gnumeric 0.45 - en to uk translation catalogue (3782 entries)

en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

note: Keep in sync with .desktop file
en: Gnumeric Spreadsheet
uk: Електронна таблиця Gnumeric

en: Calculation, Analysis, and Visualization of Information
uk: Обчислення, аналіз та візуалізація даних

en: Spreadsheet;
uk: Spreadsheet;електронна;таблиця;таблиці;

en: The Gnumeric Spreadsheet
uk: Електронна таблиця Gnumeric

en: Gnumeric is a spreadsheet application for interactive manipulation of data.
uk: Gnumeric — електронна таблиця для інтерактивної обробки даних.

en: Gnumeric aims to provide high-accuracy computations, expressive graphs, and a wide selection of statistical analysis tools. Gnumeric can share files with Microsoft Excel and programs supporting the ODS standard.
uk: Gnumeric призначено для виконання високоточних обчислень, створення чудових графіків та використання широкого спектра засобів статистичного аналізу. Gnumeric може працювати із файлами Microsoft Excel та програму, у яких передбачено підтримку стандарту ODS.

en: A High-Precision Spreadsheet Program
uk: Електронна таблиця високої точності

en: The Gnumeric Team
uk: Команда Gnumeric

en: Parse error while reading Applix file.
uk: Помилка під час зчитування файла Applix.

en: Missing characters for character encoding
uk: Не вистачає символів для кодування символів

en: Invalid characters for encoding '%c%c'
uk: Некоректні символи для кодування «%c%c»

en: Expression did not start with '=' ? '%s'
uk: Вираз не починався з '=' ? '%s'

en: %s!%s : unable to parse '%s'
         %s
uk: %s!%s : не вдалося обробити «%s»
         %s

en: Imports version 4.[234] spreadsheets
uk: Імпортує електронні таблиці версії 4.[234]

en: Reading file...
uk: Зчитування файлу…

en: Syntax error at line %d. Ignoring.
uk: Синтаксична помилка в рядку %d. Проігноровано.

en: Unknown value type '%s' at line %d. Ignoring.
uk: Невідомий тип значення «%s» у рядку %d. Проігноровано.

en: Unknown data value "%s" at line %d. Ignoring.
uk: Невідоме значення даних «%s» в рядку %d. Проігноровано.

en: Unknown value type %d at line %d. Ignoring.
uk: Невідомий тип значення %d в рядку %d. Проігноровано.

en: DIF file has more than the maximum number of rows %d. Ignoring remaining rows.
uk: DIF має більше допустимої кількості рядків %d. Проігноровано зайві рядки.

en: DIF file has more than the maximum number of columns %d. Ignoring remaining columns.
uk: DIF має більше допустимої кількості стовпчиків %d. Проігноровано зайві стовпчики.

en: Unexpected end of file at line %d while reading header.
uk: Неочікуване завершення файлу в рядку %d під час зчитування заголовка.

en: Unexpected end of file at line %d while reading data.
uk: Неочікуване завершення файлу в рядку %d під час зчитування даних.

en: Error while reading DIF file.
uk: Помилка під час зчитування файлу DIF.

en: Cannot get default sheet.
uk: Неможливо отримати типовий аркуш.

en: Error while saving DIF file.
uk: Помилка під час збереження файлу DIF.

en: Data Interchange Format (DIF) module
uk: Модуль Data Interchange Format (DIF)

en: Reads and writes information stored in the Data Interchange Format (*.dif)
uk: Зчитує і зберігає дані у форматі Data Interchange Format (*.dif)

en: No Workbook or Book streams found.
uk: Не знайдено потоків даних робочої книги або книги.

en: Preparing to save...
uk: Приготування до збереження…

en: Saving file...
uk: Збереження файла…

en: Unexpected attribute %s::%s == '%s'.
uk: Неочікуваний атрибут %s::%s == «%s».

en: Invalid content of ss:data element, expected number, received '%s'
uk: Некоректний вміст елемента ss:data — мало бути число, отримано «%s»

en: Invalid content of ss:data element, received '%s'
uk: Некоректний вміст елемента ss:data — отримано «%s»

en: XML document not well formed!
uk: Документ XML сформовано неправильно!

en: #UNKNOWN!
uk: #НЕВІДОМЕ!

en: Sheet%d
uk: Аркуш%d

en: Macro%d
uk: Макрос%d

en: Chart%d
uk: Діаграма%d

en: Module%d
uk: Модуль%d

en: Failure parsing name '%s'
uk: Помилка під час обробки назви «%s»

en: Incorrect expression for name '%s': content will be lost.
uk: Помилковий вираз для назви «%s»: вміст буде втрачено.

en: DDE links are not supported yet.
    Name '%s' will be lost.
uk: Підтримки посилань DDE ще не передбачено.
    Назву «%s» буде втрачено.

en: OLE links are not supported yet.
    Name '%s' will be lost.
uk: Підтримки посилань OLE ще не передбачено.
    Назву «%s» буде втрачено.

en: external references
uk: зовнішні посилання

en: No password supplied
uk: Пароль не надано

en: Some content will be lost when saving.  This format only supports %u column, and this workbook has %d | Some content will be lost when saving.  This format only supports %u columns, and this workbook has %d
uk[0]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u стовпчик, а у цій робочій книзі %d
uk[1]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u стовпчиків, а у цій робочій книзі %d
uk[2]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u стовпчиків, а у цій робочій книзі %d
uk[3]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u стовпчику, а у цій робочій книзі %d

en: Some content will be lost when saving.  This format only supports %u row, and this workbook has %d | Some content will be lost when saving.  This format only supports %u rows, and this workbook has %d
uk[0]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u рядка, а у цій робочій книзі %d
uk[1]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u рядків, а у цій робочій книзі %d
uk[2]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u рядків, а у цій робочій книзі %d
uk[3]: Деякі дані буде втрачено під час збереження. У цьому форматі передбачено підтримку %u рядка, а у цій робочій книзі %d

en: Couldn't open stream 'Book' for writing
uk: Не вдалося відкрити потік «Book» для запису

en: Couldn't open stream 'Workbook' for writing
uk: Не вдалося відкрити потік «Workbook» для запису

en: Broken function
uk: Помилкова функція

en: Too many arguments for function '%s', MS Excel can only handle %d not %d
uk: Забагато аргументів для функції «%s», MS Excel може працювати лише з %d, але не %d

en: Imports/Exports MS Excel (tm) files
uk: Імпортує і експортує файли MS Excel (tm)

en: MS Excel&#8482; 97/2000/XP &amp; 5.0/95
uk: MS Excel&#8482; 97/2000/XP і 5.0/95

en: ECMA 376 1st edition (2006); [MS Excel&#8482; 2007]
uk: Перша редакція ECMA 376 (2006); [MS Excel&#8482; 2007]

en: ISO/IEC 29500:2008 &amp; ECMA 376 2nd edition (2008); [MS Excel&#8482; 2010]
uk: Друга редакція ISO/IEC 29500:2008 і ECMA 376 (2008); [MS Excel&#8482; 2010]

en: MS Excel&#8482; (*.xls) requiring encoding specification
uk: MS Excel&#8482; (*.xls) потребує специфікації кодування

en: Corrupt file: Second child element in custom property encountered.
uk: Пошкоджений файл: виявлено другий дочірній елемент у нетиповій властивості.

en: Reading core properties...
uk: Читаємо основні властивості…

en: Reading extended properties...
uk: Читаємо розширені властивості…

en: Reading custom properties...
uk: Читаємо нетипові властивості…

en: Invalid number '%s' for node %s
uk: Некоректний номер «%s» для вузла %s

en: Unknown color '%s'
uk: Невідомий колір «%s»

en: Dropping missing object
uk: Відкидаємо пропущений об'єкт

en: Dropping object with incomplete anchor %2x
uk: Відкидаємо об'єкт із неповною прив'язкою %2x

en: Encountered both the  "refreshedDate" and the "refreshedDateIso" attributes!
uk: Виявлено одразу атрибути «refreshedDate» і «refreshedDateIso»!

en: Skipping invalid pivot field group for field '%s' because : %s
uk: Пропускаємо некоректну групу полів зведення для поля «%s». Причина: %s

en: '%s' is corrupt!
uk: «%s» пошкоджено!

en: Unknown enum value '%s' for attribute %s
uk: Невідоме значення переліку «%s» для атрибута %s

en: Integer '%s' is out of range, for attribute %s
uk: Ціле число «%s» поза припустимим діапазоном для атрибута %s

en: Invalid integer '%s' for attribute %s
uk: Некоректне ціле значення «%s» для атрибута %s

en: Unsigned integer '%s' is out of range, for attribute %s
uk: Ціле число без знаку «%s» поза припустимим діапазоном для атрибута %s

en: Invalid unsigned integer '%s' for attribute %s
uk: Некоректне ціле значення без знаку «%s» для атрибута %s

en: Invalid RRGGBB color '%s' for attribute %s
uk: Некоректний колір RRGGBB «%s» для атрибута %s

en: Invalid number '%s' for attribute %s
uk: Некоректне число «%s» для атрибута %s

en: Invalid cell position '%s' for attribute %s
uk: Некоректна позиції комірки «%s» для атрибута %s

en: Invalid range '%s' for attribute %s
uk: Некоректний діапазон «%s» для атрибута %s

en: Invalid attribute '%s', unknown unit '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», невідома одиниця «%s»

en: Invalid attribute '%s', expected distance, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», очікувана відстань, отримано «%s»

en: Unknown theme color %d
uk: Невідомий колір теми %d

en: Undefined number format id '%s'
uk: Невизначений ідентифікатор форматів чисел «%s»

en: Invalid color '%s' for attribute rgb
uk: Некоректний колір «%s» для атрибута rgb

en: Undefined style record '%d'
uk: Невизначений запис стилю «%d»

en: Undefined partial style record '%d'
uk: Невизначений частковий запис стилю «%d»

en: Invalid sst ref '%s'
uk: Некоректне посилання sst «%s»

en: Invalid cell %s
uk: Некоректна комірка %s

en: Ignoring column information that does not specify first or last.
uk: Ігноруємо специфікацію стовпчиків, у якій не вказано першого і останнього.

en: Paper from XLSX file: %ipt⨉%ipt
uk: Папір з файла XLSX: %iпт⨉%iпт

en: Paper from XLSX file, #%i
uk: Папір з файла XLSX, #%i

en: Ignoring invalid data validation because : %s
uk: Ігноруємо перевірку на некоректні дані з такої причини: %s

en: Ignoring unhandled conditional format of type '%s'
uk: Ігноруємо непридатний до обробки умовний формат типу «%s»

en: Unknown type of hyperlink
uk: Невідомий тип гіперпосилання

en: Encountered uninterpretable "ext" extension in namespace "%s"
uk: Виявлено непридатне до інтерпретації розширення «ext» у просторі назв «%s»

en: Encountered uninterpretable "ext" extension with missing namespace
uk: Виявлено непридатне до інтерпретації розширення «ext» без вказаного простору назв

en: Ignoring a sheet without a name
uk: Ігноруємо аркуш без назви

en: Failed to define name: %s
uk: Не вдалося визначити назву: %s

en: Unable to resolve external relationship
uk: Не вдалося визначити зовнішнє співвідношення

en: Missing part-id for sheet '%s'
uk: Пропущено part-id для аркуша «%s»

en: Reading sheet '%s'...
uk: Читаємо аркуш «%s»…

en: Reading comments...
uk: Читаємо коментарі…

en: Reading shared strings...
uk: Читаємо спільні рядки…

en: Reading theme...
uk: Читаємо тему…

en: Reading styles...
uk: Читаємо стилі…

en: Reading workbook...
uk: Читаємо робочу книгу…

en: No workbook stream found.
uk: Не знайдено потік робочої книги.

note: We don't attempt to flatten a 3D range to an array.
en: Cannot convert 3D cell range to XLOPER.
uk: Не вдалося перетворити просторовий діапазон комірок до XLOPER.

en: Unsupported GnmValue type (%d)
uk: Непідтримуваний тип GnmValue (%d)

en: Overriding function %s from XLL/DLL/SO file %s with function of the same name from XLL/DLL/SO file %s.
uk: Перевизначаємо функцію %s з файла XLL/DLL/SO %s функцією із тією самою назвою з файла XLL/DLL/SO %s.

en: Failed to find function "%s" in XLL/DLL/SO %s .
uk: Не вдалося знайти функцію «%s» у XLL/DLL/SO %s .

en: Excel plugin loader / xlfRegister: at least three XLOPER arguments must be provided (DLL name[ignored],exported name[mandatory],types string[mandatory]). You supplied %d in some function loaded from XLL/DLL/SO file %s.
uk: Засіб завантаження додатків Excel / xlfRegister: мало бути надано принаймні три аргументи XLOPER (назва DLL[проігноровано],експортована назва[обов'язкова],рядок типів[обов'язковий]). Вами надано %d у деякій функції, яку завантажено з файла XLL/DLL/SO %s.

en: Excel plugin loader / xlfRegister: the second and third argument must be strings (DLL name[ignored],exported name[mandatory],types string[mandatory]).
uk: Засіб завантаження додатків Excel / xlfRegister: другий і третій аргументи мають бути рядками (назва DLL[проігноровано],експортована назва[обов'язкова],рядок типів[обов'язковий]).

en: Dynamic module loading is not supported on this system.
uk: У цій системі не передбачено підтримки динамічного завантаження модулів.

en: Unable to open module file "%s".
uk: Неможливо відкрити файл модуля «%s».

en: Module "%s" doesn't contain ("register_actual_excel4v" symbol).
uk: У модулі «%s» не міститься (символу "register_actual_excel4v").

en: No loadable worksheet functions found in XLL/DLL/SO file %s.
uk: У файлі XLL/DLL/SO %s не знайдено придатних до завантаження функцій робочих аркушів.

note: xgettext : %lu gives the number of functions. This is input to ngettext.
en: Loaded %lu function from XLL/DLL/SO %s. | Loaded %lu functions from XLL/DLL/SO %s.
uk[0]: Завантажено %lu функцію з XLL/DLL/SO %s.
uk[1]: Завантажено %lu функції з XLL/DLL/SO %s.
uk[2]: Завантажено %lu функцій з XLL/DLL/SO %s.
uk[3]: Завантажено %lu функцію з XLL/DLL/SO %s.

note: *************************************************************************
en: Excel plugins
uk: Додатки Excel

en: Adapter interface to load Excel plugins (also known as XLLs). Only operational for worksheet functions that expect only arguments of LPXLOPER type (type 'P' or 'R') and return an LPXLOPER (type 'P' or 'R').
uk: Інтерфейс адаптера для завантаження додатків Excel (також відомих як XLL). Працює лише для функцій робочого аркуша, яким передаються дані типу LPXLOPER (тип «P» або «R») і які повертають LPXLOPER (тип «P» або «R»).

en: Christian Date Functions
uk: Функції дат християнського літочислення

en: Functions manipulating dates of the Christian liturgical calendar
uk: Функції для роботи з датами у християнському літургійному календарі

en: Date/Time
uk: Дата і час

en: Complex Functions
uk: Комплексні функції

en: Functions for complex numbers
uk: Функції для комплексних чисел

en: Complex
uk: Комплексне

en: Database Functions
uk: Функції баз даних

en: Functions looking up values in databases
uk: Функції для пошуку значень у базах даних

en: Database
uk: База даних

en: Date and Time Functions
uk: Функції дати і часу

en: Functions manipulating dates and time
uk: Функції для роботи із записами дати і часу

en: Financial Derivatives
uk: Фінансові похідні

en: Functions related to financial derivatives
uk: Функції, що стосуються фінансових похідних

en: Finance
uk: Фінанси

en: Engineering Functions
uk: Інженерні функції

en: Functions for complex numbers, base conversions, and more
uk: Функції для комплексних чисел, перетворення основ числення тощо

en: Engineering
uk: Інженерія

en: Erlang Functions
uk: Функції Ерланга

en: Functions to help Erlang Analysis
uk: Допоміжні функції для аналізу Ерланга

en: Erlang
uk: Ерланг

en: Financial Functions
uk: Фінансові функції

en: Interest rate calculations
uk: Обчислення відсоткової ставки

note: We are using the spellings as included in the Merriam-Webster dictionary xgettext: Tishri to Adar II are transliterations of the xgettext: hebrew months' names using Latin characters.
en: Tishri
uk: Тішрей

en: Heshwan
uk: Хешван

en: Kislev
uk: Кіслев

en: Tebet
uk: Тевет

en: Shebat
uk: Шват

en: Adar
uk: Адар

en: Nisan
uk: Нісан

en: Iyar
uk: Іяр

en: Sivan
uk: Сіван

en: Tammuz
uk: Таммуз

en: Ab
uk: Ав

en: Elul
uk: Елул

en: Adar I
uk: Адар I

en: Adar II
uk: Адар II

en: Hebrew Date Functions
uk: Функції дат єврейського календаря

en: Functions manipulating Hebrew dates
uk: Функції для роботи з даними єврейського календаря

note: Path of the current directory or folder. Absolute A1-style reference, as text, prepended with "$A:" * for Lotus 1-2-3 release 3.x compatibility. Returns the cell * reference of the top and leftmost cell visible in the * window, based on the current scrolling position.
en: Unimplemented
uk: Не реалізовано

en: Unknown version
uk: Невідома версія

en: %s version %s
uk: %s версії %s

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Manual
uk: Вручну

en: Unknown system
uk: Невідома система

en: Unknown info_type
uk: Невідомий info_type

en: Invalid number of arguments
uk: Некоректна кількість аргументів

en: Information Functions
uk: Інформаційні функції

en: Functions for inspecting values, cells, and more
uk: Функції для перевірки значень, комірок тощо

en: Information
uk: Інформація

en: Type Mismatch
uk: Невідповідність типів

en: Logic Functions
uk: Логічні функції

en: Functions for manipulating truth values
uk: Функції для роботи із логічними даними

en: Logic
uk: Логіка

en: Lookup Functions
uk: Функції пошуку

en: Functions for looking up values in ranges
uk: Функції для пошуку значень у діапазонах

en: Lookup
uk: Пошук

en: Math Functions
uk: Математичні функції

en: Mathematical Functions
uk: Математичні функції

en: Mathematics
uk: Математика

en: Number Theory
uk: Теорія чисел

en: Several basic utilities for prime numbers, pi, phi, sigma. It also holds some simple bitwise operations.
uk: Декілька базових засобів для простих чисел, π, φ, σ. Тут також міститься декілька простих бітових операцій.

en: Bitwise Operations
uk: Двійкові операції

en: Statistical Functions
uk: Статистичні функції

en: Statistical Functions with naming and calling conventions from The R Project
uk: Статистичні функції із назвами та викликом як у Проєкті R

en: Statistics
uk: Статистика

en: Random Number Functions
uk: Функції для випадкових чисел

en: Functions for generating random numbers
uk: Функції для породження псевдовипадкових чисел

en: Random Numbers
uk: Випадкові числа

en: String Functions
uk: Функції для роботи з рядками

en: Functions for manipulating strings
uk: Функції для роботи з рядками

en: String
uk: Рядок

en: Time Series Analysis Functions
uk: Функції аналізу часових послідовностей

en: Time Series Analysis
uk: Аналіз часових послідовностей

en: Too much data returned
uk: Повернуто забагато даних

en: Can't obtain data
uk: Не вдалося отримати дані

note: FIXME: pass a pointer to parent window
en: Database Connection
uk: З'єднання з базою даних

en: Error: could not open connection to %s
uk: Помилка: не вдалося відкрити з'єднання з %s

en: Format: execSQL(dsn,user,password,sql)
uk: Формат: execSQL(dsn,користувач,пароль,sql)

en: More than one statement in SQL string
uk: Декілька інструкцій у одному рядку SQL

en: Format: readDBTable(dsn,user,password,table)
uk: Формат: readDBTable(dsn,користувач,пароль,таблиця)

en: Could not run GNOME database configuration tool ('%s')
uk: Не вдалося запустити засіб налаштовування баз даних GNOME («%s»)

en: Database functions for retrieval of data from a database.
uk: Функції роботи з базою даних для отримання даних з бази.

en: Data Bases...
uk: Бази даних…

en: Only linear programs are handled.
uk: Виконуватиметься обробка лише лінійних програм.

en: Writing glpk file...
uk: Записуємо файл glpk…

en: The GLPK exporter is not available.
uk: Засіб експортування GLPK є недоступним.

en: Failed to create file for solution
uk: Не вдалося створити файл для розв'язку

en: Failed to create file for sensitivity report
uk: Не вдалося створити файл для звіту щодо чутливості

en: The %s program was not found.  You can either install it or use another solver. For more information see %s
uk: Програму %s не знайдено. Ви можете або встановити її, або скористатися іншим розв'язувачем. Докладніші відомості можна знайти тут: %s

en: GLPK Linear Program Solver Interface
uk: Інтерфейс до розв'язувача задач лінійного програмування GLPK

en: Solver Interface to GLPK
uk: Інтерфейс розв'язувача до GLPK

en: GLPK Linear Program Solver
uk: Розв'язувач задач лінійного програмування GLPK

en: Database UI services plugin
uk: Додаток служб інтерфейсу бази даних

en: Gnome Glossary
uk: Словник термінів GNOME

en: It provides support for saving Gnome Glossary in .po files.
uk: Забезпечує підтримку зберігання глосарія Gnome до файлів .po.

en: Gnome Glossary PO file format
uk: формат файлів PO глосарія Gnome

en: [Warning: Invalid text string has been removed.]
uk: [Попередження: вилучено некоректний текстовий рядок.]

en: [see sheet %s]
uk: [див. аркуш %s]

en: The original html file is
    using nested tables.
uk: У початковому файлі HTML
    використано вкладені таблиці.

en: Unable to parse the html.
uk: Не вдалося обробити html.

en: HTML &amp; TeX
uk: HTML і TeX

en: Import/Export of HTML, TeX, DVI, roff
uk: Імпорт та експорт HTML, TeX, DVI, roff

en: HTML (*.html) fragment
uk: Фрагмент HTML (*.html)

en: XHTML range - for export to clipboard
uk: Діапазон XHTML — для експорту до буфера обміну даними

en: LaTeX 2e (*.tex) table fragment
uk: Фрагмент таблиці LaTeX 2e (*.tex)

en: LaTeX 2e (*.tex) table fragment of visible rows
uk: Фрагмент таблиці LaTeX 2e (*.tex) з видимих рядків

en: Error while reading lotus workbook.
uk: Помилка під час зчитування книги Lotus.

en: Imports Lotus 123 files
uk: Імпортує файли Lotus 123

en: The LPSolve exporter is not available.
uk: Засіб експортування LPSolve є недоступним.

en: Writing lpsolve file...
uk: Записуємо файл lpsolve…

en: LPSolve Linear Program Solver Interface
uk: Інтерфейс до розв'язувача задач лінійного програмування LPSolve

en: Solver Interface to LPSolve
uk: Інтерфейс розв'язувача для LPSolve

en: LPSolve Linear Program Solver
uk: Розв'язувач задач лінійного програмування LPSolve

en: Program Name
uk: Назва програми

en: Invalid line in ROWS section
uk: Некоректний рядок у розділі ROWS

en: Duplicate rows name %s
uk: Дублювання назв рядків %s

en: Duplicate objective row
uk: Дублювання цільового рядка

en: Invalid row type %s
uk: Некоректний тип рядка %s

en: Missing objective row
uk: Немає рядка цілі

en: Invalid marker
uk: Некоректний маркер

en: Invalid row name, %s, in columns
uk: Некоректна назва рядка, %s, у стовпчиках

en: Invalid bounds type %s
uk: Некоректний тип обмежень %s

en: Invalid column name, %s, in bounds
uk: Некоректна назва стовпчика, %s, у межах

en: Invalid row name, %s, in rhs/ranges section
uk: Некоректна назва рядка, %s, у розділі правих частин або діапазонів

note: ----------------------------------------
en: Constraint
uk: Обмеження

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Limit
uk: Обмеження

en: Variable
uk: Змінна

en: Objective function
uk: Цільова функція

en: Error while reading MPS file.
uk: Помилка під час зчитування файлу MPS.

en: Linear and integer program expression format (MPS) module
uk: Модуль форматування виразів лінійного і цілочисельного програмування (MPS)

en: Reads LP programs stored in the MPS format (*.mps)
uk: Читає програми лінійного програмування, які зберігаються у форматі MPS (*.mps)

en: Linear and integer program (*.mps) file format
uk: Формат файлів лінійного і цілочисельного програмування (*.mps)

en: This solver does not handle discrete variables.
uk: Цей розв'язувач не обробляє дискретні змінні.

en: This solver does not handle equality constraints.
uk: Цей розв'язувач не може працювати із обмеженнями у формі рівностей.

note: -------------------------------------------------------------------------
en: Non-Linear Program Solver
uk: Розв'язувач задач нелінійного програмування

en: Imports GNU Oleo documents
uk: Імпортує документи GNU Oleo

en: General ODF error
uk: Загальна помилка ODF

en: Invalid integer '%s', for '%s'
uk: Некоректне ціле число «%s» для «%s»

en: Possible corrupted integer '%s' for '%s'
uk: Можливе пошкоджене ціле число «%s» для «%s»

en: Invalid attribute '%s', expected number, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», очікуване число, отримано «%s»

en: Invalid attribute '%s', expected percentage, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», очікувано відсоток, отримано «%s»

en: Invalid attribute '%s', expected color, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», очікувано колір, отримано «%s»

en: Unknown hatch name '%s' encountered!
uk: Виявлено невідому назву штрихування «%s»!

en: Hatch fill without hatch name encountered!
uk: Виявлено заповнення штрихуванням без назви штрихування!

en: Unknown gradient name '%s' encountered!
uk: Виявлено невідому назву градієнта «%s»!

en: Gradient fill without gradient name encountered!
uk: Виявлено заповнення градієнтом без назви градієнта!

en: Unknown image fill name '%s' encountered!
uk: Виявлено невідому назву заповнення зображенням «%s»!

en: Invalid absolute file specification '%s' encountered.
uk: Виявлено некоректну специфікацію абсолютного шляху до файла «%s».

en: Unable to open '%s'.
uk: Не вдалося відкрити «%s».

en: Unable to load the file '%s'.
uk: Не вдалося завантажити файл «%s».

en: Image fill without image name encountered!
uk: Виявлено заповнення зображенням без назви зображення!

en: Invalid attribute '%s', expected angle, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «%s», очікувано кут, отримано «%s»

en: Invalid attribute '%s', unknown enum value '%s'
uk: Невідомий атрибут «%s», невідоме значення переліку «%s»

en: Ignoring reference to unknown external workbook '%s'
uk: Ігноруємо посилання на невідому зовнішню робочу книгу «%s»

en: Unknown text style with name "%s" encountered!
uk: Виявлено невідомий стиль тексту з назвою «%s»!

en: Unable to parse '%s' ('%s')
uk: Не вдалося обробити «%s» («%s»)

en: Unsupported formula type encountered: %s
uk: Виявлено непідтримуваний тип формули: %s

en: Expression '%s' does not start with a recognized character
uk: Вираз «%s» не починається із розпізнаного символу

en: cell
uk: комірка

en: Validation condition '%s' is not supported. It has been changed to '%s'.
uk: Підтримки умови перевірки чинності «%s». Її змінено на «%s».

en: Undefined validation style encountered: %s
uk: Виявлено невизначений стиль перевірки: %s

en: Unsupported validation condition encountered: "%s" with base address: "%s"
uk: Виявлено непідтримувану умову перевірки чинності: «%s» із базовою адресою: «%s»

en: Unknown condition '%s' encountered, ignoring.
uk: Виявлено невідому умову «%s», ігноруємо.

en: Ignoring column information beyond column %i
uk: Ігноруємо дані стовпчиків за стовпчиком %i

en: Content past the maximum number of rows (%i) supported.
uk: Вміст перевищує максимальну підтримувану кількість рядків (%i).

en: Missing expression
uk: Пропущено вираз

en: Invalid array expression does not specify number of columns.
uk: Некоректний вираз масиву не вказує кількість стовпчиків.

en: Invalid array expression does not specify number of rows.
uk: Некоректний вираз масиву не вказує кількість рядків.

en: Content past the maximum number of columns (%i) supported.
uk: Вміст перевищує максимальну підтримувану кількість стовпчиків (%i).

en: Unnamed dash style encountered.
uk: Виявлено стиль штрихової лінії без назви.

en: Unnamed image fill style encountered.
uk: Виявлено стиль заповнення зображенням без назви.

en: Image fill style '%s' has no attached image.
uk: Зі стилем заповнення зображенням «%s» не пов'язано зображення.

en: Unable to parse gradient color: %s
uk: Не вдалося обробити колір градієнта: %s

en: Unnamed gradient style encountered.
uk: Виявлено стиль градієнта без назви.

en: Unable to parse hatch color: %s
uk: Не вдалося обробити колір штрихування: %s

en: Unnamed hatch encountered!
uk: Виявлено штрихування без назви!

en: Duplicate default column style encountered.
uk: Виявлено дублювання типового стилю стовпчиків.

en: Duplicate default row style encountered.
uk: Виявлено дублювання типового стилю рядків.

en: Duplicate default chart/graphics style encountered.
uk: Виявлено дублювання типового стилю діаграм або графіків.

en: Unnamed date style ignored.
uk: Стиль дати без назви проігноровано.

en: Corrupted file: invalid number format condition [%s].
uk: Пошкоджений файл: некоректна умова форматування чисел [%s].

en: Corrupted file: unnamed number style ignored.
uk: Пошкоджений файл: стиль чисел без назви проігноровано.

en: This file appears corrupted, required formats are missing.
uk: Здається, файл пошкоджено. Пропущено обов'язкові формати.

en: Paper from ODF file: %ipt⨉%ipt
uk: Папір для файла ODF: %iпт⨉%iпт

en: Missing page layout identifier
uk: Пропущено ідентифікатор компонування сторінки

en: Gnumeric does not support having a different style for left pages. This style is ignored.
uk: У Gnumeric не передбачено підтримки використання іншого стилю для лівих сторінок. Цей стиль буде проігноровано.

note: For OOO_VER_1 this may be acceptable
en: Master page style without page layout encountered!
uk: Виявлено стиль головної сторінки без компонування сторінки!

en: Master page style without name encountered!
uk: Виявлено стиль головної сторінки без назви!

en: Unknown Gnumeric border style '%s' encountered.
uk: Виявлено невідомий стиль рамки Gnumeric «%s».

en: Unknown break type '%s' defaulting to NONE
uk: Невідомий тип розриву «%s», повертаємося до типового — NONE

en: Unable to parse tab color '%s'
uk: Не вдалося обробити колір вкладки «%s»

en: Unable to parse tab text color '%s'
uk: Не вдалося обробити колір тексту вкладки «%s»

en: Unknown interpolation type encountered: '%s', using Bezier cubic spline instead.
uk: Виявлено невідомий тип інтерполяції: «%s», використовуємо замість нього кубічний сплайн Безьє.

en: Unknown interpolation type encountered: %s
uk: Виявлено невідомий тип інтерполяції: %s

en: expression '%s' @ '%s' is not a cellref
uk: вираз «%s» @ «%s» не є cellref

en: Expression '%s' has unknown namespace
uk: Вираз «%s» належить до невідомого простору назв

en: Invalid DB range '%s'
uk: Некоректний діапазон бази даних «%s»

en: Gnumeric does not support 'or'-ed autofilter conditions.
uk: У Gnumeric не передбачено підтримку умов автоматичного фільтрування, поєднаних за допомогою «АБО».

en: Moving sheet object from column %i and row %i
uk: Пересуваємо об'єкт аркуша зі стовпчика %i і рядка %i

en: Gnumeric's sheet object lines do not support attached text. The text "%s" has been dropped.
uk: У рядках об'єкта аркуша Gnumeric не передбачено підтримки долученого тексту. Текст «%s» буде відкинуто.

en: Invalid attribute 'form:value', expected number, received '%s'
uk: Некоректний атрибут «форма:значення», очікувалося число, отримано «%s»

en: Invalid value-type '%s' advertised for 'form:value' attribute in 'form:value-range' element.
uk: Оголошено про некоректну пару значення-тип «%s» для атрибута «form:value» в елементі «form:value-range».

en: Unable to determine manual position for a chart component!
uk: Не вдалося визначити позицію вручну для компонента діаграми!

en: Not enough data in the supplied range (%s) for all the requests
uk: Недостатньо даних у наданому діапазоні (%s) для усіх запитів

en: Gnumeric does not support non-automatic regression equations. Using automatic equation instead.
uk: У Gnumeric не передбачено неавтоматичних рівнянь регресії. Використовуємо автоматичне рівняння замість вказаного.

en: The chart style "%s" is not defined!
uk: Стиль діаграм «%s» не визначено!

en: Encountered drop lines in a plot not supporting them.
uk: Виявлено пропущені лінії у кресленні. Підтримки таких ліній не передбачено.

en: Encountered an unknown chart type, trying to create a line plot.
uk: Виявлено невідомий тип діаграми. Спробуємо створити лінійний графік.

en: Chart style with name '%s' is missing.
uk: Немає стилю діаграми із назвою «%s».

en: An unsupported caption was encountered and converted to a text rectangle.
uk: Виявлено непідтримуваний підпис. Підпис перетворено на текстовий прямокутник.

en: Infinite loop encountered while parsing formula '%s' of name '%s'
uk: Під час обробки формули «%s» назви «%s» виявлено зациклювання

en: Unable to evaluate formula '%s' ('%s') of name '%s'
uk: Не вдалося обчислити формулу «%s» («%s») назви «%s»

en: Unable to parse formula '%s' ('%s') of name '%s'
uk: Не вдалося обробити формулу «%s» («%s») назви «%s»

note: We have already created the rectangle
en: An unsupported custom shape of type '%s' was encountered and converted to a rectangle.
uk: Виявлено непідтримувану нетипову форму типу «%s». Форму перетворено на прямокутник.

en: An unsupported custom shape was encountered and converted to a rectangle.
uk: Виявлено непідтримувану нетипову форму. Форму перетворено на прямокутник.

en: Attribute '%s' has the unsupported value '%s'.
uk: Атрибут «%s» має непідтримуване значення «%s».

en: The sheet size of %i columns and %i rows used in this file exceeds Gnumeric's maximum supported sheet size
uk: Розмір аркуша у %i стовпчиків і %i рядків, які використано у цьому файлів, перевищує максимальний підтримуваний у Gnumeric розмір аркуша

en: This file is corrupted with a duplicate sheet name "%s", now renamed to "%s".
uk: Цей файл пошкоджено дублюванням назви аркуша «%s». Тепер аркуш перейменовано на «%s».

note: We are missing the table name. This is bad!
en: This file is corrupted with an unnamed sheet now named "%s".
uk: Цей файл пошкоджено — аркуш без назви тепер названо «%s».

en: Unknown mimetype for openoffice file.
uk: Невідомий тип MIME для файла openoffice.

en: No stream named content.xml found.
uk: Не знайдено потоку з назвою content.xml.

en: Invalid metadata '%s'
uk: Некоректні метадані «%s»

en: settings.xml stream is malformed!
uk: Помилкове форматування потоку settings.xml!

en: tab
uk: табуляція

en: page
uk: сторінка

en: pages
uk: сторінки

en: date
uk: дата

en: time
uk: час

en: file
uk: файл

en: path
uk: шлях

en: Writing Sheets...
uk: Записуємо аркуші…

en: Writing Sheet Objects...
uk: Записуємо об'єкти аркушів…

en: Open Document Format as used by OpenOffice, Lotus Symphony, etc.
uk: Open Document Format, який використовується в OpenOffice, Lotus Symphony тощо.

en: ODF 1.2 strict conformance (*.ods)
uk: Строга узгодженість із ODF 1.2 (*.ods)

en: ODF 1.2 extended conformance (*.ods)
uk: Розширена узгодженість із ODF 1.2 (*.ods)

en: Error while opening Paradox file.
uk: Помилка під час відкриття файла Paradox.

en: Could not allocate memory for record.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для запису.

en: Field type %d is not supported.
uk: Підтримки типу полів %d не передбачено.

note: Read the field specification and build the field array for * PX_create_fp(). The memory is freed by PX_delete() including * the memory for the field name.
en: Allocate memory for field definitions.
uk: Отримати пам'ять для визначень полів.

en: Cannot allocate memory for field definitions.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для визначень полів.

en: First line of sheet must contain database specification.
uk: У першому рядку аркуша має міститися специфікація бази даних.

en: Field specification must be a comma separated value (Name,Type,Size,Prec).
uk: Специфікація поля має бути набором записів, які відокремлено комами (Назва,Тип,Розмір,Точність).

en: Allocate memory for column name.
uk: Отримати пам'ять для назви стовпчика.

en: Could not allocate memory for %d. field name.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для %d. назва поля.

en: %d. field specification ended unexpectedly.
uk: %d. Неочікуване завершення специфікації полів.

en: %d. field specification misses type.
uk: %d. У специфікації поля не вказано тип.

en: %d. field type '%c' is unknown.
uk: %d. Тип поля «%c» є невідомим.

en: Field specification misses the column size.
uk: У специфікації поля пропущено розмір стовпчика.

en: The remainder '%s' of the specification for field %d is being disregarded.
uk: Решту «%s» специфікації поля %d не буде взято до уваги.

en: Could not create output file.
uk: Не вдалося створити виведений файл.

en: Allocate memory for record data.
uk: Отримати пам'ять для даних запису.

en: Could not allocate memory for record data.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для даних запису.

en: Field %d in line %d has possibly been cut off. Data has %d character. | Field %d in line %d has possibly been cut off. Data has %d characters.
uk[0]: Поле %d у рядку %d, ймовірно, було обрізано. У даних міститься %d символ.
uk[1]: Поле %d у рядку %d, ймовірно, було обрізано. У даних міститься %d символи.
uk[2]: Поле %d у рядку %d, ймовірно, було обрізано. У даних міститься %d символів.
uk[3]: Поле %d у рядку %d, ймовірно, було обрізано. У даних міститься %d символ.

en: Field %d in row %d could not be written.
uk: Не вдалося записати поле %d у рядку %d.

en: Could not write record number %d.
uk: Не вдалося записати номер запису %d.

en: Imports Paradox files
uk: Імпортує файли Paradox

en: Paradox database or primary index file (*.db, *.px)
uk: База даних Paradox або основний файл покажчика (*.db, *.px)

en: Paradox database (*.db)
uk: База даних Paradox (*.db)

en: Perl functions
uk: Функції Perl

en: Sample Perl plugin providing some (useless) functions.
uk: Зразок додатка Perl, у якому реалізовано деякі (непотрібні) функції.

en: Perl
uk: PERL

en: Perl error:
uk: Помилка Perl:

en: Perl error: %s
uk: Помилка Perl: %s

en: Module name not given.
uk: Не вказано назви модуля.

en: perl_func.pl doesn't exist.
uk: perl_func.pl не існує.

en: Perl plugin loader
uk: Завантажувач додатків Perl

en: This plugin provides support for Perl plugins
uk: Цей додаток реалізує підтримку додатків мовою Perl

en: PLN : Spreadsheet is password encrypted
uk: PLN: Таблицю зашифровано паролем

en: Ignoring data that claims to be in row %u which is > max row %u
uk: Ігноруємо дані, які мають бути у рядку %u, номер якого перевищує максимальний номер рядка %u

en: Ignoring data that claims to be in column %u which is > max column %u
uk: Ігноруємо дані, які мають бути у стовпчику %u, номер якого перевищує максимальний номер стовпчика %u

en: Imports Plan Perfect Formatted Documents
uk: Імпортує сформатовані документи Plan Perfect

en: Plan Perfect Format (PLN) import
uk: Імпорт формату Plan Perfect (PLN)

en: Imports Psion 5 series Sheet files
uk: Імпортує файли аркушів Psion 5 series

en: Error while reading psiconv file.
uk: Помилка під час читання файла psiconv.

en: Error while parsing Psion file.
uk: Помилка під час обробки файла Psion.

en: This Psion file is not a Sheet file.
uk: Цей файл Psion не є файлом Sheet.

en: Python functions
uk: Функції Python

en: Sample Python plugin providing some (useless) functions.
uk: Зразок додатка Python, у якому реалізовано деякі (непотрібні) функції.

en: Default interpreter
uk: Типовий інтерпретатор

en: Python plugin loader
uk: Завантажувач доповнень Python

en: This plugin provides support for Python plugins
uk: Це доповнення надає підтримку доповнень на Python

en: Python console
uk: Консоль «Python»

en: *** Interpreter: %s
uk: *** Інтерпретатор: %s

en: Gnumeric Python console
uk: Консоль Python Gnumeric

en: E_xecute in:
uk: Ви_конати у:

en: C_ommand:
uk: К_оманда:

en: Python list is not an array
uk: Список Python не є масивом

en: Unsupported Python type: %s
uk: Тип, що не підтримується python: %s

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Python exception (%s: %s)
uk: Виключення Python (%s: %s)

en: Python exception (%s)
uk: Виключення Python (%s)

en: Python module name not given.
uk: Не вказано назви модуля Python.

en: Error while opening file "%s" for writing.
uk: Помилка під час відкривання файлу «%s» для запису.

en: Error while opening file "%s" for reading.
uk: Помилка під час відкривання файлу «%s» для зчитування.

en: Cannot create new Python interpreter.
uk: Не вдалося створити інтерпретатор Python.

en: Module "%s" doesn't exist.
uk: Модуля «%s» не існує.

en: Execution of module "%s" failed.
uk: Збій виконання модуля «%s».

en: Some name
uk: Якась назва

en: Python file "%s" has invalid format.
uk: Python-файл «%s» має невірний формат.

en: File doesn't contain "%s" function.
uk: Файл не містить функцію «%s».

en: File doesn't contain "%s" dictionary.
uk: Файл не містить словник «%s».

en: Object "%s" is not a dictionary.
uk: Об'єкт «%s» не є словником.

en: Unknown action: %s
uk: Невідома дія: %s

en: Not a valid function for action: %s
uk: Некоректна функція для дії: %s

en: Quattro Pro(tm)
uk: Quattro Pro™

en: Imports Quattro Pro (tm) files
uk: Імпортує файли Quattro Pro™

en: File is most likely corrupted.
uk: Найімовірніше, файл пошкоджено.

en: Invalid zoom %hd %%
uk: Некоректний масштаб %hd %%

en: Invalid record %d of length %hd
uk: Некоректний запис %d довжини %hd

en: Unable to find the PerfectOffice_MAIN stream.  Is this really a Quattro Pro file?
uk: Не вдалося знайти потік даних PerfectOffice_MAIN. Це справді файл Quattro Pro?

en: Sample DataSource
uk: Зразок DataSource

en: A proof of concept external data source
uk: Технічний зразок зовнішнього джерела даних

en: Imports SC/XSpread files
uk: Імпортує файли SC/XSpread

en: On worksheet %s:
uk: На робочому аркуші %s:

en: General SC import error
uk: Загальна помилка імпортування SC

en: The cell in row %i and column %i is beyond Gnumeric's maximum sheet size.
uk: Комірка у рядку %i і стовпчику %i поза максимальними розмірами аркуша Gnumeric.

en: The sheet is wider than Gnumeric can handle.
uk: Аркуш є ширшим за той, з яким може працювати Gnumeric.

en: Encountered precision dependent format without set precision.
uk: Виявлено залежний від точності формат без встановлення точності.

en: Column format %i is undefined.
uk: Формат стовпчика %i не визначено.

en: Unable to parse cmd='%s', str='%s', col=%d, row=%d.
uk: Не вдалося обробити cmd='%s', str='%s', col=%d, row=%d.

en: Error parsing line
uk: Помилка аналізу рядка

en: Import/Export for MultiPlan (SYLK) files
uk: Імпортування/Експортування файлів MultiPlan (SYLK)

en: Multiple values in the same cell
uk: Декілька значень у одній комірці

en: Multiple expressions in the same cell
uk: Декілька виразів у одній комірці

en: Missing closing 'E'
uk: Пропущено завершальне «E»

en: Sheet
uk: Аркуш

en: UI Hello
uk: Тест для інтерфейсу користувача

en: Hello World plugin using ui service
uk: Додаток «Привіт, світе!» з використанням служби інтерфейсу

en: This is message from the "%s" plugin.
uk: Це повідомлення від додатка «%s».

en: Error while opening xbase file.
uk: Помилка під час відкривання файлу XBase.

en: Imports XBase files
uk: Імпортує файли XBase

en: Xbase (*.dbf) file format
uk: Формат файлу XBase (*.dbf)

en: Failed to read DBF header.
uk: Не вдалося прочитати заголовок DBF.

en: List of recently used functions.
uk: Список нещодавно використаних функцій.

en: The function selector keeps a list of recently used functions. This is that list.
uk: Засіб вибору функцій зберігає список нещодавно використаних функцій. Це цей список.

en: Maximum Length of Recently Used Functions List
uk: Максимальна довжина списку нещодавно використаних функцій

en: The function selector keeps a list of recently used functions. This is the maximum length of that list.
uk: Засіб вибору функцій зберігає список нещодавно використаних функцій. Це максимальна довжина цього списку.

en: Autocorrect initial caps
uk: Автовиправлення початкових прописних

en: This variable determines whether to autocorrect initial caps
uk: Ця змінна визначає, чи слід автоматично виправляти початкові прописні

en: List of initial caps exceptions
uk: Список виключено для початкових прописних

en: The autocorrect engine does not correct the initial caps for words in this list.
uk: Рушій автоматичного виправлення не виправлятиме початкові великі літери у словах з цього списку.

en: Autocorrect first letter
uk: Автовиправлення першої літери

en: This variable determines whether to autocorrect first letters
uk: Ця змінна визначає, чи слід автоматично виправляти перші літери

en: List of First Letter Exception
uk: Список виключень за першою літерою

en: The autocorrect engine does not capitalize the first letter of words following strings in this list.
uk: Рушій автоматичного виправлення не робитиме початкові літери великими у словах з наведеного нижче списку.

en: Autocorrect names of days
uk: Автовиправляти назви днів

en: This variable determines whether to autocorrect names of days
uk: Ця змінна визначає, чи слід автоматично виправляти назви днів

en: Autocorrect replace
uk: Заміна автокоригування

en: Activate New Plugins
uk: Активувати нові додатки

en: This variable determines whether to activate every new encountered plugin.
uk: Ця змінна визначає, чи слід активувати усі виявлені додатки.

en: List of Active Plugins.
uk: Список активних додатків.

en: This list contains all plugins that are supposed to be automatically activated.
uk: У цьому списку містяться усі додатки, які має бути активовано автоматично.

en: List of Known Plugins.
uk: Список відомих додатків.

en: This list contains all known plugins.
uk: У цьому списку містяться усі відомі додатки.

en: List of Plugin File States.
uk: Список станів файлів додатків.

en: This list contains all plugin file states.
uk: У цьому списку містяться усі стани файлів додатків.

en: List of Extra Plugin Directories.
uk: Список додаткових каталогів додатків.

en: This list contains all extra directories containing plugins.
uk: У цьому списку містяться усі додаткові каталоги, у яких зберігаються додатки.

en: List of Extra Autoformat Directories.
uk: Список додаткових каталогів автоматичного форматування.

en: This list contains all extra directories containing autoformat templates.
uk: У цьому списку містяться додаткові каталоги, у яких містяться шаблони автоматичного форматування.

en: System Directory for Autoformats
uk: Системний каталог для автоформатів

en: This directory contains the pre-installed autoformat templates.
uk: У цьому каталозі містяться попередньо встановлення шаблони автоформату.

en: User Directory for Autoformats
uk: Каталог користувача для автоформатів

en: The main directory for user specific autoformat templates.
uk: Головний каталог для шаблонів автоматичного форматування, які визначено користувачем.

en: Apply print-setup to all sheets
uk: Застосувати налаштування друку до усіх аркушів

en: This value determines whether by default the print set-up dialog applies to all sheets simultaneously.
uk: Це значення визначає, чи буде автоматично застосовано параметри діалогового вікна налаштовування друку до усіх аркушів одночасно.

en: The configuration of GTKPrintSetting. Do not edit this variable.
uk: Налаштування GTKPrintSetting. Не редагуйте цю змінну.

en: Page Header
uk: Шапка сторінки

en: The default page header for new documents that can be modified using the page setup dialog.
uk: Типовий верхній колонтитул сторінки для нових документів. Цей заголовок можна змінювати за допомогою діалогового вікна налаштовування друку.

en: Page Footer
uk: Підвал сторінки

en: The default page footer for new documents that can be modified using the page setup dialog.
uk: Типовий нижній колонтитул сторінки для нових документів. Цей заголовок можна змінювати за допомогою діалогового вікна налаштовування друку.

en: Default Header/Footer Font Size
uk: Типовий розмір шрифту верхнього/нижнього колонтитула

en: The default font size for headers and footers.
uk: Типовий розмір шрифту для верхніх і нижніх колонтитулів.

en: Default header/footer font name
uk: Типова назва шрифту для верхніх і нижніх колонтитулів

en: The default font name for headers and footers.
uk: Типова назва шрифту для верхніх і нижніх колонтитулів.

en: The default header/footer font is bold.
uk: Типовий шрифт верхнього/нижнього колонтитула є напівжирним.

en: This value determines whether the default font for headers and footers is bold.
uk: Це значення визначає, чи буде типовий шрифт для верхніх і нижніх колонтитулів є напівжирним.

en: The default header/footer font is italic.
uk: Типовий шрифт верхнього/нижнього колонтитула є курсивним.

en: This value determines whether the default font for headers and footers is italic.
uk: Це значення визначає, чи буде типовий шрифт для верхніх і нижніх колонтитулів є курсивним.

en: Default Horizontal Centering
uk: Типове горизонтальне центрування

en: This value determines whether the default setting in the Print Setup dialog is to center pages horizontally.
uk: Це значення визначає, чи буде типово сторінки у діалоговому вікні налаштовування друку центровано горизонтально.

en: Default Vertical Centering
uk: Типове вертикальне центрування

en: This value determines whether the default setting in the Print Setup dialog is to center pages vertically.
uk: Це значення визначає, чи буде типово сторінки у діалоговому вікні налаштовування друку центровано вертикально.

en: Default Grid Line Printing
uk: Типовий друк ліній ґратки

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether print grid lines. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід друкувати лінії ґратки. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Print Cells with Only Styles
uk: Типовий друк комірок, які містять лише стиль

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether to print empty but formatted cells. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід друкувати порожні, але форматовані комірки. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Black and White Printing
uk: Типовий чорно-білий друк

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether to print in only black and white. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід друкувати лише чорним кольором. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Title Printing
uk: Типовий друк заголовка

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether to print row and column headers. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід друкувати заголовки рядків і стовпчиків. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Print Direction
uk: Типовий напрям друку

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether to print first right then down. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід друкувати спочатку праворуч, потім вниз. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Scale Type
uk: Типовий тип масштабування

en: This value determines the default setting in the Print Setup dialog whether to scale pages by a given percentage. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типовий параметр у вікні налаштовування друку — чи слід масштабувати сторінки за вказаним значенням у відсотках. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку, щоб внести зміни до цього значення.

en: Default Scale Percentage
uk: Типовий масштаб у відсотках

en: This value gives the percentage by which to scale each printed page. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає масштаб надрукованого аркуша у відсотках. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Scaling Width
uk: Типова ширина масштабування

en: This value determines the maximum number of pages that make up the width of a printout of the current sheet. The sheet will be reduced to fit within this width. This value can be changed in the Page Setup dialog.
uk: Це значення визначає максимальну кількість сторінок, які вкладатимуться у ширину друкованого відбитка на поточному аркуші. Аркуш буде зменшено відповідно до цього значення ширини. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Scaling Height
uk: Типова висота масштабування

en: This value determines the maximum number of pages that make up the height of a printout of the current sheet. The sheet will be reduced to fit within this height. This value can be changed in the Page Setup dialog.
uk: Це значення визначає максимальну кількість сторінок, які вкладатимуться у висоту друкованого відбитка на поточному аркуші. Аркуш буде зменшено відповідно до цього значення висоти. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Repeated Top Region
uk: Типове повторення верхньої області

en: This string gives the default region to be repeated at the top of each printed sheet. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Цей рядок визначає типову область, яка повторюватиметься у верхній частині кожного надрукованого аркуша. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Repeated Left Region
uk: Типове повторення лівої області

en: This string gives the default region to be repeated at the left of each printed sheet. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Цей рядок визначає типову область, яка повторюватиметься у лівій частині кожного надрукованого аркуша. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Preferred Display Unit
uk: Бажана одиниця показу

en: This string gives the default unit to be used in the page setup dialog.
uk: Цей рядок визначає типову одиницю виміру, яку буде використано у діалоговому вікні налаштовування сторінки.

en: Default Top Margin
uk: Типове верхнє поле

en: This value gives the default number of points from the top of a page to the start of the body. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від верхнього краю сторінки, з якої починатиметься друк вмісту сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Bottom Margin
uk: Типове нижнє поле

en: This value gives the default number of points from the bottom of a page to the end of the body. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від нижнього краю сторінки, з якої завершуватиметься друк вмісту сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Bottom Outside Margin
uk: Типове нижнє зовнішнє поле

en: This value gives the default number of points from the bottom of a page to the end of the footer. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від нижнього краю сторінки, з якої завершуватиметься друк нижнього колонтитулу сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Top Outside Margin
uk: Типове верхнє зовнішнє поле

en: This value gives the default number of points from the top of a page to the top of the header. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від верхнього краю сторінки, з якої починатиметься друк верхнього колонтитулу сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Left Margin
uk: Типове ліве поле

en: This value gives the default number of points from the left of a page to the left of the body. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від лівого краю сторінки, з якої починатиметься друк лівої частини вмісту сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Default Right Margin
uk: Типове праве поле

en: This value gives the default number of points from the right of a page to the right of the body. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це значення визначає типову кількість точок від правого краю сторінки, з якої починатиметься друк правої частини вмісту сторінки. Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Paper
uk: Папір

en: This is the default paper specification. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це типова специфікація паперу. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку для зміни цього значення.

en: Paper orientation
uk: Орієнтація паперу

en: This is the default paper orientation. Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Це типова орієнтація паперу. Будь ласка, скористайтеся діалоговим вікном налаштовування друку для зміни цього значення.

en: Header/Footer Format (Left Portion)
uk: Формат верхнього/нижнього колонтитула (ліва частина)

en: Please use the Print Setup dialog to edit this value.
uk: Будь ласка, скористайтеся для редагування цього значення діалоговим вікном налаштовування друку.

en: Header/Footer Format (Middle Portion)
uk: Формат верхнього/нижнього колонтитула (середня частина)

en: Header/Footer Format (Right Portion)
uk: Формат верхнього або нижнього колонтитула (права частина)

en: Allow Unfocused Range Selections
uk: Дозволити позначення діапазонів без фокусування

en: Some dialogs contain only a single entry field that allows range selections in the workbook. Setting this variable to TRUE directs selections to this entry even if the entry does not have keyboard focus.
uk: У деяких діалогових вікнах є лише одне поле для введення, за допомогою якого можна вибрати діапазон у робочій книзі. Встановлення для цієї змінної значення TRUE призведе до переведення фокусу до цього поля, навіть якщо пункт для введення не має клавіатурного фокусування.

en: Text Export String Indicator
uk: Індикатор рядків для експортування тексту

en: Please use the Text Export dialog to edit this value.
uk: Будь ласка, скористайтеся діалогове вікно експортування тексту для редагування цього значення.

en: Text Export Field Separator
uk: Роздільник полів при експортуванні тексту

en: Text Export Record Terminator
uk: Роздільник запису експортування тексту

en: Text Export Locale
uk: Локаль експортування тексту

en: Text Export Encoding
uk: Кодування експортування тексту

en: Text Export String Quoting Rule
uk: Правило взяття у лапки рядка експортування тексту

en: Text Export Formatting Rule
uk: Правило форматування при експортуванні тексту

en: Text Export Unknown Character Transliteration
uk: Транслітерація невідомих символів експортування тексту

en: Search &amp; Replace Ignores Case
uk: Пошук і заміна з ігнорування регістру

en: Search &amp; Replace ignores case as default
uk: Пошук і заміна із типовим ігноруванням регістру символів

en: Search &amp; Replace Preserves Case
uk: Пошук і заміна зі збереженням регістру

en: Search &amp; Replace preserves case as default
uk: Пошук і заміна із типовим збереженням регістру

en: Search &amp; Replace Poses Query
uk: Пошук і заміна із запитом

en: Search &amp; Replace poses query before each change as default
uk: Пошук і заміна із типовим запитом щодо кожної зміни

en: Search &amp; Replace Whole Words Only
uk: Пошук і заміна лише цілих слів

en: Search &amp; Replace replaces whole words only as default
uk: Пошук і заміна із типовою заміною лише цілих слів

en: Search &amp; Replace Scope
uk: Діапазон пошуку із заміною

en: This is the default scope of Search &amp; Replace. 0: entire workbook; 1: current sheet; 2: range
uk: Типовий діапазон для пошуку із заміною. 0: уся робоча книга; 1: поточний аркуш; 2: діапазон

en: Search &amp; Replace Changes Strings
uk: Пошук і заміна змінює рядки

en: Search &amp; Replace changes cells containing strings as default
uk: Типово, пошук і заміна змінює комірки, що містять рядки

en: Search &amp; Replace Changes Expressions
uk: Пошук і заміна змінює вирази

en: Search &amp; Replace changes cells containing expressions as default
uk: Типово, пошук і заміна змінює комірки, що містять вирази

en: Search &amp; Replace Changes Other Values
uk: Пошук із заміною змінюють інші значення

en: Search &amp; Replace changes cells containing other values as default
uk: Типово, пошук і заміна змінює комірки, що містять інші значення

en: Search &amp; Replace Changes Comments
uk: Пошук із заміна змінює коментарі

en: Search &amp; Replace changes comments as default
uk: Типово, пошук і заміна змінює коментарі

en: Search searches in results
uk: Пошук виконується у попередніх результатах

en: Search searches in results as default
uk: Типово, пошук виконується у попередніх результатах пошуку

en: Search &amp; Replace Keeps Strings as Strings
uk: Пошук і заміна лишає рядки рядками

en: Search &amp; Replace keeps strings as strings even if they look like numbers as default
uk: Пошук із заміною типово лишає рядки рядками, навіть якщо вони виглядають як числа

en: Search &amp; Replace Search Type
uk: Пошук і заміна шукає за типом

en: This value determines the input type for Search &amp; Replace. 0: text; 1: regular expression; 2: number
uk: Це значення визначає тип вхідних даних для пошуку із заміною. 0: текст; 1: формальний вираз; 2: число

en: Search &amp; Replace Column Major
uk: Основний стовпчик пошуку із заміною

en: Search &amp; Replace proceeds in column major order as default
uk: Пошук із заміною типово виконується у порядку основних стовпчиків

en: Search &amp; Replace Error Behavior
uk: Поведінка у відповідь на помилки при пошуку і заміні

en: This is the default error behavior of Search &amp; Replace indicated by an integer from 0 to 4.
uk: Це типова поведінка у відповідь на помилку у засобі пошуку із заміною. Визначається цілим числом від 0 до 4.

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Toolbar Style. Valid values are both, both_horiz, icon, and text.
uk: Стиль панелі інструментів. Коректними значеннями є both, both_horiz, icon та text.

en: Show Sheet Name in Undo List
uk: Показувати назву аркуша у списку скасовування дій

en: This value determines whether to show the sheet names in the undo and redo lists.
uk: Ця змінна визначає, чи має бути показано назви аркушів у списку скасовування і поновлення дій.

en: Maximal Undo Size
uk: Максимальний розмір скасовування

en: This value determines the length of the undo chain. Each editing action has a size associate with it, to compare it with the memory requirements of a simple one-cell edit (size of 1). The undo list will be truncated when its total size exceeds this configurable value.
uk: Це значення визначає довжину ланцюжка скасування дій. Кожна дія з редагування має пов'язаний із нею розмір для порівняння із вимогами щодо пам'яті для одного редагування однієї комірки (розмір 1). Список скасувань буде обрізано, якщо його загальний розмір перевищить це налаштоване значення.

en: Number of Undo Items
uk: Кількість пунктів у списку скасовування

en: This value determines the maximum number of items in the undo/redo list.
uk: Ця змінна визначає максимальну кількість записів у списку скасовування і поновлення дій.

en: Length of the Undo Descriptors
uk: Довжина описів пунктів скасовування

en: This value is indicative of the maximum length of the command descriptors in the undo and redo chains.
uk: Це значення є індикативним для максимальної довжини дескрипторів команд у ланцюжках скасовування та повторення дій.

en: Default Font Size
uk: Типовий розмір шрифту

en: The default font size for new workbooks.
uk: Типовий розмір шрифту для нових робочих книг.

en: Default font name
uk: Назва типового шрифту

en: The default font name for new workbooks.
uk: Типова назва шрифту для нових робочих книг.

en: The default font is bold.
uk: Типовий шрифт є напівжирним.

en: This value determines whether the default font for a new workbook is bold.
uk: Це значення визначає, чи буде типовий шрифт для нових робочих книг є напівжирним.

en: The default font is italic.
uk: Типовий шрифт є курсивним.

en: This value determines whether the default font for a new workbook is italic.
uk: Це значення визначає, чи буде типовий шрифт для нових робочих книг є курсивним.

en: Default Number of Sheets
uk: Типова кількість аркушів

en: The number of sheets initially created in a new workbook.
uk: Кількість аркушів, які буде використано у новій робочій книзі.

en: Default Number of rows in a sheet
uk: Типова кількість рядків на аркуші

en: The number of rows in each sheet. This setting will be used only in a new Gnumeric session.
uk: Кількість рядків на кожному аркуші. Цей параметр буде використано лише для нового сеансу Gnumeric.

en: Default Number of columns in a sheet
uk: Типова кількість стовпчиків на аркуші

en: The number of columns in each sheet. This setting will be used only in a new Gnumeric session.
uk: Кількість стовпчиків на кожному аркуші. Цей параметр буде використано лише для нового сеансу Gnumeric.

en: Autosave frequency
uk: Частота автозбереження

en: The number of seconds between autosaves.
uk: Кількість секунд між автозбереженнями.

en: Horizontal DPI
uk: Горизонтальна роздільність

en: Screen resolution in the horizontal direction.
uk: Роздільність екрана у горизонтальному напрямку.

en: Vertical DPI
uk: Вертикальна роздільність

en: Screen resolution in the vertical direction.
uk: Роздільність екрана у вертикальному напрямку.

en: Standard toolbar visible
uk: Видимість стандартної панелі інструментів

en: This variable determines whether the standard toolbar should be visible initially.
uk: Це змінна визначає, чи має бути показано стандартну панель інструментів одразу після запуску.

en: Standard toolbar position
uk: Розташування стандартної панелі інструментів

en: This variable determines where the standard toolbar should be shown. 0 is left, 1 is right, 2 is top.
uk: Ця змінна визначає, де має бути показано стандартну панель інструментів. 0 — ліворуч, 1 — праворуч, 2 — згори.

en: Format toolbar visible
uk: Видимість панелі форматування

en: This variable determines whether the format toolbar should be visible initially.
uk: Ця змінна визначає, чи слід показувати панель інструментів форматування після запуску програми.

en: Format toolbar position
uk: Розташування панелі інструментів форматування

en: This variable determines where the format toolbar should be shown. 0 is left, 1 is right, 2 is top.
uk: Ця змінна визначає, де має бути показано панель інструментів форматування. 0 — ліворуч, 1 — праворуч, 2 — згори.

en: Object toolbar visible
uk: Видимість панелі інструментів об'єктів

en: This variable determines whether the object toolbar should be visible initially.
uk: Це змінна визначає, чи має бути показано панель інструментів об'єктів одразу після запуску.

en: Object toolbar position
uk: Розташування панелі інструментів об'єктів

en: This variable determines where the object toolbar should be shown. 0 is left, 1 is right, 2 is top.
uk: Ця змінна визначає, де має бути показано панель інструментів для роботи з об'єктами. 0 — ліворуч, 1 — праворуч, 2 — згори.

en: Function Markers
uk: Позначки функцій

en: This variable determines whether cells containing spreadsheet function are marked.
uk: Ця змінна визначає, чи буде позначено комірки, у яких містяться функції електронної таблиці.

en: Extension Markers
uk: Позначки розширень

en: This variable determines whether cells with truncated content are marked.
uk: Ця змінна визначає, чи буде позначено комірки із обрізаним вмістом.

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: This variable determines whether autocompletion is set on.
uk: Ця змінна визначає, чи увімкнено автоматичне доповнення.

en: Minimum Number of Characters for Autocompletion
uk: Мінімальна кількість символів для автодоповнення

en: This variable determines the minimum number of characters required for autocompletion.
uk: Ця змінна визначає мінімальну кількість символів для вмикання автоматичного доповнення.

en: Show Function Name Tooltips
uk: Показувати підказки щодо назв функцій

en: This variable determines whether to show function name tooltips.
uk: Ця змінна визначає, чи слід показувати підказки щодо назв функцій.

en: Show Function Argument Tooltips
uk: Показувати підказки щодо аргументів функцій

en: This variable determines whether to show function argument tooltips.
uk: Ця змінна визначає, чи слід показувати підказки щодо аргументів функцій.

en: Enter Direction
uk: Напрямок для Enter

en: Which direction pressing Enter will move the edit position.
uk: Напрям, у якому зміщуватиме позицію редагування натискання клавіші Enter.

en: Auto Expression Recalculation Lag
uk: Затримка автоматичного повторного обчислення виразу

en: If `lag' is 0, Gnumeric recalculates all auto expressions immediately after every change. Non-zero values of `lag' allow Gnumeric to accumulate more changes before each recalculation. If `lag' is positive, then whenever a change appears, Gnumeric waits `lag' milliseconds and then recalculates; if more changes appear during that period, they are also processed at that time. If `lag' is negative, then recalculation happens only after a quiet period of |lag| milliseconds.
uk: Якщо затримка («lag») дорівнює 0, Gnumeric повторно обчислює усі автоматичні вирази негайно після внесення будь-якої зміни. Ненульові значення затримки надають Gnumeric можливість накопичувати зміни перед кожним повторним обчисленням. Якщо затримка є додатною, після кожної зміни Gnumeric очікуватиме «lag» мілісекунд, а потім виконуватиме повторне обчислення; якщо протягом відповідного періоду з'являться додаткові зміни, їх також буде оброблено. Якщо значення «lag» є від'ємним, повторне обчислення відбуватиметься лише після періоду бездіяльності у |lag| мілісекунд.

en: Transition Keys
uk: Клавіші переходу

en: This variable determines whether transition keys are set on. Transition keys are a throw back to 1-2-3 style event handling. They turn Ctrl-arrow into page movement rather than jumping to the start/end of series.
uk: Це змінна визначає, чи увімкнено клавіші переходів. Клавіші переходів надають змогу здійснювати перехід у зворотному напрямку у стилі обробки подій 1-2-3. Ctrl-стрілка перетворюється на скорочення для переходу між сторінками, замість переходу до початку або кінця послідовностей.

en: Default Horizontal Window Size
uk: Типовий розмір вікна за горизонталлю

en: This number (between 0.25 and 1.00) gives the horizontal fraction of the screen size covered by the default window.
uk: Це число (від 0.25 до 1.00) вказує на горизонтальну частку розміру екрана, яку займатиме типове вікно програми.

en: Default Vertical Window Size
uk: Типовий розмір вікна за вертикаллю

en: This number (between 0.25 and 1.00) gives the vertical fraction of the screen size covered by the default window.
uk: Це число (від 0.25 до 1.00) вказує на вертикальну частку розміру екрана, яку займатиме типове вікно програми.

en: Default Zoom Factor
uk: Типовий масштаб

en: The initial zoom factor for new workbooks.
uk: Початковий масштаб для нових робочих книг.

en: Default Compression Level For Gnumeric Files
uk: Типовий рівень стискання для файлів Gnumeric

en: This integer (between 0 and 9) specifies the amount of compression performed by Gnumeric when saving files in the default file format. 0 is minimal compression while 9 is maximal compression.
uk: Це ціле число (від 0 до 9) визначає рівень стискання, яке виконуватиме Gnumeric при зберіганні файлів у типовому форматі. 0 — мінімальне стискання, а 9 — максимальне стискання.

en: Warn When Exporting Into Single Sheet Format
uk: Попередження при експортуванні у форматі із єдиним аркушем

en: Some file formats can contain only a single sheet. This variable determines whether the user will be warned if only a single sheet of a multi-sheet workbook is being saved.
uk: У файлах деяких форматів може міститися лише один аркуш. Ця змінна визначає, чи буде програма попереджати користувача, якщо програма зберігатиме лише один аркуш із робочої книги з багатьма аркушами.

en: Default To Overwriting Files
uk: Типове перезаписування файлів

en: Before an existing file is being overwritten, Gnumeric will present a warning dialog. Setting this option will make the overwrite button in that dialog the default button.
uk: Перш ніж перезаписувати наявний файл, Gnumeric покаже користувачеві діалогове вікно попередження. Якщо встановити цей параметр, кнопка перезаписування даних у відповідному діалоговому вікні буде типовою (тією, на якій буде встановлено фокусування).

en: List of file savers with disabled extension check.
uk: Список засобів зберігання файлів із вимкненою перевіркою суфіксів назв.

en: This list contains the ids of the file savers for which the extension check is disabled.
uk: Цей список містить ідентифікатори засобів зберігання файлів, для яких вимкнено перевірку на суфікс назви.

en: Sort is Case-Sensitive
uk: Врахування регістру для упорядковування

en: Setting this option will cause the sort buttons on the toolbar to perform a case-sensitive sort and determine the initial state of the case-sensitive checkbox in the sort dialog.
uk: Встановлення цього параметра призведе до того, що кнопки упорядковування на панелі інструментів виконуватимуть упорядковування без враховування регістру, і визначить початковий стан пункту враховування регістру у діалоговому вікні упорядковування.

en: Sorting Preserves Formats
uk: Упорядкування зберігає формати

en: Setting this option will cause the sort buttons on the toolbar to preserve the cell formats while sorting and determines the initial state of the preserve-formats checkbox in the sort dialog.
uk: Встановлення цього параметра призведе до того, що кнопки упорядковування на панелі інструментів зберігатимуть формат комірок під час упорядковування, і визначить початковий стан пункту збереження форматування у діалоговому вікні упорядковування.

en: Sort Ascending
uk: Зростаюче сортування

en: This option determines the initial state of the sort-order button in the sort dialog.
uk: Цей параметр визначає початковий стан кнопки сортування-упорядковування у діалоговому вікні упорядковування.

en: Number of Automatic Clauses
uk: Кількість автоматичних пунктів

en: When selecting a sort region in the sort dialog, sort clauses are automatically added. This number determines the maximum number of clauses to be added automatically.
uk: При виборі області упорядковування у діалоговому вікні упорядковування буде автоматично додано пункти упорядковування. Це число визначає максимальну кількість пунктів, які буде додано автоматично.

en: Prefer CLIPBOARD over PRIMARY selection
uk: Перевага вибору CLIPBOARD над PRIMARY

en: When TRUE, Gnumeric will prefer the modern CLIPBOARD selection over the legacy PRIMARY selections. Set to FALSE if you have to deal with older applications, like Xterm or Emacs, which set only the PRIMARY selection.
uk: Якщо має значення TRUE, Gnumeric надаватиме перевагу сучасному буферу вибору CLIPBOARD над застарілими буферами вибору PRIMARY. Встановіть значення FALSE, якщо вам доводиться мати справу із давніми традиційними програмами, зокрема Xterm або Emacs, які встановлюють лише буфер вибору PRIMARY.

en: Use UTF-8 in LaTeX Export
uk: Використовувати UTF-8 для експортування до LaTeX

en: This setting determines whether created LaTeX files use UTF-8 (unicode) or ISO-8859-1 (Latin1). To use the UTF-8 files, you must have the ucs LaTeX package installed.
uk: Цей параметр визначає кодування, у якому записуватимуться створені файли LaTeX — UTF-8 (unicode) чи ISO-8859-1 (Latin1). Щоб скористатися кодуванням UTF-8, вам слід встановити пакунок ucs з дистрибутива LaTeX.

en: Full path of lp_solve program to use
uk: Повний шлях до програми lp_solve, якою слід скористатися

en: This is the full path to the lp_solve binary that the lpsolve plugin should use.
uk: Цей повний шлях до виконуваного файла lp_solve, яким має користуватися додаток lpsolve.

en: Full path of glpsol program to use
uk: Повний шлях до програми glpsol, якою слід скористатися

en: This is the full path to the glpsol binary that the lpsolve plugin should use.
uk: Цей повний шлях до виконуваного файла glpsol, яким має користуватися додаток lpsolve.

en: Cut Object
uk: Вирізати об'єкт

en: Unable to paste
uk: Не вдалось вставити

en: Contents can only be pasted by value or by link.
uk: Дані може бути вставлено лише за значенням або за посиланням.

en: destination does not have an even multiple of source columns (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: стовпчиків призначення менше ніж вихідних стовпчиків (%d до %d)\n
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: destination does not have an even multiple of source rows (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: рядків призначення менше ніж вихідних рядків (%d до %d)\n
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: result passes the sheet boundary
uk: результат виходить за межі таблиці

en: Paste
uk: Вставити

en: destination has a different shape (%dRx%dC) than the original (%dRx%dC)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: ділянка призначення відрізняється формою (%dRx%dC) від початкової (%dRx%dC)
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: Unable to paste into selection
uk: Не можна вставляти у вибране

en: Inserting these cells would push data off the sheet. Please enlarge the sheet first.
uk: Вставлення цих комірок призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.

en: Shift rows %s
uk: Зсунути рядки %s

en: Shift row %s
uk: Зсунути рядок %s

en: Shift columns %s
uk: Зсунути стовпчики %s

en: Shift column %s
uk: Зсунути стовпчик %s

en: Would split array %s
uk: Поділить масив %s

en: Would split an array
uk: Поділить масив

en: Would split merge %s
uk: Поділить об'єднане %s

en: %s is locked. Unprotect the workbook to enable editing.
uk: %s заблоковано. Зніміть захист із робочої книги, щоб уможливити редагування.

en: %s is locked. Unprotect the sheet to enable editing.
uk: %s заблоковано. Зніміть захист із аркуша, щоб уможливити редагування.

en: Inserting expression in %s
uk: Вставляємо вираз до %s

en: Editing style of %s
uk: Стиль редагування %s

en: Typing "%s" in %s
uk: Введення «%s» у %s

en: Set Text
uk: Встановити текст

en: Inserting array expression in %s
uk: Вставляємо вираз масиву у %s

en: Creating a Data Table in %s
uk: Створюємо таблицю даних у %s

en: Ins/Del Column/Row
uk: Вставити/Вилучити стовпчик/рядок

en: Inserting %i column before column %s would push data off the sheet. Please enlarge the sheet first. | Inserting %i columns before column %s would push data off the sheet. Please enlarge the sheet first.
uk[0]: Вставлення %i стовпчика перед стовпчиком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[1]: Вставлення %i стовпчиків перед стовпчиком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[2]: Вставлення %i стовпчиків перед стовпчиком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[3]: Вставлення %i стовпчика перед стовпчиком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.

en: Inserting %d column before %s | Inserting %d columns before %s
uk[0]: Вставляння %d стовпчика перед %s
uk[1]: Вставляння %d стовпчиків перед %s
uk[2]: Вставляння %d стовпчиків перед %s
uk[3]: Вставляння %d стовпчика перед %s

en: Inserting %i row before row %s would push data off the sheet. Please enlarge the sheet first. | Inserting %i rows before row %s would push data off the sheet. Please enlarge the sheet first.
uk[0]: Вставлення %i рядка перед рядком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[1]: Вставлення %i рядків перед рядком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[2]: Вставлення %i рядків перед рядком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.
uk[3]: Вставлення %i рядка перед рядком %s призведе до виходу даних за межі аркуша. Будь ласка, спочатку збільште аркуш.

en: Inserting %d row before %s | Inserting %d rows before %s
uk[0]: Вставляння %d рядка перед %s
uk[1]: Вставляння %d рядків перед %s
uk[2]: Вставляння %d рядків перед %s
uk[3]: Вставляння %d рядка перед %s

en: Deleting columns %s
uk: Стирання стовпчиків %s

en: Deleting column %s
uk: Стирання стовпчика %s

en: Deleting rows %s
uk: Стирання рядків %s

en: Deleting row %s
uk: Стирання рядка %s

en: Clear
uk: Очистити

en: contents
uk: вміст

en: formats
uk: формати

en: comments
uk: коментарі

en: all
uk: всі

en: Clearing %s in %s
uk: Очищення %s в %s

en: Changing Format
uk: Зміна формату

en: Changing format of %s
uk: Зміна формату %s

en: Setting Font Style of %s
uk: Встановлення стилю шрифту %s

en: Autofitting column %s
uk: Автопідгін стовпчика %s

en: Autofitting row %s
uk: Автопідгін рядка %s

en: Setting width of column %s to %d pixel | Setting width of column %s to %d pixels
uk[0]: Зміна ширини стовпчика %s до %d точки
uk[1]: Зміна ширини стовпчика %s до %d точок
uk[2]: Зміна ширини стовпчика %s до %d точок
uk[3]: Зміна ширини стовпчика %s до %d точки

en: Setting height of row %s to %d pixel | Setting height of row %s to %d pixels
uk[0]: Зміна висоти рядка %s до %d точки
uk[1]: Зміна висоти рядка %s до %d точок
uk[2]: Зміна висоти рядка %s до %d точок
uk[3]: Зміна висоти рядка %s до %d точки

en: Setting width of column %s to default
uk: Встановлення типової ширини стовпчика %s

en: Setting height of row %s to default
uk: Встановлення типової висоти рядка %s

en: Autofitting columns %s
uk: Автопідгін стовпчиків %s

en: Autofitting rows %s
uk: Автопідгін рядків %s

en: Setting width of columns %s to %d pixel | Setting width of columns %s to %d pixels
uk[0]: Встановлення ширини стовпчиків %s у %d точку
uk[1]: Встановлення ширини стовпчиків %s у %d точок
uk[2]: Встановлення ширини стовпчиків %s у %d точок
uk[3]: Встановлення ширини стовпчиків %s у %d точку

en: Setting height of rows %s to %d pixel | Setting height of rows %s to %d pixels
uk[0]: Встановлення висоти рядків %s у %d точку
uk[1]: Встановлення висоти рядків %s у %d точок
uk[2]: Встановлення висоти рядків %s у %d точок
uk[3]: Встановлення висоти рядків %s у %d точку

en: Setting width of columns %s to default
uk: Встановлення типової ширини стовпчиків %s

en: Setting height of rows %s to default
uk: Встановлення типової висоти рядків %s

en: Autofitting width of %s
uk: Автопідгін ширини %s

en: Autofitting height of %s
uk: Автопідгін висоти %s

en: Sorting
uk: Впорядкування

en: Sorting %s
uk: Упорядкування %s

en: Are you sure that you want to hide all columns? If you do so you can unhide them with the 'Format→Column→Unhide' menu item.
uk: Ви справді хочете приховати усі стовпчики? Якщо ви це зробите, скасувати приховування можна за допомогою пункту меню «Формат → Стовпчик → Показати»

en: Are you sure that you want to hide all rows? If you do so you can unhide them with the 'Format→Row→Unhide' menu item.
uk: Ви справді хочете приховати усі рядки? Якщо ви це зробите, скасувати приховування можна за допомогою пункту меню «Формат → Рядок → Показати»

en: Unhide columns
uk: Показати стовпчики

en: Hide columns
uk: Прибрати стовпчики

en: Unhide rows
uk: Показати рядки

en: Hide rows
uk: Прибрати рядки

en: Expand columns
uk: Розгорнути стовпчики

en: Collapse columns
uk: Згорнути стовпчики

en: Expand rows
uk: Розгорнути рядки

en: Collapse rows
uk: Згорнути рядки

en: Show column outline %d
uk: Показати схему стовпчика %d

en: Show row outline %d
uk: Показати схему рядка %d

en: Those columns are already grouped
uk: Ці стовпчики вже згруповано

en: Those rows are already grouped
uk: Ці рядки вже згруповано

en: Those columns are not grouped, you can't ungroup them
uk: Ці стовпчики не згруповано, ви не можете розгрупувати їх

en: Those rows are not grouped, you can't ungroup them
uk: Ці рядки не згруповано, ви не можете розгрупувати їх

en: Group columns %s
uk: Згрупувати стовпчики %s

en: Ungroup columns %s
uk: Розгрупувати стовпчики %s

en: Group rows %d:%d
uk: Згрупувати рядки %d:%d

en: Ungroup rows %d:%d
uk: Розгрупувати рядки %d:%d

en: Moving %s
uk: Переміщення %s

en: is beyond sheet boundaries
uk: виходить за межі аркуша

en: Copying between files with different date conventions.
    It is possible that some dates could be copied
    incorrectly.
uk: Копіювання між файлами із різними параметрами запису дат.
    Можливе неправильне копіювання деяких
    дат.

en: Paste Copy
uk: Вставити копію

en: Pasting into %s
uk: Вставляння в %s

en: Do you really want to paste %s copies?
uk: Ви справді хочете вставити копії %s?

note: Check arrays or merged regions in src or target regions
en: Autofill
uk: Автозаповнення

note: Changed in initial redo.
en: Autofilling %s
uk: Автозаповнення %s

en: Autoformatting %s
uk: Автоформатування %s

en: Unmerging %s
uk: Роз'єднання %s

en: Merge and Center %s
uk: Об'єднати і центрувати %s

en: Merging %s
uk: Злиття %s

note: Corrected below.
en: Search and Replace
uk: Пошук і заміна

en: Setting default width of columns to %.2fpts
uk: Зміна типової ширини стовпчиків до %.2f пунктів

en: Setting default height of rows to %.2fpts
uk: Зміна типової ширини рядків до %.2f пунктів

en: Zoom %s to %.0f%%
uk: Масштабування %s до %.0f%%

en: Delete Object
uk: Вилучити об'єкт

en: Name
uk: Назва

en: Sheet names must be non-empty.
uk: Назви аркушів мають бути непорожніми.

en: A workbook cannot have two sheets with the same name.
uk: У робочій книзі не може бути двох аркушів із однаковою назвою.

en: Resizing sheet
uk: Зміна розмірів аркуша

en: Clearing comment of %s
uk: Вилучення коментаря %s

en: Setting comment of %s
uk: Встановлення коментаря %s

en: Merging data into %s
uk: Об'єднання дати до %s

en: Changing workbook properties
uk: Зміна властивостей робочої книги

en: Pull Object to the Front
uk: Перетягнути об'єкт на передній план

en: Pull Object Forward
uk: Перетягнути об'єкт вперед

en: Push Object Backward
uk: Пересунути об'єкт назад

en: Push Object to the Back
uk: Пересунути об'єкт на нижній рівень

en: Page Setup For %s
uk: Налаштування сторінки для %s

en: Page Setup For All Sheets
uk: Налаштовування сторінки для усіх аркушів

en: Defined Name
uk: Визначена назва

en: An empty string is not allowed as defined name.
uk: Не можна використовувати порожній рядок як визначену назву.

en: '%s' is not allowed as defined name.
uk: «%s» не можна використовувати як визначену назву.

en: has a circular reference
uk: містить циклічне посилання

en: Define Name %s
uk: Визначити назву %s

en: Update Name %s
uk: Оновити назву %s

en: Remove Name %s
uk: Визначити назву %s

en: Change Scope of Name
uk: Змінити область назви

en: Change Scope of Name %s
uk: Змінити область назви %s

en: Add scenario
uk: Додати сценарій

en: Scenario Show
uk: Показ сценарію

en: Shuffle Data
uk: Перемішати дані

note: FIXME?
en: Text (%s) to Columns (%s)
uk: Текст (%s) у стовпчики (%s)

en: Goal Seek (%s)
uk: Пошук цілі (%s)

en: Tabulating Dependencies
uk: Табулювання залежностей

en: Reconfigure Graph
uk: Переналаштувати графік

en: Reconfigure Object
uk: Переналаштувати об'єкт

en: Left to Right
uk: Зліва праворуч

en: Right to Left
uk: Справа ліворуч

en: Changing Hyperlink
uk: Зміна гіперпосилання

en: Changing hyperlink of %s
uk: Зміна гіперпосилання %s

en: Configure List
uk: Налаштувати список

en: Set Frame Label
uk: Встановити мітку рамки

en: Configure Button
uk: Налаштувати кнопку

en: Configure Radio Button
uk: Налаштувати кнопку-варіант

en: Configure Checkbox
uk: Налаштувати поле для позначки

en: Configure Adjustment
uk: Налаштувати коригування

en: Add Filter
uk: Додати фільтр

en: Auto Filter blocked by %s
uk: Автофільтрування заблоковано %s

en: AutoFilter
uk: Автофільтр

en: Requires more than 1 row
uk: Потребує понад 1 рядка

en: Unable to create Autofilter
uk: Не вдалося створити автофільтр

en: Add Autofilter to %s
uk: Додати автофільтр до %s

en: Extend Autofilter to %s
uk: Розширити автофільтр до %s

en: Remove Autofilter from %s
uk: Вилучити автофільтр з %s

en: Change filter condition for %s
uk: Змінити умову фільтрування для %s

en: Clear All Page Breaks
uk: Вилучити усі розриви сторінок

en: Remove Column Page Break
uk: Вилучити розрив сторінки за стовпчиками

en: Remove Row Page Break
uk: Вилучити розрив сторінки за рядками

en: Add Column Page Break
uk: Додати розрив сторінки за стовпчиками

en: Add Row Page Break
uk: Додати розрив сторінки за рядками

en: Consolidating to (%s)
uk: Консолідуємо до (%s)

en: Data Consolidation
uk: Консолідація даних

en: Gnumeric is available under the GNU General Public License, version 2 or 3 at your option.
    
    See https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html
    or https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.html.
    
    Gnumeric comes with absolutely no warranty.
uk: Gnumeric випущено за умов дотримання GNU General Public License, версії 2 або 3.
    
    See https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html
    or https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.html.
    
    Щодо Gnumeric не надається жодних гарантій.

en: Core
uk: Ядро

en: Features
uk: Можливості

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Import Export
uk: Імпортування/Експортування

en: Scripting
uk: Скрипти

en: UI
uk: Інтерфейс

en: Usability
uk: Зручність у використанні

en: Documentation
uk: Документація

en: Translation
uk: Переклад

en: QA
uk: Забезпечення якості

en: Art
uk: Мистецтво

en: Packaging
uk: Пакування

en: Options pricers
uk: Ціни опціонів

en: Functions and X-Base importing.
uk: Функції та імпортування з X-Base.

en: Simplex algorithm for Solver (LP Solve).
uk: Симплекс-алгоритм для розв'язувача (LP Solve).

en: Core charting engine.
uk: Ядро рушія роботи з діаграмами.

en: Quality Assurance and sheet copy.
uk: Забезпечення якості та копіювання аркушів.

en: OLE2 support.
uk: Підтримка OLE2.

en: Localization.
uk: Локалізація.

en: Plugin system, localization.
uk: Система додатків, локалізація.

en: Debian packaging.
uk: Пакування для Debian.

en: Original plugin engine.
uk: Початковий рушій додатків.

en: Custom UI tools
uk: Нетипові інструменти інтерфейсу користувача

en: RPM packaging
uk: Пакування RPM

en: Statistics and GUI guru
uk: Статистична обробка та графічний гуру

en: UI polish and all round bug fixer
uk: Удосконалення інтерфейсу користувача та виправлення вад

en: Special functions
uk: Спеціальні похідні

en: Solver, lots of worksheet functions, and general trailblazer
uk: Розв'язувач, багато функцій робочих аркушів та загальне новаторство

en: One of the original core contributors
uk: Один із початкових основних учасників розробки

en: The original value format engine and libgoffice work
uk: Початковий рушій форматування значень та робота над libgoffice

en: The original text plugin
uk: Початковий текстовий додаток

en: Started the MS Excel import/export engine, and 'GnmStyle'
uk: Розпочав створення рушія імпортування та експортування MS Excel також «GnmStyle»

en: SheetObject improvement
uk: Удосконалення SheetObject

en: Support for non-Latin languages
uk: Підтримка мов із записом не латинськими літерами

en: Many plot types for charting engine.
uk: Багато типів креслень для рушія діаграм.

en: canvas support
uk: Підтримка полотна

en: Guile support
uk: Підтримка Guile

en: HTML, troff, LaTeX exporters
uk: Експорт до HTML, troff, LaTeX

en: original CSV support, French localization
uk: Початкова підтримка CSV, французька локалізація

en: Icons and Images
uk: Піктограми і зображення

en: Paradox Importer
uk: Засіб імпортування з Paradox

en: Initial work on OLE2 for libgsf
uk: Початкова роботу над OLE2 у libgsf

en: Consolidation and Structured Text importer
uk: Консолідація та засіб імпортування структурованого тексту

en: Pieces of MS Excel import
uk: Частина коду для імпортування даних MS Excel

en: Telecommunications functions
uk: Телекомунікаційні функції

en: Initial XML support
uk: Початкова підтримка XML

en: Some financial functions
uk: Деякі фінансові функції

en: All round powerhouse
uk: Рушійна сила проєкту

en: Gnumeric is the result of
uk: Gnumeric є результатом

en: the efforts of many people.
uk: зусиль багатьох людей.

en: Your help is much appreciated!
uk: Будемо раді вашій допомозі!

en: We apologize if anyone was left out.
uk: Вибачте, якщо ми забули когось згадати.

en: Please contact us to correct mistakes.
uk: Будь ласка, зв'яжіться із нами, щоб виправити помилки.

en: Report problems at
uk: Про помилки повідомляйте за адресою

en: We aim to please!
uk: Задоволення ваших потреб — наша мета!

en: About Gnumeric
uk: Про Gnumeric

en: Visit the Gnumeric website
uk: Відвідайте сайт Gnumeric

en: Copyright © 1998-2020
uk: © 1998–2020

en: Free, Fast, Accurate - Pick Any Three!
uk: Вільний, швидкий, точний — усе разом!

en: The list range is invalid.
uk: Діапазон списку неправильний.

en: The criteria range is invalid.
uk: Діапазон критерію неправильний.

en: The output range is invalid.
uk: Діапазон виводу неправильний.

en: The given criteria are invalid.
uk: Вказаний критерій неправильний.

en: No matching records were found.
uk: Не знайдено відповідних записів.

en: An unexpected error has occurred: %d.
uk: Сталася неочікувана помилка: %d.

en: Could not create the Advanced Filter dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно розширеного фільтрування.

en: Filter _in-place
uk: Фільтр _на місці

en: The input range is invalid.
uk: Діапазон вхідних даних є некоректним.

en: The input range is too small.
uk: Діапазон вхідних даних є надто малим.

en: The alpha value should be a number between 0 and 1.
uk: Значенням альфи має бути число від 0 до 1.

en: The output specification is invalid.
uk: Специфікація виведених даних є некоректною.

en: Could not create the Chi Squared Tests tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента перевірки χ².

en: The categories range is not valid.
uk: Діапазон категорій є некоректним.

en: The number of categories is invalid.
uk: Кількість категорій є некоректною.

en: Could not create the Frequency Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента частоти.

en: The time column is not valid.
uk: Вміст стовпчика часу є некоректним.

en: The time column should be part of a single column.
uk: Стовпчик часу має бути частиною одного стовпчика.

en: The censorship column is not valid.
uk: Стовпчик цензурування є некоректним.

en: The censorship column should be part of a single column.
uk: Стовпчик цензурування має бути частиною одного стовпчика.

en: The censorship and time columns should have the same height.
uk: Висота стовпчиків цензурування та часу має бути однаковою.

en: The groups column is not valid.
uk: Стовпчик груп не є коректним.

en: The groups column should be part of a single column.
uk: Стовпчик груп має бути частиною одного стовпчика.

en: The groups and time columns should have the same height.
uk: Висота стовпчиків груп та часу має бути однаковою.

en: Group %d
uk: Група %d

en: Group
uk: Згрупувати

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Could not create the Kaplan Meier Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента Каплана-Маєра.

en: Could not create the Normality Test Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента перевірки нормальності.

en: The predicted mean should be a number.
uk: Передбачене середнє має бути числом.

en: The first input range is invalid.
uk: Перший вхідний діапазон є некоректним.

en: Could not create the Student-t Test Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента перевірки Стьюдента.

en: An unexpected error has occurred.
uk: Сталася неочікувана помилка.

en: Could not create the Principal Components Analysis Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента аналізу головних компонентів.

en: The predicted median should be a number.
uk: Передбачена медіана має бути числом.

en: The second input range is invalid.
uk: Другий діапазон вхідних даних є некоректним.

en: The input ranges do not have the same shape.
uk: Формат діапазонів вхідних даних є різною.

en: Could not create the Sign Test Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента перевірки знаків.

en: The input range for variable 1 is invalid.
uk: Діапазон вхідних даних для змінної 1 є некоректним.

en: The input range for variable 2 is invalid.
uk: Діапазон вхідних даних для змінної 2 є некоректним.

en: Could not create the Wilcoxon-Mann-Whitney Analysis Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента аналізу Вілкоксона-Манна-Вітні.

en: The selected input rows must have equal size!
uk: Позначені рядки вхідних даних мають бути однакового розміру!

en: The selected input columns must have equal size!
uk: Позначені стовпчики вхідних даних мають бути однакового розміру!

en: The selected input areas must have equal size!
uk: Позначені області вхідних даних мають бути однакового розміру!

en: Could not create the Correlation Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента кореляції.

en: Could not create the Covariance Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента коваріації.

en: Could not create the Rank and Percentile Tools dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструментів визначення рангу та процентилів.

en: Could not create the Fourier Analysis Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента аналізу Фур'є.

en: No statistics are selected.
uk: Не вибрано статистики.

en: The confidence level should be between 0 and 1.
uk: Довірчий рівень має бути значенням від 0 до 1.

en: K must be a positive integer.
uk: K має бути додатним цілим числом.

en: Could not create the Descriptive Statistics Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента описової статистики.

en: Please enter a valid
    population variance for variable 1.
uk: Будь ласка, введіть коректну
    дисперсію генеральної сукупності для змінної 1.

en: Please enter a valid
    population variance for variable 2.
uk: Будь ласка, введіть коректну
    дисперсію генеральної сукупності для змінної 2.

en: Could not create the Mean Tests Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента перевірки математичного сподівання.

en: Could not create the FTest Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента перевірки Фішера.

en: The requested number of samples is invalid.
uk: Запитана кількість елементів вибірки є некоректною.

en: The requested period is invalid.
uk: Запитаний період є некоректним.

en: The requested offset is invalid.
uk: Запитаний зсув є некоректним.

en: The requested sample size is invalid.
uk: Запитаний розмір вибірки є некоректним.

en: Could not create the Sampling Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента вибірки.

en: The x variable range is invalid.
uk: Діапазон змінної x є некоректним.

en: The y variable range is invalid.
uk: Діапазон змінної y є некоректним.

en: The x variable range must be a vector (n by 1 or 1 by n).
uk: Діапазон змінної x має бути вектором (n на 1 або 1 на n).

en: The y variable range must be a vector (n by 1 or 1 by n).
uk: Діапазон змінної y має бути вектором (n на 1 або 1 на n).

en: The x variable range is too small
uk: Діапазон змінної x є надто вузьким

en: The y variable range is too small
uk: Діапазон змінної y є надто вузьким

en: The y variables range is invalid.
uk: Діапазон змінних y є некоректним.

en: The x variables range is invalid.
uk: Діапазон змінних x є некоректним.

en: The sizes of the y variable and x variables ranges do not match.
uk: Розміри для діапазонів змінної y і змінної x не збігаються

en: The sizes of the x variable and y variables ranges do not match.
uk: Розміри для діапазонів змінної x і змінної y не збігаються

en: The confidence level is invalid.
uk: Довірчий рівень є некоректним.

en: _Y variables:
uk: Змінні _Y:

en: _X variable:
uk: Змінна _X:

en: _X variables:
uk: Змінні _X:

en: _Y variable:
uk: Змінна _Y:

en: Could not create the Regression Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалогове вікно інструмента регресії.

en: The given seasonal damping factor is invalid.
uk: Вказаний коефіцієнт сезонного затухання є некоректним.

en: The given seasonal period is invalid.
uk: Вказаний період сезонів є некоректним.

en: The given growth damping factor is invalid.
uk: Вказаний коефіцієнт затухання росту є некоректним.

en: The given damping factor is invalid.
uk: Вказаний коефіцієнт затухання є некоректним.

en: Could not create the Exponential Smoothing Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалог експоненціального згладжування.

en: The given interval is invalid.
uk: Вказаний інтервал є некоректним.

en: The given offset is invalid.
uk: Вказаний зсув є некоректним.

en: Could not create the Moving Average Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента рухомого середнього.

en: The cutoff range is not valid.
uk: Діапазон обрізання є некоректним.

en: The number of to be calculated cutoffs is invalid.
uk: Кількість обрізань, які слід обчислити, є некоректною.

en: Could not create the Histogram Tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалог гістограмних інструментів.

en: Could not create the ANOVA (single factor) tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалог однофакторного дисперсного аналізу.

en: The given input range should contain at least two columns and two rows of data and the labels.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два стовпчики і два рядки даних і мітки.

en: The given input range should contain at least two columns and two rows of data.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два стовпчики і два рядки даних.

en: The given input range should contain at least two columns of data and the labels.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два стовпчики і мітки.

en: The given input range should contain at least two columns of data.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два стовпчики даних.

en: The given input range should contain at least two rows of data and the labels.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два рядки даних і мітки.

en: The given input range should contain at least two rows of data.
uk: Вказаний вхідний діапазон має містити принаймні два рядки даних.

en: The number of data rows must be a multiple of the replication number.
uk: Кількість рядків даних має бути кратною до кількості реплікацій.

en: The number of rows per sample should be a positive integer.
uk: Кількість рядків на вибірку має бути додатним цілим числом.

en: Could not create the ANOVA (two factor) tool dialog.
uk: Не вдалося створити діалог двофакторного дисперсного аналізу.

note: xgettext : %d gives the number of items in the autofilter. This is input to ngettext.
en: Show the largest item | Show the %3d largest items
uk[0]: Показати %3d найбільший запис
uk[1]: Показати %3d найбільші записи
uk[2]: Показати %3d найбільших записів
uk[3]: Показати %3d найбільший запис

note: xgettext : %d gives the number of items in the autofilter. This is input to ngettext.
en: Show the smallest item | Show the %3d smallest items
uk[0]: Показати %3d найменший запис
uk[1]: Показати %3d найменших записи
uk[2]: Показати %3d найменших записів
uk[3]: Показати найменший запис

en: Show the items in the top %3d%% of the data range | Show the items in the top %3d%% of the data range
uk[0]: Показати запис верхнього %3d%% діапазону даних
uk[1]: Показати запис верхніх %3d%% діапазону даних
uk[2]: Показати запис верхніх %3d%% діапазону даних
uk[3]: Показати запис верхнього %3d%% діапазону даних

en: Show the items in the bottom %3d%% of the data range | Show the items in the bottom %3d%% of the data range
uk[0]: Показати запис нижнього %3d%% діапазону даних
uk[1]: Показати запис нижніх %3d%% діапазону даних
uk[2]: Показати запис нижніх %3d%% діапазону даних
uk[3]: Показати запис нижнього %3d%% діапазону даних

en: Show the top %3d%% of all items | Show the top %3d%% of all items
uk[0]: Показати верхній %3d%% усіх записів
uk[1]: Показати верхні %3d%% усіх записів
uk[2]: Показати верхні %3d%% усіх записів
uk[3]: Показати верхній %3d%% усіх записів

en: Show the bottom %3d%% of all items | Show the bottom %3d%% of all items
uk[0]: Показати нижній %3d%% усіх записів
uk[1]: Показати нижні %3d%% усіх записів
uk[2]: Показати нижні %3d%% усіх записів
uk[3]: Показати нижній %3d%% усіх записів

en: Percentage:
uk: Частка:

en: Count:
uk: Кількість:

en: Column %s ("%s")
uk: Стовпчик %s («%s»)

en: Column %s
uk: Стовпчик %s

en: Jan
uk: Січ

en: Feb
uk: Лют

en: Mar
uk: бер

en: Total
uk: Загалом

en: North
uk: Північ

en: South
uk: Південь

en: West
uk: Захід

en: An error occurred while reading the category list
uk: Сталася помилка під час зчитування списку категорій

en: Do you want to save the workbook %s?
uk: Ви хочете зберегти книгу %s?

en: Could not create the autosave dialog.
uk: Не вдалося створити діалог автозбереження.

en: Edit Cell Comment (%s)
uk: Редагування коментаря до комірки (%s)

en: New Cell Comment (%s)
uk: Новий коментар до комірки (%s)

[ctx: underline]
note: xgettext: This refers to a "none underline"
en: None
uk: Немає

[ctx: underline]
en: Single
uk: Одинарне

[ctx: underline]
en: Double
uk: Подвійне

[ctx: underline]
note: xgettext: This refers to a "single low underline"
en: Single Low
uk: Одинарне низьке

[ctx: underline]
note: xgettext: This refers to a "double low underline"
en: Double Low
uk: Подвійне низьке

en: Number
uk: Число

en: None          (silently accept invalid input)
uk: Немає         (без питань приймати некоректні вхідні дані)

en: Stop            (never allow invalid input)
uk: Зупинка         (не дозволяти некоректні вхідні дані)

en: Warning     (accept/discard invalid input)
uk: Попередження (приймати або відкидати некоректні вхідні дані)

en: Information (allow invalid input)
uk: Інформація (дозволити некоректні вхідні дані)

en: Source
uk: Джерело

en: Criteria
uk: Критерій

en: Min:
uk: Мін:

en: Max:
uk: Макс.:

en: Value:
uk: Значення:

en: The validation criteria are unusable. Disable validation?
uk: Критерії перевірки є непридатними. Вимкнути перевірку?

en: Format Cells
uk: Формат комірок

en: Border
uk: Тло

en: Clear Background
uk: Очистити тло

en: Background
uk: Тло

en: Pattern
uk: Шаблон

en: You did not add the defined conditional format. Do you really want to close the conditional formatting dialog?
uk: Вами не додано визначене умовне форматування. Ви справді хочете закрити діалогове вікно умовного форматування?

en: (defined)
uk: (визначено)

en: (undefined)
uk: (не визначено)

note: without any expression
en: Cell contains an error value.
uk: У комірці міститься помилкове значення.

en: Cell does not contain an error value.
uk: У комірці не міститься помилкового значення.

en: Cell contains whitespace.
uk: У комірці міститься пробіл.

en: Cell does not contain whitespace.
uk: У комірці не міститься пробіла.

note: with one expression
en: Cell value is = x.
uk: Значення у комірці = x.

en: Cell value is ≠ x.
uk: Значення у комірці ≠ x.

en: Cell value is > x.
uk: Значення у комірці > x.

en: Cell value is < x.
uk: Значення у комірці < x.

en: Cell value is ≧ x.
uk: Значення у комірці ≧ x.

en: Cell value is ≦ x.
uk: Значення у комірці є ≦ x.

en: Expression x evaluates to TRUE.
uk: Вираз x має значення TRUE.

en: Cell contains the string x.
uk: У комірці міститься рядок x.

en: Cell does not contain the string x.
uk: У комірці не міститься рядка x.

en: Cell value begins with the string x.
uk: Значення у комірці починається з рядка x.

en: Cell value does not begin with the string x.
uk: Значення у комірці не починається з рядка x.

en: Cell value ends with the string x.
uk: Значення у комірці завершується рядком x.

en: Cell value does not end with the string x.
uk: Значення у комірці не завершується рядком x.

note: with two expressions
en: Cell value is between x and y (incl.).
uk: Значення у комірці не лежить між x і y (включно).

en: Cell value is not between x and y (incl.).
uk: Значення у комірці лежить між x і y (включно).

en: Set conditional formatting
uk: Встановити умовне форматування

en: Clear conditional formatting
uk: Зняти умовне форматування

en: Remove condition from conditional formatting
uk: Вилучити умову з умовного форматування

en: Expand conditional formatting
uk: Розгорнути умовне форматування

en: If the cell content is between these two values, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення між цими двома значеннями, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is not between these two values, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки не міститиметься значення між цими двома значеннями, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is equal to this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке дорівнюватиме цьому значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is not equal to this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке не дорівнюватиме цьому значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is > this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке буде більшим за це значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is < this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке буде меншим за це значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is ≧ this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке буде не меншим за це значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content is ≦ this value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення, яке буде не більшим за це значенню, буде використано спеціальний стиль.

en: If this formula evaluates to TRUE, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься значення рівне ІСТИНА, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content contains this string, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься цей рядок, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content does not contain this string, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки не міститиметься цього рядка, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content begins with this string, a special style is used.
uk: Якщо дані комірки починатимуться з цього рядка, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content does not begin with this string, a special style is used.
uk: Якщо дані комірки не починатимуться з цього рядка, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content ends with this string, a special style is used.
uk: Якщо дані комірки завершуватимуться цим рядком, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content does not end  with this string, a special style is used.
uk: Якщо дані комірки не завершуватимуться цим рядком, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell contains an error value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки міститиметься помилкове значення, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell does not contain an error value, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки не міститиметься помилкового значення, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content contains blanks, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки будуть пробіли, буде використано спеціальний стиль.

en: If the cell content does not contain blanks, a special style is used.
uk: Якщо у даних комірки не буде пробілів, буде використано спеціальний стиль.

en: This is an unknown condition type.
uk: Це невідомий тип умови.

en: The selection is homogeneous with respect to conditions.
uk: Позначений фрагмент є однорідним щодо умов.

en: The selection is <b>not</b> homogeneous with respect to conditions!
uk: Позначений фрагмент <b>не</b> є однорідним щодо умов!

en: Editing conditional formatting:
uk: Редагування умовного форматування:

en: Conditional Cell Formatting
uk: Умовне форматування комірки

en: Row %s
uk: Рядок %s

en: %s to %s
uk: %s до %s

en: no available column
uk: немає доступного стовпчика

en: no available row
uk: немає доступного рядка

en: Header
uk: Заголовок

en: Row/Column
uk: Рядок/стовпчик

en: Case Sensitive
uk: Регістрова чутливість

en: By Value
uk: За значенням

en: Set standard/default column width
uk: Встановити стандартну/типову ширину стовпчика

en: Set column width of selection on <span style='italic' weight='bold'>%s</span>
uk: Встановити ширину стовпчика позначеного фрагмента на <span style='italic' weight='bold'>%s</span>

en: Specification %s does not define a region
uk: Специфікація %s не визначає області

en: Source region %s overlaps with the destination region
uk: Вихідна ділянка %s перетинається з ділянкою призначення.

en: The output range overlaps with the input ranges.
uk: Діапазон виведення перетинається із вхідним діапазоном.

en: Could not create the Consolidate dialog.
uk: Не вдалося створити вікно консолідації.

en: Filter
uk: Фільтр

note: end sub menu Row specific (Note some labels duplicate col labels)
en: Row
uk: Рядок

note: end sub menu Column specific (Note some labels duplicate row labels)
en: Column
uk: Стовпчик

en: Data
uk: Дані

note: Must be last
en: Unused
uk: Не використано

en: Create Data Table
uk: Створення таблиці даних

en: The selection must have more than 1 column and row to create a Data Table.
uk: У позначеному фрагменті має бути декілька стовпчиків або рядок для створення таблиці даних.

en: Data Table
uk: Таблиця даних

en: Could not create the Data Table definition dialog.
uk: Не вдалося створити вікно визначення таблиці даних.

en: Workbook
uk: Робоча книга

en: <new name>
uk: <нова назва>

en: Why would you want to define a name for the empty string?
uk: Навіщо вам встановлювати назву для порожнього рядка?

en: Why would you want to define a name to be #NAME?
uk: Навіщо вам визначати назву як #NAME?

en: This name is already in use!
uk: Цю назву вже використано!

en: content
uk: вміст

en: Paste Defined Names
uk: Вставити визначені назви

en: Could not create the Name Guru.
uk: Не вдалося створити Ґуру назв.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Could not create the Delete Cell dialog.
uk: Не вдалося створити вікно вилучення комірки.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Transform function of G_TYPE_STRING to %s is required!
uk: Слід вказати функцію перетворення G_TYPE_STRING на %s!

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Edit string value directly in above listing.
uk: Редагуйте рядок безпосередньо у наведеному вище списку.

en: Edit positive integer value directly in above listing.
uk: Редагуйте додатне ціле значення безпосередньо у наведеному вище списку.

en: Edit integer value directly in above listing.
uk: Редагуйте ціле значення безпосередньо у наведеному вище списку.

en: Edit decimal number value directly in above listing.
uk: Редагуйте десяткове значення безпосередньо у наведеному вище списку.

en: Edit TRUE/FALSE value directly in above listing.
uk: Редагуйте значення ІСТИНА/ХИБНІСТЬ безпосередньо у наведеному вище списку.

en: To edit, use the keywords tab.
uk: Для редагування скористайтеся вкладкою ключових слів.

en: This property value cannot be edited.
uk: Значення цієї властивості не можна змінювати.

en: Edit timestamp directly in above listing.
uk: Редагуйте часову позначку безпосередньо у наведеному вище списку.

en: A document property with the name '%s' already exists.
uk: Властивість документа із назвою «%s» вже існує.

en: Use the keywords tab to create this property.
uk: Скористайтеся вкладкою ключових слів для створення цієї властивості.

en: Integer
uk: Ціле число

en: Decimal Number
uk: Десяткове число

en: TRUE/FALSE
uk: ІСТИНА/ХИБНІСТЬ

en: Date & Time
uk: Дата і час

en: Linked To
uk: Пов'язано з

note: IMPORTANT: OBEY THE ORDER 0 - 3 - 2 - 1
en: File
uk: Файл

en: Properties
uk: Властивості

en: Description
uk: Опис

en: Calculation
uk: Обчислення

en: Could not create the Properties dialog.
uk: Не вдалося створити вікно властивостей.

en: Could not create the Fill Series dialog.
uk: Не вдалося створити вікно заповнення послідовністю.

en: Function/Argument
uk: Функція/Аргумент

en: Could not create the formula guru.
uk: Не вдалося створити ґуру формул.

en: All Functions
uk: Усі функції

en: Recently Used
uk: Недавно використані

en: In Use
uk: Використано

en: %s evaluates to %s.
uk: Значенням %s є %s.

en: Arguments:
uk: Параметри запуску:

en: Note:
uk: Нотатка:

en: Examples:
uk: Приклади:

note: Not translated
en: See also:
uk: Див. також:

en: Further information:
uk: Подальша інформація:

en: online descriptions
uk: інтернет-опис

en: Gnumeric Function Help Browser
uk: Навігатор довідкою з функцій Gnumeric

en: Paste Function Name dialog
uk: Вікно вставлення назви функції

en: You should introduce a valid cell name in 'Set Cell:'!
uk: Вам слід вказати коректну назву комірки у полі «Встановити комірку:»!

en: The cell named in 'Set Cell:' must contain a formula!
uk: У комірці, яку вказано у полі «Встановити комірку:», має міститися формула!

en: You should introduce a valid cell name in 'By Changing Cell:'!
uk: Слід вказати коректну назву комірки у полі «Зміною комірки:»!

en: The cell named in 'By changing cell' must not contain a formula.
uk: Комірку, яку було вказано у полі «Зміною комірки», має міститися формула.

en: The value given in 'To Value:' is not valid.
uk: Значення, вказане у полі «До значення:», є некоректним.

en: Goal seeking with cell %s found a solution.
uk: Пошук розв’язку у комірці %s, знайдено розв’язок.

en: Goal seeking with cell %s did not find a solution.
uk: Пошук розв’язку у комірці %s, не знайдено розв'язку.

en: Could not create the Goal-Seek dialog.
uk: Не вдалося створити вікна пошуку цільового значення.

en: Workbook Level
uk: Рівень робочої книги

en: Cell
uk: Комірка

en: Could not create the goto dialog.
uk: Не вдалося створити вікна переходу.

en: Left click once to follow this link.
    Middle click once to select this cell
uk: Клацніть лівою кнопкою один раз, щоб перейти за цим посиланням.
    Клацніть середньою кнопкою один раз, щоб позначити цю комірку

en: Not a range or name
uk: Не є діапазоном або назвою

en: Internal Link
uk: Внутрішнє посилання

en: Jump to specific cells or named range in the current workbook
uk: Перейти до певних комірок або іменованого діапазону у поточні робочій книзі

en: External Link
uk: Зовнішнє посилання

en: Open an external file with the specified name
uk: Відкрити зовнішній файл із вказаною назвою

en: Email Link
uk: Посилання на ел. пошту

en: Prepare an email
uk: Приготувати поштове повідомлення

en: Web Link
uk: Інтернет-посилання

en: Browse to the specified URL
uk: Перейти до вказаної інтернет-адреси

en: Add Hyperlink
uk: Додати гіперпосилання

en: Edit Hyperlink
uk: Редагувати гіперпосилання

en: Remove Hyperlink
uk: Вилучити гіперпосилання

en: Could not create the hyperlink dialog.
uk: Не вдалося створити вікно гіперпосилання.

en: Insert
uk: Вставити

en: Could not create the Insert Cell dialog.
uk: Не вдалося створити вікно вставлення комірки.

en: One field is not part of the merge zone!
uk: Одне поле не є частиною зони об'єднання!

en: %i fields are not part of the merge zone!
uk: %i полів не є частиною зони об'єднання!

en: The data columns range in length from %i to %i. Shall we trim the lengths to %i and proceed?
uk: Діапазон стовпчиків даних має довжини від %i до %i. Обрізати довжини до %i і продовжити обробку?

en: Input Data
uk: Вхідні дані

en: Merge Field
uk: Об'єднати поле

en: %s is encrypted
uk: %s зашифровано

en: Encrypted files require a password
    before they can be opened.
uk: Для відкриття зашифрованих файлів
    слід вказати пароль.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Select Directory
uk: Виберіть каталог

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Add
uk: Додати

en: Plugin dependencies
uk: Залежності додатка

en: Unknown plugin
uk: Невідомий додаток

en: Plugin services
uk: Служби додатків

en: Errors while activating plugins
uk: Помилки під час активації додатків

en: The following extra plugins must be activated in order to activate this one:
uk: Наведені нижче додаткові додатки має бути активовано з метою активації цього додатка:

en: Unknown plugin with id="%s"
uk: Невідомий додаток із ідентифікатором=«%s»

en: 
    Do you want to activate this plugin together with its dependencies?
uk: 
    Хочете активувати цей додаток разом із його залежностями?

en: Error while deactivating plugin "%s".
uk: Помилка під час спроби деактивувати додаток «%s».

en: Error while activating plugin "%s".
uk: Помилка під час спроби активувати додаток «%s».

en: Active
uk: Активний

en: Plugin name
uk: Назва додатка

note: Translate these?
en: ID
uk: Ід.

en: Directory
uk: Каталог

en: Length of Undo Descriptors
uk: Довжина дескрипторів пунктів скасовування

en: Sorting is Case-Sensitive
uk: Упорядковування із врахуванням регістру

en: Default Number of Rows in a Sheet
uk: Типова кількість рядків на аркуші

en: Default Number of Columns in a Sheet
uk: Типова кількість стовпчиків на аркуші

en: By default, mark cells with spreadsheet functions
uk: Типово, позначати комірки із функціями електронної таблиці

en: By default, mark cells with truncated content
uk: Типово, позначати комірки із обрізаним вмістом

en: Default autosave frequency in seconds
uk: Типова частота автозбереження у секундах

en: Disable Extension Check for Configurable Text Exporter
uk: Вимкнути перевірку розширень для налаштовуваного засобу експортування тексту

en: Enter _Moves Selection
uk: Enter п_ересуває позначення

note: xgettext : see https://en.wikipedia.org/wiki/X_Window_selection#Clipboard
en: Prefer CLIPBOARD Over PRIMARY Selection
uk: Перевага вибору CLIPBOARD над PRIMARY

en: Capitalize _names of days
uk: _Назви днів великими літерами

en: Correct _TWo INitial CApitals
uk: Виправляти ДВ_і ПОчаткові ПРописні

en: Do _not correct:
uk: Не в_иправляти:

en: Capitalize _first letter of sentence
uk: Ро_бити великою першу літеру речення

en: Do _not capitalize after:
uk: Не _робити великими після:

en: Auto Correct
uk: Автокоригування

en: Font
uk: Шрифт

en: Files
uk: Файли

en: Tools
uk: Інструменти

en: Undo
uk: Скасувати

en: Windows
uk: Вікна

en: Header/Footer
uk: Шапка і підвал

en: Copy and Paste
uk: Копіювання і вставлення

en: Screen
uk: Екран

en: INitial CApitals
uk: ПОчаткові ВЕликі

en: First Letter
uk: Перша літера

en: points
uk: пункти

en: inches
uk: дюйми

en: mm
uk: мм

en: Default date format
uk: Типовий формат дати

en: Custom date format
uk: Нетиповий формат дати

en: Default time format
uk: Типовий формат часу

en: Custom time format
uk: Нетиповий формат часу

en: A1 (first cell of the page area)
uk: A1 (перша комірка області сторінки)

en: $A$1 (first cell of this worksheet)
uk: $A$1 (перша комірка цього робочого аркуша)

en: First Printed Cell Of The Page
uk: Перша надрукована комірка сторінки

en: Custom header configuration
uk: Нетипові налаштування верхнього колонтитулу

en: Custom footer configuration
uk: Нетипові налаштування нижнього колонтитулу

en: Date format selection
uk: Вибір формату дати

en: Time format selection
uk: Вибір формату часу

en: Print as displayed
uk: Друкувати як на екрані

en: Print as spaces
uk: Друкувати як пробіли

en: Print as dashes
uk: Друкувати як риски

en: Print as #N/A
uk: Друкувати як #N/A

en: Do not print
uk: Не друкувати

en: Print in place
uk: Друкувати на місці

en: Print at end
uk: Друкувати наприкінці

en: %.0f pixels wide by %.0f pixels tall
uk: %.0f пікселів ширини на %.0f пікселів висоти

en: %.0f points wide by %.0f points tall
uk: %.0f пунктів ширини на %.0f пунктів висоти

en: %.1f in wide by %.1f in tall
uk: %.1f ширини на %.1f висоти

en: %.0f mm wide by %.0f mm tall
uk: %.0f мм ширини на %.0f мм висоти

en: %.1f wide by %.1f tall
uk: %.1f ширини на %.1f висоти

en: <b>%s</b>
    <small>Location: %s</small>
uk: <b>%s</b>
    <small>Розташування: %s</small>

en: unknown
uk: невідомо

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд
uk[3]: %d секунда

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин
uk[3]: %d хвилина

en: a long time
uk: довгий час

en: The matrix range is not valid.
uk: Діапазон матриці є некоректним.

en: The matrix must be symmetric positive-definite.
uk: Матриця має бути симетричною і додатно визначеною.

en: The number of random numbers requested is invalid.
uk: Запитана кількість випадкових чисел є некоректною.

en: Could not create the Correlated Random Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента корельованих випадкових чисел.

en: Uniform
uk: Однорідне

en: _Lower Bound:
uk: Нижня межа:

en: _Upper Bound:
uk: Верхня межа:

en: Uniform Integer
uk: Однорідне ціле

en: Normal
uk: Нормальне

en: _Mean:
uk: Середнє:

en: _Standard Deviation:
uk: _Стандартне відхилення:

en: Discrete
uk: Дискретне

en: _Value And Probability Input Range:
uk: В_хідний діапазон значень та ймовірностей:

en: Bernoulli
uk: Бернуллі

en: _p Value:
uk: Значення _p:

en: Beta
uk: Бета

en: _a Value:
uk: Зна_чення a:

en: _b Value:
uk: Значення _b:

en: Binomial
uk: Біномінальне

en: N_umber of Trials:
uk: _Кількість випробувань:

en: Cauchy
uk: Коші

en: Chisq
uk: χ²

en: _nu Value:
uk: З_начення ν:

en: Exponential
uk: Експоненціальне

en: Exponential Power
uk: Експоненційно-степеневий

en: F
uk: Фішера

en: nu_1 Value:
uk: Значення ν_1:

en: nu_2 Value:
uk: Значення ν_2:

en: Gamma
uk: Гамма

en: Gaussian Tail
uk: Хвостовий Гауса

en: _Sigma
uk: σ

en: Geometric
uk: Геометричний

en: Gumbel (Type I)
uk: Ґумбеля (тип I)

en: Gumbel (Type II)
uk: Ґумбеля (тип II)

en: Landau
uk: Ландау

en: Laplace
uk: Лапласа

en: Levy alpha-Stable
uk: α-стійкий Леві

en: _c Value:
uk: Зн_ачення c:

en: _alpha:
uk: _альфа:

en: Logarithmic
uk: Логарифмічний

en: Logistic
uk: Логістичний

en: Lognormal
uk: Логнормальний

en: _Zeta Value:
uk: Значенн_я ζ:

en: Negative Binomial
uk: Від'ємне біномінальне

en: N_umber of Failures
uk: Кількість невдач

en: Pareto
uk: Парето

en: Poisson
uk: Пуассон

en: _Lambda:
uk: Лямбда:

en: Rayleigh
uk: Релея

en: _Sigma:
uk: σ:

en: Rayleigh Tail
uk: Хвостовий Релея

en: Student t
uk: t Стьюдента

en: nu Value:
uk: Значення ν:

en: Weibull
uk: Вейбула

en: Could not create the Random Tool dialog.
uk: Не вдалося створити вікно інструмента випадкових чисел.

note: * xgettext: This is a time format for * g_date_time_format used in locales that use * a 12 hour clock. You probably do not need * to change this.  The default will show * things like " 9:50 am" and " 9:50 pm".
en: %l:%M %P
uk: %H∶%M

en: Set standard/default row height
uk: Встановити стандартну або типову висоту рядка

en: Set row height of selection on <span style='italic' weight='bold'>%s</span>
uk: Встановити висоту рядка позначеного фрагмента до <span style='italic' weight='bold'>%s</span>

en: Scenario Summary
uk: Резюме сценарію

note: Titles.
en: Current Values
uk: Поточні значення

en: Changing Cells:
uk: Зміна комірок:

en: Invalid changing cells
uk: Некоректна зміна комірок

en: Changing cells should be on the current sheet only.
uk: Зміна комірок має бути застосовано лише на поточному аркуші.

en: Scenario name already used
uk: Назву сценарію вже використано

en: Invalid scenario name
uk: Некоректна назва сценарію

en: Could not create the Scenario Add dialog.
uk: Не вдалося створити вікно додавання сценарію.

en: Created on
uk: Створено

en: Results entry did not contain valid cell names.
uk: Запис результатів не містить коректних назв комірок.

en: Could not create the Scenarios dialog.
uk: Не вдалося створити вікно сценаріїв.

en: You must select some cell types to search.
uk: Потрібно вибрати декілька типів комірок для пошуку.

en: Comment
uk: Коментар

en: Result
uk: Результат

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Expression
uk: Вираз

en: Other value
uk: Інше значення

en: Content
uk: Вміст

en: Background color
uk: Колір тла

en: Pattern color
uk: Колір взірця

en: Top border
uk: Верхня рамка

en: Bottom border
uk: Нижня рамка

en: Left border
uk: Ліва рамка

en: Right border
uk: Права рамка

en: Reverse diagonal border
uk: Зворотна діагональна рамка

en: Diagonal border
uk: Діагональна рамка

en: Font color
uk: Колір шрифту

note: ALSO "<control>2"
en: Bold
uk: Товстий

note: ALSO "<control>3"
en: Italic
uk: Курсивний

note: ALSO "<control>4"
en: Underline
uk: Підкреслення

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: Script
uk: Скрипт

en: Size
uk: Розмір

en: Format
uk: Формат

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Horizontal alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Indentation
uk: Відступ

en: Rotation
uk: Обертання

en: Direction
uk: Напрямок

en: Wrap
uk: Перенос

en: Shrink-to-fit
uk: Зменшення для влаштування

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Hidden
uk: Приховано

en: Validation
uk: Перевірка

en: Hyperlink
uk: Гіперпосилання

en: Input message
uk: Вхідне повідомлення

en: Conditional format
uk: Умовний формат

en: Cells
uk: Комірки

en: Formatting
uk: Форматування

en: Columns/Rows
uk: Стовпчики/Рядки

en: Various
uk: Різні

en: Added
uk: Додано

en: Removed
uk: Вилучено

en: Changed
uk: Змінено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: General
uk: Загальний

note: start sub menu
en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Center
uk: За центром

en: Fill
uk: Заповнення

en: Justify
uk: За шириною

en: Center across selection
uk: Центрувати за позначеним

en: Distributed
uk: Розподілено

en: Top
uk: Вгору

en: Bottom
uk: Вниз

en: None
uk: Немає

en: Single
uk: Одинарний

en: Double
uk: Подвійний

en: Single low
uk: Одинарний знизу

en: Double low
uk: Подвійний знизу

en: Right-to-left
uk: Справа ліворуч

en: Auto
uk: Авто

en: Left-to-right
uk: Зліва праворуч

en: Unavailable
uk: Недоступний

en: %d pixel | %d pixels
uk[0]: %d піксель
uk[1]: %d пікселі
uk[2]: %d пікселів
uk[3]: %d піксель

en: Location
uk: Розташування

en: Old
uk: Старий

en: New
uk: Новий

en: <b>Note:</b> A sheet name change is pending.
uk: <b>Зауваження:</b> заплановано зміну назви аркуша.

en: At least one sheet must remain visible!
uk: Принаймні один аркуш має лишитися видимим!

note: xgettext : "Lock" is short for locked.  Keep this short.
en: Lock
uk: Зам.

note: xgettext : "Viz" is short for visibility.  Keep this short.
en: Viz
uk: Вид

note: xgettext : "Dir" is short for direction.  Keep this short.
en: Dir
uk: Кат.

[ctx: sheetlist]
note: Translators: Table header for column with number of "Rows"
en: Rows
uk: Рядки

[ctx: sheetlist]
note: Translators: Table header for column with number of "Cols"
en: Cols
uk: Колонок

en: Current Name
uk: Поточна назва

en: New Name
uk: Нова назва

en: You may not call more than one sheet "%s".
uk: Не можна викликати більше за один аркуш «%s».

en: Another view is already managing sheets
uk: Аркушами вже керує інша панель перегляду

en: Default
uk: Типовий

en: Move Object
uk: Пересунути об'єкт

en: Resize Object
uk: Змінити розміри об'єкта

en: Set Object Name
uk: Встановити назву об'єкта

en: Set Object Print Property
uk: Встановити властивість друку об'єкта

en: Set Object Anchor Mode
uk: Встановити режим прив'язки об'єкта

en: Set Object Properties
uk: Встановити властивості об'єкта

en: Could not create the Data Shuffling dialog.
uk: Не вдалося створити вікно перемішування даних.

en: The input variable range is invalid.
uk: Діапазон вхідних змінних є некоректним.

en: The output variable range is invalid.
uk: Діапазон вихідних змінних є некоректним.

en: Simulations
uk: Імітації

en: Iterations
uk: Ітерації

en: # Input variables
uk: К-ть вхідних змінних

en: # Output variables
uk: К-ть вихідних змінних

en: Runtime
uk: Виконання

en: Run on
uk: Працює на

en: Min
uk: Мінімум

en: Average
uk: Середнє

en: Max
uk: Максимум

en: Invalid variable range was given
uk: Вказано некоректний діапазон змінних

en: First round number should be less than or equal to the number of the last round.
uk: Номер першого раунду має бути меншим або рівним номеру останнього раунду.

en: Could not create the Simulation dialog.
uk: Не вдалося створити вікно імітації.

en: Could not create the List Property dialog.
uk: Не вдалося створити вікно властивостей списку.

en: Format Object
uk: Форматувати об'єкт

en: Head
uk: Голова

en: Tail
uk: Хвіст

en: Looking for a subject for your thesis? Maybe you would like to write a solver for Gnumeric?
uk: Шукаєте тему для вашої дисертації? Можливо, ви захочете написати розв'язувач для Gnumeric?

en: Changing solver parameters
uk: Зміна параметрів розв'язувача

en: Feasible
uk: Досяжний

en: Optimal
uk: Оптимальний

en: Infeasible
uk: Недосяжний

en: Unbounded
uk: Необмежений

en: Ready
uk: Виконано

en: Preparing
uk: Приготування

en: Prepared
uk: Приготовано

en: Running
uk: Виконання

en: Done
uk: Виконано

en: Error
uk: Помилка

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: %s %%s Report
uk: %s %%s, звіт

en: The chosen solver is not functional.
uk: Вибраний розв'язувач є непрацездатним.

en: Running solver
uk: Працює розв'язувач

en: Optimal solution created by solver.
uk: Розв'язувачем створено оптимальний розв'язок.

en: Feasible solution created by solver.
uk: Розв'язувачем створено досяжний розв'язок.

en: Subject to the Constraints:
uk: Об'єкт обмежень:

en: Could not create the Solver dialog.
uk: Не вдалося створити діалог пошуку розв'язання.

en: Export
uk: Експорт

en: This workbook does not contain any exportable content.
uk: У цій робочій книзі немає даних, які придатні до експортування.

en: Autodiscovery did not find any columns in the text. Try manually
uk: Автовизначення не виявило стовпчиків у тексті. Спробуйте зробити це вручну.

en: Merge with column on _left
uk: Об'єднати зі стовпчиком _ліворуч

en: Merge with column on _right
uk: Об'єднати зі стовпчиком п_раворуч

en: _Split this column
uk: По_ділити цей стовпчик

en: _Widen this column
uk: _Розширити цей стовпчик

en: _Narrow this column
uk: Зв_узити цей стовпчик

en: Importing %i columns and ignoring none.
uk: Імпортуємо %i стовпчиків і не ігноруємо жодного.

en: Importing %i columns and ignoring %i.
uk: Імпортуємо %i стовпчиків і не ігноруємо %i.

en: A maximum of %d column can be imported. | A maximum of %d columns can be imported.
uk[0]: Можна імпортувати до %d стовпчика.
uk[1]: Можна імпортувати до %d стовпчиків.
uk[2]: Можна імпортувати до %d стовпчиків.
uk[3]: Можна імпортувати до %d стовпчика.

en: Format Selector
uk: Вибір форматування

en: Ignore all columns on right
uk: Ігнорувати усі стовпчики праворуч

en: Ignore all columns on left
uk: Ігнорувати усі стовпчики ліворуч

en: Import all columns on right
uk: Імпортувати усі стовпчики праворуч

en: Import all columns on left
uk: Імпортувати усі стовпчики ліворуч

en: Copy format to right
uk: Копіювати форматування праворуч

en: A maximum of %d columns can be imported.
uk: Можна імпортувати до %d стовпчиків.

en: Auto fit
uk: Автомасштаб

en: If this checkbox is selected, column %i will be imported into Gnumeric.
uk: Якщо позначено цей пункт, стовпчик %i буде імпортовано до Gnumeric.

en: If this checkbox is selected, the width of the column will be adjusted to the longest entry.
uk: Якщо позначено цей пункт, ширину стовпчиків буде скориговано за найдовшим записом.

en: Column %d
uk: Стовпчик %d

en: %d of %d line to import | %d of %d lines to import
uk[0]: Імпортування %d з %d рядка
uk[1]: Імпортування %d з %d рядків
uk[2]: Імпортування %d з %d рядків
uk[3]: Імпортування %d з %d рядка

en: The data is not valid in encoding %s; please select another encoding.
uk: Кодування %s є некоректним для цих даних. Будь ласка, виберіть інше кодування.

en: Line
uk: Лінія

en: Text
uk: Текст

en: Data (from %s)
uk: Дані (з %s)

en: You should introduce a single valid cell as dependency cell
uk: Необхідно вказати одну правильну комірку в залежної

en: The dependency cells should not contain an expression
uk: Залежні комірки не мають містити вирази

en: You should introduce a valid number as minimum
uk: Необхідно ввести правильне число у якості мінімуму

en: You should introduce a valid number as maximum
uk: Необхідно ввести правильне число у якості максимуму

en: The maximum value should be bigger than the minimum
uk: Максимальне значення має бути більше мінімального

en: You should introduce a valid number as step size
uk: Необхідно ввести правильне число у якості розміру кроку

en: The step size should be positive
uk: Розмір кроку має бути позитивним

en: You should introduce one or more dependency cells
uk: Необхідно ввести одну або декілька залежних комірок

en: You should introduce a single valid cell as result cell
uk: Необхідно вказати одну правильну комірку в якості результуючої

en: The target cell should contain an expression
uk: Комірка призначення має містити вираз

en: Display "%s" could not be opened.
uk: Не вдалося відкрити дисплей «%s».

en: This screen
uk: Цей екран

en: Screen %d [This screen]
uk: Екран %d [цей екран]

en: Screen %d
uk: Екран %d

en: Widgets
uk: Віджети

en: Protection
uk: Захист

en: Auto Completion
uk: Автозавершення

en: Cell Markers
uk: Позначки комірок

en: Advanced Filter
uk: Додаткове фільтрування

en: _List range:
uk: Діапазон _списку:

en: _Criteria range:
uk: Діапазон _критерію:

en: _Unique records only
uk: Лише _унікальні записи

en: Input
uk: Вхід

en: Output
uk: Виведення

en: ANOVA - Single Factor
uk: Дисперсний аналіз – однофакторний

en: _Input range:
uk: В_хідний діапазон:

en: Grouped by:
uk: Згруповано за:

[ctx: groupby]
note: Group by Columns
en: _Columns
uk: Стовпчики

[ctx: groupby]
note: Group by Rows
en: _Rows
uk: Рядки

en: _Areas
uk: _Області

en: _Labels
uk: _Вказувати назви шрифтів

en: _Alpha:
uk: _Альфа:

en: Options
uk: Параметри

en: ANOVA - Two-Factor
uk: Дисперсний аналіз – двофакторний

en: Input _range:
uk: Діапазон в_хідних:

en: Rows per _sample:
uk: Рядків на ви_бірку:

en: _Alpha:
uk: _Альфа:

en: Gnumeric : AutoFilter
uk: Gnumeric: Автофільтрування

en: Show rows where:
uk: Показувати рядки, де:

en: _And
uk: _І

en: _Or
uk: _Або

en: equals
uk: дорівнює

en: does not equal
uk: не дорівнює

en: is greater than
uk: більше за

en: is greater than or equal to
uk: більше за або дорівнює

en: is less than
uk: менше за

en: is less than or equal to
uk: менше за або дорівнює

en: begins with
uk: починається з

en: does not begin with
uk: не починається з

en: ends with
uk: закінчується на

en: does not end with
uk: не закінчується на

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: Count or percentage:
uk: Кількість або частка:

en: Items
uk: Записи

en: Percentage
uk: Частка

en: Autoformat
uk: Автоформатування

en: C_ategory:
uk: _Категорія:

en: _Settings
uk: П_араметри

en: Apply _Number Formats
uk: Застосувати форматування _чисел

en: Apply _Borders
uk: Застосувати _рамку

en: Apply _Fonts
uk: Застосувати _шрифти

en: Apply _Patterns
uk: Застосувати _шаблони

en: Apply _Alignment
uk: Застосувати в_ирівнювання

en: _Edges
uk: _Краї

en: _Left
uk: _Ліворуч

en: _Right
uk: _Праворуч

en: _Top
uk: З_гори

en: _Bottom
uk: З_низу

en: _Show Gridlines
uk: По_казувати сітку

en: Preview
uk: Перегляд

en: Name:
uk: Назва:

en: Author:
uk: Автор:

en: Category:
uk: Категорія:

en: Description:
uk: Опис:

en: Name of template
uk: Назва шаблона

en: The group/individual that made the template
uk: Група або особа, якою було створено шаблон

en: The category this template belongs to
uk: Категорія, до якої належить цей шаблон

en: A short description of the template
uk: Короткий опис шаблона

en: Template Details
uk: Подробиці шаблона

en: Auto Save
uk: Автозбереження

en: _Automatically save every
uk: _Автоматично зберігати кожні

en: _minutes
uk: _хвилин

en: _Prompt Before Saving
uk: З_апитувати перед збереженням

en: Cell Comment
uk: Коментар комірки

en: <b>Old Author:</b>
uk: <b>Попередній автор:</b>

en: <b>New Author:</b>
uk: <b>Новий автор:</b>

en: _Wrap in properties window
uk: П_еренесення у вікні властивостей

en: E_xpand
uk: Роз_горнути

en: Condition:
uk: Умова:

en: Applicable Style Components:
uk: Застосовні компоненти стилю:

en: Number Format
uk: Формат чисел

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Style Overlay:
uk: Накладка стилю:

en: _Edit Style
uk: _Редагувати стиль

en: Any Value     (no validation)
uk: Будь-яке значення (без перевірки)

en: Whole numbers
uk: Цілі числа

en: Numbers
uk: Числа

en: In a list
uk: У списку

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Custom
uk: Користувацький

en: min <= val <= max         (between)
uk: мін <= знач <= макс       (між)

en: val <= min || max <= val (not between)
uk: знач <= мін || макс <= знач (не між)

en: val == bound                  (equal to)
uk: знач == межа                  (дорівнює)

en: val <> bound                  (not equal to)
uk: знач <> межа                  (не дорівнює)

en: val  >  bound                  (greater than)
uk: знач  >  межа                  (більше)

en: val  <  bound                  (less than)
uk: знач  <  межа                  (менше)

en: val >= bound                  (greater than or equal)
uk: знач >= межа                  (більше або дорівнює)

en: val <= bound                  (less than or equal)
uk: знач <= межа                  (менше або дорівнює)

en: <b>Horizontal alignment</b>
uk: <b>Горизонтальне вирівнювання</b>

en: _General
uk: _Загальне

en: Center across _selection
uk: Центрувати за поз_наченим

en: _Indent:
uk: В_ідступ:

en: <b>Vertical alignment</b>
uk: <b>Вертикальне вирівнювання</b>

en: Ce_nter
uk: За _центром

en: _Fill
uk: З_аповнити

en: _Justify
uk: Ви_рівняти

en: D_istributed
uk: _Розподілене

en: C_enter
uk: _Центрувати

en: J_ustify
uk: В_ирівняти

en: _Distributed
uk: Р_озподілене

en: <b>Control</b>
uk: <b>Керування</b>

en: _Wrap text
uk: _Переносити текст

en: Shrin_k to fit
uk: С_тиснути за розміром

en: Reverse Diagonal
uk: Звортні діагональні

en: Diagonal
uk: Діагонально

[ctx: border]
note: Cell border
en: None
uk: Немає

en: Outline
uk: Схема

en: Inside Vertical
uk: зсередини вертикально

en: Inside
uk: зсередини

en: Inside Horizontal
uk: зсередини горизонтально

en: <b>Line</b>
uk: <b>Лінія</b>

en: Style:
uk: Стиль:

[ctx: line]
note: Cell border line
en: None
uk: Немає

en: C_olor:
uk: _Колір:

en: <b>Background</b>
uk: <b>Тло</b>

en: <b>Sample</b>
uk: <b>Зразок</b>

en: <b>Pattern</b>
uk: <b>Текстура</b>

en: Solid
uk: Суцільні

en: 75% Grey
uk: 75% сірого

en: 50% Grey
uk: 50% сірого

en: 25% Grey
uk: 25% сірого

en: 12.5% Grey
uk: 12.5% сірого

en: 6.25% Grey
uk: 6.25% сірого

en: Horizontal Stripe
uk: Горизонтальні смужки

en: Vertical Stripe
uk: Вертикальні смужки

en: Reverse Diagonal Stripe
uk: Зворотні діагональні смужки

en: Diagonal Stripe
uk: Діагональні смужки

en: Diagonal Crosshatch
uk: Діагональні хрестики

en: Thick Diagonal Crosshatch
uk: Товсті діагональні хрестики

en: Thin Horizontal Stripe
uk: Тонкі горизонтальні смужки

en: Thin Vertical Stripe
uk: Тонкі вертикальні смужки

en: Thin Reverse Diagonal Stripe
uk: Тонкі зворотні діагональні смужки

en: Thin Diagonal Stripe
uk: Тонкі діагональні смужки

en: Thin Horizontal Crosshatch
uk: Тонкі горизонтальні хрестики

en: Thin Diagonal Crosshatch
uk: Тонкі діагональні хрестики

en: Foreground Solid
uk: Суцільний передній план

en: Small Circles
uk: Малі кола

en: Semi Circles
uk: Напівкола

en: Thatch
uk: Солома

en: Large Circles
uk: Великі кола

en: Bricks
uk: Цегла

en: _Lock
uk: _Блокувати

en: Hi_de
uk: _Сховати

en: Locking cells or hiding formulæ only affects protected worksheets.
uk: Блокування комірок або приховування формул стосується лише захищених робочих аркушів.

en: _Protect worksheet
uk: За_хищений робочий аркуш

en: <span weight="bold">Criteria</span>
uk: <span weight="bold">Критерій</span>

en: Allo_w:
uk: Д_озволити:

en: Con_dition:
uk: _Умова:

en: Ignore _blank cells
uk: Ігнорувати поро_жні комірки

en: I_n-cell dropdown
uk: Спадний список у _комірці

en: <b>Error alerts</b>
uk: <b>Попередження про помилку</b>

en: Ac_tion:
uk: Ді_я:

en: Titl_e:
uk: За_головок:

en: _Message:
uk: П_овідомлення:

en: _Show input message when cell is selected
uk: _Показувати вхідне повідомлення при позначенні комірки

en: Input Message
uk: Вхідне повідомлення

en: Sort...
uk: Упорядкувати…

en: <span weight="bold">Sort Options</span>
uk: <span weight="bold">Параметри упорядкування</span>

en: <span weight="bold">Sort Specification</span>
uk: <span weight="bold">Специфікація упорядкування</span>

en: Locale:
uk: Локаль:

en: Sorting _preserves formats
uk: Упорядквання з_берігає формати

en: When this checkbox is checked, cell formatting such as borders, hyperlinks, fore and background colors will remain in the original location. Uncheck this checkbox to have these formats move with the content.
uk: Якщо позначено цей пункт, форматування комірки, зокрема рамки, гіперпосилання, кольори переднього плану і тла лишатимуться у початковому місці. Зніміть позначку з цього пункту, якщо ці елементи форматування мають пересуватися із вмістом комірки.

en: Sort range has a _header
uk: Діапазон упорядкування має з_аголовок

en: The first row or column of the range is excluded from sorting and assumed to contain column or row headers.
uk: Перший рядок або стовпчик діапазону виключається із упорядковування — припускається, що у ньому містяться заголовки рядків або стовпчиків.

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Range:
uk: Діапазон:

en: _Left-Right
uk: З_ліва праворуч

en: Sort columns by the specified rows
uk: Упорядкувати стовпчики за вказаними рядками

en: _Top-Bottom
uk: З_гори вниз

en: Sort rows by the specified columns
uk: Упорядкувати рядки за вказаними стовпчиками

en: Move selected field up in the sort order
uk: Пересунути позначене поле вище в упорядкуванні

en: Move the selected field down in the sort order
uk: Пересунути позначене поле нижче в упорядкуванні

en: Clear all fields from the sort specification
uk: Вилучити усі поля у специфікації упорядковування

en: Remove the selected field from the sort specification
uk: Вилучити позначене поле зі специфікації упорядковування

en: Adds any fields in the range box to the left to the sort criteria or allows selection of fields from a menu.
uk: Додає будь-які поля у блоці діапазону ліворуч до критерію упорядковування або уможливлює вибір полів з меню.

en: Contingency Table Analysis
uk: Аналіз таблиці спряженості

en: _Contingency Table:
uk: _Факторна таблиця:

en: Test of _Homogeneity
uk: Критерій _однорідності

en: Test of _Independence
uk: Критерій _незалежності

en: Group/Ungroup
uk: Групувати/Розгрупувати

[ctx: group]
note: Group Columns
en: _Columns
uk: Стовпчики

[ctx: group]
note: Group Rows
en: _Rows
uk: _Рядки

en: Column Width
uk: Ширина стовпчика

en: _Column width in pixels:
uk: _Ширина стовпчика у пікселях:

en: Column width in points:
uk: Ширина стовпчика у пунктах:

en: _Use Default
uk: _Типовий

en: _Function:
uk: _Функція:

en: The function to use when consolidating
uk: Функція, яку буде використано при консолідуванні

en: _Source areas:
uk: _Області джерела:

en: Clear the list of source areas
uk: Спорожнити список областей джерела

en: Delete the currently selected source area
uk: Вилучити поточну позначену область джерела

en: Labels in _top row
uk: Мітки у _верхньому рядку

en: The top row contains labels, these will not be consolidated, but used as key for comparison
uk: Верхній рядок містить мітки — їх буде не консолідовано, а використано як ключ для порівняння

en: Labels in _left column
uk: Мітки у _лівому стовпчику

en: The left column contains labels, these will not be consolidated, but used as key for comparison
uk: Лівий стовпчик містить мітки — їх буде не консолідовано, а використано як ключ для порівняння

en: C_opy labels
uk: К_опіювати мітки

en: Correlation
uk: Кореляція

en: Covariance
uk: Коваріація

en: Values
uk: Значення

en: Formulæ
uk: Формули

en: <b>Output Placement</b>
uk: <b>Розташування виведеного</b>

en: New _sheet
uk: Новий _аркуш

en: New _workbook
uk: Нова _робоча книга

en: Output _range:
uk: Діапазон в_иведення:

en: <b>Output Formatting</b>
uk: <b>Форматування виведення</b>

en: A_utofit columns
uk: Авт_опідгін стовпчиків

en: C_lear output range
uk: О_чистити діапазон виведення

en: Retain output range _formatting
uk: Зберегти _форматування діапазону виведення

en: Retain output range co_mments
uk: Зберегти _коментарі діапазону виведення

en: _Enter into cells:
uk: _Ввести до комірок:

en: DataSlicer Guru : Gnumeric
uk: Ґуру DataSlicer: Gnumeric

en: _Format
uk: _Формат

en: _Style
uk: С_тиль

en: _Aggregation
uk: _Узагальнення

en: _Layout
uk: _Компонування

en: _Row Input:
uk: В_хідні рядки:

en: Co_lumn Input:
uk: Вхідні с_товпчики:

en: Define Names
uk: Визначення назв

en: Erase the search entry.
uk: Витерти критерій пошуку.

en: Delete cells
uk: Стерти комірки

en: <span weight="bold">Delete Method</span>
uk: <span weight="bold">Метод вилучення</span>

en: Shift cells _left
uk: Зсунути комірки _ліворуч

en: Shift cells _up
uk: Зсунути комірки в_гору

en: Delete _row(s)
uk: Вилучити рядки

en: Delete _column(s)
uk: Ви_лучити стовпчики

en: Descriptive Statistics
uk: Описова статистика

en: S_ummary Statistics
uk: Зв_едена статистика

en: _Use ssmedian
uk: _Використати ssmedian

en: Use the ssmedian function with interval width 1 rather than the traditional median function.
uk: Використати функцію ssmedian із шириною інтервалу 1, а не традиційну функцію обчислення медіани.

en: Confidence Interval for the _Mean
uk: Довірчий інтервал для _математичного сподівання

en: (1 - _alpha):
uk: (1 — _альфа):

en: Kth _Smallest
uk: К-те най_менше

en: Kth _Largest
uk: К-те най_більше

en: Unix (linefeed)
uk: Unix (переведення рядка)

en: Macintosh before OS X (carriage return)
uk: Macintosh до OS X (повернення каретки)

en: Windows (carriage return + linefeed)
uk: Windows (повернення каретки + переведення рядка)

en: Automatic (puts quotes where needed)
uk: Автоматично (вставляти лапки, де потрібно)

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Space
uk: Пробіл

en: Tab
uk: Табуляція

en: Bang (!)
uk: Знак оклику (!)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Hyphen (-)
uk: Дефіс (-)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Slash (/)
uk: Похила риска (/)

en: Transliterate
uk: Транслітерація

en: Escape
uk: Екранувати

en: Raw
uk: Без обробки

en: Preserve
uk: Зберегти

en: Export as Text
uk: Експортувати як текст

en: Choose sheets to export and determine export ordering of the sheets:
uk: Виберіть аркуші для експортування та визначте порядок експортування аркушів:

en: Select all non-empty sheets for export.
uk: Вибрати усі непорожні аркуші для експортування.

en: Select _All
uk: Вибрати _усі

en: Deselect all sheets for export.
uk: Скасувати вибір усіх аркушів для експортування.

en: Select N_one
uk: Ні_чого не вибирати

en: Move the selected sheet to the top of the list of to be exported sheets to be exported first.
uk: Пересунути вибраний аркуш на початок списку експортованих аркушів, щоб його було експортовано першим.

en: Raise the selected sheet in the list of to be exported sheets to be exported earlier.
uk: Підняти вибраний аркуш у списку експортованих аркушів, щоб його було експортовано раніше.

en: Lower the selected sheet in the list of to be exported sheets to be exported later.
uk: Опустити вибраний аркуш у списку експортованих аркушів, щоб його було експортовано пізніше.

en: Move the selected sheet to the end of the list of to be exported sheets to be exported last.
uk: Пересунути вибраний аркуш у кінець списку експортованих аркушів, щоб його було експортовано останнім.

en: Choose export formatting:
uk: Виберіть форматування експорту:

en: Save as default formatting
uk: Зберегти як типове форматування

en: Line _termination:
uk: Зав_ершення рядків:

en: _Separator:
uk: _Роздільник:

en: Qu_oting:
uk: Вз_яття лапок:

en: Quote _character:
uk: Си_мвол лапок:

en: Character _encoding:
uk: _Кодування символів:

en: _Locale
uk: _Локаль

en: _Unknown characters:
uk: _Невідомі символи:

en: _Format:
uk: _Формат:

en: Both sides
uk: З обох боків

en: Neither side
uk: З жодного з боків

en: On left side only
uk: Лише на лівому боці

en: On right side only
uk: Лише на правому боці

en: Text Import Configuration
uk: Налаштування імпортування тексту

en: F_inish
uk: Завер_шити

en: Source Format
uk: Формат джерела

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Line breaks:
uk: Розриви рядків:

en: Original data type:
uk: Початковий тип даних:

en: The line feed character (ASCII code 10) breaks lines
uk: Символ переведення рядка (код ASCII 10) розриває рядки

en: The sequence of carriage return and line feed (ASCII codes 13 and 10) breaks lines
uk: Послідовність повернення каретки і переведення рядка (коди ASCII 13 і 10) розриває рядки

en: _Mac pre-OS X (CR)
uk: _Mac до-OS X (CR)

en: The carriage return character (ASCII code 13) breaks lines
uk: Символ повернення каретки (код ASCII 13) розриває рядки

en: _Separated
uk: Від_окремлені

en: Each column in the text is separated by a &apos;separation&apos; character, e.g. a semicolon.
uk: Усі стовпчики у тексті відокремлено символом-роздільником, наприклад крапкою з комою.

en: Each column in the text is separated by a 'separation' character, e.g. a semicolon.
uk: Усі стовпчики у тексті відокремлено символом-роздільником, наприклад крапкою з комою.

en: Fi_xed width
uk: _Фіксована ширина

en: Define the width of each column manually.
uk: Визначити ширину кожного стовпчика вручну.

en: Lines to import
uk: Рядки для імпортування

en: Fr_om line:
uk: _Від рядка:

en: _To line:
uk: Д_о рядка:

en: Number of lines to import
uk: Кількість рядків для імпортування

en: Actual processing will start at this line, any previous lines will be ignored.
uk: Справжня обробка починатиметься з цього рядка. Усі рядки перед ним буде проігноровано.

en: Processing ends at this line, any subsequent lines will be ignored.
uk: Обробка завершується на цьому рядку, усі наступні рядки буде проігноровано.

en: Main
uk: Основне

en: Separators
uk: Розділювачі

en: Text indicator
uk: Індикатор тексту

en: _Space
uk: П_робіл

en: _Tab
uk: _Табуляція

en: _Comma (,)
uk: _Кома (,)

en: C_olon (:)
uk: Дв_окрапка (:)

en: Semicolo_n (;)
uk: Крапка _з комою (;)

en: _Hyphen (-)
uk: Де_фіс (-)

en: C_ustom
uk: _Нетиповий

en: Custom separator, this can be any character.
uk: Нетиповий роздільник, може бути будь-яким символом.

en: S_ee two separators as one
uk: В_важати два роздільника одним

en: See two successive separators as one.
uk: Вважати два послідовних роздільника одним.

en: _Ignore initial separators
uk: _Ігнорувати початкові роздільники

en: Ignore any separators at the beginning of lines
uk: Ігнорувати будь-які роздільники на початку рядків

en: Te_xt indicator:
uk: І_ндикатор тексту:

en: _Adjacent text indicators escaped
uk: _Екранування сусідніх текстових індикаторів

en: See two successive text indicators as one that does not terminate the cell.
uk: Вважати два послідовних текстових індикаторів одним, який не перериває вмісту комірки.

en: _Auto Column Discovery
uk: _Автовизначення стовпчиків

en: Attempt to recognize columns in the text automatically.
uk: Намагатися розпізнати стовпчики у тексті автоматично.

en: _Clear
uk: О_чистити

en: Clear list of columns
uk: Очистити список стовпчиків

[ctx: import]
note: Columns in imported text
en: Columns
uk: Стовпчики

en: Fixed
uk: Фіксована

en: Trim:
uk: Обрізка:

en: Source Locale:
uk: Локаль джерела:

en: Zoom
uk: Масштабування

en: _Fit Selection
uk: З_а вибраним

en: _Custom Percentage
uk: _Нетиповий відсоток

en: Magnification
uk: Збільшення

en: Sheets
uk: Аркуші

en: Document Properties
uk: Властивості документа

en: <b>Information</b>
uk: <b>Інформація</b>

en: <b>Name:</b>
uk: <b>Назва:</b>

en: <b>Location:</b>
uk: <b>Розташування:</b>

en: <b>Created:</b>
uk: <b>Створено:</b>

en: <b>Last Modified:</b>
uk: <b>Востаннє змінено:</b>

en: <b>Last Accessed:</b>
uk: <b>Останній доступ:</b>

en: <b>Owner:</b>
uk: <b>Власник:</b>

en: <b>Group:</b>
uk: <b>Група:</b>

en: <b>Permissions</b>
uk: <b>Права доступу</b>

en: <b>Read</b>
uk: <b>Читання</b>

en: <b>Write</b>
uk: <b>Запис</b>

en: <b>Other:</b>
uk: <b>Інше:</b>

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Manager:
uk: Керівник:

en: Company:
uk: Установа:

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: The document title (not filename)
uk: Заголовок документа (не назва файла)

en: The document subject
uk: Тема документа

en: The document author
uk: Автор документа

en: The document manager
uk: Менеджер документа

en: The document company
uk: Компанія документа

en: The document category
uk: Категорія документа

en: The document comments
uk: Коментарі до документа

en: Edit item inside the above listing.
uk: Редагуйте пункт у наведеному вище списку.

en: New Document Property:
uk: Властивість нового документа:

en: Name:
uk: Назва:

en: Type:
uk: Тип:

en: <b>Number of sheets:</b>
uk: <b>Кількість аркушів:</b>

en: <sheets>
uk: <аркуші>

en: <b>Number of cells:</b>
uk: <b>Кількість комірок:</b>

en: <cells>
uk: <комірки>

en: <b>Number of pages:</b>
uk: <b>Кількість сторінок:</b>

en: <pages>
uk: <сторінки>

en: Recalculation:
uk: Переобчислення:

en: A_utomatic
uk: _Автоматично

en: _Manual
uk: В_ручну

en: Maximum it_erations:
uk: Макс. к-ть іт_ерацій:

en: Maximum c_hange:
uk: Максимальна з_міна:

en: _Iteration
uk: _Ітерація

en: page 6
uk: сторінка 6

en: Exponential Smoothing
uk: Експоненційне згладжування

[ctx: groupby]
note: Group by Columns
en: C_olumns
uk: Ст_овпчики

en: Simple exponential smoothing (Hunter, 1986)
uk: Просте експоненційне згладжування (Гантер, 1986)

en: Simple exponential smoothing (Roberts, 1959)
uk: Просте експоненційне згладжування (Робертс, 1959)

en: Holt's trend corrected exponential smoothing
uk: Експоненційне згладжування з виправленням тенденцій Гольта

en: Additive Holt-Winters exponential smoothing
uk: Адитивне експоненційне згладжування Гольта-Вінтерса

en: Multiplicative Holt-Winters exponential smoothing
uk: Мультиплікативне експоненційне згладжування Гольта-Вінтерса

en: _Damping factor (α):
uk: _Коефіцієнт згасання (α):

en: Growth damping factor (γ):
uk: Збільшення коефіцієнта згасання (γ):

en: Seasonal damping factor (δ):
uk: Сезонний коефіцієнт згасання (δ):

en: Seasonal period:
uk: Сезонний період:

en: Include chart
uk: Включити діаграму

en: _Standard errors
uk: С_тандартна похибка

en: Denominator:
uk: Знаменник:

en: Fill Series
uk: Заповнення послідовністю

en: Series in:
uk: Послідовність у:

en: _Row
uk: Рядок

en: _Column
uk: С_товпчик

en: Type:
uk: Тип:

en: _Linear
uk: _Лінійна

en: _Growth
uk: З_ростання

en: _Date
uk: _Дата

en: _Start value:
uk: _Початкове значення:

en: S_tep value:
uk: Значення _кроку:

en: St_op value:
uk: Кін_цеве значення:

en: Series
uk: Послідовність

en: Date unit:
uk: Одиниця дати:

en: D_ay
uk: Д_ень

en: _Weekday
uk: _День тижня

en: _Month
uk: _Місяць

en: _Year
uk: Р_ік

en: Formula Guru
uk: Ґуру формул

en: Enter as array function
uk: Ввести як функцію масиву

en: Quote unknown names
uk: Брати у лапки невідомі назви

en: Fourier Analysis
uk: Аналіз Фур'є

en: _Inverse
uk: _Інвертувати

en: Frequency Tables
uk: Таблиці частот

en: _Input
uk: В_хід

en: Automatic Categories
uk: Автоматичні категорії

en: _Maximum number of categories:
uk: _Максимальна кількість категорій:

en: _Predetermined categories
uk: _Попередньо визначені категорії

en: Category _range:
uk: Ді_апазон категорій:

en: C_ategories
uk: _Категорії

en: No chart
uk: Без діаграми

en: Bar chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Column chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: _Percentages
uk: В_ідсотки

en: Use e_xact comparisons
uk: _Точні порівняння

en: _Graphs & Options
uk: _Графіки і параметри

en: _Output
uk: _Виведення

en: Function Selector
uk: Вибір функції

en: Select a function to insert:
uk: Виберіть функцію для вставлення:

en: GoalSeek
uk: Пошук цілі

en: <span weight="bold">Goal</span>
uk: <span weight="bold">Ціль</span>

en: _Set Cell:
uk: _Встановити комірку:

en: _To Value:
uk: _До значення:

en: _By Changing Cell:
uk: З_міною комірки:

en: (_Minimum):
uk: (_Мінімум):

en: (Ma_ximum):
uk: (Ма_ксимум):

en: <span weight="bold">Last Result</span>
uk: <span weight="bold">Останній результат</span>

en: Remaining Error:
uk: Залишкова похибка:

en: Current Value:
uk: Поточне значення:

en: Solution:
uk: Розв'язок:

en: Go To...
uk: Перейти…

en: Rows:
uk: Рядки:

en: Columns:
uk: Стовпчики:

en: Enter the format string for each section:
uk: Введіть рядок форматування для кожного розділу:

en: _Left section:
uk: _Лівий розділ:

en: _Middle section:
uk: С_ередній розділ:

en: _Right section:
uk: П_равий розділ:

en: Delete the selected fields and text
uk: Вилучити позначені поля і текст

en: Delete Field
uk: Вилучити поле

en: Insert the date of printing
uk: Вставити дату друку

en: Insert the time of printing
uk: Вставити час друку

en: Insert the page number
uk: Вставити номер сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Insert the total number of pages
uk: Вставити загальну кількість сторінок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Insert the name of the current sheet
uk: Вставити назву поточного аркуша

en: Insert the name of the file
uk: Вставити назву файла

en: Insert the path to the file
uk: Вставити шлях до файла

en: Path
uk: Шлях

en: Insert a spreadsheet cell
uk: Вставити комірку електронної таблиці

en: <b>Select a date format:</b>
uk: <b>Виберіть формат дати:</b>

en: Histogram
uk: Гістограма

en: C_alculated cutoffs
uk: Об_числені обрізання

en: _Number of cutoffs:
uk: _Кількість обрізань:

en: M_inimum cutoff:
uk: М_інімум обрізання:

en: Ma_ximum cutoff:
uk: М_аксимум обрізання:

en: _Predetermined cutoffs
uk: _Попередньо визначені обрізання

en: Cutoff _range:
uk: _Діапазон обрізання:

en: C_utoffs
uk: О_брізання

en: _Bins
uk: _Групування

en: Histogram chart
uk: Гістограма

en: C_umulative answers
uk: К_умулятивні відповіді

en: Count numbers only
uk: Рахувати лише числа

en: HyperLink
uk: Гіперпосилання

en: T_ype:
uk: Т_ип:

en: Target _Range:
uk: Цільовий _діапазон:

en: Email _Address:
uk: _Електронна адреса:

en: _Subject:
uk: _Тема:

en: _Web Address:
uk: _Вебадреса:

en: _File:
uk: _Файл:

en: Tip:
uk: Підказка:

en: Use default tip
uk: Скористатися типовою підказкою

en: Insert cells
uk: Вставити комірки

en: <span weight="bold">Insert Method</span>
uk: <span weight="bold">Спосіб вставлення</span>

en: _Shift cells right
uk: П_осунути комірки праворуч

en: Shift cells _down
uk: Посунути комірки в_низ

en: Insert _row(s)
uk: Вставити _рядки

en: _Insert column(s)
uk: Вставити с_товпчики

en: Kaplan Meier Estimates
uk: Оцінки Каплана-Меєра

en: _Time column:
uk: Стовпчик _часу:

en: Permit censorship
uk: Дозволити цензурування

en: Censor co_lumn:
uk: Ст_овпчик цензурування:

en: Censored record labels from:
uk: Цензуровані мітки записів з:

en: to:
uk: до:

en: Define _multiple groups
uk: Визначити д_екілька груп

en: Groups column:
uk: Стовпчик груп:

en: _Groups
uk: _Групи

en: Show graph
uk: Показати графік

en: Include censorship ticks
uk: Включити позначки цензурування

en: Show standard errors
uk: Показувати стандартні похибки

en: Show median survival times
uk: Показувати медіанну виживаність

en: Perform Log-Rank (Mantel-Haenszel) Test
uk: Виконати логрангову перевірку (Мантеля-Гензеля)

en: O_ptions
uk: _Параметри

en: Claims About Two Means
uk: Твердження щодо двох математичних сподівань

en: Variable _1 range:
uk: Діа_пазон змінної 1:

en: Variable _2 range:
uk: Діапазон з_мінної 2:

en: Variables are:
uk: Змінні:

en: Population variances are:
uk: Дисперсії вибірок:

en: _Population variances are:
uk: Д_исперсії вибірок:

en: Variable _1 population variance:
uk: Дисперсія вибірки змінної _1:

en: Variable _2 population variance:
uk: Дисперсія вибірки змінної _2:

en: _Paired
uk: _Парні

en: _Unpaired
uk: _Непарні

en: _Known
uk: _Відомий

en: _Unknown
uk: _Невідомий

en: E_qual
uk: _Рівні

en: _Unequal
uk: Н_ерівні

en: _Populations
uk: Ви_бірки

en: Hypothesized mean _difference:
uk: Гіпотетична _різниця мат. сподівань:

en: 0.05
uk: 0,05

en: _Test
uk: _Тест

en: Merge...
uk: Об'єднати…

note: start sub menu
en: _Merge
uk: _Об'єднати

en: Merge _Range:
uk: Ді_апазон об'єднання:

en: Moving Average
uk: Рухоме середнє

en: Simple moving average
uk: Просте рухоме середнє

en: Cumulative moving average
uk: Накопичувальне рухоме середнє

en: Weighted moving average
uk: Зважене рухоме середнє

en: Spencer's 15-point moving average
uk: 15-точкове рухоме середнє Спенсера

en: _Interval:
uk: І_нтервал:

en: Other offset
uk: Інший зсув

en: Central moving average
uk: Центральне рухоме середнє

en: Prior moving average
uk: Попереднє рухоме середнє

en: Normality Tests
uk: Перевірки нормальності

en: Anderson-Darling Test
uk: Перевірка Андерсона-Дарлінґа

en: Cramér-von Mises Test
uk: Перевірка Крамера-фон Мізеса

en: Lilliefors (Kolmogorov-Smirnov) Test
uk: Перевірка Лілієфорса (Колмогорова-Смірнова)

en: Shapiro-Francia Test
uk: Перевірка Шапіро-Франція

en: Create Normal Probability Plot
uk: Створити креслення нормальної ймовірності

en: Test
uk: Перевірка

en: Claims About a Mean
uk: Гіпотези щодо математичного сподівання

en: _Predicted Mean:
uk: Про_гнозоване мат. сподівання:

en: Paste Special
uk: Спеціальне вставлення

en: Paste _Link
uk: Вставити п_осилання

en: <b>Paste type</b>
uk: <b>Тип вставлення</b>

en: _All
uk: _Все

en: Cont_ent
uk: В_міст

en: Paste the cell contents only, not the formatting
uk: Вставити лише вміст комірки, але не форматування

en: As _Value
uk: Як з_начення

en: Paste the value of expressions rather than the expressions themselves
uk: Вставити значення виразів, а не самі вирази

en: _Formats
uk: _Формати

en: Paste cell formats (number formats, colors, borders, etc.) only
uk: Вставити лише форматування (форматування чисел, кольори, рамку тощо)

en: Co_mments
uk: К_оментарі

en: Paste cell comments only
uk: Вставити лише коментарі до комірки

en: <b>Cell operation</b>
uk: <b>Дії з коміркою</b>

en: D_o not change formulæ
uk: Не з_мінювати формули

[ctx: operation]
note: Cell operation while paste
en: _None
uk: _Немає

en: A_dd
uk: _Додати

en: _Subtract
uk: Відн_яти

en: M_ultiply
uk: Помно_жити

en: D_ivide
uk: Поді_лити

en: <b>Region operation</b>
uk: <b>Дії з областю</b>

[ctx: operation]
note: Region operation while paste
en: None
uk: Немає

en: _Transpose
uk: _Транспонувати

en: Transpose the source during the paste so columns become rows and vice versa
uk: Транспонувати початкові дані під час вставлення так, щоб стовпчики стали рядками, і навпаки

en: Flip Hori_zontally
uk: Віддзеркалити _горизонтально

en: Flip the source horizontally during the paste so the first column becomes the last and vice versa
uk: Віддзеркалити початкові дані горизонтально під час вставлення так, щоб перший стовпчик став останнім, і навпаки

en: Fli_p Vertically
uk: Відд_зеркалити вертикально

en: Flip the source vertically during the paste so the first row becomes the last and vice versa
uk: Віддзеркалити початкові дані вертикально під час вставлення так, щоб перший рядок став останнім, і навпаки

en: Column widths
uk: Ширина стовпчиків

en: Set column widths of the destination to those of the source
uk: Зробити ширини стовпчиків призначення такими самими, як ширини джерела

en: Row heights
uk: Висота рядків

en: Set row heights of the destination to those of the source
uk: Зробити висоти рядків призначення такими самими, як ширини джерела

en: Skip _Blanks
uk: Пропустити поро_жні

en: When the source of the paste is a blank cell, leave the target unchanged
uk: Якщо у джерелі вставлення комірка є порожньою, не змінювати вмісту комірки призначення

en: <b>Options</b>
uk: <b>Параметри</b>

en: Plugin Manager
uk: Керування додатками

en: Activate _new plugins by default
uk: Типово активувати _нові додатки

en: _Activate All
uk: _Активувати усі

en: Plugin List
uk: Список додатків

en: Plugin directory:
uk: Каталог додатків:

en: Do _not activate this plugin next time I start Gnumeric
uk: _Не активувати цей додаток під час наступного запуску Gnumeric

en: The plugin cannot be deactivated now because it is in use. However, if you use the check button below, the plugin won't be activated after restarting Gnumeric (unless needed by another plugin).
uk: Додаток не можна вимкнути зараз, оскільки він використовується. Втім, якщо ви скористаєтеся пунктом для позначки, розташованим нижче, додаток не буде активовано після перезапуску Gnumeric (якщо у ньому не буде потреби для запуску іншого додатка).

en: Plugin Details
uk: Подробиці щодо додатка

en: Directories
uk: Каталоги

en: Gnumeric Preferences
uk: Налаштування Gnumeric

en: Principal Components Analysis
uk: Метод головних компонент

en: Page Setup
uk: Параметри сторінки

en: <b>Paper:</b>
uk: <b>Папір:</b>

en: letter
uk: лист

en: 8.5 in wide by 11.0 in high
uk: 8,5 дюймів у ширину на 11,0 дюймів у висоту

en: Change Paper Type
uk: Змінити тип паперу

en: Top margin:
uk: Верхнє поле:

en: Header:
uk: Заголовок:

en: Left margin:
uk: Ліве поле:

en: Right margin:
uk: Праве поле:

en: Footer:
uk: Підвал:

en: Bottom margin:
uk: Нижнє поле:

en: Unit:
uk: Одиниця:

en: <b>Center on page:</b>
uk: <b>Центрувати на сторінці:</b>

en: <b>O_rientation:</b>
uk: <b>_Орієнтація:</b>

en: _Horizontally
uk: _Горизонтально

en: _Vertically
uk: _Вертикально

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Reverse portrait
uk: Обернена книжкова

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Reverse landscape
uk: Обернена альбомна

en: <b>Scale</b>
uk: <b>Масштаб</b>

en: _No scaling
uk: _Без масштабування

en: _Fixed scaling:
uk: _Фіксоване масштабування:

en: _Automatic scaling:
uk: _Автоматичне масштабування:

en: Scale to fit _horizontally on
uk: Умістити за _горизонталлю на

en: Scale to fit _vertically on
uk: Умістити за _вертикаллю на

en: % of normal size
uk: % звичайного розміру

en: page(s)
uk: сторінки

en: Scale
uk: Масштаб

en: _Header:
uk: _Верхній колонтитул:

en: _Footer:
uk: _Нижній колонтитул:

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Fi_rst page number:
uk: Номер пер_шої сторінки:

en: Headers and Footers
uk: Верхні і нижні колонтитули

en: Print _area:
uk: _Область друку:

en: <b>Titles To Print</b>
uk: <b>Заголовки для друку</b>

en: _Rows to repeat on the upper region:
uk: _Рядки, які слід повторити у верхній області:

en: _Columns to repeat on the left side:
uk: С_товпчики, які слід повторити ліворуч:

en: Print Area
uk: Область друку

en: <b>Print</b>
uk: <b>Друк</b>

en: <b>Page Order</b>
uk: <b>Порядок сторінок</b>

en: _Grid lines
uk: Ліні_ї сітки

en: Row and co_lumn headings
uk: Заголовки рядків і ст_овпчиків

en: _Black and white
uk: _Чорне і біле

en: Styles with no content
uk: Стилі без вмісту

en: Do not print with all sheets
uk: Не друкувати з усіма аркушами

en: _Errors:
uk: По_милки:

en: Co_mments:
uk: _Коментарі:

en: _Down, then right
uk: В_них, потім праворуч

en: R_ight, then down
uk: П_раворуч, потім вниз

en: Apply to all sheets of this _workbook.
uk: Застос_увати до усіх аркушів цієї робочої книги.

en: Save as default settings
uk: Зберегти як типові параметри

en: Apply _to:
uk: З_астосувати до:

en: Some Documents have not Been Saved
uk: Деякі документи не було збережено

en: Select all documents for saving
uk: Вибрати усі документи для збереження

en: _Clear Selection
uk: О_чистити позначене

en: Unselect all documents for saving
uk: Скасувати позначення усіх документів для збереження

en: _Discard All
uk: Від_кинути усе

en: Discard changes in all files
uk: Відкинути зміни в усіх файлах

en: Don't Quit
uk: Не виходити

en: Resume editing
uk: Відновити редагування

en: _Save Selected
uk: Збе_регти позначені

en: Save selected documents and then quit
uk: Зберегти позначені документи, потім вийти

en: Save
uk: Зберегти

en: Save document
uk: Зберегти документ

en: Save?
uk: Зберегти?

en: Document
uk: Документ

en: Unsaved
uk: Не збережено

en: Correlated Random Number Generator
uk: Генератор корельованих випадкових чисел

en: Co_variance Matrix
uk: _Коваріаційна матриця

en: Cholesky _Decomposition of the Covariance Matrix
uk: Розк_лад Холецького коваріаційної матриці

en: _Matrix:
uk: _Матриця:

en: Number of _random numbers:
uk: Кількість в_ипадкових чисел:

en: Random Number Generation
uk: Породження випадкових чисел

en: _Distribution:
uk: _Розподіл:

en: _Number of variables:
uk: _Кількість змінних:

en: _Size of sample:
uk: Роз_мір вибірки:

en: Rank and Percentile
uk: Ранг і процентиль

en: Ties:
uk: Збіги:

en: _Average rank
uk: Серед_ній ранг

en: _Top rank
uk: _Верхній ранг

en: Recently Used Documents
uk: Нещодавно використані документи

en: Existing only
uk: Лише наявні

en: Gnumeric files only
uk: Лише файли Gnumeric

en: Open document
uk: Відкрити документ

en: Last Used
uk: Останні використані

en: Regression
uk: Регресія

en: _Multiple linear regression
uk: _Кратна лінійна регресія

en: Multiple 2-_variable regressions
uk: Кратні 2-_змінні регресії

en: Multiple dependent (y) variables
uk: Декілька залежних змінних (y)

en: Confidence level:
uk: Довірчий рівень:

en: 0.95
uk: 0,95

en: _Force intercept to be zero
uk: П_римусово через початок координат

en: Calculate residuals
uk: Обчислити лишки

en: Row Height
uk: Висота рядка

en: _Row height in pixels:
uk: Висота _рядка у пікселях:

en: Row height in points:
uk: Висота рядка у пунктах:

en: Sampling
uk: Дискретизація

en: N_umber of samples:
uk: _Кількість вибірок:

en: Sampling method:
uk: Метод дискретизації:

en: Size of sample:
uk: Розмір вибірки:

en: Per_iod:
uk: П_еріод:

en: Offset:
uk: Зсув:

en: Primary direction:
uk: Основний напрямок:

en: Row major
uk: Основний рядка

en: Column major
uk: Основний стовпчика

en: _Periodic
uk: _Періодично

en: _Random
uk: В_ипадково

en: Add Scenario
uk: Додати сценарій

en: Scenario name:
uk: Назва сценарію:

en: _Changing cells:
uk: З_міна комірок:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Scenario Manager
uk: Керування сценаріями

en: <span weight="bold">Scenarios</span>
uk: <span weight="bold">Сценарії</span>

en: Show
uk: Показати

en: Create _Report
uk: Створити з_віт

en: <span weight="bold">Changing Cells</span>
uk: <span weight="bold">Зміна комірок</span>

en: <span weight="bold">Comment</span>
uk: <span weight="bold">Коментар</span>

en: View
uk: Перегляд

en: <span weight="bold">Reporting</span>
uk: <span weight="bold">Звітування</span>

en: Result Cells:
uk: Комірки результатів:

en: Search and Replace Query
uk: Запит із пошуку з заміною

en: Perform no more replacements
uk: Більше не замінювати

en: Do not perform this replacement
uk: Не виконувати цієї заміни

en: Perform this replacement
uk: Виконати цю заміну

en: Replacing
uk: Замінюємо

en: By
uk: На

en: _Query
uk: З_апит

en: Ask before each change
uk: Запитувати перед кожною заміною

en: Search & Replace
uk: Пошук і заміна

en: Search
uk: Пошук

en: _Search for
uk: Шука_ти

en: _Replace by
uk: З_амінити на

en: _Ignore case
uk: _Ігнорувати регістр

en: When set, do not distinguish between upper and lower case letters
uk: Якщо позначено, не враховувати регістр літер

en: _Preserve case
uk: З_берегти регістр

en: Attempt to preserve case of text when replacing
uk: Намагатися зберегти регістр літер при заміні

en: Ma_tch whole words only
uk: _Відповідність лише цілим словам

en: Do not consider matches in the middle of words
uk: Не брати до уваги середину слів

en: Scope
uk: Область

en: _Entire workbook
uk: _Уся робоча книга

en: Search and replace in all cells in the workbook
uk: Пошук і заміна у всіх комірках робочої книги

en: _Current sheet
uk: _Поточний аркуш

en: Search and replace in current sheet only
uk: Шукати і замінювати лише у поточному аркуші

en: Ra_nge
uk: Ді_апазон

en: Search and replace in specified range only
uk: Шукати і замінювати лише у вказаному діапазоні

en: <span weight="bold">Change Cells Containing</span>
uk: <span weight="bold">Змінювати комірки, що містять</span>

en: _Strings
uk: _Рядки

en: Perform changes within string values
uk: Виконати зміни у рядкових значеннях

en: _Other values
uk: _Інші значення

en: Perform changes within non-string values
uk: Виконати зміни у нерядкових значеннях

en: _Expressions
uk: Ви_рази

en: Perform changes within expressions
uk: Виконати зміни у виразах

en: _Comments
uk: _Коментарі

en: Perform changes within cell comments
uk: Виконати зміни у коментарях до комірок

en: <span weight="bold">Search Text Type</span>
uk: <span weight="bold">Тип пошуку тексту</span>

en: _Plain text
uk: _Звичайний текст

en: The search text is taken literally.
uk: Пошук тексту виконується буквально.

en: Re_gular expression
uk: _Формальний вираз

en: The search text is a regular expression
uk: Пошук тексту виконується за формальним виразом

en: <span weight="bold">Miscellaneous</span>
uk: <span weight="bold">Інше</span>

en: _Row major
uk: Основний _рядок

en: Search line by line
uk: Шукати рядок за рядком

en: _Column major
uk: Основний с_товпчик

en: Search column by column
uk: Шукати стовпчик за стовпчиком

en: _Keep strings as strings
uk: З_берігати рядки як рядки

en: When set, string values will remain as such after replacement, even if they look like numbers or expressions
uk: Якщо позначено, рядкові значення лишатимуться такими після заміни, навіть якщо вони виглядають як числа або вирази

en: Save the current settings as default settings
uk: Зберегти поточні параметри як типові

en: When set, the current settings will be saved as the default settings for future invocations of this and the Search dialog.
uk: Якщо позначено, поточні параметри буде збережено як типові параметри для наступних викликів і діалогового вікна пошуку.

en: Advanced
uk: Додатково

en: _Fail
uk: З_бій

en: Fail without any changes actually being done to any cell
uk: Збій без будь-яких змін у будь-яких інших комірок

en: _Don't change
uk: _Не змінювати

en: Skip cells that would result in errors
uk: Пропускати комірки, обчислення у яких дає помилку

en: Query for replacement
uk: Запит щодо заміни

en: Make _error expression
uk: Зробити ви_раз помилки

en: Create =ERROR(&quot;...&quot;)
uk: Створити =ERROR(&quot;...&quot;)

en: Create =ERROR("...")
uk: Створити =ERROR("...")

en: Make _string value
uk: Зробити _рядкове значення

en: Turn unparsable entries into string values
uk: Перетворювати непридатні до обробки записи у рядкові значення

en: Error Behaviour
uk: Обробка помилок

en: Dismiss search center
uk: Закрити центр пошуку

en: Show previous match
uk: Показати попередній відповідник

en: Show next match
uk: Показати наступний відповідник

en: Start search
uk: Почати пошук

en: _Search for:
uk: Шука_ти:

en: Match _whole words only
uk: Шукати лише _цілі слова

en: Search in all cells in the workbook
uk: Шукати в усіх комірках у робочій книзі

en: Search in current sheet only
uk: Шукати лише на поточному аркуші

en: _Range
uk: Д_іапазон

en: Search in specified range only
uk: Шукати лише у вказаному діапазоні

en: Search cells containing
uk: Шукати комірки, які містять

en: Find text within string values
uk: Знайти текст у рядкових значеннях

en: Find text within non-string values
uk: Знайти текст у нерядкових значеннях

en: Find text within cell comments
uk: Знайти текст у коментарях комірок

en: Find text within expressions
uk: Знайти текст у виразах

en: _Results
uk: _Результати

en: Find text within the calculated values of expressions
uk: Знайти текст у обчислених значеннях виразів

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: C_olumn major
uk: Основний ст_овпчик

en: Save settings as _default
uk: Зберегти параметри як _типові

en: These settings are shared with the Search &amp; Replace dialog.
uk: Ці параметри є спільними із діалоговим вікно пошуку і заміни.

en: These settings are shared with the Search & Replace dialog.
uk: Ці параметри є спільними із діалоговим вікно пошуку і заміни.

en: Search text is
uk: Текст для пошуку

en: _Number
uk: _Номер

en: Matches
uk: Збіги

en: Size & Position
uk: Розмір і розташування

en: _Width in pixels:
uk: _Ширина у пікселях:

en: _Height in pixels:
uk: _Висота у пікселях:

en: Object position relative to its current position:
uk: Розташування об'єкта відносно його поточного розташування:

en: _x-Offset in pixels:
uk: Зсув за _x у пікселях:

en: _y-Offset in pixels:
uk: Зсув за _y у пікселях:

en: Sheet objects with this property do not print with the remainder of the sheet.
uk: Об'єкти аркуша із цією властивістю не друкуватимуться у решті аркуша.

en: _Name:
uk: _Назва:

en: This name is used by some plugins that provide programmability to address this object. Most users will not need to set this name.
uk: Цю назву буде використано деякими додатками, які надають можливість програмно керувати цим об'єктом. Для більшості користувачів потреби у визначенні цієї назви немає.

en: Width in points:
uk: Ширина у пунктах:

en: Height in points:
uk: Висота у пунктах:

en: x-Offset in points:
uk: Зсув за x у пунктах:

en: y-Offset in points:
uk: Зсув за y у пунктах:

en: Compare
uk: Порівняти

en: First Sheet
uk: Перший аркуш

en: Second Sheet
uk: Другий аркуш

en: Results
uk: Результати

en: Manage Sheets
uk: Керування аркушами

en: _Insert
uk: Вставка

en: A_ppend
uk: _Додати

en: Du_plicate
uk: Д_ублювати

en: Apply _Name Changes
uk: Застосувати з_міни назви

en: _Show advanced sheet properties
uk: _Показати додаткові параметри аркуша

en: Rename Sheet
uk: Перейменувати аркуш

en: Old Name:
uk: Стара назва:

en: New Name:
uk: Нова назва:

en: Resize Sheet
uk: Змінити розміри аркуша

[ctx: sheetsize]
note: Number of
en: Columns
uk: Стовпчики

[ctx: sheetsize]
note: Number of
en: Rows
uk: Рядки

en: Apply change to all sheets
uk: Застосувати зміни до усіх аркушів

en: Check this to apply the new size to all sheets in the workbook
uk: Позначте цей пункт, щоб застосувати новий розмір до усіх аркушів у робочій книзі

en: Data Shuffling
uk: Перемішування даних

en: Input Range:
uk: Вхідний діапазон:

en: Shuffle Method:
uk: Метод перемішування:

[ctx: shuffle]
note: Shuffle method: Columns
en: _Columns
uk: С_товпчики

[ctx: shuffle]
note: Shuffle method: Columns
en: _Rows
uk: _Рядки

en: _Area
uk: _Область

en: Claims About Two Medians (Paired Samples)
uk: Гіпотеза щодо двох медіан (пов'язані вибірки)

en: Sign Test
uk: Критерій знаків

en: Wilcoxon Signed Rank Test
uk: Знако-рангова перевірка Вілкоксона

en: Hypothesized _difference of medians:
uk: Гіпотетична _різниця медіан:

en: Testing 1 Median
uk: Перевірка першої медіани

en: _Predicted Median:
uk: _Прогноз медіани:

note: Fill in the header titles.
en: Risk Simulation
uk: Моделювання ризиків

en: Input variables:
uk: Вхідні змінні:

en: Output variables:
uk: Вихідні змінні:

en: Variables
uk: Змінні

en: <span weight="bold">Rounds</span>
uk: <span weight="bold">Раунди</span>

en: <span weight="bold">Limits</span>
uk: <span weight="bold">Обмеження</span>

en: First round #:
uk: № першого раунду:

en: Last round #:
uk: № останнього раунду:

en: Iterations:
uk: Ітерацій:

en: Max time:
uk: Макс. час:

en: <b>Simulation summary:</b>
uk: <b>Резюме імітації:</b>

en: Prev. Sim.
uk: Поп. ім.

en: Next Sim.
uk: Наст. іміт.

en: Find Min.
uk: Знайти мін.

en: Find Max.
uk: Знайти макс.

en: <b>Summary of results:</b>
uk: <b>Резюме результатів:</b>

en: Summary
uk: Резюме

en: Button Properties
uk: Властивості кнопки

en: Link to:
uk: Прив'язати до:

en: Label:
uk: Мітка:

en: Checkbox Properties
uk: Властивості поля для позначки

en: Frame Properties
uk: Властивості рамки

en: List Properties
uk: Властивості списку

en: _Link:
uk: По_силання:

en: As value
uk: Як значення

en: As index
uk: Як індекс

en: _Content:
uk: _Вміст:

en: Int
uk: Ціле

en: Bool
uk: Булеве

en: Solver
uk: Розв'язувач

en: Solve
uk: Розв'язати

en: Stop the running solver
uk: Зупинити пошук розв'язку

en: _Set Target Cell:
uk: _Встановити комірку призначення:

en: _Equal To:
uk: _Дорівнює:

en: B_y Changing Cells:
uk: З_міною комірок:

en: _Max
uk: _Максимум

en: M_in
uk: М_інімум

en: Parameters
uk: Параметри

en: _Linear Model (LP/MILP)
uk: _Лінійна модель (LP/MILP)

en: _Quadratic Model (QP/MIQP)
uk: _Квадратична модель (QP/MIQP)

en: _Non-Linear Model
uk: _Нелінійна модель

en: _Assume Non-Negative
uk: Вв_ажати невід'ємними

en: Assume _Integer (Discrete)
uk: Вважати _цілими (дискретність)

en: _Algorithm:
uk: _Алгоритм:

en: Model
uk: Модель

en: _Left Hand Side:
uk: _Ліва частина:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Right Hand Side:
uk: _Права частина:

en: Re_place
uk: За_мінити

note: ----------------------------------------
en: Constraints
uk: Обмеження

en: Max _Iterations:
uk: Макс. к-ть _ітерацій:

en: Max _Time (sec.):
uk: Макс. _час (сек.):

en: The maximum number of steps allowed for the solver
uk: Максимальна дозволена для розв'язувача кількість кроків

en: The maximum time allowed for the solver
uk: Максимальний дозволений для розв'язувача час розв'язування

en: Automatic _Scaling
uk: Автоматичне _масштабування

en: Gradient order:
uk: Порядок градієнта:

en: The number of data points used on each side when doing numerical differentiation
uk: Кількість точок даних з кожного боку при виконанні числового диференціювання

en: P_rogram
uk: П_рограма

en: _Sensitivity
uk: _Чутливість

en: Reports
uk: Звіти

en: _Do not create scenarios
uk: _Не створювати сценаріїв

en: _Create a scenario if the optimal solution is found
uk: С_творити сценарій, якщо знайдено оптимальний розв'язок

en: _Name:
uk: _Назва:

en: Scenarios
uk: Сценарії

en: Solver Status:
uk: Стан розв'язувача:

en: Problem Status:
uk: Стан задачі:

en: Objective Value:
uk: Цільове значення:

en: Elapsed Time:
uk: Час, що минув:

en: Radiobutton Properties
uk: Властивості кнопки-перемикача

en: Scrollbar Properties
uk: Властивості смужки гортання

en: Increment:
uk: Приріст:

en: Page:
uk: Сторінка:

en: _Horizontal
uk: Г_оризонтально

en: _Vertical
uk: _Вертикально

en: Tabulate Dependency
uk: Табулювати залежність

en: Dependency cells
uk: Залежні комірки

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Maximum
uk: Максимум

en: Step
uk: Крок

en: Result cell
uk: Комірка результатів

en: Tabulation Mode
uk: Режим табуляції

en: _Coordinate
uk: _Координата

en: Make one long list of coordinates and values
uk: Створити один довгий список координат і значень

en: _Visual
uk: _Візуально

en: Use down for first source, right for second, and multiple sheets for third
uk: Скористайтеся нижніми даними як першим джерелом, правими — як другим, а декількома аркушами — як третім

en: Claims About Two Variances
uk: Гіпотеза щодо двох дисперсій

en: Create New View
uk: Створити нову панель перегляду

en: <b>Location</b>
uk: <b>Розташування</b>

en: Specified screen:
uk: Вказаний екран:

en: New view will be opened on specified screen
uk: Нову панель перегляду буде відкрито на вказаному екрані

en: _Share cursor position
uk: С_пільне розташування курсора

en: Cancel change
uk: Скасувати зміну

en: Accept change
uk: Прийняти зміну

en: Enter formula...
uk: Ввести формулу…

en: Wilcoxon-Mann-Whitney Test
uk: Перевірка Вілкоксона-Манна-Вітні

en: View Properties
uk: Переглянути властивості

en: Notebook _Tabs for Sheets
uk: В_кладки нотатника для аркушів

en: _Horizontal Scrollbar
uk: _Горизонтальна смужка гортання

en: _Vertical Scrollbar
uk: _Вертикальна смужка гортання

en: _Protect Workbook
uk: За_хистити робочу книгу

en: Pa_ssword:
uk: П_ароль:

en: A_uto Complete Text in Cells
uk: Ав_томатичне доповнення тексту у комірках

en: Show _Formula Cell Markers
uk: Позначати комірки із _формулами

en: This checkbox determines whether each cell containing a spreadsheet formula is marked with a green top left corner.
uk: Цей пункт визначає, чи буде позначено кожну комірку, яка містить формулу електронної таблиці, зеленим кутиком у верхньому лівому куті.

en: Show _Extension Markers
uk: Позначати _розширення

en: This checkbox determines whether small red arrows indicate that the content has been truncated in that direction.
uk: Цей пункт визначає, чи буде показано малі червоні стрілочки на позначення того, що вміст було обрізано у відповідному напрямку.

en: '%s' has a circular reference
uk: «%s» містить циклічне посилання

en: '%s' is already defined in sheet
uk: «%s» вже визначено на аркуші

en: '%s' is already defined in workbook
uk: «%s» вже визначено у робочій книзі

en: Internal type error
uk: Помилка внутрішнього типу

en: Unknown evaluation error
uk: Невідома помилка у виразі

en: Invalid template file: %s
uk: Невірний шаблонний файл: %s

en: Error while opening autoformat template
uk: Помилка під час спроби відкрити шаблон автоформату

en: %d row | %d rows
uk[0]: %d ряд
uk[1]: %d ряд
uk[2]: %d ряд
uk[3]: %d ряд

en: %d col | %d cols
uk[0]: %d ст
uk[1]: %d ст
uk[2]: %d ст
uk[3]: %d ст

en: The target region is too small.  It should be at least %s by %s
uk: Область призначення є надто малою. Розмір області має бути рівним принаймні %s на %s

en: The target region is too small.  It should be at least %d column wide | The target region is too small.  It should be at least %d columns wide
uk[0]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d стовпчик у ширину
uk[1]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d стовпчики у ширину
uk[2]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d стовпчиків у ширину
uk[3]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні один стовпчик у ширину

en: The target region is too small.  It should be at least %d row high | The target region is too small.  It should be at least %d rows high
uk[0]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d рядок у висоту
uk[1]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d рядки у висоту
uk[2]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні %d рядків у висоту
uk[3]: Ця ділянка призначення є надто малою. Ділянка призначення повинна містити принаймні один рядок у висоту

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: SUM:sum of the given values
uk: SUM:сума заданих значень

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: values:a list of values to add
uk: values:список значень, які слід додати

en: SUM computes the sum of all the values and cells referenced in the argument list.
uk: SUM обчислює суму усіх значень і комірок, на які є посилання у списку аргументів.

en: This function is Excel compatible.
uk: Ця функція є сумісною із Excel.

en: This function is OpenFormula compatible.
uk: Ця функція є сумісною із OpenFormula.

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: PRODUCT:product of the given values
uk: PRODUCT:добуток заданих значень

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: values:a list of values to multiply
uk: values:список значень, які слід перемножити

en: PRODUCT computes the product of all the values and cells referenced in the argument list.
uk: PRODUCT обчислює добуток усіх значень і комірок, на які є посилання у списку аргументів.

en: If all cells are empty, the result will be 0.
uk: Якщо усі комірки порожні, результатом буде 0.

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: GNUMERIC_VERSION:the current version of Gnumeric
uk: GNUMERIC_VERSION:поточна версія Gnumeric

en: GNUMERIC_VERSION returns the version of gnumeric as a string.
uk: GNUMERIC_VERSION повертає версію gnumeric у форматі рядка.

en: TABLE:internal function for data tables
uk: TABLE:внутрішня функція для таблиць даних

en: This function should not be called directly.
uk: Цю функцію не слід викликати безпосередньо.

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: IF:conditional expression
uk: IF:вираз умови

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: cond:condition
uk: cond:умова

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: trueval:value to use if condition is true
uk: trueval:значення, яким слід скористатися, що умова справджується

note: xgettext : see po-functions/README.translators
en: falseval:value to use if condition is false
uk: falseval:значення, яким слід скористатися, якщо умова не виконується

en: This function first evaluates the condition.  If the result is true, it will then evaluate and return the second argument.  Otherwise, it will evaluate and return the last argument.
uk: Ця функція спочатку перевіряє виконання умови. Якщо умову виконано, вона обчислює і повертає другий аргумент. Якщо ж умову не виконано, вона обчислює і повертає останній аргумент.

en: Function implementation not available.
uk: реалізація функції не доступна.

en: Unknown Function
uk: Невідома функція

note: xgettext: This represents a made-up translated function name.
en: unknown%d
uk: невідома%d

en: Boolean
uk: Логічний

en: Cell Range
uk: Діапазон комірок

en: Area
uk: Область

en: Scalar, Blank, or Error
uk: Скаляр, порожнє значення або помилка

en: Scalar
uk: Скаляр

note: Missing values will be NULL.
en: Any
uk: Будь-який

en: Refreshing DataSlicer in %s
uk: Оновлення DataSlicer у %s

en: Fit
uk: Вмістити

en: Fit Width
uk: Вмістити за шириною

en: Fit Height
uk: Вмістити за висотою

en: %.1f x %.1f pts
    %d x %d pixels
uk: %.1f x %.1f пт
    %d x %d пікселів

en: Missing function category name.
uk: Не вказано назви категорії функції.

en: Function group is empty.
uk: Група функцій є порожньою.

en: No load_stub method.
uk: Немає методу load_stub.

en: %d function in category "%s" | Group of %d functions in category "%s"
uk[0]: %d функція у категорії «%s»
uk[1]: %d функції у категорії «%s»
uk[2]: %d функцій у категорії «%s»
uk[3]: %d функція у категорії «%s»

en: Missing file name.
uk: Відсутня назва файла.

en: Cannot read UI description from %s: %s
uk: Не вдалося прочитати опис інтерфейсу з %s: %s

note: xgettext : %d gives the number of actions. This is input to ngettext.
en: User interface with %d action | User interface with %d actions
uk[0]: Інтерфейс користувача з %d дією
uk[1]: Інтерфейс користувача з %d діями
uk[2]: Інтерфейс користувача з %d діями
uk[3]: Інтерфейс користувача з %d дією

en: Invalid solver model type.
uk: Некоректний тип моделі розв'язувача.

en: Missing fields in plugin file
uk: Не вказано поля у файлі додатка

en: Solver Algorithm %s
uk: Алгоритм розв'язувача %s

en: Module file "%s" has invalid format.
uk: Файл модуля «%s» має неправильний формат.

en: File doesn't contain "%s" array.
uk: Файл не містить масиву «%s».

en: Filled Object Properties
uk: Властивості заповненого об'єкта

en: Line/Arrow Properties
uk: Властивості лінії/стрілки

en: Polygon Properties
uk: Властивості багатокутника

en: clipboard
uk: буфер обміну

en: Cut of %s
uk: Вирізка %s

en: Automatically detected
uk: Автовизначення

note: xgettext: If possible try to use the same mnemonic for * Advanced and Simple
en: Advanc_ed
uk: Р_озширено

en: Simpl_e
uk: Пр_осто

en: Open Spreadsheet File
uk: Відкриття файла електронної таблиці

en: Import Data File
uk: Імпортування файла даних

en: All Files
uk: усі файли

en: Text Files
uk: текстові файли

en: Spreadsheets
uk: електронні таблиці

en: Data Files
uk: файли даних

en: File _type:
uk: _Тип файла:

en: Selected file format doesn't support saving multiple sheets in one file.
    If you want to save all sheets, save them in separate files or select different file format.
    Do you want to save only current sheet?
uk: У вибраному форматі файлів не передбачено підтримки зберігання декількох аркушів у одному файлі.
    Якщо ви хочете зберегти усі аркуші, збережіть їх до окремих файлів або виберіть інший формат файлів.
    Хочете зберегти лише поточний аркуш?

en: Save the current workbook as
uk: Зберегти поточну робочу книгу як

en: Export the current workbook or sheet to
uk: Експортувати поточну робочу книгу або аркуш до

en: Untitled
uk: Без назви

en: The given file extension does not match the chosen file type. Do you want to use this name anyway?
uk: Вказаний суфікс назви файла не відповідає вбираному типу фалів. Хочете скористатися ним попри це?

en: The file you are about to save has changed on disk. If you continue, you will overwrite someone else's changes.
    
    File: <b>%s</b>
    Location: %s
    
    Last modified: <b>%s</b>
uk: До файла, який ви маєте намір зберегти, було внесено зміни на диску за допомогою сторонньої програми. Якщо ви продовжите виконання дії зі збереження, внесені кимось зміни буде перезаписано.
    
    Файл: <b>%s</b>
    Місце: %s
    
    Востаннє змінено: <b>%s</b>

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Do you want to export the <b>current sheet</b> of this workbook to the location '<b>%s</b>' using the '<b>%s</b>' exporter?
uk: Хочете експортувати <b>поточний аркуш</b> цієї робочої книги до «<b>%s</b>» за допомогою засобу експортування «<b>%s</b>»?

en: Do you want to export this workbook to the location '<b>%s</b>' using the '<b>%s</b>' exporter?
uk: Хочете експортувати цю робочу книгу до «<b>%s</b>» за допомогою засобу експортування «<b>%s</b>»?

en: Unable to repeat export since no previous export information has been saved in this session.
uk: Не вдалося повторити експортування, оскільки у цьому сеансі не було раніше збережено відомостей щодо експортування.

en: Multiple errors
uk: Множинні помилки

en: Question
uk: Питання

en: Warning
uk: Попередження

en: The plugin with id %s is required but cannot be found.
uk: Потрібен додаток із ідентифікатором %s, але його не знайдено.

en: The %s plugin is required but is not loaded.
uk: Потрібен додаток %s, але його не завантажено.

[ctx: Stock label]
en: _Open
uk: _Відкрити

[ctx: Stock label]
en: _Save
uk: З_берегти

[ctx: Stock label]
en: Save _As
uk: Зберегти _як

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
uk: _Скасувати

[ctx: Stock label]
en: _OK
uk: _Гаразд

en: Unknown sheet "%s"
uk: Невідомий аркуш «%s»

en: Invalid export option "%s" for format %s
uk: Некоректний параметр експортування «%s» для формату %s

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Unable to activate the url '%s'
uk: Не вдалося активувати адресу «%s»

en: Unable to open '%s'
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

note: xgettext: This is input to ngettext based on the number of pixels.
en: (%d pixel) | (%d pixels)
uk[0]: (%d піксель)
uk[1]: (%d пікселі)
uk[2]: (%d пікселів)
uk[3]: (%d піксель)

note: xgettext: This is input to ngettext based on the integer number of points.
en: %d.00 pt
uk: %d.00 пт

en: %d.00 pts
uk: %d.00 пт

note: xgettext: The number of points here is always a fractional number, ie. not an integer.
en: %.2f pts
uk: %.2f пт

en: _Move
uk: Перемістити

en: _Copy
uk: Скопіювати

en: Copy _Formats
uk: Скопіювати формати

en: Copy _Values
uk: Скопіювати значення

en: Shift _Down and Copy
uk: Зсунути вниз і скопіювати

en: Shift _Right and Copy
uk: Зсунути праворуч і скопіювати

en: Shift Dow_n and Move
uk: Зсунути вниз і перенести

en: Shift Righ_t and Move
uk: Зсунути праворуч і перенести

en: C_ancel
uk: _Скасувати

en: Drag to autofill
uk: Перетягування для автозаповнення

en: Drag to move
uk: Перетягування для пересування

en: Display Gnumeric's version
uk: Показати версію Gnumeric

en: Set the root library directory
uk: Встановити кореневий каталог бібліотек

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Adjust the root data directory
uk: Налаштувати кореневий каталог даних

en: gnumeric version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: Версія Gnumeric: «%s»
    Каталог даних: «%s»
    Каталог бібліотек: «%s»

en: Gnumeric Options
uk: Параметри Gnumeric

en: Show Gnumeric Options
uk: Показати параметри Gnumeric

en: Specify the size and location of the initial window
uk: Вказати розмір і розміщення початкового вікна

en: WIDTHxHEIGHT+XOFF+YOFF
uk: ШИРИНАxВИСОТА+ЗСУВ_X+ЗСУВ_Y

en: Don't show splash screen
uk: Не показувати вікно вітання

en: Don't display warning dialogs when importing
uk: Не показувати вікон попередження під час імпортування

en: Exit immediately after loading the selected books
uk: Негайно вийти після завантаження позначених книг

en: [FILE ...]
uk: [ФАЙЛ ...]

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: %s
    Віддайте команду «%s --help», щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: An array must have at least 1 element
uk: У масиві має бути хоча б 1 елемент

en: Arrays must be rectangular
uk: Масиви мають бути прямокутними

en: Constructed ranges use simple references
uk: Похідні діапазони використовують прості посилання

en: All entries in the set must be references
uk: Усі записи у наборі мають бути посиланнями

en: Name '%s' does not exist in sheet '%s'
uk: Назви «%s» не існує в аркуші «%s»

en: Name '%s' does not exist
uk: Назви «%s» не існує

en: '%s' cannot be used as a name
uk: «%s» не можна використовувати як назв

en: Unknown sheet '%s'
uk: Невідомий аркуш «%s»

en: () is an invalid expression
uk: () є некоректним виразом

en: Name '%s' does not exist in workbook
uk: Назви «%s» у робочій книзі не існує

en: Unknown workbook '%s'
uk: Невідома книга «%s»

en: Unknown workbook
uk: Невідома робоча книга

en: Could not find matching closing quote
uk: Не вдалося знайти відповідну завершальну лапку

en: Sheet name is required
uk: Необхідна назва аркуша

en: The number is out of range
uk: Число за межами діапазону

en: Improperly formatted error token
uk: Жетон помилки неналежного форматування

en: Multiple expressions are not supported in this context
uk: У цьому контексті не передбачено підтримки роботи із декількома виразами

en: Could not find matching opening parenthesis
uk: Не вдалося знайти відповідної початкової дужки

en: Could not find matching closing parenthesis
uk: Не вдалося знайти відповідної завершальної дужки

en: Invalid expression
uk: Неправильний вираз

en: Unexpected token %c
uk: Неочікуваний символ %c

en: Page &[PAGE]
uk: Сторінка &[PAGE]

en: Page &[PAGE] of &[PAGES]
uk: Сторінка &[PAGE] з &[PAGES]

en: File Name
uk: Назва файла

en: Path
uk: Шлях

en: Title
uk: Заголовок

en: There is no object with name '%s'
uk: Немає об'єкта із назвою «%s»

en: Unknown paper size
uk: Невідомий розмір паперу

en: PDF export
uk: Експорт у PDF

en: Even one cell is too large for this page.
uk: Навіть одна комірка буде надто великою для цієї сторінки.

en: Print Selection
uk: Друк вибраного

en: You have chosen more than 1000 pages to preview. This may take a long time. Do you really want to proceed?
uk: Вами вибрано попередній перегляд понад 1000 сторінок. Створення попереднього перегляду може бути дуже тривалим. Ви справді цього хочете?

en: Preparing to preview
uk: Готуємо до перегляду

en: Preparing to print
uk: Підготовлення до друку

en: Creating preview of page %3d
uk: Створюємо попередній перегляд сторінки %3d

en: Printing page %3d
uk: Друкуємо сторінку %3d

en: Creating preview of page %3d of %3d page | Creating preview of page %3d of %3d pages
uk[0]: Створюємо попередній перегляд сторінки %3d з %3d сторінки
uk[1]: Створюємо попередній перегляд сторінки %3d з %3d сторінок
uk[2]: Створюємо попередній перегляд сторінки %3d з %3d сторінок
uk[3]: Створюємо попередній перегляд сторінки %3d з %3d сторінки

en: Printing page %3d of %3d page | Printing page %3d of %3d pages
uk[0]: Друкуємо сторінку %3d з %3d сторінки
uk[1]: Друкуємо сторінку %3d з %3d сторінок
uk[2]: Друкуємо сторінку %3d з %3d сторінок
uk[3]: Друкуємо сторінку %3d з %3d сторінки

en: _All workbook sheets
uk: _Усі аркуші робочої книги

en: Also print _hidden sheets
uk: Також надрукувати при_ховані аркуші

en: A_ctive workbook sheet
uk: А_ктивний аркуш робочої книги

en: _Workbook sheets:
uk: Аркуші _робочої книги:

en: Current _selection only
uk: Ли_ше у позначеному фрагменті

en: _Ignore defined print area
uk: _Ігнорувати визначену область друку

en: from:
uk: з:

en: Ignore all _manual page breaks
uk: Ігнорувати усі визна_чені вручну розриви сторінок

en: Failed to create temporary file for printing: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для друку: %s

en: Gnumeric Print Range
uk: Діапазон друку Gnumeric

en: Print to File
uk: Друкувати у файл

en: Searching for regular expressions and numbers are mutually exclusive.
uk: Не можна одночасно шукати за формальним виразом і шукати числа.

en: The search text must be a number.
uk: Текст для пошуку має бути числом.

en: You must specify a range to search.
uk: Потрібно вказати діапазон пошуку.

en: The search range is invalid.
uk: Діапазон пошуку неправильний.

en: %s does not support multiple ranges
uk: У %s не передбачено підтримки декількох діапазонів

note: xgettext: This is a C format string where %d will be replaced by 1, 2, 3, or 4.  A year will then be appended and we'll get something like 3Q2005.  If that makes no sense in your language, translate to the empty string.
en: %dQ
uk: %d кв.

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Remove %d Link | Remove %d Links
uk[0]: Вилучити %d посилання
uk[1]: Вилучити %d посилання
uk[2]: Вилучити %d посилань
uk[3]: Вилучити %d посилання

en: Cu_t
uk: Вирізати

en: _Paste
uk: Вставити

en: Paste _Special
uk: Особлива вставка

en: _Insert Cells...
uk: _Вставити комірки…

en: _Delete Cells...
uk: Ви_лучити комірки…

en: _Insert Column(s)
uk: Вставити стовпчики

en: _Delete Column(s)
uk: Стерти стовпчики

en: _Insert Row(s)
uk: Вставити рядки

en: _Delete Row(s)
uk: Стерти рядки

en: Clear Co_ntents
uk: Очистити вміст

en: Add _Comment...
uk: Додати _коментар…

en: Edit Co_mment...
uk: Редагувати ко_ментар…

en: _Remove Comments
uk: Ви_лучити коментарі

en: Add _Hyperlink...
uk: Додати _гіперпосилання…

en: Edit _Hyperlink...
uk: Редагувати _гіперпосилання…

en: _Remove Hyperlink
uk: Ви_лучити гіперпосилання

en: _Edit DataSlicer
uk: _Редагувати DataSlicer

en: _Refresh DataSlicer
uk: _Освіжити DataSlicer

en: DataSlicer Field _Order
uk: По_рядок полів DataSlicer

en: Up
uk: Вище

en: Down
uk: Нижче

note: end sub menu
en: _Format All Cells...
uk: _Форматувати усі комірки…

en: C_onditional Formatting...
uk: _Умовне форматування…

en: _Unmerge
uk: _Роз'єднати

en: Auto Fit _Width
uk: Авто_ширина

en: Auto Fit _Height
uk: Ав_товисота

note: start sub menu
en: _Width...
uk: _Ширина…

en: _Auto Fit Width
uk: _Автоширина

en: _Hide
uk: При_ховати

en: _Unhide
uk: По_казати

note: start sub menu
en: Hei_ght...
uk: В_исота…

en: _Auto Fit Height
uk: _Автовисота

note: xgettext : %d gives the number of links. This is input to ngettext.
en: _Remove %d Link | _Remove %d Links
uk[0]: Ви_лучити %d посилання
uk[1]: Ви_лучити %d посилання
uk[2]: Ви_лучити %d посилань
uk[3]: Ви_лучити %d посилання

note: xgettext : %d gives the number of comments. This is input to ngettext.
en: _Remove %d Comment | _Remove %d Comments
uk[0]: Ви_лучити %d коментар
uk[1]: Ви_лучити %d коментарі
uk[2]: Ви_лучити %d коментарів
uk[3]: Ви_лучити %d коментар

en: _Insert %d Cell... | _Insert %d Cells...
uk[0]: _Вставити %d комірку…
uk[1]: _Вставити %d комірки…
uk[2]: _Вставити %d комірок…
uk[3]: _Вставити комірку…

en: _Delete %d Cell... | _Delete %d Cells...
uk[0]: Ви_лучити %d комірку…
uk[1]: Ви_лучити %d комірки…
uk[2]: Ви_лучити %d комірок…
uk[3]: Ви_лучити комірку…

en: _Insert %d Column | _Insert %d Columns
uk[0]: _Вставити %d стовпчик
uk[1]: _Вставити %d стовпчики
uk[2]: _Вставити %d стовпчиків
uk[3]: _Вставити стовпчик

en: _Delete %d Column | _Delete %d Columns
uk[0]: Ви_лучити %d стовпчик
uk[1]: Ви_лучити %d стовпчики
uk[2]: Ви_лучити %d стовпчиків
uk[3]: Ви_лучити стовпчик

en: _Format %d Column | _Format %d Columns
uk[0]: _Форматувати %d стовпчик
uk[1]: _Форматувати %d стовпчики
uk[2]: _Форматувати %d стовпчиків
uk[3]: _Форматувати стовпчик

en: _Insert %d Row | _Insert %d Rows
uk[0]: _Вставити %d рядок
uk[1]: _Вставити %d рядки
uk[2]: _Вставити %d рядків
uk[3]: _Вставити рядок

en: _Delete %d Row | _Delete %d Rows
uk[0]: Ви_лучити %d рядок
uk[1]: Ви_лучити %d рядки
uk[2]: Ви_лучити %d рядків
uk[3]: Ви_лучити рядок

en: _Format %d Row | _Format %d Rows
uk[0]: _Форматувати %d рядок
uk[1]: _Форматувати %d рядки
uk[2]: _Форматувати %d рядків
uk[3]: _Форматувати рядок

en: _Format %d Cell... | _Format %d Cells...
uk[0]: _Форматувати %d комірку…
uk[1]: _Форматувати %d комірки…
uk[2]: _Форматувати %d комірок…
uk[3]: _Форматувати комірку…

note: xgettext : %d gives the number of objects. This is input to ngettext.
en: Duplicate %d Object | Duplicate %d Objects
uk[0]: Дублювати %d об'єкт
uk[1]: Дублювати %d об'єкти
uk[2]: Дублювати %d об'єктів
uk[3]: Дублювати об'єкт

note: xgettext : %d gives the number of objects. This is input to ngettext.
en: Insert %d Object | Insert %d Objects
uk[0]: Вставити %d об'єкт
uk[1]: Вставити %d об'єкти
uk[2]: Вставити %d об'єктів
uk[3]: Вставити об'єкт

note: xgettext : %d gives the number of objects. This is input to ngettext.
en: Move %d Object | Move %d Objects
uk[0]: Пересунути %d об'єкт
uk[1]: Пересунути %d об'єкти
uk[2]: Пересунути %d об'єктів
uk[3]: Пересунути об'єкт

note: xgettext : %d gives the number of objects. This is input to ngettext.
en: Resize %d Object | Resize %d Objects
uk[0]: Змінити розмір %d об'єкта
uk[1]: Змінити розмір %d об'єктів
uk[2]: Змінити розмір %d об'єктів
uk[3]: Змінити розмір об'єкта

note: xgettext: this is a by-line for cell comments
en: By %s:
uk: За %s:

en: Merge
uk: Об'єднати

en: There is already a merged region that intersects
    %s!%s
uk: Вже існує об'єднана область, яка перетинає
    %s!%s

en: Snap object to grid
uk: Прив'язка об'єкта до сітки

en: Size _& Position
uk: Розм_ір і розташування

en: _Snap to Grid
uk: Прив'_язувати до сітки

en: _Order
uk: П_орядок

en: Pul_l to Front
uk: Н_а передній план

en: Pull _Forward
uk: Ви_ще

en: Push _Backward
uk: Н_ижче

en: Pus_h to Back
uk: _На задній план

en: _Delete
uk: С_терти

en: Print
uk: Друкувати

en: Unknown failure while saving image
uk: Невідома помилка під час збереження зображення

en: Save as
uk: Зберегти як

en: _Save As Image
uk: З_берегти як зображення

en: Unknown image format
uk: Невідомий формат зображення

en: Open in _New Window
uk: Відкрити у _новому вікні

en: Copy to New Graph S_heet
uk: Копіювати до нового а_ркуша графіки

en: Series as:
uk: Послідовності як:

[ctx: graph]
note: Translators: Series as "Columns"
en: Columns
uk: Стовпчики

[ctx: graph]
note: Translators: Series as "Rows"
en: Rows
uk: Рядки

en: Use first series as shared abscissa
uk: Перша послідовність — спільна абсциса

en: New graph sheet
uk: Новий графічний аркуш

en: Because of GTK bug #705640, a sheet object widget is not being printed.
uk: Через ваду GTK 705640, віджет об'єкта аркуша не буде надруковано.

en: Frame
uk: Кадр

en: Button
uk: Кнопка

en: Pressed Button
uk: Натиснута кнопка

en: Released Button
uk: Відпущена кнопка

note: FIXME: This text sucks:
en: Change widget
uk: Змінити віджет

en: Adjustment Properties
uk: Властивості коригування

en: Configure Scrollbar
uk: Налаштувати смужку гортання

en: Configure Spinbutton
uk: Налаштувати кнопку-лічильник

en: Spinbutton Properties
uk: Властивості кнопки-лічильника

en: Configure Slider
uk: Налаштувати повзунок

en: Slider Properties
uk: Властивості повзунка

en: CheckBox %d
uk: Графа для відмітки %d

note: FIXME: This text sucks:
en: Clicking checkbox
uk: Клацання на пункті для позначки

en: RadioButton
uk: Перемикач

note: FIXME: This text sucks:
en: Clicking radiobutton
uk: Клацання на перемикачі

en: Clicking in list
uk: Клацання у списку

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Cut
uk: Вирізати

note: Oh, yeah?
en: This is a special version of Gnumeric.  It has been compiled
    with support for a very large number of columns.  Access to the
    column named TRUE may conflict with the constant of the same
    name.  Expect weirdness.
uk: Це спеціалізована версія Gnumeric. Її зібрано із підтримкою
    дуже великої кількості стовпчиків. Доступ до стовпчика із назвою
    TRUE може призвести до конфлікту із обробником сталої із
    тією самою назвою. Слід очікувати некоректної поведінки.

en: Display Zeros
uk: Показати нулі

en: Control whether zeros are shown are blanked out.
uk: Керує тим, чи буде показано замість нулів порожні місця.

en: Display Grid
uk: Показувати сітку

en: Control whether the grid is shown.
uk: Керує тим, чи буде показано сітку.

en: Target region contains merged cells
uk: Діапазон призначення містить об'єднані комірки

en: cannot operate on merged cells
uk: неможливо оперувати на об'єднаних комірках

en: cannot operate on array formulæ
uk: неможливо оперувати на формулах масиву

en: Insert Columns
uk: Вставити стовпчики

en: Delete Columns
uk: Стерти стовпчики

en: Insert Rows
uk: Вставити рядки

en: Delete Rows
uk: Стерти рядки

en: Display program version
uk: Показати версію програми

en: Be somewhat more verbose during conversion
uk: Виводити докладніші повідомлення під час перетворення

en: Optionally specify an encoding for imported content
uk: Додатково вказати кодування для імпортованих даних

en: ENCODING
uk: КОДУВАННЯ

en: Optionally specify which importer to use
uk: Додатково вказати засіб імпортування, яким слід скористатися

en: List the available importers
uk: Список доступних засобів імпортування

en: Merge listed files (all same format) to make this file
uk: Об'єднати файли зі списку (у одному форматі) для створення цього файла

en: Optionally specify which exporter to use
uk: Додатково вказати засіб експортування, яким слід скористатися

en: Detailed instructions for the chosen exporter
uk: Докладні настанови для вибраного засобу експортування

en: string
uk: рядок

en: List the available exporters
uk: Список доступних засобів експортування

en: Export a file for each sheet if the exporter only supports one sheet at a time
uk: Експортувати кожен аркуш до окремого файла, якщо у засобі експортування передбачено підтримку одночасної обробки лише одного аркуша

en: Export graphs
uk: Експортувати графіки

en: List the available image formats
uk: Список доступних форматів зображень

en: Change the contents of a cell before writing --set A12=2
uk: Змінити вміст комірки до запису --set A12=2

en: Recalculate all cells before writing the result
uk: Переобчислити усі комірки до записування результату

en: Resize to given ROWSxCOLS
uk: Змінити розміри до вказаного ROWSxCOLS

en: Output via the clipboard
uk: Виводити дані до буфера обміну даними

en: The range to export
uk: Діапазон для експортування

en: Goal seek areas
uk: Області пошуку цілі

en: Run the solver
uk: Запустити розв'язувач

en: Tool test specs
uk: Специфікації перевірки інструментів

en: Cannot parse export options.
uk: Не вдалося обробити параметри експортування.

en: Selected exporter (%s) does not have the ability to split a workbook into sheets.
uk: У вибраному засобі експортування (%s) не передбачено можливості поділу робочої книги на аркуші.

en: Selected exporter (%s) does not have the ability to export a subset of sheets.
uk: У вибраному засобі експортування (%s) не передбачено можливості експортування підмножини аркушів.

en: Selected exporter (%s) can only export one sheet at a time.
uk: Вибраний засіб експортування (%s) може одночасно експортувати лише один аркуш.

en: Name conflict during merge: '%s' appears twice at workbook scope.
uk: Конфлікт назв під час об'єднання: у області робочої книги виявлено «%s» двічі.

en: Adding sheets from %s
uk: Додаємо аркуші з %s

en: Failed to create solver
uk: Не вдалося створити розв'язувач

en: Solver reached time or iteration limit
uk: Розв'язувачем перевищено час очікування на результат або обмеження на кількість ітерацій

en: Solver ran, but failed
uk: Розв'язувач було запущено, але його роботу завершено із помилкою

en: Solver: %s
uk: Розв'язувач: %s

en: Invalid export option "%s=%s" for image export
uk: Некоректний параметр експортування «%s=%s» для експортування зображень

en: Failed to set cell %s
uk: Не вдалося встановити комірку %s

en: Unknown exporter '%s'.
    Try --list-exporters to see a list of possibilities.
uk: Невідомий засіб експортування «%s».
    Спробуйте --list-exporters, щоб переглянути список можливостей.

en: Unable to guess exporter to use for '%s'.
    Try --list-exporters to see a list of possibilities.
uk: Не вдалося визначити засіб експортування для використання для «%s».
    Спробуйте --list-exporters, щоб переглянути список можливостей.

en: Using exporter %s
uk: З використанням засобу експортування %s

en: An output file name or an explicit export type is required.
    Try --list-exporters to see a list of possibilities.
uk: Має бути вказано назву файла для виведення або явний тип експортування.
    Спробуйте --list-exporters, щоб переглянути список можливостей.

en: Unknown importer '%s'.
    Try --list-importers to see a list of possibilities.
uk: Невідомий засіб імпортування «%s».
    Скористайтеся --list-importers, щоб переглянути список можливих варіантів.

en: Loading %s failed
uk: Не вдалося завантажити %s

en: Resizing to %dx%d
uk: Змінюємо розміри до %dx%d

en: Resizing of sheet %s failed
uk: Не вдалося змінити розміри аркуша %s

en: INFILE [OUTFILE]
uk: ВХІДНИЙ_ФАЙЛ [ВИХІДНИЙ_ФАЙЛ]

en: ssconvert version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: версія ssconvert «%s»
    каталог даних := «%s»
    каталог бібліотек := «%s»

en: --export-file-per-sheet and --merge-to are incompatible
uk: --export-file-per-sheet і --merge-to є несумісними

en: Usage: %s [OPTION...] %s
uk: Користування: %s [ПАРАМЕТР...] %s

en: Send output to file
uk: Надіслати виведені дані до файла

en: Output copy highlighting differences
uk: Вивести копію підсвічених відмінностей

en: Output in xml format
uk: Вивести дані у форматі xml

en: %s: Failed to read %s: %s
uk: %s: не вдалося прочитати %s: %s

en: Differences for sheet %s:
uk: Відмінності для аркуша %s:

en: Sheet %s removed.
uk: Аркуш %s вилучено.

en: Sheet %s added.
uk: Аркуш %s додано.

en: Sheet order changed.
uk: Змінено порядок аркушів.

en: Sheet attribute %s changed.
uk: Змінено атрибут %s аркуша.

en: Column %s changed.
uk: Змінено стовпчик %s.

en: Row %d changed.
uk: Змінено рядок %d.

en: Cell %s changed.
uk: Змінено комірку %s.

en: Cell %s removed.
uk: Вилучено комірку %s.

en: Cell %s added.
uk: Додано комірку %s.

en: Style of %s was changed.
uk: Змінено стиль %s.

en: Name %s changed.
uk: Змінено назву %s.

en: Name %s removed.
uk: Вилучено назву %s.

en: Name %s added.
uk: Додано назву %s.

en: %s: Unable to guess exporter to use for %s.
uk: %s: не вдалося вгадати засіб експортування, яким слід скористатися для %s.

en: OLDFILE NEWFILE
uk: СТАРИЙ_ФАЙЛ НОВИЙ_ФАЙЛ

en: ssdiff version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: Версія ssdiff: «%s»
    Каталог даних: «%s»
    Каталог бібліотек: «%s»

en: %s: Only one output format may be specified.
uk: %s: можна вказувати лише один формат виведення.

en: %s: Failed to create output file: %s
uk: %s: не вдалося створити файл виведення даних: %s

en: Only print a count of matches per file
uk: Вивести лише кількість відповідників у кожному з файлів

en: Search only via the string table, display a count of the references.
uk: Шукати лише за допомогою таблиці рядків, показати кількість посилань.

en: Get patterns from a file, one per line
uk: Отримати взірці з файла, по одному на рядок

en: Pattern is a set of fixed strings
uk: Взірець є набором фіксованих рядків

en: Print the filename for each match
uk: Вивести назву файла для кожного з відповідників

en: Do not print the filename for each match
uk: Не виводити назви файла для кожного з відповідників

en: Ignore differences in letter case
uk: Ігнорувати відмінності у регістрі літер

en: Print filenames with matches
uk: Вивести назви файлів із відповідниками

en: Print filenames without matches
uk: Вивести назви файлів без відповідників

en: Print the location of each match
uk: Вивести розташування кожного з відповідників

en: Suppress all normal output
uk: Придушити усі звичайні виведення

en: Search results of expressions too
uk: Шукати результати і для виразів

en: Print the location type of each match
uk: Вивести тип розташування для кожного з відповідників

en: Search for cells that do not match
uk: Шукати комірки, які не збігаються

en: Match only whole words
uk: Шукати лише цілі слова

en: Recalculate all cells
uk: Переобчислити усі комірки

en: result
uk: результат

en: comment
uk: коментар

en: PATTERN INFILE...
uk: ВЗІРЕЦЬ ВХІДНИЙ_ФАЙЛ…

en: version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: Версія «%s»
    Каталог даних: «%s»
    Каталог бібліотек: «%s»

en: %s: Cannot read %s: %s
uk: %s: не вдалося прочитати %s: %s

en: %s: Missing pattern
uk: %s: пропущено взірець

en: List MIME types which ssindex is able to read
uk: Список типів MIME, які може читати ssindex

en: Index the given files
uk: Покажчик вказаних файлів

en: INFILE...
uk: ВХІДНИЙ_ФАЙЛ…

en: ssindex version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: Версія ssindex «%s»
    Каталог даних: «%s»
    Каталог бібліотек: «%s»

en: Error while trying to export file as text
uk: Помилка під час спроби експортувати файл як текст

en: eol must be one of unix, mac, and windows
uk: eol має бути одним із таких значень: unix, mac або windows

en: Invalid value for option %s: "%s"
uk: Некоректне значення параметра %s: «%s»

en: Text (configurable)
uk: Текст (налаштовуваний)

note: FIXME: What locale?
en: There are more rows of data than there is room for in the sheet.  Extra rows will be ignored.
uk: У даних більше рядків, ніж місця на аркуші. Зайві рядки буде проігноровано.

note: FIXME: What locale?
en: There are more columns of data than there is room for in the sheet.  Extra columns will be ignored.
uk: У даних більше стовпчиків, ніж місця на аркуші. Зайві стовпчики буде проігноровано.

en: Error while trying to read file
uk: Помилка під час спроби читання файла

en: This importer can only be used with a GUI.
uk: Цим засобом імпортування можна користуватися лише з графічним інтерфейсом.

en: Text to Columns
uk: Текст у стовпчики

en: Only one column of input data can be parsed at a time
uk: Можна обробляти лише один стовпчик вхідних даних за раз

en: There is no data to convert
uk: Немає даних для перетворення

en: Error while trying to parse data into sheet
uk: Помилка під час спроби обробити дані у аркуш

en: The file contains %d NUL character. It has been changed to a space. | The file contains %d NUL characters. They have been changed to spaces.
uk[0]: У файлі міститься %d символ NUL. Їх замінено на пробіли.
uk[1]: У файлі міститься %d символи NUL. Їх замінено на пробіли.
uk[2]: У файлі міститься %d символів NUL. Їх замінено на пробіли.
uk[3]: У файлі міститься один символ NUL. Його замінено на пробіли.

en: The file contains invalid UTF-8 encoded characters and has been truncated
uk: У файлі містяться некоректно кодовані символи UTF-8 — їх було обрізано

en: That file is not in the given encoding.
uk: Дані цього файла не записано у вказаному кодуванні.

en: Some data did not fit on the sheet and was dropped.
uk: Частина даних не вміщується на аркуш — її було відкинуто

en: Parse error while trying to parse data into sheet
uk: Помилка аналізу даних в аркуші

en: Error while trying to write CSV file
uk: Помилка під час спроби записати файл CSV

en: Comma or tab separated values (CSV/TSV)
uk: Значення, які відокремлено комами або табуляціями (CSV/TSV)

en: Text import (configurable)
uk: Імпорт текстового файлу (з налаштуванням)

en: Comma separated values (CSV)
uk: Значення, розділені комами (CSV)

en: ANOVA: Two-Factor Without Replication
uk: Дисперсійний аналіз: двофакторний без відтворення

en: /Summary/Count/Sum/Average/Variance
uk: /Резюме/Кількість/Сума/Середнє/Дисперсія

en: Row %i
uk: Рядок %i

en: Column %i
uk: Стовпчик %i

en: "ANOVA";[Red]"Invalid ANOVA: Missing Observations"
uk: "Дисперсійний аналіз";[Red]"Некоректний дисперсійний аналіз: не вказано спостережень"

en: /Source of Variation/Rows/Columns/Error/Total
uk: /Джерело дисперсії/Рядки/Стовпчики/Помилка/Загалом

en: /SS/df/MS/F/P-value/F critical
uk: /Сума квадратів/Степінь свободи/Квадрат середнього/F/P-значення/F критичне

en: Insufficient space available for ANOVA table.
uk: Недостатньо місця для таблиці дисперсійного аналізу.

en: ANOVA: Two-Factor Fixed Effects With Replication
uk: ANOVA: двофакторний із фіксованими ефектами і відтворенням

note: xgettext: this is a label for the first, second,... level of factor B in an ANOVA
en: B, Level %i
uk: B, рівень %i

en: Subtotal
uk: Проміжний підсумок

note: xgettext: this is a label for the first, second,... level of factor A in an ANOVA
en: A, Level %i
uk: A, рівень %i

en: /Count/Sum/Average/Variance
uk: /Кількість/Сума/Середнє/Дисперсія

en: /Source of Variation/Factor A/Factor B/Interaction/Error/Total
uk: /Джерело дисперсії/Фактор A/Фактор B/Взаємодія/Помилка/Загалом

en: Two Factor ANOVA (%s), no replication
uk: Двофакторний дисперсійний аналіз (%s) без відтворення

en: Two Factor ANOVA (%s),  with replication
uk: Двофакторний дисперсійний аналіз (%s) з відтворенням

en: Two Factor ANOVA
uk: Двофакторний дисперсний аналіз

en: Auto Expression (%s)
uk: Автовираз (%s)

en: Auto Expression
uk: Автовираз

note: translator info: The quotation marks in the next strings need to remain since these are Excel-style format strings
en: [>=5]"Test of Independence";[<5][Red]"Invalid Test of Independence"
uk: [>=5]"Перевірка незалежності";[<5][Red]"Некоректна перевірка незалежності"

en: [>=5]"Test of Homogeneity";[<5][Red]"Invalid Test of Homogeneity"
uk: [>=5]"Перевірка однорідності";[<5][Red]"Некоректна перевірка однорідності"

en: /Test Statistic/Degrees of Freedom/p-Value/Critical Value
uk: /Статистика перевірки/Степені свободи/p-значення/Критичне значення

en: Test of Independence (%s)
uk: Перевірка незалежності (%s)

en: Test of Homogeneity (%s)
uk: Перевірка однорідності (%s)

en: Test of Independence
uk: Перевірка незалежності

en: Test of Homogeneity
uk: Перевірка однорідності

en: Row %d
uk: Рядок %d

en: Standard Error
uk: Стандартна похибка

en: Holt's trend corrected exponential
    smoothing requires at least 2
    output columns for each data set.
uk: Експоненційне згладжування з виправленням тенденцій
    Гольта потребує принаймні 2 стовпчиків для виведення
    результатів для кожного набору даних.

en: /Level/Trend/Seasonal Adjustment
uk: /Рівень/Тенденція/Сезонне коригування

en: The additive Holt-Winters exponential
    smoothing method requires at least 4
    output columns for each data set.
uk: Адитивне експоненційне згладжування Гольта-Вінтерса
    потребує принаймні 4 стовпчиків для виведення
    результатів для кожного набору даних.

en: The multiplicative Holt-Winters exponential
    smoothing method requires at least 4
    output columns for each data set.
uk: Мультиплікативне експоненційне згладжування Гольта-Вінтерса
    потребує принаймні 4 стовпчиків для виведення
    результатів для кожного набору даних.

en: Exponential Smoothing (%s)
uk: Експоненційне згладжування (%s)

en: /Frequency Table/Category
uk: /Таблиця частот/Категорія

en: Area %d
uk: Ділянка %d

en: Frequency Table (%s)
uk: Частотна таблиця (%s)

en: Frequency Table
uk: Частотна таблиця

note: translator note: only translate the "to below" and "up to" exclusive of the quotation marks:
en: "to below" * General
uk: "до нижче" * General

en: "up to" * General
uk: "до вище" * General

note: translator note: only translate the "to" and "\xe2\x88\x9e" exclusive of the quotation marks:
en: "to" * "∞"
uk: "до" * "∞"

note: translator note: only translate the "from" and "above" exclusive of the quotation marks:
en: "from" * General
uk: "від" * General

en: "above" * General
uk: "над" * General

note: translator note: only translate the "from" and "\xe2\x88\x92\xe2\x88\x9e" exclusive of the quotation marks:
en: "from" * "−∞";"from" * "−∞"
uk: "від" * "−∞";"від" * "−∞"

en: Frequency Density
uk: Щільність частоти

en: Frequency
uk: Частота

en: Histogram (%s)
uk: Гістограма (%s)

en: Kaplan-Meier
uk: Каплан-Меєр

en: /At Risk/Deaths/Censures/Probability
uk: /У зоні ризику/Летальні випадки/Цензура/Ймовірність

en: /At Risk/Deaths/Probability
uk: /У зоні ризику/Летальні випадки/Ймовірність

en: Median
uk: Медіана

en: /Log-Rank Test/Statistic/Degrees of Freedom/p-Value
uk: /Логрангова перевірка/Статистика/Степені свободи/p-значення

en: Kaplan-Meier (%s)
uk: Каплан-Меєр (%s)

en: Kaplan-Meier Estimates
uk: Оцінки Каплана-Меєра

en: For the Anderson-Darling Test
    the sample size must be at
    least 8.
uk: Для перевірки Андерсона-Дарлінґа
    розмір вибірки має бути не
    меншим за 8.

en: For the Cramér-von Mises Test
    the sample size must be at
    least 8.
uk: Для перевірки Крамера-фон-Мізеса
    розмір вибірки має бути не
    меншим за 8.

en: For the Lilliefors (Kolmogorov-Smirnov) Test
    the sample size must be at least 5.
uk: Для застосування критерію Лілієфорса (Колмогорова-Смірнова)
    розмір вибірки має бути не меншим за 5.

en: For the Shapiro-Francia Test
    the sample size must be at
    least 5 and at most 5000.
uk: Для перевірки Шапіро-Франція
    розмір вибірки має бути не
    меншим за 5 і не більшим за 5000.

note: xgettext: * Note to translators: in the following string and others like it, * the "/" is a separator character that can be changed to anything * if the translation needs the slash; just use, say, "|" instead. * * The items are bundled like this to increase translation context.
en: /Alpha/p-Value/Statistic/N/Conclusion
uk: /ɑ/p-значення/Статистика/N/Висновок

en: Not normal
uk: Не нормальний

en: Possibly normal
uk: Можливо нормальний

en: Normality Test (%s)
uk: Перевірка нормальності (%s)

en: Normality Test
uk: Перевірка нормальності

en: /Student-t Test/N/Observed Mean/Hypothesized Mean/Observed Variance/Test Statistic/df/α/P(T≤t) one-tailed/P(T≤t) two-tailed
uk: /t-перевірка Стьюдента/N/Емпіричне середнє/Припущення середнього/Емпірична дисперсія/Статистика перевірки/df/α/P(T≤t) одностороння/P(T≤t) двостороння

en: Student-t Test (%s)
uk: t-перевірка Стьюдента (%s)

en: Student-t Test
uk: t-перевірка Стьюдента

en: Principal components analysis has insufficient space.
uk: Недостатньо місця для методу головних компонент.

note: translator info: The quotation marks in the next strings need to remain since these are Excel-style format strings
en: "Principal Components Analysis";[Red]"Principal Components Analysis is invalid."
uk: "Метод головних компонент";[Red]"Некоректне застосування методу головних компонент."

en: Covariances
uk: Коваріації

en: /Count/Mean/Variance//Eigenvalues/Eigenvectors
uk: /К-ть/МС/Дисперсія//Власні значення/Власні вектори

en: Percent of Trace
uk: Частка сліду

en: Principal Components Analysis (%s)
uk: Метод головних компонент (%s)

en: /Sign Test/Median/Predicted Median/Test Statistic/N/α/P(T≤t) one-tailed/P(T≤t) two-tailed
uk: /Критерій знаків/Медіана/Прогнозована медіана/Статистика перевірки/N/α/P(T≤t) одностороння/P(T≤t) двостороння

en: /Sign Test/Median/Predicted Difference/Test Statistic/N/α/P(T≤t) one-tailed/P(T≤t) two-tailed
uk: /Критерій знаків/Медіана/Прогнозована різниця/Статистика перевірки/N/α/P(T≤t) одностороння/P(T≤t) двостороння

en: Sign Test (%s)
uk: Критерій знаків (%s)

en: /Wilcoxon Signed Rank Test/Median/Predicted Median/N/S−/S+/Test Statistic/α/P(T≤t) one-tailed/P(T≤t) two-tailed
uk: /Знако-рангова перевірка Вілкоксона/Медіана/Прогнозована медіана/N/S−/S+/Статистика перевірки/α/P(T≤t) одностороння/P(T≤t) двостороння

en: This p-value is calculated by a normal approximation.
    It is only valid if the sample size is at least 12.
uk: Це p-значення обчислено з використанням нормального наближення.
    Воно є чинним лише для вибірок розміром у принаймні 12.

en: /Wilcoxon Signed Rank Test/Median/Observed Median Difference/Predicted Median Difference/N/S−/S+/Test Statistic/α/P(T≤t) one-tailed/P(T≤t) two-tailed
uk: /Зн-рангова перевірка Вілкоксона/Медіана/Емпірична різниця медіан/Прогнозована різниця медіан/N/S−/S+/Статистика перевірки/α/P(T≤t) одностороння/P(T≤t) двостороння

en: Wilcoxon Signed Rank Test (%s)
uk: Знако-рангова перевірка Вілкоксона (%s)

en: Bin %i
uk: Група %i

en: Area %i
uk: Ділянка %i

en: Variable %i
uk: Змінна %i

en: Correlations
uk: Кореляції

en: Correlation (%s)
uk: Кореляція (%s)

en: Covariance (%s)
uk: Коваріація (%s)

note: * Note to translators: in the following string and others like it, * the "/" is a separator character that can be changed to anything * if the translation needs the slash; just use, say, "|" instead. * * The items are bundled like this to increase translation context.
en: /Mean/Standard Error/Median/Mode/Standard Deviation/Sample Variance/Kurtosis/Skewness/Range/Minimum/Maximum/Sum/Count
uk: /МС/Стандартна похибка/Медіана/Мода/Стандартне відхилення/Дисперсія вибірки/Ексцес/Асиметрія/Діапазон/Мінімум/Максимум/Сума/Кількість

en: /%%%s%%%% CI for the Mean from/to
uk: /%%%s%%%% Неперервна інтеграція для МС з/до

en: Largest (%d)
uk: Найбільше (%d)

en: Smallest (%d)
uk: Найменше (%d)

en: Descriptive Statistics (%s)
uk: Описова статистика (%s)

en: Sampling (%s)
uk: Поділ на вибірки (%s)

en: Sample
uk: Вибірка

en: /Mean/Known Variance/Observations/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/z/P (Z<=z) one-tail/z Critical one-tail/P (Z<=z) two-tail/z Critical two-tail
uk: /МС/Відома дисперсія/Спостереження/Гіпотетична середня різниця/Емпірична середня різниця/z/P (Z<=z) одностороння/Критичне z, одностороння/P (Z<=z) двостороння/Критичне z, двостороння

en: z-Test (%s)
uk: z-тест (%s)

en: z-Test
uk: z-тест

en: /Mean/Variance/Observations/Pearson Correlation/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/Variance of the Differences/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
uk: /МС/Дисперсія/Спостереження/Кореляція Пірсона/Гіпотетична середня різниця/Емпірична середня різниця/Дисперсія різниць/df/t-статистика/P (T<=t) одностороння/Критичне t, одностороння/P (T<=t) двостороння/Критичне t, двостороння

en: t-Test, paired (%s)
uk: t-тест, пов'язані (%s)

en: t-Test
uk: t-тест

en: /Mean/Variance/Observations/Pooled Variance/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
uk: /МС/Дисперсія/Спостереження/Об'єднана дисперсія/Гіпотетична середня різниця/Емпірична середня різниця/df/t-статистика/P (T<=t) одностороння/Критичне t, одностороння/P (T<=t) двостороння/Критичне t, двостороння

en: t-Test (%s)
uk: t-тест (%s)

en: /Mean/Variance/Observations/Hypothesized Mean Difference/Observed Mean Difference/df/t Stat/P (T<=t) one-tail/t Critical one-tail/P (T<=t) two-tail/t Critical two-tail
uk: /МС/Дисперсія/Спостереження/Гіпотетична середня різниця/Емпірична середня різниця/df/t-статистика/P (T<=t) одностороння/Критичне t, одностороння/P (T<=t) двостороння/Критичне t, двостороння

en: F-Test
uk: F-тест

en: /Mean/Variance/Observations/df/F/P (F<=f) right-tail/F Critical right-tail/P (f<=F) left-tail/F Critical left-tail/P two-tail/F Critical two-tail
uk: /МС/Дисперсія/Спостереження/df/F/P (F<=f) правостороння/Критичне F, правостороння/P (f<=F) лівостороння/Критичне F, лівостороння/P двостороння/Критичне F двостороння

en: F-Test (%s)
uk: F-тест (%s)

en: /SUMMARY OUTPUT//Regression Statistics/Multiple R/R^2/Standard Error/Adjusted R^2/Observations//ANOVA//Regression/Residual/Total///Intercept
uk: /ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ//Регресійна статистика/Коефіцієнт кореляції R/R²/Стандартна похибка/Скориговане R²/Спостереження//ANOVA//Регресія/Залишок/Загалом///Перетин

en: Response Variable
uk: Відгук

en: /df/SS/MS/F/Significance of F
uk: /df/СК/СКВ/F/Значимість F

en: /Coefficients/Standard Error/t-Statistics/p-Value
uk: /Коефіцієнти/Стандартна похибка/t-статистика/p-значення

note: xgettext: this is an Excel-style number format.  Use "..." quotes and do not translate the 0%
en: "Lower" 0%
uk: "Нижня" 0%

note: xgettext: this is an Excel-style number format.  Use "..." quotes and do not translate the 0%
en: "Upper" 0%
uk: "Верхня" 0%

en: Probability of observing a t-statistic
    whose absolute value is at least as large
    as the absolute value of the actually
    observed t-statistic, assuming the null
    hypothesis is in fact true.
uk: Ймовірність спостереження t-статистики,
    чиє значення за модулем буде не меншим
    за значення за модулем t-статистики зі
    спостережень, у припущенні, що справджується
    нульова гіпотеза.

en: This value is not the square of R
    but the uncentered version of the
    coefficient of determination; that
    is, the proportion of the sum of
    squares explained by the model.
uk: Це значення не є квадратом R,
    а є нецентрованою версією
    коефіцієнта визначеності; тобто
    часткою суми квадратів, які
    описуються моделлю.

en: Constant
uk: Стала

en: /Prediction//Residual/Leverages/Internally studentized/Externally studentized/p-Value
uk: /Прогноз//Залишок/Впливи/Внутрішньо студентизований/Зовнішньо студентизований/p-значення

en: /SUMMARY OUTPUT//Independent Variable//Observations
uk: /ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ//Незалежна змінна//Спостереження

en: /SUMMARY OUTPUT//Response Variable//Observations
uk: /ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ//Відгук//Спостереження

en: /Response Variable/R^2/Slope/Intercept/F/Significance of F
uk: /Відгук/R²/Нахил/Перетин/F/Значимість F

en: /Independent Variable/R^2/Slope/Intercept/F/Significance of F
uk: /Незалежна змінна/R²/Нахил/Перетин/F/Значимість F

en: Regression (%s)
uk: Регресія (%s)

en: Moving Average (%s)
uk: Рухоме середнє (%s)

en: Ranks & Percentiles
uk: Ранги і процентилі

en: Point
uk: Точка

en: Rank
uk: Ранг

en: Percentile Rank
uk: Процентильний ранг

en: Ranks (%s)
uk: Ранги (%s)

en: Ranks
uk: Ранги

en: Anova: Single Factor
uk: Дисперсний аналіз: однофакторний

en: SUMMARY
uk: ЗВЕДЕННЯ

en: /Groups/Count/Sum/Average/Variance
uk: /Групи/Кількість/Сума/Середнє/Дисперсія

en: /ANOVA/Source of Variation/Between Groups/Within Groups/Total
uk: /Дисперсний аналіз/Джерело дисперсії/Між групами/В групах/Всього

en: Single Factor ANOVA (%s)
uk: Однофакторний дисперсійний аналіз (%s)

en: Anova
uk: Дисперсійний аналіз

en: Single Factor ANOVA
uk: Однофакторний дисперсний аналіз

en: Inverse Fourier Transform
uk: Обернене перетворення Фур'є

en: Fourier Transform
uk: Перетворення Фур’є

en: /Real/Imaginary
uk: /Дійсне/Уявне

en: Fourier Series (%s)
uk: Ряд Фур'є (%s)

en: Fourier Series
uk: Ряд Фур'є

en: /Rank-Sum/N/U/Ties/Statistic/U-Statistic/p-Value
uk: /Ранг-сума/N/U/Звʼязки/Статистика/U-статистика/p-значення

en: This p-value is calculated using a
    normal approximation, so it is
    only valid for large samples of
    at least 15 observations in each
    population, and few if any ties.
uk: Це p-значення обчислено з використанням
    нормального наближення, тому воно є
    чинними лише для великих вибірок із
    принаймні 15 спостереженнями для кожного
    сукупності і незначної кількості зв'язків (якщо такі є).

en: Since there is insufficient space
    for the third column of output,
    this value is not calculated.
uk: Оскільки для третього стовпчика
    результатів недостатньо місця,
    це значення не обчислено.

en: Wilcoxon-Mann-Whitney Test (%s)
uk: Перевірка Вілкоксона-Манна-Вітні (%s)

en: New Sheet
uk: Новий аркуш

en: New Workbook
uk: Нова робоча книга

en: Worksheet:
uk: Робочий аркуш:

en: Report Created:
uk: Створено звіт:

en: Shuffled
uk: Перемішано

en: Fill Series (%s)
uk: Заповнення послідовністю (%s)

en: Filtered
uk: Фільтровано

en: /Advanced Filter:/Source Range:/Criteria Range:
uk: /Додатковий фільтр:/Діапазон джерела:/Критеріальний діапазон:

en: Advanced Filter (%s)
uk: Розширений фільтр (%s)

en: Invalid solver target
uk: Некоректна ціль розв'язувача

en: Target cell, %s, must contain a formula that evaluates to a number
uk: Комірка призначення, %s, має містити формулу, обчислення за якою даватимуть число

en: Invalid solver input range
uk: Некоректний вхідний діапазон розв'язувача

en: Input cell %s contains a formula
uk: Вхідна комірка %s містить формулу

en: Solver constraint #%d is invalid
uk: Обмеження розв'язувача %d є некоректним

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Failed to create file for linear program
uk: Не вдалося створити файл для лінійної програми

en: Failed to create linear program file
uk: Не вдалося створити файл лінійної програми

en: Failed to save linear program
uk: Не вдалося зберегти лінійну програму

en: Target
uk: Призначення

en: Status
uk: Стан

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Lower
uk: Нижній

en: Upper
uk: Верхній

en: Slack
uk: Залишок

en: At limit
uk: На межі

en: Outside bounds
uk: Зовнішні межі

en: Condition
uk: Умова

en: No constraints
uk: Немає обмежень

en: Final
    Value
uk: Остаточне
    значення

en: Reduced
    Cost
uk: Нормована
    вартість

en: Lower
    Limit
uk: Нижня
    межа

en: Upper
    Limit
uk: Верхня
    межа

en: Shadow
    Price
uk: Тіньова
    ціна

en: Constraint
    LHS
uk: Ліва частина
    обмеження

en: Constraint
    RHS
uk: Права частина
    обмеження

en: Program
uk: Програма

en: Sensitivity
uk: Чутливість

en: Target cell did not evaluate to a number.
uk: Обчислення у комірці призначення не дають числового значення.

en: Target cell does not appear to depend linearly on input cells.
uk: Здається, значення у комірці призначення не залежить від значень у вхідних комірках лінійним чином.

en: Gnumeric is unable to locate the program <i>%s</i> needed for the <i>%s</i> solver.  For more information see %s.
    
    Would you like to locate it yourself?
uk: Gnumeric не вдалося знайти програму <i>%s</i>, яка потрібна для роботи розв'язувача <i>%s</i>. Докладніші відомості: %s.
    
    Хочете знайти програму власноруч?

en: Unable to locate %s
uk: Не вдалося знайти %s

en: Locate the %s program
uk: Знайти програму %s

en: The initial values do not satisfy the constraints.
uk: Початкові значення не задовольняють обмежень.

en: Iteration limit exceeded
uk: Перевищено обмеження на ітерації

en: Cholesky Decomposition of the Covariance Matrix
uk: Розклад Холецького коваріаційної матриці

en: Uncorrelated Random Variables
uk: Некорельовані випадкові змінні

en: Correlated Random Variables
uk: Корельовані випадкові змінні

en: Correlated Random Numbers (%s)
uk: Корельовані випадкові числа (%s)

en: Correlated Random Numbers
uk: Корельовані випадкові числа

en: Generating Random Numbers...
uk: Породження випадкових чисел…

en: The probability input range contains a non-numeric value.
    All probabilities must be non-negative numbers.
uk: Вхідний діапазон ймовірностей містить нечислове значення.
    Усі ймовірності мають бути невід'ємними числами.

en: The probability input range contains a negative number.
    All probabilities must be non-negative!
uk: Вхідний діапазон ймовірностей містить від'ємне число.
    Усі ймовірності мають бути невід'ємними!

en: None of the values in the value range may be empty!
uk: Жодні значення у діапазоні значень не можуть бути порожніми!

en: The probabilities may not all be 0!
uk: Вірогідність не можу дорівнювати нулю!

en: Random Numbers (%s)
uk: Випадкові числа (%s)

en: Input variable did not yield to a numeric value. Check the model (maybe your last round # is too high).
uk: Не вдалося отримати числового значення для вхідної змінної. Перевірте вашу модель (можливо, номер останнього циклу є надто великим).

en: Output variable did not yield to a numeric value. Check the output variables in your model (maybe your last round # is too high).
uk: Не вдалося отримати числового значення для змінної-результату. Перевірте змінні-результати у вашій моделі (можливо, номер останнього циклу є надто великим).

en: Simulation Report
uk: Звіт щодо імітації

en: Mean
uk: Середнє

en: Mode
uk: Режим

en: Std. Dev.
uk: Стд. відхил.

en: Variance
uk: Дисперсія

en: Skewness
uk: Асиметрія

en: Kurtosis
uk: Ексцес

en: Range
uk: Діапазон

en: Count
uk: Кількість

en: Confidence (95%)
uk: Рівень довіри (95%)

en: Lower Limit (95%)
uk: Нижня межа (95%)

en: Upper Limit (95%)
uk: Верхня межа (95%)

en: SUMMARY OF SIMULATION ROUND #
uk: РЕЗЮМЕ ЦИКЛУ ІМІТАЦІЇ №

en: Report
uk: Звіт

en: (Input)
uk: (Вхід)

en: Maximum time exceeded. Simulation was not completed.
uk: Перевищено обмеження на максимальний час. Імітацію не завершено.

en: Tabulation
uk: Табуляція

note: xgettext: The first %d gives the number of rows that match. The second %d gives the total number of rows. Assume that the total number of rows is always large (>10). Note that the english "matches" or "match" is the verb of this sentence! There is no explicit noun associated with the second %d in en
en: %d row of %d matches | %d rows of %d match
uk[0]: відповідним є %d рядок з %d
uk[1]: відповідними є %d рядки з %d
uk[2]: відповідними є %d рядків з %d
uk[3]: відповідним є %d рядок з %d

note: xgettext: The %d gives the number of rows that match. This is input to ngettext.
en: %d row matches | %d rows match
uk[0]: відповідним є %d рядок
uk[1]: відповідними є %d рядки
uk[2]: відповідними є %d рядків
uk[3]: відповідним є %d рядок

note: Note: no entry for GNM_VALIDATION_OP_NONE
en: Between
uk: Між

en: Not_Between
uk: Не_між

en: Equal
uk: Дорівнює

en: Not Equal
uk: Не дорівнює

en: Greater Than
uk: Більше за

en: Less Than
uk: Менше за

en: Greater than or Equal
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or Equal
uk: Менше або дорівнює

en: Missing formula for validation
uk: Не вказано формули для перевірки

en: Extra formula for validation
uk: Додаткова формула для перевірки

en: Gnumeric: Validation
uk: Gnumeric: Перевірка

en: Cell %s is not permitted to be blank
uk: Комірка «%s» не може бути порожньою

en: Cell %s is not permitted to contain error values
uk: Комірка %s не може містити помилкові значення

en: Cell %s is not permitted to contain strings
uk: Комірка %s не може містити рядки

en: '%s' is not an integer
uk: «%s» не є цілим числом

en: '%s' is not a valid date
uk: «%s» не є правильною датою

en: %s does not contain the new value.
uk: %s не містить нового значення.

en: %s is not true.
uk: %s не справджується.

en: %s is out of permitted range
uk: %s лежить поза припустимим діапазоном

en: Default file saver is not available.
uk: Типова функція збереження недоступна.

en: Set Print Area
uk: Встановити область друку

en: Set Print Area to %s
uk: Встановити область друку %s

en: Clear Print Area
uk: Очистити область друку

en: In cell %s, the current contents
            %s
    would have been replaced by
            %s
    which is invalid.
    
    The replace has been aborted and nothing has been changed.
uk: У комірці %s зараз міститься
            %s,
    вміст мало бути замінено на
            %s,
    але такий вміст є некоректним.
    
    Замінювання було перервано — ніяких змін не внесено.

en: Comment in cell %s!%s
uk: Коментар в комірці %s!%s

note: TODO : No need to check simplicty.  XL applies for each non-discrete * selected region, (use selection_apply).  Arrays and Merged regions * are permitted.
en: Insert rows
uk: Вставити рядки

en: Insert columns
uk: Вставити стовпчики

en: Show Detail
uk: Показати подробиці

en: Hide Detail
uk: Приховати подробиці

en: can only be performed on an existing group
uk: може бути здійснено лише на наявній групі

en: Ungroup
uk: Розгрупувати

en: Unable to start the help browser (%s).
    The system error message is: 
    
    %s
uk: Не вдалося запустити допоміжний навігатор (%s).
    Повідомлення про помилку від системи: 
    
    %s

en: Sort
uk: Сортувати

en: Choose object file
uk: Вибрати файл об'єкта

en: Set Horizontal Alignment
uk: Встановити горизонтальне вирівнювання

en: Set Vertical Alignment
uk: Встановити вертикальне вирівнювання

en: Format as General
uk: Формат – загальний

en: Format as Number
uk: Формат – число

en: Format as Currency
uk: Формат – валютний

en: Format as Accounting
uk: Формат – обліковий

en: Format as Percentage
uk: Формат – відсотки

en: Format as Time
uk: Формат – час

en: Format as Date
uk: Формат – дата

en: Add Borders
uk: Додати рамку

en: Remove borders
uk: Вилучити рамку

en: Increase precision
uk: Збільшити точність

en: Decrease precision
uk: Зменшити точність

en: Toggle thousands separator
uk: Перемкнути роздільник тисяч

en: Copy down
uk: Скопіювати нижче

note: xgettext: copy from the cell to the left into current cell -- this has nothing whatsoever to do with copyright.
en: Copy right
uk: Скопіювати праворуч

en: _File
uk: _Файл

en: New From Template
uk: Створити з шаблона

en: _New
uk: Нова

en: Create a new workbook
uk: Створити нову книгу

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Save the current workbook
uk: Зберегти поточну книгу

en: Save the current workbook with a different name
uk: Зберегти поточну робочу книгу із іншою назвою

en: Sen_d To...
uk: _Надіслати до…

en: Send the current file via email
uk: Надіслати поточний файл електронною поштою

en: Page Set_up...
uk: _Попередній перегляд…

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Встановити параметри сторінки для вашого поточного принтера

en: Print Pre_view
uk: _Попередній перегляд друку

en: Print preview
uk: Перегляд друку

en: Print the current file
uk: Надрукувати поточний файл.

en: Print Area & Breaks
uk: Область друку і розриви

en: Full _History...
uk: Увесь _журнал…

en: Access previously used file
uk: Доступ до раніше використаного файла

en: _Close
uk: Закрити

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Quit the application
uk: Вийти з програми

en: _Edit
uk: Виправити

en: C_lear
uk: Очистити

en: _Modify
uk: З_мінити

en: S_heet
uk: Аркуш

en: _Select
uk: Вибрати

en: Copy the selection
uk: Скопіювати вибране

en: _View
uk: Вигляд

en: _Windows
uk: Вік_на

en: _Toolbars
uk: _Панелі інструментів

en: _Object
uk: _Об'єкт

en: S_pecial
uk: Спеціальна

en: Func_tion Wrapper
uk: Обгортка ф_ункції

en: _Name...
uk: _Назва…

en: Insert a defined name
uk: Вставити визначену назву

en: F_ormat
uk: Формат

en: _Cells
uk: _Комірки

en: _Text
uk: _Текст

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: C_olumn
uk: Стовпчик

en: _Sheet
uk: Аркуш

en: _Tools
uk: Інструменти

en: Sce_narios
uk: С_ценарії

en: _Statistics
uk: С_татистика

en: _Descriptive Statistics
uk: _Описова статистика

en: Fre_quency Tables
uk: _Частотні таблиці

en: De_pendent Observations
uk: З_алежні спостереження

en: F_orecast
uk: Про_гноз

en: _One Sample Tests
uk: Од_новибіркові перевірки

en: Claims About a Me_dian
uk: Гіпотези щодо мед_іан

en: _Two Sample Tests
uk: Дв_овибіркові перевірки

en: Claims About Two Me_dians
uk: Гіпотези щодо двох м_едіан

en: Claims About Two _Means
uk: Гіпотези щодо _математичних сподівань

en: _Multiple Sample Tests
uk: _Багатовибіркові перевірки.

en: _ANOVA
uk: _Дисперсійний аналіз

en: Contin_gency Table
uk: Таблиця спр_яженості

en: _Data
uk: _Дані

en: _Filter
uk: _Фільтр

en: F_ill
uk: З_аповнення

en: _Random Generators
uk: Генератори _випадкових чисел

en: _Group and Outline
uk: _Група і схема

en: Import _Data
uk: Імпортувати д_ані

en: E_xport Data
uk: Е_кспортувати дані

en: Data S_licer
uk: З_різ даних

en: _Help
uk: Довідка

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Open a viewer for Gnumeric's documentation
uk: Відкрити вікно перегляду документації з Gnumeric

en: _Functions
uk: _Функції

en: Functions help
uk: Довідка з функцій

en: Gnumeric on the _Web
uk: Gnumeric в і_нтернеті

en: Browse to Gnumeric's website
uk: Перегляд сайта Gnumeric

en: _Live Assistance
uk: _Інтерактивна допомога

en: See if anyone is available to answer questions
uk: Спробувати знайти когось, кому можна задати питання

en: Report a _Problem
uk: Сповістити про _проблему

en: Report problem
uk: Повідомити про проблему

en: _About
uk: _Про програму

en: About this application
uk: Про програму

en: Cut the selection
uk: Вирізати вибране

en: Paste the clipboard
uk: Вставити кишеню

en: _Manage Sheets...
uk: _Керування аркушами…

en: Manage the sheets in this workbook
uk: Керування аркушами у цій робочій книзі

en: Insert a new sheet
uk: Вставити нову таблицю

en: _Append
uk: _Додати

en: Append a new sheet
uk: Дописати новий аркуш

en: _Duplicate
uk: _Дублювати

en: Make a copy of the current sheet
uk: Зробити копію поточного аркуша

en: _Remove
uk: Видалити

en: Irrevocably remove an entire sheet
uk: Безповоротне видалення всієї таблиці

en: Re_name...
uk: Пере_йменувати…

en: Rename the current sheet
uk: Перейменувати поточний аркуш

en: Resize...
uk: Змінити розмір…

en: Change the size of the current sheet
uk: Змінити розмір поточного аркуша

en: _New View...
uk: Н_ова панель перегляду…

en: Create a new view of the workbook
uk: Створити нову панель перегляду робочої книги

en: View _Properties...
uk: _Властивості перегляду…

en: Modify the view properties
uk: Зміна властивостей перегляду

en: View _Statusbar
uk: Перегляд с_мужки стану

en: Toggle visibility of statusbar
uk: Перемкнути видимість смужки стану

en: F_ull Screen
uk: На в_есь екран

en: Switch to or from full screen mode
uk: Перемкнутися у повноекранний режим або вимкнути цей режим

en: Document Proper_ties...
uk: В_ластивості документа…

en: Edit document properties
uk: Редагувати властивості документа

en: Use the current selection as print area
uk: Використати поточну позначену область як область друку

en: Undefine the print area
uk: Скасувати визначення області друку

en: Show Print Area
uk: Показати область друку

en: Select the print area
uk: Вибрати область друку

en: Set Column Page Break
uk: Встановити розрив сторінки за стовпчиком

en: Split the page to the left of this column
uk: Розділити сторінку ліворуч від цього стовпчика

en: Set Row Page Break
uk: Встановити розрив сторінки за рядком

en: Split the page above this row
uk: Розділити сторінку над цим рядком

en: Remove all manual pagebreaks from this sheet
uk: Вилучити з цього аркуша усі встановлені вручну розриви сторінок

en: Clear the selected cells' formats, comments, and contents
uk: Очистити формати, коментарі та вміст комірки

en: _Formats & Hyperlinks
uk: _Формати і гіперпосилання

en: Clear the selected cells' formats and hyperlinks
uk: Зняти форматування і гіперпосилання з позначених комірок

en: Delete the selected cells' comments
uk: Вилучити коментарі з позначених комірок

en: Clear the selected cells' contents
uk: Очистити вміст комірки

en: A_ll Filtered Rows
uk: _Усі фільтровані рядки

en: Clear the selected cells' formats, comments, and contents in the filtered rows
uk: Очистити формати, коментарі та вміст позначених комірок у фільтрованих фільтрованих рядках

en: F_ormats & Hyperlinks in Filtered Rows
uk: Фо_мати і гіперпосилання у фільтрованих рядках

en: Clear the selected cells' formats and hyperlinks in the filtered rows
uk: Зняти форматування і гіперпосилання з позначених комірок у фільтрованих рядках

en: Comme_nts in Filtered Rows
uk: Коме_нтарі у фільтрованих рядках

en: Delete the selected cells' comments in the filtered rows
uk: Вилучити коментарі позначених комірок у фільтрованих рядках

en: Content_s of Filtered Rows
uk: В_міст фільтрованих рядків

en: Clear the selected cells' contents in the filtered rows
uk: Очистити вміст комірок у фільтрованих рядках

en: _Rows
uk: _Рядки

en: Delete the row(s) containing the selected cells
uk: Вилучити рядки, що містять позначені комірки

en: _Columns
uk: С_товпчики

en: Delete the column(s) containing the selected cells
uk: Вилучити стовпчики, що містять позначені комірки

en: C_ells...
uk: _Комірки…

en: Delete the selected cells, shifting others into their place
uk: Вилучити позначені комірки, зсунувши інші на їхнє місце

en: _Hyperlinks
uk: _Гіперпосилання

en: Delete the selected cells' hyperlinks
uk: Вилучити посилання з позначених комірок

en: Select all cells in the spreadsheet
uk: Вибрати всі комірки в таблиці

en: Select an entire column
uk: Вибрати весь стовпчик

en: Select an entire row
uk: Вибрати весь рядок

en: Arra_y
uk: М_асив

en: Select an array of cells
uk: Вибрати масив комірок

en: _Depends
uk: За_лежить

en: Select all the cells that depend on the current edit cell
uk: Вибрати усі комірки які залежать від поточної.

en: _Inputs
uk: В_хідні дані

en: Select all the cells are used by the current edit cell
uk: Позначити усі комірки, які використано у поточній редагованій комірці

en: Next _Object
uk: Наступний _об'єкт

en: Select the next sheet object
uk: Позначити наступний об'єкт аркуша

en: Go to Top
uk: Перейти догори

en: Go to the top of the data
uk: Перейти до верхньої частини даних

en: Go to Bottom
uk: Перейти донизу

en: Go to the bottom of the data
uk: Перейти до нижньої частини даних

en: Go to First
uk: Перейти до першої

en: Go to the first data cell
uk: Перейти до першої комірки даних

en: Go to Last
uk: Перейти до останньої

en: Go to the last data cell
uk: Перейти до останньої комірки даних

en: _Go to Cell...
uk: Пе_рейти до комірки…

en: Jump to a specified cell
uk: Перейти до вказаної комірки

en: Go to Current Cell Indicator
uk: Перейти до індикатора поточної комірки

en: Repeat
uk: Повторити

en: Repeat the previous action
uk: Повторити попередню дію

en: P_aste Special...
uk: Спеціальна вставка…

en: Paste with optional filters and transformations
uk: Вставка з необов'язковими фільтрами та перетвореннями

en: Co_mment...
uk: _Коментувати…

en: Edit the selected cell's comment
uk: Редагувати коментар до вибраних комірок

en: Hyper_link...
uk: Гіп_ерпосилання…

en: Edit the selected cell's hyperlink
uk: Редагувати гіперпосилання у позначеній комірці

en: _Auto generate names...
uk: Автостворення назв…

en: Use the current selection to create names
uk: Використовувати поточний вибір для створення назв

en: S_earch...
uk: По_шук…

en: Search for something
uk: Шукати щось

en: Search _& Replace...
uk: Пошук із заміно_ю…

en: Search for something and replace it with something else
uk: Пошук чогось із заміною на щось інше

en: Recalculate
uk: Перерахувати

en: Recalculate the spreadsheet
uk: Перерахувати таблицю

en: Preferences...
uk: Налаштування…

en: Change Gnumeric Preferences
uk: Змінити налаштування Gnumeric

en: _Freeze Panes
uk: За_фіксувати панелі

en: Freeze the top left of the sheet
uk: Зафіксувати верхній лівий кут аркуша

note: dubious
en: _Zoom...
uk: Масштаб…

en: Zoom the spreadsheet in or out
uk: Збільшення та зменшення масштабу таблиці

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Increase the zoom to make things larger
uk: Збільшити масштаб, щоб зробити усе більшим

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Decrease the zoom to make things smaller
uk: Зменшити масштаб, щоб зробити усе меншим

en: Insert new cells
uk: Вставити нові комірки

en: Insert new columns
uk: Вставити нові стовпчики

en: Insert new rows
uk: Вставити нові рядки

en: C_hart...
uk: Д_іаграма…

en: Insert a Chart
uk: Вставити діаграму

en: _New...
uk: _Створити…

en: Insert a new Goffice component object
uk: Уставити новий об'єкт компонента Goffice

en: _From File...
uk: З _файла…

en: Insert a new Goffice component object from a file
uk: Вставити новий об'єкт компонента Goffice з файла

en: _Image...
uk: _Зображення…

en: Insert an image
uk: Вставити зображення

en: Insert a comment
uk: Вставити коментар

en: Insert a Hyperlink
uk: Вставити гіперпосилання

en: Sort (_Descending)
uk: Сортування за с_паданням

en: Wrap with SORT (descending)
uk: Огорнути у SORT (за спаданням)

en: Sort (_Ascending)
uk: Сортування за з_ростанням

en: Wrap with SORT (ascending)
uk: Огорнути у SORT (за зростанням)

en: Current _Date
uk: Пото_чна дата

en: Insert the current date into the selected cell(s)
uk: Вставити поточну дату у вибрані комірки

en: Current _Time
uk: Поточний _час

en: Insert the current time into the selected cell(s)
uk: Вставити поточний час у вибрані комірки

en: Current D_ate and Time
uk: Поточна д_ата і час

en: Insert the current date and time into the selected cell(s)
uk: Вставити поточну дату і час у позначені комірки

en: _Names...
uk: _Назви…

en: Edit defined names for expressions
uk: Редагувати визначені назви для виразу

en: _Autoformat...
uk: Автоформатування…

en: Format a region of cells according to a pre-defined template
uk: Сформатувати ділянку комірок відповідно до визначеного шаблону

en: Toggle sheet direction, left-to-right vs right-to-left
uk: Перемкнути напрям аркуша; зліва праворуч або справа ліворуч

en: _Format...
uk: _Формат…

en: Modify the formatting of the selected cells
uk: Змінити форматування вибраних комірок

en: _Conditional Formatting...
uk: _Умовне форматування…

en: Modify the conditional formatting of the selected cells
uk: Змінити умовне форматування позначених комірок

en: Ensure rows are just tall enough to display content of selection
uk: Забезпечити достатню висоту рядків для показу вмісту позначеного

en: Ensure columns are just wide enough to display content of selection
uk: Забезпечити достатню ширину стовпчиків для показу вмісту позначеного

en: Change width of the selected columns
uk: Змінити ширину вибраних стовпчиків

en: Ensure columns are just wide enough to display their content
uk: Забезпечити достатню ширину стовпчиків для показу їхнього вмісту

en: Hide the selected columns
uk: Приховати вибрані стовпчики

en: Make any hidden columns in the selection visible
uk: Зробити приховані стовпчики у вибраному видимими

en: _Standard Width
uk: Стандартна ширина

en: Change the default column width
uk: Змінити типову ширину стовпчика

en: H_eight...
uk: _Висота…

en: Change height of the selected rows
uk: Змінити висоту вибраних рядків

en: Ensure rows are just tall enough to display their content
uk: Забезпечити достатню висоту рядків для показу їхнього вмісту

en: Hide the selected rows
uk: Приховати вибрані рядки

en: Make any hidden rows in the selection visible
uk: Зробити всі приховані рядки у вибраному видимими

en: _Standard Height
uk: Стандартна висота

en: Change the default row height
uk: Змінити типову висоту рядка

en: _Plug-ins...
uk: Доповнення…

en: Manage available plugin modules
uk: Керування доступними доповненнями.

en: Auto _Correct...
uk: Автокоригування…

en: Automatically perform simple spell checking
uk: Автоматично виконувати просту перевірку орфографії

en: _Auto Save...
uk: Автозбереження…

en: Automatically save the current document at regular intervals
uk: Автоматично регулярно зберігати документ

en: _Goal Seek...
uk: Пошук цілі…

en: Iteratively recalculate to find a target value
uk: Інтерактивний перерахунок для пошуку цільового значення

en: _Solver...
uk: Пошук розв'язання…

en: Iteratively recalculate with constraints to approach a target value
uk: Інтерактивний перерахунок з обмеженнями для отримання цільового значення

en: Si_mulation...
uk: Імі_тація…

en: Test decision alternatives by using Monte Carlo simulation to find out probable outputs and risks related to them
uk: Перевірка альтернатив вибору за допомогою імітації Монте-Карло для визначення можливих результатів та пов'язаних із ними ризиків

en: Compare Sheets...
uk: Порівняти аркуші…

en: Find differences between two sheets
uk: Знайти відмінності між двома аркушами

en: _View...
uk: П_ерегляд…

en: View, delete and report different scenarios
uk: Переглянути, вилучити і створити звіт за різними сценаріями

en: _Add...
uk: _Додати…

en: Add a new scenario
uk: Додати новий сценарій

en: _Sampling...
uk: Ви_бірка…

en: Periodic and random samples
uk: Періодичні і випадкові вибірки

en: _Correlation...
uk: _Кореляція…

en: Pearson Correlation
uk: Кореляція Пірсона

en: Co_variance...
uk: Ко_варіація…

en: _Descriptive Statistics...
uk: _Описова статистика…

en: Various summary statistics
uk: Різна зведена статистика

en: Fre_quency Tables...
uk: _Частотні таблиці…

en: Frequency tables for non-numeric data
uk: Частотні таблиці для нечислових даних

en: _Histogram...
uk: _Гістограма…

en: Various frequency tables for numeric data
uk: Різноманітні частотні таблиці для числових даних

en: Ranks And _Percentiles...
uk: Ранги і п_роцентилі…

en: Ranks, placements and percentiles
uk: Ранги, розташування та процентилі

en: _Fourier Analysis...
uk: Аналіз _Фур'є…

en: Principal Components Analysis...
uk: Метод головних компонент…

en: _Exponential Smoothing...
uk: _Експоненційне згладжування…

en: Exponential smoothing...
uk: Експоненційне згладжування…

en: _Moving Average...
uk: _Рухоме середнє…

en: Moving average...
uk: Рухоме середнє…

en: _Regression...
uk: _Регресія…

en: Regression Analysis
uk: Регресивний аналіз

en: _Kaplan-Meier Estimates...
uk: Оцінки _Каплана-Меєра…

en: Creation of Kaplan-Meier Survival Curves
uk: Створення кривих виживання Каплана-Меєра

en: _Normality Tests...
uk: П_еревірки нормальності…

en: Testing a sample for normality
uk: Перевірка вибірки на нормальність

en: Claims About a _Mean...
uk: Гіпотези щодо _математичного сподівання...

en: Testing the value of a mean
uk: Перевірка значення математичного сподівання

en: _Sign Test...
uk: Критерій з_наків…

en: Testing the value of a median
uk: Перевірка значення медіани

en: _Wilcoxon Signed Rank Test...
uk: Знако-рангова перевірка _Вілкоксона…

en: Claims About Two _Variances
uk: Гіпотеза щодо двох _дисперсій

en: Comparing two population variances
uk: Порівняння дисперсій двох сукупностей

en: _Paired Samples...
uk: _Парні вибірки…

en: Comparing two population means for two paired samples
uk: Порівняння математичних сподівань двох сукупностей для двох парних вибірок

en: Unpaired Samples, _Equal Variances...
uk: Непарні вибірки, _рівні дисперсії…

en: Comparing two population means for two unpaired samples from populations with equal variances
uk: Порівняння математичних сподівань двох сукупностей для двох непарних вибірок з сукупностей із рівними дисперсіями

en: Unpaired Samples, _Unequal Variances...
uk: Непов'язані вибірки, _нерівні дисперсії…

en: Comparing two population means for two unpaired samples from populations with unequal variances
uk: Порівняння математичних сподівань двох сукупностей для двох непарних вибірок з сукупностей із нерівними дисперсіями

en: Unpaired Samples, _Known Variances...
uk: Непарні вибірки, _відомі дисперсії…

en: Comparing two population means from populations with known variances
uk: Порівняння математичних сподівань двох сукупностей з сукупностей із відомими дисперсіями

en: Comparing the values of two medians of paired observations
uk: Порівняння значень двох медіан пов'язаних спостережень

en: Wilcoxon-_Mann-Whitney Test...
uk: Перевірка Вілкоксона-_Манна-Вітні…

en: Comparing the values of two medians of unpaired observations
uk: Порівняння значень двох медіан непов'язаних спостережень

en: _One Factor...
uk: _Однофакторний…

en: One Factor Analysis of Variance...
uk: Однофакторний дисперсійний аналіз…

en: _Two Factor...
uk: _Двофакторний…

en: Two Factor Analysis of Variance...
uk: Двофакторний дисперсійний аналіз…

en: Test of _Homogeneity...
uk: Перевірка _однорідності…

en: Chi Squared Test of Homogeneity...
uk: χ²-перевірка однорідності…

en: Test of _Independence...
uk: Перевірка _незалежності…

en: Chi Squared Test of Independence...
uk: χ²-перевірка незалежності…

en: _Sort...
uk: _Упорядкувати…

en: Sort the selected region
uk: Упорядкування позначеної області

en: Sh_uffle...
uk: Перемі_шати…

en: Shuffle cells, rows or columns
uk: Перемішати комірки, рядки або стовпчики

en: _Validate...
uk: _Перевірити…

en: Validate input with preset criteria
uk: Перевірити вхідні дані за допомогою попередньо визначених критеріїв

en: T_ext to Columns...
uk: Т_екст у стовпчики…

en: Parse the text in the selection into data
uk: Перетворити позначений текст на дані

en: _Consolidate...
uk: _Консолідувати…

en: Consolidate regions using a function
uk: Консолідувати області за допомогою функції

en: _Table...
uk: _Таблиця…

en: Create a Data Table to evaluate a function with multiple inputs
uk: Створити таблицю даних для обчислення функції із декількома наборами вхідних даних

en: E_xport into Other Format...
uk: Е_кспортувати до іншого формату…

en: Export the current workbook or sheet
uk: Експортувати поточну робочу книгу або аркуш

en: Export as _Text File...
uk: Експортувати як _текстовий файл…

en: Export the current sheet as a text file
uk: Експортувати поточний аркуш як текстовий файл

en: Export as _CSV File...
uk: Експорт_увати як файл CSV…

en: Export the current sheet as a csv file
uk: Експортувати поточний аркуш як файл csv

en: Repeat Export
uk: Повторити експортування

en: Repeat the last data export
uk: Повторити останнє експортування даних

en: Auto_fill
uk: Авто_заповнення

en: Automatically fill the current selection
uk: Автоматично заповнювати поточний вибір

en: _Merge...
uk: _Об'єднати…

en: Merges columnar data into a sheet creating duplicate sheets for each row
uk: Об'єднує стовпчикові дані до аркуша зі створенням дублікатів аркуші для кожного рядка

en: _Tabulate Dependency...
uk: _Табулювати залежність…

en: Make a table of a cell's value as a function of other cells
uk: Створити таблицю у якій значення комірок буде встановлено на основі функції від значень у інших комірках

en: _Series...
uk: _Послідовності…

en: Fill according to a linear or exponential series
uk: Заповнити відповідно до лінійних або експоненційних послідовностей

en: _Uncorrelated...
uk: _Некорельовані…

en: Generate random numbers of a selection of distributions
uk: Створити набір випадкових чисел із вибраним розподілом

en: _Correlated...
uk: _Корельовані…

en: Generate variates for correlated normal distributed random variables
uk: Створити випадкові значення для корельованих нормально розподілених випадкових змінних

en: Fill Downwards
uk: Заповнити вниз

en: Copy the content from the top row to the cells below
uk: Копіювати вміст з верхнього рядка до комірок під ним

en: Fill to Right
uk: Заповнити праворуч

en: Copy the content from the left column to the cells on the right
uk: Копіювати вміст з лівого стовпчика до комірок праворуч від нього

en: _Hide Detail
uk: При_ховати подробиці

en: Collapse an outline group
uk: Згорнути групу схеми

en: _Show Detail
uk: По_казати подробиці

en: Uncollapse an outline group
uk: Розгорнути групу схеми

en: _Group...
uk: З_групувати…

en: Add an outline group
uk: Додати групу схеми

en: _Ungroup...
uk: Розгрупувати…

en: Remove an outline group
uk: Вилучити групу схеми

en: Add _Auto Filter
uk: Додати до _автофільтрування

en: Add or remove a filter
uk: Додати або вилучити фільтр

en: _Clear Advanced Filter
uk: _Очистити розширений фільтр

en: Show all rows hidden by an advanced filter
uk: Показати усі рядки, які було приховано розширеним фільтруванням

en: Advanced _Filter...
uk: Розширений фільтр…

en: Filter data with given criteria
uk: Фільтр даних за вказаними критеріями

en: Import _Text File...
uk: Імпортувати _текстовий файл…

en: Import data from a text file
uk: Імпортувати дані з текстового файла

en: Import _Other File...
uk: Імпортувати _інший файл…

en: Import data from a file
uk: Імпортувати дані з файла

en: Add _Data Slicer
uk: Додати _розділювач даних

en: Create a data slicer
uk: Створити розділювач даних

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Regenerate a data slicer from the source data
uk: Повторно створити розділювач даних з даних джерела

en: _Edit Data Slicer...
uk: _Редагувати розділювач даних…

en: Adjust a data slicer
uk: Скоригувати розділювач даних

en: Sum
uk: Сума

en: Sum into the current cell
uk: Сума в поточній комірці.

en: _Function...
uk: _Функція…

en: Edit a function in the current cell
uk: Редагувати функцію у поточній комірці

en: Sort the selected region in ascending order based on the first column selected
uk: Відсортувати вибраний діапазон у зростаючому порядку ґрунтуючись на першому вибраному стовпчику.

en: Sort Descending
uk: Спадаюче сортування

en: Sort the selected region in descending order based on the first column selected
uk: Відсортувати вибраний діапазон у спадаючому порядку ґрунтуючись на першому вибраному стовпчику.

en: Create a frame
uk: Створити кадр

en: Checkbox
uk: Графа для відмітки

en: Create a checkbox
uk: Створити графу для відмітки

en: Scrollbar
uk: Панель прокрутки

en: Create a scrollbar
uk: Створити панель прокрутки

en: Slider
uk: Повзунок

en: Create a slider
uk: Створити повзунок

en: SpinButton
uk: Кнопка-лічильник

en: Create a spin button
uk: Створити лічильник

en: List
uk: Список

en: Create a list
uk: Створити список

en: Combo Box
uk: Комбінований список

en: Create a combo box
uk: Створити комбінований список

en: Create a line object
uk: Створити лінію

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Create an arrow object
uk: Створити стрілку

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Create a rectangle object
uk: Створити прямокутник

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Create an ellipse object
uk: Створити еліпс

en: Create a button
uk: Створити кнопку

en: Create a radio button
uk: Створити перемикач

en: Merge a range of cells
uk: Об'єднати діапазон комірок

en: Unmerge
uk: Роз'єднати

en: Split merged ranges of cells
uk: Розбити об'єднані діапазони комірок

en: Format the selection as General
uk: Форматувати позначене як загальні дані

en: Format the selection as numbers
uk: Форматувати позначене як числа

en: Currency
uk: Валюта

en: Format the selection as currency
uk: Форматувати позначене як валюту

en: Accounting
uk: Бухгалтерський облік

en: Format the selection as accounting
uk: Форматувати позначене як фінансові дані

en: Format the selection as percentage
uk: Форматувати позначене як значення відсотків

en: Scientific
uk: Науковий

en: Format the selection as scientific
uk: Форматувати позначене як наукові дані

en: Format the selection as date
uk: Форматувати позначене як дату

en: Format the selection as time
uk: Форматувати позначене як час

en: AddBorders
uk: Додати рамки

en: Add a border around the selection
uk: Додати рамку навколо позначеного фрагмента

en: ClearBorders
uk: Вилучити рамку

en: Clear the border around the selection
uk: Вилучити рамку навколо позначеного фрагмента

en: Thousands Separator
uk: Розділовий знак тисячних розрядів

en: Set the format of the selected cells to include a thousands separator
uk: Встановити формат позначених комірок так, щоб до нього було включено роздільник тисяч

en: Increase Precision
uk: Збільшити точність

en: Increase the number of decimals displayed
uk: Збільшити кількість десяткових знаків, які буде показано

en: Decrease Precision
uk: Зменшити точність

en: Decrease the number of decimals displayed
uk: Зменшити кількість десяткових знаків, які буде показано

en: Decrease Indentation
uk: Зменшити відступ

en: Decrease the indent, and align the contents to the left
uk: Зменшити відступ і вирівняти вміст ліворуч

en: Increase Indentation
uk: Збільшити відступ

en: Increase the indent, and align the contents to the left
uk: Збільшити відступ і вирівняти вміст ліворуч

en: Display _Outlines
uk: Показати с_хеми

en: Toggle whether or not to display outline groups
uk: Увімкнути або вимкнути показ груп схем

en: Outlines _Below
uk: Схема в_низу

en: Toggle whether to display row outlines on top or bottom
uk: Увімкнути або вимкнути показ схем рядків згори або знизу

en: Outlines _Right
uk: Схеми _праворуч

en: Toggle whether to display column outlines on the left or right
uk: Увімкнути або вимкнути показ схем стовпчиків ліворуч або праворуч

en: Display _Formulæ
uk: Показати формули

en: Display the value of a formula or the formula itself
uk: Показувати значення формули, чи саму формулу

en: _Hide Zeros
uk: При_ховати нулі

en: Toggle whether or not to display zeros as blanks
uk: Перемикання між відображенням нулів і пропусків

en: Hide _Gridlines
uk: Прибрати лінії сітки

en: Toggle whether or not to display gridlines
uk: Перемикання відображення сітки

en: Hide _Column Headers
uk: Приховати заголовки стовпчиків

en: Toggle whether or not to display column headers
uk: Показати/прибрати заголовки стовпчиків

en: Hide _Row Headers
uk: Приховати заголовки рядка

en: Toggle whether or not to display row headers
uk: Перемикання відображення заголовків рядків

en: Use R1C1 N_otation
uk: Поз_начення Р1С1

en: Display addresses as R1C1 or A1
uk: Показувати адреси як Р1С1 або A1

en: _Left Align
uk: Вирівняти _ліворуч

en: Align left
uk: Вирівняти ліворуч

en: _Center
uk: За _центром

en: Center horizontally
uk: За центром горизонтально

en: _Right Align
uk: Вирівняти _праворуч

en: Align right
uk: Вирівняти праворуч

en: _Center Across Selection
uk: _Центрувати уздовж позначеного

en: Center horizontally across the selection
uk: Центрувати горизонтально уздовж позначеного

en: _Merge and Center
uk: _Об'єднати і центрувати

en: Merge the selection into 1 cell, and center horizontally.
uk: Об'єднати позначене у одну комірку і центрувати горизонтально.

en: Align _Top
uk: Вирівняти в_гору

en: Align Top
uk: Вирівняти за верхнім краєм

en: _Vertically Center
uk: _Вертикально центрувати

en: Vertically Center
uk: Вертикально за центром

en: Align _Bottom
uk: Вирівняти в_низ

en: Align Bottom
uk: Вирівняти за нижнім краєм

en: _Bold
uk: _Напівжирний

en: _Italic
uk: _Курсив

note: from icon theme
en: _Double Underline
uk: П_одвійне підкреслення

en: Double Underline
uk: Подвійне підкреслення

en: _Single Low Underline
uk: _Одинарне підкреслення

en: Single Low Underline
uk: Одинарне підкреслення

en: Double _Low Underline
uk: Под_війне підкреслення

en: Double Low Underline
uk: Подвійне підкреслення

en: _Strikethrough
uk: _Закреслений

en: Su_perscript
uk: _Верхній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Subscrip_t
uk: Ни_жній індекс

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Fill horizontally
uk: Заповнити горизонтально

en: Justify horizontally
uk: Розподілити горизонтально

en: Align numbers right, and text left
uk: Вирівняти числа праворуч, а текст ліворуч

en: Align top
uk: Притиснути догори

en: Center vertically
uk: По центру вертикально

en: Align bottom
uk: Притиснути донизу

note: Reuse "center" icon as I don't know what this one is
en: Align distributed
uk: Вирівняти і розподілити

en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Set Foreground Color
uk: Встановити колір переднього плану

en: Foreground
uk: Передній план

note: Set background to NONE
en: Set Background Color
uk: Встановити колір тла

en: Clear Borders
uk: Очистити поля

en: All Borders
uk: Всі поля

en: Outside Borders
uk: Зовнішні поля

en: Thick Outside Borders
uk: Товсті зовнішні поля

en: Double Bottom
uk: Подвійне знизу

en: Thick Bottom
uk: Товсте знизу

en: Top and Bottom
uk: Вгорі та знизу

en: Top and Double Bottom
uk: Вгорі та подвійне знизу

en: Top and Thick Bottom
uk: Вгорі та товсте знизу

en: Set Borders
uk: Встановити поля

en: Borders
uk: Поля

en: Redo the undone action
uk: Повторити відмінену операцію

en: Redo
uk: Повторити

en: Undo the last action
uk: Відмінити останню операцію

en: _Zoom
uk: _Масштаб

en: Setting Font %s
uk: Встановлюємо шрифт %s

en: Change font
uk: Змінити шрифт

en: %s!%s is locked
uk: %s!%s заблоковано

en: Unprotect the workbook to enable editing.
uk: Зняти захист із робочої книги, щоб уможливити редагування.

en: Unprotect the sheet to enable editing.
uk: Зняти захист із аркуша, щоб уможливити редагування.

en: You are about to edit a cell with "text" format.
uk: Ви маєте намір редагувати комірку, яку форматовано як «текст».

en: The cell does not currently contain text, though, so if you go on editing then the contents will be turned into text.
uk: Втім, зараз у комірці немає тексту. Тому, якщо ви виконаєте редагування вмісту, його буде перетворено на текст.

en: Remove format
uk: Вилучити форматування

en: Show this dialog next time.
uk: Показувати це вікно наступного разу.

en: Manage Sheets...
uk: Керування аркушами…

en: Append
uk: Дописати

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Remove
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Select
uk: Позначити

en: Select (sorted)
uk: Позначити (упорядковано)

en:  - Gnumeric
uk:  – Gnumeric

en: Invalid format
uk: Некоректне форматування

en: Remove the page break to the left of the current column
uk: Вилучити розрив сторінки ліворуч від поточного стовпчика

en: Add a page break to the left of the current column
uk: Додати розрив сторінки ліворуч від поточного стовпчика

en: Remove the page break above the current row
uk: Вилучити розрив сторінки над поточним рядком

en: Add a page break above current row
uk: Додати розрив сторінки над поточним рядком

en: Un_freeze Panes
uk: Роз_фіксувати панелі

en: Unfreeze the top left of the sheet
uk: Зняти фіксування верхнього лівого краю аркуша

en: Extend _Auto Filter to %s
uk: Розширити _автофільтрування на %s

en: Extend the existing filter.
uk: Розширити наявне фільтрування.

en: The selection intersects an existing auto filter.
uk: Позначений фрагмент перетинається із наявним автофільтруванням.

en: Remove _Auto Filter
uk: Вилучити _автофільтрування

en: Remove a filter
uk: Вилучити фільтрування

en: Add a filter
uk: Додати фільтр

en: Repeat Export to %s
uk: Повторити експортування до %s

en: Remove _Data Slicer
uk: Вилучити _розділювач даних

en: Create _Data Slicer
uk: Створити _розділювач даних

en: Remove a Data Slicer
uk: Вилучити розділювач даних

en: Create a Data Slicer
uk: Створити розділювач даних

en: _Redo
uk: _Повторити

en: _Undo
uk: С_касувати

en: Save changes to workbook '%s' before closing?
uk: Зберегти зміни до робочої книги «%s» перед закриттям вікна програми?

en: Save changes to workbook before closing?
uk: Зберегти зміни до робочої книги перед закриттям?

en: If you close without saving, changes will be discarded.
uk: Якщо ви закриєте вікно без зберігання даних, зміни буде втрачено.

en: Discard
uk: Відкинути

en: Don't close
uk: Не закривати

en: Enter in current cell
uk: Ввести до поточної комірки

en: Enter in current cell without autocorrection
uk: Ввести до поточної комірки без автовиправлення

en: Enter in current range merged
uk: Ввести до поточного діапазону і об'єднати

en: Enter in selected ranges
uk: Ввести до позначених діапазонів

en: Enter in selected ranges as array
uk: Ввести до позначених діапазонів як масив

en: Go to Cell...
uk: Перейти до комірки…

en: Accept change in multiple cells
uk: Прийняти зміну у декількох комірках

en: _Re-Edit
uk: П_овторно редагувати

en: _Discard
uk: Від_кинути

en: _Accept
uk: При_йняти

note: xgettext: Translators: if this warning shows up when * running Gnumeric in your locale, the underlines need * to be moved in strings representing menu entries. * One slightly tricky point here is that in certain cases, * the same menu entry shows up in more than one menu.
en: In the `%s' menu, the key `%s' is used for both `%s' and `%s'.
uk: У меню «%s» клавіші «%s» використано одразу для «%s» і «%s».

en: Display toolbar above sheets
uk: Показати панель інструментів над аркушами

en: Display toolbar to the left of sheets
uk: Показати панель інструментів ліворуч від аркушів

en: Display toolbar to the right of sheets
uk: Показати панель інструментів праворуч від аркушів

en: Hide
uk: Приховати

en: Standard Toolbar
uk: Стандартна панель інструментів

en: Format Toolbar
uk: Пенал форматування

en: Object Toolbar
uk: Панель інструментів об'єктів

en: Show/Hide toolbar %s
uk: Показати/Приховати панель інструментів %s

en: Content of %s
uk: Вміст %s

en: Use Maximum Precision
uk: Максимальна точність

en: Insert Formula Below
uk: Вставити формулу нижче

en: Insert Formula to Side
uk: Вставити формулу збоку

en: Open %s
uk: Відкрити %s

en: (All)
uk: (Усі)

en: (Top 10...)
uk: (Верхні 10...)

en: (Custom...)
uk: (Нетиповий...)

en: (Blanks...)
uk: (Порожні…)

en: (Non Blanks...)
uk: (Непорожні…)

en: Dialog Type
uk: Тип вікна

en: The type of the dialog
uk: Тип діалогового вікна

en: The title of the font chooser dialog
uk: Заголовок вікна вибору шрифту

en: Pick a Font
uk: Виберіть шрифт

en: Font name
uk: Назва шрифту

en: The name of the selected font
uk: Назва вибраного шрифту

en: Use font in label
uk: Використати шрифт у позначці

en: Whether the label is drawn in the selected font
uk: Чи має позначка показуватись вибраним шрифтом

en: Use size in label
uk: Використовувати розмір у позначці

en: Whether the label is drawn with the selected font size
uk: Чи має позначка показуватись шрифтом визначеного розміру

en: Show style
uk: Показ стилю

en: Whether the selected font style is shown in the label
uk: Чи показується стиль вибраного шрифту у позначці

en: Show size
uk: Показ розміру

en: Whether selected font size is shown in the label
uk: Чи показується розмір вибраного шрифту у позначці

en: <Blank>
uk: <Порожньо>

en: Move and resize with cells
uk: Пересунути і змінити розміри разом із комірками

en: Move with cells
uk: Пересунути разом із комірками

en: Absolute size and position
uk: Абсолютний розмір і розташування

en: %s takes no arguments
uk: %s не приймає аргументів

en: Too many arguments for %s
uk: Забагато аргументів для %s

en: 
    
    <i>Ctrl-F4 to close tooltip</i>
uk: 
    
    <i>Ctrl-F4 для закриття підказки</i>

note: xgettext: short form for: "type F4-key to complete the name"
en: 
    	<i>F4 to complete</i>
uk: 
    	<i>F4 для завершення</i>

note: xgettext: short form for: "type shift-F4-keys to select the completion"
en: 
    	<i>⇧F4 to select</i>
uk: 
    	<i>⇧F4 для позначення</i>

en: Expecting a single range
uk: Мало бути вказано один діапазон

en: Wavy
uk: Хвилястий

en: Low Single
uk: Нижня одинарна

en: Thin
uk: Тонка

en: Ultralight
uk: Надзвичайно світла

en: Light
uk: Світла

en: Medium
uk: Середня

en: Semibold
uk: Напівжирна

en: Ultrabold
uk: Наднапівжирна

en: Heavy
uk: Жирна

en: Ultraheavy
uk: Наджирна

en: Increase Indent
uk: Збільшити відступ

en: Decrease Indent
uk: Зменшити відступ

en: Wrap SORT
uk: Огорнути SORT

en: A single selection is required.
uk: Слід позначити одну область.

en: An n⨯1 or 1⨯n selection is required.
uk: Слід позначити блок n⨯1 або 1⨯n.

en: There is no point in sorting a single cell.
uk: Упорядковувати одну комірку немає сенсу.

en: The range to be sorted may not contain any merged cells.
uk: У діапазоні упорядковування не може бути об'єднаних комірок.

en: Define Name
uk: Визначити назву

en: Cannot jump to an invisible sheet
uk: Неможливо перейти до невидимого аркуша

en: Address
uk: Адреса

note: Translators: "%dC" is a very short format to indicate the number of full columns
en: %dC
uk: %dС

note: Translators: "%dR" is a very short format to indicate the number of full rows
en: %dR
uk: %dР

note: Translators: "%dR x %dC" is a very short format to indicate the number of rows and columns
en: %dR x %dC
uk: %dР x %dС

en: An unexplained error happened while saving.
uk: При спробі зберегти сталася непридатна до пояснення помилка.

en: Can't open '%s' for writing: %s
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису: %s

en: Can't open '%s' for writing
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису

en: Unsupported file format for file "%s"
uk: Непідтримуваний формат файлів для файла «%s»

en: An unexplained error happened while opening %s
uk: При спробі відкрити %s сталася непридатна до пояснення помилка

en: Book%d.%s
uk: Книга%d.%s

en: Graph
uk: Графік

en: Renaming sheet | Renaming %d sheets
uk[0]: Перейменовуємо %d аркуш
uk[1]: Перейменовуємо %d аркушів
uk[2]: Перейменовуємо %d аркушів
uk[3]: Перейменовуємо аркуш

en: Adding sheet | Adding %d sheets
uk[0]: Додаємо %d аркуш
uk[1]: Додаємо %d аркуші
uk[2]: Додаємо %d аркушів
uk[3]: Додаємо аркуш

note: * This is most likely just a sheet inserted, but it just * might be a compound operation.  Lie.
en: Inserting sheet | Inserting %d sheets
uk[0]: Вставляємо %d аркуш
uk[1]: Вставляємо %d аркуші
uk[2]: Вставляємо %d аркушів
uk[3]: Вставляємо аркуш

en: Changing sheet tab colors
uk: Змінюємо кольори вкладок аркушів

en: Changing sheet properties
uk: Змінюємо властивості аркушів

note: * This is most likely just a sheet delete, but it just * might be a compound operation.  Lie.
en: Deleting sheet | Deleting %d sheets
uk[0]: Вилучаємо %d аркуш
uk[1]: Вилучаємо %d аркуші
uk[2]: Вилучаємо %d аркушів
uk[3]: Вилучаємо аркуш

en: Changing sheet order
uk: Змінюємо порядок аркушів

en: Reorganizing Sheets
uk: Перевпорядкування аркушів

en: Multiple version specifications.  Assuming %d
uk: Декілька специфікацій версії. Припускаємо %d

en: workbook view attribute is incomplete
uk: атрибут перегляду робочої книги є неповним

en: File has inconsistent SheetNameIndex element.
uk: Файл містить несумісний елемент SheetNameIndex.

en: Unknown filter operator "%s"
uk: Невідомий оператор фільтра «%s»

en: Missing filter type
uk: Не вказано тип фільтра

en: Malformed sheet filter condition
uk: Умова фільтра аркушів із помилковим форматуванням

en: Unknown filter type "%s"
uk: Невідомий тип фільтра «%s»

en: Invalid filter, missing Area
uk: Некоректний фільтр — не вказано області

en: Unsupported object type '%s'
uk: Непідтримуваний тип об'єктів «%s»

en: Gnumeric XML (*.gnumeric)
uk: XML Gnumeric (*.gnumeric)

en: Gnumeric XML uncompressed (*.xml)
uk: нестиснений XML Gnumeric (*.xml)

en: A button like template
uk: Кнопкоподібний шаблон

en: Gnumeric Team
uk: Команда Gnumeric

en: A 3D list template
uk: Шаблон просторового списку

en: Cool
uk: Крутий

en: Template with a 'cool' look
uk: Шаблон із «крутим» виглядом

en: Simple
uk: Проста

en: A simple template with classical look and feel
uk: Простий шаблон із класичним виглядом

en: Trendy
uk: Модний

en: A classical yet colorful template
uk: Класичний, але кольоровий шаблон

en: Banana
uk: Банан

en: A banana coloured template
uk: Шаблон у кольорах банана

en: Black
uk: Чорний

en: Template with a black background
uk: Шаблон із чорним тлом

en: Blue
uk: Синій

en: A colourful template with mainly blue and teal colours
uk: Кольоровий шаблон із основними синім та синьо-зеленим кольорами

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Orange template
uk: Помаранчевий шаблон

en: Vanilla
uk: Кремовий

en: Template with vanilla colour
uk: Шаблон із кремовими кольорами

en: Simple financial template
uk: Простий фінансовий шаблон

en: Desert
uk: Пустеля

en: Desert colored financial template
uk: Фінансовий шаблон у кольорах пустелі

en: Ice
uk: Лід

en: Financial style with cold border color
uk: Фінансовий шаблон із холодними кольорами рамок

en: Modern
uk: Сучасний

en: Modern style with financial formatting
uk: Сучасний стиль із фінансовим форматуванням

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Financial template with purple borders
uk: Фінансовий шаблон із пурпуровими рамками

en: An advanced colorless template
uk: Розширений безкольоровий шаблон

en: Basic
uk: Основний

en: A basic formal style
uk: Базовий формальний стиль

en: Empty
uk: Порожній

en: A fully empty template
uk: Повністю порожній шаблон

en: Table
uk: Таблиця

en: Very simple table template with the same border everywhere
uk: Дуже простий шаблон таблиці із однаковими рамками усюди

en: A basic list
uk: Базовий список

en: Green
uk: Зелений

en: A green list template
uk: Зелений шаблон списку

en: Lila
uk: Бузковий

en: Lila list template
uk: Бузковий шаблон списку

en: A simple list template
uk: Простий шаблон списку
