Sphinx-Book-Theme - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
ar: أقترح تحرير

en: Last updated on
ar: آخر تحديث في

en: Edit this page
ar: قم بتحرير هذه الصفحة

en: Launch
ar: إطلاق

en: Print to PDF
ar: طباعة إلى PDF

en: open issue
ar: قضية مفتوحة

en: Download notebook file
ar: تنزيل ملف دفتر الملاحظات

en: Toggle navigation
ar: تبديل التنقل

en: Source repository
ar: مستودع المصدر

en: By the
ar: بواسطة

en: next page
ar: الصفحة التالية

en: repository
ar: مخزن

en: Sphinx Book Theme
ar: موضوع كتاب أبو الهول

en: Download source file
ar: تنزيل ملف المصدر

en: Contents
ar: محتويات

en: By
ar: بواسطة

en: Copyright
ar: حقوق النشر

en: Fullscreen mode
ar: وضع ملء الشاشة

en: Open an issue
ar: افتح قضية

en: previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Download this page
ar: قم بتنزيل هذه الصفحة

en: Theme by the
ar: موضوع بواسطة
