Sphinx-Book-Theme - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
bg: предложи редактиране

en: Last updated on
bg: Последна актуализация на

en: Edit this page
bg: Редактирайте тази страница

en: Launch
bg: Стартиране

en: Print to PDF
bg: Печат в PDF

en: open issue
bg: отворен брой

en: Download notebook file
bg: Изтеглете файла на бележника

en: Toggle navigation
bg: Превключване на навигацията

en: Source repository
bg: Хранилище на източника

en: By the
bg: По

en: next page
bg: Следваща страница

en: repository
bg: хранилище

en: Sphinx Book Theme
bg: Тема на книгата Sphinx

en: Download source file
bg: Изтеглете изходния файл

en: Contents
bg: Съдържание

en: By
bg: От

en: Copyright
bg: Авторско право

en: Fullscreen mode
bg: Режим на цял екран

en: Open an issue
bg: Отворете проблем

en: previous page
bg: предишна страница

en: Download this page
bg: Изтеглете тази страница

en: Theme by the
bg: Тема от
