt: Sukuriamos sąskaitos

en: Matching transfers between accounts
lt: Sutapdinami pervedimai tarp sąskaitų

en: Converting
lt: Konvertuojama

en: Missing transaction date.
lt: Trūksta operacijos datos.

en: Welcome to GnuCash
lt: Jus sveikina GnuCash

en: Have a nice day!
lt: Geros dienos!

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
lt: Sąskaitos „%s“ nėra. Ar norėtumėte ją sukurti?

en: Hours
lt: Valandos

en: Project
lt: Projektas

en: Material
lt: Medžiaga

en: Save the current entry?
lt: Išsaugoti dabartinį įrašą?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
lt: Dabartinė operacija pakeista. Ar norite įrašyti pakeitimus prieš šio įrašo dubliavimą, ar atsisakyti dubliavimo?

en: _Record
lt: Į_rašyti

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
lt: Neteisingas įrašas: turite pateikti sąskaitą su tinkama valiuta šiai pozicijai.

en: This account should usually be of type income.
lt: Ši sąskaita paprastai turėtų būti pajamų tipo.

en: This account should usually be of type expense or asset.
lt: Ši sąskaita paprastai turėtų būti sąnaudų ar turto tipo.

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
lt: Mokesčių lentelės „%s“ nėra. Ar norėtumėte ją sukurti?

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
lt: Dabartinis įrašas pakeistas, tačiau jis yra egzistuojančio užsakymo dalis. Ar norite įrašyti pakeitimą ir pakeisti užsakymą?

en: _Don't Record
lt: _Neįrašyti

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
lt: Dabartinis įrašas pakeistas. Ar norėtumėte jį išsaugoti?

en: Income Account
lt: Pajamų sąskaita

en: Expense Account
lt: Sąnaudų sąskaita

en: Discount Type
lt: Nuolaidos tipas

en: Discount How
lt: Kokia nuolaida

en: Unit Price
lt: Vieneto kaina

en: Taxable?
lt: Apmokestinama?

en: Tax Included?
lt: Mokestis įskaičiuotas?

en: Invoiced?
lt: Sąskaita faktūra?

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Billable?
lt: Apmokėtina?

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
lt: Įrašui įveskite pajamų/sąnaudų sąskaitą arba pasirinkite iš sąrašo

en: Enter the type of Entry
lt: Įveskite įrašo tipą

note: Translators: This is a date format, see i.e. https://www.gnu.org/software/libc/manual/html_node/Formatting-Calendar-Time.html
en: %A %d %B %Y
lt: %A, %Y m. %B %d d.

en: Enter the Entry Description
lt: Įveskite įrašo aprašą

en: Enter the Discount Amount
lt: Įveskite nuolaidos sumą

en: Enter the Discount Percent
lt: Įveskite nuolaidą procentais

en: Enter the Discount … unknown type
lt: Įveskite nuolaidą … nežinomo tipo

en: Discount Type: Monetary Value
lt: Nuolaidos tipas: piniginė vertė

en: Discount Type: Percent
lt: Nuolaidos tipas: procentai

en: Select the Discount Type
lt: Pasirinkite nuolaidos tipą

en: Tax computed after discount is applied
lt: Mokestis apskaičiuojamas pritaikius nuolaidą

en: Discount and tax both applied on pretax value
lt: Nuolaida ir mokestis pritaikomi neapmokestintai sumai

en: Discount computed after tax is applied
lt: Nuolaida apskaičiuojama po mokesčių

en: Select how to compute the Discount and Taxes
lt: Pasirinkite, kaip apskaičiuoti nuolaidą ir mokesčius

en: Enter the unit-Price for this Entry
lt: Įveskite vieneto kainą šia, įrašui

en: Enter the Quantity of units for this Entry
lt: Įveskite vienetų skaičių šiam įrašui

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
lt: Įveskite mokesčių lentelę, kurią pritaikyti šiam įrašui

en: Is this entry taxable?
lt: Ar šis įrašas apmokestinamas?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
lt: Ar mokestis jau įskaičiuotas į šio įrašo kainą?

en: Is this entry invoiced?
lt: Ar šis įrašas turi sąskaitą faktūrą?

en: Is this entry credited?
lt: Ar šis įrašas turi kreditinę sąskaitą?

en: Include this entry on this invoice?
lt: Įtraukti šį įrašą į šią sąskaitą faktūrą?

en: Include this entry on this credit note?
lt: Įtraukti šį įrašą į šią kreditinę sąskaitą?

en: Unknown EntryLedger Type
lt: Nežinomas įrašo didžiosios knygos tipas

en: The subtotal value of this entry
lt: Tarpinė šio įrašo reikšmė

en: The total tax of this entry
lt: Visas šio įrašo mokestis

en: Is this entry billable to a customer or job?
lt: Ar šis įrašas apmokėtinas kliento ar pagal užduotį?

en: How did you pay for this item?
lt: Kaip sumokėjote už šį daiktą?

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
lt: Ši operacija jau redaguojama kitame registre. Iš pradžių baikite jos redagavimą ten.

en: Save transaction before duplicating?
lt: Išsaugoti operaciją prieš dubliavimą?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
lt: Dabartinė operacija pakeista. Ar norite įrašyti pakeitimus prieš šios operacijos dubliavimą, ar atsisakyti dubliavimo?

en: New Split Information
lt: Naujo skaidymo informacija

en: Cannot store a transaction at this date
lt: Negalima išsaugoti operacijos šiai datai

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
lt: Dubliuojamos operacijos įvesta data yra ankstesnė už „tik skaitymo ribą“ nustatytą šiai knygai. Ši nuostata gali būti pakeista per Failas->Savybės->Sąskaitos.

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
lt: Ketinate perrašyti egzistuojantį skaidymą. Ar tikrai tą norite padaryti?

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
lt: Ketinate perrašyti egzistuojančią operaciją. Ar tikrai tą norite padaryti?

en: Recalculate Transaction
lt: Perskaičiuoti operaciją

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
lt: Reikšmės įvestos šioje operacijoje yra prieštaringos. Kuri reikšmė, norėtumėte, kad būtų perskaičiuota?

en: Changed
lt: Pakeista

en: _Recalculate
lt: _Perskaičiuoti

en: Check
lt: Čekis

en: ATM Deposit
lt: Indėlis bankomate

en: ATM Draw
lt: Išėmimas bankomate

en: Teller
lt: Kasininkas

en: POS
lt: EKA

en: AutoDep
lt: Aut. indėlis

en: Wire
lt: Elektroninis

en: Direct Debit
lt: Tiesioginis debetas

en: Fee
lt: Mokestis

en: Paycheck
lt: Atlyginimas

en: Rebalance Transaction
lt: Perbalansuoti operaciją

en: The current transaction is not balanced.
lt: Dabartinė operacija yra nesubalansuota.

en: Balance it _manually
lt: Balansuoti _rankiniu būdu

en: Let GnuCash _add an adjusting split
lt: Leisti GnuCash _pridėti koreguojantį skaidymą

en: Adjust current account _split total
lt: Koreguoti dabartinės sąskaitos _skaidymo sumą

en: Adjust _other account split total
lt: Koreguoti _kitos sąskaitos skaidymo sumą

en: _Rebalance
lt: _Perbalansuoti

en: This register does not support editing exchange rates.
lt: Šis registras nepalaiko konvertavimo kursų redagavimo.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
lt: Turite pasirinkti skaidymą, kad galėtumėte modifikuoti jo konvertavimo kursą.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
lt: Turite išskleisti operaciją, kad galėtumėte modifikuoti jos konvertavimo kursus.

en: The entered account could not be found.
lt: Nepavyko rasti įvestos sąskaitos.

en: The two currencies involved equal each other.
lt: Naudojamos dvi tos pačios valiutos.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
lt: Skaidymo suma yra nulis, todėl konvertavimo kursas nereikalingas.

en: Save the changed transaction?
lt: Išsaugoti pakeistą operaciją?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
lt: Dabartinė operacija pakeista. Ar norite įrašyti pakeitimus prieš pereidami prie naujos operacijos, atsisakyti pakeitimų, ar grįžti į pakeistą operaciją?

en: _Discard Changes
lt: _Atmesti pakeitimus

en: _Record Changes
lt: Į_rašyti pakeitimus

en: Mark split as unreconciled?
lt: Pažymėti skaidymą kaip nesuderintą?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
lt: Ketinate pažymėti suderintą skaidymą kaip nesuderintą. Tai padarius gali būti sunku atlikti suderinimą ateityje! Tęsti šį pakeitimą?

en: _Unreconcile
lt: _Nesuderinti

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
lt: Nepavyko nustatyti sąskaitos valiutos. Naudojama sistemos numatytoji valiuta.

en: T-Ref
lt: O-nuoroda

en: T-Num
lt: O-num

en: Tot %s
lt: Iš viso %s

en: Tot Shares
lt: Iš viso akcijų

en: Debit Formula
lt: Debeto formulė

en: Credit Formula
lt: Kredito formulė

en: Scheduled
lt: Suplanuota

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
lt: Įveskite nuorodą, pavyzdžiui, sąskaitos faktūros arba čekio numerį, bendrą visiems įrašams (skaidymams)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
lt: Įveskite nuorodą, pavyzdžiui, sąskaitos faktūros arba čekio numerį, unikalų kiekvienam įrašui (skaidymui)

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
lt: Įveskite nuorodą, pavyzdžiui, čekio numerį, bendrą visiems įrašams (skaidymams)

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
lt: Įveskite nuorodą, pavyzdžiui, čekio numerį, unikalų kiekvienam įrašui (skaidymui)

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
lt: Įveskite operacijos nuorodą, pavyzdžiui, sąskaitos faktūros arba čekio numerį, bendrą visiems įrašams (skaidymams)

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
lt: Įveskite operacijos nuorodą, bendrą visiems įrašams (skaidymams)

en: Enter the name of the Customer
lt: Įveskite kliento vardą

en: Enter the name of the Vendor
lt: Įveskite tiekėjo vardą

en: Enter a description of the transaction
lt: Įveskite operacijos aprašą

en: Enter notes for the transaction
lt: Įveskite pastabas operacijai

en: Reason the transaction was voided
lt: Operacijos anuliavimo priežastis

en: Enter an action type, or choose one from the list
lt: Įveskite veiksmo tipą arba pasirinkite vieną iš sąrašo

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
lt: Įveskite nuorodos numerį, pavyzdžiui, kitą čekio numerį arba pasirinkite veiksmo tipą iš sąrašo

en: Enter a description of the split
lt: Įveskite skaidymo aprašą

en: Enter the effective share price
lt: Įveskite faktinę akcijos kainą

en: Enter the number of shares bought or sold
lt: Įveskite įsigytų ar parduotų akcijų skaičių

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
lt: Įveskite sąskaitą iš kurios pervesti, arba pasirinkite iš sąrašo

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
lt: Ši operacija turi daug skaidymų; spauskite mygtuką „Skaidymas“ jiems visiems pamatyti

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
lt: Ši operacija yra akcijų skaidymas; spauskite mygtuką „Skaidymas“ detalesnei informacijai pamatyti

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
lt: Neįmanoma modifikuoti arba pašalinti šios operacijos. Ši operacija pažymėta tik skaitymui, nes:
    
    „%s“

en: Change reconciled split?
lt: Keisti suderintą skaidymą?

en: Chan_ge Split
lt: _Keisti skaidymą

en: Enter debit formula for real transaction
lt: Įveskite debeto formulę tikrai operacijai

en: Enter credit formula for real transaction
lt: Įveskite kredito formulę tikrai operacijai

en: List
lt: Sąrašas

en: Template file "~a" can not be read
lt: Neįmanoma perskaityti šablono failo „~a“

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Font info for the report title.
lt: Ataskaitos pavadinimo šrifto informacija.

en: Account link
lt: Sąskaitos nuoroda

en: Font info for account name.
lt: Sąskaitos pavadinimo šrifto informacija.

en: Number cell
lt: Skaičių langelis

en: Font info for regular number cells.
lt: Normalių skaičių langelių šrifto informacija.

en: Negative Values in Red
lt: Neigiamos reikšmės raudonai

en: Display negative values in red.
lt: Rodyti neigiamas reikšmes raudonai.

en: Number header
lt: Skaičių antraštė

en: Font info for number headers.
lt: Skaičių antraštės šrifto informacija.

en: Text cell
lt: Teksto langelis

en: Font info for regular text cells.
lt: Normalių teksto langelių šrifto informacija.

en: Total number cell
lt: Sumos langelis

en: Font info for number cells containing a total.
lt: Sumos langelių šrifto informacija.

en: Total label cell
lt: Sumos etiketės langelis

en: Font info for cells containing total labels.
lt: Sumos etikečių langelių šrifto informacija.

en: Centered label cell
lt: Centruotas etiketės langelis

en: Font info for centered label cells.
lt: Centruotų etikečių langelių šrifto informacija.

en: Can't save style sheet
lt: Neįmanoma išsaugoti stiliaus

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
lt: Neegzistuoja joks biudžetas. Privalote sukurti bent vieną biudžetą.

en: Edit report options
lt: Redaguoti ataskaitos parinktis

en: This report requires you to specify certain report options.
lt: Šiai ataskaitai reikia nurodyti tam tikras ataskaitos parinktis.

en: No accounts selected
lt: Nepasirinktos jokios sąskaitos

en: No data
lt: Nėra duomenų

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
lt: Pasirinktose sąskaitose nėra duomenų/operacijų (arba tik nuliai) pasirinktame laikotarpyje.

en: Select a date to report on.
lt: Pasirinkite ataskaitos datą.

en: Start of reporting period.
lt: Ataskaitos laikotarpio pradžia.

en: End of reporting period.
lt: Ataskaitos laikotarpio pabaiga.

en: The amount of time between data points.
lt: Laikotarpis tarp duomenų taškų.

en: One Day
lt: Viena diena

en: One Week
lt: Viena savaitė

en: Two Weeks
lt: Dvi savaitės

en: One Month
lt: Vienas mėnuo

en: Half Year
lt: Pusmetis

en: One Year
lt: Vieni metai

en: All
lt: Visos

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
lt: Rodyti sąskaitas iki tokio gylio, nustelbiant kitas parinktis.

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
lt: Nustelbti sąskaitų pasirinkimą ir rodyti antrines sąskaitas visoms pasirinktoms sąskaitoms?

en: Report on these accounts, if display depth allows.
lt: Ataskaita apie šias sąskaitas, jei leidžia gylis.

en: Select the currency to display the values of this report in.
lt: Pasirinkite valiutą šios ataskaitos reikšmių rodymui.

en: The source of price information.
lt: Kainos informacijos šaltinis.

en: Most recent
lt: Paskutinė

en: Choose the marker for each data point.
lt: Pasirinkite ženklą kiekvienam duomenų taškui.

en: Diamond
lt: Rombas

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Cross
lt: Kryžius

en: Plus
lt: Pliusas

en: Dash
lt: Brūkšnys

en: Filled diamond
lt: Spalvotas rombas

en: Filled circle
lt: Skritulys

en: Filled square
lt: Užpildytas kvadratas

en: Choose the method for sorting accounts.
lt: Pasirinkite sąskaitų rikiavimo metodą.

en: Alphabetical by account code
lt: Abėcėlinis pagal sąskaitos kodą

en: Alphabetical by account name
lt: Abėcėlinis pagal sąskaitos pavadinimą

en: How to show the balances of parent accounts.
lt: Kaip rodyti pirminių sąskaitų likučius.

en: Do not show any balances of parent accounts.
lt: Nerodyti jokių likučių pirminėms sąskaitoms.

en: Account Balance
lt: Sąskaitos likutis

en: Do not show
lt: Nerodyti

en: How to show account subtotals for parent accounts.
lt: Kaip rodyti pirminių sąskaitų tarpinius likučius.

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
lt: Rodyti tarpines sumas pasirinktoms pirminėms sąskaitoms, kurios turi antrinių sąskaitų.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
lt: Nerodyti jokių tarpinių sumų pirminėms sąskaitoms.

en: Show subtotals
lt: Rodyti tarpines sumas

en: _Assets & Liabilities
lt: _Turtas ir įsipareigojimai

en: _Income & Expense
lt: _Pajamos ir sąnaudos

en: B_udget
lt: _Biudžetas

en: _Taxes
lt: _Mokesčiai

en: Display
lt: Rodymas

en: Report name
lt: Ataskaitos pavadinimas

en: Stylesheet
lt: Stilius

en: _Business
lt: V_erslas

en: Invoice Number
lt: Sąskaitos faktūros numeris

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
lt: Viena iš ataskaitų turi dubliuotą ataskaitos GUID. Patikrinkite ataskaitų sistemą, ypač išsaugotas ataskaitas dėl ataskaitos su šiuo ataskaitos GUID:

en: Enter a descriptive name for this report.
lt: Įveskite ataskaitos aprašomąjį pavadinimą.

en: Select a stylesheet for the report.
lt: Pasirinkite ataskaitos stilių.

en: Average Balance
lt: Vidutinis likutis

en: Step Size
lt: Žingsnio dydis

en: Report's currency
lt: Ataskaitos valiuta

en: Price Source
lt: Kainos šaltinis

en: Include Sub-Accounts
lt: Įtraukti antrines sąskaitas

en: Exclude transactions between selected accounts
lt: Pašalinti operacijas tarp pasirinktų sąskaitų

en: Plot Width
lt: Grafiko plotis

en: Plot Height
lt: Grafiko aukštis

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
lt: Įtraukti visų pasirinktų sąskaitų antrines sąskaitas.

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
lt: Pašalinti operacijas, kuriose tik dvi sąskaitos, iš kurių abi pasirinktos žemiau. Tai paveikia tik lentelės pelno ir nuostolio stulpelius.

en: Do transaction report on this account.
lt: Padaryti šios sąskaitos operacijų ataskaitą.

en: Show table
lt: Rodyti lentelę

en: Display a table of the selected data.
lt: Rodyti pasirinktų duomenų lentelę.

en: Show plot
lt: Rodyti grafiką

en: Display a graph of the selected data.
lt: Rodyti pasirinktų duomenų grafiką.

en: Plot Type
lt: Grafiko tipas

en: The type of graph to generate.
lt: Kuriamo grafiko tipas.

en: Average
lt: Vidurkis

en: Profit
lt: Pelnas

en: Period start
lt: Laikotarpio pradžia

en: Period end
lt: Laikotarpio pabaiga

en: Maximum
lt: Didžiausias

en: Minimum
lt: Mažiausias

en: Gain
lt: Gavimai

en: Loss
lt: Netekimai

en: Income vs. Day of Week
lt: Pajamos pagal savaitės dieną

en: Expenses vs. Day of Week
lt: Sąnaudos pagal savaitės dieną

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
lt: Parodo skritulinę diagramą su visomis kiekvienos savaitės dienos pajamomis

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
lt: Parodo skritulinę diagramą su visomis kiekvienos savaitės dienos sąnaudomis

en: Levels of Subaccounts
lt: Antrinių sąskaitų lygiai

en: Show Totals
lt: Rodyti sumas

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
lt: Ataskaita apie šias sąskaitas, jei leidžia pasirinktas sąskaitos lygis.

en: Show the total balance in legend?
lt: Rodyti bendrą sumą legendoje?

en: Report Title
lt: Ataskaitos pavadinimas

en: Title for this report.
lt: Šios ataskaitos pavadinimas.

en: Boolean Option
lt: Loginė parinktis

en: This is a boolean option.
lt: Tai loginė parinktis.

en: Multi Choice Option
lt: Daugybinio pasirinkimo parinktis

en: This is a multi choice option.
lt: Tai daugybinio pasirinkimo parinktis.

en: First Option
lt: Pirma parinktis

en: Second Option
lt: Antra parinktis

en: Third Option
lt: Trečia parinktis

en: Fourth Options
lt: Ketvirta parinktis

en: String Option
lt: Eilutės parinktis

en: This is a string option.
lt: Tai eilutės parinktis.

en: Just a Date Option
lt: Tiesiog datos parinktis

en: This is a date option.
lt: Tai datos parinktis.

en: Combo Date Option
lt: Jungtinės datos parinktis

en: This is a combination date option.
lt: Tai jungtinės datos parinktis.

en: Relative Date Option
lt: Santykinės datos parinktis

en: This is a relative date option.
lt: Tai santykinės datos parinktis.

en: Number Option
lt: Skaičiaus parinktis

en: This is a number option.
lt: Tai skaičiaus parinktis.

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: This is a color option.
lt: Tai spalvos parinktis.

en: An account list option
lt: Sąskaitų sąrašo parinktis

en: This is an account list option.
lt: Tai sąskaitų sąrašo parinktis.

en: A list option
lt: Sąrašo parinktis

en: This is a list option.
lt: Tai sąrašo parinktis.

en: The Good
lt: Geras

en: The Bad
lt: Blogas

en: The Ugly
lt: Bjaurus

en: Testing
lt: Išbandymas

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
lt: Jei reikia pagalbos su ataskaitų kūrimu, ar norite prisidėti su savo nauja, visiškai nuostabia ataskaita, ieškokite informacijos elektroninio pašto grupėje ~a.

en: The current time is ~a.
lt: Dabartinis laikas yra ~a.

en: The boolean option is ~a.
lt: Loginė parinktis yra ~a.

en: true
lt: tiesa

en: false
lt: netiesa

en: The multi-choice option is ~a.
lt: Daugybinio pasirinkimo parinktis yra „~a“.

en: The string option is ~a.
lt: Eilutės parinktis yra „~a“.

en: The date option is ~a.
lt: Datos parinktis yra „~a“.

en: The relative date option is ~a.
lt: Santykinės datos parinktis yra „~a“.

en: The combination date option is ~a.
lt: Jungtinės datos parinktis yra „~a“.

en: The number option is ~a.
lt: Skaičiaus parinktis yra „~a“.

en: The number option formatted as currency is ~a.
lt: Skaičiaus parinktis, suformatuota kaip valiuta, yra „~a“.

en: Items you selected:
lt: Elementai, kuriuos pasirinkote:

en: List items selected
lt: Pasirinkti sąrašo elementai

en: (You selected no list items.)
lt: (Nepasirinkote jokių sąrašo elementų.)

en: You have selected no accounts.
lt: Nepasirinkote jokių sąskaitų.

en: Display help
lt: Rodyti pagalbą

en: Tax Report / TXF Export
lt: Mokesčių ataskaita / TXF eksportas

en: Alternate Period
lt: Alternatyvus laikotarpis

en: Override or modify From: & To:.
lt: Nustelbti ar modifikuoti „Nuo:“ ir „Iki:“.

en: Use From - To
lt: Naudoti nuo – iki

en: Last Year
lt: Praėję metai

en: Select Accounts (none = all)
lt: Pasirinkti sąskaitas (nieko = visos)

en: Select accounts.
lt: Pasirinkite sąskaitas.

en: Suppress $0.00 values
lt: Slėpti nulines reikšmes

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
lt: Nulinio likučio sąskaitos nebus išvedamos.

en: Print Full account names
lt: Spausdinti pilnus sąskaitų pavadinimus

en: Print all Parent account names.
lt: Išvesti visų pirminių sąskaitų pavadinimus.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
lt: ĮSPĖJIMAS: Kai kurioms sąskaitoms yra priskirti vienodi TXF kodai. Kartojami gali būti tik TXF kodai su mokėtojo šaltiniais.

en: Period from ~a to ~a
lt: Laikotarpis nuo ~a iki ~a

en: Tax Report & XML Export
lt: Mokesčių ataskaita ir XML eksportas

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
lt: Apmokestinamos pajamos / atskaitomos sąnaudos / eksportas į .XML failą

en: Taxable Income / Deductible Expenses
lt: Apmokestinamos pajamos / atskaitomos sąnaudos

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
lt: Ši ataskaita parodo apmokestinamas pajamas ir atskaitomas sąnaudas.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
lt: Šis puslapis parodo apmokestinamas pajamas ir atskaitomas sąnaudas.

en: Tax Schedule Report/TXF Export
lt: Mokesčių grafiko ataskaita ir TXF eksportas

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
lt: Nulinio likučio mokesčių kodai nebus išvedami.

en: Do not print full account names
lt: Neišvesti sąskaitų viso pavadinimo

en: Do not print all Parent account names.
lt: Neišvesti visų pirminių sąskaitų pavadinimų.

en: Print all Transfer To/From Accounts
lt: Išvesti visas pervedimo iš/į sąskaitas

en: Print all split details for multi-split transactions.
lt: Išvesti visą skaidymų informaciją operacijoms su daugeliu skaidymų.

en: Print TXF export parameters
lt: Išvesti TXF eksporto parametrus

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
lt: Rodyti TXF eksporto parametrus ataskaitoje kiekvienam TXF kodui/sąskaitai.

en: Do not print T-Num:Memo data
lt: Neišvesti O-num:Užrašo duomenų

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
lt: Neišvesti O-num:Užrašo duomenų operacijoms.

en: Do not print Action:Memo data
lt: Neišvesti Veiksmo:Užrašo duomenų

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
lt: Neišvesti Veiksmo:Užrašo duomenų operacijoms.

en: Do not print transaction detail
lt: Neišvesti operacijų informacijos

en: Do not print transaction detail for accounts.
lt: Neišvesti operacijų informacijos sąskaitoms.

en: Do not use special date processing
lt: Nenaudoti specialaus datos apdorojimo

en: Do not print transactions out of specified dates.
lt: Neišvesti operacijų ne nurodytame laikotarpyje.

en: Currency conversion date
lt: Valiutos konvertavimo data

en: Select date to use for PriceDB lookups.
lt: Pasirinkite datą PriceDB paieškoms.

en: Tax Schedule Report & TXF Export
lt: Mokesčių grafiko ataskaita ir TXF eksportas

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
lt: Apmokestinamos pajamos / atskaitomos sąnaudos su operacijų detalėmis / eksportas į .TXF failą

en: Taxable Income/Deductible Expenses
lt: Apmokestinamos pajamos / atskaitomos sąnaudos

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
lt: Ši ataskaita rodo operacijų detales sąskaitoms susijusioms su pajamų mokesčiais.

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
lt: Šis puslapis rodo aktualių pajamų mokesčio sąskaitų operacijų detales.

en: Income Piechart
lt: Pajamų skritulinė diagrama

en: Expense Piechart
lt: Sąnaudų skritulinė diagrama

en: Asset Piechart
lt: Turto skritulinė diagrama

en: Liability Piechart
lt: Įsipareigojimų skritulinė diagrama

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
lt: Parodo skritulinę diagramą su pajamomis per nurodytą laikotarpį

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
lt: Parodo skritulinę diagramą su sąnaudomis per nurodytą laikotarpį

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
lt: Parodo skritulinę diagramą su turto likučiu nurodytu laiku

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
lt: Parodo skritulinę diagramą su įsipareigojimų likučiu nurodytu laiku

en: Income Accounts
lt: Pajamų sąskaitos

en: Expense Accounts
lt: Sąnaudų sąskaitos

en: Assets
lt: Turtas

en: Liabilities
lt: Įsipareigojimai

en: Show Percents
lt: Rodyti procentus

en: Maximum Slices
lt: Daugiausiai skilčių

en: Sort Method
lt: Rikiavimo būdas

en: Show Average
lt: Rodyti vidurkį

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
lt: Pasirinkite, ar sumos turėtų būti rodomos už visą periodą, ar kaip vidurkiai, pvz., per mėnesį.

en: No Averaging
lt: Neimti vidurkio

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
lt: Didžiausias rodomas lygių skaičius sąskaitų medyje.

en: Show the full account name in legend?
lt: Rodyti pilną sąskaitos pavadinimą legendoje?

en: Show the percentage in legend?
lt: Rodyti procentus legendoje?

en: Maximum number of slices in pie.
lt: Daugiausiai skilčių skritulinėje diagramoje.

en: Yearly Average
lt: Metinis vidurkis

en: Monthly Average
lt: Mėnesinis vidurkis

en: Weekly Average
lt: Savaitinis vidurkis

en: Balance at ~a
lt: Likutis ~a

en: Account Summary
lt: Sąskaitų suvestinė

en: Future Scheduled Transactions Summary
lt: Ateities suplanuotų operacijų suvestinė

en: Depth limit behavior
lt: Gylio limito veikimas

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
lt: Kaip elgtis su sąskaitomis, kurios viršija nurodytą gylio limitą (jei yra).

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
lt: Rodyti visų sąskaitų bendrą likutį, įskaitant antrinių sąskaitų likučius, gylio limito lygyje.

en: Parent account balances
lt: Pirminių sąskaitų likučiai

en: Parent account subtotals
lt: Pirminių sąskaitų tarpinės sumos

en: Include accounts with zero total balances
lt: Įtraukti sąskaitas su nuliniais bendrais likučiais

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
lt: Įtraukti sąskaitas su nulinėmis likučių sumomis (rekursyviai) į šią ataskaitą.

en: Omit zero balance figures
lt: Praleisti nulinio likučio vaizdavimą

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
lt: Rodyti tuščią vietą vietoje bet kokio nulinio likučio, kuris būtų rodomas.

en: Show accounting-style rules
lt: Rodyti buhalterinio stiliaus brūkšnius

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
lt: Naudoti brūkšnius po sudėtų skaičių stulpeliais, kaip daro buhalteriai.

en: Display accounts as hyperlinks
lt: Rodyti sąskaitas kaip nuorodas

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
lt: Parodo kiekvieną sąskaitą lentelėje kaip nuorodą į jos registro langą.

en: Show an account's balance.
lt: Rodyti sąskaitos likutį.

en: Show an account's account code.
lt: Rodyti sąskaitos kodą.

en: Show an account's account type.
lt: Rodyti sąskaitos tipą.

en: Account Description
lt: Sąskaitos aprašas

en: Show an account's description.
lt: Rodyti sąskaitos aprašą.

en: Account Notes
lt: Sąskaitos pastabos

en: Show an account's notes.
lt: Rodyti sąskaitos pastabas.

en: Commodities
lt: Prekės

en: Show Foreign Currencies
lt: Rodyti užsienio valiutas

en: Display any foreign currency amount in an account.
lt: Rodyti užsienio valiutos sumą sąskaitoje.

en: Show Exchange Rates
lt: Rodyti konvertavimo kursus

en: Show the exchange rates used.
lt: Rodyti naudojamus konvertavimo kursus.

en: Recursive Balance
lt: Rekursyvus likutis

en: Raise Accounts
lt: Pakelti sąskaitas

en: Omit Accounts
lt: Praleisti sąskaitas

en: Account title
lt: Sąskaitos pavadinimas

en: Advanced Portfolio
lt: Išplėstinis portfelis

en: Share decimal places
lt: Akcijų dešimtainės skiltys

en: Include accounts with no shares
lt: Įtraukti sąskaitas be akcijų

en: Show ticker symbols
lt: Rodyti trumpinius

en: Show listings
lt: Rodyti sąrašus

en: Show prices
lt: Rodyti kainas

en: Show number of shares
lt: Rodyti akcijų skaičių

en: Basis calculation method
lt: Bazės skaičiavimo metodas

en: Set preference for price list data
lt: Nustatyti pirmenybę kainų sąrašo duomenims

en: Basis calculation method.
lt: Bazės skaičiavimo metodas.

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
lt: Teikti pirmenybę kainų tvarkytuvės kainoms prieš operacijas, kur pritaikoma.

en: Display the ticker symbols.
lt: Rodyti trumpinius.

en: Display exchange listings.
lt: Rodyti biržos sąrašus.

en: Display numbers of shares in accounts.
lt: Rodyti akcijų skaičius sąskaitose.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
lt: Kiek akcijų skaičiui naudoti dešimtainių skilčių.

en: Display share prices.
lt: Rodyti akcijų kainas.

en: Stock Accounts to report on.
lt: Akcijų sąskaitos ataskaitai.

en: Include accounts that have a zero share balances.
lt: Įtraukti sąskaitas, kurios turi nulinį akcijų likutį.

en: Listing
lt: Sąrašas

en: Basis
lt: Bazė

en: Money In
lt: Pinigai į

en: Money Out
lt: Pinigai iš

en: Realized Gain
lt: Gautas pelnas

en: Unrealized Gain
lt: Negautas pelnas

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
lt: Jei naudojate daugelį valiutų, konvertavimai gali būti netikslūs.

en: Report on these accounts.
lt: Ataskaita apie šias sąskaitas.

en: Data markers?
lt: Duomenų ženklai?

en: Display a mark for each data point.
lt: Rodyti ženklą kiekvienam duomenų taškui.

en: Balance Sheet
lt: Balansas

en: Balance Sheet Date
lt: Balanso data

en: Single column Balance Sheet
lt: Vieno stulpelio balansas

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
lt: Išvesti įsipareigojimų/nuosavybės dalį tame pačiame stulpelyje po turto dalimi vietoje antro stulpelio turto dalies dešinėje.

en: Flatten list to depth limit
lt: Suploti sąrašą iki gylio limito

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
lt: Sąskaitas, kurios viršija gylio limitą, rodo gylio limito lygyje.

en: Label the assets section
lt: Trumpai apibūdinti turto dalį

en: Whether or not to include a label for the assets section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę turto daliai.

en: Include assets total
lt: Įtraukti turto bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją turto sumą.

en: Use standard US layout
lt: Naudoti standartinį JAV išdėstymą

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
lt: Ataskaitos dalių tvarka yra turtas/įsipareigojimai/nuosavybė (vietoje turtas/nuosavybė/įsipareigojimai).

en: Label the liabilities section
lt: Trumpai apibūdinti įsipareigojimų dalį

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę įsipareigojimų daliai.

en: Include liabilities total
lt: Įtraukti įsipareigojimų bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją įsipareigojimų sumą.

en: Label the equity section
lt: Trumpai apibūdinti nuosavybės dalį

en: Whether or not to include a label for the equity section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę nuosavybės daliai.

en: Include equity total
lt: Įtraukti nuosavybės bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją nuosavybės sumą.

en: Total Liabilities
lt: Iš viso įsipareigojimų

en: Total Assets
lt: Iš viso turto

en: Retained Losses
lt: Nepaskirstytasis nuostolis

en: Trading Gains
lt: Prekybos pelnas

en: Trading Losses
lt: Prekybos nuostolis

en: Unrealized Gains
lt: Negautas pelnas

en: Unrealized Losses
lt: Nepatirtas nuostolis

en: Total Equity
lt: Iš viso nuosavybės

en: Total Liabilities & Equity
lt: Iš viso įsipareigojimų ir nuosavybės

en: Balance Sheet (eguile)
lt: Balansas (eguile)

en: Exclude accounts with zero total balances
lt: Slėpti sąskaitas, kurių bendras likutis lygus nuliui

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
lt: Slėpti ne aukščiausio lygio sąskaitas su nuliniu likučiu ir be nenulinių antrinių sąskaitų.

en: Negative amount format
lt: Neigiamos sumos formatas

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
lt: Formatavimas naudojamas neigiamoms sumoms: su ženklu priekyje, ar skliaustais.

en: Font family
lt: Šrifto giminė

en: Font definition in CSS font-family format.
lt: Šrifto apibrėžtis CSS šrifto šeimos formatu.

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
lt: Šrifto dydis CSS šrifto dydžio formatu (pvz., „medium“ ar „10pt“).

en: Template file
lt: Šablono failas

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lt: Šios ataskaitos eguile šablono dalies failo pavadinimas. Šis failas privalo būti .gnucash kataloge arba savo tinkamoje vietoje įdiegto GnuCash kataloguose.

en: CSS stylesheet file
lt: CSS stiliaus failas

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lt: CSS stiliaus failo pavadinimas naudojimui šioje ataskaitoje. Jei nurodytas, šis failas turėtų būti .gnucash kataloge arba savo tinkamoje vietoje įdiegto GnuCash kataloguose.

en: Extra Notes
lt: Papildomos pastabos

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
lt: Pastabos pridėtos sąskaitos faktūros apačioje – gali turėti HTML ženklinimą.

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
lt: (Tobulinama versija – nepasitikėkite šios ataskaitos skaičiais prieš tai jų nepatikrinę.<br>Keiskite parinktį „Papildomos pastabos“ šiam pranešimui paslėpti)

en: Imbalance
lt: Disbalansas

en: Orphan
lt: Apleistas

en: Balance Sheet using eguile-gnc
lt: Balansas naudojant eguile-gnc

en: Display a balance sheet (using eguile template)
lt: Parodyti balansą (naudojant eguile šabloną)

en: Common Currency
lt: Bendra valiuta

en: Total For
lt: Iš viso

en: Asset
lt: Turtas

en: Liability
lt: Įsipareigojimas

en:  to
lt:  iki

en: Expense
lt: Sąnaudos

en: Net Income
lt: Grynosios pajamos

en: Budget Balance Sheet
lt: Biudžeto balansas

en: Include new/existing totals
lt: Įtraukti naujas/esamas sumas

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
lt: Ar įtraukti eilutes rodančias sumų pokyčius atsiradusius dėl biudžeto.

en: Budget to use.
lt: Naudotinas biudžetas.

en: Existing Assets
lt: Esamas turtas

en: Allocated Assets
lt: Paskirtas turtas

en: Unallocated Assets
lt: Nepaskirtas turtas

en: Existing Liabilities
lt: Esami įsipareigojimai

en: New Liabilities
lt: Nauji įsipareigojimai

en: Existing Retained Earnings
lt: Esamos nepaskirstytosios pajamos

en: Existing Retained Losses
lt: Esamas nepaskirstytasis nuostolis

en: New Retained Earnings
lt: Naujos nepaskirstytosios pajamos

en: New Retained Losses
lt: Naujas nepaskirstytasis nuostolis

en: Total Retained Earnings
lt: Iš viso nepaskirstytųjų pajamų

en: Total Retained Losses
lt: Iš viso nepaskirstytųjų nuostolių

en: Existing Equity
lt: Esama nuosavybė

en: New Equity
lt: Nauja nuosavybė

en: Running Sum
lt: Einamoji suma

en: Range start
lt: Intervalo pradžia

en: Range end
lt: Intervalo pabaiga

en: Calculate as running sum?
lt: Skaičiuoti kaip einamąją sumą?

en: Actual
lt: Faktas

en: Budget Flow
lt: Biudžeto vykdymas

en: Period number.
lt: Laikotarpio numeris.

en: Report for range of budget periods
lt: Ataskaita biudžeto periodų intervalui

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
lt: Sukurti ataskaitą biudžeto periodų intervalui vietoje viso biudžeto.

en: Select a budget period that begins the reporting range.
lt: Pasirinkite biudžeto periodą, kuris pradeda ataskaitos intervalą.

en: Select a budget period that ends the reporting range.
lt: Pasirinkite biudžeto periodą, kuris pabaigia ataskaitos intervalą.

en: Label the revenue section
lt: Trumpai apibūdinti pajamų dalį

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę pajamų daliai.

en: Include revenue total
lt: Įtraukti pajamų bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją pajamų sumą.

en: Label the expense section
lt: Trumpai apibūdinti sąnaudų dalį

en: Whether or not to include a label for the expense section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę sąnaudų daliai.

en: Include expense total
lt: Įtraukti sąnaudų bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją sąnaudų sumą.

en: Display as a two column report
lt: Rodyti kaip dviejų stulpelių ataskaitą

en: Divides the report into an income column and an expense column.
lt: Padalina ataskaitą į pajamų stulpelį ir sąnaudų stulpelį.

en: Display in standard, income first, order
lt: Rodyti įprasta tvarka – iš pradžių pajamos

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
lt: Ataskaitą rodo įprasta tvarka, iš pradžių pajamas, po to sąnaudas.

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
lt: Ataskaitos intervalo pabaigos periodas negali būti mažesnis už pradžios periodą.

en: Revenues
lt: Pajamos

en: Total Revenue
lt: Iš viso pajamų

en: Total Expenses
lt: Iš viso sąnaudų

en: for Budget ~a
lt: biudžetui „~a“

en: for Budget ~a Period ~d
lt: biudžetui „~a“ periodui ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
lt: biudžetui „~a“ periodams ~d - ~d

en: Net income
lt: Grynosios pajamos

en: Net loss
lt: Grynasis nuostolis

en: Budget Income Statement
lt: Biudžeto pajamų deklaracija

en: Budget Profit & Loss
lt: Biudžeto pelnas ir nuostolis

en: Budget Report
lt: Biudžeto ataskaita

en: Account Display Depth
lt: Sąskaitų rodymo gylis

en: Always show sub-accounts
lt: Visada rodyti antrines sąskaitas

en: Show Budget
lt: Rodyti biudžetą

en: Display a column for the budget values.
lt: Rodyti stulpelį biudžeto reikšmėms.

en: Show Actual
lt: Rodyti faktą

en: Display a column for the actual values.
lt: Rodyti stulpelį faktinėms reikšmėms.

en: Show Difference
lt: Rodyti skirtumą

en: Display the difference as budget - actual.
lt: Rodyti skirtumą kaip biudžetas - faktas.

en: Show Column with Totals
lt: Rodyti stulpelį su sumomis

en: Display a column with the row totals.
lt: Rodyti stulpelį su eilučių sumomis.

en: Include accounts with zero total balances and budget values
lt: Įtraukti sąskaitas su nuliniais likučiais ir biudžeto reikšmėmis

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
lt: Įtraukti sąskaitas su nulinėmis likučių sumomis (rekursyviai) ir biudžeto reikšmėmis į šią ataskaitą.

note: Translators: Abbreviation for "Budget" amount
en: Bgt
lt: Biudž.

note: Translators: Abbreviation for "Actual" amount
en: Act
lt: Fakt.

note: Translators: Abbreviation for "Difference" amount
en: Diff
lt: Skirt.

en: Cash Flow
lt: Pinigų srautas

en: Show Full Account Names
lt: Rodyti pilnus sąskaitų pavadinimus

en: Show full account names (including parent accounts).
lt: Rodyti pilnus sąskaitų pavadinimus (ir pirminių sąskaitų).

en: ~a and subaccounts
lt: ~a ir antrinės sąskaitos

en: ~a and selected subaccounts
lt: ~a ir pasirinktos antrinės sąskaitos

en: Money into selected accounts comes from
lt: Pinigai į pasirinktas sąskaitas ateina iš

en: Money out of selected accounts goes to
lt: Pinigai iš pasirinktų sąskaitų eina į

en: Income Chart
lt: Pajamų diagrama

en: Expense Chart
lt: Sąnaudų diagrama

en: Asset Chart
lt: Turto diagrama

en: Liability Chart
lt: Įsipareigojimų diagrama

en: Income Over Time
lt: Pajamos ilgainiui

en: Expense Over Time
lt: Sąnaudos ilgainiui

en: Assets Over Time
lt: Turtas ilgainiui

en: Liabilities Over Time
lt: Įsipareigojimai ilgainiui

en: Show long account names
lt: Rodyti pilnus sąskaitų pavadinimus

en: Maximum Bars
lt: Daugiausiai juostų

en: Daily Average
lt: Dienos vidurkis

en: Balances ~a to ~a
lt: Likučiai nuo ~a iki ~a

en: Grand Total
lt: Bendra suma

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
lt: Pajamų sąskaitos, kuriose įrašyti pardavimai ir pajamos.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
lt: Sąnaudų sąskaitos, kuriose įrašytos sąnaudos, kurios atimamos iš pardavimų, pelnui gauti.

en: Show Expense Column
lt: Rodyti sąnaudų stulpelį

en: Show the column with the expenses per customer.
lt: Rodyti stulpelį su sąnaudomis pagal klientą.

en: Show Company Address
lt: Rodyti įmonės adresą

en: Show your own company's address and the date of printing.
lt: Rodyti savo įmonės adresą ir spausdinimo datą.

en: Show Lines with All Zeros
lt: Rodyti eilutes vien su nuliais

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
lt: Rodyti lentelės eilutes su klientais, kurie neturėjo jokių operacijų ataskaitos periode, todėl stulpeliuose rodytų vien nulius.

en: Sort Column
lt: Rikiavimo stulpelis

en: Choose the column by which the result table is sorted.
lt: Pasirinkite stulpelį, pagal kurį rikiuojama rezultatų lentelė.

en: Sort Order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Customer Name
lt: Kliento vardas

en: Sales
lt: Pardavimas

en: Markup
lt: Antkainis

en: No Customer
lt: Nėra kliento

en: Customer Summary
lt: Klientų suvestinė

note: Translators: This statement is about a range of time
en: Equity Statement
lt: Nuosavybės deklaracija

en: Report only on these accounts.
lt: Ataskaita tik apie šias sąskaitas.

en: Closing Entries pattern
lt: Uždarančių įrašų šablonas

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
lt: Bet koks tekstas aprašo stulpelyje, kuris identifikuoja uždarančius įrašus.

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
lt: Uždarančių įrašų šablonas skiria didžiąsias ir mažąsias raides

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
lt: Padaro, kad uždarančių įrašų šablono atitiktys skirtų didžiąsias ir mažąsias raides.

en: Closing Entries Pattern is regular expression
lt: Uždarančių įrašų šablonas yra reguliarusis reiškinys

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
lt: Padaro, kad uždarančių įrašų šablonas būtų laikomas reguliariuoju reiškiniu.

en: for Period
lt: laikotarpiui

en: Capital
lt: Kapitalas

en: Investments
lt: Investicijos

en: Withdrawals
lt: Išėmimai

en: Increase in capital
lt: Kapitalo padidėjimas

en: Decrease in capital
lt: Kapitalo sumažėjimas

en: Num/Action
lt: Num/Veiksmas

en: Running Balance
lt: Einamasis balansas

en: Totals
lt: Iš viso

en: General Ledger
lt: Didžioji knyga

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Trans Number
lt: Op. numeris

en: Use Full Account Name
lt: Naudoti pilną sąskaitos pavadinimą

en: Other Account Name
lt: Kitos sąskaitos pavadinimas

en: Use Full Other Account Name
lt: Naudoti visą kitos sąskaitos pavadinimą

en: Other Account Code
lt: Kitos sąskaitos kodas

en: Sign Reverses
lt: Ženklo pakeitimai

en: Primary Key
lt: Pirminis raktas

en: Show Full Account Name
lt: Rodyti visą sąskaitos pavadinimą

en: Primary Subtotal
lt: Pirminė tarpinė suma

en: Primary Subtotal for Date Key
lt: Pirminė tarpinė suma pagal datą

en: Primary Sort Order
lt: Pirminė rikiavimo tvarka

en: Secondary Key
lt: Antrinis raktas

en: Secondary Subtotal
lt: Antrinė tarpinė suma

en: Secondary Subtotal for Date Key
lt: Antrinė tarpinė suma pagal datą

en: Secondary Sort Order
lt: Antrinė rikiavimo tvarka

en: Label the trading accounts section
lt: Trumpai apibūdinti prekybos sąskaitų dalį

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
lt: Ar įtraukti į ataskaitą etiketę prekybos sąskaitų daliai.

en: Include trading accounts total
lt: Įtraukti prekybos sąskaitų bendrąją sumą

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
lt: Ar įtraukti eilutę, rodančią bendrąją prekybos sąskaitų sumą.

en: Trading
lt: Prekybos

en: Income Statement
lt: Pajamų deklaracija

en: Profit & Loss
lt: Pelnas ir nuostolis

en: Tax Amount
lt: Mokesčio suma

en: Invoice in progress…
lt: Sąskaita faktūra kuriama…

en: Custom Title
lt: Adaptuotas pavadinimas

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
lt: Pritaikyta eilutė išrašytai/gautai sąskaitai ar sąnaudų kvitui.

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
lt: CSS kodas. Šiame lauke nurodomas sąskaitos-faktūros stiliaus CSS kodas. Eksportuotoje ataskaitoje rasite CSS klasių pavadinimus.

en: Display Columns
lt: Rodyti stulpelius

en: Display the date?
lt: Rodyti datą?

en: Display the description?
lt: Rodyti aprašą?

en: Display the action?
lt: Rodyti veiksmą?

en: Display the quantity of items?
lt: Rodyti elementų kiekį?

en: Display the price per item?
lt: Rodyti elemento kainą?

en: Display the entry's discount?
lt: Rodyti įrašo nuolaidą?

en: Display the entry's taxable status?
lt: Rodyti įrašo mokesčių būseną?

en: Display each entry's total total tax?
lt: Rodyti kiekvieno įrašo visus mokesčius?

en: Display the entry's value?
lt: Rodyti įrašo reikšmę?

en: Display due date?
lt: Rodyti termino datą?

en: Display the subtotals?
lt: Rodyti tarpines sumas?

en: Company contact
lt: Įmonės kontaktas

en: Display the Company contact information.
lt: Rodyti įmonės kontakto informaciją.

en: Company contact string
lt: Įmonės kontakto eilutė

en: The phrase used to introduce the company contact.
lt: Frazė naudojama pristatyti įmonės kontaktą.

en: Minimum # of entries
lt: Mažiausias įrašų skaičius

en: The minimum number of invoice entries to display.
lt: Mažiausias rodomų sąskaitos faktūros įrašų skaičius.

en: References
lt: Nuorodos

en: Display the invoice references?
lt: Rodyti sąskaitos faktūros nuorodas?

en: Billing Terms
lt: Atsiskaitymo terminai

en: Display the invoice billing terms?
lt: Rodyti sąskaitos faktūros atsiskaitymo terminus?

en: Display the billing id?
lt: Rodyti atsiskaitymo ID?

en: Display the invoice notes?
lt: Rodyti sąskaitos faktūros pastabas?

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Display the payments applied to this invoice?
lt: Rodyti šios sąskaitos faktūros mokėjimus?

en: Job Details
lt: Užduoties informacija

en: Display the job name for this invoice?
lt: Rodyti užduoties pavadinimą šioje sąskaitoje faktūroje?

en: Extra notes to put on the invoice.
lt: Papildomos pastabos sąskaitoje faktūroje.

en: Net Price
lt: Suma iki mokesčių

en: Total Price
lt: Bendra suma

en: Amount Due
lt: Priklausanti suma

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
lt: Nepasirinkote tinkamos sąskaitos faktūros. Spauskite parinkčių mygtuką ir pasirinkite sąskaitą faktūrą.

en: Show Net Profit
lt: Rodyti grynąjį pelną

en: Show Asset & Liability
lt: Rodyti turtą ir įsipareigojimus

en: Show Net Worth
lt: Rodyti grynąją vertę

en: Line Width
lt: Linijos plotis

en: Set line width in pixels.
lt: Nustatykite linijos plotį pikseliais.

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Show Income and Expenses?
lt: Rodyti pajamas ir sąnaudas?

en: Show the Asset and the Liability bars?
lt: Rodyti turto ir įsipareigojimų juostas?

en: Show the net profit?
lt: Rodyti grynąjį pelną?

en: Show a Net Worth bar?
lt: Rodyti grynosios vertės juostas?

en: Add grid lines.
lt: Pridėti tinklelio linijas.

en: Net Profit
lt: Grynasis pelnas

en: Net Worth
lt: Grynoji vertė

en: Net Worth Barchart
lt: Grynosios vertės histograma

en: Income/Expense Chart
lt: Pajamų/sąnaudų grafikas

en: Net Worth Linechart
lt: Grynosios vertės linijinė diagrama

en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

en: Show zero balance items
lt: Rodyti nulinio likučio elementus

en: Due or Post Date
lt: Termino ar registravimo data

en: Sort companies by.
lt: Rikiuoti įmones pagal.

en: Sort order.
lt: Rikiavimo tvarka.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
lt: Rodyti visus tiekėjus/klientus, net jei jie turi nulinį likutį.

en: Leading date.
lt: Data priekyje.

en: Current
lt: Dabartinė

en: 0-30 days
lt: 0-30 dienų

en: 31-60 days
lt: 31-60 dienų

en: 61-90 days
lt: 61-90 dienų

en: 91+ days
lt: >90 dienų

en: Credits
lt: Kreditai

en: Debits
lt: Debetai

en: No valid customer selected.
lt: Nepasirinktas tinkamas klientas.

en: This report requires a customer to be selected.
lt: Šiai ataskaitai būtina pasirinkti klientą.

en: No valid employee selected.
lt: Nepasirinktas tinkamas darbuotojas.

en: This report requires a employee to be selected.
lt: Šiai ataskaitai būtina pasirinkti darbuotoją.

en: Total Due
lt: Visa priklausanti suma

en: The company for this report.
lt: Šios ataskaitos įmonė.

en: Display the transaction date?
lt: Rodyti operacijos datą?

en: Display the transaction reference?
lt: Rodyti operacijos nuorodą?

en: Display the transaction type?
lt: Rodyti operacijos tipą?

en: Display the transaction description?
lt: Rodyti operacijos aprašą?

en: Display a running balance?
lt: Rodyti einamąjį balansą?

en: No matching transactions found
lt: Atitinkančių operacijų nerasta

en: Customer Report
lt: Kliento ataskaita

en: Vendor Report
lt: Tiekėjo ataskaita

en: Employee Report
lt: Darbuotojo ataskaita

en: Job Report
lt: Užduoties ataskaita

en: Investment Portfolio
lt: Investicijų portfelis

en: Price of Commodity
lt: Prekės kaina

en: Invert prices
lt: Sukeisti kainas

en: Marker
lt: Ženklas

en: Marker Color
lt: Ženklo spalva

en: Calculate the price of this commodity.
lt: Skaičiuoti šios prekės kainą.

en: Weighted Average
lt: Svertinis vidurkis

en: Actual Transactions
lt: Faktinės operacijos

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
lt: Braižyti prekę pagal valiutą vietoje valiutos pagal prekę.

en: Color of the marker.
lt: Ženklo spalva.

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Identical commodities
lt: Tapačios prekės

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
lt: Pasirinkta prekė ir ataskaitos valiuta identiškos. Nėra prasmės rodyti kainų identiškoms prekėms.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
lt: Pasirinktoms prekėms pasirinktu laikotarpiu nėra prieinamos kainų informacijos.

en: Only one price
lt: Tik viena kaina

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
lt: Yra rasta tik viena kaina pasirinktoms prekėms pasirinktu laikotarpiu. Tai neduoda naudingo grafiko.

en: All Prices equal
lt: Visos kainos lygios

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
lt: Visos rastos kainos lygios. Tai reikštų grafiką su viena tiesia linija. Deja, braižymo įrankis to padaryti negali.

en: All Prices at the same date
lt: Visos kainos tos pačios datos

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
lt: Visos rastos kainos tos pačios datos. Tai reikštų grafiką su viena tiesia linija. Deja, braižymo įrankis to padaryti negali.

en: Price Scatterplot
lt: Kainos taškinis grafikas

en: Headings 1
lt: Antraštė 1

en: Headings 2
lt: Antraštė 2

en: Heading font
lt: Antraštės šriftas

en: Text font
lt: Teksto šriftas

en: Qty
lt: Kiekis

en: Discount Rate
lt: Nuolaidos procentas

en: Discount Amount
lt: Nuolaidos suma

en: Tax Rate
lt: Mokesčių tarifas

en: Sub-total
lt: Tarpinė suma

en: Payment received text
lt: Gauto mokėjimo tekstas

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lt: Šios ataskaitos eguile šablono dalies failo pavadinimas. Šis failas turėtų būti .gnucash kataloge arba savo tinkamoje vietoje įdiegto GnuCash kataloguose.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lt: CSS stiliaus failo pavadinimas naudojimui šioje ataskaitoje. Šis failas turėtų būti .gnucash kataloge arba savo tinkamoje vietoje įdiegto GnuCash kataloguose.

en: Font to use for the main heading.
lt: Pagrindinės antraštės šriftas.

en: Font to use for everything else.
lt: Šriftas viskam kitam.

en: The format for the date->string conversion for today's date.
lt: Formatas datos konvertavimui į eilutę šiandienos datai.

en: Funds In
lt: Įeinančios lėšos

en: Funds Out
lt: Išeinančios lėšos

en: Lot
lt: Partija

en: Debit Value
lt: Debeto vertė

en: Credit Value
lt: Kredito vertė

en: The title of the report.
lt: Ataskaitos pavadinimas.

en: Register Report
lt: Registro ataskaita

en: Display the check number/action?
lt: Rodyti čekio numerį/veiksmą?

en: Display the check number?
lt: Rodyti čekio numerį?

en: Display the memo?
lt: Rodyti užrašą?

en: Display the account?
lt: Rodyti sąskaitą?

en: Display the number of shares?
lt: Rodyti akcijų skaičių?

en: Display the name of lot the shares are in?
lt: Rodyti partijos pavadinimą, kuriame yra akcijos?

en: Display the shares price?
lt: Rodyti akcijų kainą?

en: Display the amount?
lt: Rodyti sumą?

en: Display the value in transaction currency?
lt: Rodyti reikšmę operacijos valiuta?

en: Display the totals?
lt: Rodyti bendras sumas?

en: Total Debits
lt: Iš viso debetų

en: Total Credits
lt: Iš viso kreditų

en: Total Value Debits
lt: Iš viso debetų vertė

en: Total Value Credits
lt: Iš viso kreditų vertė

en: Net Change
lt: Bendras pokytis

en: Value Change
lt: Vertės pokytis

en: n/a
lt: nėra

en: Elements
lt: Elementai

en: column: Date
lt: stulpelis: Data

en: column: Tax Rate
lt: stulpelis: Mokesčių tarifas

en: column: Units
lt: stulpelis: Vienetai

en: row: Address
lt: eilutė: Adresas

en: row: Contact
lt: eilutė: Kontaktinis asmuo

en: row: Invoice Number
lt: eilutė: Sąskaitos faktūros numeris

en: row: Company Name
lt: eilutė: Įmonės pavadinimas

en: Invoice number text
lt: Sąskaitos faktūros numerio tekstas

en: Job Name text
lt: Užduoties pavadinimo tekstas

en: Job Number text
lt: Užduoties numerio tekstas

en: Show Job name
lt: Rodyti užduoties pavadinimą

en: Show Job number
lt: Rodyti užduoties numerį

en: Invoice number next to title
lt: Sąskaitos faktūros numeris šalia pavadinimo

en: Embedded CSS
lt: Įtaisytasis CSS

en: Logo filename
lt: Logotipo failas

en: Logo width
lt: Logotipo plotis

en: Display the Tax Rate?
lt: Rodyti mokesčių tarifą?

en: Display the Units?
lt: Rodyti vienetus?

en: Display the contact?
lt: Rodyti kontaktą?

en: Display the address?
lt: Rodyti adresą?

en: Display the Invoice Number?
lt: Rodyti sąskaitos faktūros numerį?

en: Display the Company Name?
lt: Rodyti įmonės pavadinimą?

en: Invoice Number next to title?
lt: Sąskaitos faktūros numeris šalia pavadinimo?

en: Display Job name?
lt: Rodyti užduoties pavadinimą?

en: Invoice Job number?
lt: Sąskaitos faktūros užduoties numeris?

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
lt: Logotipo failo pavadinimas panaudojimui ataskaitoje.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
lt: Logotipo plotis CSS formatu, pavyzdžiui, 10% ar 32px. Palikite tuščią logotipo rodymui natūraliu pločiu. Logotipo aukštis bus proporcingai pakeistas.

en: CSS color.
lt: CSS spalva.

en: Embedded CSS.
lt: Įtaisytasis CSS.

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
lt: Rodyti kliento sąskaitą faktūrą su mokesčio stulpeliais (naudojant eguile šabloną)

en: Trial Balance
lt: Bandomasis balansas

en: Start of Adjusting/Closing
lt: Koregavimo/uždarymo pradžia

en: Date of Report
lt: Ataskaitos data

en: Report variation
lt: Ataskaitos variantas

en: Kind of trial balance to generate.
lt: Kokios rūšies bandomąjį balansą generuoti.

en: Merchandising
lt: Prekyba

en: Adjusting Entries pattern
lt: Koreguojančių įrašų šablonas

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
lt: Bet koks tekstas aprašo stulpelyje, kuris identifikuoja koreguojančius įrašus.

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
lt: Koreguojančių įrašų šablonas skiria didžiąsias ir mažąsias raides

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
lt: Padaro, kad koreguojančių įrašų šablono atitiktys skirtų didžiąsias ir mažąsias raides.

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
lt: Koreguojančių įrašų šablonas yra reguliarusis reiškinys

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
lt: Padaro, kad koreguojančių įrašų šablonas būtų laikomas reguliariuoju reiškiniu.

en: Adjusting Entries
lt: Koreguojantys įrašai

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Adjusted Trial Balance
lt: Koreguotas bandomasis balansas

en: Net Loss
lt: Grynasis nuostolis

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of columns before wrapping to a new row.
lt: Stulpelių skaičius prieš perkeliant į naują eilutę.

en: Edit Options
lt: Redaguoti parinktis

en: Single Report
lt: Viena ataskaita

en: Multicolumn View
lt: Daugiastulpelinis rodymas

en: Custom Multicolumn Report
lt: Adaptuota daugiastulpelinė ataskaita

en: Assets Accounts
lt: Turto sąskaitos

en: Liability Accounts
lt: Įsipareigojimų sąskaitos

en: Equity Accounts
lt: Nuosavybės sąskaitos

en: Trading Accounts
lt: Prekybos sąskaitos

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
lt: š viso nuosavybės, prekybos ir įsipareigojimų

en: Imbalance Amount
lt: Disbalansas

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
lt: <strong>Konvertavimo kursai</strong> naudojami šioje ataskaitoje

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
lt: Nepasirinkta sąskaita faktūra – pasirinkite sąskaitą faktūrą iš parinkčių meniu.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
lt: Ši ataskaita skirta tik klientų (pardavimų) sąskaitoms faktūroms. Prašome iš parinkčių meniu pasirinkti <em>sąskaitą faktūrą</em>, o ne gautą sąskaitą ar sąnaudų kvitą.

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Invoice Date
lt: Sąskaitos faktūros data

en: Stocks
lt: Akcijos

en: Mutual Funds
lt: Investiciniai fondai

en: Currencies
lt: Valiutos

en: Equities
lt: Nuosavybė

en: Checking
lt: Einamoji

en: Savings
lt: Santaupos

en: Money Market
lt: Pinigų rinka

en: Accounts Receivable
lt: Gautinos sumos

en: Accounts Payable
lt: Mokėtinos sumos

en: Credit Lines
lt: Kredito linijos

en: Building '~a' report …
lt: Kuriama ataskaita „~a“…

en: Rendering '~a' report …
lt: Atvaizduojama ataskaita „~a“…

en: Preparer
lt: Rengėjas

en: Name of person preparing the report.
lt: Asmens, kuris parengė ataskaitą, vardas.

en: Prepared for
lt: Kam parengta

en: Name of organization or company prepared for.
lt: Organizacijos ar įmonės pavadinimas kam parengta.

en: Show preparer info
lt: Rodyti rengėjo informaciją

en: Name of organization or company.
lt: Organizacijos ar įmonės pavadinimas.

en: Enable Links
lt: Įjungti nuorodas

en: Enable hyperlinks in reports.
lt: Įjungti nuorodas ataskaitose.

en: Footer
lt: Poraštė

en: String to be placed as a footer.
lt: Teksto eilutė puslapinei poraštei.

en: Images
lt: Paveikslai

en: Background Tile
lt: Foninė plytelė

en: Background tile for reports.
lt: Ataskaitų fono plytelė.

note: Translators: Banner is an image like Logo.
en: Heading Banner
lt: Antraštės reklamjuostė

en: Banner for top of report.
lt: Reklamjuostė ataskaitos viršuje.

en: Heading Alignment
lt: Antraštės lygiuotė

en: Left
lt: Kairinė

en: Center
lt: Centrinė

en: Right
lt: Dešininė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Company logo image.
lt: Įmonės logotipo vaizdas.

en: General background color for report.
lt: Bendra ataskaitos fono spalva.

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Normal body text color.
lt: Normali pagrindinio teksto spalva.

en: Link Color
lt: Nuorodos spalva

en: Link text color.
lt: Nuorodos teksto spalva.

en: Table Cell Color
lt: Lentelės langelio spalva

en: Default background for table cells.
lt: Numatytasis lentelės langelių fonas.

en: Alternate Table Cell Color
lt: Alternatyvi lentelės langelio spalva

en: Default alternate background for table cells.
lt: Numatytasis alternatyvus lentelės langelių fonas.

en: Subheading/Subtotal Cell Color
lt: Paantraštės/tarpinės sumos langelio spalva

en: Default color for subtotal rows.
lt: Numatytoji spalva tarpinių sumų eilutėms.

en: Sub-subheading/total Cell Color
lt: Pa-paantraštės/sumos langelio spalva

en: Color for subsubtotals.
lt: Tarpinių sumų spalva.

en: Grand Total Cell Color
lt: Bendros sumos langelio spalva

en: Color for grand totals.
lt: Bendrų sumų spalva.

en: Tables
lt: Lentelės

en: Table cell spacing
lt: Lentelės langelio tarpai

en: Space between table cells.
lt: Tarpas tarp lentelės langelių.

en: Table cell padding
lt: Lentelės langelio užpildymas

en: Space between table cell edge and content.
lt: Tarpas tarp lentelės langelio krašto ir turinio.

en: Table border width
lt: Lentelės rėmelio plotis

en: Bevel depth on tables.
lt: Lentelės rėmelio plotis.

en: Prepared by:
lt: Parengė:

en: Prepared for:
lt: Kam parengta:

en: Easy
lt: Paprastas

en: Fancy
lt: Įmantrus

en: Technicolor
lt: Spalvotas

en: Background color for reports.
lt: Ataskaitų fono spalva.

en: Background Pixmap
lt: Fono paveikslas

en: Background color for alternate lines.
lt: Fono spalva alternatyvioms eilutėms.

en: Plain
lt: Paprastas

en: Filter Type
lt: Filtro tipas

en: Table for Exporting
lt: Lentelė eksportavimui

en: Void Transactions
lt: Anuliuotos operacijos

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
lt: Nerasta operacijų, kurios atitiktų laiko intervalą ir sąskaitų pasirinkimą nurodytą parinkčių skydelyje.

en: Register Order
lt: Registro tvarka

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
lt: Įtraukti operacijas į/iš filtruojamų sąskaitų

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
lt: Neįtraukti operacijų į/iš filtruojamų sąskaitų

en: Non-void only
lt: Tik neanuliuotos

en: Void only
lt: Tik anuliuotos

en: Income and Expense
lt: Pajamos ir sąnaudos

en: Credit Accounts
lt: Kredito sąskaitos

en: Date Entered
lt: Įvedimo data

en: Convert all transactions into a common currency.
lt: Konvertuoti visas operacijas į bendrą valiutą.

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
lt: Suformatuoja lentelę papildomais langeliais, kad būtų tinkama iškirpimui ir įdėjimui.

en: How to handle void transactions.
lt: Kaip apdoroti anuliuotas operacijas.

en: Filter on these accounts.
lt: Filtras šioms sąskaitoms.

en: Filter account.
lt: Filtruoti sąskaitą.

en: Sort by this criterion first.
lt: Iš pradžių rikiuoti pagal šį kriterijų.

en: Subtotal according to the primary key?
lt: Tarpinės sumos pagal pirminį raktą?

en: Do a date subtotal.
lt: Tarpinės sumos pagal datas.

en: Order of primary sorting.
lt: Pirminio rikiavimo tvarka.

en: Sort by this criterion second.
lt: Po to rikiuoti pagal šį kriterijų.

en: Subtotal according to the secondary key?
lt: Tarpinės sumos pagal antrinį raktą?

en: Order of Secondary sorting.
lt: Antrinio rikiavimo tvarka.

en: Display the reconciled date?
lt: Rodyti suderinimo datą?

en: Display the notes if the memo is unavailable?
lt: Rodyti pastabas, jei užrašas neprieinamas?

en: Display the full account name?
lt: Rodyti visą sąskaitos pavadinimą?

en: Display the account code?
lt: Rodyti sąskaitos kodą?

en: Display the other account code?
lt: Rodyti kitos sąskaitos kodą?

en: Display the trans number?
lt: Rodyti operacijos numerį?

en: Display the account name?
lt: Rodyti sąskaitos pavadinimą?

en: Reverse amount display for certain account types.
lt: Pakeisti sumų rodymą tam tikriems sąskaitų tipams.

en: Num/T-Num
lt: Num/O-Num

en: Transfer from/to
lt: Pervesti iš/į

en: Split Transaction
lt: Skaidyta operacija

note: Translators: Both ~a's are dates
en: From ~a to ~a
lt: Nuo ~a iki ~a

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
lt: Iškirpti dabartinį pasirinkimą ir perkelti į iškarpinę

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy the current selection to clipboard
lt: Kopijuoti dabartinį pasirinkimą į iškarpinę

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Paste the clipboard content at the cursor position
lt: Įdėti iškarpinės turinį ties žymeklio vieta

en: _Transaction
lt: _Operacija

en: Remo_ve Other Splits
lt: Pašalinti k_itus skaidymus

en: Remove all splits in the current transaction
lt: Pašalinti visus skaidymus iš dabartinės operacijos

en: _Enter Transaction
lt: Į_vesti operaciją

en: Record the current transaction
lt: Įrašyti dabartinę operaciją

en: Ca_ncel Transaction
lt: _Atsisakyti operacijos

en: Cancel the current transaction
lt: Atsisakyti dabartinės operacijos

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Double Line
lt: _Dvi eilutės

en: Transfer funds from one account to another
lt: Pervesti lėšas iš vienos sąskaitos į kitą

en: _Blank Transaction
lt: _Tuščia operacija

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
lt: Pereiti į tuščią operaciją registro apačioje

en: _File
lt: _Failas

en: Pa_ge Setup
lt: _Puslapio parinktys...

en: Specify the page size and orientation for printing
lt: Nurodyti spausdinamo puslapio dydį ir orientaciją

en: Proper_ties
lt: Sav_ybės

en: Edit the properties of the current file
lt: Redaguoti dabartinio failo savybes

en: Close the currently active page
lt: Užverti dabar aktyvų puslapį

en: Quit this application
lt: Išeiti iš programos

en: Edit the global preferences of GnuCash
lt: Redaguoti GnuCash bendrus nustatymus

en: _Toolbar
lt: _Įrankių juosta

en: Show/hide the toolbar on this window
lt: Rodyti/slėpti įrankių juostą šiame lange

en: Su_mmary Bar
lt: _Suvestinės juosta

en: Show/hide the summary bar on this window
lt: Rodyti/slėpti suvestinės juostą šiame lange

en: Stat_us Bar
lt: _Būsenos juosta

en: Show/hide the status bar on this window
lt: Rodyti/slėpti būsenos juostą šiame lange

en: Tra_nsaction
lt: _Operacija

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: Re_name Page
lt: P_ervadinti puslapį

en: _Scheduled
lt: _Suplanuota

en: _Reports
lt: _Ataskaitos

en: _Tools
lt: Įra_nkiai

en: E_xtensions
lt: _Рlėtiniai

en: _Windows
lt: _Langai

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: New Window with _Page
lt: Naujas langas su _puslapiu

en: Tutorial and Concepts _Guide
lt: Mokymo priemonė ir sąvokų _vadovas

en: Open the GnuCash Tutorial
lt: Atverti GnuCash mokymo priemonę

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Open the GnuCash Help
lt: Atverti GnuCash pagalbą

en: About GnuCash
lt: Apie GnuCash

en: Save the current file
lt: Išsaugoti dabartinį failą

en: Open the New Invoice dialog
lt: Atverti naujos sąskaitos faktūros dialogo langą

en: New Accounts _Page
lt: Naujas sąskaitų pus_lapis

en: Open a new Account Tree page
lt: Atverti naują sąskaitų medžio puslapį

en: New _File
lt: _Naujas failas

en: Create a new file
lt: Sukurti naują failą

en: Open an existing GnuCash file
lt: Atverti esantį GnuCash failą

en: Save this file with a different name
lt: Išsaugoti šį failą kitu vardu

en: Re_vert
lt: _Grįžti

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
lt: Įkelti dabartinę duomenų bazę iš naujo atmetant neišsaugotus pakeitimus

en: Print the currently active page
lt: Spausdinti dabar aktyvų puslapį

en: Export _Accounts
lt: Eksportuoti _sąskaitas

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
lt: Eksportuoti sąskaitų hierarchiją į naują GnuCash duomenų failą

en: Find transactions with a search
lt: Ieškoti operacijų per paiešką

note: Translators: remember to reuse this translation in dialog-account.glade
en: Ta_x Report Options
lt: _Mokesčių ataskaitos parinktys

note: Translators: currently implemented are, US: income tax and DE: VAT, So adjust this string
en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
lt: Nustatyti atitinkamas sąskaitas mokesčių ataskaitoms, pvz., pajamų mokesčio

en: _Scheduled Transactions
lt: P_laninės operacijos

en: _Scheduled Transaction Editor
lt: Planinių _operacijų tvarkytuvė

en: Since _Last Run…
lt: Nuo _paskutinio vykdymo…

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
lt: Sukurti planines operacijas nuo paskutinio vykdymo

en: _Mortgage & Loan Repayment…
lt: _Hipotekos ir paskolos grąžinimas…

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
lt: Nustatyti planines operacijas paskolos grąžinimui

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
lt: Peržiūrėti ir redaguoti akcijų ir investicinių fondų kainas

en: _Security Editor
lt: _Vertybinių popierių tvarkytuvė

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
lt: Peržiūrėti ir redaguoti akcijų ir investicinių fondų prekes

en: _Loan Repayment Calculator
lt: _Paskolos grąžinimo skaičiuotuvas

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
lt: Naudoti paskolų/hipotekos grąžinimo skaičiuotuvą

en: Close the Book at the end of the Period
lt: Uždaryti knygą laikotarpio pabaigoje

en: _Tips Of The Day
lt: _Dienos patarimai

en: View the Tips of the Day
lt: Rodyti dienos patarimus

en: Import bills and invoices from a CSV text file
lt: Importuoti gautas/išrašytas sąskaitas iš CSV tekstinio failo

en: _Delete Budget
lt: _Pašalinti biudžetą

en: _Customer
lt: _Klientas

en: Customers Overview
lt: Klientų apžvalga

en: Open a Customer overview page
lt: Atverti klientų apžvalgos puslapį

en: Open the New Customer dialog
lt: Atverti naujo kliento dialogo langą

en: Open the Find Customer dialog
lt: Atverti kliento paieškos dialogo langą

en: Open the Find Invoice dialog
lt: Atverti sąskaitų faktūrų paieškos dialogo langą

en: Open the New Job dialog
lt: Atverti naujos užduoties dialogo langą

en: Open the Find Job dialog
lt: Atverti rastų užduočių dialogo langą

en: Open the Process Payment dialog
lt: Atverti mokėjimų apdorojimo dialogo langą

en: _Vendor
lt: _Tiekėjas

en: Vendors Overview
lt: Tiekėjų apžvalga

en: Open a Vendor overview page
lt: Atverti tiekėjų apžvalgos puslapį

en: Open the New Vendor dialog
lt: Atverti naujo tiekėjo dialogo langą

en: Open the Find Vendor dialog
lt: Atverti rasto tiekėjo dialogo langą

en: Open the New Bill dialog
lt: Atverti naujos gautos sąskaitos dialogo langą

en: Open the Find Bill dialog
lt: Atverti gautos sąskaitos paieškos dialogo langą

en: Bills _Due Reminder
lt: _Gautų sąskaitų apmokėjimo priminimas

en: Open the Bills Due Reminder dialog
lt: Atverti gautų sąskaitų apmokėjimo priminimo dialogo langą

en: _Employee
lt: _Darbuotojas

en: Employees Overview
lt: Darbuotojų apžvalga

en: Open a Employee overview page
lt: Atverti darbuotojų apžvalgos puslapį

en: Open the New Employee dialog
lt: Atverti naujo darbuotojo dialogo langą

en: Open the Find Employee dialog
lt: Atverti rasto darbuotojo dialogo langą

en: Open the Find Expense Voucher dialog
lt: Atverti rasto sąnaudų kvito dialogo langą

en: Sales _Tax Table
lt: Pardavimo _mokesčių lentelė

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
lt: Peržiūrėti ir redaguoti pardavimo mokesčių lentelių (PVM) sąrašą

en: _Billing Terms Editor
lt: _Atsiskaitymo terminų tvarkytuvė

en: View and edit the list of Billing Terms
lt: Peržiūrėti ir redaguoti atsiskaitymo terminų sąrašą

en: Test Search Dialog
lt: Paieškos testavimo dialogo langas

en: Initialize Test Data
lt: Inicijuoti testinius duomenis

en: Export Account T_ree to CSV…
lt: Eksportuoti sąskaitų _hierarchiją į CSV…

en: Export the Account Tree to a CSV file
lt: Eksportuoti sąskaitų hierarchiją į CSV failą

en: Export _Transactions to CSV…
lt: Eksportuoti _operacijas į CSV…

en: Export the Transactions to a CSV file
lt: Eksportuoti operacijas į CSV failą

en: Import _Accounts from CSV…
lt: Importuoti _sąskaitas iš CSV…

en: Import Accounts from a CSV file
lt: Importuoti sąskaitas iš CSV failo

en: Import _Transactions from CSV…
lt: Importuoti _operacijas iš CSV…

en: Import Transactions from a CSV file
lt: Importuoti operacijas iš CSV failo

en: _Replay GnuCash .log file…
lt: _Pakartoti GnuCash .log failą…

en: _Edit Account
lt: _Redaguoti sąskaitą

en: Edit the selected account
lt: Redaguoti pasirinktą sąskaitą

en: _Renumber Subaccounts…
lt: _Pernumeruoti antrines sąskaitas…

en: Renumber the children of the selected account
lt: Pernumeruoti pasirinktos sąskaitos antrines sąskaitas

en: Open _Account
lt: Atverti _sąskaitą

en: Open the selected account
lt: Atverti pasirinktą sąskaitą

en: Open _SubAccounts
lt: Atverti _antrines sąskaitas

en: Open the selected account and all its subaccounts
lt: Atverti pasirinktą sąskaitą ir visas jos antrines sąskaitas

en: _Refresh
lt: At_naujinti

en: Refresh this window
lt: Atnaujinti šį langą

en: Create a new Account
lt: Sukurti naują sąskaitą

en: New Account _Hierarchy…
lt: Nauja sąskaitų _hierarchija…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
lt: Išplėsti dabartinę knygą sujungiant su naujomis sąskaitų tipų kategorijomis

en: Reconcile the selected account
lt: Suderinti pasirinktą sąskaitą

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
lt: Automatiškai apmokėti individualias operacijas, kad būtų pasiekta tam tikra apmokėta suma

en: Record a stock split or a stock merger
lt: Įrašyti akcijų skaidymą ar jungimą

en: View _Lots…
lt: Peržiūrėti pa_rtijas…

en: Bring up the lot viewer/editor window
lt: Parodyti partijų žiūryklės/redagavimo langą

note: Translators: The following 2 are Scrub actions in register view
en: _Check & Repair
lt: Tikrinti ir tais_yti

en: Check & Repair A_ccount
lt: Tikrinti ir taisyti _sąskaitas

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
lt: Tikrinti ir taisyti nesubalansuotas operacijas ir apleistus skaidymus šioje sąskaitoje

en: Check & Repair Su_baccounts
lt: Tikrinti ir taisyti _antrines sąskaitas

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
lt: Tikrinti ir taisyti nesubalansuotas operacijas ir apleistus skaidymus šioje sąskaitoje ir jos antrinėse sąskaitose

en: Check & Repair A_ll
lt: Tikrinti ir taisyti _viską

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
lt: Tikrinti ir taisyti nesubalansuotas operacijas ir apleistus skaidymus visose sąskaitose

en: Edit _Account
lt: _Redaguoti sąskaitą

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
lt: Automatiškai apmokėti individualias operacijas, kai duota apmokėta suma

en: Delete selected account
lt: Pašalinti pasirinktą sąskaitą

en: Sort _Order
lt: Rikiavimo _tvarka

en: _Standard
lt: _Įprasta

en: _Quantity
lt: K_iekis

en: _Enter
lt: Į_vesti

en: Record the current entry
lt: Įrašyti dabartinį įrašą

en: Cancel the current entry
lt: Atsisakyti dabartinio įrašo

en: Delete the current entry
lt: Pašalinti dabartinį įrašą

en: _Blank
lt: _Tuščia

en: Dup_licate Entry
lt: Dub_liuoti įrašą

en: Make a copy of the current entry
lt: Padaryti dabartinio įrašo kopiją

en: Move Entry _Up
lt: Perkelti įrašą _aukštyn

en: Move the current entry one row upwards
lt: Perkelti dabartinį įrašą viena eilute aukštyn

en: Move Entry Do_wn
lt: Perkelti įrašą _žemyn

en: Move the current entry one row downwards
lt: Perkelti dabartinį įrašą viena eilute žemyn

en: E_dit Customer
lt: _Redaguoti klientą

en: Edit the selected customer
lt: Redaguoti pasirinktą klientą

en: Create a new customer
lt: Sukurti naują klientą

en: E_dit Vendor
lt: _Redaguoti tiekėją

en: Edit the selected vendor
lt: Redaguoti pasirinktą tiekėją

en: Create a new vendor
lt: Sukurti naują tiekėją

en: E_dit Employee
lt: _Redaguoti darbuotoją

en: Edit the selected employee
lt: Redaguoti pasirinktą darbuotoją

en: Create a new employee
lt: Sukurti naują darbuotoją

en: Show customer report
lt: Rodyti kliento ataskaitą

en: Show vendor report
lt: Rodyti tiekėjo ataskaitą

en: Show employee report
lt: Rodyti darbuotojo ataskaitą

en: Create a new invoice
lt: Sukurti naują sąskaitą

en: Create a new bill
lt: Sukurti naują gautą sąskaitą

en: Create a new voucher
lt: Sukurti naują sąnaudų kvitą

en: Assign as payment…
lt: Priskirti kaip mokėjimą…

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Basic Ledger
lt: _Pagrindinė didžioji knyga

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Auto-Split Ledger
lt: _Automatiškai skaidoma didžioji knyga

en: _Void Transaction
lt: A_nuliuoti operaciją

en: _Unvoid Transaction
lt: Atšaukti operacijos a_nuliavimą

en: Add _Reversing Transaction
lt: P_ridėti atvirkštinę operaciją

en: S_plit Transaction
lt: _Skaidyti operaciją

en: Edit E_xchange Rate
lt: Redaguoti _konvertavimo kursą

en: Account Report
lt: Sąskaitos ataskaita

en: Account Report - Single Transaction
lt: Sąskaitos ataskaita – viena operacija

en: Show all splits in the current transaction
lt: Rodyti visus dabartinės operacijos skaidymus

en: _Print Report…
lt: _Spausdinti ataskaitą…

en: Print the current report
lt: Spausdinti dabartinę ataskaitą

en: _Report Options
lt: _Ataskaitos parinktys

en: Edit report style sheets
lt: Redaguoti ataskaitų stilius

en: Export as P_DF…
lt: Eksportuoti kaip P_DF…

en: Export the current report as a PDF document
lt: Eksportuoti dabartinę ataskaitą į PDF dokumentą

en: Export HTML-formatted report to file
lt: Eksportuoti ataskaitą į HTML formato failą

en: Back
lt: Atgal

en: Move back one step in the history
lt: Pereiti vienu žingsniu atgal istorijoje

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Move forward one step in the history
lt: Pereiti vienu žingsniu pirmyn istorijoje

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Reload the current page
lt: Įkelti iš naujo dabartinį puslapį

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Cancel outstanding HTML requests
lt: Atsisakyti dar neatliktų HTML užklausų

en: Export _Report
lt: _Eksportuoti ataskaitą

en: Create a new scheduled transaction
lt: Sukurti naują planinę operaciją

en: Edit the selected scheduled transaction
lt: Redaguoti pasirinktą planinę operaciją

en: Delete the selected scheduled transaction
lt: Pašalinti pasirinktas planines operacijas

en: Import _QIF…
lt: Importuoti _QIF…

en: Import a Quicken QIF file
lt: Importuoti Quicken QIF failą

en: St_yle Sheets
lt: _Stiliai

en: _Reconcile
lt: _Suderinti

en: _Reconcile Information…
lt: _Suderinimo informacija…

en: _Finish
lt: _Baigti

en: _Postpone
lt: _Atidėti

en: _Open Account
lt: Atverti _sąskaitą

en: _Reconcile Selection
lt: _Suderinti pasirinktą

en: _Unreconcile Selection
lt: _Nesuderinti pasirinktos

en: Add a new balancing entry to the account
lt: Pridėti naują balansuojantį įrašą į sąskaitą

en: Edit the current transaction
lt: Redaguoti dabartinę operaciją

en: Reconcile the selected transactions
lt: Suderinti pasirinktą operaciją

en: Unreconcile the selected transactions
lt: Nesuderinti pasirinktos operacijos

en: Delete the selected transaction
lt: Pašalinti pasirinktą operaciją

en: Open the account
lt: Atverti sąskaitą

en: Finish the reconciliation of this account
lt: Baigti šios sąskaitos suderinimą

en: Postpone the reconciliation of this account
lt: Atidėti šios sąskaitos suderinimą

en: Cancel the reconciliation of this account
lt: Atsisakyti šios sąskaitos suderinimo

en: Illegal variable in expression.
lt: Klaidingas kintamasis reiškinyje.

en: Unbalanced parenthesis
lt: Nesubalansuoti skliaustai

en: Stack overflow
lt: Dėklo perpildymas

en: Stack underflow
lt: Dėklo atvirkštinis perpildymas

en: Undefined character
lt: Neapibrėžtas simbolis

en: Not a variable
lt: Ne kintamasis

en: Not a defined function
lt: Neapibrėžta funkcija

en: Out of memory
lt: Nepakanka atminties

en: Numeric error
lt: Skaitinė klaida

en: Opening Balances
lt: Pradžios likučiai

en: Deposit
lt: Įdėjimas

en: Withdrawal
lt: Išėmimas

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
lt: Skirtuko simbolis „%s“ naudojamas vienos ar daugiau sąskaitų pavadinimuose.
    
    Tai baigsis netikėta elgsena. Arba pakeiskite sąskaitų pavadinimus, arba pasirinkite kitą skirtuko simbolį.
    
    Žemiau rasite netinkamų sąskaitų pavadinimų sąrašą:
    %s

en: Credit Card
lt: Kreditinė kortelė

en: Stock
lt: Akcija

en: Mutual Fund
lt: Investicinis fondas

en: A/Receivable
lt: Gautinos sumos

en: A/Payable
lt: Mokėtinos sumos

en: Root
lt: Pirminė

en: Orphaned Gains
lt: Apleistas pelnas

en: Realized Gain/Loss
lt: Patirtas pelnas/nuostolis

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
lt: Patirtas pelnas ar nuostolis iš prekių ar prekybos sąskaitų, kuris neįrašytas kitur.

en: %B %#d, %Y
lt: %Y m. %B %#d d.

note: Translators: call "man strftime" for possible values.
en: %B %e, %Y
lt: %Y m. %B %e d.

en: y-m-d
lt: M-m-d

en: d-m-y
lt: d-m-M

en: m-d-y
lt: m-d-M

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
lt: Šis duomenų rinkinys turi funkcijų nepalaikomų šios GnuCash versijos. Privalote naudoti naujesnę GnuCash versiją šių funkcijų palaikymui:

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
lt: Sugeneruota iš sąskaitos faktūros. Mėginkite išregistruoti sąskaitą faktūrą.

en:  (posted)
lt:  (registruota)

en: One Week Ago
lt: Prieš savaitę

en: One Week Ago.
lt: Prieš savaitę.

en: One Week Ahead
lt: Už savaitės

en: One Week Ahead.
lt: Už savaitės.

en: One Month Ago
lt: Prieš mėnesį

en: One Month Ago.
lt: Prieš mėnesį.

en: One Month Ahead
lt: Už mėnesio

en: One Month Ahead.
lt: Už mėnesio.

en: Three Months Ago
lt: Prieš tris mėnesius

en: Three Months Ago.
lt: Prieš tris mėnesius.

en: Three Months Ahead
lt: Už trijų mėnesių

en: Three Months Ahead.
lt: Už trijų mėnesių.

en: Six Months Ago
lt: Prieš pusmetį

en: Six Months Ago.
lt: Prieš pusmetį.

en: Six Months Ahead
lt: Už pusmečio

en: Six Months Ahead.
lt: Už pusmečio.

en: One Year Ago
lt: Prieš metus

en: One Year Ago.
lt: Prieš metus.

en: One Year Ahead
lt: Už metų

en: One Year Ahead.
lt: Už metų.

en: Start of next month
lt: Kito mėnesio pradžia

en: First day of the next month.
lt: Kito mėnesio pirma diena.

en: End of next month
lt: Kito mėnesio pabaiga

en: Last day of next month.
lt: Kito mėnesio paskutinė diena.

en: Start of next quarter
lt: Kito ketvirčio pradžia

en: First day of the next quarterly accounting period.
lt: Pirma kito ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: End of next quarter
lt: Kito ketvirčio pabaiga

en: Last day of next quarterly accounting period.
lt: Paskutinė kito ketvirtinio ataskaitinio laikotarpio diena.

en: Start of next year
lt: Kitų metų pradžia

en: First day of the next calendar year.
lt: Kitų kalendorinių metų pirma diena.

en: End of next year
lt: Kitų metų pabaiga

en: Last day of the next calendar year.
lt: Kitų kalendorinių metų paskutinė diena.

en: Counters
lt: Skaitikliai

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
lt: Pasirinkite dienų skaičių po kurio operacijos taps tik skaitymui ir nebegalės būti redaguojamos. Ši riba pažymėta raudona linija sąskaitos registro languose. Jei nulis, visos operacijos gali būti redaguojamos, nė viena nėra tik skaitymui.

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
lt: Pažymėkite, kad padalintas veiksmo laukas būtų naudojamas registruose „Num“ laukui vietoje operacijos numerio; operacijos numeris rodomas kaip „O-num“ antroje registro eilutėje. Turi atitinkamą efektą verslo funkcijoms, ataskaitoms ir importui/eksportui.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
lt: Pažymėkite, kad būtų naudojamos prekybos sąskaitos operacijose, kuriose naudojama daugiau nei viena valiuta ar prekė.

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
lt: Naudojamas biudžetas, kai nenurodyta kitaip.

en: Customer number
lt: Kliento numeris

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas kliento numeris. Šis numeris bus padidintas kitam kliento numeriui sugeneruoti.

en: Customer number format
lt: Kliento numerio formatas

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama klientų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Employee number
lt: Darbuotojo numeris

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas darbuotojo numeris. Šis numeris bus padidintas kitam darbuotojo numeriui sugeneruoti.

en: Employee number format
lt: Darbuotojo numerio formatas

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama darbuotojų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Invoice number
lt: Sąskaitos faktūros numeris

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas sąskaitos faktūros numeris. Šis numeris bus padidintas kitam sąskaitos faktūros numeriui sugeneruoti.

en: Invoice number format
lt: Sąskaitos faktūros numerio formatas

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama sąskaitų faktūrų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Bill number
lt: Gautos sąskaitos numeris

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas gautos sąskaitos numeris. Šis numeris bus padidintas kitam gautos sąskaitos numeriui sugeneruoti.

en: Bill number format
lt: Gautos sąskaitos numerio formatas

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama gautų sąskaitų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Expense voucher number
lt: Sąnaudų kvito numeris

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas sąnaudų kvito numeris. Šis numeris bus padidintas kitam sąnaudų kvito numeriui sugeneruoti.

en: Expense voucher number format
lt: Sąnaudų kvito numerio formatas

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama sąnaudų kvitų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Job number
lt: Užduoties numeris

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas užduoties numeris. Šis numeris bus padidintas kitam užduoties numeriui sugeneruoti.

en: Job number format
lt: Užduoties numerio formatas

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama užduočių numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas užsakymo numeris. Šis numeris bus padidintas kitam užsakymo numeriui sugeneruoti.

en: Order number format
lt: Užsakymo numerio formatas

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama užsakymų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: Vendor number
lt: Tiekėjo numeris

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
lt: Ankstesnis sugeneruotas tiekėjo numeris. Šis numeris bus padidintas kitam tiekėjo numeriui sugeneruoti.

en: Vendor number format
lt: Tiekėjo numerio formatas

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
lt: Formato eilutė naudojama tiekėjų numerių generavimui. Tai „printf“ stiliaus formato eilutė.

en: The name of your business.
lt: Jūsų verslo pavadinimas.

en: The address of your business.
lt: Jūsų verslo adresas.

en: The contact person to print on invoices.
lt: Kontaktinis asmuo spausdinimui ant sąskaitų faktūrų.

en: The fax number of your business.
lt: Jūsų verslo fakso numeris.

en: The email address of your business.
lt: Jūsų verslo el. pašto adresas.

en: The URL address of your website.
lt: Jūsų tinklalapio adresas.

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
lt: Jūsų įmonės ID (pvz., į. k. 000000000).

en: Length of time to change the used invoice report. A value of 0 means disabled.
lt: Naudojamos sąskaitos-faktūros ataskaitos keitimo trukmė. 0 reikšmė reiškia išjungtą.

en: Default Customer TaxTable
lt: Numatytoji klientų mokesčių lentelė

en: The default tax table to apply to customers.
lt: Numatytoji mokesčių lentelė, kuri bus taikoma klientams.

en: Default Vendor TaxTable
lt: Numatytoji tiekėjų mokesčių lentelė

en: The default tax table to apply to vendors.
lt: Numatytoji mokesčių lentelė, kuri bus taikoma tiekėjams.

en: The default date format used for fancy printed dates.
lt: Numatytasis datos formatas, kuris naudojamas spausdinti įmantrioms datoms.

en: The electronic tax number of your business
lt: Jūsų verslo elektroninis mokesčių numeris

en:  (closed)
lt:  (uždarytas)

en: Lot Link
lt: Partijos nuoroda

en: First In, First Out
lt: Pirmas įėjęs, pirmas išeina

en: Use oldest lots first.
lt: Pirmiausia naudoti seniausias partijas.

en: Last In, First Out
lt: Paskutinis įėjęs, pirmas išeina

en: Use newest lots first.
lt: Pirmiausia naudoti naujausias partijas.

en: Average cost of open lots.
lt: Atvertos partijos vidutinė kaina.

en: Manually select lots.
lt: Rankiniu būdu pasirinkti partijas.

en: Use Trading Accounts
lt: Naudoti prekybos sąskaitas

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
lt: Operacijų „tik skaitymui“ (raudona linija) riba dienomis

en: Use Split Action Field for Number
lt: Naudoti padalintą veiksmo lauką numeriui

en: Budgeting
lt: Biudžetas

en: Default Budget
lt: Numatytasis biudžetas

en: Default Invoice Report
lt: Numatytoji sąskaitos-faktūros ataskaita

en: Default Invoice Report Timeout
lt: Numatytasis sąskaitos-faktūros ataskaitos keitimo trukmė

note: Translators: %s is an already-localized form of the day of the week.
en: last %s
lt: paskutinis %s

note: Translators: %d is the number of Recurrences in the list.
en: Unknown, %d-size list.
lt: Nežinomas, %d-dydžio sąrašas.

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting
lt: Ištrinkite šį sandorį. Paaiškinimas nuorodoje https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account
lt: Ištrinkite šį sandorį. Paaiškinimas nuorodoje https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account

en: Voided transaction
lt: Anuliuota operacija

en: Transaction Voided
lt: Operacija anuliuota

note: Translators: This and the following strings appear on the account tab if the Tax Info column is displayed, i.e. if the user wants to record the tax form number and location on that tax form which corresponds to this gnucash account. For the US Income Tax support in gnucash, each tax code that can be
en: Tax-related but has no tax code
lt: Susijusi su mokesčiais, bet neturi mokesčio kodo

en: Tax entity type not specified
lt: Mokesčio objekto tipas nenurodytas

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
lt: Mokesčio tipas „%s“: neteisingas kodas „%s“ sąskaitos tipui

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
lt: Nesusijusi su mokesčiais; mokesčio tipas „%s“: neteisingas kodas „%s“ sąskaitos tipui

en: Invalid code %s for tax type %s
lt: Neteisingas kodas „%s“ mokesčio tipui „%s“

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
lt: Nesusijusi su mokesčiais; neteisingas kodas „%s“ mokesčio tipui „%s“

en: No form: code %s, tax type %s
lt: Be formos: kodas „%s“, mokesčio tipas „%s“

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
lt: Nesusijusi su mokesčiais; be formos: kodas „%s“, mokesčio tipas „%s“

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
lt: Be aprašo: forma „%s“, kodas „%s“, mokesčio kodas „%s“

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
lt: Nesusijusi su mokesčiais; be aprašo: forma „%s“, kodas „%s“, mokesčio tipas „%s“

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
lt: Nesusijusi su mokesčiais; %s%s: %s (kodas „%s“, mokesčio rūšis „%s“)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
lt: (Su mokesčiais susijusios antrinės sąskaitos: %d)

en: No help available.
lt: Nėra prieinamos pagalbos.
